De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2016

Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire 2016

FrankrijkFrankrijk - 5 April 2016 - 8 April 2016


Algemeen klassement - 8 April 2016


1FRAMarc Fournier (FRA)La Française des Jeux16:08:40
2FRAJérôme Coppel (FRA)IAM1:50
3ESPJuan José Lobato Del Valle (ESP)Movistar2:04
4FRAThomas Voeckler (FRA)Direct Energie2:04
5BELGaëtan Bille (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:05
6ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistar2:06
7SUIMathias Frank (SUI)IAM2:08
8PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Team Katusha2:11
9BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise2:16
10FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis2:20
11NEDMaurits Lammertink (NED)Roompot - Oranje Peloton2:21
12FRARomain Sicard (FRA)Direct Energie2:22
13FRABryan Coquard (FRA)Direct Energie2:25
14FRACyril Gautier (FRA)AG2R - La Mondiale2:28
15FRAPierrick Fedrigo (FRA)Fortuneo - Vital Concept2:30
16COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM2:34
17FRARomain Hardy (FRA)Cofidis2:35
18FRALoïc Chetout (FRA)Cofidis2:35
19GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondiale2:41
20NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Oranje Peloton2:42
21BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise2:42
22FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Vital Concept2:44
23NZLThomas Scully (NZL)Drapac Professional Cycling2:44
24COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistar2:46
25FRAFrancis Mourey (FRA)Fortuneo - Vital Concept3:01
26DENChris Anker Sørensen (DEN)Fortuneo - Vital Concept3:32
27FRAClément Venturini (FRA)Cofidis3:40
28FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis3:53
29FRARemy Di Gregorio (FRA)Delko - Marseille Provence KTM4:16
30FRALaurent Pichon (FRA)La Française des Jeux4:32
31RUSAnton Vorobev (RUS)Team Katusha4:49
32FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Direct Energie5:14
33ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar5:24
34NORSondre Holst Enger (NOR)IAM5:26
35FRAKévin Réza (FRA)La Française des Jeux5:56
36GERFabian Wegmann (GER)Stölting Service Group6:33
37RUSMatvei Mamykin (RUS)Team Katusha9:14
38FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Vital Concept9:18
39FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale9:52
40FRAAngelo Tulik (FRA)Direct Energie10:14
41BELOtto Vergaerde (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise10:15
42FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale10:25
43SUIMartin Kohler (SUI)Roth11:11
44FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale12:52
45FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert12:59
46NEDJohnny Hoogerland (NED)Roompot - Oranje Peloton13:13
47BELDries Van Gestel (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise13:17
48FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux14:39
49GERLinus Gerdemann (GER)Stölting Service Group14:47
50ITADaniele Ratto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec16:05
51DENLasse Norman Hansen (DEN)Stölting Service Group16:33
52FRATony Hurel (FRA)Direct Energie16:55
53FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeux16:56
54ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM16:59
55AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cycling17:24
56FRARomain Lemarchand (FRA)Stölting Service Group18:05
57RUSVladimir Isaychev (RUS)Team Katusha18:29
58ROUSerghei Tvetcov (ROU)Androni Giocattoli - Sidermec18:32
59ITATiziano Dall'Antonia (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec18:35
60ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobert18:47
61ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar19:18
62GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobert19:53
63NEDRaymond Kreder (NED)Roompot - Oranje Peloton20:38
64BELJens Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise21:39
65FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale23:21
66GERGrischa Janorschke (GER)Roth23:28
67AUSTravis Meyer (AUS)Drapac Professional Cycling24:30
68BLRYauheni Hutarovich (BLR)Fortuneo - Vital Concept25:21
69SUIDylan Page (SUI)Roth25:34
70AUTMatthias Brändle (AUT)IAM25:35
71ITALuca Pacioni (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec25:40
72BELJef Van Meirhaeghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise25:41
73SUIFrank Pasche (SUI)Roth26:35
74ITAFrancesco Chicchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec26:56
75ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec27:11
76ITAGiacomo Tomio (ITA)Roth27:15
77BELBoris Dron (BEL)Wanty - Groupe Gobert28:50
78NEDPeter Koning (NED)Drapac Professional Cycling28:58
79ITAMatteo Pelucchi (ITA)IAM40:15

Etappe 1 - Château-du-Loir - Château-du-Loir - 182,8 km - 5 April 2016Ontsnapping


1FRAMarc Fournier (FRA)La Française des Jeux4:41:13
2FRABryan Coquard (FRA)Direct Energie2:15
3NORSondre Holst Enger (NOR)IAM2:15
4ESPJuan José Lobato Del Valle (ESP)Movistar2:15
5ITADaniele Ratto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:15
6NEDMaurits Lammertink (NED)Roompot - Oranje Peloton2:15
7FRAClément Venturini (FRA)Cofidis2:15
8BELOtto Vergaerde (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise2:15
9NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Oranje Peloton2:15
10FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale2:15
11FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Vital Concept2:15
12COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM2:15
13FRALorenzo Manzin (FRA)La Française des Jeux2:15
14BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise2:15
15GERFabian Wegmann (GER)Stölting Service Group2:15
16FRACyril Gautier (FRA)AG2R - La Mondiale2:15
17FRALaurent Pichon (FRA)La Française des Jeux2:15
18FRARomain Hardy (FRA)Cofidis2:15
19FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTM2:15
20BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise2:15
21SUIMathias Frank (SUI)IAM2:15
22DENLasse Norman Hansen (DEN)Stölting Service Group2:15
23PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Team Katusha2:15
24FRARomain Sicard (FRA)Direct Energie2:15
25FRAJérôme Coppel (FRA)IAM2:15

Etappe 2a - Saint-Mars-la-Jaille - Angers - 85,1 km - 6 April 2016Sprint


1FRABryan Coquard (FRA)Direct Energie2:02:35
2ITAMatteo Pelucchi (ITA)IAM0:00
3NEDRaymond Kreder (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
4FRALorenzo Manzin (FRA)La Française des Jeux0:00
5ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:00
6AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
7GERGerald Ciolek (GER)Stölting Service Group0:00
8ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
9SUIDylan Page (SUI)Roth0:00
10ITAFrancesco Chicchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
11FRAClément Venturini (FRA)Cofidis0:00
12FRABenjamin Giraud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
13BLRYauheni Hutarovich (BLR)Fortuneo - Vital Concept0:00
14RUSAnton Vorobev (RUS)Team Katusha0:00
15FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
16COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:00
17RUSVladimir Isaychev (RUS)Team Katusha0:00
18FRALoïc Chetout (FRA)Cofidis0:00
19BELOtto Vergaerde (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
20NORSondre Holst Enger (NOR)IAM0:00
21NEDMaurits Lammertink (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
22ESPJuan José Lobato Del Valle (ESP)Movistar0:00
23ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar0:00
24GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobert0:00
25PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Team Katusha0:00

Etappe 2b - Angers - Angers - 6,8 km - 6 April 2016Individuele Tijdrit


1RUSAnton Vorobev (RUS)Team Katusha08:11
2FRAJérôme Coppel (FRA)IAM0:01
3AUTMatthias Brändle (AUT)IAM0:01
4FRALaurent Pichon (FRA)La Française des Jeux0:06
5FRAMarc Fournier (FRA)La Française des Jeux0:09
6FRAThomas Voeckler (FRA)Direct Energie0:15
7ESTGert Jõeäär (EST)Cofidis0:16
8ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistar0:17
9BELGaëtan Bille (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:17
10NORSondre Holst Enger (NOR)IAM0:18
11SUIMathias Frank (SUI)IAM0:19
12FRAKévin Réza (FRA)La Française des Jeux0:19
13DENLasse Norman Hansen (DEN)Stölting Service Group0:19
14GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondiale0:20
15FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:21
16FRABryan Coquard (FRA)Direct Energie0:21
17NEDJens Mouris (NED)Drapac Professional Cycling0:22
18PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Team Katusha0:23
19ESPJuan José Lobato Del Valle (ESP)Movistar0:25
20NZLThomas Scully (NZL)Drapac Professional Cycling0:25
21FRARomain Sicard (FRA)Direct Energie0:26
22ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar0:27
23ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)0:27
24NEDPeter Koning (NED)Drapac Professional Cycling0:28
25FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale0:29
26FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:30
27FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis0:31
28NEDMaurits Lammertink (NED)Roompot - Oranje Peloton0:32
29COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:33
30BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:33
31FRARomain Lemarchand (FRA)Stölting Service Group0:33
32FRAPierrick Fedrigo (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:34
33FRAClément Venturini (FRA)Cofidis0:35
34ROUSerghei Tvetcov (ROU)Androni Giocattoli - Sidermec0:35
35FRANicolas Baldo (FRA)Roth0:36

Etappe 3 - Angers - Pré-en-Pail - 190,3 km - 7 April 2016Ontsnapping


1RUSAnton Vorobev (RUS)Team Katusha5:13:53
2GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondiale0:51
3FRARomain Hardy (FRA)Cofidis1:15
4FRAThomas Voeckler (FRA)Direct Energie1:15
5ESPJuan José Lobato Del Valle (ESP)Movistar1:15
6BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise1:15
7FRACyril Gautier (FRA)AG2R - La Mondiale1:15
8FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTM1:15
9NEDMaurits Lammertink (NED)Roompot - Oranje Peloton1:15
10SUIMathias Frank (SUI)IAM1:15
11ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistar1:15
12FRAJérôme Coppel (FRA)IAM1:15
13PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Team Katusha1:15
14FRALoïc Chetout (FRA)Cofidis1:15
15BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise1:15
16FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis1:15
17BELGaëtan Bille (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:15
18FRARomain Sicard (FRA)Direct Energie1:15
19FRAPierrick Fedrigo (FRA)Fortuneo - Vital Concept1:15
20NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Oranje Peloton1:15
21COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM1:28
22COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistar1:36
23NZLThomas Scully (NZL)Drapac Professional Cycling1:38
24RUSMatvei Mamykin (RUS)Team Katusha1:41
25FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Vital Concept1:42
26FRAMarc Fournier (FRA)La Française des Jeux1:42
27FRAFrancis Mourey (FRA)Fortuneo - Vital Concept1:42
28FRARemy Di Gregorio (FRA)Delko - Marseille Provence KTM1:42
29DENChris Anker Sørensen (DEN)Fortuneo - Vital Concept1:42
30FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis1:42

Etappe 4 - Abbaye de l'Epau - Arnage - 176 km - 8 April 2016Sprint


1ESPJuan José Lobato Del Valle (ESP)Movistar4:01:07
2ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
3ITAMatteo Pelucchi (ITA)IAM0:00
4NEDRaymond Kreder (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
5FRABryan Coquard (FRA)Direct Energie0:00
6AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
7ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:00
8FRAClément Venturini (FRA)Cofidis0:00
9BELOtto Vergaerde (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
10FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
11BLRYauheni Hutarovich (BLR)Fortuneo - Vital Concept0:00
12FRALoïc Chetout (FRA)Cofidis0:00
13ITAFrancesco Chicchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
14SUIDylan Page (SUI)Roth0:00
15BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
16BELDries Van Gestel (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
17COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:00
18PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Team Katusha0:00
19RUSVladimir Isaychev (RUS)Team Katusha0:00
20ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar0:00
21NORSondre Holst Enger (NOR)IAM0:00
22FRARomain Lemarchand (FRA)Stölting Service Group0:00
23RUSMatvei Mamykin (RUS)Team Katusha0:00
24NEDMaurits Lammertink (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
25BELGaëtan Bille (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
26SUIMathias Frank (SUI)IAM0:00
27BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
28GERFabian Wegmann (GER)Stölting Service Group0:00
29DENLasse Norman Hansen (DEN)Stölting Service Group0:00
30FRACyril Gautier (FRA)AG2R - La Mondiale0:00

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden