De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Vierdaagse van Duinkerken - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Vierdaagse van Duinkerken - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2016

Vierdaagse van Duinkerken 2016

FrankrijkFrankrijk - 4 Mei 2016 - 8 Mei 2016


Algemeen klassement - 8 Mei 2016


1FRABryan Coquard (FRA)Direct Energie21:24:03
2ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:30
3BELXandro Meurisse (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:31
4FRAPierrick Fedrigo (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:41
5NZLDion Smith (NZL)One Pro Cycling0:42
6ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:45
7FRADamien Gaudin (FRA)AG2R - La Mondiale0:45
8FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeux0:46
9DENRasmus Christian Quaade (DEN)Stölting Service Group0:53
10ITAMirko Selvaggi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:58
11ESTAlo Jakin (EST)HP BTP - Auber931:08
12FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM1:08
13FRAFlavien Dassonville (FRA)HP BTP - Auber931:13
14BELStijn Vandenbergh (BEL)Etixx - Quick Step1:15
15FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre1:19
16BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:33
17FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidis1:34
18NEDRob Ruijgh (NED)Crelan - Vastgoedservice1:42
19FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondiale1:58
20BELYves Lampaert (BEL)Etixx - Quick Step2:09
21NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Oranje Peloton2:43
22NEDRaymond Kreder (NED)Roompot - Oranje Peloton2:47
23NEDNiki Terpstra (NED)Etixx - Quick Step3:12
24BELPieter Jacobs (BEL)Crelan - Vastgoedservice3:30
25ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Etixx - Quick Step3:33
26FRASylvain Chavanel (FRA)Direct Energie3:33
27FRALaurent Pichon (FRA)La Française des Jeux3:53
28COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM4:00
29BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise4:00
30BELBaptiste Planckaert (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect4:01
31FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Vital Concept4:09
32FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille4:13
33FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Vital Concept5:17
34FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale5:24
35FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terre5:29
36FRADavid Menut (FRA)HP BTP - Auber935:48
37NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Oranje Peloton5:48
38FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale6:10
39BELGerry Druyts (BEL)Crelan - Vastgoedservice6:40
40BELAimé De Gendt (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise6:47
41FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille6:57
42BELGregory Habeaux (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect7:19
43BELNikolas Maes (BEL)Etixx - Quick Step8:54
44FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeux9:56
45BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille11:23
46BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert12:48
47FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille12:50
48BELStijn Steels (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise13:09
49FRAJulien Guay (FRA)HP BTP - Auber9313:22
50FRAPierre-Henri Lecuisinier (FRA)La Française des Jeux13:42
51BELLudwig De Winter (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect13:43
52FRAAdrien Petit (FRA)Direct Energie13:46
53FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale13:47
54LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale14:17
55FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTM14:38
56FRAJérémy Maison (FRA)La Française des Jeux14:38
57FRAPerrig Quemeneur (FRA)Direct Energie15:00
58FRAYannick Martinez (FRA)Delko - Marseille Provence KTM15:18
59SLOBorut Bozic (SLO)Cofidis16:50
60NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot - Oranje Peloton18:18
61LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTM20:31
62NORDaniel Hoelgaard (NOR)La Française des Jeux21:05
63FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis22:09
64BELKenny Dehaes (BEL)Wanty - Groupe Gobert22:09
65FRAArmindo Fonseca (FRA)Fortuneo - Vital Concept22:16
66FRAYannis Yssaad (FRA)Armée de Terre22:19
67BELTimothy Stevens (BEL)Crelan - Vastgoedservice22:19
68NEDWesley Kreder (NED)Roompot - Oranje Peloton22:38
69FRADavid Boucher (FRA)Crelan - Vastgoedservice22:41
70BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise22:43
71FRAAnthony Maldonado (FRA)HP BTP - Auber9322:51
72GERJonas Tenbruck (GER)Stölting Service Group22:52
73FRAStéphane Poulhies (FRA)Armée de Terre23:01
74GBRYanto Barker (GBR)One Pro Cycling23:03
75DENMichael Reihs (DEN)Stölting Service Group23:13
76FRABenoît Sinner (FRA)Armée de Terre23:26
77BLRYauheni Hutarovich (BLR)Fortuneo - Vital Concept23:35
78FRAPierre Gouault (FRA)HP BTP - Auber9323:40
79FRABenjamin Giraud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM23:44
80FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Vital Concept23:44
81GBRKristian House (GBR)One Pro Cycling23:48
82BELThomas Deruette (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect23:48
83ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec23:54
84BELJonathan Dufrasne (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect23:58
85GERSven Reutter (GER)Stölting Service Group24:16
86ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobert24:32
87FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Vital Concept24:34
88FRAClément Venturini (FRA)Cofidis25:21
89FRAFlorian Senechal (FRA)Cofidis25:23
90BELRobin Steenuit (BEL)Wanty - Groupe Gobert25:24
91BELDennis Coenen (BEL)Crelan - Vastgoedservice26:06
92BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect26:08
93ESTGert Jõeäär (EST)Cofidis26:17
94FRARomain Feillu (FRA)HP BTP - Auber9326:24
95BELFrederique Robert (BEL)Crelan - Vastgoedservice26:26
96BELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidis26:34
97FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie26:43
98GERThomas Koep (GER)Stölting Service Group26:44
99BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert26:48
100BELRuben Pols (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise26:48
101BELLander Seynaeve (BEL)Wanty - Groupe Gobert27:39
102FRAJordan Levasseur (FRA)Armée de Terre28:05
103ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec28:17
104BELJef Van Meirhaeghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise28:20
105ITAFrancesco Chicchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec28:55
106FRAAlexis Bodiot (FRA)Armée de Terre29:09
107ITAMarco Bandiera (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec29:30
108BELJens Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise30:14
109BELDieter Bouvry (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille30:39
110BELJimmy Duquennoy (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect30:53
111NEDBerden De Vries (NED)Roompot - Oranje Peloton33:05
112FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale33:16
113GBRJoshua Hunt (GBR)One Pro Cycling38:32
114AUSGlenn O'Shea (AUS)One Pro Cycling43:20
115FRAFabien Grellier (FRA)Direct Energie48:35
116FRAGuillaume Thévenot (FRA)Direct Energie50:17
117GBRSam Williams (GBR)One Pro Cycling53:27

Etappe 1 - Dunkerque - Gravelines - 169,9 km - 4 Mei 2016Sprint


1FRABryan Coquard (FRA)Direct Energie4:28:53
2NEDRaymond Kreder (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
3FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis0:00
4BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
5BELKenny Dehaes (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
6FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
7NORDaniel Hoelgaard (NOR)La Française des Jeux0:00
8ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Etixx - Quick Step0:00
9FRAYannick Martinez (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
10ITAFrancesco Chicchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
11FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidis0:00
12BELBaptiste Planckaert (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
13FRADavid Menut (FRA)HP BTP - Auber930:00
14FRARomain Feillu (FRA)HP BTP - Auber930:00
15GBRChris Opie (GBR)One Pro Cycling0:00
16BELGerry Druyts (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
17DENLasse Norman Hansen (DEN)Stölting Service Group0:00
18FRAAdrien Petit (FRA)Direct Energie0:00
19ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
20LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTM0:00
21BELOlivier Pardini (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
22FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terre0:00
23FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
24FRAYannis Yssaad (FRA)Armée de Terre0:00
25FRABenjamin Giraud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
26BLRYauheni Hutarovich (BLR)Fortuneo - Vital Concept0:00
27BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
28BELYves Lampaert (BEL)Etixx - Quick Step0:00
29DENMichael Reihs (DEN)Stölting Service Group0:00
30FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux0:00
31BELTimothy Stevens (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
32FRAAnthony Maldonado (FRA)HP BTP - Auber930:00
33FRABenoît Sinner (FRA)Armée de Terre0:00
34BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
35BELPieter Jacobs (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
36FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeux0:00
37NEDWesley Kreder (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
38NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
39ITAMirko Selvaggi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
40BELFrederique Robert (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
41ITAMarco Bandiera (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
42ITATiziano Dall'Antonia (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
43GERLinus Gerdemann (GER)Stölting Service Group0:00
44NEDBarry Markus (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
45FRAArmindo Fonseca (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
46FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
47FRALaurent Pichon (FRA)La Française des Jeux0:00
48BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
49DENRasmus Christian Quaade (DEN)Stölting Service Group0:00
50FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
51BELStijn Steels (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
52BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
53NEDRob Ruijgh (NED)Crelan - Vastgoedservice0:00
54BELXandro Meurisse (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
55FRADavid Boucher (FRA)Crelan - Vastgoedservice0:00
56FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
57NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
58GBRYanto Barker (GBR)One Pro Cycling0:00
59FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
60FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
61BELAimé De Gendt (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
62GERSven Reutter (GER)Stölting Service Group0:00
63ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
64ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
65FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
66FRAJordan Levasseur (FRA)Armée de Terre0:00
67BELRoy Jans (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
68FRAThibault Ferasse (FRA)Armée de Terre0:00
69NZLDion Smith (NZL)One Pro Cycling0:00
70ESTAlo Jakin (EST)HP BTP - Auber930:00
71FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeux0:00
72FRAPierre Gouault (FRA)HP BTP - Auber930:00
73FRAFlorent Pereira (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
74FRASylvain Chavanel (FRA)Direct Energie0:00
75FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
76BELJonathan Dufrasne (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
77GBRJoshua Hunt (GBR)One Pro Cycling0:00
78FRAPierre-Henri Lecuisinier (FRA)La Française des Jeux0:00
79FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
80COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:00
81FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
82BELBoris Vallée (BEL)Fortuneo - Vital Concept0:00
83ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:00
84BELJef Van Meirhaeghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
85FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
86AUSMatthew Harley Goss (AUS)One Pro Cycling0:00
87FRADamien Gaudin (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
88FRAFlavien Dassonville (FRA)HP BTP - Auber930:00
89FRAAlexis Bodiot (FRA)Armée de Terre0:00
90NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
91FRAPierrick Fedrigo (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
92FRAFélix Pouilly (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
93FRAStéphane Poulhies (FRA)Armée de Terre0:00
94BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Etixx - Quick Step0:00
95FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre0:00
96FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
97NEDKai Reus (NED)Verandas Willems0:00
98LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale0:00
99BELStijn Vandenbergh (BEL)Etixx - Quick Step0:00
100BELLander Seynaeve (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
101FRAJérémy Maison (FRA)La Française des Jeux0:00
102FRAJulien Guay (FRA)HP BTP - Auber930:00
103BELDennis Coenen (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
104FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
105GERJonas Tenbruck (GER)Stölting Service Group0:00
106FRAMaxime Renault (FRA)HP BTP - Auber930:00
107BELNikolas Maes (BEL)Etixx - Quick Step0:00
108BELThomas Deruette (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
109FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
110NEDNiki Terpstra (NED)Etixx - Quick Step0:00
111BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
112BELJimmy Duquennoy (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
113BELLudwig De Winter (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
114BELMaxime Farazijn (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
115FRAFlorian Senechal (FRA)Cofidis0:00
116BELJens Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
117GBRKristian House (GBR)One Pro Cycling0:00
118FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie0:25
119FRAJulien Morice (FRA)Direct Energie0:25
120ESTGert Jõeäär (EST)Cofidis0:40
121SLOBorut Bozic (SLO)Cofidis0:42
122ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:42
123BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:58
124BELGregory Habeaux (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
125FRAPerrig Quemeneur (FRA)Direct Energie1:17
126FRAFabien Grellier (FRA)Direct Energie1:17
127BELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidis1:17
128BELIljo Keisse (BEL)Etixx - Quick Step1:17
129BELRuben Pols (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise1:17
130BELDieter Bouvry (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille1:19
131FRAClément Venturini (FRA)Cofidis1:21
132BELRobin Steenuit (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:24
133FRAGuillaume Thévenot (FRA)Direct Energie2:44
134FRAThierry Hupond (FRA)Delko - Marseille Provence KTM2:44
135GBRSam Williams (GBR)One Pro Cycling4:10
136NEDBerden De Vries (NED)Roompot - Oranje Peloton5:45
137FRAMarc Fournier (FRA)La Française des Jeux7:03
138GERThomas Koep (GER)Stölting Service Group7:03
139AUSGlenn O'Shea (AUS)One Pro Cycling7:03
140FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille7:03
141FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis8:40
142ITAGiorgio Cecchinel (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 2 - Aniche - Aniche - 185,5 km - 5 Mei 2016Sprint


1FRABryan Coquard (FRA)Direct Energie4:34:18
2FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis0:00
3BELRoy Jans (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
4FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
5ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Etixx - Quick Step0:00
6BELKenny Dehaes (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
7NEDRaymond Kreder (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
8BELBoris Vallée (BEL)Fortuneo - Vital Concept0:00
9COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:00
10FRABenjamin Giraud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
11BELOlivier Pardini (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
12GBRYanto Barker (GBR)One Pro Cycling0:00
13ITAFrancesco Chicchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
14ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
15NZLDion Smith (NZL)One Pro Cycling0:00
16BELMaxime Farazijn (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
17FRAAnthony Maldonado (FRA)HP BTP - Auber930:00
18DENLasse Norman Hansen (DEN)Stölting Service Group0:00
19FRAYannis Yssaad (FRA)Armée de Terre0:00
20FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
21BELTimothy Stevens (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
22BELJimmy Duquennoy (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
23BLRYauheni Hutarovich (BLR)Fortuneo - Vital Concept0:00
24NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
25BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
26FRADavid Menut (FRA)HP BTP - Auber930:00
27BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
28FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidis0:00
29FRARomain Feillu (FRA)HP BTP - Auber930:00
30FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
31FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
32BELPieter Jacobs (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
33FRAYannick Martinez (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
34FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
35NEDBarry Markus (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
36FRADavid Boucher (FRA)Crelan - Vastgoedservice0:00
37BELStijn Vandenbergh (BEL)Etixx - Quick Step0:00
38ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:00
39BELGerry Druyts (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
40DENRasmus Christian Quaade (DEN)Stölting Service Group0:00
41BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
42FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
43FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
44BELYves Lampaert (BEL)Etixx - Quick Step0:00
45LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale0:00
46FRAFlavien Dassonville (FRA)HP BTP - Auber930:00
47FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeux0:00
48LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTM0:00
49BELStijn Steels (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
50NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
51FRASylvain Chavanel (FRA)Direct Energie0:00
52ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
53FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
54FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
55BELRobin Steenuit (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
56FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
57FRAFlorent Pereira (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
58BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
59FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
60NEDRob Ruijgh (NED)Crelan - Vastgoedservice0:00
61FRAStéphane Poulhies (FRA)Armée de Terre0:00
62FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terre0:00
63BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
64FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeux0:00
65BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
66NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
67ESTAlo Jakin (EST)HP BTP - Auber930:00
68FRAFélix Pouilly (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
69FRAAdrien Petit (FRA)Direct Energie0:00
70FRAPierrick Fedrigo (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
71FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
72BELAimé De Gendt (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
73FRAArmindo Fonseca (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
74ITAMirko Selvaggi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
75BELFrederique Robert (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
76BELNikolas Maes (BEL)Etixx - Quick Step0:00
77FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
78BELXandro Meurisse (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
79FRADamien Gaudin (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
80GERJonas Tenbruck (GER)Stölting Service Group0:00
81ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
82ITAMarco Bandiera (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
83NEDWesley Kreder (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
84ITATiziano Dall'Antonia (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
85FRABenoît Sinner (FRA)Armée de Terre0:00
86FRAJulien Morice (FRA)Direct Energie0:00
87NEDNiki Terpstra (NED)Etixx - Quick Step0:00
88BELIljo Keisse (BEL)Etixx - Quick Step0:00
89ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:00
90FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
91FRAPierre-Henri Lecuisinier (FRA)La Française des Jeux0:00
92FRAJulien Guay (FRA)HP BTP - Auber930:00
93BELGregory Habeaux (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
94FRAJérémy Maison (FRA)La Française des Jeux0:00
95FRAPierre Gouault (FRA)HP BTP - Auber930:00
96SLOBorut Bozic (SLO)Cofidis0:00
97FRAFlorian Senechal (FRA)Cofidis0:00
98BELLudwig De Winter (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
99FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
100FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre0:00
101BELJonathan Dufrasne (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
102BELThomas Deruette (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
103BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
104FRAPerrig Quemeneur (FRA)Direct Energie0:00
105GERLinus Gerdemann (GER)Stölting Service Group0:00
106ESTGert Jõeäär (EST)Cofidis0:00
107BELDieter Bouvry (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
108GERThomas Koep (GER)Stölting Service Group0:00
109NEDBerden De Vries (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
110FRALaurent Pichon (FRA)La Française des Jeux0:20
111GBRKristian House (GBR)One Pro Cycling0:20
112AUSGlenn O'Shea (AUS)One Pro Cycling0:20
113AUSMatthew Harley Goss (AUS)One Pro Cycling0:20
114BELRuben Pols (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:20
115FRAJordan Levasseur (FRA)Armée de Terre0:20
116DENMichael Reihs (DEN)Stölting Service Group0:20
117FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie1:26
118BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Etixx - Quick Step0:00
119GERSven Reutter (GER)Stölting Service Group0:00
120FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux2:08
121FRAAlexis Bodiot (FRA)Armée de Terre0:00
122BELJef Van Meirhaeghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise2:34
123BELBaptiste Planckaert (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
124BELJens Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise2:44
125BELDennis Coenen (BEL)Crelan - Vastgoedservice2:44
126BELLander Seynaeve (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:44
127NORDaniel Hoelgaard (NOR)La Française des Jeux3:03
128BELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidis3:03
129FRAClément Venturini (FRA)Cofidis4:53
130GBRChris Opie (GBR)One Pro Cycling5:46
131NEDKai Reus (NED)Verandas Willems0:00
132FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
133FRAThibault Ferasse (FRA)Armée de Terre0:00
134FRAThierry Hupond (FRA)Delko - Marseille Provence KTM6:55
135FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis6:55
136GBRSam Williams (GBR)One Pro Cycling6:58
137FRAMaxime Renault (FRA)HP BTP - Auber939:30
138FRAGuillaume Thévenot (FRA)Direct Energie11:04
139FRAFabien Grellier (FRA)Direct Energie11:04
140GBRJoshua Hunt (GBR)One Pro Cycling11:04
141FRAMarc Fournier (FRA)La Française des Jeux

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 3 - Béthune - Saint-Pol-sur-Ternoise - 169,1 km - 6 Mei 2016Sprint


1FRABryan Coquard (FRA)Direct Energie4:10:17
2BELBaptiste Planckaert (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
3FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
4ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Etixx - Quick Step0:00
5BELOlivier Pardini (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
6FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis0:00
7FRALaurent Pichon (FRA)La Française des Jeux0:00
8FRAYannis Yssaad (FRA)Armée de Terre0:00
9FRARomain Feillu (FRA)HP BTP - Auber930:00
10FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
11BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
12NZLDion Smith (NZL)One Pro Cycling0:00
13LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale0:00
14COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:00
15DENMichael Reihs (DEN)Stölting Service Group0:00
16FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
17BELKenny Dehaes (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
18BELTimothy Stevens (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
19FRAFélix Pouilly (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
20NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
21ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
22NEDRaymond Kreder (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
23FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
24BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
25BELXandro Meurisse (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
26NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
27FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeux0:00
28BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
29LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTM0:00
30BELPieter Jacobs (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
31ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:00
32FRADavid Menut (FRA)HP BTP - Auber930:00
33FRAPierrick Fedrigo (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
34NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
35FRAArmindo Fonseca (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
36NORDaniel Hoelgaard (NOR)La Française des Jeux0:00
37FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
38FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
39FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
40FRAStéphane Poulhies (FRA)Armée de Terre0:00
41BELStijn Steels (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
42GERLinus Gerdemann (GER)Stölting Service Group0:00
43ITAMirko Selvaggi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
44ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
45DENLasse Norman Hansen (DEN)Stölting Service Group0:00
46ESTAlo Jakin (EST)HP BTP - Auber930:00
47FRASylvain Chavanel (FRA)Direct Energie0:00
48NEDRob Ruijgh (NED)Crelan - Vastgoedservice0:00
49FRAYannick Martinez (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
50FRAFlavien Dassonville (FRA)HP BTP - Auber930:00
51FRAPierre-Henri Lecuisinier (FRA)La Française des Jeux0:00
52FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
53DENRasmus Christian Quaade (DEN)Stölting Service Group0:00
54FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
55FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre0:00
56FRADamien Gaudin (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
57BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
58FRAJulien Guay (FRA)HP BTP - Auber930:00
59FRAPierre Gouault (FRA)HP BTP - Auber930:00
60FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
61FRAJérémy Maison (FRA)La Française des Jeux0:00
62BELGregory Habeaux (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
63BELGerry Druyts (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
64BELNikolas Maes (BEL)Etixx - Quick Step0:00
65BELStijn Vandenbergh (BEL)Etixx - Quick Step0:00
66FRAAnthony Maldonado (FRA)HP BTP - Auber930:17
67GBRChris Opie (GBR)One Pro Cycling0:17
68BELAimé De Gendt (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:19
69NEDWesley Kreder (NED)Roompot - Oranje Peloton0:19
70ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:22
71FRADavid Boucher (FRA)Crelan - Vastgoedservice0:24
72BELLudwig De Winter (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:24
73BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:24
74GERJonas Tenbruck (GER)Stölting Service Group0:33
75FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:33
76FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidis0:33
77GERSven Reutter (GER)Stölting Service Group0:35
78GBRKristian House (GBR)One Pro Cycling0:35
79BELThomas Deruette (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:35
80FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terre0:35
81GBRJoshua Hunt (GBR)One Pro Cycling0:35
82FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale0:40
83GBRYanto Barker (GBR)One Pro Cycling0:45
84BELJonathan Dufrasne (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:45
85BELMaxime Farazijn (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:45
86BELDennis Coenen (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:50
87NEDBarry Markus (NED)Roompot - Oranje Peloton0:50
88FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:50
89BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:56
90GERThomas Koep (GER)Stölting Service Group0:56
91NEDBerden De Vries (NED)Roompot - Oranje Peloton0:56
92ITAFrancesco Chicchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:56
93BELLander Seynaeve (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:56
94FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeux1:02
95FRABenoît Sinner (FRA)Armée de Terre1:07
96BELDieter Bouvry (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille1:08
97BELJens Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise1:08
98FRAAdrien Petit (FRA)Direct Energie1:08
99FRABenjamin Giraud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM1:10
100FRAAlexis Bodiot (FRA)Armée de Terre1:10
101BLRYauheni Hutarovich (BLR)Fortuneo - Vital Concept1:16
102NEDNiki Terpstra (NED)Etixx - Quick Step1:20
103SLOBorut Bozic (SLO)Cofidis1:21
104FRAJulien Morice (FRA)Direct Energie1:23
105ITAMarco Bandiera (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:31
106ITATiziano Dall'Antonia (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:34
107BELRuben Pols (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise1:37
108BELJef Van Meirhaeghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise1:37
109BELRobin Steenuit (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:41
110FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie1:41
111FRAJordan Levasseur (FRA)Armée de Terre1:41
112ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:53
113FRAFlorian Senechal (FRA)Cofidis1:53
114ESTGert Jõeäär (EST)Cofidis1:53
115FRAClément Venturini (FRA)Cofidis1:53
116BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:53
117BELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidis1:53
118FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux2:09
119BELIljo Keisse (BEL)Etixx - Quick Step2:18
120BELYves Lampaert (BEL)Etixx - Quick Step2:18
121FRAThierry Hupond (FRA)Delko - Marseille Provence KTM2:46
122BELFrederique Robert (BEL)Crelan - Vastgoedservice3:21
123FRAPerrig Quemeneur (FRA)Direct Energie3:24
124FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis3:24
125FRAMaxime Renault (FRA)HP BTP - Auber933:24
126AUSMatthew Harley Goss (AUS)One Pro Cycling3:24
127BELJimmy Duquennoy (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect6:59
128FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille8:33
129GBRSam Williams (GBR)One Pro Cycling8:33
130BELBoris Vallée (BEL)Fortuneo - Vital Concept9:15
131AUSGlenn O'Shea (AUS)One Pro Cycling9:19
132FRAFabien Grellier (FRA)Direct Energie9:50
133FRAGuillaume Thévenot (FRA)Direct Energie9:50
134FRAFlorent Pereira (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille9:56
135FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale10:20
136BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Etixx - Quick Step
137BELRoy Jans (BEL)Wanty - Groupe Gobert
138FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale
139NEDKai Reus (NED)Verandas Willems
140FRAThibault Ferasse (FRA)Armée de Terre

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 4 - Audruicq - Cassel - 175,4 km - 7 Mei 2016Medium berg


1BELXandro Meurisse (BEL)Crelan - Vastgoedservice4:40:09
2FRABryan Coquard (FRA)Direct Energie0:00
3ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
4FRAPierrick Fedrigo (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
5NZLDion Smith (NZL)One Pro Cycling0:00
6FRADamien Gaudin (FRA)AG2R - La Mondiale0:03
7ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:03
8FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeux0:11
9DENRasmus Christian Quaade (DEN)Stölting Service Group0:11
10ITAMirko Selvaggi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:16
11NEDNiki Terpstra (NED)Etixx - Quick Step0:16
12FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidis0:19
13ESTAlo Jakin (EST)HP BTP - Auber930:26
14FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:26
15FRAFlavien Dassonville (FRA)HP BTP - Auber930:31
16BELStijn Vandenbergh (BEL)Etixx - Quick Step0:36
17FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre0:37
18BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:51
19NEDRob Ruijgh (NED)Crelan - Vastgoedservice1:00
20FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondiale1:00
21BELYves Lampaert (BEL)Etixx - Quick Step1:27
22NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Oranje Peloton2:11
23NEDRaymond Kreder (NED)Roompot - Oranje Peloton2:11
24FRALaurent Pichon (FRA)La Française des Jeux2:38
25FRASylvain Chavanel (FRA)Direct Energie2:38
26BELPieter Jacobs (BEL)Crelan - Vastgoedservice2:51
27ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Etixx - Quick Step2:55
28FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terre3:18
29COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM3:18
30FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille3:18
31FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Vital Concept3:18
32BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise3:18
33BELBaptiste Planckaert (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect3:25
34BELAimé De Gendt (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise4:11
35FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Vital Concept4:19
36FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale4:29
37FRADavid Menut (FRA)HP BTP - Auber935:06
38FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale5:06
39NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Oranje Peloton5:06
40FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille5:49
41BELGerry Druyts (BEL)Crelan - Vastgoedservice5:58
42BELGregory Habeaux (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect6:21
43BELNikolas Maes (BEL)Etixx - Quick Step8:12
44FRAPerrig Quemeneur (FRA)Direct Energie8:12
45FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeux8:12
46BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille10:41
47FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille10:41
48BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert10:41
49FRAAdrien Petit (FRA)Direct Energie11:56
50FRAPierre-Henri Lecuisinier (FRA)La Française des Jeux12:06
51BELLudwig De Winter (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect12:13
52FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale12:27
53FRAClément Venturini (FRA)Cofidis12:27
54BELStijn Steels (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise12:27
55FRAJulien Guay (FRA)HP BTP - Auber9312:27
56FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTM13:43
57FRAJérémy Maison (FRA)La Française des Jeux13:43
58FRAYannick Martinez (FRA)Delko - Marseille Provence KTM13:43
59SLOBorut Bozic (SLO)Cofidis13:43
60LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale13:43
61GERThomas Koep (GER)Stölting Service Group13:58
62NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot - Oranje Peloton17:20
63BELMaxime Farazijn (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise17:20
64NORDaniel Hoelgaard (NOR)La Française des Jeux17:20
65LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTM18:24
66FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie18:24
67FRADavid Boucher (FRA)Crelan - Vastgoedservice21:37
68BELTimothy Stevens (BEL)Crelan - Vastgoedservice21:37
69BELDennis Coenen (BEL)Crelan - Vastgoedservice21:37
70FRAJordan Levasseur (FRA)Armée de Terre21:37
71FRAYannis Yssaad (FRA)Armée de Terre21:37
72FRABenoît Sinner (FRA)Armée de Terre21:37
73BLRYauheni Hutarovich (BLR)Fortuneo - Vital Concept21:37
74FRAArmindo Fonseca (FRA)Fortuneo - Vital Concept21:37
75FRAPierre Gouault (FRA)HP BTP - Auber9321:37
76FRAStéphane Poulhies (FRA)Armée de Terre21:37
77FRAFélix Pouilly (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille21:37
78FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Vital Concept21:37
79GBRKristian House (GBR)One Pro Cycling21:37
80GERJonas Tenbruck (GER)Stölting Service Group21:37
81DENMichael Reihs (DEN)Stölting Service Group21:37
82FRAJulien Morice (FRA)Direct Energie21:37
83FRAFlorian Senechal (FRA)Cofidis21:37
84GERSven Reutter (GER)Stölting Service Group21:37
85BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise21:37
86BELRobin Steenuit (BEL)Wanty - Groupe Gobert21:37
87BELFrederique Robert (BEL)Crelan - Vastgoedservice21:37
88BELKenny Dehaes (BEL)Wanty - Groupe Gobert21:37
89FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Vital Concept21:37
90NEDBerden De Vries (NED)Roompot - Oranje Peloton21:37
91GBRSam Williams (GBR)One Pro Cycling21:37
92GBRYanto Barker (GBR)One Pro Cycling21:37
93ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec21:37
94BELJens Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise21:37
95NEDWesley Kreder (NED)Roompot - Oranje Peloton21:37
96BELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidis21:37
97FRAFabien Grellier (FRA)Direct Energie21:37
98FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis21:37
99BELThomas Deruette (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect21:37
100BELRuben Pols (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise21:37
101BELJonathan Dufrasne (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect21:37
102ESTGert Jõeäär (EST)Cofidis21:37
103BELJimmy Duquennoy (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect21:37
104FRAMaxime Renault (FRA)HP BTP - Auber9321:37
105BELJef Van Meirhaeghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise21:52
106BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect21:52
107BELLander Seynaeve (BEL)Wanty - Groupe Gobert21:52
108FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale21:52
109FRAAnthony Maldonado (FRA)HP BTP - Auber9321:52
110FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis21:52
111FRAGuillaume Thévenot (FRA)Direct Energie21:52
112FRABenjamin Giraud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
113ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:00
114BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert21:57
115GBRJoshua Hunt (GBR)One Pro Cycling25:42
116ITAMarco Bandiera (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec25:42
117FRAAlexis Bodiot (FRA)Armée de Terre25:42
118ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec25:42
119FRARomain Feillu (FRA)HP BTP - Auber9325:42
120ITAFrancesco Chicchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec25:42
121AUSGlenn O'Shea (AUS)One Pro Cycling25:47
122BELDieter Bouvry (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille26:05
123FRAThierry Hupond (FRA)Delko - Marseille Provence KTM
124ITATiziano Dall'Antonia (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec
125GBRChris Opie (GBR)One Pro Cycling
126FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux
127AUSMatthew Harley Goss (AUS)One Pro Cycling
128BELBoris Vallée (BEL)Fortuneo - Vital Concept
129NEDBarry Markus (NED)Roompot - Oranje Peloton
130GERLinus Gerdemann (GER)Stölting Service Group
131DENLasse Norman Hansen (DEN)Stölting Service Group
132BELIljo Keisse (BEL)Etixx - Quick Step
133FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille
134BELOlivier Pardini (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect
135FRAFlorent Pereira (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 5 - Hondschoote - Dunkerque - 16 km - 8 Mei 2016Sprint


1BELKenny Dehaes (BEL)Wanty - Groupe Gobert3:31:08
2FRABryan Coquard (FRA)Direct Energie0:00
3ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Etixx - Quick Step0:00
4FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis0:00
5NEDRaymond Kreder (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
6ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
7BELBaptiste Planckaert (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
8LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale0:00
9FRARomain Feillu (FRA)HP BTP - Auber930:00
10BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
11BELGerry Druyts (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
12FRABenoît Sinner (FRA)Armée de Terre0:00
13COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:00
14DENRasmus Christian Quaade (DEN)Stölting Service Group0:00
15BLRYauheni Hutarovich (BLR)Fortuneo - Vital Concept0:00
16FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidis0:00
17FRAAnthony Maldonado (FRA)HP BTP - Auber930:00
18FRAAdrien Petit (FRA)Direct Energie0:00
19FRABenjamin Giraud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
20BELNikolas Maes (BEL)Etixx - Quick Step0:00
21BELTimothy Stevens (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
22BELStijn Steels (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
23NORDaniel Hoelgaard (NOR)La Française des Jeux0:00
24ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:00
25NZLDion Smith (NZL)One Pro Cycling0:00

Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden