De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Trofeo Matteotti - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2016

Trofeo Matteotti 2016

ItaliëItalië - 17 Juli 2016


Trofeo Matteotti - 17 Juli 2016


1ITAVincenzo Albanese (ITA)4:41:36
2ITAManuel Belletti (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
3ITADavide Viganò (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
4ITANicola Gaffurini (ITA)Norda - Mg.kvis0:00
5ITAMarco Zamparella (ITA)Amore & Vita - Selle SMP0:00
6ITAAntonio Casimiro Parrinello (ITA)d'Amico - Bottecchia0:00
7RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:00
8ITAMarco Marcato (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:00
9ITAMauro Finetto (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:00
10ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
11RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo0:00
12ITASimone Sterbini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:00
13ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:00
14ITAAntonio Di Sante (ITA)GM Europa Ovini0:00
15ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:00
16ITAMarco Tizza (ITA)d'Amico - Bottecchia0:00
17ITAIuri Filosi (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
18RUSAleksey Rybalkin (RUS)Gazprom - Rusvelo0:00
19ITAMarco Tecchio (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:00
20ITAAlessio Taliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
21ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
22ITASimone Velasco (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:00
23ITAGiulio Ciccone (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:00
24ALBRedi Halilaj (ALB)Amore & Vita - Selle SMP0:00
25ITAGianmarco Di Francesco (ITA)Norda - Mg.kvis0:00
26ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Wilier Triestina - Southeast0:00
27ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Wilier Triestina - Southeast0:00
28ITAMichele Gazzarra (ITA)Norda - Mg.kvis0:00
29ITASimone Ravanelli (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:00
30ITAAlan Marangoni (ITA)Cannondale - Drapac0:00
31ITAFederico Borella (ITA)GM Europa Ovini0:00
32ITAMattia Frapporti (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:00
33ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
34ITADavide Pacchiardo (ITA)GM Europa Ovini0:00
35RUSIvan Balykin (RUS)GM Europa Ovini0:00
36ITAAndrea Cacciotti (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:00
37COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
38ITADanilo Celano (ITA)Amore & Vita - Selle SMP0:00
39ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:00
40ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
41ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
42BRARafael De Mattos Andriato (BRA)0:00
43ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Wilier Triestina - Southeast0:00
44ITAFilippo Rocchetti (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior0:00
45ITAEnrico Salvador (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:00
46ITAMatteo Rotondi (ITA)GM Europa Ovini0:00
47ITAPaolo Totò (ITA)0:00
48ITAMichele Scartezzini (ITA)Norda - Mg.kvis0:00
49RUSArtur Ershov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:00
50RUSRoman Kustadinchev (RUS)Gazprom - Rusvelo0:00
51ITANiko Colonna (ITA)0:00
52ITAMatteo Fabbro (ITA)0:00
53ALBIltjan Nika (ALB)d'Amico - Bottecchia0:00
54ITAEugenio Bani (ITA)Amore & Vita - Selle SMP0:00
55ITAAndrea Ruscetta (ITA)GM Europa Ovini0:00
56ESPDavid Galarreta Ugarte (ESP)Dare - Gobik - Partizan0:00
57VENJosé Márquez (VEN)0:00
58ITADavide Leone (ITA)d'Amico - Bottecchia0:00
59ITAPaolo Ciavatta (ITA)d'Amico - Bottecchia0:00
60VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Sidermec0:00

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden