De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de Wallonie - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de Wallonie - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2016

Tour de Wallonie 2016

BelgiëBelgië - 23 Juli 2016 - 27 Juli 2016


Algemeen klassement - 27 Juli 2016


1BELDries Devenyns (BEL)IAM22:02:48
2BELGianni Meersman (BEL)Etixx - Quick Step0:05
3RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Team Katusha0:06
4BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal0:07
5RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - RusVelo0:09
6BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:13
7BELXandro Meurisse (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:15
8FRAFlorian Senechal (FRA)Cofidis0:15
9FRALaurent Pichon (FRA)La Française des Jeux0:16
10FRAJonathan Hivert (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:17
11NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Oranje Peloton0:20
12BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:20
13RUSEgor Silin (RUS)Team Katusha0:20
14FRALilian Calmejane (FRA)Direct Energie0:21
15BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:21
16BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:23
17BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:26
18FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:26
19RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katusha0:28
20FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale0:42
21NEDPim Ligthart (NED)Lotto - Soudal0:43
22BELAntoine Warnier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:43
23NEDMichel Kreder (NED)Roompot - Oranje Peloton0:48
24FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale1:07
25NEDRob Ruijgh (NED)Crelan - Vastgoedservice1:11
26BELJelle Wallays (BEL)Lotto - Soudal1:11
27BELDimitri Claeys (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:12
28ITAMatteo Trentin (ITA)Etixx - Quick Step1:35
29RUSAlexandr Kolobnev (RUS)1:39
30CANRyan Anderson (CAN)Direct Energie1:41
31ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Etixx - Quick Step2:01
32RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - RusVelo2:25
33BELRemy Mertz (BEL)Color Code - Arden Beef3:11
34LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale3:13
35GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondiale3:19
36BELGert Dockx (BEL)Lotto - Soudal3:40
37NEDEtienne Van Empel (NED)Roompot - Oranje Peloton3:54
38BELKevyn Ista (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect4:00
39BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise4:03
40NEDJohnny Hoogerland (NED)Roompot - Oranje Peloton4:08
41SUIOliver Zaugg (SUI)IAM5:00
42FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Vital Concept5:11
43BELWout Van Aert (BEL)Crelan - Vastgoedservice5:46
44FRAArnaud Démare (FRA)La Française des Jeux6:02
45FRAClément Chevrier (FRA)IAM6:05
46FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Vital Concept6:36
47ESPVicente Reynès Mimo (ESP)IAM6:48
48RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Team Katusha6:53
49FRAOlivier Le Gac (FRA)La Française des Jeux7:11
50FRAKevin Lebreton (FRA)Armée de Terre7:27
51SUIPirmin Lang (SUI)IAM8:31
52BELJens Adams (BEL)Crelan - Vastgoedservice9:05
53FRAPerrig Quemeneur (FRA)Direct Energie10:03
54BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert10:09
55FRAMaxime Cam (FRA)Fortuneo - Vital Concept11:00
56NEDReinier Honig (NED)Roompot - Oranje Peloton11:42
57BELLudovic Robeet (BEL)Color Code - Arden Beef11:58
58FRAChristophe Masson (FRA)EC Raismes Petite-Forêt12:25
59FRAJérôme Mainard (FRA)Armée de Terre12:25
60BELLudwig De Winter (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect12:30
61BELYves Lampaert (BEL)Etixx - Quick Step12:56
62FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie13:35
63RUSAlexander Foliforov (RUS)Gazprom - RusVelo14:11
64BELJonas Vangenechten (BEL)IAM15:09
65FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeux15:10
66BELMassimo Vanderaerden (BEL)Veranclassic - Ago15:14
67BELAntoine Loy (BEL)Color Code - Arden Beef15:14
68FRATony Hurel (FRA)Direct Energie15:58
69BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise16:24
70GERNils Politt (GER)Team Katusha16:27
71FRAMaxime Daniel (FRA)AG2R - La Mondiale16:34
72BELDimitri Peyskens (BEL)Veranclassic - Ago16:34
73FRARayane Bouhanni (FRA)Cofidis16:45
74RUSAndrey Solomennikov (RUS)Gazprom - RusVelo17:06
75FRAMarc Sarreau (FRA)La Française des Jeux17:32
76FRABryan Nauleau (FRA)Direct Energie17:58
77BELGerry Druyts (BEL)Crelan - Vastgoedservice18:10
78FRAJustin Jules (FRA)Veranclassic - Ago18:35
79RUSArtur Ershov (RUS)Gazprom - RusVelo18:44
80RUSVladimir Isaychev (RUS)Team Katusha18:51
81FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre19:06
82BELBoris Vallée (BEL)Fortuneo - Vital Concept19:08
83BELJulien Stassen (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect19:30
84FRARomain Cardis (FRA)Direct Energie19:34
85FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis19:40
86FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis19:49
87BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal19:53
88FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale22:10
89FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terre22:15
90FRADamien Gaudin (FRA)AG2R - La Mondiale22:47
91BELNiels De Rooze (BEL)Veranclassic - Ago22:52
92BELBaptiste Planckaert (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect23:43
93NORDaniel Hoelgaard (NOR)La Française des Jeux23:52
94BELStijn Steels (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise24:10
95BELKris Boeckmans (BEL)Lotto - Soudal26:01
96RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katusha26:28
97FRAThomas Boudat (FRA)Direct Energie26:38
98BELTom Dernies (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect27:13
99RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha27:18
100BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise28:06
101BELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidis28:06
102BELDries Van Gestel (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise30:08
103FRABenoît Sinner (FRA)Armée de Terre31:20
104RUSRoman Kustadinchev (RUS)Gazprom - RusVelo31:50
105BELThomas Deruette (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect32:40
106BLRYauheni Hutarovich (BLR)Fortuneo - Vital Concept37:31
107BELTim Merlier (BEL)Crelan - Vastgoedservice38:48
108NEDNiki Terpstra (NED)Etixx - Quick Step40:50
109RUSMamyr Stash (RUS)Gazprom - RusVelo41:08
110BELJohan Hemroulle (BEL)Color Code - Arden Beef41:12
111NEDAndré Looij (NED)Roompot - Oranje Peloton42:35
112NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Oranje Peloton42:35
113GERYannick Mayer (GER)Veranclassic - Ago44:54

Etappe 1 - Charleroi - Mettet - 178,3 km - 23 Juli 2016Sprint


1BELTom Boonen (BEL)Etixx - Quick Step4:15:32
2BELJonas Vangenechten (BEL)IAM0:00
3FRAArnaud Démare (FRA)La Française des Jeux0:00
4ITAMatteo Trentin (ITA)Etixx - Quick Step0:00
5BELBaptiste Planckaert (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
6BELKenny Dehaes (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
7BELBoris Vallée (BEL)Fortuneo - Vital Concept0:00
8BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
9FRABryan Alaphilippe (FRA)Armée de Terre0:00
10BELGerry Druyts (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
11FRAJustin Jules (FRA)Veranclassic - Ago0:00
12FRAMaxime Daniel (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
13BELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidis0:00
14RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Team Katusha0:00
15BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
16FRARomain Cardis (FRA)Direct Energie0:00
17NEDAndré Looij (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
18RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Team Katusha0:00
19BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
20ITAMatteo Pelucchi (ITA)IAM0:00
21BELMassimo Vanderaerden (BEL)Veranclassic - Ago0:00
22BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
23BELLionel Taminiaux (BEL)Color Code - Arden Beef0:00
24BELLudovic Robeet (BEL)Color Code - Arden Beef0:00
25FRATony Hurel (FRA)Direct Energie0:00
26NEDReinier Honig (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
27BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
28BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
29BELDennis Coenen (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
30BELTim Merlier (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
31LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale0:00
32FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis0:00
33BELKris Boeckmans (BEL)Lotto - Soudal0:00
34BELWout Van Aert (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
35FRALilian Calmejane (FRA)Direct Energie0:00
36BELGianni Meersman (BEL)Etixx - Quick Step0:00
37NEDJohnny Hoogerland (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
38RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - RusVelo0:00
39BELDries Devenyns (BEL)IAM0:00
40FRARayane Bouhanni (FRA)Cofidis0:00
41BELMaximilien Picoux (BEL)Color Code - Arden Beef0:00
42LTUIgnatas Konovalovas (LTU)La Française des Jeux0:00
43BELXandro Meurisse (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
44ESPVicente Reynès Mimo (ESP)IAM0:00
45RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katusha0:00
46RUSMamyr Stash (RUS)Gazprom - RusVelo0:00
47NEDEtienne Van Empel (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
48BELArnaud Voss (BEL)Veranclassic - Ago0:00
49BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
50FRAChristophe Masson (FRA)EC Raismes Petite-Forêt0:00
51NEDRob Ruijgh (NED)Crelan - Vastgoedservice0:00
52ITAEnrico Gasparotto (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:00
53BELStijn Steels (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
54BELDries Van Gestel (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
55FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeux0:00
56FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
57BELGaëtan Bille (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
58CANRyan Anderson (CAN)Direct Energie0:00
59NEDMichel Kreder (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
60NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
61BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal0:00
62BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Etixx - Quick Step0:00
63FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
64FRAMarc Sarreau (FRA)La Française des Jeux0:00
65RUSAlexandr Kolobnev (RUS)0:00
66FRAClément Chevrier (FRA)IAM0:00
67GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondiale0:00
68RUSArtur Ershov (RUS)Gazprom - RusVelo0:00
69RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katusha0:00
70RUSEgor Silin (RUS)Team Katusha0:00
71FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
72BELYves Lampaert (BEL)Etixx - Quick Step0:00
73FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terre0:00
74NEDPim Ligthart (NED)Lotto - Soudal0:00
75BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
76RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - RusVelo0:00
77BELStijn Vandenbergh (BEL)Etixx - Quick Step0:00
78SUIOliver Zaugg (SUI)IAM0:00
79BELLudwig De Winter (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
80FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
81FRAFlorian Senechal (FRA)Cofidis0:00
82BELNiels De Rooze (BEL)Veranclassic - Ago0:00
83BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
84BELDimitri Claeys (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
85BELJohan Hemroulle (BEL)Color Code - Arden Beef0:00
86BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal0:00
87BELAntoine Warnier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
88BELMartin Palm (BEL)Color Code - Arden Beef0:00
89GERNils Politt (GER)Team Katusha0:00
90BELAntoine Loy (BEL)Color Code - Arden Beef0:00
91BELGert Dockx (BEL)Lotto - Soudal0:00
92FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
93GERYannick Mayer (GER)Veranclassic - Ago0:00
94FRALoïc Chetout (FRA)Cofidis0:00
95FRAJean-Marc Bideau (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
96BELJelle Wallays (BEL)Lotto - Soudal0:00
97RUSAndrey Solomennikov (RUS)Gazprom - RusVelo0:00
98RUSRoman Kustadinchev (RUS)Gazprom - RusVelo0:00
99FRAKevin Lebreton (FRA)Armée de Terre0:00
100BELBoris Dron (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
101FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie0:00
102FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre0:00
103FRAJérôme Mainard (FRA)Armée de Terre0:00
104BELTom Dernies (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
105BELRemy Mertz (BEL)Color Code - Arden Beef0:00
106BELThomas Deruette (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
107ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Etixx - Quick Step0:00
108BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
109BELJulien Kaise (BEL)Color Code - Arden Beef0:00
110FRALaurent Pichon (FRA)La Française des Jeux0:00
111BELSam Lennertz (BEL)Veranclassic - Ago0:00
112BELJens Adams (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
113FRAJonathan Hivert (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
114SUIPirmin Lang (SUI)IAM0:00
115FRAMaxime Cam (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
116FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
117FRABenoît Sinner (FRA)Armée de Terre0:00
118BELKevyn Ista (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
119RUSAlexander Foliforov (RUS)Gazprom - RusVelo0:00
120RUSVladimir Isaychev (RUS)Team Katusha0:00
121FRABryan Nauleau (FRA)Direct Energie0:00
122FRADamien Gaudin (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
123FRAPerrig Quemeneur (FRA)Direct Energie0:00
124FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
125RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha0:00
126FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis0:00
127FRAOlivier Le Gac (FRA)La Française des Jeux0:00
128NOROdd Christian Eiking (NOR)La Française des Jeux0:00
129NORDaniel Hoelgaard (NOR)La Française des Jeux0:00
130BELDimitri Peyskens (BEL)Veranclassic - Ago0:00
131FRAThomas Boudat (FRA)Direct Energie0:00
132NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
133FRAJulien Simon (FRA)Cofidis0:00
134BELJulien Stassen (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
135FRAJordan Levasseur (FRA)Armée de Terre0:00
136BELRob Peeters (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:17
137BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal0:17
138NEDNiki Terpstra (NED)Etixx - Quick Step0:24
139FRAAlexis Bodiot (FRA)Armée de Terre0:29
140NEDKai Reus (NED)Verandas Willems0:40
141BELSean De Bie (BEL)Lotto - Soudal1:22
142BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis2:17
143BLRYauheni Hutarovich (BLR)Fortuneo - Vital Concept2:30

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 2 - Saint-Ghislain - Le Roeulx - 18 km - 24 Juli 2016Sprint


1BELBoris Vallée (BEL)Fortuneo - Vital Concept4:18:50
2BELTom Boonen (BEL)Etixx - Quick Step0:00
3RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - RusVelo0:00
4ITAMatteo Trentin (ITA)Etixx - Quick Step0:00
5BELJonas Vangenechten (BEL)IAM0:00
6BELKris Boeckmans (BEL)Lotto - Soudal0:00
7ITAMatteo Pelucchi (ITA)IAM0:00
8RUSVladimir Isaychev (RUS)Team Katusha0:00
9FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis0:00
10BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
11RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - RusVelo0:00
12FRAMaxime Daniel (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
13BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
14BELLionel Taminiaux (BEL)Color Code - Arden Beef0:00
15NEDMichel Kreder (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
16FRAChristophe Masson (FRA)EC Raismes Petite-Forêt0:00
17FRARayane Bouhanni (FRA)Cofidis0:00
18FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
19BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
20BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
21BELStijn Steels (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
22ESPVicente Reynès Mimo (ESP)IAM0:00
23RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Team Katusha0:00
24FRAFlorian Senechal (FRA)Cofidis0:00
25FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis0:00
26BELMassimo Vanderaerden (BEL)Veranclassic - Ago0:00
27BELTim Merlier (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
28BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
29BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
30RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Team Katusha0:00
31BELGianni Meersman (BEL)Etixx - Quick Step0:00
32BELYves Lampaert (BEL)Etixx - Quick Step0:00
33NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
34FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terre0:00
35NEDAndré Looij (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
36BELDries Van Gestel (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
37BELNiels De Rooze (BEL)Veranclassic - Ago0:00
38FRALilian Calmejane (FRA)Direct Energie0:00
39FRAJordan Levasseur (FRA)Armée de Terre0:00
40RUSArtur Ershov (RUS)Gazprom - RusVelo0:00
41NEDEtienne Van Empel (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
42SUIOliver Zaugg (SUI)IAM0:00
43BELDries Devenyns (BEL)IAM0:00
44NEDJohnny Hoogerland (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
45BELSam Lennertz (BEL)Veranclassic - Ago0:00
46FRAClément Chevrier (FRA)IAM0:00
47RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katusha0:00
48CANRyan Anderson (CAN)Direct Energie0:00
49BELAntoine Warnier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
50BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
51BELXandro Meurisse (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
52NEDPim Ligthart (NED)Lotto - Soudal0:00
53BELJelle Wallays (BEL)Lotto - Soudal0:00
54RUSAndrey Solomennikov (RUS)Gazprom - RusVelo0:00
55FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
56NEDRob Ruijgh (NED)Crelan - Vastgoedservice0:00
57RUSAlexandr Kolobnev (RUS)0:00
58BELDimitri Peyskens (BEL)Veranclassic - Ago0:00
59BELDimitri Claeys (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
60BELGerry Druyts (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
61GERNils Politt (GER)Team Katusha0:00
62FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie0:00
63FRAPerrig Quemeneur (FRA)Direct Energie0:00
64RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katusha0:00
65GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondiale0:00
66FRABryan Nauleau (FRA)Direct Energie0:00
67BELJulien Stassen (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
68BELWout Van Aert (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
69BELTom Dernies (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
70LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale0:00
71FRAJérôme Mainard (FRA)Armée de Terre0:00
72BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal0:00
73BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal0:00
74FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
75NEDReinier Honig (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
76BELJens Adams (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
77BELGert Dockx (BEL)Lotto - Soudal0:00
78SUIPirmin Lang (SUI)IAM0:00
79RUSMamyr Stash (RUS)Gazprom - RusVelo0:00
80FRAJonathan Hivert (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
81ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Etixx - Quick Step0:00
82BELMartin Palm (BEL)Color Code - Arden Beef0:00
83FRAJean-Marc Bideau (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
84BELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidis0:00
85FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre0:00
86BELAntoine Loy (BEL)Color Code - Arden Beef0:00
87FRABryan Alaphilippe (FRA)Armée de Terre0:00
88FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeux0:00
89FRAMarc Sarreau (FRA)La Française des Jeux0:00
90BELStijn Vandenbergh (BEL)Etixx - Quick Step0:00
91FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
92FRATony Hurel (FRA)Direct Energie0:00
93BELRemy Mertz (BEL)Color Code - Arden Beef0:00
94RUSRoman Kustadinchev (RUS)Gazprom - RusVelo0:00
95FRAKevin Lebreton (FRA)Armée de Terre0:00
96FRAMaxime Cam (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
97FRAJulien Simon (FRA)Cofidis0:20
98FRAOlivier Le Gac (FRA)La Française des Jeux0:00
99FRALaurent Pichon (FRA)La Française des Jeux0:00
100BELDennis Coenen (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
101FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
102BLRYauheni Hutarovich (BLR)Fortuneo - Vital Concept0:00
103BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis0:20
104RUSAlexander Foliforov (RUS)Gazprom - RusVelo0:00
105BELJulien Kaise (BEL)Color Code - Arden Beef0:00
106RUSEgor Silin (RUS)Team Katusha0:00
107FRAAlexis Bodiot (FRA)Armée de Terre0:00
108FRALoïc Chetout (FRA)Cofidis0:00
109BELJohan Hemroulle (BEL)Color Code - Arden Beef0:00
110BELThomas Deruette (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
111RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha0:00
112BELRob Peeters (BEL)Crelan - Vastgoedservice2:37
113FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
114FRADamien Gaudin (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
115NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
116BELBaptiste Planckaert (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
117BELLudwig De Winter (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
118BELMaximilien Picoux (BEL)Color Code - Arden Beef0:00
119FRAThomas Boudat (FRA)Direct Energie3:01
120BELKevyn Ista (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
121BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
122FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
123NEDKai Reus (NED)Verandas Willems0:00
124BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal0:00
125FRAArnaud Démare (FRA)La Française des Jeux0:00
126BELLudovic Robeet (BEL)Color Code - Arden Beef3:30
127BELSean De Bie (BEL)Lotto - Soudal3:39
128BELArnaud Voss (BEL)Veranclassic - Ago0:00
129FRABenoît Sinner (FRA)Armée de Terre4:54
130FRARomain Cardis (FRA)Direct Energie4:56
131NORDaniel Hoelgaard (NOR)La Française des Jeux4:58
132BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Etixx - Quick Step4:58
133NEDNiki Terpstra (NED)Etixx - Quick Step5:56
134GERYannick Mayer (GER)Veranclassic - Ago6:09
135FRAJustin Jules (FRA)Veranclassic - Ago0:00
136BELKenny Dehaes (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
137BELBoris Dron (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
138BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
139BELGaëtan Bille (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
140BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
141LTUIgnatas Konovalovas (LTU)La Française des Jeux20:58
142NOROdd Christian Eiking (NOR)La Française des Jeux0:00
143ITAEnrico Gasparotto (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:00

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 3 - Braine-L'Alleud - Vielsalm - 201,9 km - 25 Juli 2016Sprint


1BELDimitri Claeys (BEL)Wanty - Groupe Gobert4:36:35
2BELGianni Meersman (BEL)Etixx - Quick Step0:00
3FRAJonathan Hivert (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
4FRAArnaud Démare (FRA)La Française des Jeux0:00
5BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
6FRAFlorian Senechal (FRA)Cofidis0:00
7BELXandro Meurisse (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
8FRALilian Calmejane (FRA)Direct Energie0:00
9NEDPim Ligthart (NED)Lotto - Soudal0:00
10RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Team Katusha0:00
11SUIOliver Zaugg (SUI)IAM0:00
12NEDMichel Kreder (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
13BELRemy Mertz (BEL)Color Code - Arden Beef0:00
14BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
15RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - RusVelo0:00
16NEDEtienne Van Empel (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
17BELAntoine Warnier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
18FRAClément Chevrier (FRA)IAM0:00
19FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
20NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
21NEDRob Ruijgh (NED)Crelan - Vastgoedservice0:00
22FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
23BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal0:00
24FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
25BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
26RUSEgor Silin (RUS)Team Katusha0:00
27BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
28BELDries Devenyns (BEL)IAM0:00
29BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
30RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katusha0:00
31ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Etixx - Quick Step0:00
32BELJelle Wallays (BEL)Lotto - Soudal0:00
33FRALaurent Pichon (FRA)La Française des Jeux0:00
34BELWout Van Aert (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:57
35BELJens Adams (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:57
36FRAJérôme Mainard (FRA)Armée de Terre0:57
37FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:57
38FRAChristophe Masson (FRA)EC Raismes Petite-Forêt0:57
39CANRyan Anderson (CAN)Direct Energie0:57
40RUSAlexander Foliforov (RUS)Gazprom - RusVelo0:57
41RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - RusVelo0:57
42FRAKevin Lebreton (FRA)Armée de Terre0:57
43ITAMatteo Trentin (ITA)Etixx - Quick Step0:57
44BELKevyn Ista (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:57
45NEDJohnny Hoogerland (NED)Roompot - Oranje Peloton0:57
46RUSAlexandr Kolobnev (RUS)0:57
47FRAPerrig Quemeneur (FRA)Direct Energie1:55
48FRADamien Gaudin (FRA)AG2R - La Mondiale1:55
49BELMassimo Vanderaerden (BEL)Veranclassic - Ago2:08
50GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondiale2:08
51FRAOlivier Le Gac (FRA)La Française des Jeux2:08
52LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale2:08
53BELTom Boonen (BEL)Etixx - Quick Step2:08
54ESPVicente Reynès Mimo (ESP)IAM2:08
55BELJonas Vangenechten (BEL)IAM2:08
56FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeux2:08
57BELAntoine Loy (BEL)Color Code - Arden Beef2:08
58BELGert Dockx (BEL)Lotto - Soudal2:08
59FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Vital Concept2:08
60FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre2:08
61BELLudovic Robeet (BEL)Color Code - Arden Beef2:52
62BELLudwig De Winter (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect2:52
63RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Team Katusha2:52
64FRAMaxime Cam (FRA)Fortuneo - Vital Concept2:52
65FRAJean-Marc Bideau (FRA)Fortuneo - Vital Concept2:52
66FRARomain Cardis (FRA)Direct Energie2:52
67BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise2:52
68BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal2:52
69GERNils Politt (GER)Team Katusha3:28
70BELDennis Coenen (BEL)Crelan - Vastgoedservice3:28
71FRARayane Bouhanni (FRA)Cofidis3:28
72BELDimitri Peyskens (BEL)Veranclassic - Ago3:28
73FRAMaxime Daniel (FRA)AG2R - La Mondiale3:28
74RUSRoman Kustadinchev (RUS)Gazprom - RusVelo3:28
75BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert3:28
76BELBaptiste Planckaert (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect3:28
77SUIPirmin Lang (SUI)IAM3:28
78BELStijn Vandenbergh (BEL)Etixx - Quick Step3:28
79BELGaëtan Bille (BEL)Wanty - Groupe Gobert5:03
80RUSAndrey Solomennikov (RUS)Gazprom - RusVelo5:38
81RUSArtur Ershov (RUS)Gazprom - RusVelo5:38
82FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale5:46
83FRAThomas Boudat (FRA)Direct Energie6:10
84RUSVladimir Isaychev (RUS)Team Katusha6:28
85NORDaniel Hoelgaard (NOR)La Française des Jeux6:28
86FRABryan Nauleau (FRA)Direct Energie6:30
87FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie6:30
88FRATony Hurel (FRA)Direct Energie6:30
89BELDries Van Gestel (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise6:30
90BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal6:30
91FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale6:30
92BELYves Lampaert (BEL)Etixx - Quick Step6:30
93FRAMarc Sarreau (FRA)La Française des Jeux6:30
94BELThomas Deruette (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect6:30
95BELMartin Palm (BEL)Color Code - Arden Beef6:30
96NEDReinier Honig (NED)Roompot - Oranje Peloton8:31
97BELBoris Vallée (BEL)Fortuneo - Vital Concept9:46
98BELJulien Stassen (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect9:46
99FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terre9:46
100BELNiels De Rooze (BEL)Veranclassic - Ago9:46
101BELTom Dernies (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect9:46
102BELRob Peeters (BEL)Crelan - Vastgoedservice9:46
103BELJulien Kaise (BEL)Color Code - Arden Beef9:46
104BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise11:35
105RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha11:38
106BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Etixx - Quick Step15:00
107FRAAlexis Bodiot (FRA)Armée de Terre15:00
108NEDAndré Looij (NED)Roompot - Oranje Peloton15:00
109NEDKai Reus (NED)Verandas Willems15:00
110BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis15:00
111ITAMatteo Pelucchi (ITA)IAM15:00
112FRAJordan Levasseur (FRA)Armée de Terre15:00
113BELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidis15:00
114BELLionel Taminiaux (BEL)Color Code - Arden Beef15:00
115FRABryan Alaphilippe (FRA)Armée de Terre15:00
116FRALoïc Chetout (FRA)Cofidis15:00
117BELStijn Steels (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise15:00
118BELMaximilien Picoux (BEL)Color Code - Arden Beef15:00
119BELJohan Hemroulle (BEL)Color Code - Arden Beef15:00
120FRAJulien Simon (FRA)Cofidis15:00
121BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise15:00
122BELSam Lennertz (BEL)Veranclassic - Ago15:00
123BELKenny Dehaes (BEL)Wanty - Groupe Gobert15:00
124BLRYauheni Hutarovich (BLR)Fortuneo - Vital Concept15:00
125RUSMamyr Stash (RUS)Gazprom - RusVelo15:00
126BELBoris Dron (BEL)Wanty - Groupe Gobert15:00
127RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katusha15:00
128NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Oranje Peloton15:00
129BELTim Merlier (BEL)Crelan - Vastgoedservice15:00
130FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis15:00
131BELGerry Druyts (BEL)Crelan - Vastgoedservice15:00
132NEDNiki Terpstra (NED)Etixx - Quick Step15:00
133FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis15:00
134FRABenoît Sinner (FRA)Armée de Terre15:00
135BELSean De Bie (BEL)Lotto - Soudal15:00
136BELKris Boeckmans (BEL)Lotto - Soudal15:00
137GERYannick Mayer (GER)Veranclassic - Ago15:56
138FRAJustin Jules (FRA)Veranclassic - Ago15:56
139NOROdd Christian Eiking (NOR)La Française des Jeux
140LTUIgnatas Konovalovas (LTU)La Française des Jeux
141ITAEnrico Gasparotto (ITA)Wanty - Groupe Gobert
142BELArnaud Voss (BEL)Veranclassic - Ago
143BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 4 - Aubel - Herstal - 178,8 km - 26 Juli 2016Sprint


1ITAMatteo Trentin (ITA)Etixx - Quick Step4:18:08
2LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale0:00
3BELGianni Meersman (BEL)Etixx - Quick Step0:00
4BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
5BELKris Boeckmans (BEL)Lotto - Soudal0:00
6RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Team Katusha0:00
7FRATony Hurel (FRA)Direct Energie0:00
8FRAFlorian Senechal (FRA)Cofidis0:00
9ESPVicente Reynès Mimo (ESP)IAM0:00
10BELXandro Meurisse (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
11RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - RusVelo0:00
12NEDMichel Kreder (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
13FRALilian Calmejane (FRA)Direct Energie0:00
14BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
15FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
16BELKevyn Ista (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
17NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
18RUSAlexandr Kolobnev (RUS)0:00
19RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - RusVelo0:00
20CANRyan Anderson (CAN)Direct Energie0:00
21FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
22BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
23FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
24NEDEtienne Van Empel (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
25RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Team Katusha0:00
26FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
27BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
28BELAntoine Warnier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
29NEDRob Ruijgh (NED)Crelan - Vastgoedservice0:00
30BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
31RUSEgor Silin (RUS)Team Katusha0:00
32FRALaurent Pichon (FRA)La Française des Jeux0:00
33RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katusha0:00
34BELDries Devenyns (BEL)IAM0:00
35BELJelle Wallays (BEL)Lotto - Soudal0:00
36NEDPim Ligthart (NED)Lotto - Soudal0:00
37BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal0:00
38BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
39BELDimitri Claeys (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
40BELGert Dockx (BEL)Lotto - Soudal0:00
41FRAJonathan Hivert (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
42ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Etixx - Quick Step0:00
43GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondiale0:00
44FRAArnaud Démare (FRA)La Française des Jeux0:00
45BELYves Lampaert (BEL)Etixx - Quick Step0:20
46FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis0:53
47BELGerry Druyts (BEL)Crelan - Vastgoedservice1:05
48FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeux1:05
49FRAJustin Jules (FRA)Veranclassic - Ago1:05
50BELJonas Vangenechten (BEL)IAM1:05
51BELBoris Vallée (BEL)Fortuneo - Vital Concept2:00
52FRAChristophe Masson (FRA)EC Raismes Petite-Forêt2:00
53BELRemy Mertz (BEL)Color Code - Arden Beef2:00
54FRABenoît Sinner (FRA)Armée de Terre2:00
55BELDennis Coenen (BEL)Crelan - Vastgoedservice2:00
56NEDReinier Honig (NED)Roompot - Oranje Peloton2:00
57RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katusha2:00
58RUSAndrey Solomennikov (RUS)Gazprom - RusVelo2:00
59FRAJérôme Mainard (FRA)Armée de Terre2:00
60NEDJohnny Hoogerland (NED)Roompot - Oranje Peloton2:00
61FRAOlivier Le Gac (FRA)La Française des Jeux2:00
62FRABryan Nauleau (FRA)Direct Energie2:00
63FRAKevin Lebreton (FRA)Armée de Terre2:00
64SUIPirmin Lang (SUI)IAM2:00
65BELDimitri Peyskens (BEL)Veranclassic - Ago3:38
66GERNils Politt (GER)Team Katusha3:38
67BELWout Van Aert (BEL)Crelan - Vastgoedservice3:38
68FRAPerrig Quemeneur (FRA)Direct Energie3:38
69FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie3:38
70BELJens Adams (BEL)Crelan - Vastgoedservice3:38
71FRAMaxime Daniel (FRA)AG2R - La Mondiale3:38
72BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert3:38
73BELAntoine Loy (BEL)Color Code - Arden Beef3:38
74BELMassimo Vanderaerden (BEL)Veranclassic - Ago3:38
75RUSArtur Ershov (RUS)Gazprom - RusVelo3:38
76BELNiels De Rooze (BEL)Veranclassic - Ago3:38
77FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Vital Concept3:38
78FRAMaxime Cam (FRA)Fortuneo - Vital Concept3:38
79BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise3:38
80BELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidis3:38
81BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis3:38
82BELTom Boonen (BEL)Etixx - Quick Step3:38
83FRABryan Alaphilippe (FRA)Armée de Terre3:38
84BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Etixx - Quick Step3:38
85BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal3:38
86BELSean De Bie (BEL)Lotto - Soudal3:38
87FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale3:38
88BELStijn Vandenbergh (BEL)Etixx - Quick Step3:38
89BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise3:38
90SUIOliver Zaugg (SUI)IAM3:38
91FRAClément Chevrier (FRA)IAM3:38
92BELLudovic Robeet (BEL)Color Code - Arden Beef3:38
93RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha3:38
94BELJulien Stassen (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect3:38
95FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis3:38
96FRAJean-Marc Bideau (FRA)Fortuneo - Vital Concept3:38
97BELLudwig De Winter (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect6:04
98RUSVladimir Isaychev (RUS)Team Katusha7:59
99BLRYauheni Hutarovich (BLR)Fortuneo - Vital Concept7:59
100FRAMarc Sarreau (FRA)La Française des Jeux7:59
101BELStijn Steels (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise7:59
102FRAJordan Levasseur (FRA)Armée de Terre7:59
103BELTom Dernies (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect7:59
104FRARomain Cardis (FRA)Direct Energie7:59
105FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terre7:59
106FRAThomas Boudat (FRA)Direct Energie7:59
107FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre9:23
108FRARayane Bouhanni (FRA)Cofidis9:23
109NORDaniel Hoelgaard (NOR)La Française des Jeux9:23
110NEDNiki Terpstra (NED)Etixx - Quick Step9:23
111GERYannick Mayer (GER)Veranclassic - Ago10:47
112FRALoïc Chetout (FRA)Cofidis10:47
113BELBaptiste Planckaert (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect10:47
114RUSAlexander Foliforov (RUS)Gazprom - RusVelo10:47
115BELBoris Dron (BEL)Wanty - Groupe Gobert10:47
116FRADamien Gaudin (FRA)AG2R - La Mondiale11:24
117NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Oranje Peloton14:10
118NEDAndré Looij (NED)Roompot - Oranje Peloton14:10
119RUSMamyr Stash (RUS)Gazprom - RusVelo14:10
120RUSRoman Kustadinchev (RUS)Gazprom - RusVelo14:10
121BELKenny Dehaes (BEL)Wanty - Groupe Gobert14:10
122BELDries Van Gestel (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise14:10
123BELTim Merlier (BEL)Crelan - Vastgoedservice14:10
124BELJohan Hemroulle (BEL)Color Code - Arden Beef14:10
125BELThomas Deruette (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect14:10
126BELSam Lennertz (BEL)Veranclassic - Ago
127BELRob Peeters (BEL)Crelan - Vastgoedservice
128BELLionel Taminiaux (BEL)Color Code - Arden Beef
129BELMaximilien Picoux (BEL)Color Code - Arden Beef
130BELMartin Palm (BEL)Color Code - Arden Beef
131BELJulien Kaise (BEL)Color Code - Arden Beef
132FRAAlexis Bodiot (FRA)Armée de Terre
133BELGaëtan Bille (BEL)Wanty - Groupe Gobert
134NEDKai Reus (NED)Verandas Willems
135FRAJulien Simon (FRA)Cofidis
136ITAMatteo Pelucchi (ITA)IAM
137FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale
138BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 5 - Engis - Dison - 188 km - 27 Juli 2016Ontsnapping


1BELDries Devenyns (BEL)IAM4:33:56
2BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal0:00
3RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - RusVelo0:00
4RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Team Katusha0:00
5BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
6FRAFlorian Senechal (FRA)Cofidis0:02
7BELXandro Meurisse (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:02
8RUSEgor Silin (RUS)Team Katusha0:07
9NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Oranje Peloton0:08
10FRALaurent Pichon (FRA)La Française des Jeux0:08
11BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:08
12FRALilian Calmejane (FRA)Direct Energie0:08
13FRAJonathan Hivert (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:08
14BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:08
15BELGianni Meersman (BEL)Etixx - Quick Step0:08
16BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:13
17BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:13
18RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katusha0:15
19FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:15
20FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale0:29
21RUSAlexandr Kolobnev (RUS)0:31
22CANRyan Anderson (CAN)Direct Energie0:31
23NEDPim Ligthart (NED)Lotto - Soudal0:35
24NEDMichel Kreder (NED)Roompot - Oranje Peloton0:35
25ITAMatteo Trentin (ITA)Etixx - Quick Step0:35
26BELAntoine Warnier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:35
27NEDJohnny Hoogerland (NED)Roompot - Oranje Peloton0:58
28BELRemy Mertz (BEL)Color Code - Arden Beef0:58
29BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:58
30NEDRob Ruijgh (NED)Crelan - Vastgoedservice0:58
31GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondiale0:58
32FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis0:58
33LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale0:58
34FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale0:58
35BELWout Van Aert (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:58
36BELStijn Steels (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:58
37NEDReinier Honig (NED)Roompot - Oranje Peloton0:58
38BELJelle Wallays (BEL)Lotto - Soudal0:58
39BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:58
40BELDimitri Claeys (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:09
41SUIOliver Zaugg (SUI)IAM1:09
42RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - RusVelo1:19
43BELGert Dockx (BEL)Lotto - Soudal1:19
44FRAJustin Jules (FRA)Veranclassic - Ago1:21
45FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Vital Concept1:48
46BELLudovic Robeet (BEL)Color Code - Arden Beef1:48
47ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Etixx - Quick Step1:48
48BELGerry Druyts (BEL)Crelan - Vastgoedservice1:52
49FRAClément Chevrier (FRA)IAM2:14
50RUSAlexander Foliforov (RUS)Gazprom - RusVelo2:14
51BELKevyn Ista (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect2:50
52BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:50
53FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Vital Concept2:50
54FRAOlivier Le Gac (FRA)La Française des Jeux2:50
55NORDaniel Hoelgaard (NOR)La Française des Jeux2:50
56FRAMarc Sarreau (FRA)La Française des Jeux2:50
57SUIPirmin Lang (SUI)IAM2:50
58FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie3:14
59BELLudwig De Winter (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect3:21
60FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis3:34
61FRARomain Cardis (FRA)Direct Energie3:34
62NEDEtienne Van Empel (NED)Roompot - Oranje Peloton3:41
63FRARayane Bouhanni (FRA)Cofidis3:41
64RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Team Katusha3:48
65RUSVladimir Isaychev (RUS)Team Katusha4:17
66FRAMaxime Cam (FRA)Fortuneo - Vital Concept4:17
67FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terre4:17
68ESPVicente Reynès Mimo (ESP)IAM4:17
69BELJens Adams (BEL)Crelan - Vastgoedservice4:17
70FRAPerrig Quemeneur (FRA)Direct Energie4:17
71FRAKevin Lebreton (FRA)Armée de Terre4:17
72FRAArnaud Démare (FRA)La Française des Jeux5:53
73BELJulien Stassen (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect5:53
74BELYves Lampaert (BEL)Etixx - Quick Step5:53
75BELBoris Vallée (BEL)Fortuneo - Vital Concept7:22
76FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre7:22
77FRAThomas Boudat (FRA)Direct Energie9:15
78FRABryan Nauleau (FRA)Direct Energie9:15
79FRABenoît Sinner (FRA)Armée de Terre9:15
80FRAJérôme Mainard (FRA)Armée de Terre9:15
81BELDimitri Peyskens (BEL)Veranclassic - Ago9:15
82BELNiels De Rooze (BEL)Veranclassic - Ago9:15
83BELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidis9:15
84BELTim Merlier (BEL)Crelan - Vastgoedservice9:15
85BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal9:15
86FRAMaxime Daniel (FRA)AG2R - La Mondiale9:15
87GERNils Politt (GER)Team Katusha9:15
88FRATony Hurel (FRA)Direct Energie9:15
89BELBaptiste Planckaert (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect9:15
90BELMassimo Vanderaerden (BEL)Veranclassic - Ago9:15
91RUSArtur Ershov (RUS)Gazprom - RusVelo9:15
92BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise9:15
93BELDries Van Gestel (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise9:15
94BELAntoine Loy (BEL)Color Code - Arden Beef9:15
95FRAChristophe Masson (FRA)EC Raismes Petite-Forêt9:15
96RUSAndrey Solomennikov (RUS)Gazprom - RusVelo9:15
97BELTom Dernies (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect9:15
98RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katusha9:15
99FRADamien Gaudin (FRA)AG2R - La Mondiale9:15
100NEDNiki Terpstra (NED)Etixx - Quick Step9:54
101BELKris Boeckmans (BEL)Lotto - Soudal10:48
102BLRYauheni Hutarovich (BLR)Fortuneo - Vital Concept11:49
103FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale11:49
104BELJohan Hemroulle (BEL)Color Code - Arden Beef11:49
105BELThomas Deruette (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect11:49
106RUSMamyr Stash (RUS)Gazprom - RusVelo11:49
107GERYannick Mayer (GER)Veranclassic - Ago11:49
108RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha11:49
109FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeux11:49
110BELJonas Vangenechten (BEL)IAM11:49
111NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Oranje Peloton13:12
112NEDAndré Looij (NED)Roompot - Oranje Peloton13:12
113RUSRoman Kustadinchev (RUS)Gazprom - RusVelo13:59
114BELDennis Coenen (BEL)Crelan - Vastgoedservice
115FRAJordan Levasseur (FRA)Armée de Terre
116FRABryan Alaphilippe (FRA)Armée de Terre
117BELBoris Dron (BEL)Wanty - Groupe Gobert
118BELKenny Dehaes (BEL)Wanty - Groupe Gobert
119BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis
120FRALoïc Chetout (FRA)Cofidis
121BELSean De Bie (BEL)Lotto - Soudal
122BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Etixx - Quick Step
123BELStijn Vandenbergh (BEL)Etixx - Quick Step
124BELTom Boonen (BEL)Etixx - Quick Step
125FRAJean-Marc Bideau (FRA)Fortuneo - Vital Concept

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden