De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Memorial Marco Pantani - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2016

Memorial Marco Pantani 2016

ItaliëItalië - 17 September 2016


Memorial Marco Pantani - 17 September 2016


1ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:28:50
2ITAMatteo Busato (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
3ITAPaolo Totò (ITA)0:00
4ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Merida0:00
5ITAMarco Tizza (ITA)D'Amico - Bottecchia0:00
6ITAGianmarco Di Francesco (ITA)Norda - MG.Kvis0:00
7ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:00
8ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
9ITADavide Mucelli (ITA)Meridiana - Kamen0:00
10ITAMarco Tecchio (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:00
11COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Wilier Triestina - Southeast0:00
12ITAAntonio Santoro (ITA)Meridiana - Kamen0:00
13RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx0:00
14POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida0:00
15COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
16ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:27
17ITAGianfranco Zilioli (ITA)Nippo - Vini Fantini0:31
18ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:35
19NEDPeter Schulting (NED)Parkhotel Valkenburg1:57
20ITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier Triestina - Southeast1:57
21ITASimone Velasco (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:57
22ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantini1:57
23RUSAlexandr Kolobnev (RUS)1:57
24FRAElie Gesbert (FRA)Fortuneo - Vital Concept1:57
25ITADavide Pacchiardo (ITA)GM Europa Ovini1:57
26RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data - Qhubeka1:57
27RUSIvan Balykin (RUS)GM Europa Ovini1:57
28ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros RGA1:57
29ITAAntonio Di Sante (ITA)GM Europa Ovini1:57
30RSAStefan De Bod (RSA)Dimension Data - Qhubeka1:57
31RUSDmitriy Strakhov (RUS)Lokosphinx1:57
32ITAEnrico Salvador (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani1:57
33NEDJasper Ockeloen (NED)Parkhotel Valkenburg1:57
34PORRicardo Augusto Vilela (POR)Caja Rural - Seguros RGA1:57
35BRARafael De Mattos Andriato (BRA)1:57
36ITAMichele Gazzarra (ITA)Norda - MG.Kvis1:57
37ITAIuri Filosi (ITA)Nippo - Vini Fantini1:57
38RUSAydar Zakarin (RUS)Gazprom - RusVelo1:57
39RUSSergey Vdovin (RUS)Lokosphinx1:57
40RUSSergey Firsanov (RUS)Gazprom - RusVelo1:57
41FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Vital Concept1:57
42ITASimone Ponzi (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice1:57
43ITASimone Andreetta (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:57
44URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros RGA1:57
45ITAMarco Zamparella (ITA)Amore & Vita - Selle SMP1:57
46ITAAlex Turrin (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani1:57
47ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:57
48ITAAndrea Cacciotti (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani1:57
49ITADavide Viganò (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:57
50ESPVictor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC - Sprandi - Polkowice1:57
51ITAMauro Finetto (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani1:57
52ITAFausto Masnada (ITA)1:57
53ITASimone Petilli (ITA)Lampre - Merida1:57
54ESPMiguel Ángel Benito Diez (ESP)Caja Rural - Seguros RGA1:57
55CZEJan Hirt (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice1:57
56VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Sidermec1:57
57ITAAndrea Fedi (ITA)Wilier Triestina - Southeast2:27

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden