De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Coppa Bernocchi - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2016

Coppa Bernocchi 2016

ItaliëItalië - 14 September 2016


Coppa Bernocchi - 14 September 2016


1ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek - Segafredo4:25:53
2ITANicola Ruffoni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:00
3ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:00
4ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:00
5ITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
6ITADavide Viganò (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
7RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data - Qhubeka0:00
8ITAGianmarco Di Francesco (ITA)Norda - MG.Kvis0:00
9RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - RusVelo0:00
10KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana0:00
11AUTDennis Paulus (AUT)Tirol0:00
12ITAMarco Zanotti (ITA)Parkhotel Valkenburg0:00
13FRAElie Gesbert (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
14ITAJacopo Guarnieri (ITA)Team Katusha0:00
15ITASimone Velasco (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:00
16ITAAndrea Fedi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
17ITAMarco Tizza (ITA)D'Amico - Bottecchia0:00
18ITAManuel Belletti (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
19RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data - Qhubeka0:00
20ITAEnrico Salvador (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:00
21ITAMatteo Spreafico (ITA)Kolls - BDC0:00
22RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - RusVelo0:00
23ITAMirko Selvaggi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
24ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk0:00
25PORDomingos André Maciel Gonçalves (POR)Caja Rural - Seguros RGA0:00
26ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
27ITADavide Mucelli (ITA)Meridiana - Kamen0:00
28ITADavide Pacchiardo (ITA)GM Europa Ovini0:00
29FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk0:00
30ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:00
31ITAMarco Zamparella (ITA)Amore & Vita - Selle SMP0:00
32ITASacha Modolo (ITA)Lampre - Merida0:00
33ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:00
34ITAElia Viviani (ITA)Sky Professional Cycling Team0:00
35ITAPaolo Totò (ITA)0:00
36COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Wilier Triestina - Southeast0:00
37COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
38ITAMarco Tecchio (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:00
39ALBRedi Halilaj (ALB)Amore & Vita - Selle SMP0:00
40NEDPeter Schulting (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
41AUTSebastian Schönberger (AUT)Tirol0:00
42ITAPierpaolo Ficara (ITA)Amore & Vita - Selle SMP0:00
43ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana0:00
44ITAAndrea Cacciotti (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:00
45ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:00
46POLMaciej Paterski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
47UKROleksandr Prevar (UKR)Kolls - BDC0:00
48ITAMichele Gazzarra (ITA)Norda - MG.Kvis0:00
49NEDJasper Ockeloen (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
50ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
51AUTFelix Großschartner (AUT)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
52ITANicola Gaffurini (ITA)Norda - MG.Kvis0:00
53ITAMichele Scartezzini (ITA)Norda - MG.Kvis0:00
54ITAAntonio Di Sante (ITA)GM Europa Ovini0:00
55AUTMarcel Neuhauser (AUT)Tirol0:00
56POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
57ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Fortuneo - Vital Concept0:00
58ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
59ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:00
60CZEJan Hirt (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
61ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:00
62ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:00
63ESPVictor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
64ITAMauro Finetto (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:00
65ITASimone Ravanelli (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:00
66POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida0:00
67ITASimone Ponzi (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
68UKRVitaliy Buts (UKR)Kolls - BDC0:00
69ESPDavid Belda Garcia (ESP)Roth0:00
70ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
71SUIColin Stüssi (SUI)Roth0:00
72ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamen0:00
73RSAStefan De Bod (RSA)Dimension Data - Qhubeka0:00
74PORRicardo Augusto Vilela (POR)Caja Rural - Seguros RGA0:00
75ITAAndrea Pasqualon (ITA)Roth0:00
76ITADanilo Celano (ITA)Amore & Vita - Selle SMP0:00
77ITAAntonio Santoro (ITA)Meridiana - Kamen0:00
78ITAMarco Coledan (ITA)Trek - Segafredo0:00
79ITAFausto Masnada (ITA)0:00
80ITAOliviero Troia (ITA)0:24
81DENChris Anker Sørensen (DEN)Fortuneo - Vital Concept0:25
82ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantini0:30
83ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:30
84ITAIuri Filosi (ITA)Nippo - Vini Fantini0:30
85ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:30
86ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:30
87ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Merida0:40
88RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - RusVelo0:54
89RUSAndrey Solomennikov (RUS)Gazprom - RusVelo0:54
90ITAVincenzo Albanese (ITA)1:08
91ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:12
92ITASimone Consonni (ITA)Lampre - Merida1:12
93ITAMatteo Busato (ITA)Wilier Triestina - Southeast1:12
94ITADavide Ballerini (ITA)1:26
95NEDDion Beukeboom (NED)Parkhotel Valkenburg2:45
96KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Vino 4ever Sko2:45
97UKRAndriy Bratashchuk (UKR)Kolls - BDC2:45
98RUSEvgeny Zverkov (RUS)Norda - MG.Kvis2:45
99SUINico Brüngger (SUI)Roth2:45
100ESPÓscar Pelegrí Ferrandis (ESP)2:45

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden