De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Paris-Arras Tour - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Paris-Arras Tour - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2016

Paris-Arras Tour 2016

FrankrijkFrankrijk - 20 Mei 2016 - 22 Mei 2016


Algemeen klassement - 22 Mei 2016


1LTUAidis Kruopis (LTU)Verandas Willems11:17:11
2FRARémi Cavagna (FRA)Klein Constantia0:08
3AUSAlexander Edmondson (AUS)Orica - Bikeexchange0:09
4NEDCees Bol (NED)Rabobank Development0:15
5POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Klein Constantia0:15
6NEDPeter Lenderink (NED)Rabobank Development0:19
7NEDMartijn Budding (NED)Rabobank Development0:21
8BELTimothy Dupont (BEL)Verandas Willems0:22
9NEDStephan Bakker (NED)Cycling Team Jo Piels0:22
10NEDSieben Wouters (NED)Rabobank Development0:23
11ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Klein Constantia0:25
12GERJonas Bokeloh (GER)Klein Constantia0:25
13NEDTwan Brusselman (NED)Cycling Team Jo Piels0:25
14BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:25
15GREStylianos Farantakis (GRE)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:25
16BELChristophe Noppe (BEL)Efc - Etixx0:25
17NEDDavy Gunst (NED)Rabobank Development0:25
18ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:25
19BELJordi Warlop (BEL)Efc - Etixx0:25
20USAPhilip O'Donnell (USA)Axeon - Hagens Berman0:25
21DENStefan Djurhuus (DEN)Almeborg - Bornholm0:25
22ESPAdrián González Velasco (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:25
23NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Rabobank Development0:25
24BELCédric Beullens (BEL)Efc - Etixx0:25
25BELJonas Castrique (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:25
26FRAJérémy Lecroq (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:25
27GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling0:25
28USAStephen Bassett (USA)Jamis0:25
29BELKenny Molly (BEL)Klein Constantia0:25
30BELJoeri Calleeuw (BEL)Verandas Willems0:25
31FRAValentin Madouas (FRA)0:31
32BELJimmy Duquennoy (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:36
33FRAMorgan Lamoisson (FRA)Vendée U0:37
34BELJonathan Dufrasne (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:40
35FRAMartin Rapin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:40
36FRASimon Sellier (FRA)Vendée U0:43
37USAChad Young (USA)Axeon - Hagens Berman0:47
38RUSDmitry Sokolov (RUS)Lokosphinx0:47
39FRABruno Armirail (FRA)Armée de Terre0:47
40CANAdam Jamieson (CAN)0:48
41DENNiklas Eg (DEN)Trefor0:50
42FRAPaul Ourselin (FRA)Vendée U0:50
43NEDGert-Jan Bosman (NED)Cycling Team Jo Piels0:50
44BELMatthias Vandewalle (BEL)Efc - Etixx0:50
45ESPPello Olaberria Arruabarrena (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:50
46NEDAdriaan Janssen (NED)Cycling Team Jo Piels0:50
47BELSenne Leysen (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:50
48FRACharles Herbert (FRA)Vendée U0:50
49FRAAlexis Caresmel (FRA)EC Raismes Petite-Forêt0:57
50BELEdward Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs1:00
51FRAChristophe Masson (FRA)EC Raismes Petite-Forêt1:05
52FRAJérôme Mainard (FRA)Armée de Terre1:05
53BELAaron Verwilst (BEL)Lotto - Soudal Espoirs1:24
54RUSDmitriy Strakhov (RUS)Lokosphinx1:38
55DENAnders Hardahl (DEN)Trefor1:38
56AUSDaniel Fitter (AUS)State of Matter - Maap1:47
57DENPatrick Olesen (DEN)Leopard Pro Cycling2:13
58GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling2:26
59DENJesper Schultz (DEN)Almeborg - Bornholm2:31
60FRATaruia Krainer (FRA)Vendée U2:37
61AUSCallum Scotson (AUS)Illuminate3:11
62CZEFrantisek Sisr (CZE)Klein Constantia3:33
63FRAFlorian Cam (FRA)3:53
64FRAVincent Ginelli (FRA)CC Nogent-Sur-Oise4:01
65BELThomas Deruette (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect4:02
66BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal Espoirs6:08
67FRABryan Alaphilippe (FRA)Armée de Terre6:32
68FRAJordan Levasseur (FRA)Armée de Terre7:15
69DENNicolaj Steen (DEN)Trefor7:19
70FRAStéphane Poulhies (FRA)Armée de Terre7:19
71NEDStefan Poutsma (NED)Cycling Team Jo Piels7:41
72FRASébastien Coquil (FRA)8:16
73CANAlexander Cowan (CAN)8:16
74RUSArtem Samolenkov (RUS)Lokosphinx8:31
75RUSSergey Shilov (RUS)Lokosphinx8:31
76RUSVadim Zhuravlev (RUS)Lokosphinx9:01
77USADiego Binatena (USA)9:10
78DENMark Sehested Pedersen (DEN)Trefor10:02
79PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Leopard Pro Cycling10:22
80RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx11:02
81FRAKévin Lalouette (FRA)EC Raismes Petite-Forêt11:28
82FRARodolphe Marié (FRA)11:43
83FRABenoit Daeninck (FRA)CC Nogent-Sur-Oise11:46
84FRAYann Botrel (FRA)11:52
85FRAQuentin Bernard (FRA)EC Raismes Petite-Forêt12:29
86BELGuillaume Seye (BEL)Efc - Etixx13:45
87DENKasper Asgreen (DEN)Trefor13:47
88ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)14:47
89FRAVincent Fourrier (FRA)EC Raismes Petite-Forêt15:23
90CANAidan Caves (CAN)17:32
91USAJonathan Brown (USA)17:37
92ESPAnder Barrenetxea Uriarte (ESP)Euskadi Basque Country - Murias18:05
93BELSander Cordeel (BEL)Verandas Willems21:10
94CANBayley Simpson (CAN)21:21
95BELLaurent Van Den Bak (BEL)Leopard Pro Cycling21:21
96BELJan Ghyselinck (BEL)Verandas Willems22:22

Etappe 1 - Douchy-les-Mines - Biache-Saint-Vaast - 98 km - 20 Mei 2016Sprint


1LTUAidis Kruopis (LTU)Verandas Willems2:06:19
2NEDCees Bol (NED)Rabobank Development0:00
3AUSAlexander Edmondson (AUS)Orica - Bikeexchange0:00
4FRABryan Alaphilippe (FRA)Armée de Terre0:00
5GERJonas Bokeloh (GER)Klein Constantia0:00
6BELTimothy Dupont (BEL)Verandas Willems0:00
7FRASimon Sellier (FRA)Vendée U0:00
8BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
9BELJimmy Duquennoy (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
10NEDDavy Gunst (NED)Rabobank Development0:00
11NEDTwan Brusselman (NED)Cycling Team Jo Piels0:00
12BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
13BELTom Dernies (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
14BELJordi Warlop (BEL)Efc - Etixx0:00
15ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:00
16BELEdward Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
17FRAAlexis Caresmel (FRA)EC Raismes Petite-Forêt0:00
18NEDPeter Lenderink (NED)Rabobank Development0:00
19GREStylianos Farantakis (GRE)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:00
20PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Leopard Pro Cycling0:00
21ESPAdrián González Velasco (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:00
22ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Klein Constantia0:00
23BELChristophe Noppe (BEL)Efc - Etixx0:00
24DENNicolaj Steen (DEN)Trefor0:00
25NEDMartijn Budding (NED)Rabobank Development0:00
26BELMatthias Vandewalle (BEL)Efc - Etixx0:00
27RUSDmitriy Strakhov (RUS)Lokosphinx0:00
28BELJonas Castrique (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
29DENStefan Djurhuus (DEN)Almeborg - Bornholm0:00
30DENNiklas Eg (DEN)Trefor0:00
31NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Rabobank Development0:00
32USAPhilip O'Donnell (USA)Axeon - Hagens Berman0:00
33FRAChristophe Masson (FRA)EC Raismes Petite-Forêt0:00
34FRAFlorian Maitre (FRA)Vendée U0:00
35USAChad Young (USA)Axeon - Hagens Berman0:00
36FRAPaul Ourselin (FRA)Vendée U0:00
37FRAAdrien Legros (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:00
38ESPPello Olaberria Arruabarrena (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:00
39NEDStephan Bakker (NED)Cycling Team Jo Piels0:00
40FRAVincent Ginelli (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:00
41NEDGert-Jan Bosman (NED)Cycling Team Jo Piels0:00
42BELCédric Beullens (BEL)Efc - Etixx0:00
43RUSDmitry Sokolov (RUS)Lokosphinx0:00
44BELThomas Deruette (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
45FRARémi Cavagna (FRA)Klein Constantia0:00
46FRAMorgan Lamoisson (FRA)Vendée U0:00
47BELJoeri Calleeuw (BEL)Verandas Willems0:00
48BELJonathan Dufrasne (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
49CANAdam Jamieson (CAN)0:00
50DENPatrick Olesen (DEN)Leopard Pro Cycling0:00
51GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling0:00
52CZEFrantisek Sisr (CZE)Klein Constantia0:00
53DENJesper Juul Andreasen (DEN)Almeborg - Bornholm0:00
54NEDAdriaan Janssen (NED)Cycling Team Jo Piels0:00
55DENAnders Hardahl (DEN)Trefor0:00
56FRAValentin Madouas (FRA)0:00
57BELKenny Molly (BEL)Klein Constantia0:00
58USAStephen Bassett (USA)Jamis0:00
59BELSenne Leysen (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
60FRAMartin Rapin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:00
61DENJesper Schultz (DEN)Almeborg - Bornholm0:00
62LUXPit Schlechter (LUX)Leopard Pro Cycling0:00
63FRAThomas Rostollan (FRA)Armée de Terre0:00
64ESPGotzon Udondo Santamaria (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:00
65AUSDaniel Fitter (AUS)State of Matter - Maap0:00
66FRATaruia Krainer (FRA)Vendée U0:00
67FRAJérôme Mainard (FRA)Armée de Terre0:00
68BELAaron Verwilst (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
69FRABruno Armirail (FRA)Armée de Terre0:00
70FRAFlorian Cam (FRA)0:00
71AUSRohan Wight (AUS)0:00
72FRAStéphane Poulhies (FRA)Armée de Terre0:00
73BELStef Van Zummeren (BEL)Verandas Willems0:00
74FRAJayson Rousseau (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:14
75FRAJordan Levasseur (FRA)Armée de Terre0:16
76FRACharles Herbert (FRA)Vendée U0:16
77AUSSam Welsford (AUS)1:58
78AUSCallum Scotson (AUS)Illuminate1:58
79NEDStefan Poutsma (NED)Cycling Team Jo Piels1:58
80POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Klein Constantia1:58
81USAJustin Oien (USA)Axeon - Hagens Berman1:58
82FRAFabien Le Breton (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon1:58
83NEDSieben Wouters (NED)Rabobank Development1:58
84FRAJérémy Lecroq (FRA)CC Nogent-Sur-Oise1:58
85GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling1:58
86CANBayley Simpson (CAN)7:51
87FRARodolphe Marié (FRA)7:51
88RUSArtem Samolenkov (RUS)Lokosphinx7:51
89RUSSergey Shilov (RUS)Lokosphinx7:51
90FRAVincent Fourrier (FRA)EC Raismes Petite-Forêt7:51
91FRAJean Marie Gouret (FRA)7:51
92DENEmil Ravnsholt Olsen (DEN)Almeborg - Bornholm7:51
93RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx7:51
94DENFrederik Rasmussen (DEN)Almeborg - Bornholm7:51
95FRAYann Botrel (FRA)7:51
96ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)7:51
97FRASébastien Coquil (FRA)7:51
98BELLaurent Van Den Bak (BEL)Leopard Pro Cycling7:51
99RUSVadim Zhuravlev (RUS)Lokosphinx7:51
100BELJan Ghyselinck (BEL)Verandas Willems7:51
101DENMark Sehested Pedersen (DEN)Trefor7:51
102DENKasper Asgreen (DEN)Trefor7:51
103DENDaniel Holm Foder (DEN)Trefor7:51
104USADiego Binatena (USA)7:51
105USAJonathan Brown (USA)7:51
106BELSander Cordeel (BEL)Verandas Willems7:51
107CANAlexander Cowan (CAN)7:51
108FRAQuentin Bernard (FRA)EC Raismes Petite-Forêt7:51
109FRASébastien Havot (FRA)CC Nogent-Sur-Oise7:51
110BELGuillaume Seye (BEL)Efc - Etixx7:51
111FRARomain Bacon (FRA)CC Nogent-Sur-Oise7:51
112ESPAnder Barrenetxea Uriarte (ESP)Euskadi Basque Country - Murias7:51
113CANEvan Burtnik (CAN)7:51
114AUSAlexander Porter (AUS)7:51
115CANAidan Caves (CAN)7:51
116FRAKévin Lalouette (FRA)EC Raismes Petite-Forêt7:51
117FRABenoit Daeninck (FRA)CC Nogent-Sur-Oise7:51
118FRAPierre Tielemans (FRA)EC Raismes Petite-Forêt7:51
119DENSimon Bigum (DEN)Almeborg - Bornholm
120CANWilliam Elliott (CAN)
121BELGill Meheus (BEL)Efc - Etixx
122FRAJulien Van Haverbeke (FRA)CC Nogent-Sur-Oise
123FRABaptiste Renault (FRA)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Barlin - Saint-Omer - 198 km - 21 Mei 2016Sprint


1LTUAidis Kruopis (LTU)Verandas Willems5:00:46
2AUSAlexander Edmondson (AUS)Orica - Bikeexchange0:00
3NEDMartijn Budding (NED)Rabobank Development0:00
4BELTimothy Dupont (BEL)Verandas Willems0:00
5FRAJérémy Lecroq (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:00
6GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling0:00
7ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Klein Constantia0:00
8FRASimon Sellier (FRA)Vendée U0:00
9GREStylianos Farantakis (GRE)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:00
10BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
11DENStefan Djurhuus (DEN)Almeborg - Bornholm0:00
12NEDStephan Bakker (NED)Cycling Team Jo Piels0:00
13GERJonas Bokeloh (GER)Klein Constantia0:00
14NEDSieben Wouters (NED)Rabobank Development0:00
15BELTom Dernies (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
16NEDPeter Lenderink (NED)Rabobank Development0:00
17BELChristophe Noppe (BEL)Efc - Etixx0:00
18USAJustin Oien (USA)Axeon - Hagens Berman0:00
19NEDTwan Brusselman (NED)Cycling Team Jo Piels0:00
20FRASébastien Coquil (FRA)0:00
21ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:00
22FRAPaul Ourselin (FRA)Vendée U0:00
23DENNiklas Eg (DEN)Trefor0:00
24NEDGert-Jan Bosman (NED)Cycling Team Jo Piels0:00
25NEDCees Bol (NED)Rabobank Development0:00
26DENMark Sehested Pedersen (DEN)Trefor0:00
27ESPAdrián González Velasco (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:00
28USAPhilip O'Donnell (USA)Axeon - Hagens Berman0:00
29DENNicolaj Steen (DEN)Trefor0:00
30BELJonathan Dufrasne (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
31NEDDavy Gunst (NED)Rabobank Development0:00
32BELCédric Beullens (BEL)Efc - Etixx0:00
33BELAaron Verwilst (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
34FRAMartin Rapin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:00
35RUSArtem Samolenkov (RUS)Lokosphinx0:00
36RUSSergey Shilov (RUS)Lokosphinx0:00
37NEDAdriaan Janssen (NED)Cycling Team Jo Piels0:00
38CANAlexander Cowan (CAN)0:00
39FRAValentin Madouas (FRA)0:00
40FRACharles Herbert (FRA)Vendée U0:00
41USAStephen Bassett (USA)Jamis0:00
42BELJonas Castrique (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
43FRAAlexis Caresmel (FRA)EC Raismes Petite-Forêt0:00
44BELMatthias Vandewalle (BEL)Efc - Etixx0:00
45NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Rabobank Development0:00
46CANAdam Jamieson (CAN)0:00
47BELJimmy Duquennoy (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
48BELJordi Warlop (BEL)Efc - Etixx0:00
49ESPPello Olaberria Arruabarrena (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:00
50FRAStéphane Poulhies (FRA)Armée de Terre0:00
51POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Klein Constantia0:00
52BELEdward Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
53AUSAlexander Porter (AUS)0:00
54FRARémi Cavagna (FRA)Klein Constantia0:00
55FRAMorgan Lamoisson (FRA)Vendée U0:00
56FRAJérôme Mainard (FRA)Armée de Terre0:00
57CZEFrantisek Sisr (CZE)Klein Constantia0:00
58BELSenne Leysen (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
59FRAChristophe Masson (FRA)EC Raismes Petite-Forêt0:00
60BELJoeri Calleeuw (BEL)Verandas Willems0:00
61RUSDmitriy Strakhov (RUS)Lokosphinx0:14
62FRAAdrien Legros (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:14
63DENAnders Hardahl (DEN)Trefor0:14
64FRARodolphe Marié (FRA)0:19
65AUSDaniel Fitter (AUS)State of Matter - Maap0:20
66FRAFlorian Cam (FRA)0:20
67DENJesper Schultz (DEN)Almeborg - Bornholm0:20
68FRABruno Armirail (FRA)Armée de Terre0:22
69DENDaniel Holm Foder (DEN)Trefor0:22
70NEDStefan Poutsma (NED)Cycling Team Jo Piels0:22
71RUSDmitry Sokolov (RUS)Lokosphinx0:22
72RUSVadim Zhuravlev (RUS)Lokosphinx0:22
73FRASébastien Havot (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:22
74USAChad Young (USA)Axeon - Hagens Berman0:22
75FRABenoit Daeninck (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:22
76USADiego Binatena (USA)0:25
77AUSCallum Scotson (AUS)Illuminate0:27
78FRAYann Botrel (FRA)0:28
79FRAVincent Ginelli (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:28
80FRATaruia Krainer (FRA)Vendée U0:37
81FRAFabien Le Breton (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:44
82FRAQuentin Bernard (FRA)EC Raismes Petite-Forêt1:05
83DENJesper Juul Andreasen (DEN)Almeborg - Bornholm1:05
84FRAJayson Rousseau (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon1:05
85BELThomas Deruette (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect1:33
86DENPatrick Olesen (DEN)Leopard Pro Cycling1:33
87FRAKévin Lalouette (FRA)EC Raismes Petite-Forêt1:47
88BELKenny Molly (BEL)Klein Constantia0:00
89GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling2:01
90ESPGotzon Udondo Santamaria (ESP)Euskadi Basque Country - Murias2:01
91BELGuillaume Seye (BEL)Efc - Etixx2:01
92DENKasper Asgreen (DEN)Trefor2:24
93RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx2:24
94BELStef Van Zummeren (BEL)Verandas Willems2:56
95FRAJordan Levasseur (FRA)Armée de Terre3:26
96FRARomain Bacon (FRA)CC Nogent-Sur-Oise3:47
97FRAVincent Fourrier (FRA)EC Raismes Petite-Forêt3:59
98ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)4:38
99BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal Espoirs5:43
100FRAThomas Rostollan (FRA)Armée de Terre6:08
101USAJonathan Brown (USA)6:08
102FRABryan Alaphilippe (FRA)Armée de Terre6:08
103CANAidan Caves (CAN)6:08
104ESPAnder Barrenetxea Uriarte (ESP)Euskadi Basque Country - Murias6:41
105BELLaurent Van Den Bak (BEL)Leopard Pro Cycling9:57
106PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Leopard Pro Cycling9:57
107AUSRohan Wight (AUS)9:57
108CANBayley Simpson (CAN)9:57
109BELSander Cordeel (BEL)Verandas Willems10:20
110BELJan Ghyselinck (BEL)Verandas Willems11:32
111FRAPierre Tielemans (FRA)EC Raismes Petite-Forêt
112FRAJean Marie Gouret (FRA)
113CANEvan Burtnik (CAN)
114AUSSam Welsford (AUS)
115DENFrederik Rasmussen (DEN)Almeborg - Bornholm
116LUXPit Schlechter (LUX)Leopard Pro Cycling
117DENEmil Ravnsholt Olsen (DEN)Almeborg - Bornholm
118FRAFlorian Maitre (FRA)Vendée U

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Gravelle - Arras - 17 km - 22 Mei 2016Ontsnapping


1FRARémi Cavagna (FRA)Klein Constantia4:10:24
2AUSAlexander Edmondson (AUS)Orica - Bikeexchange0:07
3NEDCees Bol (NED)Rabobank Development0:07
4BELChristophe Noppe (BEL)Efc - Etixx0:07
5BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:07
6ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Klein Constantia0:07
7BELTimothy Dupont (BEL)Verandas Willems0:07
8LTUAidis Kruopis (LTU)Verandas Willems0:07
9BELJordi Warlop (BEL)Efc - Etixx0:07
10NEDTwan Brusselman (NED)Cycling Team Jo Piels0:07
11GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling0:07
12USAPhilip O'Donnell (USA)Axeon - Hagens Berman0:07
13NEDMartijn Budding (NED)Rabobank Development0:07
14GREStylianos Farantakis (GRE)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:07
15FRABryan Alaphilippe (FRA)Armée de Terre0:07
16NEDDavy Gunst (NED)Rabobank Development0:07
17CANAlexander Cowan (CAN)0:07
18BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:07
19NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Rabobank Development0:07
20GERJonas Bokeloh (GER)Klein Constantia0:07
21FRAJérémy Lecroq (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:07
22ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:07
23NEDSieben Wouters (NED)Rabobank Development0:07
24BELCédric Beullens (BEL)Efc - Etixx0:07
25RUSDmitry Sokolov (RUS)Lokosphinx0:07
26GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling0:07
27USAChad Young (USA)Axeon - Hagens Berman0:07
28BELJonas Castrique (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:07
29POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Klein Constantia0:07
30ESPAdrián González Velasco (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:07
31NEDPeter Lenderink (NED)Rabobank Development0:07
32FRASébastien Coquil (FRA)0:07
33DENStefan Djurhuus (DEN)Almeborg - Bornholm0:07
34FRABruno Armirail (FRA)Armée de Terre0:07
35BELKenny Molly (BEL)Klein Constantia0:07
36PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Leopard Pro Cycling0:07
37USAStephen Bassett (USA)Jamis0:07
38FRAValentin Madouas (FRA)0:18
39BELJimmy Duquennoy (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:18
40RUSArtem Samolenkov (RUS)Lokosphinx0:22
41DENPatrick Olesen (DEN)Leopard Pro Cycling0:22
42FRAMorgan Lamoisson (FRA)Vendée U0:22
43BELJonathan Dufrasne (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:22
44RUSSergey Shilov (RUS)Lokosphinx0:22
45FRAMartin Rapin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:22
46FRASimon Sellier (FRA)Vendée U0:25
47AUSCallum Scotson (AUS)Illuminate0:28
48RUSVadim Zhuravlev (RUS)Lokosphinx0:30
49CANAdam Jamieson (CAN)0:30
50DENNiklas Eg (DEN)Trefor0:32
51BELSenne Leysen (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:32
52FRAPaul Ourselin (FRA)Vendée U0:32
53NEDAdriaan Janssen (NED)Cycling Team Jo Piels0:32
54NEDGert-Jan Bosman (NED)Cycling Team Jo Piels0:32
55ESPPello Olaberria Arruabarrena (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:32
56BELMatthias Vandewalle (BEL)Efc - Etixx0:32
57RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx0:32
58FRACharles Herbert (FRA)Vendée U0:32
59USADiego Binatena (USA)0:36
60FRAAlexis Caresmel (FRA)EC Raismes Petite-Forêt0:39
61BELEdward Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:42
62FRAJérôme Mainard (FRA)Armée de Terre0:47
63FRAChristophe Masson (FRA)EC Raismes Petite-Forêt0:47
64BELAaron Verwilst (BEL)Lotto - Soudal Espoirs1:06
65DENAnders Hardahl (DEN)Trefor1:06
66RUSDmitriy Strakhov (RUS)Lokosphinx1:06
67AUSDaniel Fitter (AUS)State of Matter - Maap1:09
68NEDStephan Bakker (NED)Cycling Team Jo Piels0:07
69FRAKévin Lalouette (FRA)EC Raismes Petite-Forêt1:32
70FRATaruia Krainer (FRA)Vendée U1:42
71DENJesper Schultz (DEN)Almeborg - Bornholm1:53
72DENMark Sehested Pedersen (DEN)Trefor1:53
73ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)2:00
74BELThomas Deruette (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect2:11
75BELJoeri Calleeuw (BEL)Verandas Willems0:07
76BELJan Ghyselinck (BEL)Verandas Willems2:41
77BELSander Cordeel (BEL)Verandas Willems2:41
78DENKasper Asgreen (DEN)Trefor3:15
79CANAidan Caves (CAN)3:15
80BELLaurent Van Den Bak (BEL)Leopard Pro Cycling3:15
81FRARodolphe Marié (FRA)3:15
82FRAQuentin Bernard (FRA)EC Raismes Petite-Forêt3:15
83CANBayley Simpson (CAN)3:15
84FRAYann Botrel (FRA)3:15
85FRAVincent Fourrier (FRA)EC Raismes Petite-Forêt3:15
86FRAFlorian Cam (FRA)3:15
87FRAVincent Ginelli (FRA)CC Nogent-Sur-Oise3:15
88FRABenoit Daeninck (FRA)CC Nogent-Sur-Oise3:15
89FRAJordan Levasseur (FRA)Armée de Terre3:15
90ESPAnder Barrenetxea Uriarte (ESP)Euskadi Basque Country - Murias3:15
91CZEFrantisek Sisr (CZE)Klein Constantia3:15
92USAJonathan Brown (USA)3:20
93BELGuillaume Seye (BEL)Efc - Etixx3:35
94NEDStefan Poutsma (NED)Cycling Team Jo Piels0:07
95FRAStéphane Poulhies (FRA)Armée de Terre0:07
96DENNicolaj Steen (DEN)Trefor0:07
97FRASébastien Havot (FRA)CC Nogent-Sur-Oise
98FRAFabien Le Breton (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon
99FRAAdrien Legros (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon
100FRARomain Bacon (FRA)CC Nogent-Sur-Oise
101USAJustin Oien (USA)Axeon - Hagens Berman
102BELStef Van Zummeren (BEL)Verandas Willems
103BELTom Dernies (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect
104FRAThomas Rostollan (FRA)Armée de Terre
105ESPGotzon Udondo Santamaria (ESP)Euskadi Basque Country - Murias
106DENDaniel Holm Foder (DEN)Trefor
107DENJesper Juul Andreasen (DEN)Almeborg - Bornholm
108AUSAlexander Porter (AUS)
109AUSRohan Wight (AUS)
110FRAJayson Rousseau (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden