De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Trentino - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Trentino - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2016

Ronde van Trentino 2016

ItaliëItalië - 19 April 2016 - 22 April 2016


Algemeen klassement - 22 April 2016


1ESPMikel Landa Meana (ESP)Sky Professional Cycling Team14:44:48
2ESTTanel Kangert (EST)Astana0:02
3DENJakob Fuglsang (DEN)Astana0:14
4RUSSergey Firsanov (RUS)Gazprom - RusVelo0:19
5AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Argon 180:24
6FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale0:24
7ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale0:28
8GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Argon 180:30
9FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondiale0:42
10FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale0:56
11ITAMatteo Busato (ITA)Wilier Triestina - Southeast1:11
12ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:03
13ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros RGA2:04
14ITAMichele Scarponi (ITA)Astana2:52
15ITAMichele Gazzarra (ITA)Norda - MG.Kvis3:35
16COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec4:18
17ITADanilo Celano (ITA)Amore & Vita - Selle SMP4:22
18COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Wilier Triestina - Southeast6:21
19POREdgar Miguel Lemos Pinto (POR)6:28
20URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros RGA6:48
21ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana6:58
22USAIan Boswell (USA)Sky Professional Cycling Team7:08
23ITADavide Malacarne (ITA)Astana8:10
24AUTClemens Fankhauser (AUT)Tirol8:16
25ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros RGA8:19
26ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Wilier Triestina - Southeast9:29
27COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec10:07
28ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec11:06
29RUSAlexander Foliforov (RUS)Gazprom - RusVelo11:14
30IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Team11:43
31ITAEdward Ravasi (ITA)Lampre - Merida13:10
32ITAGianni Moscon (ITA)Sky Professional Cycling Team13:40
33ITAMarco Tecchio (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani13:54
34RUSIlar Arslanov (RUS)Gazprom - RusVelo14:14
35ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Wilier Triestina - Southeast14:20
36ITALuca Chirico (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox14:21
37USAGavin Mannion (USA)Drapac Professional Cycling14:37
38BRAJoão Marcelo Gaspar Pereira (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour18:05
39ITAValerio Agnoli (ITA)Astana18:20
40ITAMauro Finetto (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani20:09
41ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox21:21
42ITAEros Capecchi (ITA)Astana21:24
43ITAStefano Nardelli (ITA)Norda - MG.Kvis21:27
44ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros RGA22:22
45ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec22:38
46ITASimone Andreetta (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox23:09
47AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Argon 1823:09
48ITAIvan Santaromita (ITA)Sky Dive Dubai - Al Ahli23:43
49RUSAleksey Rybalkin (RUS)Gazprom - RusVelo23:58
50ITAEnrico Anselmi (ITA)24:12
51ITAPierpaolo Ficara (ITA)Amore & Vita - Selle SMP24:34
52BRAMagno Prado Nazaret (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour24:48
53ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Argon 1825:33
54ITAAlessandro Bisolti (ITA)Nippo - Vini Fantini25:37
55VENTomás Aurelio Gil Martinez (VEN)Wilier Triestina - Southeast25:49
56BRAMurilo Affonso Ferraz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour25:51
57FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale26:04
58GERPaul Voss (GER)Bora - Argon 1826:20
59ITAMatteo Fabbro (ITA)26:53
60ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantini27:05
61AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cycling27:07
62FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale28:04
63GBRHugh Carthy (GBR)Caja Rural - Seguros RGA28:08
64BRACaio Godoy (BRA)28:36
65GERChristian Knees (GER)Sky Professional Cycling Team29:51
66POLBartosz Huzarski (POL)Bora - Argon 1830:02
67GERDominique Nerz (GER)Bora - Argon 1830:47
68KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana31:01
69AUSLachlan Norris (AUS)Drapac Professional Cycling31:54
70ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox32:16
71ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Sky Dive Dubai - Al Ahli33:18
72ITAMarco Tizza (ITA)D'Amico - Bottecchia35:29
73ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantini36:29
74ITAMarco Zamparella (ITA)Amore & Vita - Selle SMP36:33
75FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale38:13
76ALBRedi Halilaj (ALB)Amore & Vita - Selle SMP38:36
77ITAAntonio Nibali (ITA)Nippo - Vini Fantini39:00
78ITANicola Gaffurini (ITA)Norda - MG.Kvis39:40
79PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Bora - Argon 1841:10
80RUSAlexandr Kolobnev (RUS)41:27
81AUTSebastian Schönberger (AUT)Tirol43:24
82ITANiccolò Salvietti (ITA)Norda - MG.Kvis45:05
83MEXUri Martins Sandoval (MEX)Amore & Vita - Selle SMP45:24
84NEDPeter Koning (NED)Drapac Professional Cycling46:08

Etappe 1 - Riva - Torbole - 12,1 km - 19 April 2016Ploegentijdrit


1KAZ Astana (Michele Scarponi, Davide Malacarne, Bakhtiyar Kozhatayev, Tanel Kangert, Jakob Fuglsang, Eros Capecchi, Valerio Agnoli, Vincenzo Nibali)13:30
2GBR Sky Professional Cycling Team (Xabier Zandio Echaide, Alex Peters, Gianni Moscon, David Lopez Garcia, Ian Boswell, Philip Deignan, Christian Knees, Mikel Landa Meana)13:44
3FRA AG2R - La Mondiale (Domenico Pozzovivo, Jean-Christophe Péraud, Blel Kadri, Guillaume Bonnafond, Hubert Dupont, Axel Domont, François Bidard, Romain Bardet)13:44
4GER Bora - Argon 18 (Paul Voss, Dominique Nerz, Gregor Mühlberger, José João Pimenta Costa Mendes, Patrick Konrad, Bartosz Huzarski, Emanuel Buchmann, Cesare Benedetti)13:46
5RUS Gazprom - RusVelo (Aleksey Rybalkin, Ilar Arslanov, Alexander Foliforov, Artem Nych, Evgeny Shalunov, Alexander Serov, Sergey Firsanov, Alexandr Kolobnev)13:51
6ITA Bardiani Valvole - CSF Inox (Luca Chirico, Sonny Colbrelli, Simone Andreetta, Francesco Manuel Bongiorno, Lorenzo Rota, Stefano Pirazzi, Giulio Ciccone)14:04
7ITA Nippo - Vini Fantini (Iuri Filosi, Pierpaolo De Negri, Antonio Nibali, Alessandro Bisolti, Giacomo Berlato, Damiano Cunego, Genki Yamamoto)14:04
8ITA Southeast - Venezuela (Mirko Trosino, Cristián Rodríguez Martin, Daniel Felipe Martínez Poveda, Tomás Aurelio Gil Martinez, Giuseppe Fonzi, Samuele Conti, Matteo Busato, Julen Amezqueta Moreno)14:05
9ITA Androni Giocattoli - Sidermec (Andres Torres Rodolfo, Serghei Tvetcov, Mirko Selvaggi, Giorgio Cecchinel, Marco Frapporti, Francesco Gavazzi, Egan Arley Bernal Gomez, Franco Pellizotti)14:06
10ITA Nationaal team van Italië (Enrico Anselmi, Marco Tecchio, Seid Lizde, Andrea Marchi, Matteo Fabbro, Edward Ravasi, Luca Wackermann, Mauro Finetto)14:14
11ITA Norda - MG.Kvis (Gianmarco Di Francesco, Nicola Gaffurini, Michele Gazzarra, Stefano Nardelli, Niccolò Salvietti, Michele Scartezzini, Evgeny Zverkov, Giacomo Giuliani)14:14
12UAE Sky Dive Dubai - Al Ahli (Francisco Mancebo Perez, Maher Hasnaoui, Xhuliano Kamberaj, Soufiane Haddi, Marlen Zmorka, Andrea Palini, Ivan Santaromita, Edgar Miguel Lemos Pinto)14:15
13AUS Drapac Professional Cycling (Brendan Canty, Jens Mouris, Peter Koning, Gavin Mannion, Travis Meyer, Lachlan Norris, Adam Phelan, Samuel Spokes)14:24
14ESP Caja Rural - Seguros RGA (Eduard Prades Reverte, Hugh Carthy, Sergio Pardilla Bellón, Diego Rubio Hernandez, Angel Madrazo Ruiz, Antonio Molina Canet, Fabricio Ferrari Barcelo, Miguel Ángel Benito Diez)14:24
15AUT Tirol (Clemens Fankhauser, Benjamin Brkic, Patrick Bosman, Sebastian Schönberger, Dennis Paulus, Florian Schipflinger, Martin Weiss, Alexander Wachter)14:32
16BRA Nationaal team van Brazilië (Magno Prado Nazaret, Caio Godoy, Andre Eduardo Gohr, Kléber Ramos Da Silva, João Marcelo Gaspar Pereira, Ottavio Didier Bulgarelli, Flávio Cardoso Santos, Murilo Affonso Ferraz)14:32
17ITA D'Amico - Bottecchia (Giorgio Bocchiola, Paolo Ciavatta, Fabio Chinello, Luis Mora, Davide Leone, Marco Tizza, Fabio Tommassini, Daniel Ginés Martin)14:36
18ALB Amore & Vita - Selle SMP (Pierpaolo Ficara, Danilo Celano, Marco Zamparella, Redi Halilaj, Uri Martins Sandoval, Sergii Movchan, Volodymyr Kogut, Dmytro Ponomarenko)14:40

Etappe 2 - Arco - Anras - 22 km - 20 April 2016Medium berg


1ESPMikel Landa Meana (ESP)Sky Professional Cycling Team5:18:12
2RUSSergey Firsanov (RUS)Gazprom - RusVelo0:04
3ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantini0:13
4ITAGiulio Ciccone (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:14
5DENJakob Fuglsang (DEN)Astana0:14
6ITASimone Andreetta (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:14
7FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale0:14
8ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale0:14
9AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Argon 180:14
10GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Argon 180:14
11GBRHugh Carthy (GBR)Caja Rural - Seguros RGA0:24
12ITAMichele Scarponi (ITA)Astana0:26
13ITAEdward Ravasi (ITA)Lampre - Merida0:26
14USAIan Boswell (USA)Sky Professional Cycling Team0:28
15ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:28
16FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondiale0:28
17ITAMichele Gazzarra (ITA)Norda - MG.Kvis0:28
18IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Team0:28
19ESTTanel Kangert (EST)Astana0:32
20ITAMatteo Busato (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:32
21ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana0:32
22ITAPierpaolo Ficara (ITA)Amore & Vita - Selle SMP0:32
23FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale0:32
24ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Sky Dive Dubai - Al Ahli0:39
25ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:39
26AUSBrendan Canty (AUS)Drapac Professional Cycling0:43
27ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:43
28COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Wilier Triestina - Southeast0:46
29AUTClemens Fankhauser (AUT)Tirol0:46
30COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:49
31ITADanilo Celano (ITA)Amore & Vita - Selle SMP0:49
32AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Argon 180:49
33POREdgar Miguel Lemos Pinto (POR)0:52
34USAGavin Mannion (USA)Drapac Professional Cycling0:53
35ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Wilier Triestina - Southeast0:55
36ITALuca Chirico (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:57
37ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:59
38ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:59
39URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros RGA0:59
40RUSAleksey Rybalkin (RUS)Gazprom - RusVelo0:59

Etappe 3 - Sillian - Mezzolombardo - 204,6 km - 21 April 2016Medium berg


1ESTTanel Kangert (EST)Astana5:05:27
2AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Argon 180:10
3FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale0:10
4DENJakob Fuglsang (DEN)Astana0:10
5RUSSergey Firsanov (RUS)Gazprom - RusVelo0:10
6ESPMikel Landa Meana (ESP)Sky Professional Cycling Team0:10
7GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Argon 180:10
8FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondiale0:10
9COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:10
10ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale0:10
11ITAMatteo Busato (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:20
12FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale0:20
13ITAMauro Finetto (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:52
14ITAMichele Gazzarra (ITA)Norda - MG.Kvis0:52
15POREdgar Miguel Lemos Pinto (POR)0:52
16ITADanilo Celano (ITA)Amore & Vita - Selle SMP0:52
17ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:52
18ITAMichele Scarponi (ITA)Astana0:52
19ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:52
20COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:52
21URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros RGA2:18
22ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros RGA2:27
23AUTClemens Fankhauser (AUT)Tirol2:27
24ITAGiulio Ciccone (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:27
25ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Wilier Triestina - Southeast2:27
26ITALuca Chirico (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:27
27USAGavin Mannion (USA)Drapac Professional Cycling2:27
28ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Wilier Triestina - Southeast2:27
29COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Wilier Triestina - Southeast2:27
30RUSIlar Arslanov (RUS)Gazprom - RusVelo2:27
31ITAValerio Agnoli (ITA)Astana2:27
32ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana2:27
33RUSAlexander Foliforov (RUS)Gazprom - RusVelo2:27
34ITADavide Malacarne (ITA)Astana2:27
35USAIan Boswell (USA)Sky Professional Cycling Team2:27
36ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caja Rural - Seguros RGA4:56
37ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:56
38BRAJoão Marcelo Gaspar Pereira (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour4:56
39ITASimone Andreetta (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox4:56
40BRAMagno Prado Nazaret (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour4:56

Etappe 4 - Malè - Cles - 160,9 km - 22 April 2016Medium berg


1ESTTanel Kangert (EST)Astana4:07:29
2ITAMatteo Busato (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
3ESPMikel Landa Meana (ESP)Sky Professional Cycling Team0:00
4AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Argon 180:00
5DENJakob Fuglsang (DEN)Astana0:00
6RUSSergey Firsanov (RUS)Gazprom - RusVelo0:00
7ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale0:00
8FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
9ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:00
10FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
11GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Argon 180:00
12FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
13ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:04
14ITAPierpaolo Ficara (ITA)Amore & Vita - Selle SMP1:41
15ITAMichele Gazzarra (ITA)Norda - MG.Kvis1:41
16ITADanilo Celano (ITA)Amore & Vita - Selle SMP1:41
17ITAMichele Scarponi (ITA)Astana1:44
18IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Team1:44
19COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Wilier Triestina - Southeast2:43
20ITAGianni Moscon (ITA)Sky Professional Cycling Team2:43
21ITAEdward Ravasi (ITA)Lampre - Merida2:43
22ITAMarco Tecchio (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani2:43
23URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros RGA2:43
24AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Argon 182:43
25ITADavide Malacarne (ITA)Astana2:43
26COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec2:43
27AUTClemens Fankhauser (AUT)Tirol4:09
28POREdgar Miguel Lemos Pinto (POR)4:09
29ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Wilier Triestina - Southeast4:09
30ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:09
31ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros RGA4:09
32RUSAlexander Foliforov (RUS)Gazprom - RusVelo4:09
33ITAEros Capecchi (ITA)Astana4:09
34ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana4:09
35USAIan Boswell (USA)Sky Professional Cycling Team4:09
36COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec8:00
37ITAAlessandro Bisolti (ITA)Nippo - Vini Fantini8:00
38GBRHugh Carthy (GBR)Caja Rural - Seguros RGA8:06
39ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Wilier Triestina - Southeast10:33
40ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros RGA10:33

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden