De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde Van Slovenië - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde Van Slovenië - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Slovenië

Uitslagen 2016

Ronde Van Slovenië 2016

SloveniëSlovenië - 16 Juni 2016 - 19 Juni 2016


Algemeen klassement - 19 Juni 2016


1ESTRein Taaramäe (EST)Team Katusha15:10:29
2AUSJack Haig (AUS)Orica - BikeExchange1:42
3CZEJan Bárta (CZE)Bora - Argon 182:38
4COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec2:47
5SLOJure Golcer (SLO)Adria Mobil2:48
6BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise2:57
7PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Bora - Argon 183:00
8RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katusha3:14
9SLOJanez Brajkovic (SLO)United Health Care Presented by Maxxis3:15
10ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:27
11ITAMichele Gazzarra (ITA)Norda - MG.Kvis3:28
12BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise3:45
13ITAGianni Moscon (ITA)Sky Professional Cycling Team4:04
14COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec4:17
15ITAAlessio Taliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:53
16ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox5:04
17AUTHermann Pernsteiner (AUT)5:12
18ITANicola Gaffurini (ITA)Norda - MG.Kvis5:12
19RUSPavel Brutt (RUS)Tinkoff5:13
20SLOLuka Pibernik (SLO)Lampre - Merida5:56
21CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil5:57
22ITAKristian Sbaragli (ITA)Dimension Data7:19
23ENGScott Thwaites (ENG)Bora - Argon 187:49
24ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Dimension Data7:57
25HUNPéter Kusztor (HUN)Amplatz - BMC9:04
26POLPawel Poljanski (POL)Tinkoff9:23
27ITAStefano Nardelli (ITA)Norda - MG.Kvis9:35
28ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox11:17
29ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida11:54
30ITAMirko Selvaggi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec12:49
31ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec13:08
32ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox13:11
33RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - RusVelo13:51
34ITAAlessandro Bisolti (ITA)Nippo - Vini Fantini14:53
35ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec15:15
36ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamen15:51
37GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Argon 1816:09
38CZETomás Koudela (CZE)SKC Tufo - Prostejov16:25
39SLOZiga Rucigaj (SLO)Radenska Ljubljana17:39
40AUTMaximilian Kuen (AUT)Amplatz - BMC17:49
41BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise18:02
42BELJens Keukeleire (BEL)Orica - BikeExchange18:06
43ITALuca Chirico (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox18:52
44ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Sky Professional Cycling Team20:47
45GERNils Politt (GER)Team Katusha21:04
46SLOMatej Mohoric (SLO)Lampre - Merida21:06
47ITAGianfranco Zilioli (ITA)Nippo - Vini Fantini22:11
48RUSSergey Nikolaev (RUS)Gazprom - RusVelo22:54
49ITAMichele Scartezzini (ITA)Norda - MG.Kvis23:13
50CZEMatej Zahálka (CZE)SKC Tufo - Prostejov23:31
51ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Tinkoff23:35
52CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen23:38
53CROBruno Maltar (CRO)Radenska Ljubljana23:52
54BELJens Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise24:03
55SLODavid Per (SLO)Adria Mobil25:29
56SLOUros Repse (SLO)Meridiana - Kamen26:06
57ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantini26:26
58RUSArtem Ovechkin (RUS)Gazprom - RusVelo26:29
59ITASimone Sterbini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox26:29
60AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Argon 1826:37
61RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data26:39
62AUSMitchell Docker (AUS)Orica - BikeExchange26:40
63ITASimone Velasco (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox26:40
64HKGKing Lok Cheung (HKG)Orica - BikeExchange27:05
65SLOZiga Groselj (SLO)27:22
66SLOIzidor Penko (SLO)Radenska Ljubljana27:39
67ITASacha Modolo (ITA)Lampre - Merida27:40
68BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise27:48
69ITAElia Viviani (ITA)Sky Professional Cycling Team28:14
70SLORok Korosec (SLO)Radenska Ljubljana28:56
71BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise29:16
72ITAGiacomo Berlato (ITA)Nippo - Vini Fantini29:36
73RUSVladimir Isaychev (RUS)Team Katusha29:51
74RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katusha30:22
75ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantini30:55
76ITAIuri Filosi (ITA)Nippo - Vini Fantini31:02
77RUSAndrey Solomennikov (RUS)Gazprom - RusVelo31:40
78GERRüdiger Selig (GER)Bora - Argon 1831:57
79AUTBernhard Eisel (AUT)Dimension Data31:58
80SLOJan Tratnik (SLO)Amplatz - BMC32:03
81SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil32:28
82RUSAlexander Foliforov (RUS)Gazprom - RusVelo32:32
83CZEMarek Sipos (CZE)SKC Tufo - Prostejov33:02
84AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data33:33
85SVKMarek Canecky (SVK)Amplatz - BMC33:35
86SLOGrega Bole (SLO)Nippo - Vini Fantini33:36
87SLOJernej Svab (SLO)33:50
88RUSAnton Vorobev (RUS)Team Katusha34:10
89SLOMatej Drinovec (SLO)Adria Mobil34:12
90BELKenny De Ketele (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise34:18
91RUSArtur Ershov (RUS)Gazprom - RusVelo35:05
92ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Merida35:13
93RUSAydar Zakarin (RUS)Gazprom - RusVelo35:25
94SLOMatic Groselj (SLO)35:42
95ITADaniele Colli (ITA)Nippo - Vini Fantini35:54
96SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil36:10
97CZEPetr Hampl (CZE)SKC Tufo - Prostejov36:14
98ITAFederico Zurlo (ITA)Lampre - Merida36:19
99RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha37:19
100SVKErik Baska (SVK)Tinkoff37:29
101ITAGianmarco Di Francesco (ITA)Norda - MG.Kvis37:48
102SLOAndi Bajc (SLO)Amplatz - BMC37:56
103SVKMichal Kolár (SVK)Tinkoff38:13
104SLOMarko Kump (SLO)Lampre - Merida39:10
105SLOTadej Logar (SLO)39:20
106GBRAndrew Fenn (GBR)Sky Professional Cycling Team40:07
107GBRAlex Peters (GBR)Sky Professional Cycling Team40:08
108CZELukás Matula (CZE)SKC Tufo - Prostejov40:09
109ITAGiacomo Giuliani (ITA)Norda - MG.Kvis40:12
110AUTAndreas Umhaller (AUT)Amplatz - BMC40:24
111POLWojciech Pszczolarski (POL)SKC Tufo - Prostejov40:36
112CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamen41:39
113SLOLuka Cotar (SLO)42:57
114ITAMichele Viola (ITA)Meridiana - Kamen43:59
115SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil44:08
116SLORobert Jenko (SLO)Radenska Ljubljana44:13
117CZEMatej Stibingr (CZE)SKC Tufo - Prostejov45:10
118SLOJure Miskulin (SLO)Radenska Ljubljana46:02
119CRODavid Jabuka (CRO)Meridiana - Kamen48:01
120SLOTilen Finkst (SLO)Radenska Ljubljana48:42
121RUSAlexander Evtushenko (RUS)Gazprom - RusVelo48:57
122RSANick Dougall (RSA)Dimension Data50:08
123ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Sky Professional Cycling Team50:39
124CZELudek Lichnovský (CZE)SKC Tufo - Prostejov53:36

Etappe 1 - Ljubljana - Koper - 177,8 km - 16 Juni 2016Ontsnapping


1BELJens Keukeleire (BEL)Orica - BikeExchange4:27:33
2ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida0:00
3ENGScott Thwaites (ENG)Bora - Argon 180:00
4AUSJack Haig (AUS)Orica - BikeExchange0:03
5ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:03
6ITASacha Modolo (ITA)Lampre - Merida0:03
7ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Dimension Data0:03
8ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:03
9ITAKristian Sbaragli (ITA)Dimension Data0:03
10ITALuca Chirico (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:03
11ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:03
12GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Argon 180:03
13RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katusha0:03
14COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:03
15ITANicola Gaffurini (ITA)Norda - MG.Kvis0:03
16ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantini0:03
17ITAMichele Gazzarra (ITA)Norda - MG.Kvis0:03
18BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:03
19BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:03
20CZEJan Bárta (CZE)Bora - Argon 180:03
21SLOJure Golcer (SLO)Adria Mobil0:03
22AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Argon 180:03
23SLOLuka Pibernik (SLO)Lampre - Merida0:03
24ITAMirko Selvaggi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:03
25CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:03
26RUSPavel Brutt (RUS)Tinkoff0:03
27BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:03
28HUNPéter Kusztor (HUN)Amplatz - BMC0:03
29ESTRein Taaramäe (EST)Team Katusha0:03
30ITAAlessio Taliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:03
31ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:03
32ITAAntonio Santoro (ITA)Meridiana - Kamen0:03
33PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Bora - Argon 180:24
34BELOtto Vergaerde (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:30
35SLOZiga Rucigaj (SLO)Radenska Ljubljana0:30
36SLORok Korosec (SLO)Radenska Ljubljana0:30
37ITASimone Sterbini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:30
38BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:30
39COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:30
40ITAGianni Moscon (ITA)Sky Professional Cycling Team0:30
41ITAStefano Nardelli (ITA)Norda - MG.Kvis0:30
42ITAMichele Scartezzini (ITA)Norda - MG.Kvis0:30
43SLOJanez Brajkovic (SLO)United Health Care Presented by Maxxis0:30
44RUSSergey Nikolaev (RUS)Gazprom - RusVelo0:30
45ITAAlessandro Bisolti (ITA)Nippo - Vini Fantini0:30
46AUTHermann Pernsteiner (AUT)0:34
47RUSArtem Ovechkin (RUS)Gazprom - RusVelo0:37
48ITAIuri Filosi (ITA)Nippo - Vini Fantini0:37
49POLPawel Poljanski (POL)Tinkoff0:41
50BELJens Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:41
51CROBruno Maltar (CRO)Radenska Ljubljana0:43
52ITADavide Mucelli (ITA)Meridiana - Kamen1:05
53SLOMatej Mohoric (SLO)Lampre - Merida1:39
54CANChristian Meier (CAN)Orica - BikeExchange1:39
55GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Argon 181:39
56RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - RusVelo1:39
57ITAGianfranco Zilioli (ITA)Nippo - Vini Fantini1:39
58RUSVladimir Isaychev (RUS)Team Katusha1:57
59RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Team Katusha1:57
60CZETomás Koudela (CZE)SKC Tufo - Prostejov1:57
61ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:57
62AUSMitchell Docker (AUS)Orica - BikeExchange1:57
63GERNils Politt (GER)Team Katusha1:57
64SLODavid Per (SLO)Adria Mobil1:57
65SLOZiga Groselj (SLO)1:57
66AUTMichael Gogl (AUT)Tinkoff3:35
67ITAElia Viviani (ITA)Sky Professional Cycling Team3:41
68ITAGianmarco Di Francesco (ITA)Norda - MG.Kvis3:41
69SLOJernej Svab (SLO)4:19
70SLOMarko Pavlic (SLO)Cycling Academy4:19
71CZEMarek Sipos (CZE)SKC Tufo - Prostejov4:27
72POLWojciech Pszczolarski (POL)SKC Tufo - Prostejov4:33
73SLOLuka Cotar (SLO)4:47
74SLOIzidor Penko (SLO)Radenska Ljubljana4:47
75AUTMaximilian Kuen (AUT)Amplatz - BMC4:47
76CZEMatej Zahálka (CZE)SKC Tufo - Prostejov6:01
77ITAGiacomo Berlato (ITA)Nippo - Vini Fantini6:10
78ITADaniele Colli (ITA)Nippo - Vini Fantini6:10
79BELKenny De Ketele (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise6:10
80SLOGrega Bole (SLO)Nippo - Vini Fantini6:10
81ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantini6:10
82SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil6:10
83SLOMatic Groselj (SLO)6:10
84SLOMatej Drinovec (SLO)Adria Mobil6:10
85ITASimone Velasco (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox6:10
86CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamen6:10
87ITANiccolò Salvietti (ITA)Norda - MG.Kvis6:10
88BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise6:10
89ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Merida6:10
90SLOUros Repse (SLO)Meridiana - Kamen6:10
91RUSAnton Vorobev (RUS)Team Katusha6:10
92ITAGiacomo Giuliani (ITA)Norda - MG.Kvis6:10
93ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamen6:10
94CZEPetr Hampl (CZE)SKC Tufo - Prostejov6:10
95SLOMarko Kump (SLO)Lampre - Merida6:10
96CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen6:10
97RUSAydar Zakarin (RUS)Gazprom - RusVelo6:10
98SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil6:10
99GBRMark Cavendish (GBR)Dimension Data6:10
100GERRüdiger Selig (GER)Bora - Argon 186:10
101AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data6:10
102RUSAndrey Solomennikov (RUS)Gazprom - RusVelo6:10
103NORLars Petter Nordhaug (NOR)Sky Professional Cycling Team6:10
104RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha6:10
105RUSAlexander Foliforov (RUS)Gazprom - RusVelo6:10
106HKGKing Lok Cheung (HKG)Orica - BikeExchange6:10
107RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katusha6:10
108ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Tinkoff6:10
109ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Sky Professional Cycling Team6:10
110SLODomen Novak (SLO)Adria Mobil6:10
111SVKMarek Canecky (SVK)Amplatz - BMC6:10
112AUSNathan Haas (AUS)Dimension Data6:10
113SLOJan Tratnik (SLO)Amplatz - BMC6:10
114RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data6:17
115AUTBernhard Eisel (AUT)Dimension Data6:17
116SLORobert Jenko (SLO)Radenska Ljubljana9:12
117SLOJure Miskulin (SLO)Radenska Ljubljana9:12
118SLOTadej Logar (SLO)9:12
119GBRAlex Peters (GBR)Sky Professional Cycling Team9:16
120ITAFederico Zurlo (ITA)Lampre - Merida9:16
121AUTAndreas Umhaller (AUT)Amplatz - BMC9:16
122SVKErik Baska (SVK)Tinkoff9:16
123SVKMichal Kolár (SVK)Tinkoff9:16
124RUSArtur Ershov (RUS)Gazprom - RusVelo9:16
125CZEMatej Stibingr (CZE)SKC Tufo - Prostejov9:16
126SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil9:49
127SLOTilen Finkst (SLO)Radenska Ljubljana9:49
128GBRAndrew Fenn (GBR)Sky Professional Cycling Team12:00
129ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox12:00
130SLOAndi Bajc (SLO)Amplatz - BMC12:00
131ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Sky Professional Cycling Team12:00
132RUSAlexander Evtushenko (RUS)Gazprom - RusVelo12:00
133AUTMario Schoibl (AUT)Amplatz - BMC12:00
134CRODavid Jabuka (CRO)Meridiana - Kamen12:58
135CZELudek Lichnovský (CZE)SKC Tufo - Prostejov13:58
136CZELukás Matula (CZE)SKC Tufo - Prostejov14:00
137RSANick Dougall (RSA)Dimension Data15:16
138ITAMichele Viola (ITA)Meridiana - Kamen15:16
139ITADavide Viganò (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec
140SLOZan Jerkic (SLO)Radenska Ljubljana

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Nova Gorica - Golte - 217,2 km - 17 Juni 2016Berg


1ESTRein Taaramäe (EST)Team Katusha5:46:40
2AUSJack Haig (AUS)Orica - BikeExchange0:36
3COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:50
4RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katusha0:58
5SLOJure Golcer (SLO)Adria Mobil1:01
6SLOJanez Brajkovic (SLO)United Health Care Presented by Maxxis1:03
7ITAAntonio Santoro (ITA)Meridiana - Kamen1:08
8BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise1:14
9COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec1:18
10PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Bora - Argon 181:20
11ITAMichele Gazzarra (ITA)Norda - MG.Kvis1:28
12ITAGianni Moscon (ITA)Sky Professional Cycling Team1:28
13CZEJan Bárta (CZE)Bora - Argon 181:28
14BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise1:32
15ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:59
16AUTMichael Gogl (AUT)Tinkoff2:05
17SLOLuka Pibernik (SLO)Lampre - Merida2:07
18ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:12
19CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil2:26
20AUTHermann Pernsteiner (AUT)2:36
21ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:44
22ITANicola Gaffurini (ITA)Norda - MG.Kvis2:46
23RUSPavel Brutt (RUS)Tinkoff2:46
24ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:08
25ITAAlessio Taliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:08
26ITAKristian Sbaragli (ITA)Dimension Data3:50
27ENGScott Thwaites (ENG)Bora - Argon 185:14
28POLPawel Poljanski (POL)Tinkoff5:46
29ITAStefano Nardelli (ITA)Norda - MG.Kvis5:56
30ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Dimension Data5:59
31ITALuca Chirico (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox6:57
32ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamen6:57
33HUNPéter Kusztor (HUN)Amplatz - BMC7:01
34ITAAlessandro Bisolti (ITA)Nippo - Vini Fantini7:33
35RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - RusVelo7:51
36SLODomen Novak (SLO)Adria Mobil8:56
37ITAMirko Selvaggi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec8:57
38ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Tinkoff9:00
39AUTMaximilian Kuen (AUT)Amplatz - BMC9:20
40BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise9:20
41ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Sky Professional Cycling Team9:20
42GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Argon 189:20
43CZETomás Koudela (CZE)SKC Tufo - Prostejov9:59
44BELOtto Vergaerde (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise10:08
45ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec10:40
46ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec10:40
47SLOUros Repse (SLO)Meridiana - Kamen10:42
48SLOZiga Rucigaj (SLO)Radenska Ljubljana11:04
49ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida11:36
50SLOIzidor Penko (SLO)Radenska Ljubljana12:11
51GERNils Politt (GER)Team Katusha12:36
52ITADavide Mucelli (ITA)Meridiana - Kamen12:50
53CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen12:50
54ITASimone Velasco (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox12:59
55BELJens Keukeleire (BEL)Orica - BikeExchange13:08
56NORLars Petter Nordhaug (NOR)Sky Professional Cycling Team13:08
57CZEMatej Zahálka (CZE)SKC Tufo - Prostejov13:23
58SLOMatej Mohoric (SLO)Lampre - Merida14:26
59ITAGianfranco Zilioli (ITA)Nippo - Vini Fantini14:47
60HKGKing Lok Cheung (HKG)Orica - BikeExchange16:03
61BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise16:06
62BELJens Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise16:19
63ITASimone Sterbini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox16:20
64CZELukás Matula (CZE)SKC Tufo - Prostejov16:20
65RUSSergey Nikolaev (RUS)Gazprom - RusVelo16:22
66RUSVladimir Isaychev (RUS)Team Katusha16:38
67AUSMitchell Docker (AUS)Orica - BikeExchange17:12
68RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data17:12
69ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantini18:36
70ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantini18:36
71SLOMatej Drinovec (SLO)Adria Mobil19:22
72SLODavid Per (SLO)Adria Mobil19:25
73ITAElia Viviani (ITA)Sky Professional Cycling Team19:35
74RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katusha20:04
75RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Team Katusha20:04
76ITAMichele Scartezzini (ITA)Norda - MG.Kvis20:06
77AUTBernhard Eisel (AUT)Dimension Data20:43
78SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil20:43
79ITAGiacomo Berlato (ITA)Nippo - Vini Fantini20:43
80CROBruno Maltar (CRO)Radenska Ljubljana20:43
81SLORok Korosec (SLO)Radenska Ljubljana20:43
82BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise20:43
83RUSAnton Vorobev (RUS)Team Katusha20:43
84SLOJan Tratnik (SLO)Amplatz - BMC20:43
85ITAFederico Zurlo (ITA)Lampre - Merida20:43
86SLOGrega Bole (SLO)Nippo - Vini Fantini20:43
87RUSArtur Ershov (RUS)Gazprom - RusVelo20:43
88ITANiccolò Salvietti (ITA)Norda - MG.Kvis20:43
89RUSArtem Ovechkin (RUS)Gazprom - RusVelo20:43
90RUSAndrey Solomennikov (RUS)Gazprom - RusVelo20:43
91SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil21:02
92BELKenny De Ketele (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise21:12
93CZEPetr Hampl (CZE)SKC Tufo - Prostejov21:17
94GERRüdiger Selig (GER)Bora - Argon 1821:19
95SLOJernej Svab (SLO)21:21
96ITADaniele Colli (ITA)Nippo - Vini Fantini21:22
97SLOZiga Groselj (SLO)21:22
98CZEMarek Sipos (CZE)SKC Tufo - Prostejov21:26
99AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data21:28
100RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha21:34
101AUTAndreas Umhaller (AUT)Amplatz - BMC21:34
102RUSAlexander Foliforov (RUS)Gazprom - RusVelo21:39
103SLOTadej Logar (SLO)21:48
104SLOMatic Groselj (SLO)21:53
105ITAGiacomo Giuliani (ITA)Norda - MG.Kvis21:53
106AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Argon 1821:56
107SVKErik Baska (SVK)Tinkoff22:02
108SLOMarko Pavlic (SLO)Cycling Academy22:13
109CZEMatej Stibingr (CZE)SKC Tufo - Prostejov22:26
110GBRAndrew Fenn (GBR)Sky Professional Cycling Team22:33
111SLOJure Miskulin (SLO)Radenska Ljubljana23:12
112SLOAndi Bajc (SLO)Amplatz - BMC23:12
113SVKMarek Canecky (SVK)Amplatz - BMC23:12
114ITASacha Modolo (ITA)Lampre - Merida23:15
115ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Merida23:24
116SLOMarko Kump (SLO)Lampre - Merida23:34
117ITAIuri Filosi (ITA)Nippo - Vini Fantini23:45
118ITAMichele Viola (ITA)Meridiana - Kamen23:45
119ITAGianmarco Di Francesco (ITA)Norda - MG.Kvis23:48
120RUSAydar Zakarin (RUS)Gazprom - RusVelo24:03
121POLWojciech Pszczolarski (POL)SKC Tufo - Prostejov24:24
122SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil24:24
123SLOLuka Cotar (SLO)24:30
124CRODavid Jabuka (CRO)Meridiana - Kamen24:49
125SVKMichal Kolár (SVK)Tinkoff24:58
126RSANick Dougall (RSA)Dimension Data25:00
127CZELudek Lichnovský (CZE)SKC Tufo - Prostejov25:19
128SLOTilen Finkst (SLO)Radenska Ljubljana27:55
129SLORobert Jenko (SLO)Radenska Ljubljana27:55
130ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Sky Professional Cycling Team28:33
131GBRAlex Peters (GBR)Sky Professional Cycling Team28:33
132CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamen29:11
133RUSAlexander Evtushenko (RUS)Gazprom - RusVelo29:11
134CANChristian Meier (CAN)Orica - BikeExchange
135AUSNathan Haas (AUS)Dimension Data
136GBRMark Cavendish (GBR)Dimension Data
137GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Argon 18
138AUTMario Schoibl (AUT)Amplatz - BMC

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Celje - Celjska koca - 16,8 km - 18 Juni 2016Individuele Tijdrit


1ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida28:23
2ESTRein Taaramäe (EST)Team Katusha0:04
3ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Dimension Data0:52
4RUSAlexander Foliforov (RUS)Gazprom - RusVelo1:10
5AUSJack Haig (AUS)Orica - BikeExchange1:10
6CZEJan Bárta (CZE)Bora - Argon 181:14
7RUSArtem Ovechkin (RUS)Gazprom - RusVelo1:22
8PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Bora - Argon 181:23
9ITAGianni Moscon (ITA)Sky Professional Cycling Team1:24
10SLOJan Tratnik (SLO)Amplatz - BMC1:28
11BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise1:29
12ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:32
13AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Argon 181:44
14ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:46
15GBRAlex Peters (GBR)Sky Professional Cycling Team1:48
16ITAAlessio Taliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:49
17SLOJanez Brajkovic (SLO)United Health Care Presented by Maxxis1:49
18SLOJure Golcer (SLO)Adria Mobil1:51
19RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data1:58
20COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec2:01
21ITAMichele Gazzarra (ITA)Norda - MG.Kvis2:04
22ITAGianfranco Zilioli (ITA)Nippo - Vini Fantini2:04
23HUNPéter Kusztor (HUN)Amplatz - BMC2:07
24ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:07
25AUTHermann Pernsteiner (AUT)2:09
26RUSPavel Brutt (RUS)Tinkoff2:12
27POLPawel Poljanski (POL)Tinkoff2:14
28ITASimone Sterbini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:17
29RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katusha2:20
30RUSSergey Nikolaev (RUS)Gazprom - RusVelo2:21
31ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Sky Professional Cycling Team2:23
32ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:26
33ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamen2:26
34ITANicola Gaffurini (ITA)Norda - MG.Kvis2:30
35CROBruno Maltar (CRO)Radenska Ljubljana2:33
36BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise2:35
37SLOLuka Pibernik (SLO)Lampre - Merida2:36
38COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec2:36
39SLODomen Novak (SLO)Adria Mobil2:41
40ENGScott Thwaites (ENG)Bora - Argon 182:42
41ITAMichele Scartezzini (ITA)Norda - MG.Kvis2:44
42SLOMatej Mohoric (SLO)Lampre - Merida2:44
43ITAFederico Zurlo (ITA)Lampre - Merida2:47
44ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:48
45RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha2:49
46ITAGiacomo Berlato (ITA)Nippo - Vini Fantini2:50
47SLOAndi Bajc (SLO)Amplatz - BMC2:51
48ITAIuri Filosi (ITA)Nippo - Vini Fantini2:53
49GERNils Politt (GER)Team Katusha2:58
50BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise2:58
51ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:02
52ITAStefano Nardelli (ITA)Norda - MG.Kvis3:03
53ITAAlessandro Bisolti (ITA)Nippo - Vini Fantini3:09
54ITAGianmarco Di Francesco (ITA)Norda - MG.Kvis3:14
55ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantini3:23
56BELKenny De Ketele (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise3:23
57BELJens Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise3:30
58BELJens Keukeleire (BEL)Orica - BikeExchange3:32
59ITAKristian Sbaragli (ITA)Dimension Data3:33
60CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil3:35
61ITAMirko Selvaggi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:35
62NORLars Petter Nordhaug (NOR)Sky Professional Cycling Team3:38
63GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Argon 183:39
64RUSAnton Vorobev (RUS)Team Katusha3:44
65SLOMarko Pavlic (SLO)Cycling Academy3:45
66AUTMaximilian Kuen (AUT)Amplatz - BMC3:49
67RUSArtur Ershov (RUS)Gazprom - RusVelo3:50
68RUSAydar Zakarin (RUS)Gazprom - RusVelo3:56
69SLOGrega Bole (SLO)Nippo - Vini Fantini3:57
70AUSMitchell Docker (AUS)Orica - BikeExchange3:58
71ITASimone Velasco (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:58
72SLOIzidor Penko (SLO)Radenska Ljubljana3:59
73BELOtto Vergaerde (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise4:05
74SVKMarek Canecky (SVK)Amplatz - BMC4:05
75ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantini4:06
76SVKMichal Kolár (SVK)Tinkoff4:06
77SLOZiga Groselj (SLO)4:10
78SLORok Korosec (SLO)Radenska Ljubljana4:10
79CZETomás Koudela (CZE)SKC Tufo - Prostejov4:11
80RUSAlexander Evtushenko (RUS)Gazprom - RusVelo4:13
81CZEMatej Zahálka (CZE)SKC Tufo - Prostejov4:14
82SLODavid Per (SLO)Adria Mobil4:14
83RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katusha4:15
84SLOTilen Finkst (SLO)Radenska Ljubljana4:16
85RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Team Katusha4:17
86RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - RusVelo4:28
87ITASacha Modolo (ITA)Lampre - Merida4:29
88ITALuca Chirico (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox4:30
89RUSVladimir Isaychev (RUS)Team Katusha4:30
90GERRüdiger Selig (GER)Bora - Argon 184:35
91SLOJernej Svab (SLO)4:35
92AUTBernhard Eisel (AUT)Dimension Data4:42
93CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen4:45
94SLOTadej Logar (SLO)4:47
95BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise4:48
96ITANiccolò Salvietti (ITA)Norda - MG.Kvis4:48
97ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Tinkoff4:52
98RUSAndrey Solomennikov (RUS)Gazprom - RusVelo4:54
99SLOZiga Rucigaj (SLO)Radenska Ljubljana4:55
100HKGKing Lok Cheung (HKG)Orica - BikeExchange4:59
101ITAElia Viviani (ITA)Sky Professional Cycling Team5:05
102ITAMichele Viola (ITA)Meridiana - Kamen5:05
103ITAGiacomo Giuliani (ITA)Norda - MG.Kvis5:06
104SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil5:11
105ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Merida5:11
106CZEPetr Hampl (CZE)SKC Tufo - Prostejov5:14
107ITAAntonio Santoro (ITA)Meridiana - Kamen5:14
108ITADaniele Colli (ITA)Nippo - Vini Fantini5:36
109ITADavide Mucelli (ITA)Meridiana - Kamen5:36
110SLOMarko Kump (SLO)Lampre - Merida5:36
111BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise5:39
112SLOUros Repse (SLO)Meridiana - Kamen5:41
113GBRAndrew Fenn (GBR)Sky Professional Cycling Team5:41
114SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil5:42
115CZEMarek Sipos (CZE)SKC Tufo - Prostejov5:43
116SVKErik Baska (SVK)Tinkoff5:53
117SLOMatej Drinovec (SLO)Adria Mobil5:54
118AUTAndreas Umhaller (AUT)Amplatz - BMC6:01
119AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data6:02
120CZEMatej Stibingr (CZE)SKC Tufo - Prostejov6:06
121RSANick Dougall (RSA)Dimension Data6:10
122ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Sky Professional Cycling Team6:16
123CZELukás Matula (CZE)SKC Tufo - Prostejov6:16
124SLOLuka Cotar (SLO)6:18
125SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil6:22
126CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamen6:25
127SLOMatic Groselj (SLO)6:29
128CRODavid Jabuka (CRO)Meridiana - Kamen6:41
129SLOJure Miskulin (SLO)Radenska Ljubljana6:56
130SLORobert Jenko (SLO)Radenska Ljubljana7:00
131CZELudek Lichnovský (CZE)SKC Tufo - Prostejov7:03
132POLWojciech Pszczolarski (POL)SKC Tufo - Prostejov8:06
133AUTMichael Gogl (AUT)Tinkoff

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Rogaska Slatina - Novo mesto - 179,1 km - 19 Juni 2016Berg


1RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katusha4:27:46
2GERRüdiger Selig (GER)Bora - Argon 180:00
3ITAKristian Sbaragli (ITA)Dimension Data0:00
4BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
5GBRAndrew Fenn (GBR)Sky Professional Cycling Team0:00
6SLODavid Per (SLO)Adria Mobil0:00
7RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - RusVelo0:00
8ITASacha Modolo (ITA)Lampre - Merida0:00
9ITAMichele Viola (ITA)Meridiana - Kamen0:00
10ITAElia Viviani (ITA)Sky Professional Cycling Team0:00
11SLOAndi Bajc (SLO)Amplatz - BMC0:00
12CROBruno Maltar (CRO)Radenska Ljubljana0:00
13AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data0:00
14ITAGiacomo Berlato (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
15SLOZiga Groselj (SLO)0:00
16AUTMaximilian Kuen (AUT)Amplatz - BMC0:00
17BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
18AUSJack Haig (AUS)Orica - BikeExchange0:00
19SVKMichal Kolár (SVK)Tinkoff0:00
20HUNPéter Kusztor (HUN)Amplatz - BMC0:00
21HKGKing Lok Cheung (HKG)Orica - BikeExchange0:00
22SLOJanez Brajkovic (SLO)United Health Care Presented by Maxxis0:00
23CZEMatej Zahálka (CZE)SKC Tufo - Prostejov0:00
24COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
25PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Bora - Argon 180:00
26ENGScott Thwaites (ENG)Bora - Argon 180:00
27ITAMichele Gazzarra (ITA)Norda - MG.Kvis0:00
28ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
29AUTHermann Pernsteiner (AUT)0:00
30RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katusha0:00
31ITAMichele Scartezzini (ITA)Norda - MG.Kvis0:00
32CZEJan Bárta (CZE)Bora - Argon 180:00
33ESTRein Taaramäe (EST)Team Katusha0:00
34ITANicola Gaffurini (ITA)Norda - MG.Kvis0:00
35RUSAndrey Solomennikov (RUS)Gazprom - RusVelo0:00
36SLOJure Golcer (SLO)Adria Mobil0:00
37SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil0:00
38COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
39CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamen0:00
40CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:00
41BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
42ITAAlessio Taliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
43CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen0:00
44ITAStefano Nardelli (ITA)Norda - MG.Kvis0:13
45SLORobert Jenko (SLO)Radenska Ljubljana0:13
46SVKMarek Canecky (SVK)Amplatz - BMC0:15
47ITAMirko Selvaggi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:19
48ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:19
49RUSPavel Brutt (RUS)Tinkoff0:19
50AUTBernhard Eisel (AUT)Dimension Data0:23
51CZETomás Koudela (CZE)SKC Tufo - Prostejov0:25
52SVKErik Baska (SVK)Tinkoff0:25
53ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:25
54ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida0:25
55ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamen0:25
56ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Merida0:35
57GBRAlex Peters (GBR)Sky Professional Cycling Team0:38
58ITAGianni Moscon (ITA)Sky Professional Cycling Team0:49
59POLPawel Poljanski (POL)Tinkoff0:49
60ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:10
61ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Dimension Data1:10
62SLOLuka Pibernik (SLO)Lampre - Merida1:17
63SLOZiga Rucigaj (SLO)Radenska Ljubljana1:17
64SLOMatic Groselj (SLO)1:17
65RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data1:19
66RUSAydar Zakarin (RUS)Gazprom - RusVelo1:23
67RUSArtur Ershov (RUS)Gazprom - RusVelo1:23
68CZEMarek Sipos (CZE)SKC Tufo - Prostejov1:33
69BELJens Keukeleire (BEL)Orica - BikeExchange1:33
70GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Argon 181:38
71SLOMatej Mohoric (SLO)Lampre - Merida2:24
72SLOGrega Bole (SLO)Nippo - Vini Fantini2:53
73ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantini2:53
74ITADaniele Colli (ITA)Nippo - Vini Fantini2:53
75SLOMatej Drinovec (SLO)Adria Mobil2:53
76AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Argon 183:01
77ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Sky Professional Cycling Team3:01
78SLOJernej Svab (SLO)3:40
79CZEPetr Hampl (CZE)SKC Tufo - Prostejov3:40
80SLOUros Repse (SLO)Meridiana - Kamen3:40
81CRODavid Jabuka (CRO)Meridiana - Kamen3:40
82SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil3:40
83AUTAndreas Umhaller (AUT)Amplatz - BMC3:40
84SLOTadej Logar (SLO)3:40
85ITAFederico Zurlo (ITA)Lampre - Merida3:40
86CZELukás Matula (CZE)SKC Tufo - Prostejov3:40
87AUSMitchell Docker (AUS)Orica - BikeExchange3:40
88SLORok Korosec (SLO)Radenska Ljubljana3:40
89POLWojciech Pszczolarski (POL)SKC Tufo - Prostejov3:40
90RUSAnton Vorobev (RUS)Team Katusha3:40
91ITASimone Velasco (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:40
92BELKenny De Ketele (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise3:40
93GERNils Politt (GER)Team Katusha3:40
94BELJens Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise3:40
95ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Tinkoff3:40
96RUSAlexander Foliforov (RUS)Gazprom - RusVelo3:40
97RUSAlexander Evtushenko (RUS)Gazprom - RusVelo3:40
98RUSSergey Nikolaev (RUS)Gazprom - RusVelo3:48
99ITAGianfranco Zilioli (ITA)Nippo - Vini Fantini3:48
100ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantini3:48
101ITAAlessandro Bisolti (ITA)Nippo - Vini Fantini3:48
102RSANick Dougall (RSA)Dimension Data3:49
103BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise3:49
104SLOJan Tratnik (SLO)Amplatz - BMC3:49
105ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:49
106SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil3:54
107ITAIuri Filosi (ITA)Nippo - Vini Fantini3:54
108RUSArtem Ovechkin (RUS)Gazprom - RusVelo3:54
109SLOMarko Kump (SLO)Lampre - Merida3:57
110ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Sky Professional Cycling Team3:57
111BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise5:21
112SLOJure Miskulin (SLO)Radenska Ljubljana6:49
113SLOIzidor Penko (SLO)Radenska Ljubljana6:49
114SLOTilen Finkst (SLO)Radenska Ljubljana6:49
115RUSVladimir Isaychev (RUS)Team Katusha6:53
116RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha6:53
117ITAGiacomo Giuliani (ITA)Norda - MG.Kvis7:10
118ITAGianmarco Di Francesco (ITA)Norda - MG.Kvis7:12
119CZELudek Lichnovský (CZE)SKC Tufo - Prostejov7:23
120ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox7:29
121CZEMatej Stibingr (CZE)SKC Tufo - Prostejov7:29
122ITALuca Chirico (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox7:29
123SLOLuka Cotar (SLO)7:29
124ITASimone Sterbini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox7:29
125ITANiccolò Salvietti (ITA)Norda - MG.Kvis
126RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Team Katusha
127ITADavide Mucelli (ITA)Meridiana - Kamen
128SLOMarko Pavlic (SLO)Cycling Academy
129BELOtto Vergaerde (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise
130NORLars Petter Nordhaug (NOR)Sky Professional Cycling Team
131SLODomen Novak (SLO)Adria Mobil

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden