De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Ronde van de Finistère - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2016

Ronde van de Finistère 2016

FrankrijkFrankrijk - 16 April 2016


Ronde van de Finistère - 16 April 2016


1BELBaptiste Planckaert (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect4:34:55
2FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
3FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux0:00
4FRAJulien Simon (FRA)Cofidis0:00
5FRARomain Feillu (FRA)HP BTP - Auber930:00
6BELOlivier Pardini (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
7BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
8FRALilian Calmejane (FRA)Direct Energie0:00
9FRAMaxime Renault (FRA)HP BTP - Auber930:00
10FRAArmindo Fonseca (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
11FRALaurent Pichon (FRA)La Française des Jeux0:00
12BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
13FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
14GERMarcel Meisen (GER)0:00
15ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:00
16FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
17ESTAlo Jakin (EST)HP BTP - Auber930:00
18CANGuillaume Boivin (CAN)Cycling Academy0:00
19FRACésar Bihel (FRA)HP BTP - Auber930:00
20ESTMihkel Räim (EST)Cycling Academy0:00
21FRAKenny Elissonde (FRA)La Française des Jeux0:00
22FRAThomas Lebas (FRA)Bridgestone Anchor0:00
23FRASylvain Chavanel (FRA)Direct Energie0:08
24BELJimmy Janssens (BEL)3M0:10
25FRAArnold Jeannesson (FRA)Cofidis0:10
26FRAJulien Guay (FRA)HP BTP - Auber930:12
27FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:14
28FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:17
29FRAThéo Vimpere (FRA)HP BTP - Auber930:17
30FRAKevin Lebreton (FRA)Armée de Terre0:17
31FRAPierrick Fedrigo (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:21
32FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:22
33FRANicolas Edet (FRA)Cofidis0:22
34FRAJérôme Mainard (FRA)Armée de Terre0:22
35FRARomain Sicard (FRA)Direct Energie0:22
36COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:22
37JAPRyu Suzuki (JAP)Bridgestone Anchor0:22
38BELDimitri Claeys (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:22
39FRAJean-Marc Bideau (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:22
40GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale0:32
41FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre0:34
42FRAJulien Loubet (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:39
43FRAFlorent Pereira (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:39
44POLWojciech Migdal (POL)Cycling Academy0:41
45NEDPiotr Havik (NED)3M0:41
46FRARomain Guillemois (FRA)Direct Energie0:41
47FRAJérémy Maison (FRA)La Française des Jeux0:41
48FRAArnaud Courteille (FRA)La Française des Jeux0:41
49FRARomain Le Roux (FRA)0:45
50BELGregory Habeaux (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:47
51FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Direct Energie0:47
52NEDBob Schoonbroodt (NED)3M0:50
53FRAMaxime Daniel (FRA)AG2R - La Mondiale0:50
54FRARomain Hardy (FRA)Cofidis0:54
55FRAQuentin Pacher (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:55
56LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale0:55
57BELDieter Bouvry (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille1:09
58FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis1:09
59FRAPierre-Henri Lecuisinier (FRA)La Française des Jeux1:09
60FRAAnthony Maldonado (FRA)HP BTP - Auber931:09
61FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Vital Concept1:09
62FRACédric Pineau (FRA)La Française des Jeux1:13
63FRAJeremy Cornu (FRA)Direct Energie1:15
64BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect1:26
65FRASébastien Turgot (FRA)AG2R - La Mondiale1:33
66BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:44
67FRADamien Gaudin (FRA)AG2R - La Mondiale1:52
68FRAKévin Ledanois (FRA)Fortuneo - Vital Concept1:56
69BELTom Dernies (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect2:28
70FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis2:28
71BELJulien Stassen (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect2:28
72FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis3:00
73BELGertjan De Vos (BEL)3M3:32
74FRAYannick Martinez (FRA)Delko - Marseille Provence KTM4:33
75FRAPerrig Quemeneur (FRA)Direct Energie4:50
76BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect4:50
77FRAMaxime Cam (FRA)Fortuneo - Vital Concept6:45
78NEDDick Janssen (NED)3M6:45
79ESPPello Olaberria Arruabarrena (ESP)Euskadi Basque Country - Murias6:45
80SUIMartin Kohler (SUI)Roth6:45
81GERTobias Knaup (GER)Kuota - Lotto6:45
82FRAJimmy Raibaud (FRA)Armée de Terre6:45
83FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale6:45
84FRAClément Penven (FRA)Armée de Terre6:45
85BELLudwig De Winter (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect7:34
86FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale9:47
87GERDario Rapps (GER)Kuota - Lotto9:47

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden