De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour des Fjords - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour des Fjords - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Noorwegen

Uitslagen 2016

Tour des Fjords 2016

NoorwegenNoorwegen - 31 Augustus 2016 - 4 September 2016


Algemeen klassement - 4 September 2016


1NORAlexander Kristoff (NOR)Team Katusha21:39:55
2SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Team0:30
3NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Oranje Peloton0:30
4GERJonas Koch (GER)Verva - Active Jet0:32
5ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team0:33
6NEDPieter Weening (NED)Roompot - Oranje Peloton0:33
7NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)Joker Byggtorget1:10
8GERChristian Mager (GER)Stölting Service Group1:15
9RUSNikolay Trusov (RUS)Tinkoff1:26
10NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Oranje Peloton1:30
11DENChris Anker Sørensen (DEN)Fortuneo - Vital Concept1:31
12NEDJeroen Meijers (NED)Rabobank Development1:41
13ITAAndrea Pasqualon (ITA)Roth1:52
14ITALorenzo Fortunato (ITA)1:52
15FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM2:00
16NORÅsmund Romstad Løvik (NOR)FixIT.no2:07
17AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cycling2:11
18SUIRoland Thalmann (SUI)Roth2:11
19BELDries Van Gestel (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise2:11
20GERNils Politt (GER)Team Katusha2:11
21DENNicolaj Steen (DEN)TreFor2:11
22SUINico Brüngger (SUI)Roth2:11
23GBRRichard Handley (GBR)One Pro Cycling3:16
24DENJohn Bohn Ebsen Kronborg (DEN)One Pro Cycling3:16
25SUIMarcel Aregger (SUI)IAM3:27
26NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Oranje Peloton4:25
27NORAugust Jensen (NOR)Coop - Øster Hus4:27
28NORTorstein Traeen (NOR)Ringeriks - Kraft4:31
29POLMichal Podlaski (POL)Verva - Active Jet6:02
30NORVegard Breen (NOR)Fortuneo - Vital Concept6:16
31NEDFloris Gerts (NED)BMC Racing Team6:47
32RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katusha7:04
33DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Delko - Marseille Provence KTM9:55
34SWEHampus Anderberg (SWE)ColoQuick - Cult10:03
35NORFredrik Strand Galta (NOR)Delko - Marseille Provence KTM11:08
36DENMichael Mørkøv (DEN)Team Katusha11:52
37NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Sparebanken Sør11:59
38SVKJuraj Sagan (SVK)Tinkoff12:31
39NEDDavy Gunst (NED)Rabobank Development12:47
40FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk12:47
41FRAPierre Moncorgé (FRA)Bliz - Merida12:47
42NORFridtjof Røinås (NOR)Sparebanken Sør12:47
43SWEGustav Erik Larsson (SWE)ColoQuick - Cult14:55
44NORØivind Lukkedal (NOR)Coop - Øster Hus15:57
45NEDCees Bol (NED)Rabobank Development16:10
46SUIFabian Lienhard (SUI)BMC Development18:17
47NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Oranje Peloton18:50
48NORKristoffer Halvorsen (NOR)Joker Byggtorget19:04
49BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise19:10
50ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk24:42
51NORKen Eikeland (NOR)25:37
52NORBjørnar Vevatne Øverland (NOR)FixIT.no26:37
53FRARemy Di Gregorio (FRA)Delko - Marseille Provence KTM26:50
54NEDTim Kerkhof (NED)Roompot - Oranje Peloton26:50
55NEDMartijn Budding (NED)Rabobank Development27:54
56NZLJames Oram (NZL)One Pro Cycling27:55
57USAJoey Rosskopf (USA)BMC Racing Team28:53
58FRAFrédéric Brun (FRA)Fortuneo - Vital Concept31:32
59DENMichael Reihs (DEN)Stölting Service Group31:40
60BELOtto Vergaerde (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise32:02
61DENKasper Asgreen (DEN)TreFor32:15
62CZEKarel Hník (CZE)Verva - Active Jet32:37
63RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Team Katusha33:48
64FINMatti Manninen (FIN)Bliz - Merida37:26
65DENTroels Rønning Vinther (DEN)Riwal Platform37:26
66SUIDylan Page (SUI)Roth37:36
67AUTMatthias Krizek (AUT)Roth37:53
68ITAAndrea Montagnoli (ITA)37:53
69FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordisk38:22
70POLPawel Poljanski (POL)Tinkoff38:57
71NEDMerijn Korevaar (NED)Rabobank Development38:57
72BELKenny De Ketele (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise40:12
73DENMads Pedersen (DEN)Stölting Service Group41:38
74CZEJirí Polnický (CZE)Verva - Active Jet41:47
75SVKErik Baska (SVK)Tinkoff42:37
76AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cycling43:59
77NOROscar Landa (NOR)Coop - Øster Hus44:29
78NORÅge Ljøstad Nilsen (NOR)Sparebanken Sør44:38
79ESPJavier Mejías Leal (ESP)Novo Nordisk44:51
80NORAdrian Gjølberg (NOR)FixIT.no46:49
81NORReidar Bohlin Borgersen (NOR)Joker Byggtorget47:01
82DENMark Sehested Pedersen (DEN)TreFor48:04
83NZLBrad Evans (NZL)48:05
84BELJef Van Meirhaeghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise48:29
85NORAudun Brekke Fløtten (NOR)Ringeriks - Kraft49:07
86NORAdrian Aas Stien (NOR)Joker Byggtorget49:09
87DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal Platform49:15
88NORAndreas Erland (NOR)Sparebanken Sør49:30
89GBRJoshua Hunt (GBR)One Pro Cycling51:12
90NOROle Andre Austevoll (NOR)Coop - Øster Hus51:56
91SWEEdvin Wilson (SWE)Joker Byggtorget54:23
92ITANicola Toffali (ITA)Roth54:23
93NEDJelle Nieuwpoort (NED)Rabobank Development54:35
94AUSWilliam Clarke (AUS)Drapac Professional Cycling55:50
95SWEJohan Svensson (SWE)Bliz - Merida56:35
96NORMikkel Tefre Lunder (NOR)Bliz - Merida58:59
97NORKristian Kulseth (NOR)1:00:24
98NORHenrik Sandal (NOR)FixIT.no1:00:44
99GBRSam Williams (GBR)One Pro Cycling1:05:21
100DENDaniel Holm Foder (DEN)TreFor1:06:15
101NORChrister Jensen (NOR)Ringeriks - Kraft1:08:12

Etappe 1 - Os - Bergen - 146,9 km - 31 Augustus 2016Ontsnapping


1AUSLeigh Howard (AUS)IAM3:27:18
2NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Oranje Peloton0:03
3NORAugust Jensen (NOR)Coop - Øster Hus0:06
4ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team0:06
5GERJonas Koch (GER)Verva - Active Jet0:06
6ITAAndrea Pasqualon (ITA)Roth0:06
7NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Oranje Peloton0:06
8BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:06
9NEDJeroen Meijers (NED)Rabobank Development0:06
10NORTruls Engen Korsaeth (NOR)Joker Byggtorget0:06
11DENAlexander Kamp Egested (DEN)Stölting Service Group0:06
12AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cycling0:06
13SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Team0:06
14SUIMarcel Aregger (SUI)IAM0:06
15DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Stölting Service Group0:06
16ITALorenzo Fortunato (ITA)0:06
17RUSNikolay Trusov (RUS)Tinkoff0:06
18NEDMartijn Budding (NED)Rabobank Development0:06
19FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:06
20NORAlexander Kristoff (NOR)Team Katusha0:06
21USAJoey Rosskopf (USA)BMC Racing Team0:06
22SUIRoland Thalmann (SUI)Roth0:06
23NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)Joker Byggtorget0:06
24NEDPieter Weening (NED)Roompot - Oranje Peloton0:06
25NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Sparebanken Sør0:06
26NORVegard Breen (NOR)Fortuneo - Vital Concept0:06
27RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katusha0:06
28BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:06
29AUTMatthias Brändle (AUT)IAM0:06
30NORØivind Lukkedal (NOR)Coop - Øster Hus0:06
31GBRRichard Handley (GBR)One Pro Cycling0:06
32NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Oranje Peloton0:06
33LUXAlex Kirsch (LUX)Stölting Service Group0:06
34FRARemy Di Gregorio (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:06
35NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Oranje Peloton0:06
36NEDDavy Gunst (NED)Rabobank Development0:06
37DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Delko - Marseille Provence KTM0:06
38NEDCees Bol (NED)Rabobank Development0:06
39GERNils Politt (GER)Team Katusha0:14
40GERRoger Kluge (GER)IAM0:20
41AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cycling0:22
42ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk0:22
43FRAFrédéric Brun (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:28
44DENRune Andersen (DEN)0:28
45POLMichal Podlaski (POL)Verva - Active Jet0:28
46SUIFabian Lienhard (SUI)BMC Development0:28
47FRAQuentin Pacher (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:28
48FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk0:28
49BELOtto Vergaerde (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:28
50FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:28
51DENJohn Bohn Ebsen Kronborg (DEN)One Pro Cycling0:28
52NZLJames Oram (NZL)One Pro Cycling0:28
53DENMichael Reihs (DEN)Stölting Service Group0:28
54CZEKarel Hník (CZE)Verva - Active Jet0:28
55DENChris Anker Sørensen (DEN)Fortuneo - Vital Concept0:28
56SVKJuraj Sagan (SVK)Tinkoff0:28
57NORFredrik Strand Galta (NOR)Delko - Marseille Provence KTM0:28
58NORÅsmund Romstad Løvik (NOR)FixIT.no0:28
59DENNicolai Brøchner (DEN)Riwal Platform0:28
60DENMichael Mørkøv (DEN)Team Katusha0:28
61FRAJonathan Hivert (FRA)Fortuneo - Vital Concept1:05
62BELKenny De Ketele (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise1:13
63NORAndreas Vangstad (NOR)Sparebanken Sør1:14
64NORSondre Holst Enger (NOR)IAM1:14
65SUINico Brüngger (SUI)Roth1:14
66AUSWilliam Clarke (AUS)Drapac Professional Cycling1:14
67SWEGustav Erik Larsson (SWE)ColoQuick - Cult1:14
68SVKErik Baska (SVK)Tinkoff1:14
69SWEEdvin Wilson (SWE)Joker Byggtorget1:14
70GBRSam Williams (GBR)One Pro Cycling1:27
71NORJonas Abrahamsen (NOR)Ringeriks - Kraft1:27
72NEDFloris Gerts (NED)BMC Racing Team1:27
73FRAPierre Moncorgé (FRA)Bliz - Merida1:27
74DENNicolaj Steen (DEN)TreFor1:27
75NEDTim Kerkhof (NED)Roompot - Oranje Peloton1:27
76FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Vital Concept1:27
77BELDries Van Gestel (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise1:27
78DENMartin Mortensen (DEN)One Pro Cycling1:51
79DENPatrick Clausen (DEN)Riwal Platform1:51
80DENWilsly Jonas Gregaard (DEN)1:51
81SWEHampus Anderberg (SWE)ColoQuick - Cult1:51
82NEDStef Clement (NED)IAM2:28
83AUTMatthias Krizek (AUT)Roth2:56
84NZLBrad Evans (NZL)2:56
85DENKasper Asgreen (DEN)TreFor2:56
86NORAdrian Aas Stien (NOR)Joker Byggtorget2:56
87NEDYannick Janssen (NED)Bliz - Merida2:56
88FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordisk2:56
89NORPetter Theodorsen (NOR)Sparebanken Sør2:56
90NORKristoffer Halvorsen (NOR)Joker Byggtorget2:56
91NORFridtjof Røinås (NOR)Sparebanken Sør2:56
92NEDPeter Koning (NED)Drapac Professional Cycling2:56
93FINMatti Manninen (FIN)Bliz - Merida2:56
94DENTroels Rønning Vinther (DEN)Riwal Platform2:56
95DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Riwal Platform2:56
96GERChristian Mager (GER)Stölting Service Group2:56
97GBRJoshua Hunt (GBR)One Pro Cycling2:56
98AUSSamuel Spokes (AUS)Drapac Professional Cycling2:56
99DENMark Sehested Pedersen (DEN)TreFor2:56
100NORÅge Ljøstad Nilsen (NOR)Sparebanken Sør3:53
101POLPawel Poljanski (POL)Tinkoff3:53
102FRAChristophe Laborie (FRA)Delko - Marseille Provence KTM3:53
103BELJef Van Meirhaeghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise3:53
104NOROle Andre Austevoll (NOR)Coop - Øster Hus4:16
105NORHenrik Sandal (NOR)FixIT.no4:16
106NORKen Eikeland (NOR)4:16
107NORBjørnar Vevatne Øverland (NOR)FixIT.no4:18
108SUIDylan Page (SUI)Roth4:18
109NORNikolai Tefre Lunder (NOR)Bliz - Merida4:18
110RUSAnton Vorobev (RUS)Team Katusha4:18
111NORAdrian Gjølberg (NOR)FixIT.no4:20
112NORSindre Eid Hermansen (NOR)FixIT.no4:20
113SWEJohan Svensson (SWE)Bliz - Merida4:20
114NORMikkel Tefre Lunder (NOR)Bliz - Merida4:20
115CZEJirí Polnický (CZE)Verva - Active Jet4:20
116NORKrister Hagen (NOR)Coop - Øster Hus4:20
117NOROscar Landa (NOR)Coop - Øster Hus4:20
118POLPawel Bernas (POL)Verva - Active Jet4:20
119NORAudun Brekke Fløtten (NOR)Ringeriks - Kraft4:20
120NORTorstein Traeen (NOR)Ringeriks - Kraft4:20
121ITANicola Toffali (ITA)Roth4:20
122DENMads Pedersen (DEN)Stölting Service Group4:20
123NEDJelle Nieuwpoort (NED)Rabobank Development4:20
124NORReidar Bohlin Borgersen (NOR)Joker Byggtorget4:30
125NEDMerijn Korevaar (NED)Rabobank Development5:00
126ITAAndrea Montagnoli (ITA)5:54
127RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Team Katusha7:19
128DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal Platform7:19
129NORKristian Kulseth (NOR)7:19
130NORRasmus Fossum Tiller (NOR)7:19
131AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk9:13
132NORAndreas Erland (NOR)Sparebanken Sør9:14
133POLAdrian Banaszek (POL)Verva - Active Jet9:14
134AUSJames Glasspool (AUS)Novo Nordisk9:14
135NORChrister Jensen (NOR)Ringeriks - Kraft9:14
136DENDaniel Holm Foder (DEN)TreFor9:14
137DENChristian Moberg Jørgensen (DEN)TreFor9:14
138ESPJavier Mejías Leal (ESP)Novo Nordisk9:14
139DENAlex Rasmussen (DEN)ColoQuick - Cult9:14
140NORFrederik Wilmann (NOR)ColoQuick - Cult9:14
141ITAAlessandro De Marchi (ITA)BMC Racing Team
142NORErlend Blikra (NOR)
143DENThomas Nybo Riis (DEN)TreFor

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 2 - Stord - Odda - 212,5 km - 1 September 2016Sprint


1NORAlexander Kristoff (NOR)Team Katusha4:46:57
2AUSLeigh Howard (AUS)IAM0:00
3RUSNikolay Trusov (RUS)Tinkoff0:00
4DENAlexander Kamp Egested (DEN)Stölting Service Group0:00
5ITAAndrea Pasqualon (ITA)Roth0:00
6GERJonas Koch (GER)Verva - Active Jet0:00
7NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
8ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team0:00
9BELOtto Vergaerde (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
10AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
11DENNicolai Brøchner (DEN)Riwal Platform0:00
12NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
13NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)Joker Byggtorget0:00
14BELDries Van Gestel (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
15FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
16NORAugust Jensen (NOR)Coop - Øster Hus0:00
17FRAQuentin Pacher (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
18GERChristian Mager (GER)Stölting Service Group0:00
19NEDJeroen Meijers (NED)Rabobank Development0:00
20CZEJirí Polnický (CZE)Verva - Active Jet0:00
21SUIRoland Thalmann (SUI)Roth0:00
22NORTruls Engen Korsaeth (NOR)Joker Byggtorget0:00
23SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Team0:00
24DENChris Anker Sørensen (DEN)Fortuneo - Vital Concept0:00
25NORVegard Breen (NOR)Fortuneo - Vital Concept0:00
26USAJoey Rosskopf (USA)BMC Racing Team0:00
27POLMichal Podlaski (POL)Verva - Active Jet0:00
28NEDTim Kerkhof (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
29ITALorenzo Fortunato (ITA)0:00
30NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Sparebanken Sør0:00
31NORÅsmund Romstad Løvik (NOR)FixIT.no0:00
32NORAudun Brekke Fløtten (NOR)Ringeriks - Kraft0:00
33DENWilsly Jonas Gregaard (DEN)0:00
34SUIMarcel Aregger (SUI)IAM0:00
35CZEKarel Hník (CZE)Verva - Active Jet0:00
36NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
37FRARemy Di Gregorio (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
38NOROle Andre Austevoll (NOR)Coop - Øster Hus0:00
39SUINico Brüngger (SUI)Roth0:00
40GERNils Politt (GER)Team Katusha0:00
41NORAndreas Vangstad (NOR)Sparebanken Sør0:00
42GBRRichard Handley (GBR)One Pro Cycling1:05
43ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk1:05
44DENJohn Bohn Ebsen Kronborg (DEN)One Pro Cycling1:05
45NZLJames Oram (NZL)One Pro Cycling1:05
46NEDMartijn Budding (NED)Rabobank Development1:05
47BELKenny De Ketele (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
48NEDPieter Weening (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
49DENRune Andersen (DEN)0:00
50FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
51FRAFrédéric Brun (FRA)Fortuneo - Vital Concept2:27
52NORTorstein Traeen (NOR)Ringeriks - Kraft0:00
53DENNicolaj Steen (DEN)TreFor3:02
54BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
55FRAJonathan Hivert (FRA)Fortuneo - Vital Concept4:23
56NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
57NORØivind Lukkedal (NOR)Coop - Øster Hus4:53
58NEDFloris Gerts (NED)BMC Racing Team4:53
59DENMichael Reihs (DEN)Stölting Service Group4:53
60RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katusha4:53
61DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Stölting Service Group7:00
62NORPetter Theodorsen (NOR)Sparebanken Sør8:06
63FRAPierre Moncorgé (FRA)Bliz - Merida8:16
64NORNikolai Tefre Lunder (NOR)Bliz - Merida8:16
65FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk8:16
66SWEJohan Svensson (SWE)Bliz - Merida8:16
67FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordisk8:16
68FINMatti Manninen (FIN)Bliz - Merida8:16
69SWEHampus Anderberg (SWE)ColoQuick - Cult8:16
70NEDDavy Gunst (NED)Rabobank Development8:16
71NORKristian Kulseth (NOR)8:16
72DENPatrick Clausen (DEN)Riwal Platform8:16
73NEDYannick Janssen (NED)Bliz - Merida8:16
74ITAAndrea Montagnoli (ITA)8:16
75POLPawel Poljanski (POL)Tinkoff8:16
76FRAChristophe Laborie (FRA)Delko - Marseille Provence KTM8:16
77SUIDylan Page (SUI)Roth8:16
78AUTMatthias Krizek (AUT)Roth8:16
79NORKristoffer Halvorsen (NOR)Joker Byggtorget8:16
80NORÅge Ljøstad Nilsen (NOR)Sparebanken Sør8:16
81SVKJuraj Sagan (SVK)Tinkoff8:16
82SVKErik Baska (SVK)Tinkoff8:16
83NORChrister Jensen (NOR)Ringeriks - Kraft8:16
84AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cycling8:16
85NOROscar Landa (NOR)Coop - Øster Hus8:16
86NEDPeter Koning (NED)Drapac Professional Cycling8:16
87NORFridtjof Røinås (NOR)Sparebanken Sør8:16
88NORRasmus Fossum Tiller (NOR)8:16
89NZLBrad Evans (NZL)8:16
90NORMikkel Tefre Lunder (NOR)Bliz - Merida8:16
91NORReidar Bohlin Borgersen (NOR)Joker Byggtorget8:16
92NEDMerijn Korevaar (NED)Rabobank Development8:16
93NEDCees Bol (NED)Rabobank Development8:16
94DENDaniel Holm Foder (DEN)TreFor8:16
95DENMark Sehested Pedersen (DEN)TreFor8:16
96POLPawel Bernas (POL)Verva - Active Jet8:16
97DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Delko - Marseille Provence KTM8:16
98DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal Platform8:16
99RUSAnton Vorobev (RUS)Team Katusha8:16
100NORFredrik Strand Galta (NOR)Delko - Marseille Provence KTM8:16
101DENMichael Mørkøv (DEN)Team Katusha8:16
102DENTroels Rønning Vinther (DEN)Riwal Platform8:16
103LUXAlex Kirsch (LUX)Stölting Service Group8:16
104BELJef Van Meirhaeghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise8:16
105NORSindre Eid Hermansen (NOR)FixIT.no8:16
106ESPJavier Mejías Leal (ESP)Novo Nordisk8:16
107BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise8:16
108NEDStef Clement (NED)IAM10:24
109RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Team Katusha10:24
110GBRJoshua Hunt (GBR)One Pro Cycling10:24
111AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk10:24
112POLAdrian Banaszek (POL)Verva - Active Jet10:24
113DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Riwal Platform10:24
114NORAndreas Erland (NOR)Sparebanken Sør10:24
115DENAlex Rasmussen (DEN)ColoQuick - Cult10:24
116NORHenrik Sandal (NOR)FixIT.no10:24
117DENMads Pedersen (DEN)Stölting Service Group10:24
118DENKasper Asgreen (DEN)TreFor10:24
119NEDJelle Nieuwpoort (NED)Rabobank Development10:24
120NORKen Eikeland (NOR)10:24
121SWEEdvin Wilson (SWE)Joker Byggtorget10:24
122NORBjørnar Vevatne Øverland (NOR)FixIT.no10:24
123SWEGustav Erik Larsson (SWE)ColoQuick - Cult10:24
124NORAdrian Aas Stien (NOR)Joker Byggtorget10:24
125SUIFabian Lienhard (SUI)BMC Development10:24
126ITANicola Toffali (ITA)Roth10:24
127NORAdrian Gjølberg (NOR)FixIT.no10:24
128NORFrederik Wilmann (NOR)ColoQuick - Cult10:24
129AUTMatthias Brändle (AUT)IAM10:24
130AUSWilliam Clarke (AUS)Drapac Professional Cycling10:24
131GBRSam Williams (GBR)One Pro Cycling12:51
132DENChristian Moberg Jørgensen (DEN)TreFor17:44
133AUSJames Glasspool (AUS)Novo Nordisk17:44
134GERRoger Kluge (GER)IAM17:44
135NORSondre Holst Enger (NOR)IAM
136AUSSamuel Spokes (AUS)Drapac Professional Cycling
137DENMartin Mortensen (DEN)One Pro Cycling
138NORKrister Hagen (NOR)Coop - Øster Hus
139NORJonas Abrahamsen (NOR)Ringeriks - Kraft
140FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Vital Concept

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 3 - Ulvik - Suldalsosen - 221 km - 2 September 2016Ontsnapping


1NORAlexander Kristoff (NOR)Team Katusha5:38:58
2NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
3GERJonas Koch (GER)Verva - Active Jet0:00
4ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team0:00
5SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Team0:00
6NEDPieter Weening (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
7NEDCees Bol (NED)Rabobank Development0:46
8BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:46
9NORFridtjof Røinås (NOR)Sparebanken Sør0:46
10RUSNikolay Trusov (RUS)Tinkoff0:46
11NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Oranje Peloton0:46
12DENKasper Asgreen (DEN)TreFor0:46
13NEDJeroen Meijers (NED)Rabobank Development0:46
14NEDDavy Gunst (NED)Rabobank Development0:46
15ITAAndrea Pasqualon (ITA)Roth0:46
16FRAPierre Moncorgé (FRA)Bliz - Merida0:46
17NORAugust Jensen (NOR)Coop - Øster Hus0:46
18GERNils Politt (GER)Team Katusha0:46
19FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk0:46
20AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cycling0:46
21NORÅsmund Romstad Løvik (NOR)FixIT.no0:46
22SWEHampus Anderberg (SWE)ColoQuick - Cult0:46
23ITALorenzo Fortunato (ITA)0:46
24NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)Joker Byggtorget0:46
25SWEGustav Erik Larsson (SWE)ColoQuick - Cult0:46
26NORTorstein Traeen (NOR)Ringeriks - Kraft0:46
27NEDFloris Gerts (NED)BMC Racing Team0:46
28DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Delko - Marseille Provence KTM0:46
29NORØivind Lukkedal (NOR)Coop - Øster Hus0:46
30FRAChristophe Laborie (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:46
31DENChris Anker Sørensen (DEN)Fortuneo - Vital Concept0:46
32DENNicolaj Steen (DEN)TreFor0:46
33POLMichal Podlaski (POL)Verva - Active Jet0:46
34AUSLeigh Howard (AUS)IAM0:46
35NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Oranje Peloton0:46
36BELDries Van Gestel (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:46
37GBRRichard Handley (GBR)One Pro Cycling0:46
38NORVegard Breen (NOR)Fortuneo - Vital Concept0:46
39DENJohn Bohn Ebsen Kronborg (DEN)One Pro Cycling0:46
40SUIRoland Thalmann (SUI)Roth0:46
41SUIMarcel Aregger (SUI)IAM0:46
42RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katusha0:46
43NORFredrik Strand Galta (NOR)Delko - Marseille Provence KTM0:46
44GERChristian Mager (GER)Stölting Service Group0:46
45SUINico Brüngger (SUI)Roth0:46
46DENAlexander Kamp Egested (DEN)Stölting Service Group0:46
47BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:46
48FRAQuentin Pacher (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:46
49FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:46
50SVKJuraj Sagan (SVK)Tinkoff0:46
51DENMichael Mørkøv (DEN)Team Katusha0:46
52SUIFabian Lienhard (SUI)BMC Development6:28
53NORKen Eikeland (NOR)9:57
54NORKristoffer Halvorsen (NOR)Joker Byggtorget9:57
55NORBjørnar Vevatne Øverland (NOR)FixIT.no10:57
56NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Sparebanken Sør10:57
57DENMads Pedersen (DEN)Stölting Service Group14:52
58NOROscar Landa (NOR)Coop - Øster Hus15:08
59FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Vital Concept15:08
60RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Team Katusha15:08
61DENMichael Reihs (DEN)Stölting Service Group15:08
62NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Oranje Peloton15:08
63NORPetter Theodorsen (NOR)Sparebanken Sør17:46
64DENAlex Rasmussen (DEN)ColoQuick - Cult22:12
65ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk22:12
66FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordisk22:12
67BELOtto Vergaerde (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise25:25
68ITAAndrea Montagnoli (ITA)25:25
69POLPawel Poljanski (POL)Tinkoff25:25
70BELKenny De Ketele (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise25:25
71NEDTim Kerkhof (NED)Roompot - Oranje Peloton25:25
72NORAndreas Erland (NOR)Sparebanken Sør25:25
73NORAndreas Vangstad (NOR)Sparebanken Sør25:25
74FINMatti Manninen (FIN)Bliz - Merida25:25
75CZEJirí Polnický (CZE)Verva - Active Jet25:25
76FRARemy Di Gregorio (FRA)Delko - Marseille Provence KTM25:25
77NEDYannick Janssen (NED)Bliz - Merida25:25
78SUIDylan Page (SUI)Roth25:25
79CZEKarel Hník (CZE)Verva - Active Jet25:25
80AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cycling25:25
81AUTMatthias Krizek (AUT)Roth25:25
82NZLBrad Evans (NZL)25:25
83NZLJames Oram (NZL)One Pro Cycling25:25
84DENMark Sehested Pedersen (DEN)TreFor25:25
85USAJoey Rosskopf (USA)BMC Racing Team25:25
86AUTMatthias Brändle (AUT)IAM25:25
87DENTroels Rønning Vinther (DEN)Riwal Platform25:25
88NEDMerijn Korevaar (NED)Rabobank Development25:25
89NEDMartijn Budding (NED)Rabobank Development25:25
90SWEJohan Svensson (SWE)Bliz - Merida25:25
91NORTruls Engen Korsaeth (NOR)Joker Byggtorget25:25
92NORAdrian Gjølberg (NOR)FixIT.no25:25
93FRAFrédéric Brun (FRA)Fortuneo - Vital Concept25:25
94BELJef Van Meirhaeghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise25:25
95NORAudun Brekke Fløtten (NOR)Ringeriks - Kraft25:25
96NORHenrik Sandal (NOR)FixIT.no29:10
97NORReidar Bohlin Borgersen (NOR)Joker Byggtorget29:10
98NORÅge Ljøstad Nilsen (NOR)Sparebanken Sør29:10
99NEDJelle Nieuwpoort (NED)Rabobank Development29:10
100NOROle Andre Austevoll (NOR)Coop - Øster Hus29:10
101POLAdrian Banaszek (POL)Verva - Active Jet29:10
102NORNikolai Tefre Lunder (NOR)Bliz - Merida29:10
103GBRSam Williams (GBR)One Pro Cycling29:10
104NORAdrian Aas Stien (NOR)Joker Byggtorget29:10
105SVKErik Baska (SVK)Tinkoff29:10
106ITANicola Toffali (ITA)Roth29:10
107NORChrister Jensen (NOR)Ringeriks - Kraft29:10
108ESPJavier Mejías Leal (ESP)Novo Nordisk29:10
109DENDaniel Holm Foder (DEN)TreFor29:10
110NORKristian Kulseth (NOR)29:10
111RUSAnton Vorobev (RUS)Team Katusha29:10
112NORMikkel Tefre Lunder (NOR)Bliz - Merida29:10
113AUSWilliam Clarke (AUS)Drapac Professional Cycling29:10
114DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal Platform29:10
115SWEEdvin Wilson (SWE)Joker Byggtorget29:10
116NORFrederik Wilmann (NOR)ColoQuick - Cult29:10
117GBRJoshua Hunt (GBR)One Pro Cycling33:40
118DENNicolai Brøchner (DEN)Riwal Platform
119DENPatrick Clausen (DEN)Riwal Platform
120DENWilsly Jonas Gregaard (DEN)
121DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Riwal Platform
122NORSindre Eid Hermansen (NOR)FixIT.no
123NORRasmus Fossum Tiller (NOR)
124DENChristian Moberg Jørgensen (DEN)TreFor
125POLPawel Bernas (POL)Verva - Active Jet
126AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk
127AUSJames Glasspool (AUS)Novo Nordisk
128LUXAlex Kirsch (LUX)Stölting Service Group
129DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Stölting Service Group
130FRAJonathan Hivert (FRA)Fortuneo - Vital Concept
131NEDPeter Koning (NED)Drapac Professional Cycling
132GERRoger Kluge (GER)IAM
133NEDStef Clement (NED)IAM
134DENRune Andersen (DEN)

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 4 - Stavanger - Sandnes - 165,6 km - 3 September 2016Ontsnapping


1DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Delko - Marseille Provence KTM4:00:14
2NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)Joker Byggtorget0:00
3GERChristian Mager (GER)Stölting Service Group0:03
4NORAlexander Kristoff (NOR)Team Katusha0:03
5ITAAndrea Pasqualon (ITA)Roth0:03
6ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team0:03
7NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Oranje Peloton0:03
8ITALorenzo Fortunato (ITA)0:03
9SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Team0:03
10NEDPieter Weening (NED)Roompot - Oranje Peloton0:03
11GERJonas Koch (GER)Verva - Active Jet0:03
12SWEHampus Anderberg (SWE)ColoQuick - Cult0:03
13NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Sparebanken Sør0:03
14NEDFloris Gerts (NED)BMC Racing Team0:07
15RUSNikolay Trusov (RUS)Tinkoff0:11
16NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Oranje Peloton0:11
17FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:11
18DENChris Anker Sørensen (DEN)Fortuneo - Vital Concept0:12
19NORKristoffer Halvorsen (NOR)Joker Byggtorget0:22
20AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cycling0:22
21BELDries Van Gestel (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:22
22NEDTim Kerkhof (NED)Roompot - Oranje Peloton0:22
23SUINico Brüngger (SUI)Roth0:22
24RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katusha0:22
25NEDMartijn Budding (NED)Rabobank Development0:22
26FRARemy Di Gregorio (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:22
27DENNicolaj Steen (DEN)TreFor0:22
28SUIRoland Thalmann (SUI)Roth0:22
29GERNils Politt (GER)Team Katusha0:22
30NORÅsmund Romstad Løvik (NOR)FixIT.no0:22
31GBRRichard Handley (GBR)One Pro Cycling0:22
32SUIFabian Lienhard (SUI)BMC Development0:22
33ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk0:22
34NZLJames Oram (NZL)One Pro Cycling0:22
35NORVegard Breen (NOR)Fortuneo - Vital Concept0:22
36NEDJeroen Meijers (NED)Rabobank Development0:22
37DENJohn Bohn Ebsen Kronborg (DEN)One Pro Cycling0:22
38BELOtto Vergaerde (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise1:03
39NORFredrik Strand Galta (NOR)Delko - Marseille Provence KTM1:03
40NORÅge Ljøstad Nilsen (NOR)Sparebanken Sør1:38
41FRAFrédéric Brun (FRA)Fortuneo - Vital Concept1:38
42SUIMarcel Aregger (SUI)IAM1:38
43ITAAndrea Montagnoli (ITA)1:38
44CZEKarel Hník (CZE)Verva - Active Jet1:38
45SVKJuraj Sagan (SVK)Tinkoff2:26
46AUTMatthias Krizek (AUT)Roth2:26
47USAJoey Rosskopf (USA)BMC Racing Team2:26
48DENMichael Mørkøv (DEN)Team Katusha2:26
49FINMatti Manninen (FIN)Bliz - Merida2:42
50NORAndreas Erland (NOR)Sparebanken Sør2:42
51NORPetter Theodorsen (NOR)Sparebanken Sør2:42
52FRAPierre Moncorgé (FRA)Bliz - Merida2:42
53FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordisk2:42
54FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk2:42
55NEDDavy Gunst (NED)Rabobank Development2:42
56NORTorstein Traeen (NOR)Ringeriks - Kraft2:42
57NEDMerijn Korevaar (NED)Rabobank Development2:42
58NORAugust Jensen (NOR)Coop - Øster Hus2:42
59DENTroels Rønning Vinther (DEN)Riwal Platform2:42
60POLMichal Podlaski (POL)Verva - Active Jet2:42
61POLPawel Poljanski (POL)Tinkoff2:42
62NORFridtjof Røinås (NOR)Sparebanken Sør2:42
63SVKErik Baska (SVK)Tinkoff2:42
64NORKen Eikeland (NOR)2:42
65SUIDylan Page (SUI)Roth2:42
66SWEGustav Erik Larsson (SWE)ColoQuick - Cult2:42
67NORBjørnar Vevatne Øverland (NOR)FixIT.no2:42
68NORAdrian Gjølberg (NOR)FixIT.no2:42
69NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Oranje Peloton2:42
70NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Oranje Peloton2:42
71NZLBrad Evans (NZL)2:42
72RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Team Katusha2:42
73FRAChristophe Laborie (FRA)Delko - Marseille Provence KTM2:42
74NORAdrian Aas Stien (NOR)Joker Byggtorget4:01
75NORReidar Bohlin Borgersen (NOR)Joker Byggtorget4:01
76FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:22
77NORTruls Engen Korsaeth (NOR)Joker Byggtorget5:21
78DENMichael Reihs (DEN)Stölting Service Group6:05
79NEDCees Bol (NED)Rabobank Development6:05
80ESPJavier Mejías Leal (ESP)Novo Nordisk6:05
81NORFrederik Wilmann (NOR)ColoQuick - Cult6:05
82DENMark Sehested Pedersen (DEN)TreFor6:05
83DENDaniel Holm Foder (DEN)TreFor6:05
84GBRJoshua Hunt (GBR)One Pro Cycling6:05
85AUSLeigh Howard (AUS)IAM6:05
86NORHenrik Sandal (NOR)FixIT.no9:05
87BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise9:05
88NOROle Andre Austevoll (NOR)Coop - Øster Hus9:15
89SWEEdvin Wilson (SWE)Joker Byggtorget9:15
90NORØivind Lukkedal (NOR)Coop - Øster Hus9:15
91AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cycling9:15
92BELKenny De Ketele (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise9:15
93BELJef Van Meirhaeghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise9:15
94NORNikolai Tefre Lunder (NOR)Bliz - Merida9:15
95NOROscar Landa (NOR)Coop - Øster Hus9:15
96DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal Platform9:15
97DENKasper Asgreen (DEN)TreFor9:15
98FRAQuentin Pacher (FRA)Delko - Marseille Provence KTM9:15
99ITANicola Toffali (ITA)Roth9:15
100NORChrister Jensen (NOR)Ringeriks - Kraft9:27
101NEDJelle Nieuwpoort (NED)Rabobank Development9:27
102NORMikkel Tefre Lunder (NOR)Bliz - Merida9:27
103NORKristian Kulseth (NOR)9:27
104CZEJirí Polnický (CZE)Verva - Active Jet10:48
105POLAdrian Banaszek (POL)Verva - Active Jet10:48
106SWEJohan Svensson (SWE)Bliz - Merida10:48
107DENMads Pedersen (DEN)Stölting Service Group10:48
108AUSWilliam Clarke (AUS)Drapac Professional Cycling10:48
109GBRSam Williams (GBR)One Pro Cycling11:30
110RUSAnton Vorobev (RUS)Team Katusha11:30
111NORAudun Brekke Fløtten (NOR)Ringeriks - Kraft11:54
112AUTMatthias Brändle (AUT)IAM11:54
113DENAlexander Kamp Egested (DEN)Stölting Service Group
114BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise
115NEDYannick Janssen (NED)Bliz - Merida
116NORAndreas Vangstad (NOR)Sparebanken Sør
117DENAlex Rasmussen (DEN)ColoQuick - Cult

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 5 - Hinna Park - Stavanger - 183,8 km - 4 September 2016Ontsnapping


1NORAlexander Kristoff (NOR)Team Katusha3:47:01
2DENMichael Mørkøv (DEN)Team Katusha0:00
3NORKristoffer Halvorsen (NOR)Joker Byggtorget0:00
4GERJonas Koch (GER)Verva - Active Jet0:00
5RUSNikolay Trusov (RUS)Tinkoff0:00
6SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Team0:00
7ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team0:00
8GERChristian Mager (GER)Stölting Service Group0:00
9DENChris Anker Sørensen (DEN)Fortuneo - Vital Concept0:00
10NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
11NEDJeroen Meijers (NED)Rabobank Development0:00
12NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
13NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)Joker Byggtorget0:00
14NEDPieter Weening (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
15NORFridtjof Røinås (NOR)Sparebanken Sør0:30
16DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Delko - Marseille Provence KTM0:30
17AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cycling0:30
18NEDDavy Gunst (NED)Rabobank Development0:30
19BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:30
20SVKJuraj Sagan (SVK)Tinkoff0:30
21SUIFabian Lienhard (SUI)BMC Development0:30
22DENNicolaj Steen (DEN)TreFor0:30
23RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katusha0:30
24BELDries Van Gestel (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:30
25NEDFloris Gerts (NED)BMC Racing Team0:30
26ITAAndrea Pasqualon (ITA)Roth0:30
27FRAPierre Moncorgé (FRA)Bliz - Merida0:30
28NEDTim Kerkhof (NED)Roompot - Oranje Peloton0:30
29AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cycling0:30
30ITALorenzo Fortunato (ITA)0:30
31NEDCees Bol (NED)Rabobank Development0:30
32NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Oranje Peloton0:30
33USAJoey Rosskopf (USA)BMC Racing Team0:30
34FRARemy Di Gregorio (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:30
35SUIRoland Thalmann (SUI)Roth0:30
36FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk0:30
37DENTroels Rønning Vinther (DEN)Riwal Platform0:30
38NORAugust Jensen (NOR)Coop - Øster Hus0:30
39FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:30
40FINMatti Manninen (FIN)Bliz - Merida0:30
41NORTorstein Traeen (NOR)Ringeriks - Kraft0:30
42GBRJoshua Hunt (GBR)One Pro Cycling0:30
43NORØivind Lukkedal (NOR)Coop - Øster Hus0:30
44SUINico Brüngger (SUI)Roth0:30
45GBRRichard Handley (GBR)One Pro Cycling0:30
46SUIMarcel Aregger (SUI)IAM0:30
47ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk0:30
48SWEGustav Erik Larsson (SWE)ColoQuick - Cult0:30
49NEDMartijn Budding (NED)Rabobank Development0:30
50NORÅsmund Romstad Løvik (NOR)FixIT.no0:30
51GERNils Politt (GER)Team Katusha0:30
52NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Oranje Peloton0:30
53NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Sparebanken Sør0:30
54DENJohn Bohn Ebsen Kronborg (DEN)One Pro Cycling0:30
55NORFredrik Strand Galta (NOR)Delko - Marseille Provence KTM0:30
56NZLJames Oram (NZL)One Pro Cycling0:30
57SWEHampus Anderberg (SWE)ColoQuick - Cult0:30
58SUIDylan Page (SUI)Roth0:40
59ESPJavier Mejías Leal (ESP)Novo Nordisk0:47
60NORAndreas Erland (NOR)Sparebanken Sør1:13
61AUTMatthias Krizek (AUT)Roth1:13
62FRAFrédéric Brun (FRA)Fortuneo - Vital Concept1:29
63NORBjørnar Vevatne Øverland (NOR)FixIT.no2:01
64NORKen Eikeland (NOR)2:01
65DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal Platform2:01
66NEDMerijn Korevaar (NED)Rabobank Development2:01
67SVKErik Baska (SVK)Tinkoff2:01
68POLPawel Poljanski (POL)Tinkoff2:01
69ITAAndrea Montagnoli (ITA)2:01
70POLMichal Podlaski (POL)Verva - Active Jet2:01
71FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordisk4:39
72NORVegard Breen (NOR)Fortuneo - Vital Concept4:39
73ITANicola Toffali (ITA)Roth5:01
74NORÅge Ljøstad Nilsen (NOR)Sparebanken Sør5:01
75BELOtto Vergaerde (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise5:01
76BELJef Van Meirhaeghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise5:01
77BELKenny De Ketele (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise5:01
78DENMichael Reihs (DEN)Stölting Service Group5:01
79DENMads Pedersen (DEN)Stölting Service Group5:01
80AUSWilliam Clarke (AUS)Drapac Professional Cycling5:01
81NORReidar Bohlin Borgersen (NOR)Joker Byggtorget5:01
82CZEKarel Hník (CZE)Verva - Active Jet5:01
83NORAdrian Aas Stien (NOR)Joker Byggtorget5:01
84SWEEdvin Wilson (SWE)Joker Byggtorget5:01
85NEDJelle Nieuwpoort (NED)Rabobank Development5:01
86CZEJirí Polnický (CZE)Verva - Active Jet5:01
87RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Team Katusha5:01
88DENMark Sehested Pedersen (DEN)TreFor7:45
89NORAdrian Gjølberg (NOR)FixIT.no7:45
90NOROscar Landa (NOR)Coop - Øster Hus11:17
91NZLBrad Evans (NZL)11:17
92NORAudun Brekke Fløtten (NOR)Ringeriks - Kraft11:17
93DENKasper Asgreen (DEN)TreFor11:17
94GBRSam Williams (GBR)One Pro Cycling11:17
95NORChrister Jensen (NOR)Ringeriks - Kraft11:33
96NORHenrik Sandal (NOR)FixIT.no11:33
97NORMikkel Tefre Lunder (NOR)Bliz - Merida11:33
98SWEJohan Svensson (SWE)Bliz - Merida11:33
99NOROle Andre Austevoll (NOR)Coop - Øster Hus12:58
100DENDaniel Holm Foder (DEN)TreFor12:58
101NORKristian Kulseth (NOR)12:58
102NORPetter Theodorsen (NOR)Sparebanken Sør
103NORTruls Engen Korsaeth (NOR)Joker Byggtorget
104NORNikolai Tefre Lunder (NOR)Bliz - Merida
105POLAdrian Banaszek (POL)Verva - Active Jet
106FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Vital Concept
107FRAChristophe Laborie (FRA)Delko - Marseille Provence KTM
108FRAQuentin Pacher (FRA)Delko - Marseille Provence KTM
109AUSLeigh Howard (AUS)IAM
110AUTMatthias Brändle (AUT)IAM
111RUSAnton Vorobev (RUS)Team Katusha
112NORFrederik Wilmann (NOR)ColoQuick - Cult

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden