De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Ronde Van La Rioja - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2016

Ronde Van La Rioja 2016

SpanjeSpanje - 3 April 2016


Ronde Van La Rioja - 3 April 2016


1AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Bikeexchange3:47:20
2RUSSergey Shilov (RUS)Lokosphinx0:00
3ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:00
4PORSamuel Jose Rodrigues Caldeira (POR)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
5PORDaniel Alexandre Freitas (POR)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
6LATMaris Bogdanovics (LAT)Rietumu - Delfin0:00
7GBRYanto Barker (GBR)One Pro Cycling0:00
8ESPVicente García de Mateos Rubio (ESP)Louletano - Hospital de Loulé0:00
9RUSVadim Zhuravlev (RUS)Lokosphinx0:00
10ESPJuan Ignacio Pérez Martin (ESP)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
11ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:00
12PORCésar Fonte (POR)Rádio Popular - Boavista0:00
13ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk0:00
14DOMDiego Milán Jiménez (DOM)Inteja - Mmr0:00
15ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:00
16CRCCarlos Jiménez (CRC)0:00
17COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Manzana - Postobon0:00
18ESPJorge Cubero Galvez (ESP)Burgos - BH0:00
19ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BH0:00
20ESPJon Irisarri Rincon (ESP)0:00
21LATArmands Becis (LAT)Rietumu - Delfin0:00
22ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)Manzana - Postobon0:00
23LATEriks Toms Gavars (LAT)Rietumu - Delfin0:00
24ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:00
25ESPEloy Teruel Rovira (ESP)Louletano - Hospital de Loulé0:00
26ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)0:00
27RUSArtem Samolenkov (RUS)Lokosphinx0:00
28PORRafael Ferreira Reis (POR)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
29ESPEneko Lizarralde Delgado (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:00
30POLKarol Domagalski (POL)One Pro Cycling0:00
31ESPJuan Camacho del Fresno (ESP)0:00
32ESTPeeter Pruus (EST)Rietumu - Delfin0:00
33ESPXabier San Sebastián Lasa (ESP)0:00
34ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH0:00
35ESPJosé Antonio De Segovia Botella (ESP)Louletano - Hospital de Loulé0:00
36ESPFrancisco Javier Cantero Gomez (ESP)Louletano - Hospital de Loulé0:00
37ESPJuan Carlos Riutort Martinez (ESP)Burgos - BH0:00
38PORFederico Figueiredo (POR)Rádio Popular - Boavista0:00
39ESPAxel Costa Soria (ESP)Massi - Kuwait Cycling Project0:00
40PORJoão Rodrigues (POR)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
41RUSSergey Vdovin (RUS)Lokosphinx0:00
42ESPJavier Ochoa Palacios (ESP)0:00
43PORRicardo Ferreira (POR)Rádio Popular - Boavista0:00
44COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon0:00
45RUSVasily Neustroev (RUS)Lokosphinx0:00
46GBRPeter Williams (GBR)One Pro Cycling0:00
47FRAGuillaume De Almeida (FRA)Rádio Popular - Boavista0:00
48NEDBrian Kamstra (NED)Novo Nordisk0:00
49ESPRubén Caseny Catala (ESP)Massi - Kuwait Cycling Project0:00
50ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BH0:00
52PORDavid Miguel Costa Rodrigues (POR)Rádio Popular - Boavista0:00
53CANChristian Meier (CAN)Orica - Bikeexchange0:00
54ESPImanol Estévez Salas (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:00
55ESPRaul Alarcon Garcia (ESP)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
56ESPPablo Guerrero Bonilla (ESP)Rádio Popular - Boavista0:10
57AUSRory Sutherland (AUS)Movistar0:10
58ESPDavid Galarreta Ugarte (ESP)Dare - Gobik - Partizan0:10
59COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar0:10
60SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Bikeexchange0:13
61BELKevin De Mesmaeker (BEL)Novo Nordisk0:13
62PORRui Vinhas (POR)Roompot - Nederlandse Loterij0:13
63PORMicael Isidoro (POR)Louletano - Hospital de Loulé0:13
64ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk0:13
65ESPJosu Zabala (ESP)0:13
66COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon0:13
67ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Wilier Triestina - Southeast0:13
68RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx0:13
69IRLStephen Clancy (IRL)Novo Nordisk0:13
70NZLJames Oram (NZL)One Pro Cycling0:13
71NEDMartijn Verschoor (NED)Novo Nordisk0:13
72FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk0:13
73ESPIsrael Nuño Argüelles (ESP)Inteja - Mmr0:13
74GBRGeorge Harper (GBR)One Pro Cycling0:13
75ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:13
76ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:13
77ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:13
78ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistar0:13
79ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:13
80COLJohnatan Fernando Sarmiento Pacheco (COL)0:13
81ESPPablo Torres Muiño (ESP)Burgos - BH0:13
82COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistar0:13
83ESPRubén Plaza Molina (ESP)Orica - Bikeexchange0:13
84ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:13
85ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar0:13
86ESPVíctor Martín Hernandez (ESP)Burgos - BH0:13
87BELMehdi Tigrine (BEL)0:13
88ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Burgos - BH0:13
89DENJohn Bohn Ebsen Kronborg (DEN)One Pro Cycling0:13
90ESPHéctor Saez Benito (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:13
91GBRRichard Handley (GBR)One Pro Cycling0:13
92MEXIgnacio Sarabia Diaz (MEX)Inteja - Mmr0:13
93ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:13
94ESPVictor Etxebarria Carrasco (ESP)Rádio Popular - Boavista0:13
95LATAleksandrs Rublevskis (LAT)Rietumu - Delfin0:13
96ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:13
97ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:13
98ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)0:13
99ESPRafael Márquez Raigon (ESP)Inteja - Mmr0:13
100PORSamuel Magalhães (POR)Louletano - Hospital de Loulé0:13
101ESPMarc Vilanova Marsa (ESP)Massi - Kuwait Cycling Project0:26
102LATDeins Kanepejs (LAT)Rietumu - Delfin0:28
103AUSMathew Hayman (AUS)Orica - Bikeexchange0:28
104COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobon0:51
105COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobon0:54
106ESPJavier Mejías Leal (ESP)Novo Nordisk0:57
107RUSDmitriy Strakhov (RUS)Lokosphinx2:06
108PORSandro Filipe Silva Pinto (POR)Louletano - Hospital de Loulé2:06
109ESPAngel Lorenzo Sánchez Rebollido (ESP)Roompot - Nederlandse Loterij2:06
110DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Orica - Bikeexchange2:28
111ESPJoaquin Sobrino Martinez (ESP)Inteja - Mmr2:52
112NZLDion Smith (NZL)One Pro Cycling2:52
113RUSKirill Sveshnikov (RUS)Gazprom - Rusvelo3:01
114HKGKing Lok Cheung (HKG)Orica - Bikeexchange5:59
115ESPFernando Grijalba Perez (ESP)Inteja - Mmr7:23

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden