De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Tour de Vendée - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2016

Tour de Vendée 2016

FrankrijkFrankrijk - 2 Oktober 2016


Tour de Vendée - 2 Oktober 2016


1FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis4:57:26
2FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
3FRABryan Coquard (FRA)Direct Energie0:00
4FRARomain Feillu (FRA)HP BTP - Auber930:00
5BELBaptiste Planckaert (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
6FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terre0:00
7FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
8ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:00
9FRAJonathan Hivert (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
10FRAJimmy Raibaud (FRA)Armée de Terre0:00
11FRALorenzo Manzin (FRA)La Française des Jeux0:00
12ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg0:00
13ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:00
14ESTAlo Jakin (EST)HP BTP - Auber930:00
15FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis0:00
16BELXandro Meurisse (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
17FRADamien Touzé (FRA)CC Etupes Le Doubs0:00
18ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:00
19DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Delko - Marseille Provence KTM0:07
20FRAAnthony Maldonado (FRA)HP BTP - Auber930:07
21FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:07
22ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:10
23FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:12
24ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:13
25FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale0:13
26BELFrederik Veuchelen (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:15
27FRAOlivier Le Gac (FRA)La Française des Jeux0:15
28FRAAdrien Petit (FRA)Direct Energie0:15
29FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale0:18
30FRAEtienne Fabre (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:18
31SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg0:18
32CANHugo Houle (CAN)AG2R - La Mondiale0:18
33FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidis0:18
34FRAThibault Ferasse (FRA)Armée de Terre0:18
35FRAThierry Hupond (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:21
36FRAFlorent Pereira (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:21
37FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:21
38BELCédric Raymackers (BEL)Differdange - Lösch0:21
39ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:21
40FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale0:21
41COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:21
42FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale0:21
43NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert0:21
44FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:21
45ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:21
46FRAAngelo Tulik (FRA)Direct Energie0:21
47FRAArmindo Fonseca (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:21
48GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale0:21
49BELThomas Deruette (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:27
50FRAPierre Barbier (FRA)0:27
51FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:27
52FRAKévin Ledanois (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:27
53URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros RGA0:27
54ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:27
55FRAJean-Marc Bideau (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:27
56FRALaurent Pichon (FRA)La Française des Jeux0:27
57FRAMaxime Renault (FRA)HP BTP - Auber930:31
58FRAFlavien Dassonville (FRA)HP BTP - Auber930:31
59FRAGuillaume Levarlet (FRA)HP BTP - Auber930:31
60FRAQuentin Pacher (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:31
61ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:34
62BELGregory Habeaux (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:37
63FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:52
64FRAThomas Vaubourzeix (FRA)Lupus0:52
65BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:56
66FRACyril Lemoine (FRA)Cofidis1:03
67FRAStéphane Poulhies (FRA)Armée de Terre1:09
68BELTom Dernies (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect1:32
69FRACédric Pineau (FRA)La Française des Jeux3:21
70FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux3:21
71FRAPierre Gouault (FRA)HP BTP - Auber933:24
72LUXTom Thill (LUX)Differdange - Lösch3:24
73FRAThomas Voeckler (FRA)Direct Energie3:25
74FRAJulien Morice (FRA)Direct Energie3:26
75FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie3:26
76HUNZsolt Dér (HUN)Vorarlberg3:35
77FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre3:41
78FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis4:03
79FRARayane Bouhanni (FRA)Cofidis4:03
80HUNKrisztian Lovassy (HUN)Differdange - Lösch4:03
81FRAFabien Doubey (FRA)CC Etupes Le Doubs4:08
82ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Euskadi Basque Country - Murias4:08
83FRAKevin Lebreton (FRA)Armée de Terre4:12
84FRAArnaud Courteille (FRA)La Française des Jeux4:12
85FRAMathias Le Turnier (FRA)Océane Top 164:51
86ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskadi Basque Country - Murias4:51
87BELBoris Dron (BEL)Wanty - Groupe Gobert5:11
88BELAntoine Warnier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect5:11
89LUXMike Diener (LUX)5:11

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden