De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de Gironde - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de Gironde - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2016

Tour de Gironde 2016

FrankrijkFrankrijk - 27 Mei 2016 - 29 Mei 2016


Algemeen klassement - 29 Mei 2016


1NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Joker Byggtorget12:39:59
2FRAMathias Le Turnier (FRA)Océane Top 160:56
3NORKrister Hagen (NOR)Coop - Øster Hus1:00
4NEDJeroen Meijers (NED)Rabobank Development1:02
5GERMarcel Meisen (GER)1:04
6FRALuc Tellier (FRA)1:06
7ESPPablo Torres Muiño (ESP)Burgos - BH1:06
8FRAMarlon Gaillard (FRA)Vendée U1:07
9COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobon1:08
10KAZGalym Akhmetov (KAZ)Astana City1:09
11GERTheo Reinhardt (GER)RadNet - Rose1:09
12NORAdrian Aas Stien (NOR)Joker Byggtorget1:22
13FRAMorgan Lamoisson (FRA)Vendée U1:23
14FRAAntoine Leplingard (FRA)Vendée U1:29
15NEDStan Godrie (NED)Rabobank Development1:51
16NEDElmar Reinders (NED)Cycling Team Jo Piels1:51
17SUIPatrick Müller (SUI)BMC Development1:51
18FRASylvain Blanquefort (FRA)1:51
19COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobon1:57
20FRAYoann Paillot (FRA)Océane Top 161:57
21GERRaphael Freienstein (GER)Kuota - Lotto2:00
22NOROle Forfang (NOR)Joker Byggtorget2:01
23COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon2:01
24FRAGuillaume Gaboriaud (FRA)2:01
25KAZYuriy Chsherbinin (KAZ)Astana City2:06
26NORKristoffer Halvorsen (NOR)Joker Byggtorget2:07
27NEDArvid De Kleijn (NED)Cycling Team Jo Piels2:08
28FRAKevin Francillette (FRA)2:10
29ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH2:10
30FRAIvan Gicquiau (FRA)2:10
31FRAFabien Rondeau (FRA)2:14
32PORAndré Crispim (POR)2:16
33FRARomain Faussurier (FRA)2:20
34SUIGino Mäder (SUI)2:31
35NEDJelle Nieuwpoort (NED)Rabobank Development2:35
36SUIFabian Lienhard (SUI)BMC Development2:35
37SUIMartin Schäppi (SUI)BMC Development2:35
38FRARémi Benarfa (FRA)2:35
39PORCésar Martingil (POR)2:43
40FRAPierre Crema (FRA)Team Cycliste Périgord2:44
41GERMario Vogt (GER)RadNet - Rose2:49
42FRAKévin Le Cunff (FRA)2:55
43FRAKevin Perret (FRA)2:56
44NEDMerijn Korevaar (NED)Rabobank Development2:59
45NORTruls Engen Korsaeth (NOR)Joker Byggtorget3:00
46GERChristopher Hatz (GER)Kuota - Lotto3:07
47ESPJorge Cubero Galvez (ESP)Burgos - BH3:38
48FRAJules Roueil (FRA)3:40
49NEDDylan Bouwmans (NED)Rabobank Development3:40
50GERLuca Henn (GER)Kuota - Lotto3:40
51NORAugust Jensen (NOR)Coop - Øster Hus3:45
52FRAAxel Crochard (FRA)3:51
53NOROle Andre Austevoll (NOR)Coop - Øster Hus3:51
54FRAJayson Valade (FRA)3:58
55KAZMaxim Satlikov (KAZ)Astana City3:59
56FRAThibault Athané (FRA)CR4 Chemins/Roanne3:59
57FRAVictor Gousset (FRA)4:03
58FRAFlavien Maurelet (FRA)4:16
59GERRobert Retschke (GER)Kuota - Lotto4:20
60PORDavid Ribeiro (POR)4:22
61FRALucas Papillon (FRA)CR4 Chemins/Roanne4:22
62GERTobias Knaup (GER)Kuota - Lotto4:23
63FRACyrille Patoux (FRA)4:24
64ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BH4:35
65KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Astana City4:42
66FRAAlexis Guerin (FRA)4:53
67SUIKilian Franikiny (SUI)BMC Development5:00
68GERKersten Thiele (GER)RadNet - Rose5:18
69FRATaruia Krainer (FRA)Vendée U5:30
70PORTiago Antunes (POR)5:33
71FRAKevin Guillot (FRA)5:38
72FRAMickaël Larpe (FRA)5:39
73SUIOlivier Beer (SUI)5:41
74SWEPhilip Lindau (SWE)Joker Byggtorget5:46
75PORJoão Letras (POR)5:59
76FRAAlexis Diligeart (FRA)Océane Top 165:59
77NEDMaik Van der Heijden (NED)6:07
78FRAPatrick Szewe (FRA)Team Cycliste Périgord6:07
79NEDMaikel Bos (NED)Cycling Team Jo Piels6:11
80KAZAnton Kuzmin (KAZ)Astana City6:16
81FRAClément Carisey (FRA)CR4 Chemins/Roanne6:21
82FRATom Garcia (FRA)6:58
83NORMagnus Børresen (NOR)Coop - Øster Hus7:19
84FRABastien Ruffinengo (FRA)7:26
85PORMarvin Scheulen (POR)7:32
86KAZSergey Luchshenko (KAZ)Astana City8:40
87FRAYohan Soubes (FRA)8:45
88FRABoris Zimine (FRA)9:08
89FRAFlorian Dumourier (FRA)CR4 Chemins/Roanne9:28
90FRAAurélien Moulin (FRA)Océane Top 169:49
91FRADamien Polloni (FRA)Team Payname10:00
92FRALilian Sanvicente (FRA)10:55
93NEDPatrick Van Leeuwen (NED)Cycling Team Jo Piels11:08
94FRAClément Barbeau (FRA)Océane Top 1611:18
95FRABaptiste Constantin (FRA)Océane Top 1613:06
96NOREven Rege (NOR)Coop - Øster Hus14:07
97FRAKévin Soubes (FRA)14:31
98FRAAlexandre Jamet (FRA)CR4 Chemins/Roanne15:17
99FRAAurélien Lefebvre (FRA)16:57
100FRAAchille Métro (FRA)Team Payname19:05
101FRADavid Riviere (FRA)Vendée U23:22
102FRAMaxence Moncassin (FRA)23:36
103FRADamien Fabre (FRA)25:57
104FRAWesley Dubedat (FRA)26:43
105PORGonçalo Leaça (POR)26:44
106POREmanuel Duarte (POR)26:55
107NORAudric Pasquet (NOR)Team Cycliste Périgord27:01
108COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon35:34
109FRAMax Massat (FRA)Team Payname35:49
110MRIOlivier Le Court de Billot (MRI)38:08
111FRASébastien Piry (FRA)38:37
112FRAGuillaume Soufflet (FRA)38:37
113FRAPierre-André Fayette (FRA)44:19
114PORRafael Apolinario (POR)46:34

Etappe 1 - Bordeaux-Caudéran - Lacanau - 162 km - 27 Mei 2016Sprint


1NORTruls Engen Korsaeth (NOR)Joker Byggtorget3:26:39
2NORKristoffer Halvorsen (NOR)Joker Byggtorget0:03
3NORAdrian Aas Stien (NOR)Joker Byggtorget0:03
4GERNils Schomber (GER)RadNet - Rose0:03
5NEDStan Godrie (NED)Rabobank Development0:03
6NEDArvid De Kleijn (NED)Cycling Team Jo Piels0:03
7PORRui Oliveira (POR)0:03
8FRAKevin Francillette (FRA)0:03
9KAZGalym Akhmetov (KAZ)Astana City0:03
10FRAClement Russo (FRA)0:03
11FRACyrille Patoux (FRA)0:03
12KAZMaxim Satlikov (KAZ)Astana City0:03
13ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BH0:03
14FRAMorgan Lamoisson (FRA)Vendée U0:03
15FRAClément Barbeau (FRA)Océane Top 160:03
16KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Astana City0:03
17FRAJayson Valade (FRA)0:03
18NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Joker Byggtorget0:03
19COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobon0:03
20FRAKevin Perret (FRA)0:03
21FRAGuillaume Bonnet (FRA)0:03
22FRAMaxence Moncassin (FRA)0:03
23FRAKévin Le Cunff (FRA)0:03
24NOROle Forfang (NOR)Joker Byggtorget0:03
25NEDElmar Reinders (NED)Cycling Team Jo Piels0:03
26FRAPierre Crema (FRA)Team Cycliste Périgord0:03
27FRARomain Faussurier (FRA)0:03
28SUIPatrick Müller (SUI)BMC Development0:03
29FRAFlavien Maurelet (FRA)0:03
30NEDJelle Nieuwpoort (NED)Rabobank Development0:03
31FRAThomas Drouault (FRA)Team Payname0:03
32COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobon0:03
33NEDDylan Bouwmans (NED)Rabobank Development0:03
34FRALouis Pijourlet (FRA)CR4 Chemins/Roanne0:03
35NORKrister Hagen (NOR)Coop - Øster Hus0:03
36COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon0:03
37COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobon0:03
38PORAndré Crispim (POR)0:03
39GERMario Vogt (GER)RadNet - Rose0:03
40SUIGino Mäder (SUI)0:03
41SUIFabian Lienhard (SUI)BMC Development0:03
42KAZAnton Kuzmin (KAZ)Astana City0:03
43FRABoris Zimine (FRA)0:03
44FRAGuillaume Gaboriaud (FRA)0:03
45FRAMickaël Larpe (FRA)0:03
46GERHenning Bommel (GER)RadNet - Rose0:03
47NEDMerijn Korevaar (NED)Rabobank Development0:03
48KAZYuriy Chsherbinin (KAZ)Astana City0:03
49GERDomenic Weinstein (GER)RadNet - Rose0:03
50FRAAurélien Lefebvre (FRA)0:03
51FRAJules Roueil (FRA)0:03
52NORAugust Jensen (NOR)Coop - Øster Hus0:03
53FRALuc Tellier (FRA)0:03
54PORMarvin Scheulen (POR)0:03
55FRAKevin Guillot (FRA)0:03
56GERRaphael Freienstein (GER)Kuota - Lotto0:03
57PORDavid Ribeiro (POR)0:03
58PORCésar Martingil (POR)0:03
59PORJoão Letras (POR)0:03
60SUIMartin Schäppi (SUI)BMC Development0:03
61FRAThibault Athané (FRA)CR4 Chemins/Roanne0:03
62FRAAxel Crochard (FRA)0:03
63GERMarcel Meisen (GER)0:03
64FRAValentin Tortelier (FRA)0:03
65FRALucas Papillon (FRA)CR4 Chemins/Roanne0:03
66FRAAntoine Leplingard (FRA)Vendée U0:03
67COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon0:03
68FRAVictor Gousset (FRA)0:03
69FRAAlexis Diligeart (FRA)Océane Top 160:03
70FRATom Garcia (FRA)0:03
71FRAYoann Paillot (FRA)Océane Top 160:03
72NEDJeroen Meijers (NED)Rabobank Development0:03
73NORAudric Pasquet (NOR)Team Cycliste Périgord0:03
74NOROle Andre Austevoll (NOR)Coop - Øster Hus0:03
75FRAClément Carisey (FRA)CR4 Chemins/Roanne0:03
76FRAMathias Le Turnier (FRA)Océane Top 160:03
77NEDMaik Van der Heijden (NED)0:03
78FRADavid Riviere (FRA)Vendée U0:03
79FRAFlorian Dumourier (FRA)CR4 Chemins/Roanne0:03
80SWEPhilip Lindau (SWE)Joker Byggtorget0:03
81FRAFabien Rondeau (FRA)0:03
82FRAGuillaume Soufflet (FRA)0:03
83FRASébastien Piry (FRA)0:03
84FRAMickaël Szkolnik (FRA)0:03
85FRABaptiste Constantin (FRA)Océane Top 160:03
86FRALoic Herbreteau (FRA)0:03
87PORTiago Antunes (POR)0:03
88ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)Manzana - Postobon0:03
89NEDMaikel Bos (NED)Cycling Team Jo Piels0:03
90FRASylvain Blanquefort (FRA)0:03
91FRAJérémy Loubeau (FRA)0:03
92FRAGabriel Peyencet (FRA)Team Cycliste Périgord0:03
93FRAAlexandre Jamet (FRA)CR4 Chemins/Roanne0:03
94FRAWesley Dubedat (FRA)0:03
95POREmanuel Duarte (POR)0:03
96FRAYohan Soubes (FRA)0:03
97FRAAchille Métro (FRA)Team Payname0:03
98FRAPatrick Szewe (FRA)Team Cycliste Périgord0:03
99FRAClément Jolibert (FRA)Team Payname0:03
100GERChristopher Hatz (GER)Kuota - Lotto0:03
101GERTheo Reinhardt (GER)RadNet - Rose0:03
102FRARémi Benarfa (FRA)0:03
103NORMagnus Børresen (NOR)Coop - Øster Hus0:03
104GERLuca Henn (GER)Kuota - Lotto0:03
105FRABastien Ruffinengo (FRA)0:03
106SUIOlivier Beer (SUI)0:03
107SUIKilian Franikiny (SUI)BMC Development0:03
108FRATaruia Krainer (FRA)Vendée U0:03
109FRAMiguel Fillaut (FRA)0:03
110FRALilian Sanvicente (FRA)0:03
111FRAIvan Gicquiau (FRA)0:03
112FRADamien Fabre (FRA)0:03
113GERRobert Retschke (GER)Kuota - Lotto0:03
114MRIOlivier Le Court de Billot (MRI)0:03
115ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BH0:03
116FRAMartial Roman (FRA)0:03
117GERTobias Knaup (GER)Kuota - Lotto0:03
118NEDStefan Poutsma (NED)Cycling Team Jo Piels0:03
119FRAThomas Alfonso (FRA)0:03
120ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH0:03
121ESPPablo Torres Muiño (ESP)Burgos - BH0:03
122ESPJorge Cubero Galvez (ESP)Burgos - BH0:03
123FRADamien Polloni (FRA)Team Payname0:03
124FRAMax Massat (FRA)Team Payname0:03
125FRAKévin Soubes (FRA)0:03
126ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Burgos - BH0:03
127FRAMarlon Gaillard (FRA)Vendée U0:03
128FRAAlexis Guerin (FRA)0:03
129KAZSergey Luchshenko (KAZ)Astana City0:03
130GERKersten Thiele (GER)RadNet - Rose0:03
131PORLuis Gomes (POR)0:03
132PORTiago Ferreira (POR)0:03
133FRALaurent Lévêque (FRA)2:51
134NOREven Rege (NOR)Coop - Øster Hus2:55
135FRAAurélien Moulin (FRA)Océane Top 162:59
136FRADamien Lapouges (FRA)Team Cycliste Périgord6:27
137FRABastien Bonnemayre (FRA)Team Payname6:27
138PORGonçalo Leaça (POR)6:27
139FRAGuillaume Galles (FRA)6:27
140FRAPierre-André Fayette (FRA)6:27
141NEDPatrick Van Leeuwen (NED)Cycling Team Jo Piels6:29
142FRAStéphane Reimherr (FRA)Team Cycliste Périgord7:04
143NEDJeff Vermeulen (NED)Cycling Team Jo Piels7:04
144PORRafael Apolinario (POR)9:15
145FRARemi Verardo (FRA)15:04
146FRADavid Cherbonnet (FRA)
147NORHaavard Blikra (NOR)Coop - Øster Hus

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 2 - Carbon-Blanc - Cenon - 211 km - 28 Mei 2016Medium berg


1NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Joker Byggtorget5:09:35
2GERMarcel Meisen (GER)0:44
3FRAMathias Le Turnier (FRA)Océane Top 160:44
4NORKrister Hagen (NOR)Coop - Øster Hus0:46
5NEDJeroen Meijers (NED)Rabobank Development0:46
6FRAKévin Le Cunff (FRA)0:50
7FRALuc Tellier (FRA)0:50
8ESPPablo Torres Muiño (ESP)Burgos - BH0:50
9COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobon0:52
10GERTheo Reinhardt (GER)RadNet - Rose0:53
11FRAMarlon Gaillard (FRA)Vendée U0:53
12KAZGalym Akhmetov (KAZ)Astana City0:53
13FRAAntoine Leplingard (FRA)Vendée U1:13
14FRAMorgan Lamoisson (FRA)Vendée U1:13
15FRAThibault Athané (FRA)CR4 Chemins/Roanne1:18
16NORAdrian Aas Stien (NOR)Joker Byggtorget1:20
17FRAFlavien Maurelet (FRA)1:32
18NEDStan Godrie (NED)Rabobank Development1:35
19GERRaphael Freienstein (GER)Kuota - Lotto1:35
20NEDElmar Reinders (NED)Cycling Team Jo Piels1:35
21FRASylvain Blanquefort (FRA)1:35
22FRAGuillaume Bonnet (FRA)1:35
23FRALucas Papillon (FRA)CR4 Chemins/Roanne1:41
24PORDavid Ribeiro (POR)1:41
25FRAClément Barbeau (FRA)Océane Top 161:41
26NEDMerijn Korevaar (NED)Rabobank Development1:41
27COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobon1:41
28FRAYohan Soubes (FRA)1:41
29FRAYoann Paillot (FRA)Océane Top 161:41
30NEDArvid De Kleijn (NED)Cycling Team Jo Piels1:45
31COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon1:45
32FRAGuillaume Gaboriaud (FRA)1:45
33NOROle Forfang (NOR)Joker Byggtorget1:45
34KAZYuriy Chsherbinin (KAZ)Astana City1:50
35FRAIvan Gicquiau (FRA)1:54
36FRAKevin Francillette (FRA)1:54
37ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH1:54
38NORKristoffer Halvorsen (NOR)Joker Byggtorget1:57
39FRAFabien Rondeau (FRA)1:58
40SWEPhilip Lindau (SWE)Joker Byggtorget2:00
41FRAVictor Gousset (FRA)2:00
42PORAndré Crispim (POR)2:00
43FRABoris Zimine (FRA)2:03
44FRARomain Faussurier (FRA)2:04
45KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Astana City2:05
46FRAJérémy Loubeau (FRA)2:11
47FRAAlexis Guerin (FRA)2:12
48FRAPierre Crema (FRA)Team Cycliste Périgord2:15
49FRAKevin Guillot (FRA)2:15
50NEDJelle Nieuwpoort (NED)Rabobank Development2:19
51FRARémi Benarfa (FRA)2:19
52PORCésar Martingil (POR)2:31
53GERMario Vogt (GER)RadNet - Rose2:33
54GERChristopher Hatz (GER)Kuota - Lotto2:35
55GERLuca Henn (GER)Kuota - Lotto2:36
56FRATaruia Krainer (FRA)Vendée U2:38
57FRAKevin Perret (FRA)2:40
58FRAMickaël Larpe (FRA)2:47
59NORTruls Engen Korsaeth (NOR)Joker Byggtorget2:49
60PORTiago Antunes (POR)2:56
61FRAAlexis Diligeart (FRA)Océane Top 163:22
62ESPJorge Cubero Galvez (ESP)Burgos - BH3:22
63PORJoão Letras (POR)3:22
64FRAJules Roueil (FRA)3:24
65NEDDylan Bouwmans (NED)Rabobank Development3:24
66FRABaptiste Constantin (FRA)Océane Top 163:29
67KAZMaxim Satlikov (KAZ)Astana City3:30
68NEDMaik Van der Heijden (NED)3:30
69GERHenning Bommel (GER)RadNet - Rose3:30
70NEDMaikel Bos (NED)Cycling Team Jo Piels3:30
71FRAAurélien Moulin (FRA)Océane Top 163:30
72FRAPatrick Szewe (FRA)Team Cycliste Périgord3:30
73NEDPatrick Van Leeuwen (NED)Cycling Team Jo Piels3:35
74NORAugust Jensen (NOR)Coop - Øster Hus3:35
75NOROle Andre Austevoll (NOR)Coop - Øster Hus3:35
76FRAAxel Crochard (FRA)3:35
77GERRobert Retschke (GER)Kuota - Lotto3:35
78KAZAnton Kuzmin (KAZ)Astana City3:35
79FRATom Garcia (FRA)3:35
80FRAClément Carisey (FRA)CR4 Chemins/Roanne3:35
81FRAJayson Valade (FRA)3:42
82GERTobias Knaup (GER)Kuota - Lotto3:51
83FRAFlorian Dumourier (FRA)CR4 Chemins/Roanne3:56
84FRACyrille Patoux (FRA)4:08
85PORMarvin Scheulen (POR)4:09
86ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BH4:19
87FRADamien Polloni (FRA)Team Payname4:28
88NORMagnus Børresen (NOR)Coop - Øster Hus4:33
89NOREven Rege (NOR)Coop - Øster Hus4:41
90FRABastien Ruffinengo (FRA)4:49
91GERKersten Thiele (GER)RadNet - Rose4:49
92NEDStefan Poutsma (NED)Cycling Team Jo Piels5:31
93KAZSergey Luchshenko (KAZ)Astana City5:59
94FRALilian Sanvicente (FRA)7:32
95FRAKévin Soubes (FRA)11:45
96SUIPatrick Müller (SUI)BMC Development12:16
97SUIGino Mäder (SUI)12:16
98SUIMartin Schäppi (SUI)BMC Development12:24
99FRAAlexandre Jamet (FRA)CR4 Chemins/Roanne12:36
100SUIOlivier Beer (SUI)12:38
101SUIKilian Franikiny (SUI)BMC Development12:38
102SUIFabian Lienhard (SUI)BMC Development12:54
103FRAStéphane Reimherr (FRA)Team Cycliste Périgord16:28
104FRAAchille Métro (FRA)Team Payname16:28
105FRAAurélien Lefebvre (FRA)16:28
106PORGonçalo Leaça (POR)17:39
107FRADavid Riviere (FRA)Vendée U19:59
108FRAMiguel Fillaut (FRA)21:57
109FRAMaxence Moncassin (FRA)23:20
110FRADamien Fabre (FRA)23:20
111FRAWesley Dubedat (FRA)23:20
112FRAGabriel Peyencet (FRA)Team Cycliste Périgord23:20
113POREmanuel Duarte (POR)24:14
114NORAudric Pasquet (NOR)Team Cycliste Périgord24:24
115PORRafael Apolinario (POR)34:45
116MRIOlivier Le Court de Billot (MRI)34:45
117COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon34:58
118FRAGuillaume Soufflet (FRA)35:14
119FRASébastien Piry (FRA)35:14
120FRAPierre-André Fayette (FRA)35:14
121FRAMax Massat (FRA)Team Payname35:33
122FRAThomas Alfonso (FRA)
123FRAValentin Tortelier (FRA)
124GERDomenic Weinstein (GER)RadNet - Rose
125GERNils Schomber (GER)RadNet - Rose
126FRADamien Lapouges (FRA)Team Cycliste Périgord
127FRAGuillaume Galles (FRA)
128FRALoic Herbreteau (FRA)
129FRALaurent Lévêque (FRA)
130FRAMickaël Szkolnik (FRA)
131FRAThomas Drouault (FRA)Team Payname
132FRAClément Jolibert (FRA)Team Payname
133PORTiago Ferreira (POR)
134PORRui Oliveira (POR)
135FRARemi Verardo (FRA)
136NEDJeff Vermeulen (NED)Cycling Team Jo Piels
137FRALouis Pijourlet (FRA)CR4 Chemins/Roanne
138ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Burgos - BH
139ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BH
140FRAClement Russo (FRA)
141FRAMartial Roman (FRA)
142ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)Manzana - Postobon
143COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobon
144PORLuis Gomes (POR)
145FRABastien Bonnemayre (FRA)Team Payname

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 3 - Captieux - Captieux - 166 km - 29 Mei 2016Sprint


1NORAdrian Aas Stien (NOR)Joker Byggtorget4:03:58
2NORAugust Jensen (NOR)Coop - Øster Hus0:00
3PORCésar Martingil (POR)0:00
4NORKrister Hagen (NOR)Coop - Øster Hus0:00
5NEDStan Godrie (NED)Rabobank Development0:00
6FRAKevin Francillette (FRA)0:00
7FRACyrille Patoux (FRA)0:00
8GERMarcel Meisen (GER)0:00
9FRAKevin Perret (FRA)0:00
10ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BH0:00
11NEDElmar Reinders (NED)Cycling Team Jo Piels0:00
12FRAJules Roueil (FRA)0:00
13COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobon0:00
14NORKristoffer Halvorsen (NOR)Joker Byggtorget0:00
15NEDJeroen Meijers (NED)Rabobank Development0:00
16FRARomain Faussurier (FRA)0:00
17COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobon0:00
18KAZGalym Akhmetov (KAZ)Astana City0:00
19ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH0:00
20SUIPatrick Müller (SUI)BMC Development0:00
21FRAJayson Valade (FRA)0:00
22SUIFabian Lienhard (SUI)BMC Development0:00
23PORAndré Crispim (POR)0:00
24FRAMaxence Moncassin (FRA)0:00
25ESPPablo Torres Muiño (ESP)Burgos - BH0:00

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden