De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour Alsace - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour Alsace - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2016

Tour Alsace 2016

FrankrijkFrankrijk - 27 Juli 2016 - 31 Juli 2016


Algemeen klassement - 31 Juli 2016


1GERMaximilian Schachmann (GER)Klein Constantia16:03:46
2GBRScott Davies (GBR)Wiggins0:10
3SUIKilian Franikiny (SUI)BMC Development1:08
4BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal Espoirs1:16
5GBRMark Christian (GBR)Wiggins1:42
6COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon1:50
7CZEAdam Toupalík (CZE)BKCP - Corendon2:03
8FRAFabien Doubey (FRA)CC Etupes Le Doubs2:18
9AUSMark O'Brien (AUS)Avanti - IsoWhey2:19
10COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon2:25
11GBRDaniel Pearson (GBR)Wiggins2:25
12NEDPascal Eenkhoorn (NED)BMC Development2:41
13GBRJames Shaw (GBR)Lotto - Soudal Espoirs3:04
14FRAFlorent Castellarnau (FRA)AVC Aix-en-Provence3:07
15USAWilliam Barta (USA)Axeon - Hagens Berman3:08
16BRACaio Godoy (BRA)3:10
17PORNuno Miguel Alves Bico Matos (POR)Klein Constantia3:16
18NEDMartijn De Jong (NED)SEG Racing Academy3:49
19SWELucas Eriksson (SWE)Tre Berg - Bianchi3:52
20NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)Joker Byggtorget4:00
21AUSChris Hamilton (AUS)Avanti - IsoWhey4:09
22ITAAntonio Di Sante (ITA)GM Europa Ovini4:18
23FRAMaxime Robert (FRA)CC Etupes Le Doubs5:09
24USASepp Kuss (USA)5:43
25MAREl Mehdi Chokri (MAR)5:45
26BELDaan Hoeyberghs (BEL)BKCP - Corendon5:48
27SWEAlexander Wetterhall (SWE)Tre Berg - Bianchi6:37
28GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling6:42
29NEDHartthijs De Vries (NED)Rabobank Development6:54
30FRAJulien Trarieux (FRA)AVC Aix-en-Provence6:56
31BELEdward Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs7:01
32AUSRobbie Hucker (AUS)Avanti - IsoWhey7:02
33RWAValens Ndayisenga (RWA)Dimension Data - Qhubeka7:14
34FRAMatthieu Converset (FRA)AVC Aix-en-Provence8:07
35BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal Espoirs8:21
36ESPJuanjo Agüero (ESP)9:13
37COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon9:15
38FRADamien Touzé (FRA)CC Etupes Le Doubs9:32
39PANCristopher Robin Jurado Lopez (PAN)10:57
40COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon12:11
41FRAPaul Ourselin (FRA)Vendée U12:31
42BELBrecht Dhaene (BEL)Verandas Willems12:33
43BELEmiel Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs12:54
44NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Rabobank Development12:55
45GBRLiam Holohan (GBR)Wiggins13:26
46FRASimon Sellier (FRA)Vendée U13:55
47ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Klein Constantia14:46
48GERPhilipp Walsleben (GER)BKCP - Corendon16:34
49NOROle Forfang (NOR)Joker Byggtorget18:09
50AUSBen O'Connor (AUS)Avanti - IsoWhey18:31
51MARAbderrahim Zahiri (MAR)20:15
52SUIPatrick Müller (SUI)BMC Development20:21
53FRAGaétan Huck (FRA)21:17
54BELVincent Baestaens (BEL)BKCP - Corendon21:25
55RSAStefan De Bod (RSA)Dimension Data - Qhubeka23:06
56USATyler Williams (USA)Axeon - Hagens Berman24:00
57BELTimothy Dupont (BEL)Verandas Willems25:34
58SUIGian Friesecke (SUI)26:30
59BIHAntonio Barac (BIH)26:43
60BELElias Van Breussegem (BEL)Verandas Willems26:46
61FRAMarlon Gaillard (FRA)Vendée U27:27
62NEDMartijn Budding (NED)Rabobank Development31:14
63NORReidar Bohlin Borgersen (NOR)Joker Byggtorget32:54
64SUILukas Spengler (SUI)BMC Development32:57
65ITAFilippo Fortin (ITA)GM Europa Ovini32:59
66SWEHampus Anderberg (SWE)ColoQuick - Cult33:01
67AUTClemens Fankhauser (AUT)Tirol33:02
68NEDStan Godrie (NED)Rabobank Development33:08
69FRARémi Cavagna (FRA)Klein Constantia33:09
70GERMax Kanter (GER)LKT Team Brandenburg33:10
71USAJustin Oien (USA)Axeon - Hagens Berman33:11
72GERCarl Soballa (GER)LKT Team Brandenburg33:13
73RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data - Qhubeka33:13
74AUTMartin Weiss (AUT)Tirol33:15
75ITACarmelo Foti (ITA)33:20
76USAPhilip O'Donnell (USA)Axeon - Hagens Berman33:23
77BELStef Van Zummeren (BEL)Verandas Willems33:23
78FRAMathieu Teychenne-Coutet (FRA)33:24
79IRLMichael O'Loughlin (IRL)Wiggins33:24
80DENMagnus Bak Klaris (DEN)SEG Racing Academy33:27
81USAZeke Mostov (USA)BMC Development33:33
82FRALoick Lebouvier (FRA)AVC Aix-en-Provence33:34
83FRARémi Aubert (FRA)CC Etupes Le Doubs33:35
84AUTMarcel Neuhauser (AUT)Tirol33:36
85GERFabian Schormaier (GER)LKT Team Brandenburg33:37
86ETHHailemelekot Hailu (ETH)33:44
87SUIManuel Rudaz (SUI)33:50
88DENPatrick Olesen (DEN)Leopard Pro Cycling33:51
89FRAPierre Schuler (FRA)34:00
90AUTDennis Paulus (AUT)Tirol34:00
91ITADavide Pacchiardo (ITA)GM Europa Ovini34:02
92BELKenny Molly (BEL)Klein Constantia34:07
93FRAAlexis Huck (FRA)34:26
94ITAAndrea Ruscetta (ITA)GM Europa Ovini34:33
95NEDDylan Bouwmans (NED)Rabobank Development34:39
96SWEJan Marcus Fåglum Karlsson (SWE)Tre Berg - Bianchi34:49
97FRATaruia Krainer (FRA)Vendée U34:56
98NORAdrian Aas Stien (NOR)Joker Byggtorget36:01
99NEDDavid Van Der Poel (NED)BKCP - Corendon38:13
100CZERoman Lehky (CZE)Klein Constantia38:53
101RUSIvan Balykin (RUS)GM Europa Ovini48:10
102ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)48:11
103GBRDaniel Patten (GBR)Wiggins48:15
104AUTDaniel Katzmayer (AUT)Tirol48:22
105GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling48:43
106BELJoeri Calleeuw (BEL)Verandas Willems49:42
107ETHKbrom Hailay Giday (ETH)52:43
108NEDJulius Van Den Berg (NED)SEG Racing Academy54:01

Proloog - Sausheim - Sausheim - 4 km - 27 Juli 2016Individuele Tijdrit


1USACurtis White (USA)Rally Cycling09:05
2SUILukas Spengler (SUI)BMC Development0:04
3BELElias Van Breussegem (BEL)Verandas Willems0:04
4GBRMark Christian (GBR)Wiggins0:05
5BELStef Van Zummeren (BEL)Verandas Willems0:05
6NEDPascal Eenkhoorn (NED)BMC Development0:06
7NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)Joker Byggtorget0:06
8NORReidar Bohlin Borgersen (NOR)Joker Byggtorget0:06
9GBRScott Davies (GBR)Wiggins0:07
10GERMaximilian Schachmann (GER)Klein Constantia0:07
11BELSander Cordeel (BEL)Verandas Willems0:07
12NORAdrian Aas Stien (NOR)Joker Byggtorget0:08
13BELTimothy Dupont (BEL)Verandas Willems0:08
14USAJustin Oien (USA)Axeon - Hagens Berman0:10
15AUSAnthony Giacoppo (AUS)Avanti - IsoWhey0:12
16SWEHampus Anderberg (SWE)ColoQuick - Cult0:13
17SWEPhilip Lindau (SWE)Joker Byggtorget0:13
18AUTClemens Fankhauser (AUT)Tirol0:14
19RSAStefan De Bod (RSA)Dimension Data - Qhubeka0:14
20NEDHartthijs De Vries (NED)Rabobank Development0:14
21USATyler Williams (USA)Axeon - Hagens Berman0:15
22GBRJames Shaw (GBR)Lotto - Soudal Espoirs0:15
23NEDMartijn Budding (NED)Rabobank Development0:15
24SWEAlexander Wetterhall (SWE)Tre Berg - Bianchi0:15
25SUIGian Friesecke (SUI)0:17
26GERPhilipp Walsleben (GER)BKCP - Corendon0:17
27NOROle Forfang (NOR)Joker Byggtorget0:17
28GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling0:17
29COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon0:17
30ITAFilippo Fortin (ITA)GM Europa Ovini0:17
31BELBrecht Dhaene (BEL)Verandas Willems0:18
32USAWilliam Barta (USA)Axeon - Hagens Berman0:19
33ITACarmelo Foti (ITA)0:19
34CZEAdam Toupalík (CZE)BKCP - Corendon0:19
35NEDBas Tietema (NED)BMC Development0:20
36SWEJan Marcus Fåglum Karlsson (SWE)Tre Berg - Bianchi0:20
37BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:20
38FRARémi Cavagna (FRA)Klein Constantia0:21
39FRADamien Touzé (FRA)CC Etupes Le Doubs0:21
40AUSChris Hamilton (AUS)Avanti - IsoWhey0:21
41ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)Manzana - Postobon0:21
42NEDJan Maas (NED)Rabobank Development0:21
43COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon0:21
44FRAFabien Doubey (FRA)CC Etupes Le Doubs0:21
45USAPhilip O'Donnell (USA)Axeon - Hagens Berman0:22
46AUSNichola Schultz (AUS)SEG Racing Academy0:22
47NEDJulius Van Den Berg (NED)SEG Racing Academy0:22
48FRAJulien Trarieux (FRA)AVC Aix-en-Provence0:22
49IRLMichael O'Loughlin (IRL)Wiggins0:23
50GERRobert Kessler (GER)LKT Team Brandenburg0:23
51NEDDavid Van Der Poel (NED)BKCP - Corendon0:24
52ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Klein Constantia0:24
53AUSRobbie Hucker (AUS)Avanti - IsoWhey0:24
54GERCarl Soballa (GER)LKT Team Brandenburg0:25
55ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)0:25
56COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon0:25
57RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data - Qhubeka0:25
58BELVincent Baestaens (BEL)BKCP - Corendon0:26
59PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Leopard Pro Cycling0:26
60NEDStan Godrie (NED)Rabobank Development0:27
61NEDTim Ariesen (NED)SEG Racing Academy0:27
62AUTMartin Weiss (AUT)Tirol0:27
63RSAShameeg Salie (RSA)Dimension Data - Qhubeka0:28
64GERMax Kanter (GER)LKT Team Brandenburg0:28
65FRAPierre Idjouadiene (FRA)CC Etupes Le Doubs0:29
66NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Rabobank Development0:29
67BELEmiel Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:29
68AUSSam Crome (AUS)Avanti - IsoWhey0:29
69SUIKilian Franikiny (SUI)BMC Development0:30
70FRAArnaud Pfrimmer (FRA)CC Etupes Le Doubs0:30
71BELJoeri Calleeuw (BEL)Verandas Willems0:30
72SUIGino Mäder (SUI)0:30
73GERLeon Rohde (GER)LKT Team Brandenburg0:30
74BIHAntonio Barac (BIH)0:30
75CZERoman Lehky (CZE)Klein Constantia0:31
76USAZeke Mostov (USA)BMC Development0:32
77AUSMark O'Brien (AUS)Avanti - IsoWhey0:32
78RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data - Qhubeka0:32
79NORMarkus Hoelgård (NOR)Joker Byggtorget0:32
80BELDaan Hoeyberghs (BEL)BKCP - Corendon0:32
81FRAJean-François Bentz (FRA)0:33
82FRAAntoine Leplingard (FRA)Vendée U0:33
83FRAMaxime Robert (FRA)CC Etupes Le Doubs0:33
84NEDMartijn De Jong (NED)SEG Racing Academy0:34
85FRAPaul Ourselin (FRA)Vendée U0:34
86FRARémi Aubert (FRA)CC Etupes Le Doubs0:34
87RWAValens Ndayisenga (RWA)Dimension Data - Qhubeka0:34
88SWELucas Eriksson (SWE)Tre Berg - Bianchi0:34
89AUTMarcel Neuhauser (AUT)Tirol0:35
90AUSBen O'Connor (AUS)Avanti - IsoWhey0:35
91USASepp Kuss (USA)0:35
92FRAMarlon Gaillard (FRA)Vendée U0:35
93FRAPierre-Henri Jung (FRA)0:35
94FRAAlexis Dulin (FRA)AVC Aix-en-Provence0:35
95FRAFlorent Castellarnau (FRA)AVC Aix-en-Provence0:35
96GERFabian Schormaier (GER)LKT Team Brandenburg0:36
97FRAMathieu Teychenne-Coutet (FRA)0:36
98PANCristopher Robin Jurado Lopez (PAN)0:36
99FRASimon Sellier (FRA)Vendée U0:36
100GBRLiam Holohan (GBR)Wiggins0:37
101GBRDaniel Patten (GBR)Wiggins0:38
102BELEdward Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:38
103GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburg0:38
104SUIPatrick Müller (SUI)BMC Development0:38
105BELLaurent Van Den Bak (BEL)Leopard Pro Cycling0:38
106RWABonaventure Uwizeyimana (RWA)Dimension Data - Qhubeka0:39
107FRATaruia Krainer (FRA)Vendée U0:39
108DENMagnus Bak Klaris (DEN)SEG Racing Academy0:39
109DENPatrick Olesen (DEN)Leopard Pro Cycling0:39
110COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon0:40
111BELThomas Vereecken (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:41
112MAREl Mehdi Chokri (MAR)0:41
113SUIMatthias Reutimann (SUI)0:42
114VENJosé Márquez (VEN)0:42
115AUTAlexander Wachter (AUT)Tirol0:42
116BRACaio Godoy (BRA)0:43
117BELWietse Bosmans (BEL)BKCP - Corendon0:45
118AUTDaniel Katzmayer (AUT)Tirol0:45
119PORNuno Miguel Alves Bico Matos (POR)Klein Constantia0:45
120SUIJustin Paroz (SUI)0:46
121RUSIvan Balykin (RUS)GM Europa Ovini0:46
122NEDDylan Bouwmans (NED)Rabobank Development0:46
123FRALoick Lebouvier (FRA)AVC Aix-en-Provence0:46
124AUSFreddy Ovett (AUS)SEG Racing Academy0:46
125SWEGustav Höög (SWE)Tre Berg - Bianchi0:46
126GBRDaniel Pearson (GBR)Wiggins0:47
127BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:47
128FRAPierre Schuler (FRA)0:48
129SUIManuel Rudaz (SUI)0:51
130COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon0:51
131ESPXavier Pastallé Troyano (ESP)0:52
132FRAGaétan Huck (FRA)0:53
133ITADavide Pacchiardo (ITA)GM Europa Ovini0:54
134ITAAntonio Di Sante (ITA)GM Europa Ovini0:55
135BELKenny Molly (BEL)Klein Constantia0:55
136ESPDavid Casillas Oviedo (ESP)0:55
137FRALoïc Bouchereau (FRA)Vendée U0:55
138ESPJuanjo Agüero (ESP)0:56
139MARAbderrahim Zahiri (MAR)0:56
140FRAGregoire Tarride (FRA)AVC Aix-en-Provence0:56
141ETHHailemelekot Hailu (ETH)0:56
142ESPEduardo Llacer Gabarrón (ESP)0:57
143AUTDennis Paulus (AUT)Tirol0:59
144FRAMatthieu Converset (FRA)AVC Aix-en-Provence0:59
145ETHKbrom Hailay Giday (ETH)1:04
146GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling1:06
147SUINiels Knipp (SUI)1:09
148SWEPontus Kastemyr (SWE)Differdange - Lösch1:10
149FRAAlexis Huck (FRA)1:14
150ITAAndrea Ruscetta (ITA)GM Europa Ovini1:21

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 1 - Velleminfroy - Dannemarie - 171,8 km - 28 Juli 2016Sprint


1BELTimothy Dupont (BEL)Verandas Willems4:08:08
2NEDStan Godrie (NED)Rabobank Development0:00
3BELVincent Baestaens (BEL)BKCP - Corendon0:00
4ITAFilippo Fortin (ITA)GM Europa Ovini0:00
5GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling0:00
6BELEdward Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
7PANCristopher Robin Jurado Lopez (PAN)0:00
8FRAJulien Trarieux (FRA)AVC Aix-en-Provence0:00
9NEDDavid Van Der Poel (NED)BKCP - Corendon0:00
10NORAdrian Aas Stien (NOR)Joker Byggtorget0:00
11FRASimon Sellier (FRA)Vendée U0:00
12BELDaan Hoeyberghs (BEL)BKCP - Corendon0:00
13FRAPierre Idjouadiene (FRA)CC Etupes Le Doubs0:00
14GERMax Kanter (GER)LKT Team Brandenburg0:00
15FRALoick Lebouvier (FRA)AVC Aix-en-Provence0:00
16AUSAnthony Giacoppo (AUS)Avanti - IsoWhey0:00
17MAREl Mehdi Chokri (MAR)0:00
18BELKenny Molly (BEL)Klein Constantia0:00
19RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data - Qhubeka0:00
20FRAFabien Doubey (FRA)CC Etupes Le Doubs0:00
21SUILukas Spengler (SUI)BMC Development0:00
22ETHHailemelekot Hailu (ETH)0:00
23SWEGustav Höög (SWE)Tre Berg - Bianchi0:00
24MARAbderrahim Zahiri (MAR)0:00
25AUSRobbie Hucker (AUS)Avanti - IsoWhey0:00
26FRADamien Touzé (FRA)CC Etupes Le Doubs0:00
27AUTAlexander Wachter (AUT)Tirol0:00
28ESPJuanjo Agüero (ESP)0:00
29BELEmiel Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
30PORNuno Miguel Alves Bico Matos (POR)Klein Constantia0:00
31GBRJames Shaw (GBR)Lotto - Soudal Espoirs0:00
32FRAGaétan Huck (FRA)0:00
33SWEAlexander Wetterhall (SWE)Tre Berg - Bianchi0:00
34RSAStefan De Bod (RSA)Dimension Data - Qhubeka0:00
35SUIGino Mäder (SUI)0:00
36AUSFreddy Ovett (AUS)SEG Racing Academy0:00
37NORMarkus Hoelgård (NOR)Joker Byggtorget0:00
38CZERoman Lehky (CZE)Klein Constantia0:00
39AUSChris Hamilton (AUS)Avanti - IsoWhey0:00
40ITACarmelo Foti (ITA)0:00
41USASepp Kuss (USA)0:00
42USACurtis White (USA)Rally Cycling0:00
43AUTClemens Fankhauser (AUT)Tirol0:00
44SUIPatrick Müller (SUI)BMC Development0:00
45ESPXavier Pastallé Troyano (ESP)0:00
46USAWilliam Barta (USA)Axeon - Hagens Berman0:00
47IRLMichael O'Loughlin (IRL)Wiggins0:00
48USATyler Williams (USA)Axeon - Hagens Berman0:00
49NOROle Forfang (NOR)Joker Byggtorget0:00
50GERCarl Soballa (GER)LKT Team Brandenburg0:00
51BELSander Cordeel (BEL)Verandas Willems0:00
52SUIGian Friesecke (SUI)0:00
53BIHAntonio Barac (BIH)0:00
54GERPhilipp Walsleben (GER)BKCP - Corendon0:00
55COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon0:00
56GERMaximilian Schachmann (GER)Klein Constantia0:00
57FRAAntoine Leplingard (FRA)Vendée U0:00
58NEDDylan Bouwmans (NED)Rabobank Development0:00
59BELBrecht Dhaene (BEL)Verandas Willems0:00
60BELThomas Vereecken (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
61FRAMaxime Robert (FRA)CC Etupes Le Doubs0:00
62NEDMartijn Budding (NED)Rabobank Development0:00
63USAZeke Mostov (USA)BMC Development0:00
64ESPDavid Casillas Oviedo (ESP)0:00
65COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon0:00
66GERFabian Schormaier (GER)LKT Team Brandenburg0:00
67DENMagnus Bak Klaris (DEN)SEG Racing Academy0:00
68SUIManuel Rudaz (SUI)0:00
69BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
70GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburg0:00
71AUSNichola Schultz (AUS)SEG Racing Academy0:00
72DENPatrick Olesen (DEN)Leopard Pro Cycling0:00
73NEDPascal Eenkhoorn (NED)BMC Development0:00
74SWELucas Eriksson (SWE)Tre Berg - Bianchi0:00
75GBRScott Davies (GBR)Wiggins0:00
76BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
77AUTDennis Paulus (AUT)Tirol0:00
78FRARémi Aubert (FRA)CC Etupes Le Doubs0:00
79COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon0:00
80NEDJan Maas (NED)Rabobank Development0:00
81NEDHartthijs De Vries (NED)Rabobank Development0:00
82CZEAdam Toupalík (CZE)BKCP - Corendon0:00
83FRARémi Cavagna (FRA)Klein Constantia0:00
84ESPEduardo Llacer Gabarrón (ESP)0:00
85GBRMark Christian (GBR)Wiggins0:00
86RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data - Qhubeka0:00
87NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)Joker Byggtorget0:00
88FRAPaul Ourselin (FRA)Vendée U0:00
89SUIJustin Paroz (SUI)0:00
90BRACaio Godoy (BRA)0:00
91COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon0:00
92AUTMartin Weiss (AUT)Tirol0:00
93ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Klein Constantia0:00
94USAPhilip O'Donnell (USA)Axeon - Hagens Berman0:00
95GBRDaniel Pearson (GBR)Wiggins0:00
96FRAMatthieu Converset (FRA)AVC Aix-en-Provence0:00
97FRALoïc Bouchereau (FRA)Vendée U0:00
98ITADavide Pacchiardo (ITA)GM Europa Ovini0:00
99FRAAlexis Huck (FRA)0:00
100FRAPierre Schuler (FRA)0:00
101AUTMarcel Neuhauser (AUT)Tirol0:00
102USAJustin Oien (USA)Axeon - Hagens Berman0:00
103SWEJan Marcus Fåglum Karlsson (SWE)Tre Berg - Bianchi0:00
104NORReidar Bohlin Borgersen (NOR)Joker Byggtorget0:00
105AUSBen O'Connor (AUS)Avanti - IsoWhey0:00
106VENJosé Márquez (VEN)0:00
107BELElias Van Breussegem (BEL)Verandas Willems0:00
108GBRLiam Holohan (GBR)Wiggins0:00
109FRAFlorent Castellarnau (FRA)AVC Aix-en-Provence0:00
110FRAAlexis Dulin (FRA)AVC Aix-en-Provence0:00
111FRAMarlon Gaillard (FRA)Vendée U0:00
112FRAMathieu Teychenne-Coutet (FRA)0:00
113GERRobert Kessler (GER)LKT Team Brandenburg0:00
114ITAAndrea Ruscetta (ITA)GM Europa Ovini0:00
115FRATaruia Krainer (FRA)Vendée U0:00
116FRAGregoire Tarride (FRA)AVC Aix-en-Provence0:00
117AUSMark O'Brien (AUS)Avanti - IsoWhey0:00
118RWAValens Ndayisenga (RWA)Dimension Data - Qhubeka0:00
119NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Rabobank Development0:00
120BELStef Van Zummeren (BEL)Verandas Willems0:00
121NEDMartijn De Jong (NED)SEG Racing Academy0:00
122SUIKilian Franikiny (SUI)BMC Development0:00
123COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon0:00
124SWEHampus Anderberg (SWE)ColoQuick - Cult0:00
125ITAAntonio Di Sante (ITA)GM Europa Ovini0:00
126FRAArnaud Pfrimmer (FRA)CC Etupes Le Doubs0:00
127BELJoeri Calleeuw (BEL)Verandas Willems14:36
128ETHKbrom Hailay Giday (ETH)14:36
129BELLaurent Van Den Bak (BEL)Leopard Pro Cycling14:36
130FRAPierre-Henri Jung (FRA)14:36
131NEDTim Ariesen (NED)SEG Racing Academy14:36
132GBRDaniel Patten (GBR)Wiggins14:36
133AUTDaniel Katzmayer (AUT)Tirol14:36
134RWABonaventure Uwizeyimana (RWA)Dimension Data - Qhubeka14:36
135RSAShameeg Salie (RSA)Dimension Data - Qhubeka14:36
136GERLeon Rohde (GER)LKT Team Brandenburg14:36
137GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling14:36
138SWEPontus Kastemyr (SWE)Differdange - Lösch14:36
139ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)14:36
140NEDJulius Van Den Berg (NED)SEG Racing Academy14:36
141ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)Manzana - Postobon14:36
142FRAJean-François Bentz (FRA)14:36
143RUSIvan Balykin (RUS)GM Europa Ovini14:36
144SWEPhilip Lindau (SWE)Joker Byggtorget
145BELWietse Bosmans (BEL)BKCP - Corendon
146AUSSam Crome (AUS)Avanti - IsoWhey
147SUINiels Knipp (SUI)
148SUIMatthias Reutimann (SUI)
149PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Leopard Pro Cycling
149NEDBas Tietema (NED)BMC Developmentzt

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 2 - Altkirch - Huningue - 151,2 km - 29 Juli 2016Sprint


1BELTimothy Dupont (BEL)Verandas Willems3:31:06
2GERMax Kanter (GER)LKT Team Brandenburg0:00
3BELVincent Baestaens (BEL)BKCP - Corendon0:00
4ITAFilippo Fortin (ITA)GM Europa Ovini0:00
5NORAdrian Aas Stien (NOR)Joker Byggtorget0:00
6FRADamien Touzé (FRA)CC Etupes Le Doubs0:00
7AUTMartin Weiss (AUT)Tirol0:00
8BELEdward Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
9GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling0:00
10AUTAlexander Wachter (AUT)Tirol0:00
11FRAPierre Idjouadiene (FRA)CC Etupes Le Doubs0:00
12ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)0:00
13NEDStan Godrie (NED)Rabobank Development0:00
14RSAShameeg Salie (RSA)Dimension Data - Qhubeka0:00
15GBRMark Christian (GBR)Wiggins0:00
16RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data - Qhubeka0:00
17NEDMartijn Budding (NED)Rabobank Development0:00
18USATyler Williams (USA)Axeon - Hagens Berman0:00
19MAREl Mehdi Chokri (MAR)0:00
20PORNuno Miguel Alves Bico Matos (POR)Klein Constantia0:00
21USACurtis White (USA)Rally Cycling0:00
22ETHHailemelekot Hailu (ETH)0:00
23COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon0:00
24NEDTim Ariesen (NED)SEG Racing Academy0:00
25SUIGino Mäder (SUI)0:00
26FRAMathieu Teychenne-Coutet (FRA)0:00
27FRAFabien Doubey (FRA)CC Etupes Le Doubs0:00
28CZERoman Lehky (CZE)Klein Constantia0:00
29FRAGaétan Huck (FRA)0:00
30FRASimon Sellier (FRA)Vendée U0:00
31SUIManuel Rudaz (SUI)0:00
32FRAJulien Trarieux (FRA)AVC Aix-en-Provence0:00
33AUSRobbie Hucker (AUS)Avanti - IsoWhey0:00
34PANCristopher Robin Jurado Lopez (PAN)0:00
35AUTClemens Fankhauser (AUT)Tirol0:00
36ITAAntonio Di Sante (ITA)GM Europa Ovini0:00
37NOROle Forfang (NOR)Joker Byggtorget0:00
38GERPhilipp Walsleben (GER)BKCP - Corendon0:00
39GBRJames Shaw (GBR)Lotto - Soudal Espoirs0:00
40COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon0:00
41FRAPierre-Henri Jung (FRA)0:00
42FRARémi Cavagna (FRA)Klein Constantia0:00
43SWEAlexander Wetterhall (SWE)Tre Berg - Bianchi0:00
44MARAbderrahim Zahiri (MAR)0:00
45ESPDavid Casillas Oviedo (ESP)0:00
46BELDaan Hoeyberghs (BEL)BKCP - Corendon0:00
47USAWilliam Barta (USA)Axeon - Hagens Berman0:00
48BELEmiel Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
49RUSIvan Balykin (RUS)GM Europa Ovini0:00
50BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
51NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)Joker Byggtorget0:00
52SWEHampus Anderberg (SWE)ColoQuick - Cult0:00
53DENMagnus Bak Klaris (DEN)SEG Racing Academy0:00
54NEDDavid Van Der Poel (NED)BKCP - Corendon0:00
55COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon0:00
56NORReidar Bohlin Borgersen (NOR)Joker Byggtorget0:00
57NORMarkus Hoelgård (NOR)Joker Byggtorget0:00
58FRALoick Lebouvier (FRA)AVC Aix-en-Provence0:00
59AUSNichola Schultz (AUS)SEG Racing Academy0:00
60RSAStefan De Bod (RSA)Dimension Data - Qhubeka0:00
61AUSChris Hamilton (AUS)Avanti - IsoWhey0:00
62GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburg0:00
63NEDDylan Bouwmans (NED)Rabobank Development0:00
64GERCarl Soballa (GER)LKT Team Brandenburg0:00
65GBRDaniel Pearson (GBR)Wiggins0:13
66GBRDaniel Patten (GBR)Wiggins0:13
67BRACaio Godoy (BRA)0:13
68FRAFlorent Castellarnau (FRA)AVC Aix-en-Provence0:13
69SUIKilian Franikiny (SUI)BMC Development0:13
70GBRScott Davies (GBR)Wiggins0:13
71BIHAntonio Barac (BIH)0:13
72SUIPatrick Müller (SUI)BMC Development0:13
73AUTDaniel Katzmayer (AUT)Tirol0:13
74ESPEduardo Llacer Gabarrón (ESP)0:13
75FRAMaxime Robert (FRA)CC Etupes Le Doubs0:13
76USAPhilip O'Donnell (USA)Axeon - Hagens Berman0:13
77COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon0:13
78USASepp Kuss (USA)0:13
79USAJustin Oien (USA)Axeon - Hagens Berman0:13
80BELLaurent Van Den Bak (BEL)Leopard Pro Cycling0:13
81ITACarmelo Foti (ITA)0:13
82NEDPascal Eenkhoorn (NED)BMC Development0:13
83FRAMatthieu Converset (FRA)AVC Aix-en-Provence0:13
84BELStef Van Zummeren (BEL)Verandas Willems0:13
85ITAAndrea Ruscetta (ITA)GM Europa Ovini0:13
86NEDJan Maas (NED)Rabobank Development0:13
87SWEGustav Höög (SWE)Tre Berg - Bianchi0:13
88SUILukas Spengler (SUI)BMC Development0:13
89CZEAdam Toupalík (CZE)BKCP - Corendon0:13
90ESPXavier Pastallé Troyano (ESP)0:13
91FRAPaul Ourselin (FRA)Vendée U0:13
92FRAAlexis Dulin (FRA)AVC Aix-en-Provence0:13
93VENJosé Márquez (VEN)0:13
94NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Rabobank Development0:13
95USAZeke Mostov (USA)BMC Development0:13
96SUIJustin Paroz (SUI)0:13
97SWELucas Eriksson (SWE)Tre Berg - Bianchi0:13
98AUTDennis Paulus (AUT)Tirol0:13
99RWAValens Ndayisenga (RWA)Dimension Data - Qhubeka0:13
100FRAJean-François Bentz (FRA)0:13
101AUTMarcel Neuhauser (AUT)Tirol0:13
102FRAAlexis Huck (FRA)0:13
103BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:13
104ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Klein Constantia0:13
105GERFabian Schormaier (GER)LKT Team Brandenburg0:13
106GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling0:13
107GERMaximilian Schachmann (GER)Klein Constantia0:13
108DENPatrick Olesen (DEN)Leopard Pro Cycling0:13
109RWABonaventure Uwizeyimana (RWA)Dimension Data - Qhubeka0:13
110NEDHartthijs De Vries (NED)Rabobank Development0:13
111AUSBen O'Connor (AUS)Avanti - IsoWhey0:13
112FRARémi Aubert (FRA)CC Etupes Le Doubs0:13
113AUSMark O'Brien (AUS)Avanti - IsoWhey0:13
114IRLMichael O'Loughlin (IRL)Wiggins0:13
115BELThomas Vereecken (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:13
116FRALoïc Bouchereau (FRA)Vendée U0:13
117AUSFreddy Ovett (AUS)SEG Racing Academy0:13
118BELBrecht Dhaene (BEL)Verandas Willems0:13
119FRATaruia Krainer (FRA)Vendée U0:13
120FRAPierre Schuler (FRA)0:13
121FRAMarlon Gaillard (FRA)Vendée U0:13
122ITADavide Pacchiardo (ITA)GM Europa Ovini0:13
123FRAGregoire Tarride (FRA)AVC Aix-en-Provence0:13
124GBRLiam Holohan (GBR)Wiggins0:13
125SUIGian Friesecke (SUI)0:13
126SWEPontus Kastemyr (SWE)Differdange - Lösch0:13
127BELElias Van Breussegem (BEL)Verandas Willems0:13
128GERRobert Kessler (GER)LKT Team Brandenburg0:13
129ESPJuanjo Agüero (ESP)0:13
130BELJoeri Calleeuw (BEL)Verandas Willems1:37
131SWEJan Marcus Fåglum Karlsson (SWE)Tre Berg - Bianchi1:45
132ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)Manzana - Postobon0:13
133COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon0:13
134FRAAntoine Leplingard (FRA)Vendée U0:13
135NEDMartijn De Jong (NED)SEG Racing Academy0:13
136AUSAnthony Giacoppo (AUS)Avanti - IsoWhey0:13
137BELKenny Molly (BEL)Klein Constantia0:13
138NEDJulius Van Den Berg (NED)SEG Racing Academy5:58
139ETHKbrom Hailay Giday (ETH)6:53
140FRAArnaud Pfrimmer (FRA)CC Etupes Le Doubs
141RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data - Qhubeka
142BELSander Cordeel (BEL)Verandas Willems
143GERLeon Rohde (GER)LKT Team Brandenburg

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 3 - Ribeauvillé - Lac Blanc - 158,3 km - 30 Juli 2016Berg


1GERMaximilian Schachmann (GER)Klein Constantia4:46:37
2GBRScott Davies (GBR)Wiggins0:10
3BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:28
4SUIKilian Franikiny (SUI)BMC Development0:33
5GBRDaniel Pearson (GBR)Wiggins1:33
6CZEAdam Toupalík (CZE)BKCP - Corendon1:39
7AUSMark O'Brien (AUS)Avanti - IsoWhey1:42
8COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon1:43
9GBRMark Christian (GBR)Wiggins1:45
10COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon1:53
11FRAFabien Doubey (FRA)CC Etupes Le Doubs2:07
12BRACaio Godoy (BRA)2:25
13FRAFlorent Castellarnau (FRA)AVC Aix-en-Provence2:27
14NEDPascal Eenkhoorn (NED)BMC Development2:34
15PORNuno Miguel Alves Bico Matos (POR)Klein Constantia2:39
16GBRJames Shaw (GBR)Lotto - Soudal Espoirs2:57
17USAWilliam Barta (USA)Axeon - Hagens Berman2:57
18NEDMartijn De Jong (NED)SEG Racing Academy3:10
19SWELucas Eriksson (SWE)Tre Berg - Bianchi3:17
20ITAAntonio Di Sante (ITA)GM Europa Ovini3:32
21AUSChris Hamilton (AUS)Avanti - IsoWhey3:45
22NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)Joker Byggtorget4:02
23FRAMaxime Robert (FRA)CC Etupes Le Doubs4:32
24USASepp Kuss (USA)5:03
25MAREl Mehdi Chokri (MAR)5:12
26BELDaan Hoeyberghs (BEL)BKCP - Corendon5:24
27RWAValens Ndayisenga (RWA)Dimension Data - Qhubeka6:35
28BELEdward Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs6:35
29NEDHartthijs De Vries (NED)Rabobank Development6:35
30AUSRobbie Hucker (AUS)Avanti - IsoWhey6:35
31GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling6:35
32SWEAlexander Wetterhall (SWE)Tre Berg - Bianchi6:35
33FRAJulien Trarieux (FRA)AVC Aix-en-Provence6:42
34FRAMatthieu Converset (FRA)AVC Aix-en-Provence6:52
35BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal Espoirs8:09
36ESPJuanjo Agüero (ESP)8:12
37COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon8:12
38FRADamien Touzé (FRA)CC Etupes Le Doubs9:22
39PANCristopher Robin Jurado Lopez (PAN)10:29
40COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon11:45
41FRAPaul Ourselin (FRA)Vendée U11:52
42BELBrecht Dhaene (BEL)Verandas Willems12:10
43NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Rabobank Development12:10
44GBRLiam Holohan (GBR)Wiggins12:33
45BELEmiel Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs12:33
46FRASimon Sellier (FRA)Vendée U13:27
47ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Klein Constantia14:06
48GERPhilipp Walsleben (GER)BKCP - Corendon16:14
49AUSBen O'Connor (AUS)Avanti - IsoWhey17:40
50NOROle Forfang (NOR)Joker Byggtorget18:01
51SUIPatrick Müller (SUI)BMC Development19:27
52MARAbderrahim Zahiri (MAR)19:27
53FRAGaétan Huck (FRA)20:32
54BELVincent Baestaens (BEL)BKCP - Corendon21:15
55RSAStefan De Bod (RSA)Dimension Data - Qhubeka23:00
56USATyler Williams (USA)Axeon - Hagens Berman23:53
57BELElias Van Breussegem (BEL)Verandas Willems26:08
58BELTimothy Dupont (BEL)Verandas Willems26:08
59SUIGian Friesecke (SUI)26:08
60BIHAntonio Barac (BIH)26:08
61FRAMarlon Gaillard (FRA)Vendée U26:25
62ETHKbrom Hailay Giday (ETH)30:18
63NEDMartijn Budding (NED)Rabobank Development30:50
64ITACarmelo Foti (ITA)32:56
65AUTClemens Fankhauser (AUT)Tirol32:56
66SUILukas Spengler (SUI)BMC Development32:56
67GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling32:56
68NEDStan Godrie (NED)Rabobank Development32:56
69FRAAlexis Huck (FRA)32:56
70AUTDennis Paulus (AUT)Tirol32:56
71GERFabian Schormaier (GER)LKT Team Brandenburg32:56
72AUTDaniel Katzmayer (AUT)Tirol32:56
73AUTMartin Weiss (AUT)Tirol32:56
74FRAPierre Schuler (FRA)32:56
75AUTAlexander Wachter (AUT)Tirol32:56
76AUTMarcel Neuhauser (AUT)Tirol32:56
77ETHHailemelekot Hailu (ETH)32:56
78SWEHampus Anderberg (SWE)ColoQuick - Cult32:56
79FRALoick Lebouvier (FRA)AVC Aix-en-Provence32:56
80ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)32:56
81RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data - Qhubeka32:56
82FRAAntoine Leplingard (FRA)Vendée U32:56
83USAZeke Mostov (USA)BMC Development32:56
84SUIManuel Rudaz (SUI)32:56
85DENPatrick Olesen (DEN)Leopard Pro Cycling32:56
86GERMax Kanter (GER)LKT Team Brandenburg32:56
87FRARémi Cavagna (FRA)Klein Constantia32:56
88FRARémi Aubert (FRA)CC Etupes Le Doubs32:56
89DENMagnus Bak Klaris (DEN)SEG Racing Academy32:56
90USAPhilip O'Donnell (USA)Axeon - Hagens Berman32:56
91FRAMathieu Teychenne-Coutet (FRA)32:56
92BELLaurent Van Den Bak (BEL)Leopard Pro Cycling32:56
93USAJustin Oien (USA)Axeon - Hagens Berman32:56
94CZERoman Lehky (CZE)Klein Constantia32:56
95ITAAndrea Ruscetta (ITA)GM Europa Ovini32:56
96BELStef Van Zummeren (BEL)Verandas Willems32:56
97GBRDaniel Patten (GBR)Wiggins32:56
98ITAFilippo Fortin (ITA)GM Europa Ovini32:56
99BELJoeri Calleeuw (BEL)Verandas Willems32:56
100GERCarl Soballa (GER)LKT Team Brandenburg32:56
101SWEPontus Kastemyr (SWE)Differdange - Lösch32:56
102RUSIvan Balykin (RUS)GM Europa Ovini32:56
103IRLMichael O'Loughlin (IRL)Wiggins32:56
104ESPDavid Casillas Oviedo (ESP)32:56
105BELKenny Molly (BEL)Klein Constantia32:56
106ITADavide Pacchiardo (ITA)GM Europa Ovini32:56
107SWEJan Marcus Fåglum Karlsson (SWE)Tre Berg - Bianchi32:56
108NORReidar Bohlin Borgersen (NOR)Joker Byggtorget32:56
109NORMarkus Hoelgård (NOR)Joker Byggtorget32:56
110NEDJulius Van Den Berg (NED)SEG Racing Academy32:56
111FRATaruia Krainer (FRA)Vendée U33:50
112NEDDylan Bouwmans (NED)Rabobank Development34:03
113NORAdrian Aas Stien (NOR)Joker Byggtorget36:01
114ESPEduardo Llacer Gabarrón (ESP)36:49
115VENJosé Márquez (VEN)37:43
116NEDDavid Van Der Poel (NED)BKCP - Corendon37:57
117RSAShameeg Salie (RSA)Dimension Data - Qhubeka
118BELThomas Vereecken (BEL)Lotto - Soudal Espoirs
119GERRobert Kessler (GER)LKT Team Brandenburg
120GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburg
121AUSFreddy Ovett (AUS)SEG Racing Academy
122ESPXavier Pastallé Troyano (ESP)
123FRAJean-François Bentz (FRA)
124FRAPierre-Henri Jung (FRA)
125FRAGregoire Tarride (FRA)AVC Aix-en-Provence
126SUIJustin Paroz (SUI)
127ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)Manzana - Postobon
128COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon
129FRALoïc Bouchereau (FRA)Vendée U
130NEDJan Maas (NED)Rabobank Development
131AUSAnthony Giacoppo (AUS)Avanti - IsoWhey
132FRAPierre Idjouadiene (FRA)CC Etupes Le Doubs
133USACurtis White (USA)Rally Cycling
134SWEGustav Höög (SWE)Tre Berg - Bianchi
135AUSNichola Schultz (AUS)SEG Racing Academy
135SUIGino Mäder (SUI)zt
135FRAAlexis Dulin (FRA)AVC Aix-en-Provencezt
135RWABonaventure Uwizeyimana (RWA)Dimension Data - Qhubekazt
135NEDTim Ariesen (NED)SEG Racing Academyzt

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 4 - Colmar - Sélestat - 170,8 km - 31 Juli 2016Sprint


1BELTimothy Dupont (BEL)Verandas Willems3:28:42
2ITAFilippo Fortin (ITA)GM Europa Ovini0:00
3BELEdward Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
4BELVincent Baestaens (BEL)BKCP - Corendon0:00
5NEDStan Godrie (NED)Rabobank Development0:00
6FRASimon Sellier (FRA)Vendée U0:00
7FRALoick Lebouvier (FRA)AVC Aix-en-Provence0:00
8SWEJan Marcus Fåglum Karlsson (SWE)Tre Berg - Bianchi0:00
9NORAdrian Aas Stien (NOR)Joker Byggtorget0:00
10FRADamien Touzé (FRA)CC Etupes Le Doubs0:00
11GERMax Kanter (GER)LKT Team Brandenburg0:00
12GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling0:00
13USAJustin Oien (USA)Axeon - Hagens Berman0:00
14RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data - Qhubeka0:00
15FRAJulien Trarieux (FRA)AVC Aix-en-Provence0:00
16FRAGaétan Huck (FRA)0:00
17ITAAntonio Di Sante (ITA)GM Europa Ovini0:00
18FRAFabien Doubey (FRA)CC Etupes Le Doubs0:00
19FRAMathieu Teychenne-Coutet (FRA)0:00
20GBRJames Shaw (GBR)Lotto - Soudal Espoirs0:00
21AUTMartin Weiss (AUT)Tirol0:00
22ETHKbrom Hailay Giday (ETH)0:00
23PANCristopher Robin Jurado Lopez (PAN)0:00
24SWEAlexander Wetterhall (SWE)Tre Berg - Bianchi0:00
25AUTClemens Fankhauser (AUT)Tirol0:00
26ETHHailemelekot Hailu (ETH)0:00
27BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
28FRARémi Cavagna (FRA)Klein Constantia0:00
29GERCarl Soballa (GER)LKT Team Brandenburg0:00
30MARAbderrahim Zahiri (MAR)0:00
31BELEmiel Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
32BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
33MAREl Mehdi Chokri (MAR)0:00
34GBRDaniel Pearson (GBR)Wiggins0:00
35NORReidar Bohlin Borgersen (NOR)Joker Byggtorget0:00
36NEDDavid Van Der Poel (NED)BKCP - Corendon0:00
37BELDaan Hoeyberghs (BEL)BKCP - Corendon0:00
38GBRScott Davies (GBR)Wiggins0:00
39IRLMichael O'Loughlin (IRL)Wiggins0:00
40RUSIvan Balykin (RUS)GM Europa Ovini0:00
41COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon0:00
42GBRMark Christian (GBR)Wiggins0:00
43BELBrecht Dhaene (BEL)Verandas Willems0:00
44NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)Joker Byggtorget0:00
45DENMagnus Bak Klaris (DEN)SEG Racing Academy0:00
46PORNuno Miguel Alves Bico Matos (POR)Klein Constantia0:00
47GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling0:00
48GERMaximilian Schachmann (GER)Klein Constantia0:00
49CZEAdam Toupalík (CZE)BKCP - Corendon0:00
50NEDPascal Eenkhoorn (NED)BMC Development0:00
51SUIKilian Franikiny (SUI)BMC Development0:00
52SUIGian Friesecke (SUI)0:00
53FRAFlorent Castellarnau (FRA)AVC Aix-en-Provence0:00
54USAWilliam Barta (USA)Axeon - Hagens Berman0:00
55NOROle Forfang (NOR)Joker Byggtorget0:00
56NEDHartthijs De Vries (NED)Rabobank Development0:00
57USASepp Kuss (USA)0:00
58ITACarmelo Foti (ITA)0:00
59AUTDaniel Katzmayer (AUT)Tirol0:00
60USAZeke Mostov (USA)BMC Development0:00
61COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon0:00
62GBRDaniel Patten (GBR)Wiggins0:00
63AUSMark O'Brien (AUS)Avanti - IsoWhey0:00
64NEDMartijn De Jong (NED)SEG Racing Academy0:00
65GERFabian Schormaier (GER)LKT Team Brandenburg0:00
66USAPhilip O'Donnell (USA)Axeon - Hagens Berman0:00
67AUTDennis Paulus (AUT)Tirol0:00
68USATyler Williams (USA)Axeon - Hagens Berman0:00
69BIHAntonio Barac (BIH)0:00
70NEDDylan Bouwmans (NED)Rabobank Development0:00
71ESPJuanjo Agüero (ESP)0:00
72FRAPaul Ourselin (FRA)Vendée U0:00
73SWELucas Eriksson (SWE)Tre Berg - Bianchi0:00
74SUILukas Spengler (SUI)BMC Development0:00
75AUTMarcel Neuhauser (AUT)Tirol0:00
76FRARémi Aubert (FRA)CC Etupes Le Doubs0:00
77FRAMaxime Robert (FRA)CC Etupes Le Doubs0:00
78BRACaio Godoy (BRA)0:00
79RSAStefan De Bod (RSA)Dimension Data - Qhubeka0:00
80RWAValens Ndayisenga (RWA)Dimension Data - Qhubeka0:00
81SWEHampus Anderberg (SWE)ColoQuick - Cult0:00
82COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon0:00
83SUIManuel Rudaz (SUI)0:11
84ITAAndrea Ruscetta (ITA)GM Europa Ovini0:11
85DENPatrick Olesen (DEN)Leopard Pro Cycling0:11
86SUIPatrick Müller (SUI)BMC Development0:11
87AUSRobbie Hucker (AUS)Avanti - IsoWhey0:11
88AUSBen O'Connor (AUS)Avanti - IsoWhey0:11
89FRAMatthieu Converset (FRA)AVC Aix-en-Provence0:11
90COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon0:11
91GBRLiam Holohan (GBR)Wiggins0:11
92BELJoeri Calleeuw (BEL)Verandas Willems0:11
93FRAAlexis Huck (FRA)0:11
94FRAPierre Schuler (FRA)0:11
95AUSChris Hamilton (AUS)Avanti - IsoWhey0:11
96ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Klein Constantia0:11
97BELKenny Molly (BEL)Klein Constantia0:11
98GERPhilipp Walsleben (GER)BKCP - Corendon0:11
99NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Rabobank Development0:11
100ITADavide Pacchiardo (ITA)GM Europa Ovini0:11
101NEDJulius Van Den Berg (NED)SEG Racing Academy0:11
102NEDMartijn Budding (NED)Rabobank Development0:11
103BELStef Van Zummeren (BEL)Verandas Willems0:20
104FRATaruia Krainer (FRA)Vendée U0:22
105FRAMarlon Gaillard (FRA)Vendée U0:22
106ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)0:22
107BELElias Van Breussegem (BEL)Verandas Willems0:29
108CZERoman Lehky (CZE)Klein Constantia5:34
109ESPEduardo Llacer Gabarrón (ESP)
110ESPDavid Casillas Oviedo (ESP)
111BELLaurent Van Den Bak (BEL)Leopard Pro Cycling
112VENJosé Márquez (VEN)
113SWEPontus Kastemyr (SWE)Differdange - Lösch
114AUTAlexander Wachter (AUT)Tirol
115FRAAntoine Leplingard (FRA)Vendée U
116NORMarkus Hoelgård (NOR)Joker Byggtorget

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden