De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Grote Scheldeprijs - Vlaanderen - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Grote Scheldeprijs - Vlaanderen - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2016

Grote Scheldeprijs - Vlaanderen 2016

BelgiëBelgië - 6 April 2016


Grote Scheldeprijs - Vlaanderen - 6 April 2016


1GERMarcel Kittel (GER)Etixx - Quick Step4:54:05
2GBRMark Cavendish (GBR)Dimension Data0:00
3GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal0:00
4BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo0:00
5ITANiccolo Bonifazio (ITA)Trek - Segafredo0:00
6NEDDanny Van Poppel (NED)Sky Professional Cycling Team0:00
7GERNiklas Arndt (GER)Giant - Alpecin0:00
8NEDWouter Wippert (NED)Cannondale - Drapac0:00
9NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
10GBRDaniel McLay (GBR)Fortuneo - Vital Concept0:00
11BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
12IRLSam Bennett (IRL)Bora - Argon 180:00
13BELRoy Jans (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
14BELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidis0:00
15NORAlexander Kristoff (NOR)Team Katusha0:00
16BELBoris Vallée (BEL)Fortuneo - Vital Concept0:00
17FRAMarc Sarreau (FRA)La Française des Jeux0:03
18NEDAndré Looij (NED)Roompot - Oranje Peloton0:03
19LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale0:03
20SVKErik Baska (SVK)Tinkoff0:03
21ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:03
22ITAFabio Sabatini (ITA)Etixx - Quick Step0:03
23FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeux0:03
24POLEryk Laton (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:03
25POLJaroslaw Marycz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:03
26ITAJacopo Guarnieri (ITA)Team Katusha0:03
27BELJonas Rickaert (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:09
28ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Etixx - Quick Step0:09
29NEDRamon Sinkeldam (NED)Giant - Alpecin0:11
30NEDWesley Kreder (NED)Roompot - Oranje Peloton0:11
31POLMaciej Paterski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:11
32NZLJack Bauer (NZL)Cannondale - Drapac0:11
33NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Oranje Peloton0:11
34GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal0:14
35NEDBarry Markus (NED)Roompot - Oranje Peloton0:14
36FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:20
37FRARayane Bouhanni (FRA)Cofidis0:20
38DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Soudal0:20
39BELMaxime Farazijn (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:20
40LTUIgnatas Konovalovas (LTU)La Française des Jeux0:20
41BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal0:20
42CANHugo Houle (CAN)AG2R - La Mondiale0:20
43NEDBoy Van Poppel (NED)Trek - Segafredo0:20
44KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana0:20
45ITAAndrea Guardini (ITA)Astana0:20
46ITAElia Viviani (ITA)Sky Professional Cycling Team0:23
47AUTMichael Gogl (AUT)Tinkoff0:25
48ITAMatteo Draperi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:25
49SVKJuraj Sagan (SVK)Tinkoff0:25
50SVKMichal Kolár (SVK)Tinkoff0:25
51RUSNikolay Trusov (RUS)Tinkoff0:25
52FRASébastien Turgot (FRA)AG2R - La Mondiale0:25
53LATGatis Smukulis (LAT)Astana0:25
54BELBert De Backer (BEL)Giant - Alpecin0:25
55POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:25
56SUIGrégory Rast (SUI)Trek - Segafredo0:25
57RUSPavel Brutt (RUS)Tinkoff0:25
58NEDTom Stamsnijder (NED)Giant - Alpecin0:25
59IRLRyan Mullen (IRL)Cannondale - Drapac0:25
60USATyler Farrar (USA)Dimension Data0:29
61BELKenny Dehaes (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:29
62ITASimone Ponzi (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice0:29
63BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:29
64BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:29
65NZLShane Archbold (NZL)Bora - Argon 180:29
66BELKris Boeckmans (BEL)Lotto - Soudal0:29
67BELJelle Wallays (BEL)Lotto - Soudal0:29
68BELTom Van Asbroeck (BEL)Lotto NL - Jumbo0:29
69GERRobert Wagner (GER)Lotto NL - Jumbo0:29
70ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek - Segafredo0:29
71DENMichael Mørkøv (DEN)Team Katusha0:29
72GERRüdiger Selig (GER)Bora - Argon 180:39
73POLLukasz Wisniowski (POL)Etixx - Quick Step0:39
74RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data0:39
75RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katusha0:39
76ITALiam Bertazzo (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:42
77ITAGianni Moscon (ITA)Sky Professional Cycling Team0:42
78BELSean De Bie (BEL)Lotto - Soudal0:49
79ENGScott Thwaites (ENG)Bora - Argon 180:51
80UKRYaroslav Popovych (UKR)Trek - Segafredo1:07
81FRAFlorian Sénéchal (FRA)Cofidis1:07
83NEDIvar Slik (NED)Roompot - Oranje Peloton1:18
84RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Team Katusha1:20
85ITAMatteo Trentin (ITA)Etixx - Quick Step1:23
86RSANick Dougall (RSA)Dimension Data1:27
87GERChristian Knees (GER)Sky Professional Cycling Team1:31
88BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise1:41
89ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Wilier Triestina - Southeast1:44
90BELRobin Steenuit (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:50
91AUSZakkari Dempster (AUS)Bora - Argon 181:52
92GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Argon 182:03
93LTURamunas Navardauskas (LTU)Cannondale - Drapac2:03
94FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie2:07
95SLOBorut Bozic (SLO)Cofidis2:07
96NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Oranje Peloton2:07
97BELMaarten Wynants (BEL)Lotto NL - Jumbo2:07
98BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Etixx - Quick Step2:15
99NEDTwan Castelijns (NED)Lotto NL - Jumbo2:18
100NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbo2:18
101NEDMaarten Tjallingii (NED)Lotto NL - Jumbo2:18
102BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis2:18
103BELTom Boonen (BEL)Etixx - Quick Step2:18
104FRAJulien Morice (FRA)Direct Energie2:18
105NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot - Oranje Peloton2:18
106KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana2:18
107BELStijn Steels (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise2:18
108AUTMarco Haller (AUT)Team Katusha2:25
109FRAThomas Boudat (FRA)Direct Energie2:44
110BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)La Française des Jeux3:05
111SUIFabian Cancellara (SUI)Trek - Segafredo3:05
112IRLMatthew Brammeier (IRL)Dimension Data3:05
113GBRAdam Blythe (GBR)Tinkoff3:05
114FRAPierre-Henri Lecuisinier (FRA)La Française des Jeux3:05
115CANRyan Anderson (CAN)Direct Energie3:05
116NZLJesse Sergent (NZL)AG2R - La Mondiale3:05
117BELFrederik Veuchelen (BEL)Wanty - Groupe Gobert3:05
118FRACyril Lemoine (FRA)Cofidis3:05
119FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie3:05
120FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondiale3:05
121AUTBernhard Eisel (AUT)Dimension Data4:10
122GBRLuke Rowe (GBR)Sky Professional Cycling Team4:10
123CANAntoine Duchesne (CAN)Direct Energie4:10
124BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert4:10
125BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal4:10
126BELStijn Devolder (BEL)Trek - Segafredo4:10
127NEDLieuwe Westra (NED)Astana4:10
128FRAMaxime Daniel (FRA)AG2R - La Mondiale5:12
129FRASteven Tronet (FRA)Fortuneo - Vital Concept5:12
130NEDLars Van Der Haar (NED)Giant - Alpecin5:12
131NORVegard Breen (NOR)Fortuneo - Vital Concept5:17
132NORDaniel Hoelgaard (NOR)La Française des Jeux5:17
133NEDSebastian Langeveld (NED)Cannondale - Drapac5:17
134NORKristoffer Skjerping (NOR)Cannondale - Drapac5:17
135FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Vital Concept5:17
136GBRAndrew Fenn (GBR)Sky Professional Cycling Team5:17
137RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data5:48
138ITAAlan Marangoni (ITA)Cannondale - Drapac5:48
139NEDSteven Lammertink (NED)Lotto NL - Jumbo7:56
140ITADavide Martinelli (ITA)Etixx - Quick Step7:56
141GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale7:56
142FRAJean-Marc Bideau (FRA)Fortuneo - Vital Concept7:56
143AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Argon 187:56
144ITAAndrea Dal Col (ITA)7:56
145FRAMaxime Cam (FRA)Fortuneo - Vital Concept7:56
146BELLander Seynaeve (BEL)Wanty - Groupe Gobert7:56
147ITAMirko Trosino (ITA)Wilier Triestina - Southeast7:56
148USAChad Haga (USA)Giant - Alpecin7:56
149BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowice7:56
150ITAMirko Tedeschi (ITA)Wilier Triestina - Southeast7:56

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden