De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van de Haut Var - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van de Haut Var - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2016

Ronde van de Haut Var 2016

FrankrijkFrankrijk - 20 Februari 2016 - 21 Februari 2016


Algemeen klassement - 21 Februari 2016


1FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux9:08:14
2ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar0:00
3ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida0:00
4FRAJulien Simon (FRA)Cofidis0:00
5CZEPetr Vakoc (CZE)Etixx - Quick Step0:00
6FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
7ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
8ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistar0:00
9FRAMaxime Bouet (FRA)Etixx - Quick Step0:00
10NZLPatrick Bevin (NZL)Cannondale - Drapac0:00
11FRAAngelo Tulik (FRA)Direct Energie0:06
12FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale0:06
13ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar0:08
14FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale0:09
15FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Team0:09
16DENChris Anker Sørensen (DEN)Fortuneo - Vital Concept0:09
17FRARudy Molard (FRA)Cofidis0:09
18FRALilian Calmejane (FRA)Direct Energie0:09
19SLOSimon Spilak (SLO)Team Katusha0:09
20USAGregory Lawson Craddock (USA)Cannondale - Drapac0:09
21COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar0:13
22BELPieter Serry (BEL)Etixx - Quick Step0:18
23FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:20
24RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Team Katusha0:47
25NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Drapac0:47
26ITAValerio Conti (ITA)Lampre - Merida0:56
27RUSSergey Chernetskiy (RUS)Team Katusha0:56
28BELLoïc Vliegen (BEL)BMC Racing Team0:56
29COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:56
30ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale0:56
31GERJasha Sütterlin (GER)Movistar0:56
32COLFernando Gaviria Rendon (COL)Etixx - Quick Step0:56
33RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Team Katusha1:07
34POLLukasz Wisniowski (POL)Etixx - Quick Step1:07
35FRAGuillaume Levarlet (FRA)HP BTP - Auber931:07
36BELNikolas Maes (BEL)Etixx - Quick Step1:07
37ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:17
38BELKevyn Ista (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect1:21
39LATToms Skujins (LAT)Cannondale - Drapac1:21
40FRAThomas Voeckler (FRA)Direct Energie1:21
41FRAKevin Lebreton (FRA)Armée de Terre1:24
42FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux1:27
43NEDFloris Gerts (NED)BMC Racing Team1:28
44SVKPeter Velits (SVK)BMC Racing Team1:32
45FRAPierrick Fedrigo (FRA)Fortuneo - Vital Concept1:35
46FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Vital Concept1:36
47FRAJulien Loubet (FRA)Fortuneo - Vital Concept1:39
48FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux1:44
49NEDKai Reus (NED)Verandas Willems1:44
50FRAAnthony Maldonado (FRA)HP BTP - Auber931:52
51FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille1:54
52ITAManuel Senni (ITA)BMC Racing Team2:06
53RUSEgor Silin (RUS)Team Katusha2:15
54FRAFlavien Dassonville (FRA)HP BTP - Auber932:16
55ITASimone Petilli (ITA)Lampre - Merida2:23
56ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Team Katusha2:23
57USATaylor Phinney (USA)BMC Racing Team2:31
58FRAJérôme Mainard (FRA)Armée de Terre2:51
59FRAThéo Vimpere (FRA)HP BTP - Auber932:56
60FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux3:03
61FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis3:24
62FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale3:27
63BELStef Van Zummeren (BEL)Verandas Willems3:34
64BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille4:00
65FRARemy Di Gregorio (FRA)Delko - Marseille Provence KTM4:14
66SVKMartin Velits (SVK)Etixx - Quick Step4:25
67BELGregory Habeaux (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect4:28
68FRAJulien Guay (FRA)HP BTP - Auber934:28
69BELAntoine Demoitie (BEL)Wanty - Groupe Gobert4:28
70ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistar5:25
71FRADavid Menut (FRA)HP BTP - Auber935:30
72LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale5:48
73USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Cannondale - Drapac6:03
74POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida6:27
75FRAThierry Hupond (FRA)Delko - Marseille Provence KTM6:28
76NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert6:43
77BELDaan Myngheer (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille6:57
78FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale7:25
79BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect7:37
80CANAntoine Duchesne (CAN)Direct Energie8:30
81FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis8:30
82ITAGiorgio Cecchinel (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec8:34
83CROKristijan Durasek (CRO)Lampre - Merida8:34
84FRARomain Hardy (FRA)Cofidis8:41
85ITADaniele Ratto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec8:42
86CANRyan Anderson (CAN)Direct Energie8:55
87ITAAlessandro De Marchi (ITA)BMC Racing Team9:40
88ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar9:47
89BELChristophe Prémont (BEL)Verandas Willems9:55
90BELAntoine Warnier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect10:09
91FRAArmindo Fonseca (FRA)Fortuneo - Vital Concept10:43
92BELBrecht Dhaene (BEL)Verandas Willems11:03
93BELThomas Wertz (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect11:34
94FRAJérôme Cousin (FRA)Cofidis11:34
95FRALaurent Pichon (FRA)La Française des Jeux11:34
96FRAThomas Boudat (FRA)Direct Energie11:34
97FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre11:59
98FRARomain Cardis (FRA)Direct Energie12:37
99BELGaëtan Pons (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect13:12
100FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille13:12
101FRABenjamin Thomas (FRA)Armée de Terre13:23
102FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux15:01
103USAPhillip Gaimon (USA)Cannondale - Drapac15:14
104IRLRyan Mullen (IRL)Cannondale - Drapac17:55
105COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Etixx - Quick Step17:55
106RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha19:55
107FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Vital Concept21:58
108NORKristoffer Skjerping (NOR)Cannondale - Drapac22:33
109BELJoeri Calleeuw (BEL)Verandas Willems27:16
110ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar27:16

Etappe 1 - Le Cannet des Maures - Bagnols en Forêt - 155 km - 20 Februari 2016Ontsnapping


1NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Drapac3:53:03
2FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux0:00
3FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
4ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar0:00
5FRAJulien Simon (FRA)Cofidis0:00
6ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida0:00
7ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
8RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Team Katusha0:00
9CZEPetr Vakoc (CZE)Etixx - Quick Step0:00
10NZLPatrick Bevin (NZL)Cannondale - Drapac0:00
11ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar0:00
12ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistar0:00
13FRAMaxime Bouet (FRA)Etixx - Quick Step0:00
14BELPieter Serry (BEL)Etixx - Quick Step0:06
15FRAAngelo Tulik (FRA)Direct Energie0:06
16FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale0:06
17BELLoïc Vliegen (BEL)BMC Racing Team0:09
18FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale0:09
19DENChris Anker Sørensen (DEN)Fortuneo - Vital Concept0:09
20RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Team Katusha0:09
21FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Team0:09
22RUSSergey Chernetskiy (RUS)Team Katusha0:09
23COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar0:09
24ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale0:09
25RUSEgor Silin (RUS)Team Katusha0:09
26ITAValerio Conti (ITA)Lampre - Merida0:09
27FRADavid Menut (FRA)HP BTP - Auber930:09
28COLFernando Gaviria Rendon (COL)Etixx - Quick Step0:09
29FRARudy Molard (FRA)Cofidis0:09
30SLOSimon Spilak (SLO)Team Katusha0:09
31COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:09
32FRALilian Calmejane (FRA)Direct Energie0:09
33FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis0:09
34FRAKevin Lebreton (FRA)Armée de Terre0:09
35USAGregory Lawson Craddock (USA)Cannondale - Drapac0:09

Etappe 2 - Draguignan - Draguignan - 206,8 km - 21 Februari 2016Ontsnapping


1FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux5:15:11
2ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar0:00
3FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
4CZEPetr Vakoc (CZE)Etixx - Quick Step0:00
5ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida0:00
6FRAAngelo Tulik (FRA)Direct Energie0:00
7FRAJulien Simon (FRA)Cofidis0:00
8ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistar0:00
9FRAMaxime Bouet (FRA)Etixx - Quick Step0:00
10FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
11ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
12FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
13FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Team0:00
14NZLPatrick Bevin (NZL)Cannondale - Drapac0:00
15FRALilian Calmejane (FRA)Direct Energie0:00
16DENChris Anker Sørensen (DEN)Fortuneo - Vital Concept0:00
17FRARudy Molard (FRA)Cofidis0:00
18SLOSimon Spilak (SLO)Team Katusha0:00
19FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
20USAGregory Lawson Craddock (USA)Cannondale - Drapac0:00
21FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux0:00
22COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar0:04
23ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar0:08
24BELPieter Serry (BEL)Etixx - Quick Step0:12
25FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux0:17
26RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Team Katusha0:47
27ITAValerio Conti (ITA)Lampre - Merida0:47
28GERJasha Sütterlin (GER)Movistar0:47
29POLLukasz Wisniowski (POL)Etixx - Quick Step0:47
30COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:47
31RUSSergey Chernetskiy (RUS)Team Katusha0:47
32ITADaniele Ratto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:47
33FRAGuillaume Levarlet (FRA)HP BTP - Auber930:47
34NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Drapac0:47
35BELKevyn Ista (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:47

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden