De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Klasika Primavera de Amorebieta - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2016

Klasika Primavera de Amorebieta 2016

SpanjeSpanje - Amorebieta-Etxano - 10 April 2016


Klasika Primavera de Amorebieta - 10 April 2016


1ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistar3:56:44
2ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar0:00
3ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:00
4ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar0:00
5RUSSergey Shilov (RUS)Lokosphinx1:33
6ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Caja Rural - Seguros RGA1:33
7ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:33
8ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Caja Rural - Seguros RGA1:33
9POLKarol Domagalski (POL)One Pro Cycling1:33
10RUSDmitry Sokolov (RUS)Lokosphinx1:33
11PORCésar Fonte (POR)Rádio Popular - Boavista1:33
12ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:33
13ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Sporting Clube de Portugal - Tavira1:33
14RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx1:33
15CRCCarlos Jiménez (CRC)1:33
16ESPVicente García de Mateos Rubio (ESP)Louletano - Hospital de Loulé1:33
17ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH1:33
18NZLJames Oram (NZL)One Pro Cycling1:33
19ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Sporting Clube de Portugal - Tavira1:33
20ESPJuan Ignacio Pérez Martin (ESP)Roompot - Nederlandse Loterij1:33
21ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:33
22ESPFernando Grijalba Perez (ESP)Inteja - MMR1:33
23PORRafael Ferreira Reis (POR)Roompot - Nederlandse Loterij1:33
24ESPPablo Torres Muiño (ESP)Burgos - BH1:33
25ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Caja Rural - Seguros RGA1:33
26PORFederico Figueiredo (POR)Rádio Popular - Boavista1:33
27PORRicardo Ferreira (POR)Rádio Popular - Boavista1:33
28PORDavid Miguel Costa Rodrigues (POR)Rádio Popular - Boavista1:33
29ESPVictor Etxebarria Carrasco (ESP)Rádio Popular - Boavista1:33
30ESPPablo Guerrero Bonilla (ESP)Rádio Popular - Boavista1:33
31ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Burgos - BH1:40
32ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:40
33ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar1:40
34ESPJaime Roson Garcia (ESP)Caja Rural - Seguros RGA1:40
35ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Burgos - BH1:40
36DENJohn Bohn Ebsen Kronborg (DEN)One Pro Cycling1:40
37AUSRory Sutherland (AUS)Movistar1:44
38ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistar1:44
39GBRHugh Carthy (GBR)Caja Rural - Seguros RGA1:44
40RUSArtem Samolenkov (RUS)Lokosphinx2:07
41GBRRichard Handley (GBR)One Pro Cycling2:10
42PORAntónio Carvalho (POR)2:56
43COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Manzana - Postobon3:43
44ESPIsrael Nuño Argüelles (ESP)Inteja - MMR5:51
45ESPMario González Salas (ESP)Sporting Clube de Portugal - Tavira7:24
46RUSVadim Zhuravlev (RUS)Lokosphinx7:47
47ESPAdrián González Velasco (ESP)Euskadi Basque Country - Murias8:10
48PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)Roompot - Nederlandse Loterij8:10
49PORJoão Rodrigues (POR)Roompot - Nederlandse Loterij8:10
50ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Euskadi Basque Country - Murias8:10
51RUSVasily Neustroev (RUS)Lokosphinx8:10
52RUSSergey Vdovin (RUS)Lokosphinx8:10
53ESPAxel Costa Soria (ESP)Massi - Kuwait Cycling Project9:20
54PORDaniel Alexandre Freitas (POR)Roompot - Nederlandse Loterij9:20
55AUSSteele Von Hoff (AUS)One Pro Cycling10:15
56RSAShaun-Nick Bester (RSA)Sporting Clube de Portugal - Tavira10:15
57ESPCarlos Lorente Garcia (ESP)Dare - Gobik - Partizan10:15
58PORMicael Isidoro (POR)Louletano - Hospital de Loulé10:15
59PORSandro Filipe Silva Pinto (POR)Louletano - Hospital de Loulé10:15
60ESPRafael Márquez Raigon (ESP)Inteja - MMR10:15
61FRAGuillaume De Almeida (FRA)Rádio Popular - Boavista10:15
62ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)Manzana - Postobon10:15
63ESPCristián Cañada Carralero (ESP)Louletano - Hospital de Loulé10:15
64ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BH10:15
65COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon10:15
66ESPEneko Lizarralde Delgado (ESP)Euskadi Basque Country - Murias10:15
67COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon10:15
68ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)10:15
69GBRKristian House (GBR)One Pro Cycling10:15
70COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobon10:15
71COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon10:15
72COLMarco Tulio Suesca Uribe (COL)Manzana - Postobon10:19
73COLJohnatan Fernando Sarmiento Pacheco (COL)10:19
74PORAndré Piedade Evangelista (POR)Louletano - Hospital de Loulé10:19
75PORJúlio Gonçalves (POR)Sporting Clube de Portugal - Tavira10:19
76ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Caja Rural - Seguros RGA10:21
77COLHernán Dario Parra Suarez (COL)Manzana - Postobon10:21
78GBRJoshua Hunt (GBR)One Pro Cycling10:21
79MEXIgnacio Sarabia Diaz (MEX)Inteja - MMR10:21
80PORDavid Da Silva Livramento (POR)Sporting Clube de Portugal - Tavira10:21
81RUSDmitriy Strakhov (RUS)Lokosphinx10:24
82PORRicardo Augusto Vilela (POR)Caja Rural - Seguros RGA10:26
83ESPOscar Gonzalez del Campo (ESP)10:26
84BELMehdi Tigrine (BEL)13:26
85ESPArnau Sole Vall (ESP)Burgos - BH13:26

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden