De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - La Roue Tourangelle Région Centre - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2016

La Roue Tourangelle Région Centre 2016

FrankrijkFrankrijk - 24 April 2016


La Roue Tourangelle Région Centre - 24 April 2016


1FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale4:29:32
2BELOlivier Pardini (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
3FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terre0:00
4FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeux0:00
5BELBaptiste Planckaert (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
6FRAClément Venturini (FRA)Cofidis0:00
7FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis0:00
8FRAThomas Boudat (FRA)Direct Energie0:00
9FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
10FRADavid Menut (FRA)HP BTP - Auber930:00
11ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:00
12BELKenny Dehaes (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
13BELGerry Druyts (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
14ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg0:00
15FRAAnthony Maldonado (FRA)HP BTP - Auber930:00
16FRALoïc Chetout (FRA)Cofidis0:00
17ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:00
18BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
19FRALorenzo Manzin (FRA)La Française des Jeux0:00
20FRASteven Tronet (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
21COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:00
22BELLaurent Evrard (BEL)3M0:00
23NEDRob Ruijgh (NED)Crelan - Vastgoedservice0:00
24FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
25FRAYannick Martinez (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
26FRAStéphane Poulhies (FRA)Armée de Terre0:00
27ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:00
28GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling0:00
29NEDOscar Riesebeek (NED)Metec - TKH0:00
30NEDPiotr Havik (NED)3M0:00
31FRAAlexis Bodiot (FRA)Armée de Terre0:00
32FRABenjamin Giraud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
33ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:00
34BELGregory Habeaux (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
35FRAMaxime Daniel (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
36FRAMaxime Renault (FRA)HP BTP - Auber930:00
37ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:00
38FRAPierre Gouault (FRA)HP BTP - Auber930:00
39BELPieter Jacobs (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
40GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale0:00
41HUNKrisztian Lovassy (HUN)Differdange - Lösch0:00
42PORSérgio Ferreira Sousa (POR)Vorarlberg0:00
43FRAFélix Pouilly (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
44BELDennis Coenen (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
45NEDJaap De Man (NED)3M0:00
46FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeux0:00
47GERRaphael Freienstein (GER)Kuota - Lotto0:00
48BELBoris Vallée (BEL)Fortuneo - Vital Concept0:00
49FRAYannis Yssaad (FRA)Armée de Terre0:00
50GERMarcel Meisen (GER)0:00
51FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
52FRAMaxime Cam (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
53FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
54ESPGabriel Reguero Corral (ESP)Differdange - Lösch0:00
55ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:00
56LUXTom Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling0:00
57FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie0:00
58BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
59BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
60BELXandro Meurisse (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
61AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg0:00
62SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg0:00
63FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
64BELDieter Bouvry (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
65FRAJulien Guay (FRA)HP BTP - Auber930:00
66BELRobin Steenuit (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
67BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
68FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
69FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
70BELCédric Raymackers (BEL)Differdange - Lösch0:00
71BELAlexander Geuens (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
72URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros RGA0:00
73ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)0:00
74FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre0:00
75BELJimmy Janssens (BEL)3M0:00
76BELThomas Deruette (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
77FRAMarc Sarreau (FRA)La Française des Jeux0:00
78ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:00
79BELDries Hollanders (BEL)Metec - TKH0:00
80GERChristopher Hatz (GER)Kuota - Lotto0:00
81FRAGuillaume Thévenot (FRA)Direct Energie0:00
82FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
83FRAJulien Morice (FRA)Direct Energie0:00
84FRAKevin Lebreton (FRA)Armée de Terre0:00
85FRAThéo Vimpere (FRA)HP BTP - Auber930:00
86ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:00
87ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:00
88BELJimmy Duquennoy (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
89BELJulien Stassen (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
90FRAJérémy Maison (FRA)La Française des Jeux0:00
91ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:00
92NEDStef Krul (NED)Metec - TKH0:00
93ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:00
94NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Metec - TKH0:00
95SWEPontus Kastemyr (SWE)Differdange - Lösch0:00
96BELLouis Verhelst (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
97BELLander Seynaeve (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
98FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeux0:00
99FRAArnaud Courteille (FRA)La Française des Jeux0:00
100FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis0:00
101FRAMarc Fournier (FRA)La Française des Jeux1:00
102NEDWayne Stijns (NED)Differdange - Lösch1:00
103BELJelle Goderis (BEL)3M1:00
104NEDJordi Van Loon (NED)Metec - TKH1:00
105GBRHugh Carthy (GBR)Caja Rural - Seguros RGA1:27
106GERDario Rapps (GER)Kuota - Lotto1:42
107LUXJan 'Drago' Petelin (LUX)Differdange - Lösch1:54
108NEDSjoerd Kouwenhoven (NED)Metec - TKH1:56
109GERLukas Löer (GER)Kuota - Lotto1:56
110GERFelix Drumm (GER)Kuota - Lotto1:56
111LUXMassimo Morabito (LUX)Leopard Pro Cycling1:56
112PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Leopard Pro Cycling1:56
113GERManuel Porzner (GER)Vorarlberg1:56
114FRAClément Koretzky (FRA)Vorarlberg1:56
115FRABenoît Sinner (FRA)Armée de Terre1:56
116ESTGert Jõeäär (EST)Cofidis2:00
117FRARomain Guillemois (FRA)Direct Energie2:00
118GERManuel Schreiber (GER)Vorarlberg2:31
119GERTobias Knaup (GER)Kuota - Lotto2:55
120ESPAnder Barrenetxea Uriarte (ESP)Euskadi Basque Country - Murias3:34
121FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale3:34
122SWEJonas Ahlstrand (SWE)Cofidis3:34
123FRAJérôme Cousin (FRA)Cofidis3:34
124BELLudwig De Winter (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect3:37
125BELGertjan De Vos (BEL)3M3:38
126FRAThibault Ferasse (FRA)Armée de Terre4:13
127ESPEneko Lizarralde Delgado (ESP)Euskadi Basque Country - Murias4:49
128BELTimothy Stevens (BEL)Crelan - Vastgoedservice5:37
129GERFrederik Dombrowski (GER)Kuota - Lotto7:09

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden