De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - East Bohemia Tour - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - East Bohemia Tour - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Uitslagen 2016

East Bohemia Tour 2016

TsjechiëTsjechië - 9 September 2016 - 10 September 2016


Algemeen klassement - 10 September 2016


1SLOJan Tratnik (SLO)Amplatz - BMC7:37:37
2ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg0:15
3GERMax Kanter (GER)LKT Team Brandenburg0:19
4GERSébastian Baldauf (GER)Hrinkow Advarics Cycleang0:22
5NORKrister Hagen (NOR)Coop - Øster Hus0:23
6NORAugust Jensen (NOR)Coop - Øster Hus0:24
7GERFlorian Bissinger (GER)WSA - Greenlife0:25
8AUTSebastian Schönberger (AUT)Tirol0:25
9NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Sparebanken Sør0:25
10NORØivind Lukkedal (NOR)Coop - Øster Hus0:25
11AZEKirill Pozdnyakov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:25
12AUTDennis Paulus (AUT)Tirol0:25
13AUTFlorian Gaugl (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:25
14SLOJure Golcer (SLO)Adria Mobil0:25
15CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:25
16AUTMaximilian Kuen (AUT)Amplatz - BMC0:37
17SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg0:38
18CZEMartin Hunal (CZE)Whirlpool - Author0:38
19HUNPéter Kusztor (HUN)Amplatz - BMC0:38
20POLJacek Tadeusz Morajko (POL)Wibatech - Fuji Zory0:38
21PORSérgio Ferreira Sousa (POR)Vorarlberg0:59
22CZEMichael Kukrle (CZE)Whirlpool - Author1:03
23HUNJános Pelikán (HUN)1:05
24AZEIsmayil Ilyasov (AZE)Synergy Baku Cycling Project2:07
25SVKMarek Canecky (SVK)Amplatz - BMC3:02
26GERMaximilian Schachmann (GER)Klein Constantia6:29
27SLOAndi Bajc (SLO)Amplatz - BMC6:29
28NORTrond Trondsen (NOR)Sparebanken Sør8:23
29GERJulian Hellmann (GER)8:23
30AUTStefan Pöll (AUT)WSA - Greenlife8:23
31GERCarl Soballa (GER)LKT Team Brandenburg9:00
32CZEJan Kovar (CZE)Whirlpool - Author10:14
33AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang10:16
34AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Project10:16
35CZEJan Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro10:16
36CZEDominik Neumann (CZE)10:16
37NORHaavard Blikra (NOR)Coop - Øster Hus10:16
38FRARomain Gioux (FRA)10:16
39CZEDominik Chlupác (CZE)10:16
40NORAndreas Erland (NOR)Sparebanken Sør10:16
41AUTLukas Schlemmer (AUT)WSA - Greenlife10:16
42AUTPatrick Gamper (AUT)Tirol10:16
43POLWojciech Franczak (POL)10:16
44SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil10:26
45GERAlexander Meier (GER)Hrinkow Advarics Cycleang10:26
46AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Project10:31
47AZEKanan Gahramanli (AZE)Synergy Baku Cycling Project10:31
48POLBartosz Warchol (POL)Whirlpool - Author10:31
49AUTMartin Weiss (AUT)Tirol10:31
50SUINicolas Winter (SUI)Vorarlberg10:31
51CZEMarek Sipos (CZE)SKC Tufo - Prostejov10:31
52CZEAdam Sekanina (CZE)10:31
53GERFabian Schormaier (GER)LKT Team Brandenburg10:31
54GERLukas Meiler (GER)Vorarlberg10:31
55NORKristian Aasvold (NOR)Sparebanken Sør10:36
56NORHerman Dahl (NOR)Sparebanken Sør10:36
57SLODavid Per (SLO)Adria Mobil10:43
58AZEEnver Asanov (AZE)Synergy Baku Cycling Project10:43
59CZEPetr Hampl (CZE)SKC Tufo - Prostejov10:51
60SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil12:32
61CZELukas Kunt (CZE)17:17
62CZEVáclav Nezerka (CZE)18:59
63AUTDaniel Katzmayer (AUT)Tirol18:59
64CZEPavel Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro19:09
65CZEFilip Endler (CZE)19:14
66AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Greenlife19:14
67AUTMarcel Neuhauser (AUT)Tirol21:23
68AUTJosef Benetseder (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang21:43
69ITAUmberto Poli (ITA)21:47

Etappe 1 - Lázne Belohrad - Trutnov - 159 km - 9 September 2016Ontsnapping


1CZEFrantisek Sisr (CZE)Klein Constantia3:22:31
2SLOJan Tratnik (SLO)Amplatz - BMC0:01
3ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg0:07
4GERMax Kanter (GER)LKT Team Brandenburg0:07
5NORTrond Trondsen (NOR)Sparebanken Sør0:07
6NORAugust Jensen (NOR)Coop - Øster Hus0:07
7SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil0:07
8AUTSebastian Schönberger (AUT)Tirol0:07
9NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Sparebanken Sør0:07
10GERFlorian Bissinger (GER)WSA - Greenlife0:07
11CZEJan Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro0:07
12GERMaximilian Schachmann (GER)Klein Constantia0:07
13AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:07
14AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:07
15GERJulian Hellmann (GER)0:07
16CZEDominik Neumann (CZE)0:07
17SLODavid Per (SLO)Adria Mobil0:07
18SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg0:07
19POLSylvester Janiszewski (POL)Wibatech - Fuji Zory0:07
20NORØivind Lukkedal (NOR)Coop - Øster Hus0:07
21AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:07
22BELKenny Molly (BEL)Klein Constantia0:07
23SLOAndi Bajc (SLO)Amplatz - BMC0:07
24AUTMartin Weiss (AUT)Tirol0:07
25AUTMaximilian Kuen (AUT)Amplatz - BMC0:07
26CZEMartin Hunal (CZE)Whirlpool - Author0:07
27SVKMarek Canecky (SVK)Amplatz - BMC0:07
28NORHaavard Blikra (NOR)Coop - Øster Hus0:07
29AUTDennis Paulus (AUT)Tirol0:07
30POLBartosz Warchol (POL)Whirlpool - Author0:07
31AZEKirill Pozdnyakov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:07
32AZEKanan Gahramanli (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:07
33CZEMartin Boubal (CZE)CK Pribram - Fany Gastro0:07
34GERSébastian Baldauf (GER)Hrinkow Advarics Cycleang0:07
35FRARomain Gioux (FRA)0:07
36SLOJure Golcer (SLO)Adria Mobil0:07
37NORKrister Hagen (NOR)Coop - Øster Hus0:07
38GERAlexander Meier (GER)Hrinkow Advarics Cycleang0:07
39AUTFlorian Gaugl (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:07
40PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Klein Constantia0:07
41NORKristian Aasvold (NOR)Sparebanken Sør0:07
42CZEMarek Sipos (CZE)SKC Tufo - Prostejov0:07
43POLDariusz Batek (POL)Wibatech - Fuji Zory0:07
44CZEDominik Chlupác (CZE)0:07
45CZEAdam Sekanina (CZE)0:07
46SUINicolas Winter (SUI)Vorarlberg0:07
47CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:07
48AUTStefan Pöll (AUT)WSA - Greenlife0:07
49GERFabian Schormaier (GER)LKT Team Brandenburg0:07
50ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Klein Constantia0:07
51CZENicolas Pietrula (CZE)ASC Dukla Praha0:07
52HUNPéter Kusztor (HUN)Amplatz - BMC0:07
53CZEMichal Schlegel (CZE)Klein Constantia0:07
54NORFridtjof Røinås (NOR)Sparebanken Sør0:07
55AUTPatrick Gamper (AUT)Tirol0:07
56GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburg0:07
57CZEMichael Kukrle (CZE)Whirlpool - Author0:07
58NORAndreas Erland (NOR)Sparebanken Sør0:07
59POLJacek Tadeusz Morajko (POL)Wibatech - Fuji Zory0:07
60POLWojciech Franczak (POL)0:07
61AUTLukas Schlemmer (AUT)WSA - Greenlife0:07
62CZEPavel Camrda (CZE)Whirlpool - Author0:07
63CZEJan Kovar (CZE)Whirlpool - Author0:07
64CZEPetr Hampl (CZE)SKC Tufo - Prostejov0:27
65AUTAndreas Umhaller (AUT)Amplatz - BMC0:34
66HUNJános Pelikán (HUN)0:34
67NORHerman Dahl (NOR)Sparebanken Sør0:07
68GERCarl Soballa (GER)LKT Team Brandenburg0:34
69AZEEnver Asanov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:34
70GERLukas Meiler (GER)Vorarlberg0:48
71PORSérgio Ferreira Sousa (POR)Vorarlberg0:07
72AZEIsmayil Ilyasov (AZE)Synergy Baku Cycling Project1:26
73CZETomás Koudela (CZE)SKC Tufo - Prostejov1:26
74GERLorenz Fiege (GER)1:41
75CZEMichal Malík (CZE)1:47
76GERRobert Kessler (GER)LKT Team Brandenburg1:47
77SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil2:08
78CZELukas Kunt (CZE)6:53
79POLAleksander Leduchowski (POL)7:04
80SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil7:04
81CZEVáclav Nezerka (CZE)8:50
82CZETomás Schühler (CZE)8:50
83CZEPavel Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro8:50
84CZEFilip Endler (CZE)8:50
85CZEMartin Bláha (CZE)ASC Dukla Praha8:50
86CZEMatej Zahálka (CZE)SKC Tufo - Prostejov8:50
87CZEMartin Spudil (CZE)SKC Tufo - Prostejov8:50
88CZEOndrej Vendolsy (CZE)ASC Dukla Praha8:50
89CZEPetr Fiala (CZE)8:50
90AZEElgun Alizada (AZE)Synergy Baku Cycling Project8:50
91AUTDaniel Katzmayer (AUT)Tirol8:50
92SVKRoman Bronis (SVK)CK Pribram - Fany Gastro8:50
93AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Greenlife8:50
94CZEVojtech Hacecký (CZE)Whirlpool - Author8:50
95POLMarek Rutkiewicz (POL)Wibatech - Fuji Zory8:50
96POLAndrzej Bartkiewicz (POL)Wibatech - Fuji Zory8:50
97CZEAlois Kankovský (CZE)Whirlpool - Author8:50
98CZERadovan Dolezal (CZE)8:50
99CZETomás Medek (CZE)SKC Tufo - Prostejov8:50
100GERLeon Rohde (GER)LKT Team Brandenburg8:50
101CZEPavel Gruber (CZE)CK Pribram - Fany Gastro8:50
102NORMagnus Børresen (NOR)Coop - Øster Hus8:50
103CZEJirí Petrus (CZE)8:50
104POLAdam Koryczan (POL)11:14
105CZEMatyás Strupek (CZE)ASC Dukla Praha11:14
106AUSFabio Calabria (AUS)11:14
107ESPBrais Dacal (ESP)11:14
108CANReid McClure (CAN)11:14
109SVKJakub Dvorak (SVK)11:14
110AUTAndreas Graf (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang11:14
111AUTJosef Benetseder (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang11:14
112CZERoman Lehky (CZE)Klein Constantia11:14
113CZESimon Adamek (CZE)ASC Dukla Praha11:14
114AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang11:14
115POLAdrian Teklinski (POL)SKC Tufo - Prostejov11:14
116AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg11:14
117CZEJan Urbasek (CZE)11:14
118SVKRóbert Málik (SVK)CK Pribram - Fany Gastro11:14
119CZEMichael Kohout (CZE)ASC Dukla Praha11:14
120AUTMarcel Neuhauser (AUT)Tirol11:14
121CZETomás Okrouhlický (CZE)11:14
122CZEMartin Hebík (CZE)CK Pribram - Fany Gastro11:14
123AUTChristian Dallinger (AUT)WSA - Greenlife11:14
124ITAUmberto Poli (ITA)11:14
125GERKevin Vogel (GER)Embrace The World Cycling11:14
126CZEJan Kraus (CZE)ASC Dukla Praha11:14
127POLKonrad Kott (POL)11:14
128POLMikolaj Gutek (POL)11:14
129AUTMichael Taferner (AUT)WSA - Greenlife15:10
130GERTobias Tetzlaff (GER)15:10
131GERBenjamin Stauder (GER)27:54
132GERAndy Beran (GER)LKT Team Brandenburg27:54
133KSAHassan Aljumah (KSA)
134KSAAhmed Alshahrani (KSA)
135KUWNawaf Alabdujader (KUW)
136KSANasser Albrahim (KSA)
137KSASultan Assiri (KSA)
138UZBUlugbek Saidov (UZB)
139ARGEmanuel Mini (ARG)
140NORAnton Tunset (NOR)
141NORAndreas Sandnes Olsen (NOR)Coop - Øster Hus
142AUTClemens Fankhauser (AUT)Tirol

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 2 - Opocno - Opocno - 178 km - 10 September 2016Sprint


1SLOJan Tratnik (SLO)Amplatz - BMC4:15:24
2GERMax Kanter (GER)LKT Team Brandenburg0:00
3ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg0:00
4NORAugust Jensen (NOR)Coop - Øster Hus0:00
5GERFlorian Bissinger (GER)WSA - Greenlife0:00
6NORØivind Lukkedal (NOR)Coop - Øster Hus0:00
7CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:00
8AZEKirill Pozdnyakov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:00
9NORKrister Hagen (NOR)Coop - Øster Hus0:00
10AUTFlorian Gaugl (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:00
11AUTSebastian Schönberger (AUT)Tirol0:00
12AUTDennis Paulus (AUT)Tirol0:00
13GERSébastian Baldauf (GER)Hrinkow Advarics Cycleang0:00
14NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Sparebanken Sør0:00
15SLOJure Golcer (SLO)Adria Mobil0:00
16HUNJános Pelikán (HUN)0:13
17POLJacek Tadeusz Morajko (POL)Wibatech - Fuji Zory0:13
18SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg0:13
19CZEMartin Hunal (CZE)Whirlpool - Author0:13
20AUTMaximilian Kuen (AUT)Amplatz - BMC0:13
21HUNPéter Kusztor (HUN)Amplatz - BMC0:13
22AZEIsmayil Ilyasov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:23
23PORSérgio Ferreira Sousa (POR)Vorarlberg0:34
24CZEMichael Kukrle (CZE)Whirlpool - Author0:38
25SVKMarek Canecky (SVK)Amplatz - BMC2:37
26GERMaximilian Schachmann (GER)Klein Constantia6:04
27SLOAndi Bajc (SLO)Amplatz - BMC6:04
28NORTrond Trondsen (NOR)Sparebanken Sør7:58
29GERJulian Hellmann (GER)7:58
30AUTStefan Pöll (AUT)WSA - Greenlife7:58
31GERCarl Soballa (GER)LKT Team Brandenburg8:08
32AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Project9:51
33NORHaavard Blikra (NOR)Coop - Øster Hus9:51
34NORAndreas Erland (NOR)Sparebanken Sør9:51
35AZEEnver Asanov (AZE)Synergy Baku Cycling Project9:51
36AUTLukas Schlemmer (AUT)WSA - Greenlife9:51
37AUTDaniel Katzmayer (AUT)Tirol9:51
38CZEJan Kovar (CZE)Whirlpool - Author9:51
39AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang9:51
40AUTMarcel Neuhauser (AUT)Tirol9:51
41FRARomain Gioux (FRA)9:51
42CZEJan Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro9:51
43CZEDominik Neumann (CZE)9:51
44POLWojciech Franczak (POL)9:51
45CZEDominik Chlupác (CZE)9:51
46CZEVáclav Nezerka (CZE)9:51
47AUTPatrick Gamper (AUT)Tirol9:51
48SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil10:01
49GERAlexander Meier (GER)Hrinkow Advarics Cycleang10:01
50CZEPavel Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro10:01
51AZEKanan Gahramanli (AZE)Synergy Baku Cycling Project10:06
52AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Project10:06
53SUINicolas Winter (SUI)Vorarlberg10:06
54POLBartosz Warchol (POL)Whirlpool - Author10:06
55GERFabian Schormaier (GER)LKT Team Brandenburg10:06
56CZEFilip Endler (CZE)10:06
57CZEPetr Hampl (CZE)SKC Tufo - Prostejov10:06
58CZEAdam Sekanina (CZE)10:06
59CZEMarek Sipos (CZE)SKC Tufo - Prostejov10:06
60CZELukas Kunt (CZE)10:06
61AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Greenlife10:06
62GERLukas Meiler (GER)Vorarlberg10:06
63AUTMartin Weiss (AUT)Tirol10:06
64SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil10:06
65NORHerman Dahl (NOR)Sparebanken Sør10:11
66NORKristian Aasvold (NOR)Sparebanken Sør10:11
67AUTJosef Benetseder (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang10:11
68ITAUmberto Poli (ITA)10:15
69SLODavid Per (SLO)Adria Mobil10:18
70POLMikolaj Gutek (POL)
71SVKRoman Bronis (SVK)CK Pribram - Fany Gastro
72CZEPavel Gruber (CZE)CK Pribram - Fany Gastro
73SVKRóbert Málik (SVK)CK Pribram - Fany Gastro
74CZEMartin Hebík (CZE)CK Pribram - Fany Gastro
75SVKJakub Dvorak (SVK)
76CZERadovan Dolezal (CZE)
77CZEJan Urbasek (CZE)
78CZEPetr Fiala (CZE)
79BELKenny Molly (BEL)Klein Constantia
80CZEFrantisek Sisr (CZE)Klein Constantia
81ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Klein Constantia
82CZERoman Lehky (CZE)Klein Constantia
83CZEMichal Schlegel (CZE)Klein Constantia
84POLKonrad Kott (POL)
85POLAleksander Leduchowski (POL)
86POLMarek Rutkiewicz (POL)Wibatech - Fuji Zory
87POLSylvester Janiszewski (POL)Wibatech - Fuji Zory
88POLDariusz Batek (POL)Wibatech - Fuji Zory
89POLAndrzej Bartkiewicz (POL)Wibatech - Fuji Zory
90CZEVojtech Hacecký (CZE)Whirlpool - Author
91CZEAlois Kankovský (CZE)Whirlpool - Author
92ESPBrais Dacal (ESP)
93CANReid McClure (CAN)
94AUSFabio Calabria (AUS)
95GERBenjamin Stauder (GER)
96GERKevin Vogel (GER)Embrace The World Cycling
97GERTobias Tetzlaff (GER)
98GERLorenz Fiege (GER)
99POLAdam Koryczan (POL)
100PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Klein Constantia
101AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang
102AUTAndreas Graf (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang
103AUTMichael Taferner (AUT)WSA - Greenlife
104AUTChristian Dallinger (AUT)WSA - Greenlife
105AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg
106NORMagnus Børresen (NOR)Coop - Øster Hus
107NORFridtjof Røinås (NOR)Sparebanken Sør
108AZEElgun Alizada (AZE)Synergy Baku Cycling Project
109GERRobert Kessler (GER)LKT Team Brandenburg
110GERLeon Rohde (GER)LKT Team Brandenburg
111GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburg
112GERAndy Beran (GER)LKT Team Brandenburg
113AUTAndreas Umhaller (AUT)Amplatz - BMC
114CZEMartin Boubal (CZE)CK Pribram - Fany Gastro
115CZEJirí Petrus (CZE)
116CZETomás Koudela (CZE)SKC Tufo - Prostejov
117CZEMatej Zahálka (CZE)SKC Tufo - Prostejov
118CZETomás Medek (CZE)SKC Tufo - Prostejov
119SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil
120CZEMatyás Strupek (CZE)ASC Dukla Praha
121CZESimon Adamek (CZE)ASC Dukla Praha
122CZEMichael Kohout (CZE)ASC Dukla Praha
123CZENicolas Pietrula (CZE)ASC Dukla Praha
124CZEOndrej Vendolsy (CZE)ASC Dukla Praha
125CZEJan Kraus (CZE)ASC Dukla Praha
126CZEMartin Bláha (CZE)ASC Dukla Praha
127CZEMichal Malík (CZE)
128CZETomás Schühler (CZE)
129CZETomás Okrouhlický (CZE)
130CZEMartin Spudil (CZE)SKC Tufo - Prostejov
131POLAdrian Teklinski (POL)SKC Tufo - Prostejov
132CZEPavel Camrda (CZE)Whirlpool - Author

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 3 - Opocno - Opocno - 11,8 km - 10 September 2016Individuele Tijdrit


1SLOJan Tratnik (SLO)Amplatz - BMC4:15:24
2GERMax Kanter (GER)LKT Team Brandenburg0:00
3ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg0:00
4NORAugust Jensen (NOR)Coop - Øster Hus0:00
5GERFlorian Bissinger (GER)WSA - Greenlife0:00
6NORØivind Lukkedal (NOR)Coop - Øster Hus0:00
7CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:00
8AZEKirill Pozdnyakov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:00
9NORKrister Hagen (NOR)Coop - Øster Hus0:00
10AUTFlorian Gaugl (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:00
11AUTSebastian Schönberger (AUT)Tirol0:00
12AUTDennis Paulus (AUT)Tirol0:00
13GERSébastian Baldauf (GER)Hrinkow Advarics Cycleang0:00
14NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Sparebanken Sør0:00
15SLOJure Golcer (SLO)Adria Mobil0:00
16HUNJános Pelikán (HUN)0:13
17POLJacek Tadeusz Morajko (POL)Wibatech - Fuji Zory0:13
18SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg0:13
19CZEMartin Hunal (CZE)Whirlpool - Author0:13
20AUTMaximilian Kuen (AUT)Amplatz - BMC0:13
21HUNPéter Kusztor (HUN)Amplatz - BMC0:13
22AZEIsmayil Ilyasov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:23
23PORSérgio Ferreira Sousa (POR)Vorarlberg0:34
24CZEMichael Kukrle (CZE)Whirlpool - Author0:38
25SVKMarek Canecky (SVK)Amplatz - BMC2:37
26GERMaximilian Schachmann (GER)Klein Constantia6:04
27SLOAndi Bajc (SLO)Amplatz - BMC6:04
28NORTrond Trondsen (NOR)Sparebanken Sør7:58
29GERJulian Hellmann (GER)7:58
30AUTStefan Pöll (AUT)WSA - Greenlife7:58
31GERCarl Soballa (GER)LKT Team Brandenburg8:08
32AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Project9:51
33NORHaavard Blikra (NOR)Coop - Øster Hus9:51
34NORAndreas Erland (NOR)Sparebanken Sør9:51
35AZEEnver Asanov (AZE)Synergy Baku Cycling Project9:51
36AUTLukas Schlemmer (AUT)WSA - Greenlife9:51
37AUTDaniel Katzmayer (AUT)Tirol9:51
38CZEJan Kovar (CZE)Whirlpool - Author9:51
39AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang9:51
40AUTMarcel Neuhauser (AUT)Tirol9:51
41FRARomain Gioux (FRA)9:51
42CZEJan Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro9:51
43CZEDominik Neumann (CZE)9:51
44POLWojciech Franczak (POL)9:51
45CZEDominik Chlupác (CZE)9:51
46CZEVáclav Nezerka (CZE)9:51
47AUTPatrick Gamper (AUT)Tirol9:51
48SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil10:01
49GERAlexander Meier (GER)Hrinkow Advarics Cycleang10:01
50CZEPavel Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro10:01
51AZEKanan Gahramanli (AZE)Synergy Baku Cycling Project10:06
52AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Project10:06
53SUINicolas Winter (SUI)Vorarlberg10:06
54POLBartosz Warchol (POL)Whirlpool - Author10:06
55GERFabian Schormaier (GER)LKT Team Brandenburg10:06
56CZEFilip Endler (CZE)10:06
57CZEPetr Hampl (CZE)SKC Tufo - Prostejov10:06
58CZEAdam Sekanina (CZE)10:06
59CZEMarek Sipos (CZE)SKC Tufo - Prostejov10:06
60CZELukas Kunt (CZE)10:06
61AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Greenlife10:06
62GERLukas Meiler (GER)Vorarlberg10:06
63AUTMartin Weiss (AUT)Tirol10:06
64SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil10:06
65NORHerman Dahl (NOR)Sparebanken Sør10:11
66NORKristian Aasvold (NOR)Sparebanken Sør10:11
67AUTJosef Benetseder (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang10:11
68ITAUmberto Poli (ITA)10:15
69SLODavid Per (SLO)Adria Mobil10:18
70POLMikolaj Gutek (POL)
71SVKRoman Bronis (SVK)CK Pribram - Fany Gastro
72CZEPavel Gruber (CZE)CK Pribram - Fany Gastro
73SVKRóbert Málik (SVK)CK Pribram - Fany Gastro
74CZEMartin Hebík (CZE)CK Pribram - Fany Gastro
75SVKJakub Dvorak (SVK)
76CZERadovan Dolezal (CZE)
77CZEJan Urbasek (CZE)
78CZEPetr Fiala (CZE)
79BELKenny Molly (BEL)Klein Constantia
80CZEFrantisek Sisr (CZE)Klein Constantia
81ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Klein Constantia
82CZERoman Lehky (CZE)Klein Constantia
83CZEMichal Schlegel (CZE)Klein Constantia
84POLKonrad Kott (POL)
85POLAleksander Leduchowski (POL)
86POLMarek Rutkiewicz (POL)Wibatech - Fuji Zory
87POLSylvester Janiszewski (POL)Wibatech - Fuji Zory
88POLDariusz Batek (POL)Wibatech - Fuji Zory
89POLAndrzej Bartkiewicz (POL)Wibatech - Fuji Zory
90CZEVojtech Hacecký (CZE)Whirlpool - Author
91CZEAlois Kankovský (CZE)Whirlpool - Author
92ESPBrais Dacal (ESP)
93CANReid McClure (CAN)
94AUSFabio Calabria (AUS)
95GERBenjamin Stauder (GER)
96GERKevin Vogel (GER)Embrace The World Cycling
97GERTobias Tetzlaff (GER)
98GERLorenz Fiege (GER)
99POLAdam Koryczan (POL)
100PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Klein Constantia
101AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang
102AUTAndreas Graf (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang
103AUTMichael Taferner (AUT)WSA - Greenlife
104AUTChristian Dallinger (AUT)WSA - Greenlife
105AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg
106NORMagnus Børresen (NOR)Coop - Øster Hus
107NORFridtjof Røinås (NOR)Sparebanken Sør
108AZEElgun Alizada (AZE)Synergy Baku Cycling Project
109GERRobert Kessler (GER)LKT Team Brandenburg
110GERLeon Rohde (GER)LKT Team Brandenburg
111GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburg
112GERAndy Beran (GER)LKT Team Brandenburg
113AUTAndreas Umhaller (AUT)Amplatz - BMC
114CZEMartin Boubal (CZE)CK Pribram - Fany Gastro
115CZEJirí Petrus (CZE)
116CZETomás Koudela (CZE)SKC Tufo - Prostejov
117CZEMatej Zahálka (CZE)SKC Tufo - Prostejov
118CZETomás Medek (CZE)SKC Tufo - Prostejov
119SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil
120CZEMatyás Strupek (CZE)ASC Dukla Praha
121CZESimon Adamek (CZE)ASC Dukla Praha
122CZEMichael Kohout (CZE)ASC Dukla Praha
123CZENicolas Pietrula (CZE)ASC Dukla Praha
124CZEOndrej Vendolsy (CZE)ASC Dukla Praha
125CZEJan Kraus (CZE)ASC Dukla Praha
126CZEMartin Bláha (CZE)ASC Dukla Praha
127CZEMichal Malík (CZE)
128CZETomás Schühler (CZE)
129CZETomás Okrouhlický (CZE)
130CZEMartin Spudil (CZE)SKC Tufo - Prostejov
131POLAdrian Teklinski (POL)SKC Tufo - Prostejov
132CZEPavel Camrda (CZE)Whirlpool - Author

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden