De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Flèche du Sud - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Flèche du Sud - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Luxemburg

Uitslagen 2016

Flèche du Sud 2016

LuxemburgLuxemburg - 4 Mei 2016 - 8 Mei 2016


Algemeen klassement - 8 Mei 2016


1PORSérgio Ferreira Sousa (POR)Vorarlberg11:53:39
2GERRaphael Freienstein (GER)Kuota - Lotto0:14
3BELSerge Dewortelaer (BEL)Differdange - Lösch0:29
4NEDDion Beukeboom (NED)Parkhotel Valkenburg1:07
5NEDTwan Van Den Brand (NED)Cycling Team Jo Piels1:11
6GERMario Vogt (GER)RadNet - Rose1:25
7SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg1:25
8USAChris Butler (USA)Cycling Academy0:00
9AUSLachlan Norris (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
10CANSean Mackinnon (CAN)0:00
11BELJimmy Janssens (BEL)3M1:50
12ESTMihkel Räim (EST)Cycling Academy2:22
13SUIFabian Lienhard (SUI)BMC Development2:22
14DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Stölting Service Group2:22
15FRAChristophe Masson (FRA)EC Raismes Petite-Forêt0:00
16AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
17ITADevid Tintori (ITA)Differdange - Lösch0:00
18CANAdam Jamieson (CAN)0:00
19FRAClément Koretzky (FRA)Vorarlberg0:00
20NEDJasper Ockeloen (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
21ESPGabriel Reguero Corral (ESP)Differdange - Lösch0:00
22DENEmil Bækhøj Halvorsen (DEN)Riwal Platform0:00
23GERJan Tschernoster (GER)RadNet - Rose0:00
24BELLaurent Evrard (BEL)3M0:00
25SUISimon Zahner (SUI)3:16
26NEDLuuc Bugter (NED)Join's - De Rijke3:17
27GERTheo Reinhardt (GER)RadNet - Rose3:17
28NZLAaron Gate (NZL)AN Post - Chainreaction3:17
29GERChristian Mager (GER)Stölting Service Group3:39
30LUXAlex Kirsch (LUX)Stölting Service Group4:29
31GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling5:32
32FRAQuentin Bernard (FRA)EC Raismes Petite-Forêt6:01
33NEDDerk Abel Beckeringh (NED)Parkhotel Valkenburg6:48
34LUXTom Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling7:17
35ITAMassimo Graziato (ITA)Parkhotel Valkenburg9:06
36NEDPeter Koning (NED)Drapac Professional Cycling10:00
37NEDJetse Bol (NED)Join's - De Rijke10:45
38DENCasper Pedersen (DEN)Riwal Platform10:45
39SUIThéry Schir (SUI)10:45
40NEDGert-Jan Bosman (NED)Cycling Team Jo Piels10:45
41NEDJan-Willem Van Schip (NED)Join's - De Rijke10:45
42LATJanis Dakteris (LAT)Differdange - Lösch10:45
43IRLConnor McConvey (IRL)AN Post - Chainreaction10:45
44LUXTom Thill (LUX)Differdange - Lösch10:45
45CANEdward Walsh (CAN)10:45
46SWEHampus Anderberg (SWE)ColoQuick - Cult10:45
47GERMoritz Backofen (GER)Kuota - Lotto10:45
48NAMDan Craven (NAM)Cycling Academy10:45
49GERRobert Retschke (GER)Kuota - Lotto10:45
50FRAKévin Lalouette (FRA)EC Raismes Petite-Forêt10:45
51GERHenning Bommel (GER)RadNet - Rose11:03
52ISRRoy Goldstein (ISR)11:40
53BELJelle Goderis (BEL)3M11:40
54GERLennard Kämna (GER)Stölting Service Group11:40
55SUILukas Müller (SUI)11:40
56NZLThomas Scully (NZL)Drapac Professional Cycling12:47
57LUXSandro Dostert (LUX)12:50
58GERKersten Thiele (GER)RadNet - Rose13:17
59DENPatrick Olesen (DEN)Leopard Pro Cycling13:54
60BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Development14:37
61GERChristopher Hatz (GER)Kuota - Lotto15:23
62GERMarcel Meisen (GER)15:50
63NZLSam Dobbs (NZL)BMC Development16:45
64LUXChristian Helmig (LUX)Differdange - Lösch17:10
65GERMike Egger (GER)Basso Bikes17:15
66BELEmiel Vermeulen (BEL)3M18:26
67NEDThijs Van Beusichem (NED)Parkhotel Valkenburg18:26
68NEDJasper Bovenhuis (NED)AN Post - Chainreaction20:05
69DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Giant - Scatto U2320:05
70LUXPit Schlechter (LUX)Leopard Pro Cycling20:05
71GERTobias Knaup (GER)Kuota - Lotto20:05
72HUNZsolt Dér (HUN)Vorarlberg20:15
73USATaylor 'Timo' Eisenhart (USA)BMC Development20:26
74DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal Platform20:40
75SWEHannes Bergström Frisk (SWE)20:56
76PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Leopard Pro Cycling21:00
77AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cycling21:00
78NEDCoen Vermeltfoort (NED)Join's - De Rijke21:00
79SUIDominic Von Burg (SUI)0:00
80NEDPatrick Van Leeuwen (NED)Cycling Team Jo Piels0:00
81NEDRens Te Stroet (NED)Cycling Team Jo Piels0:00
82SUIGabriel Chavanne (SUI)0:00
83DENPatrick Clausen (DEN)Riwal Platform21:23
84DENMorten Ollegaard (DEN)Riwal Platform21:41
85SUIMartin Schäppi (SUI)BMC Development22:14
86SWEMarcus Johansson (SWE)22:19
87CANAlexander Cowan (CAN)22:19
88DENMarius Therkildsen (DEN)Giant - Scatto U2323:36
89CANEvan Burtnik (CAN)23:54
90DENMichael Svendgaard (DEN)25:08
91ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg27:22
92CANWilliam Elliott (CAN)28:14
93LUXMichael Feller (LUX)28:53
94AUSJordan Stannus (AUS)AN Post - Chainreaction34:29
95LUXPit Milbert (LUX)34:53
96LUXLex Reichling (LUX)35:29
97GERSimon Schwitzer (GER)42:26

Etappe 1 - Kayl - Kayl - 76,8 km - 4 Mei 2016Sprint


1NEDCoen Vermeltfoort (NED)Join's - De Rijke1:40:43
2AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
3PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Leopard Pro Cycling0:00
4NEDTwan Van Den Brand (NED)Cycling Team Jo Piels0:00
5ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg0:00
6GERMichel Koch (GER)RadNet - Rose0:00
7NEDRemco Te Brake (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
8SUIFabian Lienhard (SUI)BMC Development0:00
9NEDJasper Bovenhuis (NED)AN Post - Chainreaction0:00
10NEDLuuc Bugter (NED)Join's - De Rijke0:00
11DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Stölting Service Group0:00
12GERRaphael Freienstein (GER)Kuota - Lotto0:00
13DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal Platform0:00
14NEDJetse Bol (NED)Join's - De Rijke0:00
15ESTMihkel Räim (EST)Cycling Academy0:00
16AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
17GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling0:00
18FRAChristophe Masson (FRA)EC Raismes Petite-Forêt0:00
19DENMorten Ollegaard (DEN)Riwal Platform0:00
20NZLThomas Scully (NZL)Drapac Professional Cycling0:00
21LUXLuc Turchi (LUX)Basso Bikes0:00
22GERTheo Reinhardt (GER)RadNet - Rose0:00
23GERLennard Kämna (GER)Stölting Service Group0:00
24ITAMassimo Graziato (ITA)Parkhotel Valkenburg0:00
25NEDJan-Willem Van Schip (NED)Join's - De Rijke0:00
26PORSérgio Ferreira Sousa (POR)Vorarlberg0:00
27DENMichael Svendgaard (DEN)0:00
28NEDBob Schoonbroodt (NED)3M0:00
29DENPatrick Clausen (DEN)Riwal Platform0:00
30LUXAlex Kirsch (LUX)Stölting Service Group0:00
31AUSJordan Stannus (AUS)AN Post - Chainreaction0:00
32NEDYoeri Havik (NED)3M0:00
33SUILukas Spengler (SUI)BMC Development0:00
34LUXTom Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling0:00
35ESTAksel Nõmmela (EST)Leopard Pro Cycling0:00
36FRAPierre Tielemans (FRA)EC Raismes Petite-Forêt0:00
37LATJanis Dakteris (LAT)Differdange - Lösch0:00
38CANAdam Jamieson (CAN)0:00
39ITADevid Tintori (ITA)Differdange - Lösch0:00
40GERMarco König (GER)Basso Bikes0:00
41ISRRoy Goldstein (ISR)0:00
42FRAFlorian Deriaux (FRA)EC Raismes Petite-Forêt0:00
43SUIMartin Schäppi (SUI)BMC Development0:00
44LUXLex Reichling (LUX)0:00
45GERMax Valtey (GER)Basso Bikes0:00
46AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg0:00
47LUXTom Thill (LUX)Differdange - Lösch0:00
48POLWojciech Migdal (POL)Cycling Academy0:00
49BELJelle Goderis (BEL)3M0:00
50NEDJasper Ockeloen (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
51SWEAlexander Fåglum Karlsson (SWE)Ringeriks - Kraft0:00
52BELCédric Raymackers (BEL)Differdange - Lösch0:00
53GERSimon Schwitzer (GER)0:00
54SWEHannes Bergström Frisk (SWE)0:00
55FRAQuentin Bernard (FRA)EC Raismes Petite-Forêt0:00
56BELSerge Dewortelaer (BEL)Differdange - Lösch0:00
57FRAVincent Fourrier (FRA)EC Raismes Petite-Forêt0:00
58GERMike Egger (GER)Basso Bikes0:00
59NEDDerk Abel Beckeringh (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
60DENPatrick Olesen (DEN)Leopard Pro Cycling0:00
61GERMatthias Deuble (GER)0:00
62LUXPit Schlechter (LUX)Leopard Pro Cycling0:00
63GERMario Vogt (GER)RadNet - Rose0:00
64LUXMike Diener (LUX)0:00
65NEDGert-Jan Bosman (NED)Cycling Team Jo Piels0:00
66SUIDimitri Bussard (SUI)Roth0:00
67NEDKobus Hereijgers (NED)Join's - De Rijke0:00
68GERMoritz Backofen (GER)Kuota - Lotto0:00
69NEDThijs Van Beusichem (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
70LUXPit Milbert (LUX)0:00
71NEDJordi Sloof (NED)Join's - De Rijke0:00
72LUXClaude Wolter (LUX)0:00
73IRLDamien Shaw (IRL)AN Post - Chainreaction0:00
74DENMarius Therkildsen (DEN)Giant - Scatto U230:00
75SWEHampus Anderberg (SWE)ColoQuick - Cult0:00
76LUXChristian Helmig (LUX)Differdange - Lösch0:00
77CANEdward Walsh (CAN)0:00
78NZLSam Dobbs (NZL)BMC Development0:00
79SUIDominic Von Burg (SUI)0:00
80GERHenning Bommel (GER)RadNet - Rose0:00
81SUIThéry Schir (SUI)0:00
82GERMarcel Meisen (GER)0:00
83GERChristopher Hatz (GER)Kuota - Lotto0:00
84DENCasper Pedersen (DEN)Riwal Platform0:00
85SWEMarcus Johansson (SWE)0:00
86PORChristiano Batista Mendes (POR)0:00
87NEDStefan Poutsma (NED)Cycling Team Jo Piels0:00
88SUILukas Müller (SUI)0:00
89GERJonas Geng (GER)0:00
90FRAClément Koretzky (FRA)Vorarlberg0:00
91HUNZsolt Dér (HUN)Vorarlberg0:00
92LUXPhilippe Herman (LUX)0:00
93GERRobert Retschke (GER)Kuota - Lotto0:00
94SWERasmus Mikiver (SWE)0:00
95LUXSandro Dostert (LUX)0:00
96GERTobias Knaup (GER)Kuota - Lotto0:00
97GERKersten Thiele (GER)RadNet - Rose0:00
98SWEStaffan Arvidsson (SWE)0:00
99NEDPatrick Van Leeuwen (NED)Cycling Team Jo Piels0:00
100CANEvan Burtnik (CAN)0:00
101NAMDan Craven (NAM)Cycling Academy0:00
102USAChris Butler (USA)Cycling Academy0:00
103DENJesper Vinkel (DEN)Riwal Platform0:00
104DENAlexander Kamp Egested (DEN)Stölting Service Group0:00
105DENEmil Bækhøj Halvorsen (DEN)Riwal Platform0:00
106DENSimon Gaál (DEN)Giant - Scatto U230:00
107LUXTim Diederich (LUX)0:00
108LUXMichael Feller (LUX)0:00
109NEDRens Te Stroet (NED)Cycling Team Jo Piels0:00
110NEDPeter Koning (NED)Drapac Professional Cycling0:00
111NEDDion Beukeboom (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
112FRAKévin Lalouette (FRA)EC Raismes Petite-Forêt0:00
113BELJimmy Janssens (BEL)3M0:00
114SUIGabriel Chavanne (SUI)0:00
115SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg0:00
116LUXPol Weisgerber (LUX)1:44
117GERLukas Mild (GER)1:50
118GERArne Burkhardt (GER)1:50
119CANAlexander Cowan (CAN)0:00
120IRLConnor McConvey (IRL)AN Post - Chainreaction0:00
121CANWilliam Elliott (CAN)0:00
122GEREric Süßemilch (GER)0:00
123AUSLachlan Norris (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
124NEDJens Mouris (NED)Drapac Professional Cycling0:00
125CANSean Mackinnon (CAN)0:00
126NZLAaron Gate (NZL)AN Post - Chainreaction0:00
127BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Development0:00
128DENMads Corell (DEN)Giant - Scatto U230:00
129BELLaurent Evrard (BEL)3M0:00
130NEDTwan Brusselman (NED)Cycling Team Jo Piels0:00
131SUISimon Zahner (SUI)0:00
132GERJan Tschernoster (GER)RadNet - Rose0:00
133GERJohannes Ringwald (GER)2:42
134ESPGabriel Reguero Corral (ESP)Differdange - Lösch0:00
135USATaylor 'Timo' Eisenhart (USA)BMC Development0:00
136BELEmiel Vermeulen (BEL)3M0:00
137DENJoakim Bukdal (DEN)Giant - Scatto U230:00
138DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Giant - Scatto U230:00
139SUIGian Friesecke (SUI)0:00
140GERChristian Mager (GER)Stölting Service Group0:00
141AUSOliver Kent-Spark (AUS)AN Post - Chainreaction4:57
142LUXAlec Lang (LUX)5:37
143LUXRaphaël Schweitzer (LUX)7:14
144LUXDean Weyer (LUX)7:14
145LUXPhilippe Reuland (LUX)7:14
146DENNicklas Bøje Pedersen (DEN)Giant - Scatto U23
147BELStijn Lapierre (BEL)

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 2 - Roeser - Rumelange - 154,6 km - 5 Mei 2016Ontsnapping


1GERRaphael Freienstein (GER)Kuota - Lotto3:39:05
2NEDTwan Van Den Brand (NED)Cycling Team Jo Piels0:00
3NEDDion Beukeboom (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
4SUIGian Friesecke (SUI)0:00
5DENCasper Pedersen (DEN)Riwal Platform1:11
6FRAClément Koretzky (FRA)Vorarlberg1:11
7ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg1:11
8ESTMihkel Räim (EST)Cycling Academy1:11
9SUIFabian Lienhard (SUI)BMC Development1:11
10NEDGert-Jan Bosman (NED)Cycling Team Jo Piels1:11
11SUIThéry Schir (SUI)1:11
12DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Stölting Service Group1:11
13DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal Platform1:11
14AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cycling1:11
15NEDJetse Bol (NED)Join's - De Rijke1:11
16ITADevid Tintori (ITA)Differdange - Lösch1:11
17NEDJasper Bovenhuis (NED)AN Post - Chainreaction1:11
18LUXAlex Kirsch (LUX)Stölting Service Group1:11
19GERHenning Bommel (GER)RadNet - Rose1:11
20LUXTom Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling1:11
21SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg1:11
22FRAChristophe Masson (FRA)EC Raismes Petite-Forêt1:11
23NEDJasper Ockeloen (NED)Parkhotel Valkenburg1:11
24DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Giant - Scatto U231:11
25NEDKobus Hereijgers (NED)Join's - De Rijke1:11
26GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling1:11
27ITAMassimo Graziato (ITA)Parkhotel Valkenburg1:11
28GERMarcel Meisen (GER)1:11
29SUISimon Zahner (SUI)1:11
30IRLConnor McConvey (IRL)AN Post - Chainreaction1:11
31HUNZsolt Dér (HUN)Vorarlberg1:11
32GERJan Tschernoster (GER)RadNet - Rose1:11
33BELCédric Raymackers (BEL)Differdange - Lösch1:11
34NEDBob Schoonbroodt (NED)3M1:11
35CANAdam Jamieson (CAN)1:11
36ESPGabriel Reguero Corral (ESP)Differdange - Lösch1:11
37GERMario Vogt (GER)RadNet - Rose1:11
38NEDJan-Willem Van Schip (NED)Join's - De Rijke1:11
39PORSérgio Ferreira Sousa (POR)Vorarlberg1:11
40BELLaurent Evrard (BEL)3M1:11
41GERTobias Knaup (GER)Kuota - Lotto1:11
42USAChris Butler (USA)Cycling Academy1:11
43CANSean Mackinnon (CAN)1:11
44CANEdward Walsh (CAN)1:11
45NAMDan Craven (NAM)Cycling Academy1:11
46BELJimmy Janssens (BEL)3M1:11
47SUILukas Spengler (SUI)BMC Development1:11
48AUSLachlan Norris (AUS)Drapac Professional Cycling1:11
49SWEHampus Anderberg (SWE)ColoQuick - Cult1:11
50GERMoritz Backofen (GER)Kuota - Lotto1:11
51GERRobert Retschke (GER)Kuota - Lotto1:11
52LATJanis Dakteris (LAT)Differdange - Lösch1:11
53LUXTom Thill (LUX)Differdange - Lösch1:11
54USATaylor 'Timo' Eisenhart (USA)BMC Development1:11
55LUXPit Schlechter (LUX)Leopard Pro Cycling1:11
56FRAKévin Lalouette (FRA)EC Raismes Petite-Forêt1:11
57BELSerge Dewortelaer (BEL)Differdange - Lösch1:11
58DENEmil Bækhøj Halvorsen (DEN)Riwal Platform1:11
59SWEHannes Bergström Frisk (SWE)2:02
60GERMichel Koch (GER)RadNet - Rose2:06
61GERMax Valtey (GER)Basso Bikes2:06
62SUIDimitri Bussard (SUI)Roth2:06
63FRAFlorian Deriaux (FRA)EC Raismes Petite-Forêt2:06
64FRAVincent Fourrier (FRA)EC Raismes Petite-Forêt2:06
65SWERasmus Mikiver (SWE)2:06
66FRAQuentin Bernard (FRA)EC Raismes Petite-Forêt2:06
67PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Leopard Pro Cycling2:06
68ESTAksel Nõmmela (EST)Leopard Pro Cycling2:06
69NZLAaron Gate (NZL)AN Post - Chainreaction2:06
70BELJelle Goderis (BEL)3M2:06
71DENMorten Ollegaard (DEN)Riwal Platform2:06
72DENPatrick Clausen (DEN)Riwal Platform2:06
73AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cycling2:06
74ISRRoy Goldstein (ISR)2:06
75SUIDominic Von Burg (SUI)2:06
76NEDPatrick Van Leeuwen (NED)Cycling Team Jo Piels2:06
77NEDCoen Vermeltfoort (NED)Join's - De Rijke2:06
78NEDLuuc Bugter (NED)Join's - De Rijke2:06
79NEDDerk Abel Beckeringh (NED)Parkhotel Valkenburg2:06
80NEDTwan Brusselman (NED)Cycling Team Jo Piels2:06
81NEDStefan Poutsma (NED)Cycling Team Jo Piels2:06
82SUILukas Müller (SUI)2:06
83NEDRens Te Stroet (NED)Cycling Team Jo Piels2:06
84NEDRemco Te Brake (NED)Parkhotel Valkenburg2:06
85BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Development2:06
86GERChristopher Hatz (GER)Kuota - Lotto2:06
87CANWilliam Elliott (CAN)2:06
88GERTheo Reinhardt (GER)RadNet - Rose2:06
89NZLSam Dobbs (NZL)BMC Development2:06
90LUXLuc Turchi (LUX)Basso Bikes2:06
91LUXSandro Dostert (LUX)2:06
92IRLDamien Shaw (IRL)AN Post - Chainreaction2:06
93GERLennard Kämna (GER)Stölting Service Group2:06
94DENAlexander Kamp Egested (DEN)Stölting Service Group2:06
95CANEvan Burtnik (CAN)2:06
96SUIGabriel Chavanne (SUI)2:06
97DENSimon Gaál (DEN)Giant - Scatto U232:48
98SUIMartin Schäppi (SUI)BMC Development3:20
99CANAlexander Cowan (CAN)3:25
100NEDYoeri Havik (NED)3M3:25
101GERChristian Mager (GER)Stölting Service Group3:25
102SWEMarcus Johansson (SWE)3:25
103GERKersten Thiele (GER)RadNet - Rose3:25
104NEDPeter Koning (NED)Drapac Professional Cycling4:20
105DENPatrick Olesen (DEN)Leopard Pro Cycling4:20
106DENMichael Svendgaard (DEN)6:14
107LUXChristian Helmig (LUX)Differdange - Lösch6:26
108GERJonas Geng (GER)6:26
109GERMike Egger (GER)Basso Bikes7:41
110LUXMichael Feller (LUX)8:49
111NZLThomas Scully (NZL)Drapac Professional Cycling8:52
112BELEmiel Vermeulen (BEL)3M8:52
113LUXPhilippe Herman (LUX)8:52
114GERMatthias Deuble (GER)8:52
115DENJesper Vinkel (DEN)Riwal Platform8:52
116FRAPierre Tielemans (FRA)EC Raismes Petite-Forêt8:52
117NEDJordi Sloof (NED)Join's - De Rijke8:52
118NEDThijs Van Beusichem (NED)Parkhotel Valkenburg8:52
119GERMarco König (GER)Basso Bikes8:52
120LUXMike Diener (LUX)12:37
121PORChristiano Batista Mendes (POR)12:37
122LUXClaude Wolter (LUX)12:37
123SWEStaffan Arvidsson (SWE)12:37
124AUSJordan Stannus (AUS)AN Post - Chainreaction12:41
125LUXPit Milbert (LUX)13:05
126DENJoakim Bukdal (DEN)Giant - Scatto U2313:18
127DENMarius Therkildsen (DEN)Giant - Scatto U2314:02
128NEDJens Mouris (NED)Drapac Professional Cycling14:02
129GERSimon Schwitzer (GER)14:02
130GEREric Süßemilch (GER)17:50
131LUXTim Diederich (LUX)20:13
132GERArne Burkhardt (GER)20:14
133DENMads Corell (DEN)Giant - Scatto U2320:17
134LUXRaphaël Schweitzer (LUX)22:32
135LUXPol Weisgerber (LUX)22:32
136GERJohannes Ringwald (GER)24:01
137SWEAlexander Fåglum Karlsson (SWE)Ringeriks - Kraft24:01
138LUXLex Reichling (LUX)25:55
139LUXAlec Lang (LUX)
140LUXPhilippe Reuland (LUX)
141AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg
142POLWojciech Migdal (POL)Cycling Academy
143AUSOliver Kent-Spark (AUS)AN Post - Chainreaction
144LUXDean Weyer (LUX)

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 3 - Rédange-sur-Attert - Warken - 152,1 km - 6 Mei 2016Sprint

Deze etappe werd geannuleerd.


Etappe 4 - Rosport - Echternach - 157,3 km - 7 Mei 2016Medium berg


1PORSérgio Ferreira Sousa (POR)Vorarlberg3:31:40
2BELSerge Dewortelaer (BEL)Differdange - Lösch0:29
3GERChristian Mager (GER)Stölting Service Group1:25
4SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg1:25
5GERMario Vogt (GER)RadNet - Rose1:25
6AUSLachlan Norris (AUS)Drapac Professional Cycling1:25
7CANSean Mackinnon (CAN)1:25
8GERRaphael Freienstein (GER)Kuota - Lotto1:25
9USAChris Butler (USA)Cycling Academy1:25
10BELJimmy Janssens (BEL)3M1:50
11NEDPeter Koning (NED)Drapac Professional Cycling2:15
12NEDDion Beukeboom (NED)Parkhotel Valkenburg2:18
13FRAClément Koretzky (FRA)Vorarlberg2:22
14NEDLuuc Bugter (NED)Join's - De Rijke2:22
15FRAChristophe Masson (FRA)EC Raismes Petite-Forêt2:22
16CANAdam Jamieson (CAN)2:22
17DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Stölting Service Group2:22
18DENEmil Bækhøj Halvorsen (DEN)Riwal Platform2:22
19SUIFabian Lienhard (SUI)BMC Development2:22
20ESTMihkel Räim (EST)Cycling Academy2:22
21NZLAaron Gate (NZL)AN Post - Chainreaction2:22
22AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cycling2:22
23NEDTwan Van Den Brand (NED)Cycling Team Jo Piels2:22
24ITADevid Tintori (ITA)Differdange - Lösch2:22
25GERJan Tschernoster (GER)RadNet - Rose2:22
26BELLaurent Evrard (BEL)3M2:22
27ESPGabriel Reguero Corral (ESP)Differdange - Lösch2:22
28NEDJasper Ockeloen (NED)Parkhotel Valkenburg2:22
29GERTheo Reinhardt (GER)RadNet - Rose2:22
30SUISimon Zahner (SUI)3:16
31NZLThomas Scully (NZL)Drapac Professional Cycling4:25
32LUXAlex Kirsch (LUX)Stölting Service Group4:29
33FRAQuentin Bernard (FRA)EC Raismes Petite-Forêt5:06
34GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling5:32
35NEDDerk Abel Beckeringh (NED)Parkhotel Valkenburg5:53
36LUXTom Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling7:17
37BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Development9:06
38ITAMassimo Graziato (ITA)Parkhotel Valkenburg9:06
39GERRobert Retschke (GER)Kuota - Lotto10:45
40NEDJan-Willem Van Schip (NED)Join's - De Rijke10:45
41DENCasper Pedersen (DEN)Riwal Platform10:45
42BELEmiel Vermeulen (BEL)3M10:45
43DENMarius Therkildsen (DEN)Giant - Scatto U2310:45
44LATJanis Dakteris (LAT)Differdange - Lösch10:45
45BELJelle Goderis (BEL)3M10:45
46LUXTom Thill (LUX)Differdange - Lösch10:45
47CANEdward Walsh (CAN)10:45
48IRLConnor McConvey (IRL)AN Post - Chainreaction10:45
49GERMike Egger (GER)Basso Bikes10:45
50ISRRoy Goldstein (ISR)10:45
51SWEHampus Anderberg (SWE)ColoQuick - Cult10:45
52NEDGert-Jan Bosman (NED)Cycling Team Jo Piels10:45
53NEDJetse Bol (NED)Join's - De Rijke10:45
54HUNZsolt Dér (HUN)Vorarlberg10:45
55DENPatrick Olesen (DEN)Leopard Pro Cycling10:45
56SUILukas Müller (SUI)10:45
57SUIThéry Schir (SUI)10:45
58NZLSam Dobbs (NZL)BMC Development10:45
59GERChristopher Hatz (GER)Kuota - Lotto10:45
60NEDThijs Van Beusichem (NED)Parkhotel Valkenburg10:45
61LUXChristian Helmig (LUX)Differdange - Lösch10:45
62GERLennard Kämna (GER)Stölting Service Group10:45
63GERMoritz Backofen (GER)Kuota - Lotto10:45
64NAMDan Craven (NAM)Cycling Academy10:45
65NEDJens Mouris (NED)Drapac Professional Cycling10:45
66GERKersten Thiele (GER)RadNet - Rose10:45
67GERHenning Bommel (GER)RadNet - Rose10:45
68LUXSandro Dostert (LUX)10:45
69GERMarcel Meisen (GER)10:45
70FRAKévin Lalouette (FRA)EC Raismes Petite-Forêt10:45
71LUXLex Reichling (LUX)10:45
72ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg17:52
73AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cycling20:05
74AUSJordan Stannus (AUS)AN Post - Chainreaction20:05
75SUIGabriel Chavanne (SUI)20:05
76SUIMartin Schäppi (SUI)BMC Development20:05
77GERTobias Knaup (GER)Kuota - Lotto20:05
78USATaylor 'Timo' Eisenhart (USA)BMC Development20:05
79LUXPit Schlechter (LUX)Leopard Pro Cycling20:05
80PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Leopard Pro Cycling20:05
81GERSimon Schwitzer (GER)20:05
82DENMichael Svendgaard (DEN)20:05
83NEDCoen Vermeltfoort (NED)Join's - De Rijke20:05
84NEDJasper Bovenhuis (NED)AN Post - Chainreaction20:05
85DENPatrick Clausen (DEN)Riwal Platform20:05
86DENMorten Ollegaard (DEN)Riwal Platform20:05
87SUIDominic Von Burg (SUI)20:05
88BELCédric Raymackers (BEL)Differdange - Lösch20:05
89SWEHannes Bergström Frisk (SWE)20:05
90DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal Platform20:05
91SWEMarcus Johansson (SWE)20:05
92CANEvan Burtnik (CAN)20:05
93CANAlexander Cowan (CAN)20:05
94CANWilliam Elliott (CAN)20:05
95LUXMichael Feller (LUX)20:05
96LUXPit Milbert (LUX)20:05
97NEDPatrick Van Leeuwen (NED)Cycling Team Jo Piels20:05
98DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Giant - Scatto U2320:05
99NEDRens Te Stroet (NED)Cycling Team Jo Piels20:05
100DENJoakim Bukdal (DEN)Giant - Scatto U23
101SUILukas Spengler (SUI)BMC Development
102DENJesper Vinkel (DEN)Riwal Platform
103NEDJordi Sloof (NED)Join's - De Rijke
104NEDTwan Brusselman (NED)Cycling Team Jo Piels
105SWEAlexander Fåglum Karlsson (SWE)Ringeriks - Kraft
106SWERasmus Mikiver (SWE)
107SWEStaffan Arvidsson (SWE)
108DENAlexander Kamp Egested (DEN)Stölting Service Group
109NEDRemco Te Brake (NED)Parkhotel Valkenburg
110LUXPol Weisgerber (LUX)
111LUXTim Diederich (LUX)
112GERJohannes Ringwald (GER)
113GEREric Süßemilch (GER)
114GERMatthias Deuble (GER)
115GERJonas Geng (GER)
116GERArne Burkhardt (GER)
117DENMads Corell (DEN)Giant - Scatto U23
118LUXRaphaël Schweitzer (LUX)
119LUXPhilippe Herman (LUX)
120GERMarco König (GER)Basso Bikes
121LUXClaude Wolter (LUX)
122LUXLuc Turchi (LUX)Basso Bikes
123SUIDimitri Bussard (SUI)Roth
124GERMax Valtey (GER)Basso Bikes
125FRAVincent Fourrier (FRA)EC Raismes Petite-Forêt
126FRAFlorian Deriaux (FRA)EC Raismes Petite-Forêt
127FRAPierre Tielemans (FRA)EC Raismes Petite-Forêt
128LUXMike Diener (LUX)
129SUIGian Friesecke (SUI)
130DENSimon Gaál (DEN)Giant - Scatto U23
131NEDBob Schoonbroodt (NED)3M
132NEDYoeri Havik (NED)3M
133ESTAksel Nõmmela (EST)Leopard Pro Cycling
134IRLDamien Shaw (IRL)AN Post - Chainreaction
135NEDKobus Hereijgers (NED)Join's - De Rijke
136NEDStefan Poutsma (NED)Cycling Team Jo Piels
137GERMichel Koch (GER)RadNet - Rose
138PORChristiano Batista Mendes (POR)

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 5 - Schifflange - Esch/Alzette - 136,5 km - 8 Mei 2016Sprint


1NEDCoen Vermeltfoort (NED)Join's - De Rijke3:01:00
2SUIThéry Schir (SUI)0:00
3ESTMihkel Räim (EST)Cycling Academy0:00
4LUXAlex Kirsch (LUX)Stölting Service Group0:00
5PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Leopard Pro Cycling0:00
6NEDTwan Van Den Brand (NED)Cycling Team Jo Piels0:00
7ITAMassimo Graziato (ITA)Parkhotel Valkenburg0:00
8AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
9DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Giant - Scatto U230:00
10DENMichael Svendgaard (DEN)0:00
11IRLConnor McConvey (IRL)AN Post - Chainreaction0:00
12GERTheo Reinhardt (GER)RadNet - Rose0:00
13DENCasper Pedersen (DEN)Riwal Platform0:00
14NEDPatrick Van Leeuwen (NED)Cycling Team Jo Piels0:00
15GERRaphael Freienstein (GER)Kuota - Lotto0:00
16FRAChristophe Masson (FRA)EC Raismes Petite-Forêt0:00
17DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Stölting Service Group0:00
18LATJanis Dakteris (LAT)Differdange - Lösch0:00
19BELEmiel Vermeulen (BEL)3M0:00
20SUIDominic Von Burg (SUI)0:00
21SUIFabian Lienhard (SUI)BMC Development0:00
22GERMike Egger (GER)Basso Bikes0:00
23SUISimon Zahner (SUI)0:00
24NEDJasper Bovenhuis (NED)AN Post - Chainreaction0:00
25CANAdam Jamieson (CAN)0:00

Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden