De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Grand Prix de la Ville de Pérenchies - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2016

Grand Prix de la Ville de Pérenchies 2016

FrankrijkFrankrijk - Pérenchies - 24 Juli 2016


Grand Prix de la Ville de Pérenchies - 24 Juli 2016


1BELTimothy Dupont (BEL)Verandas Willems3:32:25
2FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
3FRAJulien Van Haverbeke (FRA)CC Nogent-sur-Oise0:00
4BELAmaury Capiot (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
5BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
6GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling0:00
7NEDStan Godrie (NED)Rabobank Development0:00
8BELChristophe Noppe (BEL)EFC - Etixx0:00
9BELGianni Vermeersch (BEL)Marlux - Napoleon Games0:00
10NEDCees Bol (NED)Rabobank Development0:00
11FRAMatthieu Garnier (FRA)0:00
12BELDieter Bouvry (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
13FRAAdrien Carpentier (FRA)0:00
14FRAAlexandre Pacot (FRA)0:00
15BELJelle Donders (BEL)Superano Ham - Isorex0:00
16FRADavid Menut (FRA)HP BTP - Auber930:00
17BELPiet Allegaert (BEL)EFC - Etixx0:00
18FRAAnthony Maldonado (FRA)HP BTP - Auber930:00
19NEDMitchell Cornelisse (NED)Rabobank Development0:00
20AUSSean Lake (AUS)Avanti - IsoWhey0:00
21BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
22FRAFélix Pouilly (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
23BELDries De Bondt (BEL)Verandas Willems0:00
24FRAQuentin Tanis (FRA)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - Aisne0:00
25POLKonrad Tomasiak (POL)Start - Vaxes - Partizan0:00
26NORSyver Waersted (NOR)Ringeriks - Kraft0:00
27LUXTiago Da Silva (LUX)Differdange - Lösch0:00
28AUSNeil Van Der Ploeg (AUS)Avanti - IsoWhey0:00
29BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
30BELGuillaume Delvaux (BEL)T.Palm - Pole Continental Wallon0:00
31FRAGwénnaël Tallonneau (FRA)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - Aisne0:00
32ESTOskar Nisu (EST)0:00
33BELJoren Touquet (BEL)Superano Ham - Isorex0:00
34BELAuxence Buntinx (BEL)T.Palm - Pole Continental Wallon0:00
35BELKevin Verwaest (BEL)Superano Ham - Isorex0:00
36BELBjarne Vanacker (BEL)EFC - Etixx0:00
37NORTorstein Traeen (NOR)Ringeriks - Kraft0:00
38FRAPierre Gouault (FRA)HP BTP - Auber930:00
39BELGuillaume Seye (BEL)EFC - Etixx0:00
40ESPGabriel Reguero Corral (ESP)Differdange - Lösch0:00
41BELGuillaume Haag (BEL)T.Palm - Pole Continental Wallon0:00
42FRAGuillaume Levarlet (FRA)HP BTP - Auber930:00
43GBRAlex Braybrooke (GBR)Lotto - Soudal Espoirs0:00
44ESTAksel Nõmmela (EST)Leopard Pro Cycling0:00
45LUXPit Schlechter (LUX)Leopard Pro Cycling0:00
46FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
47BELJoeri Calleeuw (BEL)Verandas Willems0:00
48FRAMaxime Huygens (FRA)0:00
49NEDWayne Stijns (NED)Differdange - Lösch0:00
50FRANicolas Garbet (FRA)CC Nogent-sur-Oise0:00
51NORAudun Brekke Fløtten (NOR)Ringeriks - Kraft0:00
52BELMathias Van Gompel (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
53BRAGiovane Bido Arduino (BRA)0:00
54GREPolychronis Tzortzakis (GRE)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - Aisne0:00
55BELWouter Leten (BEL)T.Palm - Pole Continental Wallon0:00
56CUBJosé Antonio Mojica Camejo (CUB)Start - Vaxes - Partizan0:00
57NEDJelle Nieuwpoort (NED)Rabobank Development0:11
58FRABenjamin Poiret (FRA)0:11
59BELNicolas Mertz (BEL)T.Palm - Pole Continental Wallon0:11
60BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:11
61LTUGediminas Kaupas (LTU)Differdange - Lösch0:14
62ESTAlo Jakin (EST)HP BTP - Auber930:19
63NORKristian Kulseth (NOR)0:20
64BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:24
65FRAKévin Lalouette (FRA)EC Raismes Petite-Forêt0:24
66BELMichael Goolaerts (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:24
67NEDJeroen Meijers (NED)Rabobank Development0:24
68BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:24
69BELJens Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:24
70BELSander Cordeel (BEL)Verandas Willems0:38
71BELGorik Gardeyn (BEL)Superano Ham - Isorex0:48
72FRAAxel Flet (FRA)0:57
73BELAlexander Cools (BEL)Superano Ham - Isorex1:25
74NZLMatthew Zenovich (NZL)Avanti - IsoWhey1:28
75FRAMelvin Rulliere (FRA)1:32
76FRABenoit Daeninck (FRA)CC Nogent-sur-Oise1:32
77BELStef Van Zummeren (BEL)Verandas Willems1:42
78BELJonas Castrique (BEL)Lotto - Soudal Espoirs1:42
79FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille1:42
80FRAFlavien Dassonville (FRA)HP BTP - Auber931:52
81BELJef Van Meirhaeghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise2:29
82FRAFlorian Van Eslander (FRA)3:54
83BELBavo Haemels (BEL)T.Palm - Pole Continental Wallon4:57
84BELMaxime Vekeman (BEL)T.Palm - Pole Continental Wallon5:00
85CHICristopher Mansilla Almonacid (CHI)Start - Vaxes - Partizan5:53
86HUNGergely Somogyi (HUN)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - Aisne11:02
87LUXMike Diener (LUX)11:02
88BELMaxime De Poorter (BEL)EFC - Etixx11:20
89GUARomeo Daniel Quicibal (GUA)Start - Vaxes - Partizan11:20
90LUXPit Leyder (LUX)11:20
91FRACyril Lebon (FRA)11:20
92BELMathias Depypere (BEL)Superano Ham - Isorex11:20
93FRASamuel Leroux (FRA)11:20
94FRANicolas Pelleriaux (FRA)EC Raismes Petite-Forêt11:20
95LUXMassimo Morabito (LUX)Leopard Pro Cycling11:20
96FRAValentin Gouel (FRA)11:27

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden