De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - De Kustpijl - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2016

De Kustpijl 2016

BelgiëBelgië - 10 September 2016


De Kustpijl - 10 September 2016


1BELTimothy Dupont (BEL)Verandas Willems4:14:03
2BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
3BELJelle Donders (BEL)Superano Ham - Isorex0:00
4ESTAksel Nõmmela (EST)Leopard Pro Cycling0:00
5BELRoy Jans (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
6NEDJohim Ariesen (NED)Metec - TKH0:00
7ITAMarco Zanotti (ITA)Parkhotel Valkenburg0:00
8BELKevyn Ista (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
9BELJoeri Stallaert (BEL)Cibel - Cebon0:00
10NEDWouter Mol (NED)Join's - De Rijke0:00
11BELEdward Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
12NEDTim Ariesen (NED)Seg Racing Academy0:00
13NEDJim Lindenburg (NED)Metec - TKH0:00
14BELJerome Kerf (BEL)3M0:00
15BELRobbe Ghys (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
16BELJonas Castrique (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
17NEDDavy Gunst (NED)Rabobank Development0:00
18BELStijn Steels (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
19BELMaximilien Picoux (BEL)Color Code - ARDen Beef0:00
20BELRobin Steenuit (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
21NEDStan Godrie (NED)Rabobank Development0:00
22BELLawrence Naesen (BEL)Cibel - Cebon0:00
23BELTimothy Stevens (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
24BELGerry Druyts (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
25BELLionel Taminiaux (BEL)Color Code - ARDen Beef0:00
26DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Lotto - Soudal Espoirs0:00
27BELJulien Mortier (BEL)Color Code - ARDen Beef0:00
28BELWim Reynaerts (BEL)0:00
29NORHenrik Evensen (NOR)0:00
30ITAMassimo Graziato (ITA)Parkhotel Valkenburg0:00
31NEDMerijn Korevaar (NED)Rabobank Development0:00
32BELMathias Van Gompel (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
33NEDRobbie Van Bakel (NED)Metec - TKH0:00
34BELJens Vandenbogaerde (BEL)0:00
35BELJonas Rickaert (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
36BELAlexander Geuens (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
37NEDPiotr Havik (NED)3M0:00
38BELGordon De Winter (BEL)Color Code - ARDen Beef0:00
39BELMichael Goolaerts (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
40NEDStephan Bakker (NED)Cycling Team Jo Piels0:00
41BELGuillaume Haag (BEL)T.palm - Pole Continental Wallon0:00
42BELBenjamin Verraes (BEL)Cibel - Cebon0:00
43ESPÓscar Hernández Martinez (ESP)0:00
44BELJelle Mannaerts (BEL)Superano Ham - Isorex0:00
45BELGianni Marchand (BEL)Cibel - Cebon0:00
46BELKevin Verwaest (BEL)Superano Ham - Isorex0:00
47BELLander Seynaeve (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
48NEDRens Te Stroet (NED)Cycling Team Jo Piels0:08
49BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:09
50BELPieter Jacobs (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:09
51BELFrederik Veuchelen (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:09
52NEDJordi Talen (NED)Join's - De Rijke0:09
53FRADavid Boucher (FRA)Crelan - Vastgoedservice0:09
54BELMartin Palm (BEL)Color Code - ARDen Beef0:09
55BELJonathan Dufrasne (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:09
56NEDJelle Nieuwpoort (NED)Rabobank Development0:09
57NEDPeter Lenderink (NED)Rabobank Development0:09
58BELLudwig De Winter (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:09
59NEDMaarten Junte (NED)0:12
60BELMaxime Farazijn (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:12
61NEDBram Nolten (NED)Parkhotel Valkenburg0:15
62DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)Seg Racing Academy0:15
63BELDennis Coenen (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:15
64GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling0:15
65BELMarvin Tasset (BEL)Color Code - ARDen Beef0:15
66BELThomas Vereecken (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:15
67NEDJelle Wolsink (NED)Cycling Team Jo Piels0:15
68BELBavo Haemels (BEL)T.palm - Pole Continental Wallon0:15
69BELJelle Goderis (BEL)3M0:15
70GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling0:15
71NEDIke Groen (NED)Join's - De Rijke0:21
72BELGorik Gardeyn (BEL)Superano Ham - Isorex0:21
73NEDKobus Hereijgers (NED)Join's - De Rijke0:21
74NEDTim Rodenburg (NED)Cycling Team Jo Piels0:21
75BELJoeri Calleeuw (BEL)Verandas Willems0:24
76BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:26
77NEDMaarten Van Trijp (NED)Metec - TKH0:31
78AUSMitchell Mulhern (AUS)Satalyist - Verve0:34
79BELKenny Dehaes (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:42
80BELJimmy Duquennoy (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:47
81NEDDion Beukeboom (NED)Parkhotel Valkenburg0:47
82NEDSieben Wouters (NED)Rabobank Development1:14
83NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert1:29
84NEDRemco Te Brake (NED)Parkhotel Valkenburg1:30
85BELTim De Troyer (BEL)Verandas Willems2:20
86NEDLuuc Bugter (NED)Join's - De Rijke2:20
87BELJimmy Janssens (BEL)3M3:00
88BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert3:00
89BELJan Ghyselinck (BEL)Verandas Willems3:28
90BELEmiel Vermeulen (BEL)3M5:51
91BELThomas Petit (BEL)6:47
92BELDries De Bondt (BEL)Verandas Willems6:47
93NEDFabio Jakobsen (NED)Seg Racing Academy6:47

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden