De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Giro della Toscana - Memorial Alfredo Martini - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Giro della Toscana - Memorial Alfredo Martini - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2016

Giro della Toscana - Memorial Alfredo Martini 2016

ItaliëItalië - 20 September 2016 - 21 September 2016


Algemeen klassement - 21 September 2016


1ITADaniele Bennati (ITA)Tinkoff8:53:03
2ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:00
3ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistar0:00
4ITAFabio Aru (ITA)Astana0:03
5IRLSam Bennett (IRL)Bora - Argon 180:06
6GBRMark Cavendish (GBR)Dimension Data0:07
7ITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:07
8ITAFabio Sabatini (ITA)Etixx - Quick Step0:07
9FRAPierre Luc Périchon (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:07
10RUSAlexandr Kolobnev (RUS)0:07
11ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:07
12SUIColin Stüssi (SUI)Roth0:07
13ITASimone Ponzi (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice0:07
14FRAElie Gesbert (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:07
15BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:07
16BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:07
17ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk0:07
18ITAAndrea Fedi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:07
19ROUSerghei Tvetcov (ROU)Androni Giocattoli - Sidermec0:07
20COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:07
21ITAMirko Selvaggi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:07
22ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:07
23PORRicardo Augusto Vilela (POR)Caja Rural - Seguros RGA0:07
24ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Argon 180:07
25URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros RGA0:07
26ITAKristian Sbaragli (ITA)Dimension Data0:07
27ITANicola Boem (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:07
28ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:07
29FRAJonathan Hivert (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:07
30RUSSergey Firsanov (RUS)Gazprom - RusVelo0:07
31ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Strongman - Campagnolo Wilier0:07
32BELSerge Pauwels (BEL)Dimension Data0:07
33ITAAlessio Taliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:07
34ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Fortuneo - Vital Concept0:07
35COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana0:07
36ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistar0:07
37GERPaul Voss (GER)Bora - Argon 180:25
38ITAAndrea Pasqualon (ITA)Roth0:55
39ITAMatteo Busato (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:55
40ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Wilier Triestina - Southeast0:55
41ITASimone Andreetta (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:32
42RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - RusVelo1:32
43ERIMerhawi Kudus (ERI)Dimension Data2:07
44FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Vital Concept2:25
45ITADavide Ballerini (ITA)3:08
46COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec5:10
47ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantini6:30
48ITAManuel Belletti (ITA)Wilier Triestina - Southeast6:30
49ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Dimension Data6:30
50ITAAlessandro Bisolti (ITA)Nippo - Vini Fantini6:30
51POLLeszek Plucinski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice6:30
52RUSAydar Zakarin (RUS)Gazprom - RusVelo6:30
53BRARafael De Mattos Andriato (BRA)6:30
54RUSArtur Ershov (RUS)Gazprom - RusVelo6:30
55ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Dimension Data6:30
56ITAIuri Filosi (ITA)Nippo - Vini Fantini6:43
57ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec6:50
58COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Wilier Triestina - Southeast7:55
59KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana7:55
60BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Sprandi - Polkowice7:55
61GERSilvio Herklotz (GER)Bora - Argon 188:34
62SUINico Brüngger (SUI)Roth8:48
63FRAKévin Ledanois (FRA)Fortuneo - Vital Concept8:48
64FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Vital Concept8:48
65ITAGianfranco Zilioli (ITA)Nippo - Vini Fantini8:48
66FRAMaxime Cam (FRA)Fortuneo - Vital Concept8:48
67ESPHéctor Saez Benito (ESP)Caja Rural - Seguros RGA9:03
68FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk10:58
69ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Caja Rural - Seguros RGA10:58
70AUTFelix Großschartner (AUT)CCC - Sprandi - Polkowice10:58
71VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Sidermec10:58
72ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Caja Rural - Seguros RGA11:12
73FRANicolas Baldo (FRA)Roth11:12
74ITAJacopo Guarnieri (ITA)Team Katusha11:16
75ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros RGA11:33
76BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowice11:33
77ESPMiguel Ángel Benito Diez (ESP)Caja Rural - Seguros RGA11:33
78ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox11:33
79ITASimone Consonni (ITA)Lampre - Merida11:39
80ITAEnrico Gasparotto (ITA)Wanty - Groupe Gobert11:49
81FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordisk12:23
82SUIRoland Thalmann (SUI)Roth12:23
83KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana12:23
84ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)Dimension Data12:37
85GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Argon 1812:37
86AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk13:16
87ESPJavier Mejías Leal (ESP)Novo Nordisk13:16
88RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - RusVelo13:30
89ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini13:30
90KAZNurbolat Kulimbetov (KAZ)Astana City13:30
91ITARiccardo Minali (ITA)13:30
92KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Vino 4ever Sko16:01
93BELJens Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise16:01
94ITAVincenzo Albanese (ITA)16:01
95KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana16:15
96JAPYuma Koishi (JAP)Nippo - Vini Fantini16:15
97RUSAlexander Foliforov (RUS)Gazprom - RusVelo16:15
98ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros RGA16:15
99BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise16:15
100RUSAndrey Solomennikov (RUS)Gazprom - RusVelo17:25
101COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistar17:41
102NZLShane Archbold (NZL)Bora - Argon 1818:30

Etappe 1 - Montecatini Terme - Arezzo - 20 September 2016Sprint


1ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistar4:16:20
2ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:00
3ITADaniele Bennati (ITA)Tinkoff0:00
4ITAFabio Aru (ITA)Astana0:03
5IRLSam Bennett (IRL)Bora - Argon 180:06
6ITAFabio Sabatini (ITA)Etixx - Quick Step0:07
7GBRMark Cavendish (GBR)Dimension Data0:07
8FRAPierre Luc Périchon (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:07
9ITANicola Boem (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:07
10ITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:07
11BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:07
12RUSAlexandr Kolobnev (RUS)0:07
13SUIColin Stüssi (SUI)Roth0:07
14ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk0:07
15ITASimone Ponzi (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice0:07
16BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:07
17FRAElie Gesbert (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:07
18ITASimone Andreetta (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:07
19ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:07
20ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Strongman - Campagnolo Wilier0:07
21COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:07
22ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:07
23PORRicardo Augusto Vilela (POR)Caja Rural - Seguros RGA0:07
24BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:07
25ITAAndrea Fedi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:07
26ROUSerghei Tvetcov (ROU)Androni Giocattoli - Sidermec0:07
27URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros RGA0:07
28ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:07
29ITADiego Rosa (ITA)Astana0:07
30RUSSergey Firsanov (RUS)Gazprom - RusVelo0:07
31FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:07
32ITAAlessio Taliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:07
33FRAJonathan Hivert (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:07
34RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - RusVelo0:07
35COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana0:07
36ITAKristian Sbaragli (ITA)Dimension Data0:07
37GERPaul Voss (GER)Bora - Argon 180:07
38ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice0:07
39ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Fortuneo - Vital Concept0:07
40BELSerge Pauwels (BEL)Dimension Data0:07
41COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:07
42ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistar0:07
43ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Argon 180:07
44ITAMirko Selvaggi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:07
45ERIMerhawi Kudus (ERI)Dimension Data0:42
46ITADavide Ballerini (ITA)0:50
47ITAAndrea Pasqualon (ITA)Roth0:55
48ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Wilier Triestina - Southeast0:55
49ITAMatteo Busato (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:55
50ESPHéctor Saez Benito (ESP)Caja Rural - Seguros RGA4:00
51ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar4:00
52ITAAlessandro Bisolti (ITA)Nippo - Vini Fantini6:30
53BRARafael De Mattos Andriato (BRA)6:30
54GERSilvio Herklotz (GER)Bora - Argon 186:30
55ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Dimension Data6:30
56SUINico Brüngger (SUI)Roth6:30
57BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowice6:30
58KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana6:30
59ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox6:30
60BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Sprandi - Polkowice6:30
61COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Wilier Triestina - Southeast6:30
62POLLeszek Plucinski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice6:30
63ESPMiguel Ángel Benito Diez (ESP)Caja Rural - Seguros RGA6:30
64ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros RGA6:30
65RUSArtur Ershov (RUS)Gazprom - RusVelo6:30
66RUSAydar Zakarin (RUS)Gazprom - RusVelo6:30
67ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Dimension Data6:30
68FRAKévin Ledanois (FRA)Fortuneo - Vital Concept6:30
69FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Vital Concept6:30
70FRAMaxime Cam (FRA)Fortuneo - Vital Concept6:30
71ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantini6:30
72ITAManuel Belletti (ITA)Wilier Triestina - Southeast6:30
73ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec6:30
74ITAGianfranco Zilioli (ITA)Nippo - Vini Fantini6:30
75ITAIuri Filosi (ITA)Nippo - Vini Fantini6:30
76FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk10:58
77SUIRoland Thalmann (SUI)Roth10:58
78POLJakub Kaczmarek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice10:58
79FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordisk10:58
80AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk10:58
81ESPJavier Mejías Leal (ESP)Novo Nordisk10:58
82ITAJacopo Guarnieri (ITA)Team Katusha10:58
83ITAEnrico Gasparotto (ITA)Wanty - Groupe Gobert10:58
84BELJens Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise10:58
85AUTFelix Großschartner (AUT)CCC - Sprandi - Polkowice10:58
86KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana10:58
87KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Vino 4ever Sko10:58
88RUSAndrey Solomennikov (RUS)Gazprom - RusVelo10:58
89ITAVincenzo Albanese (ITA)10:58
90ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Caja Rural - Seguros RGA10:58
91COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar10:58
92VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Sidermec10:58
93BELOtto Vergaerde (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise10:58
94CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar10:58
95RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - RusVelo11:12
96KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana11:12
97JAPYuma Koishi (JAP)Nippo - Vini Fantini11:12
98ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini11:12
99KAZNurbolat Kulimbetov (KAZ)Astana City11:12
100ITAAndrea Vaccher (ITA)Roth11:12
101BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise11:12
102SLOGrega Bole (SLO)Nippo - Vini Fantini11:12
103SUIValentin Baillifard (SUI)Roth11:12
104GERDominique Nerz (GER)Bora - Argon 1811:12
105ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)Dimension Data11:12
106RUSAlexander Foliforov (RUS)Gazprom - RusVelo11:12
107ITASimone Sterbini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox11:12
108ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Caja Rural - Seguros RGA11:12
109POLMateusz Taciak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice11:12
110BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise11:12
111ITARiccardo Minali (ITA)11:12
112ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros RGA11:12
113FRANicolas Baldo (FRA)Roth11:12
114GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Argon 1811:12
115ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec11:12
116COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistar11:12
117ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox11:12
118ITAAdriano Malori (ITA)Movistar11:12
119ITASimone Consonni (ITA)Lampre - Merida11:12
120NZLShane Archbold (NZL)Bora - Argon 1812:01
121BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise
122NEDBrian Kamstra (NED)Novo Nordisk
123AUSJames Glasspool (AUS)Novo Nordisk
124BELKevin De Mesmaeker (BEL)Novo Nordisk
125JAPMarino Kobayashi (JAP)Nippo - Vini Fantini
126AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Argon 18
127GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Data
128ITAAlberto Cecchin (ITA)Roth

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 2 - Montecatini Terme - Pontedera - 21 September 2016Sprint


1IRLSam Bennett (IRL)Bora - Argon 184:36:43
2GBRMark Cavendish (GBR)Dimension Data0:00
3ITADaniele Bennati (ITA)Tinkoff0:00
4ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:00
5ITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
6ITAAndrea Pasqualon (ITA)Roth0:00
7ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistar0:00
8ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
9ITAMirko Selvaggi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
10FRAPierre Luc Périchon (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
11ITAFabio Sabatini (ITA)Etixx - Quick Step0:00
12RUSAlexandr Kolobnev (RUS)0:00
13ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:00
14ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Argon 180:00
15BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
16ITAMatteo Busato (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
17ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:00
18ITAAndrea Fedi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
19ITAManuel Belletti (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
20ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:00
21FRAElie Gesbert (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
22ITASimone Ponzi (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
23SUIColin Stüssi (SUI)Roth0:00
24ITAKristian Sbaragli (ITA)Dimension Data0:00
25ROUSerghei Tvetcov (ROU)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
26FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk0:00
27ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk0:00
28ITAFabio Aru (ITA)Astana0:00
29BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
30URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros RGA0:00
31COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
32PORRicardo Augusto Vilela (POR)Caja Rural - Seguros RGA0:00
33BELSerge Pauwels (BEL)Dimension Data0:00
34FRAJonathan Hivert (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
35ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
36ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Wilier Triestina - Southeast0:00
37ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:00
38RUSSergey Firsanov (RUS)Gazprom - RusVelo0:00
39RUSAydar Zakarin (RUS)Gazprom - RusVelo0:00
40ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Fortuneo - Vital Concept0:00
41RUSArtur Ershov (RUS)Gazprom - RusVelo0:00
42POLLeszek Plucinski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
43FRANicolas Baldo (FRA)Roth0:00
44ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Dimension Data0:00
45ITAAlessio Taliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
46ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Dimension Data0:00
47ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistar0:00
48ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Strongman - Campagnolo Wilier0:00
49ITAAlessandro Bisolti (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
50COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana0:00
51ITANicola Boem (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:00
52BRARafael De Mattos Andriato (BRA)0:00
53AUTFelix Großschartner (AUT)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
54VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
55ITAIuri Filosi (ITA)Nippo - Vini Fantini0:13
56GERPaul Voss (GER)Bora - Argon 180:18
57ITAJacopo Guarnieri (ITA)Team Katusha0:18
58ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:20
59ITASimone Consonni (ITA)Lampre - Merida0:27
60ITAEnrico Gasparotto (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:51
61ERIMerhawi Kudus (ERI)Dimension Data1:25
62RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - RusVelo1:25
63COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Wilier Triestina - Southeast1:25
64ITASimone Andreetta (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:25
65FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordisk1:25
66KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana1:25
67BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Sprandi - Polkowice1:25
68ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)Dimension Data1:25
69SUIRoland Thalmann (SUI)Roth1:25
70KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana1:25
71GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Argon 181:25
72GERSilvio Herklotz (GER)Bora - Argon 182:04
73AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk2:18
74ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini2:18
75ITADavide Ballerini (ITA)2:18
76RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - RusVelo2:18
77ESPJavier Mejías Leal (ESP)Novo Nordisk2:18
78FRAKévin Ledanois (FRA)Fortuneo - Vital Concept2:18
79ITARiccardo Minali (ITA)2:18
80KAZNurbolat Kulimbetov (KAZ)Astana City2:18
81ITAGianfranco Zilioli (ITA)Nippo - Vini Fantini2:18
82FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Vital Concept2:18
83FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Vital Concept2:18
84SUINico Brüngger (SUI)Roth2:18
85FRAMaxime Cam (FRA)Fortuneo - Vital Concept2:18
86KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana5:03
87RUSAlexander Foliforov (RUS)Gazprom - RusVelo5:03
88ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros RGA5:03
89ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros RGA5:03
90ESPMiguel Ángel Benito Diez (ESP)Caja Rural - Seguros RGA5:03
91ESPHéctor Saez Benito (ESP)Caja Rural - Seguros RGA5:03
92KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Vino 4ever Sko5:03
93JAPYuma Koishi (JAP)Nippo - Vini Fantini5:03
94BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise5:03
95BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowice5:03
96ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox5:03
97ITAVincenzo Albanese (ITA)5:03
98COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec5:03
99BELJens Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise5:03
100RUSAndrey Solomennikov (RUS)Gazprom - RusVelo6:27
101COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistar6:29
102NZLShane Archbold (NZL)Bora - Argon 186:29
103GERDominique Nerz (GER)Bora - Argon 18
104ITAAndrea Vaccher (ITA)Roth
105SUIValentin Baillifard (SUI)Roth
106BELOtto Vergaerde (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise
107BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise
108BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise
109SLOGrega Bole (SLO)Nippo - Vini Fantini
110POLMateusz Taciak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice
111POLJakub Kaczmarek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice
112ITASimone Sterbini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox
113ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox
114ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec
115ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar
116COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar
117ITAAdriano Malori (ITA)Movistar
118CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar
119ITADiego Rosa (ITA)Astana
120ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden