De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Rhône-Alpes Isère Tour - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Rhône-Alpes Isère Tour - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2016

Rhône-Alpes Isère Tour 2016

FrankrijkFrankrijk - 12 Mei 2016 - 15 Mei 2016


Algemeen klassement - 15 Mei 2016


1NEDLennard Hofstede (NED)Rabobank Development15:08:56
2BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:13
3USAAdrien Costa (USA)1:39
4AUTMarkus Eibegger (AUT)Felbermayr - Simplon Wels1:49
5NEDJeroen Meijers (NED)Rabobank Development1:50
6FRABenoît Cosnefroy (FRA)Chambéry Cyclisme Formation1:56
7NEDMartijn Budding (NED)Rabobank Development1:57
8FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert1:58
9FRABastien Duculty (FRA)1:58
10FRAYohan Bagot (FRA)Cofidis2:19
11SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg3:06
12FRAClément Venturini (FRA)Cofidis3:11
13FRANans Peters (FRA)Chambéry Cyclisme Formation3:17
14BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert3:20
15FRADorian Godon (FRA)3:20
16FRAFlavien Dassonville (FRA)HP Btp - Auber933:20
17NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert6:31
18ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Euskadi Basque Country - Murias9:09
19ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskadi Basque Country - Murias10:29
20ESPPablo Torres Muiño (ESP)Burgos - BH10:36
21ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)12:08
22ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Euskadi Basque Country - Murias12:14
23FRAKevin Lebreton (FRA)Armée de Terre12:25
24CZEFrantisek Sisr (CZE)Klein Constantia17:27
25NEDMartijn Tusveld (NED)Rabobank Development17:30
26FRADavid Menut (FRA)HP Btp - Auber9319:46
27FRAYoann Barbas (FRA)Armée de Terre21:36
28ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Klein Constantia23:29
29COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobon24:28
30FRAJulien Roux (FRA)Cr4 Chemins/roanne26:10
31MARAnasse Ait El Abdia (MAR)26:10
32FRAAdrien Guillonnet (FRA)26:10
33MARAbderrahim Zahiri (MAR)26:10
34ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Burgos - BH26:10
35CZEMichal Schlegel (CZE)Klein Constantia26:10
36FRAEtienne Fabre (FRA)Chambéry Cyclisme Formation26:30
37FRAClément Koretzky (FRA)Vorarlberg26:49
38FRAGuillaume Bonnet (FRA)27:56
39FRARomain Le Roux (FRA)30:02
40FRAPaul Sauvage (FRA)Cr4 Chemins/roanne30:51
41FRANicolas Baldo (FRA)Roth31:35
42BRACaio Godoy (BRA)33:34
43AUTDaniel Schorn (AUT)Felbermayr - Simplon Wels36:07
44FRALoïc Chetout (FRA)Cofidis37:24
45BELKenny Molly (BEL)Klein Constantia37:25
46FRAClement Russo (FRA)37:26
47FRALoïc Rolland (FRA)37:26
48SUIValentin Baillifard (SUI)Roth37:26
49USAPhilip O'Donnell (USA)Axeon - Hagens Berman37:26
50ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadi Basque Country - Murias37:46
51ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH37:53
52FRAJulien Liponne (FRA)38:09
53FRAPierre Gouault (FRA)HP Btp - Auber9338:45
54ESPArnau Sole Vall (ESP)Burgos - BH38:47
55COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon38:49
56SUINicolas Winter (SUI)Vorarlberg39:12
57FRAJérémy Cabot (FRA)39:53
58AUTMatthias Krizek (AUT)Roth40:58
59FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis41:10
60ESPPello Olaberria Arruabarrena (ESP)Euskadi Basque Country - Murias42:05
61NEDJaap De Jong (NED)Chambéry Cyclisme Formation42:07
62ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Burgos - BH42:07
63FRAClément Penven (FRA)Armée de Terre42:08
64COLHernán Dario Parra Suarez (COL)Manzana - Postobon42:22
65FRAAlexandre Jamet (FRA)Cr4 Chemins/roanne42:50
66ESTJosten Vaidem (EST)42:59
67FRAJérôme Mainard (FRA)Armée de Terre43:09
68FRAXavier Brun (FRA)43:10
69ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BH46:41
70FRAMartial Roman (FRA)46:57
71FRAPierre Terrasson (FRA)48:17
72PANCristopher Robín Jurado López (PAN)48:22
73FRACedric Gaoua (FRA)48:33
74ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobert49:31
75FRARudy Kowalski (FRA)49:43
76AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg50:08
77FRAGuillaume Barillot (FRA)50:26
78NEDBob Olieslager (NED)Rabobank Development50:29
79GBRJames McLaughlin (GBR)Felbermayr - Simplon Wels51:32
80SUIMartin Kohler (SUI)Roth52:00
81FRABenjamin Le Roscouet (FRA)52:26
82FRABenjamin Pascual (FRA)52:27
83FRAAlexandre Paccalet (FRA)53:00
84FRASimon Buttner (FRA)53:03
85AUTDaniel Lehner (AUT)Vorarlberg53:30
86COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon53:38
87ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)54:05
88FRAThibault Athané (FRA)Cr4 Chemins/roanne56:43
89CZERoman Lehky (CZE)Klein Constantia57:41
90FRAVictor Tournieroux (FRA)Chambéry Cyclisme Formation57:52
91GERJohannes Schinnagel (GER)Felbermayr - Simplon Wels57:52
92FRAFrancis Genetier (FRA)58:00
93FRAYannis Yssaad (FRA)Armée de Terre1:00:33

Etappe 1 - Charvieu-Chavagneux - Ruy-Montceau - 135,8 km - 12 Mei 2016Ontsnapping


1AUTDaniel Schorn (AUT)Felbermayr - Simplon Wels3:02:44
2NEDJeroen Meijers (NED)Rabobank Development0:05
3AUTMarkus Eibegger (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:05
4FRAJulien Guay (FRA)HP Btp - Auber930:07
5ESPPablo Torres Muiño (ESP)Burgos - BH0:07
6FRABastien Duculty (FRA)0:07
7USAAdrien Costa (USA)0:07
8ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Klein Constantia0:07
9NEDMartijn Budding (NED)Rabobank Development0:07
10FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:07
11FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis0:07
12FRABenoît Cosnefroy (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:07
13FRAYohan Bagot (FRA)Cofidis0:07
14ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:07
15NEDLennard Hofstede (NED)Rabobank Development0:07
16FRAClément Koretzky (FRA)Vorarlberg1:29
17FRANans Peters (FRA)Chambéry Cyclisme Formation1:29
18BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:29
19ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH1:29
20FRAClement Russo (FRA)1:29
21NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert1:29
22FRAEtienne Fabre (FRA)Chambéry Cyclisme Formation1:29
23FRADavid Menut (FRA)HP Btp - Auber931:29
24FRAClément Venturini (FRA)Cofidis1:29
25PANCristopher Robín Jurado López (PAN)1:29
26FRADorian Godon (FRA)1:29
27BELKenny Molly (BEL)Klein Constantia1:29
28SUILukas Jaun (SUI)Roth1:29
29FRAJulien Roux (FRA)Cr4 Chemins/roanne1:29
30USAColin Joyce (USA)Axeon - Hagens Berman1:29
31MARAbderrahim Zahiri (MAR)1:29
32FRAClément Carisey (FRA)Cr4 Chemins/roanne1:29
33FRALoïc Rolland (FRA)1:29
34COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon1:29
35ESTJosten Vaidem (EST)1:29
36COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobon1:29
37FRAAdrien Guillonnet (FRA)1:29
38USATaylor 'Timo' Eisenhart (USA)BMC Development1:29
39BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:29
40MARAnasse Ait El Abdia (MAR)1:29
41AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Wels1:29
42ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:29
43FRALoïc Chetout (FRA)Cofidis1:29
44PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Klein Constantia1:29
45FRABaptiste Quinet (FRA)1:29
46NEDMartijn Tusveld (NED)Rabobank Development1:29
47SUIValentin Baillifard (SUI)Roth1:29
48CZEMichal Schlegel (CZE)Klein Constantia1:29
49AUTDaniel Lehner (AUT)Vorarlberg1:29
50CZEFrantisek Sisr (CZE)Klein Constantia1:29
51FRAThéo Vimpere (FRA)HP Btp - Auber931:29
52SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg1:29
53ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:29
54FRAJulien Liponne (FRA)1:29
55USAPhilip O'Donnell (USA)Axeon - Hagens Berman1:29
56BRACaio Godoy (BRA)1:29
57LTUZydrunas Savickas (LTU)1:29
58ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)1:29
59COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon1:29
60ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Burgos - BH1:29
61FRAJérôme Mainard (FRA)Armée de Terre1:29
62FRAFlavien Dassonville (FRA)HP Btp - Auber931:29
63ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:29
64FRAYoann Barbas (FRA)Armée de Terre1:29
65FRAKevin Lebreton (FRA)Armée de Terre1:29
66FRAJérémy Cabot (FRA)1:29
67SUIColin Stüssi (SUI)Roth2:50
68FRAGuillaume Barillot (FRA)2:50
69FRANicolas Baldo (FRA)Roth2:50
70SUINicolas Winter (SUI)Vorarlberg2:50
71AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg2:50
72ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg2:50
73FRAPierre Gouault (FRA)HP Btp - Auber932:50
74ESPArnau Sole Vall (ESP)Burgos - BH2:50
75FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)Chambéry Cyclisme Formation2:50
76FRARudy Kowalski (FRA)2:50
77FRAGabin Fine (FRA)2:50
78FRAGuillaume Bonnet (FRA)2:50
79ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)2:50
80FRAClément Penven (FRA)Armée de Terre4:39
81FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis4:39
82GBRJames McLaughlin (GBR)Felbermayr - Simplon Wels4:39
83FRAMartial Roman (FRA)5:01
84ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BH5:01
85FRADamien Charreyron (FRA)5:01
86FRAXavier Brun (FRA)5:01
87FRAAnthony Maldonado (FRA)HP Btp - Auber935:01
88AUTMatthias Krizek (AUT)Roth5:01
89FRARomain Le Roux (FRA)5:01
90FRAThibault Athané (FRA)Cr4 Chemins/roanne5:01
91USABrendan Rhim (USA)Holowesko - Citadel Racing Team5:01
92ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobert5:08
93FRASamy Aurignac (FRA)6:10
94FRAQuentin Charles (FRA)6:10
95NEDJaap De Jong (NED)Chambéry Cyclisme Formation6:10
96COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobon6:10
97NEDBob Olieslager (NED)Rabobank Development6:10
98ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)Manzana - Postobon6:10
99ESPPello Olaberria Arruabarrena (ESP)Euskadi Basque Country - Murias6:10
100ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Burgos - BH6:10
101FRAJordan Delevoye (FRA)6:10
102FRAVictor Tournieroux (FRA)Chambéry Cyclisme Formation6:10
103CZERoman Lehky (CZE)Klein Constantia6:10
104COLHernán Dario Parra Suarez (COL)Manzana - Postobon6:10
105GUAÓscar Emiliano Serech Chan (GUA)6:10
106BELBoris Dron (BEL)Wanty - Groupe Gobert6:10
107FRAJulien Paraz (FRA)6:10
108FRABenjamin Pascual (FRA)0:00
109FRABenjamin Le Roscouet (FRA)0:00
110FRAPierre Terrasson (FRA)0:00
111GERJohannes Schinnagel (GER)Felbermayr - Simplon Wels0:00
112FRAAlexandre Paccalet (FRA)0:00
113FRAValentin Lacroix (FRA)0:00
114FRABaptiste Bouchet (FRA)0:00
115SUIMartin Kohler (SUI)Roth0:00
116FRARomain Faussurier (FRA)0:00
117FRAAlexandre Jamet (FRA)Cr4 Chemins/roanne0:00
118FRASimon Buttner (FRA)0:00
119FRAPaul Sauvage (FRA)Cr4 Chemins/roanne0:00
120FRAFlorian Dumourier (FRA)Cr4 Chemins/roanne0:00
121FRACedric Gaoua (FRA)6:40
122FRAQuentin Bernier (FRA)11:07
123FRAYannis Yssaad (FRA)Armée de Terre11:07
124FRAFrancis Genetier (FRA)11:07
125FRAFlorent Teghillo (FRA)11:07
126NEDJan Maas (NED)Rabobank Development13:15
127USAJonathan Brown (USA)14:26
128FRAYoann Michaud (FRA)14:26
129FRAKévin Goulot (FRA)14:26
130FRACamille Chancrin (FRA)
131AUTLukas Zeller (AUT)Felbermayr - Simplon Wels

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Crachier/Chezeneuve - Saint-Maurice-l'Exil - 170,2 km - 13 Mei 2016Ontsnapping


1NEDLennard Hofstede (NED)Rabobank Development4:15:50
2USAAdrien Costa (USA)0:02
3SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg0:02
4FRAClément Venturini (FRA)Cofidis0:12
5NEDJeroen Meijers (NED)Rabobank Development0:12
6FRABenoît Cosnefroy (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:12
7BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:12
8NEDMartijn Tusveld (NED)Rabobank Development0:12
9BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:12
10NEDMartijn Budding (NED)Rabobank Development0:12
11AUTMarkus Eibegger (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:12
12CZEFrantisek Sisr (CZE)Klein Constantia0:12
13FRADorian Godon (FRA)0:12
14FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:12
15FRAFlavien Dassonville (FRA)HP Btp - Auber930:12
16FRABastien Duculty (FRA)0:12
17FRANans Peters (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:12
18FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis0:12
19FRAYohan Bagot (FRA)Cofidis0:12
20FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:12
21FRAYoann Barbas (FRA)Armée de Terre2:26
22FRADavid Menut (FRA)HP Btp - Auber932:26
23NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert4:59
24COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobon7:08
25ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskadi Basque Country - Murias7:11
26ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Klein Constantia7:11
27FRAEtienne Fabre (FRA)Chambéry Cyclisme Formation8:50
28ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Euskadi Basque Country - Murias8:50
29ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Euskadi Basque Country - Murias8:50
30ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)8:50
31MARAnasse Ait El Abdia (MAR)8:50
32FRAJulien Roux (FRA)Cr4 Chemins/roanne8:50
33FRAClément Koretzky (FRA)Vorarlberg8:50
34ESPPablo Torres Muiño (ESP)Burgos - BH8:50
35MARAbderrahim Zahiri (MAR)8:50
36FRANicolas Baldo (FRA)Roth8:50
37FRARomain Le Roux (FRA)8:50
38ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Burgos - BH8:50
39FRAAdrien Guillonnet (FRA)8:50
40FRAGuillaume Bonnet (FRA)8:50
41FRAPaul Sauvage (FRA)Cr4 Chemins/roanne8:50
42FRAKevin Lebreton (FRA)Armée de Terre8:50
43CZEMichal Schlegel (CZE)Klein Constantia8:50
44BRACaio Godoy (BRA)15:58
45COLHernán Dario Parra Suarez (COL)Manzana - Postobon19:38
46FRAClement Russo (FRA)20:06
47FRAXavier Brun (FRA)20:06
48USAColin Joyce (USA)Axeon - Hagens Berman20:06
49ESPArnau Sole Vall (ESP)Burgos - BH20:06
50USATaylor 'Timo' Eisenhart (USA)BMC Development20:06
51NEDJaap De Jong (NED)Chambéry Cyclisme Formation20:06
52FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis20:06
53FRALoïc Chetout (FRA)Cofidis20:06
54FRASamy Aurignac (FRA)20:06
55FRALoïc Rolland (FRA)20:06
56SUINicolas Winter (SUI)Vorarlberg20:06
57COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon20:06
58ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH20:06
59FRAPierre Gouault (FRA)HP Btp - Auber9320:06
60AUTDaniel Schorn (AUT)Felbermayr - Simplon Wels20:06
61AUTMatthias Krizek (AUT)Roth20:06
62SUIValentin Baillifard (SUI)Roth20:06
63BELKenny Molly (BEL)Klein Constantia20:06
64ESPPello Olaberria Arruabarrena (ESP)Euskadi Basque Country - Murias20:06
65USAPhilip O'Donnell (USA)Axeon - Hagens Berman20:06
66ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadi Basque Country - Murias20:06
67PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Klein Constantia20:06
68ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Burgos - BH20:06
69FRAClément Penven (FRA)Armée de Terre20:06
70FRAJulien Liponne (FRA)20:06
71FRAAlexandre Jamet (FRA)Cr4 Chemins/roanne20:06
72FRAJérémy Cabot (FRA)20:06
73FRAThéo Vimpere (FRA)HP Btp - Auber9320:06
74FRAClément Carisey (FRA)Cr4 Chemins/roanne20:06
75NEDBob Olieslager (NED)Rabobank Development23:47
76ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobert24:17
77ESTJosten Vaidem (EST)25:12
78ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BH25:49
79FRAJérôme Mainard (FRA)Armée de Terre25:49
80FRACedric Gaoua (FRA)25:49
81FRAPierre Terrasson (FRA)25:49
82GUAÓscar Emiliano Serech Chan (GUA)25:49
83FRAMartial Roman (FRA)25:49
84ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg28:07
85FRABenjamin Le Roscouet (FRA)29:59
86FRABenjamin Pascual (FRA)0:00
87SUIMartin Kohler (SUI)Roth0:00
88AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg30:35
89PANCristopher Robín Jurado López (PAN)31:02
90FRAFrancis Genetier (FRA)31:02
91USAJonathan Brown (USA)31:02
92FRAAlexandre Paccalet (FRA)31:02
93FRAGuillaume Barillot (FRA)31:02
94FRARudy Kowalski (FRA)31:02
95GBRJames McLaughlin (GBR)Felbermayr - Simplon Wels31:02
96FRASimon Buttner (FRA)31:02
97SUILukas Jaun (SUI)Roth33:18
98AUTDaniel Lehner (AUT)Vorarlberg33:18
99FRAQuentin Charles (FRA)33:18
100FRAYannis Yssaad (FRA)Armée de Terre33:18
101BELBoris Dron (BEL)Wanty - Groupe Gobert33:18
102FRAQuentin Bernier (FRA)35:24
103FRAValentin Lacroix (FRA)35:24
104CZERoman Lehky (CZE)Klein Constantia35:24
105FRAVictor Tournieroux (FRA)Chambéry Cyclisme Formation35:24
106COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobon35:24
107FRAThibault Athané (FRA)Cr4 Chemins/roanne35:24
108FRAGabin Fine (FRA)35:24
109GERJohannes Schinnagel (GER)Felbermayr - Simplon Wels35:24
110COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon35:24
111LTUZydrunas Savickas (LTU)35:24
112FRAFlorian Dumourier (FRA)Cr4 Chemins/roanne35:24
113ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)35:24
114FRADamien Charreyron (FRA)
115USABrendan Rhim (USA)Holowesko - Citadel Racing Team
116AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Wels
117FRAJulien Guay (FRA)HP Btp - Auber93
118FRAAnthony Maldonado (FRA)HP Btp - Auber93
119FRAJordan Delevoye (FRA)
120SUIColin Stüssi (SUI)Roth
121FRABaptiste Bouchet (FRA)
122ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)Manzana - Postobon
123FRABaptiste Quinet (FRA)
124FRAJulien Paraz (FRA)
125FRAKévin Goulot (FRA)
126FRAFlorent Teghillo (FRA)
127FRARomain Faussurier (FRA)
128NEDJan Maas (NED)Rabobank Development
129FRAYoann Michaud (FRA)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Saint-Maurice-l'Exil - Jons - 153,5 km - 14 Mei 2016Ontsnapping


1BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert3:48:10
2NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert0:22
3NEDLennard Hofstede (NED)Rabobank Development0:22
4ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:26
5FRAClément Venturini (FRA)Cofidis1:51
6NEDJeroen Meijers (NED)Rabobank Development1:51
7BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:51
8FRABenoît Cosnefroy (FRA)Chambéry Cyclisme Formation1:51
9SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg1:51
10ESPPablo Torres Muiño (ESP)Burgos - BH1:51
11FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert1:51
12USAAdrien Costa (USA)1:51
13ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:51
14AUTMarkus Eibegger (AUT)Felbermayr - Simplon Wels1:51
15FRADorian Godon (FRA)1:51
16FRABastien Duculty (FRA)1:51
17FRANans Peters (FRA)Chambéry Cyclisme Formation1:51
18FRAFlavien Dassonville (FRA)HP Btp - Auber931:51
19FRAKevin Lebreton (FRA)Armée de Terre1:51
20NEDMartijn Budding (NED)Rabobank Development1:51
21ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)1:51
22FRAYohan Bagot (FRA)Cofidis1:56
23ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskadi Basque Country - Murias2:01
24ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BH16:03
25FRAClement Russo (FRA)16:03
26NEDJaap De Jong (NED)Chambéry Cyclisme Formation16:03
27FRAAdrien Guillonnet (FRA)16:03
28ESPArnau Sole Vall (ESP)Burgos - BH16:03
29FRALoïc Rolland (FRA)16:03
30FRAXavier Brun (FRA)16:03
31MARAbderrahim Zahiri (MAR)16:03
32FRAAlexandre Paccalet (FRA)16:03
33MARAnasse Ait El Abdia (MAR)16:03
34FRAPierre Gouault (FRA)HP Btp - Auber9316:03
35FRAJulien Roux (FRA)Cr4 Chemins/roanne16:03
36FRAEtienne Fabre (FRA)Chambéry Cyclisme Formation16:03
37CZERoman Lehky (CZE)Klein Constantia16:03
38FRAJérôme Mainard (FRA)Armée de Terre16:03
39FRADavid Menut (FRA)HP Btp - Auber9316:03
40AUTMatthias Krizek (AUT)Roth16:03
41BELKenny Molly (BEL)Klein Constantia16:03
42SUINicolas Winter (SUI)Vorarlberg16:03
43FRARudy Kowalski (FRA)16:03
44ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Burgos - BH16:03
45FRAMartial Roman (FRA)16:03
46SUIValentin Baillifard (SUI)Roth16:03
47NEDMartijn Tusveld (NED)Rabobank Development16:03
48GBRJames McLaughlin (GBR)Felbermayr - Simplon Wels16:03
49AUTDaniel Schorn (AUT)Felbermayr - Simplon Wels16:03
50SUIMartin Kohler (SUI)Roth16:03
51ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Klein Constantia16:03
52ESPPello Olaberria Arruabarrena (ESP)Euskadi Basque Country - Murias16:03
53ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadi Basque Country - Murias16:03
54COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon16:03
55ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)16:03
56USAPhilip O'Donnell (USA)Axeon - Hagens Berman16:03
57COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobon16:03
58FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis16:03
59COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon16:03
60BRACaio Godoy (BRA)16:03
61FRAPaul Sauvage (FRA)Cr4 Chemins/roanne16:03
62PANCristopher Robín Jurado López (PAN)16:03
63FRALoïc Chetout (FRA)Cofidis16:03
64FRARomain Le Roux (FRA)16:03
65CZEFrantisek Sisr (CZE)Klein Constantia16:03
66CZEMichal Schlegel (CZE)Klein Constantia16:03
67FRAClément Penven (FRA)Armée de Terre16:03
68ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Burgos - BH16:03
69FRACedric Gaoua (FRA)16:03
70FRAFrancis Genetier (FRA)16:03
71FRASimon Buttner (FRA)16:03
72FRAClément Carisey (FRA)Cr4 Chemins/roanne16:03
73FRAJulien Liponne (FRA)16:30
74FRAGuillaume Barillot (FRA)16:30
75NEDBob Olieslager (NED)Rabobank Development16:30
76ESTJosten Vaidem (EST)16:30
77FRAThibault Athané (FRA)Cr4 Chemins/roanne16:30
78ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH16:30
79AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg16:30
80FRAPierre Terrasson (FRA)16:30
81AUTDaniel Lehner (AUT)Vorarlberg16:30
82FRAClément Koretzky (FRA)Vorarlberg16:30
83GERJohannes Schinnagel (GER)Felbermayr - Simplon Wels16:30
84FRAAlexandre Jamet (FRA)Cr4 Chemins/roanne16:30
85FRAVictor Tournieroux (FRA)Chambéry Cyclisme Formation16:30
86FRABenjamin Pascual (FRA)0:00
87FRAGuillaume Bonnet (FRA)0:00
88FRABenjamin Le Roscouet (FRA)0:00
89FRAYannis Yssaad (FRA)Armée de Terre0:00
90COLHernán Dario Parra Suarez (COL)Manzana - Postobon0:00
91FRAJérémy Cabot (FRA)16:42
92ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobert16:44
93FRAYoann Barbas (FRA)Armée de Terre16:51
94FRANicolas Baldo (FRA)Roth19:42
95GUAÓscar Emiliano Serech Chan (GUA)
96FRAQuentin Bernier (FRA)
97ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg
98BELBoris Dron (BEL)Wanty - Groupe Gobert
99FRAThéo Vimpere (FRA)HP Btp - Auber93
100USAColin Joyce (USA)Axeon - Hagens Berman
101FRAFlorian Dumourier (FRA)Cr4 Chemins/roanne
102FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis
103PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Klein Constantia
104FRAValentin Lacroix (FRA)
105FRASamy Aurignac (FRA)
106FRAQuentin Charles (FRA)
107LTUZydrunas Savickas (LTU)
108FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)Chambéry Cyclisme Formation
109SUILukas Jaun (SUI)Roth
110FRAGabin Fine (FRA)
110USAJonathan Brown (USA)zt
110USATaylor 'Timo' Eisenhart (USA)BMC Developmentzt
110COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobonzt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Jons - Charvieu-Chavagneux - 168,4 km - 15 Mei 2016Sprint


1FRAYannis Yssaad (FRA)Armée de Terre4:02:00
2FRAClément Venturini (FRA)Cofidis0:00
3CZEFrantisek Sisr (CZE)Klein Constantia0:00
4FRADavid Menut (FRA)HP Btp - Auber930:00
5FRAClement Russo (FRA)0:00
6ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BH0:00
7FRAAlexandre Paccalet (FRA)0:00
8FRALoïc Chetout (FRA)Cofidis0:00
9FRAPaul Sauvage (FRA)Cr4 Chemins/roanne0:00
10FRAGuillaume Bonnet (FRA)0:00
11FRASimon Buttner (FRA)0:00
12NEDJeroen Meijers (NED)Rabobank Development0:00
13NEDJaap De Jong (NED)Chambéry Cyclisme Formation0:00
14FRAJulien Roux (FRA)Cr4 Chemins/roanne0:00
15FRABenoît Cosnefroy (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
16PANCristopher Robín Jurado López (PAN)0:00
17AUTMatthias Krizek (AUT)Roth0:00
18FRADorian Godon (FRA)0:00
19USAPhilip O'Donnell (USA)Axeon - Hagens Berman0:00
20NEDLennard Hofstede (NED)Rabobank Development0:00
21FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:00
22BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
23SUIMartin Kohler (SUI)Roth0:00
24AUTMarkus Eibegger (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:00
25FRABastien Duculty (FRA)0:00
26USAAdrien Costa (USA)0:00
27ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)0:00
28BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
29ESPPello Olaberria Arruabarrena (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:00
30ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:00
31MARAnasse Ait El Abdia (MAR)0:00
32SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg0:00
33FRAFlavien Dassonville (FRA)HP Btp - Auber930:00
34FRARudy Kowalski (FRA)0:00
35NEDMartijn Budding (NED)Rabobank Development0:00
36ESPPablo Torres Muiño (ESP)Burgos - BH0:00
37FRANans Peters (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
38ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH0:00
39SUIValentin Baillifard (SUI)Roth0:00
40FRAPierre Gouault (FRA)HP Btp - Auber930:00
41FRAThibault Athané (FRA)Cr4 Chemins/roanne0:00
42NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert0:00
43FRAVictor Tournieroux (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
44ESTJosten Vaidem (EST)0:00
45ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Burgos - BH0:00
46FRALoïc Rolland (FRA)0:00
47ESPArnau Sole Vall (ESP)Burgos - BH0:00
48FRAAdrien Guillonnet (FRA)0:00
49FRABenjamin Le Roscouet (FRA)0:00
50BELKenny Molly (BEL)Klein Constantia0:00
51NEDMartijn Tusveld (NED)Rabobank Development0:00
52ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Burgos - BH0:00
53FRAPierre Terrasson (FRA)0:00
54FRABenjamin Pascual (FRA)0:00
55MARAbderrahim Zahiri (MAR)0:00
56GERJohannes Schinnagel (GER)Felbermayr - Simplon Wels0:00
57COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobon0:00
58FRAFrancis Genetier (FRA)0:00
59ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:00
60CZEMichal Schlegel (CZE)Klein Constantia0:00
61GBRJames McLaughlin (GBR)Felbermayr - Simplon Wels0:00
62FRAJérôme Mainard (FRA)Armée de Terre0:00
63FRAJulien Liponne (FRA)0:00
64ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:00
65ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)0:00
66FRAYohan Bagot (FRA)Cofidis0:00
67FRAMartial Roman (FRA)0:00
68FRAGuillaume Barillot (FRA)0:00
69FRACedric Gaoua (FRA)0:00
70CZERoman Lehky (CZE)Klein Constantia0:00
71FRAAlexandre Jamet (FRA)Cr4 Chemins/roanne0:00
72COLHernán Dario Parra Suarez (COL)Manzana - Postobon0:00
73BRACaio Godoy (BRA)0:00
74ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:20
75FRAEtienne Fabre (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:20
76FRARomain Le Roux (FRA)0:20
77AUTDaniel Schorn (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:20
78ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Klein Constantia0:20
79SUINicolas Winter (SUI)Vorarlberg0:25
80AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg0:25
81FRAClément Koretzky (FRA)Vorarlberg0:25
82FRANicolas Baldo (FRA)Roth0:25
83FRAKevin Lebreton (FRA)Armée de Terre0:27
84FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis0:34
85COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon0:54
86FRAYoann Barbas (FRA)Armée de Terre1:02
87COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon1:28
88FRAClément Penven (FRA)Armée de Terre1:34
89FRAJérémy Cabot (FRA)1:48
90FRAXavier Brun (FRA)2:12
91AUTDaniel Lehner (AUT)Vorarlberg2:25
92ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobert3:34
93NEDBob Olieslager (NED)Rabobank Development4:14
94FRAClément Carisey (FRA)Cr4 Chemins/roanne

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden