De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Luxemburg - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Luxemburg - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Luxemburg

Uitslagen 2016

Ronde van Luxemburg 2016

LuxemburgLuxemburg - 1 Juni 2016 - 5 Juni 2016


Algemeen klassement - 5 Juni 2016


1NEDMaurits Lammertink (NED)Roompot - Oranje Peloton16:28:21
2BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Team0:09
3LUXAlex Kirsch (LUX)Stölting Service Group0:19
4FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis0:22
5DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Orica - BikeExchange0:24
6BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:28
7ITAMarco Marcato (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:32
8NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Oranje Peloton0:37
9BELGaëtan Bille (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:48
10FRANicolas Edet (FRA)Cofidis0:52
11NZLDion Smith (NZL)One Pro Cycling0:53
12BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal0:56
13BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal0:59
14ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis1:10
15FRAFrancis Mourey (FRA)Fortuneo - Vital Concept1:14
16DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Stölting Service Group1:15
17FRAYohan Bagot (FRA)Cofidis1:26
18BELOlivier Pardini (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect1:27
19FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Vital Concept1:43
20BELDylan Theuns (BEL)BMC Racing Team1:49
21ESPGabriel Reguero Corral (ESP)Differdange - Lösch1:53
22BELJelle Wallays (BEL)Lotto - Soudal1:54
23LUXIvan Centrone (LUX)Differdange - Lösch2:01
24DENPatrick Olesen (DEN)Leopard Pro Cycling2:02
25SUIOliver Zaugg (SUI)IAM2:11
26DENChris Anker Sørensen (DEN)Fortuneo - Vital Concept2:13
27SUIMathias Frank (SUI)IAM2:16
28BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect2:26
29GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling2:30
30NZLHayden McCormick (NZL)One Pro Cycling2:34
31AUSMathew Hayman (AUS)Orica - BikeExchange2:43
32NEDFloris Gerts (NED)BMC Racing Team2:49
33AUSDavid Tanner (AUS)IAM3:05
34GERChristian Mager (GER)Stölting Service Group4:00
35AUSAlexander Edmondson (AUS)Orica - BikeExchange4:10
36FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Vital Concept4:35
37BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise5:29
38GERFabian Wegmann (GER)Stölting Service Group5:49
39FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Vital Concept5:53
40ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Fortuneo - Vital Concept5:59
41LATJanis Dakteris (LAT)Differdange - Lösch5:59
42NZLGregory Henderson (NZL)Lotto - Soudal6:04
43SVKPeter Velits (SVK)BMC Racing Team6:04
44FRAPierre Luc Périchon (FRA)Fortuneo - Vital Concept6:12
45FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis7:46
46BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise8:12
47FRAClément Venturini (FRA)Cofidis8:22
48BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal8:41
49HUNKrisztian Lovassy (HUN)Differdange - Lösch10:43
50NEDPieter Weening (NED)Roompot - Oranje Peloton10:45
51BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise10:53
52SUIPirmin Lang (SUI)IAM11:08
53GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling11:10
54FRAFrédéric Brun (FRA)Fortuneo - Vital Concept11:53
55DENJohn Bohn Ebsen Kronborg (DEN)One Pro Cycling12:34
56AUSLuke Durbridge (AUS)Orica - BikeExchange12:55
57AUTMatthias Brändle (AUT)IAM14:14
58FRARomain Hardy (FRA)Cofidis14:19
59ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobert14:27
60BELSerge Dewortelaer (BEL)Differdange - Lösch14:34
61RUSNikolay Trusov (RUS)Tinkoff14:54
62ITADevid Tintori (ITA)Differdange - Lösch14:55
63DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Orica - BikeExchange15:37
64NZLJames Oram (NZL)One Pro Cycling15:46
65ITACarmelo Foti (ITA)15:54
66DENMichael Reihs (DEN)Stölting Service Group16:56
67GERJonas Tenbruck (GER)Stölting Service Group17:50
68BELJonathan Dufrasne (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect17:57
69GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal18:21
70NEDJohnny Hoogerland (NED)Roompot - Oranje Peloton18:36
71NEDWesley Kreder (NED)Roompot - Oranje Peloton19:26
72SUISimon Pellaud (SUI)IAM19:36
73BELKenny De Ketele (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise20:35
74AUSSteele Von Hoff (AUS)One Pro Cycling20:44
75NEDReinier Honig (NED)Roompot - Oranje Peloton21:38
76NEDTim Kerkhof (NED)Roompot - Oranje Peloton21:49
77BELTom Dernies (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect22:05
78GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal22:07
79NEDEtienne Van Empel (NED)Roompot - Oranje Peloton22:10
80BELJulien Stassen (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect22:31
81SWEPontus Kastemyr (SWE)Differdange - Lösch23:07
82BELBoris Dron (BEL)Wanty - Groupe Gobert23:10
83LUXPit Schlechter (LUX)Leopard Pro Cycling23:47
84DENMads Pedersen (DEN)Stölting Service Group24:07
85POLMarcin Bialoblocki (POL)One Pro Cycling25:31
86ESTAksel Nõmmela (EST)Leopard Pro Cycling27:25
87BELThomas Deruette (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect28:04
88BELLaurent Van Den Bak (BEL)Leopard Pro Cycling32:17

Proloog - Luxembourg - Luxembourg - 2,8 km - 1 Juni 2016Individuele Tijdrit


1LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)BMC Racing Team04:20
2NEDMaurits Lammertink (NED)Roompot - Oranje Peloton0:03
3SUITom Bohli (SUI)BMC Racing Team0:04
4BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:05
5ITAMarco Marcato (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:06
6AUSAlexander Edmondson (AUS)Orica - BikeExchange0:07
7GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling0:07
8AUSCaleb Ewan (AUS)Orica - BikeExchange0:09
9AUTMatthias Brändle (AUT)IAM0:09
10BELGaëtan Bille (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:10
11LUXAlex Kirsch (LUX)Stölting Service Group0:10
12NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Oranje Peloton0:11
13BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Team0:12
14BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:12
15BELOlivier Pardini (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:14
16FRANicolas Edet (FRA)Cofidis0:14
17BELAmaury Capiot (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:14
18AUSMathew Hayman (AUS)Orica - BikeExchange0:14
19FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis0:17
20DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Orica - BikeExchange0:18
21FRAFrancis Mourey (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:18
22LUXPit Schlechter (LUX)Leopard Pro Cycling0:18
23BELSander Helven (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:18
24DENPatrick Olesen (DEN)Leopard Pro Cycling0:19
25AUSLuke Durbridge (AUS)Orica - BikeExchange0:19
26GERGerald Ciolek (GER)Stölting Service Group0:19
27NEDFloris Gerts (NED)BMC Racing Team0:19
28GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal0:19
29AUSDavid Tanner (AUS)IAM0:19
30FRAPierre Luc Périchon (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:19
31POLMaciej Bodnar (POL)Tinkoff0:20
32FRAClément Venturini (FRA)Cofidis0:20
33PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Leopard Pro Cycling0:20
34DENMads Pedersen (DEN)Stölting Service Group0:20
35FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:20
36DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Orica - BikeExchange0:21
37BELFrederik Veuchelen (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:21
38GBRAdam Blythe (GBR)Tinkoff0:22
39NEDPieter Weening (NED)Roompot - Oranje Peloton0:22
40GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal0:22
41FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:23
42BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal0:24
43BELDylan Theuns (BEL)BMC Racing Team0:24
44HUNKrisztian Lovassy (HUN)Differdange - Lösch0:24
45BELLoïc Vliegen (BEL)BMC Racing Team0:24
46NZLHayden McCormick (NZL)One Pro Cycling0:25
47GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling0:25
48FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:25
49POLMarcin Bialoblocki (POL)One Pro Cycling0:25
50BELJelle Wallays (BEL)Lotto - Soudal0:25
51ITACarmelo Foti (ITA)0:26
52LUXTom Thill (LUX)Differdange - Lösch0:26
53NZLDion Smith (NZL)One Pro Cycling0:27
54BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:27
55NEDEtienne Van Empel (NED)Roompot - Oranje Peloton0:28
56FRAYohan Bagot (FRA)Cofidis0:28
57GERFabian Wegmann (GER)Stölting Service Group0:28
58NEDTim Kerkhof (NED)Roompot - Oranje Peloton0:29
59RUSNikolay Trusov (RUS)Tinkoff0:30
60FRARomain Hardy (FRA)Cofidis0:30
61BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:30
62ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:30
63SUIPirmin Lang (SUI)IAM0:31
64GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Team0:31
65BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:31
66BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal0:32
67SUIOliver Zaugg (SUI)IAM0:32
68BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:32
69BELRoy Jans (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:32
70LUXIvan Centrone (LUX)Differdange - Lösch0:33
71DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Stölting Service Group0:34
72BELTom Dernies (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:34
73NEDWesley Kreder (NED)Roompot - Oranje Peloton0:34
74NEDReinier Honig (NED)Roompot - Oranje Peloton0:34
75ITAOscar Gatto (ITA)Tinkoff0:34
76GERChristian Mager (GER)Stölting Service Group0:34
77ESTAksel Nõmmela (EST)Leopard Pro Cycling0:35
78FRAJérôme Cousin (FRA)Cofidis0:35
79DENMartin Mortensen (DEN)One Pro Cycling0:36
80ITADevid Tintori (ITA)Differdange - Lösch0:36
81SVKPeter Velits (SVK)BMC Racing Team0:36
82SUISimon Pellaud (SUI)IAM0:37
83BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:37
84BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal0:37
85BELKenny De Ketele (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:37
86SWEPontus Kastemyr (SWE)Differdange - Lösch0:38
87BELGregory Habeaux (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:38
88LATJanis Dakteris (LAT)Differdange - Lösch0:38
89NZLGregory Henderson (NZL)Lotto - Soudal0:39
90DENMichael Reihs (DEN)Stölting Service Group0:39
91GERJonas Tenbruck (GER)Stölting Service Group0:39
92ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis0:40
93BELThomas Deruette (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:41
94ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:41
95SUIMathias Frank (SUI)IAM0:41
96NEDJohnny Hoogerland (NED)Roompot - Oranje Peloton0:42
97FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis0:42
98BELBoris Dron (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:43
99ESPGabriel Reguero Corral (ESP)Differdange - Lösch0:43
100BELLaurent Van Den Bak (BEL)Leopard Pro Cycling0:45
101ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Fortuneo - Vital Concept0:45
102AUSSteele Von Hoff (AUS)One Pro Cycling0:46
103BELSerge Dewortelaer (BEL)Differdange - Lösch0:46
104FRAFrédéric Brun (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:46
105NZLJames Oram (NZL)One Pro Cycling0:47
106SVKMichal Kolár (SVK)Tinkoff0:47
107HKGKing Lok Cheung (HKG)Orica - BikeExchange0:47
108BELJonathan Dufrasne (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:48
109DENChris Anker Sørensen (DEN)Fortuneo - Vital Concept0:52
110BELJulien Stassen (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:57
111AUSMatthew Harley Goss (AUS)One Pro Cycling0:58
112BELAntoine Warnier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect1:06
113DENJohn Bohn Ebsen Kronborg (DEN)One Pro Cycling1:09

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 1 - Luxembourg - Hesperange - 170,6 km - 2 Juni 2016Sprint


1GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal4:13:07
2GBRAdam Blythe (GBR)Tinkoff0:00
3BELAmaury Capiot (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
4BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
5FRAClément Venturini (FRA)Cofidis0:00
6LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)BMC Racing Team0:00
7GERGerald Ciolek (GER)Stölting Service Group0:00
8ITAMarco Marcato (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:00
9AUSAlexander Edmondson (AUS)Orica - BikeExchange0:00
10AUSSteele Von Hoff (AUS)One Pro Cycling0:00
11GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling0:00
12AUSCaleb Ewan (AUS)Orica - BikeExchange0:00
13SUITom Bohli (SUI)BMC Racing Team0:00
14ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:00
15BELOlivier Pardini (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
16BELGregory Habeaux (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
17NEDMaurits Lammertink (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
18NZLGregory Henderson (NZL)Lotto - Soudal0:00
19NEDWesley Kreder (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
20LUXAlex Kirsch (LUX)Stölting Service Group0:00
21FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis0:00
22NEDFloris Gerts (NED)BMC Racing Team0:04
23GERChristian Mager (GER)Stölting Service Group0:04
24AUSMathew Hayman (AUS)Orica - BikeExchange0:04
25BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Team0:04
26DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Stölting Service Group0:04
27BELRoy Jans (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:04
28RUSNikolay Trusov (RUS)Tinkoff0:04
29NEDTim Kerkhof (NED)Roompot - Oranje Peloton0:04
30HUNKrisztian Lovassy (HUN)Differdange - Lösch0:04
31GERFabian Wegmann (GER)Stölting Service Group0:04
32BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:04
33NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Oranje Peloton0:04
34FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:04
35DENMads Pedersen (DEN)Stölting Service Group0:04
36ITACarmelo Foti (ITA)0:04
37BELLoïc Vliegen (BEL)BMC Racing Team0:04
38BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:04
39LATJanis Dakteris (LAT)Differdange - Lösch0:04
40NZLHayden McCormick (NZL)One Pro Cycling0:04
41FRARomain Hardy (FRA)Cofidis0:04
42DENMichael Reihs (DEN)Stölting Service Group0:04
43SVKPeter Velits (SVK)BMC Racing Team0:04
44FRAPierre Luc Périchon (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:04
45GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling0:04
46ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis0:04
47LUXIvan Centrone (LUX)Differdange - Lösch0:04
48AUTMatthias Brändle (AUT)IAM0:04
49BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:04
50NZLDion Smith (NZL)One Pro Cycling0:04
51BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:04
52AUSLuke Durbridge (AUS)Orica - BikeExchange0:04
53PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Leopard Pro Cycling0:04
54BELSander Helven (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:04
55BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal0:04
56DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Orica - BikeExchange0:04
57DENChris Anker Sørensen (DEN)Fortuneo - Vital Concept0:04
58BELJelle Wallays (BEL)Lotto - Soudal0:04
59AUSDavid Tanner (AUS)IAM0:04
60SVKMichal Kolár (SVK)Tinkoff0:04
61POLMaciej Bodnar (POL)Tinkoff0:04
62SUISimon Pellaud (SUI)IAM0:04
63FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:04
64ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Fortuneo - Vital Concept0:04
65SUIOliver Zaugg (SUI)IAM0:04
66DENMartin Mortensen (DEN)One Pro Cycling0:04
67BELGaëtan Bille (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:04
68FRAYohan Bagot (FRA)Cofidis0:04
69ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:04
70NEDReinier Honig (NED)Roompot - Oranje Peloton0:04
71ITADevid Tintori (ITA)Differdange - Lösch0:04
72BELDylan Theuns (BEL)BMC Racing Team0:04
73DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Orica - BikeExchange0:04
74NZLJames Oram (NZL)One Pro Cycling0:04
75BELFrederik Veuchelen (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:04
76FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:04
77BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal0:04
78ESPGabriel Reguero Corral (ESP)Differdange - Lösch0:04
79BELTom Dernies (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:04
80BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:04
81NEDPieter Weening (NED)Roompot - Oranje Peloton0:04
82GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal0:04
83ESTAksel Nõmmela (EST)Leopard Pro Cycling0:04
84FRANicolas Edet (FRA)Cofidis0:04
85GERJonas Tenbruck (GER)Stölting Service Group0:04
86BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal0:04
87HKGKing Lok Cheung (HKG)Orica - BikeExchange0:04
88FRAFrédéric Brun (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:04
89LUXTom Thill (LUX)Differdange - Lösch0:04
90DENPatrick Olesen (DEN)Leopard Pro Cycling0:04
91NEDEtienne Van Empel (NED)Roompot - Oranje Peloton0:04
92SUIPirmin Lang (SUI)IAM0:04
93BELJonathan Dufrasne (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:04
94SUIMathias Frank (SUI)IAM0:04
95LUXPit Schlechter (LUX)Leopard Pro Cycling0:04
96AUSMatthew Harley Goss (AUS)One Pro Cycling0:04
97FRAFrancis Mourey (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:04
98BELJulien Stassen (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:04
99FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis0:04
100FRAJérôme Cousin (FRA)Cofidis0:04
101BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:04
102NEDJohnny Hoogerland (NED)Roompot - Oranje Peloton0:04
103ITAOscar Gatto (ITA)Tinkoff0:04
104DENJohn Bohn Ebsen Kronborg (DEN)One Pro Cycling0:04
105BELSerge Dewortelaer (BEL)Differdange - Lösch0:04
106BELBoris Dron (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:04
107SWEPontus Kastemyr (SWE)Differdange - Lösch0:04
108BELLaurent Van Den Bak (BEL)Leopard Pro Cycling0:43
109BELKenny De Ketele (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise2:43
110POLMarcin Bialoblocki (POL)One Pro Cycling2:43
111BELThomas Deruette (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect2:43
112GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Team3:41
113BELAntoine Warnier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 2 - Rosport - Schifflange - 162,8 km - 3 Juni 2016Ontsnapping


1BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Team3:55:59
2NEDMaurits Lammertink (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
3LUXAlex Kirsch (LUX)Stölting Service Group0:00
4FRARomain Hardy (FRA)Cofidis0:03
5BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal0:03
6BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:03
7DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Stölting Service Group0:03
8NZLDion Smith (NZL)One Pro Cycling0:06
9BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:06
10FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis0:06
11ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis0:06
12NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Oranje Peloton0:06
13FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:06
14BELGaëtan Bille (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:06
15BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal0:06
16BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:06
17DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Orica - BikeExchange0:06
18GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling0:06
19FRANicolas Edet (FRA)Cofidis0:06
20FRAYohan Bagot (FRA)Cofidis0:06
21GERFabian Wegmann (GER)Stölting Service Group0:06
22BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:06
23AUSMathew Hayman (AUS)Orica - BikeExchange0:06
24AUSAlexander Edmondson (AUS)Orica - BikeExchange0:06
25BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal0:06
26DENChris Anker Sørensen (DEN)Fortuneo - Vital Concept0:14
27ITAMarco Marcato (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:14
28NZLGregory Henderson (NZL)Lotto - Soudal0:14
29BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:14
30BELAmaury Capiot (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:14
31LATJanis Dakteris (LAT)Differdange - Lösch0:14
32FRAClément Venturini (FRA)Cofidis0:14
33GERChristian Mager (GER)Stölting Service Group0:14
34NZLJames Oram (NZL)One Pro Cycling0:14
35LUXTom Thill (LUX)Differdange - Lösch0:14
36NZLHayden McCormick (NZL)One Pro Cycling0:14
37ESPGabriel Reguero Corral (ESP)Differdange - Lösch0:14
38ITADevid Tintori (ITA)Differdange - Lösch0:14
39FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:14
40FRAFrancis Mourey (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:14
41SUIPirmin Lang (SUI)IAM0:14
42BELOlivier Pardini (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:14
43NEDFloris Gerts (NED)BMC Racing Team0:25
44LUXIvan Centrone (LUX)Differdange - Lösch0:25
45DENPatrick Olesen (DEN)Leopard Pro Cycling0:28
46FRAPierre Luc Périchon (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:34
47FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis0:34
48GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling0:34
49AUSDavid Tanner (AUS)IAM0:34
50HUNKrisztian Lovassy (HUN)Differdange - Lösch0:42
51BELTom Dernies (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:42
52BELGregory Habeaux (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:42
53BELKenny De Ketele (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:48
54FRAFrédéric Brun (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:48
55DENMartin Mortensen (DEN)One Pro Cycling0:51
56BELSander Helven (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:51
57SVKPeter Velits (SVK)BMC Racing Team0:51
58BELJelle Wallays (BEL)Lotto - Soudal0:51
59HKGKing Lok Cheung (HKG)Orica - BikeExchange0:51
60ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Fortuneo - Vital Concept0:51
61SUIOliver Zaugg (SUI)IAM0:51
62NEDJohnny Hoogerland (NED)Roompot - Oranje Peloton0:51
63SUIMathias Frank (SUI)IAM1:01
64ITACarmelo Foti (ITA)1:07
65NEDPieter Weening (NED)Roompot - Oranje Peloton1:11
66BELDylan Theuns (BEL)BMC Racing Team1:11
67BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise1:11
68GERJonas Tenbruck (GER)Stölting Service Group1:14
69DENJohn Bohn Ebsen Kronborg (DEN)One Pro Cycling1:14
70BELFrederik Veuchelen (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:21
71LUXPit Schlechter (LUX)Leopard Pro Cycling1:21
72DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Orica - BikeExchange1:21
73ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobert1:21
74ITAOscar Gatto (ITA)Tinkoff1:21
75BELBoris Dron (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:21
76BELJonathan Dufrasne (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect1:21
77NEDWesley Kreder (NED)Roompot - Oranje Peloton1:21
78POLMarcin Bialoblocki (POL)One Pro Cycling1:21
79NEDReinier Honig (NED)Roompot - Oranje Peloton1:31
80FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Vital Concept1:38
81AUSCaleb Ewan (AUS)Orica - BikeExchange1:44
82AUSSteele Von Hoff (AUS)One Pro Cycling1:44
83BELJulien Stassen (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect1:47
84GERGerald Ciolek (GER)Stölting Service Group2:03
85GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal2:03
86RUSNikolay Trusov (RUS)Tinkoff2:03
87SVKMichal Kolár (SVK)Tinkoff2:03
88NEDTim Kerkhof (NED)Roompot - Oranje Peloton2:17
89GBRAdam Blythe (GBR)Tinkoff2:21
90PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Leopard Pro Cycling2:25
91FRAJérôme Cousin (FRA)Cofidis2:26
92POLMaciej Bodnar (POL)Tinkoff2:26
93DENMichael Reihs (DEN)Stölting Service Group2:41
94DENMads Pedersen (DEN)Stölting Service Group2:41
95ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobert2:50
96NEDEtienne Van Empel (NED)Roompot - Oranje Peloton2:53
97GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Team2:55
98GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal2:55
99BELThomas Deruette (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect2:55
100BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise3:12
101BELLoïc Vliegen (BEL)BMC Racing Team3:23
102SWEPontus Kastemyr (SWE)Differdange - Lösch3:58
103AUSLuke Durbridge (AUS)Orica - BikeExchange4:21
104BELSerge Dewortelaer (BEL)Differdange - Lösch4:41
105ESTAksel Nõmmela (EST)Leopard Pro Cycling5:00
106BELLaurent Van Den Bak (BEL)Leopard Pro Cycling5:00
107LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)BMC Racing Team5:00
108AUSMatthew Harley Goss (AUS)One Pro Cycling5:57
109SUISimon Pellaud (SUI)IAM7:55
110SUITom Bohli (SUI)BMC Racing Team
111BELRoy Jans (BEL)Wanty - Groupe Gobert

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 3 - Eschweiler (Wiltz) – Differdange - 177,4 km - 4 Juni 2016Ontsnapping


1FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis3:57:12
2DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Orica - BikeExchange0:00
3SUIMathias Frank (SUI)IAM0:00
4ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis0:00
5NZLDion Smith (NZL)One Pro Cycling0:12
6AUSAlexander Edmondson (AUS)Orica - BikeExchange0:12
7BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Team0:12
8BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal0:12
9DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Stölting Service Group0:12
10BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:12
11LUXAlex Kirsch (LUX)Stölting Service Group0:12
12FRANicolas Edet (FRA)Cofidis0:12
13NEDMaurits Lammertink (NED)Roompot - Oranje Peloton0:12
14ITAMarco Marcato (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:12
15BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:12
16FRAFrancis Mourey (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:12
17BELGaëtan Bille (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:12
18AUSDavid Tanner (AUS)IAM0:12
19DENChris Anker Sørensen (DEN)Fortuneo - Vital Concept0:12
20FRAYohan Bagot (FRA)Cofidis0:12
21BELDylan Theuns (BEL)BMC Racing Team0:12
22NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Oranje Peloton0:12
23ESPGabriel Reguero Corral (ESP)Differdange - Lösch0:12
24LUXIvan Centrone (LUX)Differdange - Lösch0:12
25BELJelle Wallays (BEL)Lotto - Soudal0:12
26BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal0:12
27FRAJérôme Cousin (FRA)Cofidis0:23
28NZLHayden McCormick (NZL)One Pro Cycling0:31
29BELOlivier Pardini (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:31
30SUIOliver Zaugg (SUI)IAM0:31
31DENPatrick Olesen (DEN)Leopard Pro Cycling0:31
32FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:39
33GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling0:55
34GERChristian Mager (GER)Stölting Service Group0:58
35AUSMathew Hayman (AUS)Orica - BikeExchange1:09
36SVKPeter Velits (SVK)BMC Racing Team1:09
37FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Vital Concept1:09
38BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise1:09
39NEDFloris Gerts (NED)BMC Racing Team1:41
40BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal1:50
41HUNKrisztian Lovassy (HUN)Differdange - Lösch1:50
42GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling1:50
43LATJanis Dakteris (LAT)Differdange - Lösch1:50
44LUXTom Thill (LUX)Differdange - Lösch1:50
45BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise1:50
46BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise1:50
47FRAClément Venturini (FRA)Cofidis1:50
48GERFabian Wegmann (GER)Stölting Service Group1:50
49DENJohn Bohn Ebsen Kronborg (DEN)One Pro Cycling1:50
50BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise2:38
51ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Fortuneo - Vital Concept2:49
52FRAPierre Luc Périchon (FRA)Fortuneo - Vital Concept3:03
53FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Vital Concept3:03
54DENMartin Mortensen (DEN)One Pro Cycling3:03
55NZLGregory Henderson (NZL)Lotto - Soudal3:57
56SUIPirmin Lang (SUI)IAM3:57
57FRAFrédéric Brun (FRA)Fortuneo - Vital Concept4:19
58DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Orica - BikeExchange5:34
59BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert5:34
60FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis5:52
61NEDPieter Weening (NED)Roompot - Oranje Peloton6:16
62AUSLuke Durbridge (AUS)Orica - BikeExchange6:16
63AUTMatthias Brändle (AUT)IAM6:48
64BELLoïc Vliegen (BEL)BMC Racing Team7:36
65BELSander Helven (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise7:36
66GERJonas Tenbruck (GER)Stölting Service Group7:36
67DENMichael Reihs (DEN)Stölting Service Group7:36
68RUSNikolay Trusov (RUS)Tinkoff7:36
69SUISimon Pellaud (SUI)IAM7:36
70ITADevid Tintori (ITA)Differdange - Lösch7:39
71ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobert7:39
72ITAOscar Gatto (ITA)Tinkoff7:39
73BELSerge Dewortelaer (BEL)Differdange - Lösch7:39
74HKGKing Lok Cheung (HKG)Orica - BikeExchange9:46
75BELJonathan Dufrasne (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect9:46
76FRARomain Hardy (FRA)Cofidis10:35
77GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal12:42
78GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal12:42
79AUSMatthew Harley Goss (AUS)One Pro Cycling12:42
80BELKenny De Ketele (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise12:42
81BELAmaury Capiot (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise12:42
82SVKMichal Kolár (SVK)Tinkoff12:45
83GERGerald Ciolek (GER)Stölting Service Group12:45
84AUSSteele Von Hoff (AUS)One Pro Cycling12:45
85AUSCaleb Ewan (AUS)Orica - BikeExchange12:45
86ITACarmelo Foti (ITA)12:45
87POLMarcin Bialoblocki (POL)One Pro Cycling12:45
88BELBoris Dron (BEL)Wanty - Groupe Gobert12:45
89SWEPontus Kastemyr (SWE)Differdange - Lösch12:45
90DENMads Pedersen (DEN)Stölting Service Group12:45
91NZLJames Oram (NZL)One Pro Cycling12:45
92BELGregory Habeaux (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect12:45
93ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobert12:54
94BELTom Dernies (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect13:02
95ESTAksel Nõmmela (EST)Leopard Pro Cycling13:29
96PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Leopard Pro Cycling13:31
97BELLaurent Van Den Bak (BEL)Leopard Pro Cycling13:31
98NEDWesley Kreder (NED)Roompot - Oranje Peloton13:31
99LUXPit Schlechter (LUX)Leopard Pro Cycling13:31
100POLMaciej Bodnar (POL)Tinkoff13:31
101NEDTim Kerkhof (NED)Roompot - Oranje Peloton13:31
102NEDJohnny Hoogerland (NED)Roompot - Oranje Peloton13:31
103NEDReinier Honig (NED)Roompot - Oranje Peloton13:31
104BELJulien Stassen (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect13:31
105BELThomas Deruette (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect13:31
106NEDEtienne Van Empel (NED)Roompot - Oranje Peloton13:37
107LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)BMC Racing Team
108GBRAdam Blythe (GBR)Tinkoff
109GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Team
110BELFrederik Veuchelen (BEL)Wanty - Groupe Gobert

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 4 - Mersch – Luxembourg - 178,2 km - 5 Juni 2016Sprint


1BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Team4:17:44
2NEDMaurits Lammertink (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
3BELDylan Theuns (BEL)BMC Racing Team0:01
4ITAMarco Marcato (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:01
5NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Oranje Peloton0:03
6LUXAlex Kirsch (LUX)Stölting Service Group0:03
7NZLDion Smith (NZL)One Pro Cycling0:03
8DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Orica - BikeExchange0:06
9BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal0:08
10BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:08
11FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis0:08
12BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal0:12
13SUIOliver Zaugg (SUI)IAM0:12
14FRANicolas Edet (FRA)Cofidis0:15
15BELGaëtan Bille (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:15
16NEDFloris Gerts (NED)BMC Racing Team0:19
17DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Stölting Service Group0:21
18ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis0:21
19BELJelle Wallays (BEL)Lotto - Soudal0:21
20FRAFrancis Mourey (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:25
21BELOlivier Pardini (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:27
22SUIMathias Frank (SUI)IAM0:33
23FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis0:33
24FRAYohan Bagot (FRA)Cofidis0:35
25ESPGabriel Reguero Corral (ESP)Differdange - Lösch0:39

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden