De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ster Van Bessèges - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ster Van Bessèges - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2016

Ster Van Bessèges 2016

FrankrijkFrankrijk - 3 Februari 2016 - 7 Februari 2016


Algemeen klassement - 7 Februari 2016


1FRAJérôme Coppel (FRA)IAM16:48
2FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeux0:14
3FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondiale0:15
4FRATony Gallopin (FRA)Lotto - Soudal0:25
5FRASylvain Chavanel (FRA)Direct Energie0:30
6BELDries Devenyns (BEL)IAM0:33
7FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux0:33
8FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale0:40
9BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal0:40
10BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal0:43
11FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:44
12BELOliver Naesen (BEL)IAM0:52
13FRAAnthony Delaplace (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:53
14BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille0:56
15BELOlivier Pardini (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:57
16SUIJonathan Fumeaux (SUI)IAM0:57
17SUISébastien Reichenbach (SUI)La Française des Jeux0:59
18BELSean De Bie (BEL)Lotto - Soudal1:00
19BELFrederik Veuchelen (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:03
20BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect1:05
21BELNicolas Vereecken (BEL)AN Post - Chainreaction1:05
22USALawrence Warbasse (USA)IAM1:06
23ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Caja Rural - Seguros RGA1:10
24FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Vital Concept1:12
25FRAJérôme Cousin (FRA)Cofidis1:12
26BELBoris Dron (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:13
27BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise1:13
28FRAThomas Rostollan (FRA)Armée de Terre1:14
29BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:16
30BELDimitri Claeys (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:17
31ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caja Rural - Seguros RGA1:17
32BELAntoine Warnier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect1:19
33FRAArnold Jeannesson (FRA)Cofidis1:19
34FRAMaxime Cam (FRA)Fortuneo - Vital Concept1:20
35FRABryan Coquard (FRA)Direct Energie1:21
36CANAntoine Duchesne (CAN)Direct Energie1:22
37BELStig Broeckx (BEL)Lotto - Soudal1:22
38LTUIgnatas Konovalovas (LTU)La Française des Jeux1:22
39GBRJacob Scott (GBR)AN Post - Chainreaction1:24
40FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis1:24
41FRAAdrien Petit (FRA)Direct Energie1:25
42NEDJasper Bovenhuis (NED)AN Post - Chainreaction1:25
43FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille1:26
44FRAArnaud Démare (FRA)La Française des Jeux1:27
45GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale1:28
46BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:29
47BELJelle Wallays (BEL)Lotto - Soudal1:32
48BELRuben Pols (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise1:33
49FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale1:33
50FRAThierry Hupond (FRA)Delko - Marseille Provence KTM1:34
51FRAAngelo Tulik (FRA)Direct Energie1:34
52LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTM1:34
53FRAKévin Réza (FRA)La Française des Jeux1:36
54IRLDamien Shaw (IRL)AN Post - Chainreaction1:36
55BELDimitri Peyskens (BEL)Veranclassic - Ago1:37
56NORSondre Holst Enger (NOR)IAM1:37
57FRARomain Hardy (FRA)Cofidis1:37
58BELGaëtan Pons (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect1:38
59BELChristophe Prémont (BEL)Verandas Willems1:39
60BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal1:39
61BELBrecht Dhaene (BEL)Verandas Willems1:40
62ESPMiguel Ángel Benito Diez (ESP)Caja Rural - Seguros RGA1:40
63FRAQuentin Pacher (FRA)Delko - Marseille Provence KTM1:40
64FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale1:40
65FRAFlorian Senechal (FRA)Cofidis1:40
66FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale1:41
67BELTimothy Dupont (BEL)Verandas Willems1:42
68ESTAlo Jakin (EST)HP BTP - Auber931:44
69FRAJulien Morice (FRA)Direct Energie1:44
70URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros RGA1:44
71ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Delko - Marseille Provence KTM1:45
72FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Vital Concept1:47
73FRAFrédéric Brun (FRA)Fortuneo - Vital Concept1:47
74GERYannick Mayer (GER)Veranclassic - Ago1:47
75BELSander Cordeel (BEL)Verandas Willems1:48
76BELDaan Myngheer (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille1:50
77FRAThomas Voeckler (FRA)Direct Energie1:51
78NORDaniel Hoelgaard (NOR)La Française des Jeux1:53
79BELJulien Stassen (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect1:53
80ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros RGA1:55
81FRADavid Menut (FRA)HP BTP - Auber931:57
82ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros RGA1:58
83BELStef Van Zummeren (BEL)Verandas Willems1:59
84BELSander Helven (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise2:01
85FRAPerrig Quemeneur (FRA)Direct Energie2:04
86FRAAnthony Maldonado (FRA)HP BTP - Auber932:04
87BELLouis Verhelst (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille2:04
88FRARomain Feillu (FRA)HP BTP - Auber932:05
89FRAFlorent Pereira (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille2:05
90BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise2:05
91FRAGuillaume Levarlet (FRA)HP BTP - Auber932:06
92NEDKai Reus (NED)Verandas Willems2:06
93BELMatthias Legley (BEL)Veranclassic - Ago2:06
94IRLConnor McConvey (IRL)AN Post - Chainreaction2:10
95FRAFlavien Dassonville (FRA)HP BTP - Auber932:11
96FRAJordan Levasseur (FRA)Armée de Terre2:11
97FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terre2:13
98COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM2:15
99BELDieter Bouvry (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille2:16
100BELAntoine Demoitie (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:21
101BELGregory Habeaux (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect2:22
102FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale2:22
103FRAStéphane Poulhies (FRA)Armée de Terre2:23
104FRABenjamin Giraud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM2:27
105ESTMartin Laas (EST)Delko - Marseille Provence KTM2:31
106FRAArmindo Fonseca (FRA)Fortuneo - Vital Concept2:33
107BELMaxime Farazijn (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise2:34
108GERGrischa Janorschke (GER)Roth2:35
109BELAimé De Gendt (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise2:35
110SUIRoland Thalmann (SUI)Roth2:35
111AUSOliver Kent-Spark (AUS)AN Post - Chainreaction2:36
112BELEmiel Wastyn (BEL)AN Post - Chainreaction2:44
113FRAJulien Guay (FRA)HP BTP - Auber932:49
114FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondiale2:50
115FRACésar Bihel (FRA)HP BTP - Auber932:54
116FRAYannis Yssaad (FRA)Armée de Terre2:55
117ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Caja Rural - Seguros RGA3:05
118ITAMatteo Pelucchi (ITA)IAM3:17
119SUIDylan Page (SUI)Roth3:18
120BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal3:20
121BELJulien Dechesne (BEL)Veranclassic - Ago3:52

Etappe 1 - Bellegarde - Beaucaire - 156 km - 3 Februari 2016Sprint


1FRABryan Coquard (FRA)Direct Energie3:25:38
2BELTimothy Dupont (BEL)Verandas Willems0:00
3BELAntoine Demoitie (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
4FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
5BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal0:00
6BELBaptiste Planckaert (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
7BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
8FRAAnthony Maldonado (FRA)HP BTP - Auber930:00
9FRAJustin Jules (FRA)Veranclassic - Ago0:00
10FRAArnaud Démare (FRA)La Française des Jeux0:00
11BELNicolas Vereecken (BEL)AN Post - Chainreaction0:00
12BELDries De Bondt (BEL)Verandas Willems0:00
13FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeux0:00
14FRAAdrien Petit (FRA)Direct Energie0:00
15ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:00
16ITAMatteo Pelucchi (ITA)IAM0:00
17BELSean De Bie (BEL)Lotto - Soudal0:00
18FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis0:00
19BELLouis Verhelst (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
20NORSondre Holst Enger (NOR)IAM0:06
21SUIDylan Page (SUI)Roth0:17
22FRAAngelo Tulik (FRA)Direct Energie0:19
23ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:21
24BELJonas Rickaert (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:26
25IRLConnor McConvey (IRL)AN Post - Chainreaction0:26

Etappe 2 - Nîmes - Mejannes Le Clap - 153 km - 4 Februari 2016Ontsnapping


1FRABryan Coquard (FRA)Direct Energie3:51:23
2ITAMatteo Pelucchi (ITA)IAM0:00
3BELDimitri Claeys (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
4BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
5FRAArnaud Démare (FRA)La Française des Jeux0:00
6FRARomain Feillu (FRA)HP BTP - Auber930:00
7BELAntoine Demoitie (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
8FRAAdrien Petit (FRA)Direct Energie0:04
9FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeux0:06
10BELNicolas Vereecken (BEL)AN Post - Chainreaction0:09
11BELOlivier Pardini (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:10
12BELTimothy Dupont (BEL)Verandas Willems0:10
13FRAYannis Yssaad (FRA)Armée de Terre0:10
14BELMaxime Farazijn (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:10
15GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale0:10
16SUIDylan Page (SUI)Roth0:10
17FRAArmindo Fonseca (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:10
18FRASylvain Chavanel (FRA)Direct Energie0:10
19BELDaan Myngheer (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille0:15
20LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTM0:23
21FRABenjamin Giraud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:25
22BELEmiel Wastyn (BEL)AN Post - Chainreaction0:25
23FRAFlavien Dassonville (FRA)HP BTP - Auber930:25
24FRACésar Bihel (FRA)HP BTP - Auber930:25
25FRAAngelo Tulik (FRA)Direct Energie0:25
26ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:32
27FRAFlorent Pereira (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:32
28BELDieter Bouvry (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille0:32
29BELJonas Rickaert (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:32
30FRATony Gallopin (FRA)Lotto - Soudal0:32
31FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux0:32
32COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:32
33LTUIgnatas Konovalovas (LTU)La Française des Jeux0:32
34FRAAnthony Delaplace (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:32
35BELDimitri Peyskens (BEL)Veranclassic - Ago0:41

Etappe 3 - Bessèges - Bessèges - 152 km - 5 Februari 2016Medium berg


1FRASylvain Chavanel (FRA)Direct Energie3:40:06
2FRATony Gallopin (FRA)Lotto - Soudal0:00
3FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux0:00
4BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
5FRAJérôme Cousin (FRA)Cofidis0:00
6FRARomain Hardy (FRA)Cofidis0:00
7URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros RGA0:00
8FRAFlavien Dassonville (FRA)HP BTP - Auber930:00
9BELBoris Dron (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
10FRAMaxime Cam (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
11FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
12FRAAnthony Delaplace (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
13BELAntoine Warnier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
14FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
15FRAJérôme Coppel (FRA)IAM0:00
16FRAAngelo Tulik (FRA)Direct Energie0:00
17FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
18FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
19FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeux0:00
20BELDries Devenyns (BEL)IAM0:00
21BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal0:05
22SUISébastien Reichenbach (SUI)La Française des Jeux0:19
23BELTimothy Dupont (BEL)Verandas Willems2:46
24NEDJasper Bovenhuis (NED)AN Post - Chainreaction2:46
25FRARomain Feillu (FRA)HP BTP - Auber932:46
26BELGaëtan Pons (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect2:46
27SUIRoland Thalmann (SUI)Roth2:46
28ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caja Rural - Seguros RGA2:46
29FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Vital Concept2:46
30BELDimitri Peyskens (BEL)Veranclassic - Ago2:46

Etappe 4 - Tavel - Laudun - 148 km - 6 Februari 2016Medium berg


1ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caja Rural - Seguros RGA3:35:18
2LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTM0:02
3BELDieter Bouvry (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille0:04
4FRAFrédéric Brun (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:07
5GBRJacob Scott (GBR)AN Post - Chainreaction0:11
6FRAThomas Rostollan (FRA)Armée de Terre0:11
7BELTimothy Dupont (BEL)Verandas Willems0:13
8FRASylvain Chavanel (FRA)Direct Energie0:13
9FRARomain Feillu (FRA)HP BTP - Auber930:13
10BELBaptiste Planckaert (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:13
11FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux0:13
12BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille0:13
13BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:13
14FRATony Gallopin (FRA)Lotto - Soudal0:13
15BELOliver Naesen (BEL)IAM0:13
16BELDries Devenyns (BEL)IAM0:13
17FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale0:13
18FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale0:13
19FRAJérôme Cousin (FRA)Cofidis0:13
20FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeux0:13
21BELLouis Verhelst (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille0:13
22FRARomain Hardy (FRA)Cofidis0:13
23BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:13
24FRAJérôme Coppel (FRA)IAM0:13
25BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal0:13
26FRAAnthony Delaplace (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:13
27BELBrecht Dhaene (BEL)Verandas Willems0:13
28BELOlivier Pardini (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:13
29NEDJasper Bovenhuis (NED)AN Post - Chainreaction0:13
30BELNicolas Vereecken (BEL)AN Post - Chainreaction0:29
31FRAFlavien Dassonville (FRA)HP BTP - Auber930:29
32FRAGuillaume Levarlet (FRA)HP BTP - Auber930:29
33FRAQuentin Pacher (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:29
34FRAAngelo Tulik (FRA)Direct Energie0:29
35BELAntoine Warnier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:29

Etappe 5 - Alès - Alès - 12 km - 7 Februari 2016Individuele Tijdrit


1FRAJérôme Coppel (FRA)IAM16:48
2FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeux0:14
3FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondiale0:15
4FRATony Gallopin (FRA)Lotto - Soudal0:25
5FRASylvain Chavanel (FRA)Direct Energie0:30
6BELDries Devenyns (BEL)IAM0:33
7FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux0:33
8FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale0:40
9BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal0:40
10BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal0:43
11FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:44
12BELOliver Naesen (BEL)IAM0:52
13FRAAnthony Delaplace (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:53
14BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille0:56
15BELOlivier Pardini (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:57
16SUIJonathan Fumeaux (SUI)IAM0:57
17SUISébastien Reichenbach (SUI)La Française des Jeux0:59
18BELSean De Bie (BEL)Lotto - Soudal1:00
19BELFrederik Veuchelen (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:03
20BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect1:05
21BELNicolas Vereecken (BEL)AN Post - Chainreaction1:05
22USALawrence Warbasse (USA)IAM1:06
23ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Caja Rural - Seguros RGA1:10
24FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Vital Concept1:12
25FRAJérôme Cousin (FRA)Cofidis1:12
26BELBoris Dron (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:13
27BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise1:13
28FRAThomas Rostollan (FRA)Armée de Terre1:14
29BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:16
30BELDimitri Claeys (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:17
31ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caja Rural - Seguros RGA1:17
32BELAntoine Warnier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect1:19
33FRAArnold Jeannesson (FRA)Cofidis1:19
34FRAMaxime Cam (FRA)Fortuneo - Vital Concept1:20
35FRABryan Coquard (FRA)Direct Energie1:21
36CANAntoine Duchesne (CAN)Direct Energie1:22
37BELStig Broeckx (BEL)Lotto - Soudal1:22
38LTUIgnatas Konovalovas (LTU)La Française des Jeux1:22
39GBRJacob Scott (GBR)AN Post - Chainreaction1:24
40FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis1:24

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden