De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Parijs-Troyes - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2016

Parijs-Troyes 2016

FrankrijkFrankrijk - 13 Maart 2016


Paris-Troyes - 13 Maart 2016


1FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille4:18:15
2BELBaptiste Planckaert (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
3FRAPierre Barbier (FRA)0:00
4FRAFélix Pouilly (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
5FRAAlexis Bodiot (FRA)Armée de Terre0:00
6FRARomain Feillu (FRA)HP BTP - Auber930:00
7BELChristophe Noppe (BEL)EFC - Etixx0:00
8FRACorentin Ermenault (FRA)CC Nogent-sur-Oise0:00
9ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:00
10BELJulien Stassen (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
11BELDaan Myngheer (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
12FRADamien Touzé (FRA)CC Etupes Le Doubs0:00
13NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Joker Byggtorget0:00
14FRAMaxime Cam (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
15FRAAlexandre Gaspari (FRA)0:00
16NORFredrik Strand Galta (NOR)Delko - Marseille Provence KTM0:00
17FRAChristopher Piry (FRA)0:00
18BELKevyn Ista (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
19FRACésar Bihel (FRA)HP BTP - Auber930:00
20NORAnders Skaarseth (NOR)Joker Byggtorget0:00
21NORTrond Trondsen (NOR)Sparebanken Sør0:00
22BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
23BELMaxime De Poorter (BEL)EFC - Etixx0:00
24FRACamille Thominet (FRA)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - Aisne0:00
25NORKristian Aasvold (NOR)Sparebanken Sør0:00
26NORPetter Theodorsen (NOR)Sparebanken Sør0:00
27BELBenjamin Declercq (BEL)EFC - Etixx0:00
28NORMarkus Hoelgård (NOR)Joker Byggtorget0:00
29FRAPaul Sauvage (FRA)CR4 Chemins/Roanne0:00
30FRAArmindo Fonseca (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
31NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)Joker Byggtorget0:00
32FRAFlorent Pereira (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
33FRAJulien Guay (FRA)HP BTP - Auber930:04
34FRABastien Duculty (FRA)0:04
35FRAAnthony Maldonado (FRA)HP BTP - Auber930:04
36FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:05
37BELGaëtan Pons (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:06
38FRAMaxime Renault (FRA)HP BTP - Auber930:08
39ESTAlo Jakin (EST)HP BTP - Auber930:09
40NOROle Forfang (NOR)Joker Byggtorget0:20
41FRALionel Genthon (FRA)0:20
42BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille0:25
43FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:26
44FRAJean-Marc Bideau (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:26
45FRAKévin Ledanois (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:30
46FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terre0:35
47FRAFrédéric Brun (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:58
48BELPiet Allegaert (BEL)EFC - Etixx0:58
49FRAThomas Peyroton Dartet (FRA)0:58
50FRAFabien Doubey (FRA)CC Etupes Le Doubs1:00
51FRAGwénnaël Tallonneau (FRA)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - Aisne1:00
52BELMichael Cools (BEL)EFC - Etixx1:00
53FRALucas Papillon (FRA)CR4 Chemins/Roanne1:00
54FRABenjamin Pascual (FRA)1:02
55IRLMark Downey (IRL)1:02
56FRAWilfried Canales (FRA)1:02
57FRARomain Bacon (FRA)CC Nogent-sur-Oise1:04
58FRAClément Carisey (FRA)CR4 Chemins/Roanne1:04
59LTUZydrunas Savickas (LTU)1:06
60FRABenoît Sinner (FRA)Armée de Terre1:08
61BELLudwig De Winter (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect1:21
62FRAJordan Levasseur (FRA)Armée de Terre1:44
63FRARomain Barroso (FRA)Guidon Chalettois2:57
64FRARonan Racault (FRA)Guidon Chalettois2:57
65FRAArnaud Pfrimmer (FRA)CC Etupes Le Doubs2:57
66FRAPierre Valette (FRA)3:00
67ESTRisto Raid (EST)3:02
68FRAJimmy Raibaud (FRA)Armée de Terre3:02
69FRAStéphane Poulhies (FRA)Armée de Terre3:02
70FRAJohan De Jonckheere (FRA)5:17
71FRAClement Dumont (FRA)5:17
72LAOAruya Rounsauath (LAO)5:17
73FRAAdrien Guillonnet (FRA)6:11
74FRAMatthieu Garnier (FRA)6:11
75BELThomas Deruette (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect6:11
76ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Euskadi Basque Country - Murias6:11
77FRAAlexandre Jamet (FRA)CR4 Chemins/Roanne6:11
78FRASylvain Montana (FRA)6:11
79NORReidar Bohlin Borgersen (NOR)Joker Byggtorget6:11
80NORKristoffer Halvorsen (NOR)Joker Byggtorget6:11
81FRAPierre Gouault (FRA)HP BTP - Auber936:11
82FRAGuillaume Barillot (FRA)6:11
83FRALéo Vincent (FRA)CC Etupes Le Doubs6:11
84FRAThéo Sagnier (FRA)CC Nogent-sur-Oise6:11
85FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille6:11
86FRATheo Nicolas (FRA)6:11
87FRAYannis Yssaad (FRA)Armée de Terre6:11
88FRAFlavien Dassonville (FRA)HP BTP - Auber936:11
89GERMoritz Backofen (GER)Kuota - Lotto6:11
90FRAJérémy Patoux (FRA)6:11
91FRADorian Lebrat (FRA)6:11
92FRACedric Gaoua (FRA)6:11
93FRAMathieu Teychenne-Coutet (FRA)6:11
94GREPolychronis Tzortzakis (GRE)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - Aisne8:32
95FRABastien De Vido (FRA)8:58
96FRALoïc Rolland (FRA)8:58
97GERDaniel Westmattelmann (GER)Kuota - Lotto8:58
98FRAPierre Paroissien (FRA)8:58
99FRAEugène Richardot (FRA)8:58
100FRAHugo Bouguet (FRA)8:58
101CHIArnold Cristobal Olavarria Abarca (CHI)9:09
102FRAFlorian Dumourier (FRA)CR4 Chemins/Roanne9:10
103FRAQuentin Tanis (FRA)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - Aisne9:10
104GERTobias Knaup (GER)Kuota - Lotto9:10
105ESPGotzon Udondo Santamaria (ESP)Euskadi Basque Country - Murias9:10
106FRABryan Alaphilippe (FRA)Armée de Terre9:10
107FRAAdrien Garel (FRA)CC Nogent-sur-Oise9:10
108FRAFrancis Genetier (FRA)9:10
109BELGuillaume Seye (BEL)EFC - Etixx9:10
110FRAPierre Schuler (FRA)9:10
111NORAndreas Erland (NOR)Sparebanken Sør9:10
112NORAndreas Vangstad (NOR)Sparebanken Sør9:10
113NORAdrian Aas Stien (NOR)Joker Byggtorget9:10
114NORFridtjof Røinås (NOR)Sparebanken Sør9:10

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden