De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Giro del Piemonte - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Giro del Piemonte - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2016

Giro del Piemonte 2016

ItaliëItalië - 29 September 2016


Giro del Piemonte - 29 September 2016


1ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek - Segafredo4:25:21
2COLFernando Gaviria Rendon (COL)Etixx - Quick Step0:00
3ITADaniele Bennati (ITA)Tinkoff0:00
4ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Movistar0:00
5ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:00
6BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Team0:00
7GBRBen Swift (GBR)Sky Professional Cycling Team0:00
8CZEZdenek Stybar (CZE)Etixx - Quick Step0:00
9ITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
10ITAAlberto Bettiol (ITA)Cannondale - Drapac0:00
11FRARomain Hardy (FRA)Cofidis0:00
12ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Merida0:00
13NORKristoffer Skjerping (NOR)Cannondale - Drapac0:00
14BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondiale0:00
15ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis0:00
16POLMaciej Paterski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
17ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:00
18ITASimone Petilli (ITA)Lampre - Merida0:00
19PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Team Katusha0:00
20FRARudy Molard (FRA)Cofidis0:06
21ESPJon Irisarri Rincon (ESP)0:06
22AUTMichael Gogl (AUT)Tinkoff0:09
23NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Drapac0:12
24ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar0:19
25ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Strongman - Campagnolo Wilier0:19
26ITAAlessio Taliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:21
27ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:21
28ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistar0:21
29CROKristijan Durasek (CRO)Lampre - Merida0:25
30ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:29
31ITAMattia Cattaneo (ITA)Lampre - Merida0:29
32ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantini0:29
33ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredo0:36
34ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team0:40
35FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis1:02
36LATToms Skujins (LAT)Cannondale - Drapac1:12
37BELPieter Serry (BEL)Etixx - Quick Step1:12
38ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:23
39ITASimone Velasco (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:24
40RUSAlexandr Kolobnev (RUS)2:24
41FRARemy Rochas (FRA)Chambéry Cyclisme Formation2:24
42ITAAndrea Fedi (ITA)Wilier Triestina - Southeast2:24
43ITALorenzo Fortunato (ITA)2:24
44ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:26
45KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Vino 4ever Sko2:26
46ITASimone Ponzi (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice2:26
47ITAAlberto Nardin (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:26
48ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistar2:26
49ITADavide Ballerini (ITA)2:26
50POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowice2:26
51RUSAndrey Solomennikov (RUS)Gazprom - Rusvelo2:26
52SLOGrega Bole (SLO)Nippo - Vini Fantini2:26
53BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Sprandi - Polkowice2:26
54SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Team2:26
55ITAMatteo Trentin (ITA)Etixx - Quick Step2:26
56SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Merida2:26
57ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Merida2:26
58RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katusha2:26
59ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC - Sprandi - Polkowice2:26
60ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale2:26
61CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar2:26
62ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:26
63COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistar2:26
64IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Team2:26
65FRAArnold Jeannesson (FRA)Cofidis2:26
66ITASimone Consonni (ITA)Lampre - Merida2:26
67ITAFilippo Ganna (ITA)2:26
68ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini6:16
69FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale6:16
70ITAAlessandro Vanotti (ITA)Astana6:16
71USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team6:16
72LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)BMC Racing Team6:16
73BRARafael De Mattos Andriato (BRA)8:15
74ITAManuel Belletti (ITA)Wilier Triestina - Southeast8:15
75ALBEugert Zhupa (ALB)Wilier Triestina - Southeast8:15
76ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox8:15
77ITAElia Viviani (ITA)Sky Professional Cycling Team8:15
78ITARiccardo Minali (ITA)8:15
79ITANicola Ruffoni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox8:15
80ITAFabio Sabatini (ITA)Etixx - Quick Step8:15
81SLOKristijan Koren (SLO)Cannondale - Drapac8:15
82ITAAlan Marangoni (ITA)Cannondale - Drapac8:15
83SVKJuraj Sagan (SVK)Tinkoff8:15
84ITADaniele Ratto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec8:15
85ITAMarco Coledan (ITA)Trek - Segafredo8:15
86PORRicardo Augusto Vilela (POR)Caja Rural - Seguros Rga8:15
87ITAMichael Bresciani (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior8:15
88PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Cannondale - Drapac8:15
89DENMatti Breschel (DEN)Cannondale - Drapac8:15
90FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale8:15
91ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Etixx - Quick Step8:15
92ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Team Katusha8:15
93ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katusha8:15
94ITAEdoardo Affini (ITA)8:15
95BLRVasil Kiryienka (BLR)Sky Professional Cycling Team8:15
96ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros Rga8:15
97GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Team8:36
98FRAJérôme Cousin (FRA)Cofidis16:38
99FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis16:38
100ITAManuele Boaro (ITA)Tinkoff16:38
101ITAMatteo Tosatto (ITA)Tinkoff16:38
102ITAMarco Bandiera (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec16:38
103GERRick Zabel (GER)BMC Racing Team16:38
104PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Lampre - Merida16:38
105VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Sidermec16:38
106ITALiam Bertazzo (ITA)Wilier Triestina - Southeast16:38
107POLSylvester Szmyd (POL)CCC - Sprandi - Polkowice16:38
108RUSArtur Ershov (RUS)Gazprom - Rusvelo16:38
109RUSSergey Nikolaev (RUS)Gazprom - Rusvelo16:38
110POLMarcin Mrozek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice16:38
111RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - Rusvelo16:38
112RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo16:38
113ESTRein Taaramäe (EST)Team Katusha16:38
114RUSEgor Silin (RUS)Team Katusha16:38
115RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Team Katusha16:38
116ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Caja Rural - Seguros Rga16:38
117GBRIan Stannard (GBR)Sky Professional Cycling Team16:38
118FRABenoît Cosnefroy (FRA)Chambéry Cyclisme Formation16:38

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden