De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Europees Kampioenschap - 2016

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Europees Kampioenschap - Uitslagen Heren 2016

FrankrijkFrankrijk - Plumelec - 14 September 2016 - 18 September 2016


Individuele Tijdrit - U23 Heren - 14 September 2016


1GERLennard Kämna (GER)Stölting Service Group33:59
2ITAFilippo Ganna (ITA)0:30
3FRARémi Cavagna (FRA)Klein Constantia0:35
4FRACorentin Ermenault (FRA)CC Nogent-sur-Oise0:50
5BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Development0:51
6IRLEdward Dunbar (IRL)1:00
7POLSzymon Rekita (POL)1:18
8RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - RusVelo1:20
9GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Axeon - Hagens Berman1:39
10BELSenne Leysen (BEL)Lotto - Soudal Espoirs1:41
11HUNJános Pelikán (HUN)1:53
12NORTobias Foss (NOR)Joker Byggtorget1:53
13AUTPatrick Gamper (AUT)Tirol1:54
14GERJan Tschernoster (GER)RadNet - Rose1:55
15IRLMichael O'Loughlin (IRL)Wiggins2:04
16ITAGiovanni Carboni (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani2:05
17POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Klein Constantia2:06
18NORBjørnar Vevatne Øverland (NOR)FixIT.no2:07
19SUILukas Spengler (SUI)BMC Development2:11
20NEDPascal Eenkhoorn (NED)BMC Development2:11
21SLOIzidor Penko (SLO)Radenska Ljubljana2:14
22LATKrists Neilands (LAT)Axeon - Hagens Berman2:15
23SUIGian Friesecke (SUI)2:29
24PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)2:32
25ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)2:41
26FINSasu Halme (FIN)2:44
27LATEriks Toms Gavars (LAT)Rietumu - Delfin2:50
28RUSVladislav Duiunov (RUS)3:06
29ISROmer Goldstein (ISR)3:09
30SWEHampus Anderberg (SWE)ColoQuick - Cult3:12
31RUSIvan Lutsenko (RUS)3:14
32LUXTom Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling3:14
33GBRJonathan Dibben (GBR)Wiggins3:17
34AZEEnver Asanov (AZE)Synergy Baku Cycling Project3:34
35ESPMartín Bouzas Rey (ESP)3:46
36CYPAndreas Miltiadis (CYP)3:47
37LUXKevin Geniets (LUX)Chambéry Cyclisme Formation3:59
38TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor4:06
39SWEJan Marcus Fåglum Karlsson (SWE)Tre Berg - Bianchi4:07
40MONVictor Langelotti (MON)4:09
41UKRKostyantyn Rybaruk (UKR)4:49
42ISRAviv Yechezkel (ISR)5:01
43SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil5:04
44ESTSilver Mäoma (EST)5:17
45TURBurak Abay (TUR)5:21
46GERAndrej Petrovski (GER)5:37
47LTUVenentas Lasinis (LTU)Staki - Baltic Vairas5:40
48UKRIllya Klepikov (UKR)ISD - Jorbi5:41
49LTUJustas Beniusis (LTU)6:05
50SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica6:35

Individuele Tijdrit - Junior Heren - 14 September 2016


1FRAAlexys Brunel (FRA)35:58
2SUIMarc Hirschi (SUI)0:11
3NORIver Knotten (NOR)0:11
4SUIStefan Bissegger (SUI)0:26
5NORAndreas Leknessund (NOR)0:33
6NEDJarno Mobach (NED)0:37
7HUNBarnabás Peák (HUN)0:39
8CZEJakub Otruba (CZE)0:41
9GERFelix Groß (GER)0:44
10SLONik Cemazar (SLO)0:46
11GBREthan Hayter (GBR)1:00
12BELRuben Apers (BEL)1:17
13ESPInigo Elosegui Momene (ESP)1:20
14GERJuri Hollmann (GER)1:27
15LUXMichel Ries (LUX)1:36
16AUTMarco Friedrich (AUT)1:51
17BELJasper Philipsen (BEL)Balen Bicycle Club1:55
18PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)1:57
19NEDNils Eekhoff (NED)1:59
20CZERichard Holec (CZE)2:03
21UKRDaniil Nikulin (UKR)2:05
22FRAClément Davy (FRA)2:06
23ESPXabier Mikel Azparren (ESP)2:07
24TUROnur Turgut (TUR)2:21
25PORDaniel Viegas (POR)2:22
26POLMateusz Kostanski (POL)2:22
27ITAStefano Oldani (ITA)2:23
28SLOJaka Primozic (SLO)2:35
29SRBVeljko Stojnic (SRB)2:37
30SVKMatús Stocek (SVK)2:45
31LTUArvydas Birenis (LTU)2:46
32IRLXeno Young (IRL)2:50
33LATKristers Ansons (LAT)3:03
34BULPetar Stoyanov (BUL)3:15
35GBRAlfred Wright (GBR)3:18
36RUSStanislav Konyaev (RUS)3:21
37POLFilip Maciejuk (POL)3:23
38RUSAynur Galeev (RUS)3:23
39SRBOgnjen Ilic (SRB)3:25
40LATMarcis Kalnins (LAT)3:26
41UKRYurii Burchenia (UKR)3:27
42SVKSamuel Oros (SVK)3:30
43ITAAlexander Konychev (ITA)3:30
44TURHalil Ibrahim Dilek (TUR)3:40
45LTUDenas Masiulis (LTU)3:40
46SWELinus Kvist (SWE)3:59
47BLRKanstantsin Bialiauski (BLR)4:08
48MDAVladislav Iacobenco (MDA)4:12
49IRLBen Walsh (IRL)4:19
50LUXRaphaël Kockelmann (LUX)4:51
51BLRSiarhei Shauchenka (BLR)5:07
52SWEAndreas Andersson (SWE)5:57
53AUTFlorian Kierner (AUT)6:57
54MLTNicholas Attard Montalto (MLT)9:08

Individuele Tijdrit Heren - 15 September 2016Individuele Tijdrit


1ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistar58:13
2BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto NL - Jumbo0:30
3ITAMoreno Moser (ITA)Cannondale - Drapac0:39
4PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar0:56
5FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux0:59
6BELYves Lampaert (BEL)Etixx - Quick Step1:01
7SLOPrimoz Roglic (SLO)Lotto NL - Jumbo1:07
8IRLNicolas Roche (IRL)Sky Professional Cycling Team1:14
9POLMarcin Bialoblocki (POL)One Pro Cycling1:16
10RUSAnton Vorobev (RUS)Team Katusha1:16
11GERNils Politt (GER)Team Katusha1:26
12ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana1:28
13FRASylvain Chavanel (FRA)Direct Energie1:30
14BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Sprandi - Polkowice1:39
15UKRAndriy Grivko (UKR)Astana1:56
16SUIStefan Küng (SUI)BMC Racing Team1:57
17ESTRein Taaramäe (EST)Team Katusha2:04
18NEDSteven Lammertink (NED)Lotto NL - Jumbo2:05
19GERJasha Sütterlin (GER)Movistar2:15
20LATGatis Smukulis (LAT)Astana2:19
21AUTMatthias Brändle (AUT)IAM2:21
22IRLRyan Mullen (IRL)Cannondale - Drapac2:31
23BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Dimension Data2:32
24SLOJan Tratnik (SLO)Amplatz - BMC2:53
25ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredo3:38
26SUIThéry Schir (SUI)3:58
27LUXBob Jungels (LUX)Etixx - Quick Step4:10
28RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha4:17
29SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Alpecin4:24
30SWEAlexander Wetterhall (SWE)Tre Berg - Bianchi4:32
31UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - BDC5:45
32MDAAlexandr Pliuschin (MDA)5:51
33BULAlexander Alexiev (BUL)6:09
34ALBYlber Sefa (ALB)6:52
35GREPolychronis Tzortzakis (GRE)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - Aisne6:53
36LTUPaulius Siskevicius (LTU)Staki - Baltic Vairas7:48
37ANDOscar Cabanas Quintela (AND)10:15
38ANDJulio Alfredo Pintado Madrigal (AND)10:56

Wegwedstrijd - U23 Heren - 17 September 2016


1BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)3:32:43
2BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
3ITAAndrea Vendrame (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior0:00
4FRABenoît Cosnefroy (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
5GBRGabriel Cullaigh (GBR)0:00
6ITAFilippo Ganna (ITA)0:00
7ITAVincenzo Albanese (ITA)0:00
8LUXKevin Geniets (LUX)Chambéry Cyclisme Formation0:00
9POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Klein Constantia0:00
10SUIPatrick Müller (SUI)BMC Development0:00
11SUIKilian Franikiny (SUI)BMC Development0:00
12POLSzymon Rekita (POL)0:00
13LATKrists Neilands (LAT)Axeon - Hagens Berman0:00
14IRLMark Downey (IRL)0:00
15GREStylianos Farantakis (GRE)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:00
16FRAValentin Madouas (FRA)0:00
17ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:00
18RUSPavel Sivakov (RUS)BMC Development0:00
19ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)0:00
20SUIGian Friesecke (SUI)0:04
21LUXPit Leyder (LUX)0:06
22POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:06
23SWELucas Eriksson (SWE)Tre Berg - Bianchi0:06
24CZEMichal Schlegel (CZE)Klein Constantia0:06
25AUTSebastian Schönberger (AUT)Tirol0:06
26LUXIvan Centrone (LUX)Differdange - Lösch0:06
27SWEHampus Anderberg (SWE)ColoQuick - Cult0:06
28FRALéo Vincent (FRA)CC Etupes Le Doubs0:06
29PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Klein Constantia0:06
30SUIMartin Schäppi (SUI)BMC Development0:09
31NEDPascal Eenkhoorn (NED)BMC Development0:09
32NORBjørnar Vevatne Øverland (NOR)FixIT.no0:12
33SLODavid Per (SLO)Adria Mobil0:12
34SUIMatthias Reutimann (SUI)0:12
35ESPJon Irisarri Rincon (ESP)0:12
36FINSasu Halme (FIN)0:17
37ITASimone Consonni (ITA)Lampre - Merida0:19
38NEDAntwan Tolhoek (NED)Roompot - Oranje Peloton0:20
39NEDLennard Hofstede (NED)Rabobank Development0:20
40PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)0:20
41IRLEdward Dunbar (IRL)0:20
42SLOIzidor Penko (SLO)Radenska Ljubljana0:30
43ESTAksel Nõmmela (EST)Leopard Pro Cycling0:30
44AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:30
45ALBIltjan Nika (ALB)D'Amico - Bottecchia0:30
46PORLuis Gomes (POR)0:30
47AZEIsmayil Ilyasov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:30
48IRLMichael O'Loughlin (IRL)Wiggins0:30
49LUXTom Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling0:30
50FRANans Peters (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:37
51GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Axeon - Hagens Berman0:37
52CZERoman Lehky (CZE)Klein Constantia0:37
53GERGeorg Zimmermann (GER)Felbermayr - Simplon Wels0:39
54RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - RusVelo0:39
55NORTobias Foss (NOR)Joker Byggtorget0:42
56RUSNikolay Cherkasov (RUS)0:51
57LTURaimondas Rumsas (LTU)0:51
58BELBenjamin Declercq (BEL)EFC - Etixx0:51
59GERJan Tschernoster (GER)RadNet - Rose0:58
60PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)1:05
61ITAGiovanni Carboni (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani1:05
62GBROliver Wood (GBR)1:31
63ITAEdward Ravasi (ITA)Lampre - Merida1:41
64FRADavid Gaudu (FRA)1:41
65GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburg1:44
66GERLennard Kämna (GER)Stölting Service Group1:44
67SWEJan Marcus Fåglum Karlsson (SWE)Tre Berg - Bianchi2:35
68NEDJasper De Laat (NED)2:50
69BLRKolya Shumov (BLR)2:56
70GBRJonathan Dibben (GBR)Wiggins3:00
71LUXLarry Valvasori (LUX)Differdange - Lösch3:11
72SWEPontus Kastemyr (SWE)Differdange - Lösch3:11
73SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil3:11
74ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)3:11
75RUSAleksander Vlasov (RUS)3:11
76FRAPaul Ourselin (FRA)Vendée U3:11
77IRLMatthew Teggart (IRL)3:11
78SVKLubos Malovec (SVK)Cycling Academy3:11
79BLRVlaszimir Harakhavik (BLR)3:11
80ISRGuy Sagiv (ISR)Cycling Academy3:11
81SRBStefan Stefanovic (SRB)Dare - Gobik - Partizan3:11
82GERMartin Salomon (GER)3:11
83CZEMichael Kukrle (CZE)Whirlpool - Author3:11
84FINJaakko Hänninen (FIN)3:11
85POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice3:25
86GBRMark Stewart (GBR)5:14
87BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Development6:07
88BELEmiel Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs6:07
89ISROmer Goldstein (ISR)6:52
90ESPHéctor Carretero Milla (ESP)6:52
91LTUVenentas Lasinis (LTU)Staki - Baltic Vairas7:48
92SUILukas Spengler (SUI)BMC Development7:50
93TURSerkan Balkan (TUR)7:52
94ESTKristo Enn Vaga (EST)7:52
95BELRemy Mertz (BEL)Color Code - Arden Beef7:52
96AZEKanan Gahramanli (AZE)Synergy Baku Cycling Project7:52
97TUROnur Balkan (TUR)7:52
98SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil7:52
99RUSAlexandr Kulikovskiy (RUS)7:52
100LUXJan 'Drago' Petelin (LUX)Differdange - Lösch7:52
101LTULinas Rumsas (LTU)7:52
102HUNJános Pelikán (HUN)7:52
103GREMichail Mavrikakis (GRE)7:52
104ESTJosten Vaidem (EST)7:52
105GERPatrick Haller (GER)RadNet - Rose7:52
106IRLDaire Feeley (IRL)7:52
107CZEPavel Camrda (CZE)Whirlpool - Author7:52
108NEDPeter Lenderink (NED)Rabobank Development7:52
109CZEJan Kovar (CZE)Whirlpool - Author7:52
110UKRRinat Udod (UKR)ISD - Jorbi7:52
111BLRVasili Strokov (BLR)7:58
112UKRValerii Taradai (UKR)11:04
113POLAlan Banaszek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice11:32
114POLMateusz Grabis (POL)11:32
115LATEriks Toms Gavars (LAT)Rietumu - Delfin11:32
116MONVictor Langelotti (MON)11:43
117SLOMatic Groselj (SLO)12:44
118BIHAntonio Barac (BIH)15:44
119AZEElgun Alizada (AZE)Synergy Baku Cycling Project15:44
120UKRKonstyantyn Ashurov (UKR)15:44
121TURMustafa Köklü (TUR)15:44

Wegrit - Junior Heren - 16 September 2016


1FRANicolas Malle (FRA)3:03:49
2FRAEmilien Jeanniere (FRA)0:00
3SLOTadej Pogacar (SLO)0:00
4NEDNils Eekhoff (NED)0:00
5ITASamuele Battistella (ITA)0:00
6ITAFilippo Zana (ITA)0:00
7SUIReto Müller (SUI)0:00
8HUNBarnabás Peák (HUN)0:04
9SUIRobin Froidevaux (SUI)0:04
10NORSedrik Ullebø (NOR)0:09
11BELJasper Philipsen (BEL)Balen Bicycle Club0:10
12SUIMarc Hirschi (SUI)0:10
13NEDJarno Mobach (NED)0:10
14SVKMatús Stocek (SVK)0:10
15GBREthan Hayter (GBR)0:10
16ESPInigo Elosegui Momene (ESP)0:10
17SLOZiga Jerman (SLO)0:10
18HUNAttila Valter (HUN)0:10
19FRATanguy Turgis (FRA)0:10
20ITAMattia Bevilacqua (ITA)0:10
21BELStijn Demolder (BEL)Balen Bicycle Club0:10
22AUTMarco Friedrich (AUT)0:10
23LUXMichel Ries (LUX)0:10
24ITAStefano Oldani (ITA)0:10
25BELViktor Verschaeve (BEL)0:10
26NEDLars Van de Berg (NED)0:10
27BELWard Vanhoof (BEL)0:10
28AUTFlorian Kierner (AUT)0:10
29NEDIde Schelling (NED)0:10
30POLPiotr Pekala (POL)0:10
31NEDMitch Groot (NED)0:10
32BELJan Coppens (BEL)0:10
33NORHolstad Ludvik (NOR)0:10
34PORDaniel Viegas (POR)0:10
35LUXKen Conter (LUX)0:10
36CZEJakub Otruba (CZE)0:10
37CZEVojtech Sedlácek (CZE)0:10
38GBRAdam Hartley (GBR)0:10
39GERJohannes Hodapp (GER)0:10
40LUXLuc Wirtgen (LUX)0:10
41RUSEvgenii Kazanov (RUS)0:21
42POLSzymon Tracz (POL)0:21
43NORHåkon Lunder Aalrust (NOR)0:21
44TURBatuhan Özgür (TUR)0:24
45ITAAlessandro Covi (ITA)0:25
46SWEJacob Eriksson (SWE)0:27
47ITAAndrea Bagioli (ITA)0:30
48CYPAlexandros Agrotis (CYP)0:38
49SLOZiga Horvat (SLO)0:42
50SRBVeljko Stojnic (SRB)0:46
51BELLaurens Huys (BEL)0:53
52FRATristan Montchamp (FRA)0:53
53GBRAlfred Wright (GBR)0:56
54GERJuri Hollmann (GER)0:56
55GERTobias Nolde (GER)1:05
56SVKMartin Vlcák (SVK)1:05
57FRAMathieu Burgaudeau (FRA)1:15
58GBRRobert Scott (GBR)1:29
59RUSVladislav Stepanov (RUS)2:19
60GERFelix Groß (GER)2:30
61GBRThomas Pidcock (GBR)2:36
62RUSAnsel Fatkullin (RUS)2:52
63LTURojus Adomaitis (LTU)3:00
64GERJan Hugger (GER)3:00
65LATKristers Ansons (LAT)3:00
66RUSKonstantin Nekrasov (RUS)3:02
67POLJakub Jakala (POL)3:03
68BLRSiarhei Shauchenka (BLR)3:03
69UKRYurii Burchenia (UKR)3:03
70POLMateusz Kostanski (POL)3:03
71BLRDzmitry Nazaranka (BLR)3:03
72SLOMartin Lavric (SLO)3:07
73SVKAdrián Foltan (SVK)3:07
74SVKSamuel Oros (SVK)3:07
75NORAndreas Leknessund (NOR)3:07
76POLWojciech Bystrzycki (POL)3:07
77LATMarcis Kalnins (LAT)3:07
78SWEErik Bergström Frisk (SWE)3:07
79RUSAnton Popov (RUS)3:07
80SUIJoab Schneiter (SUI)3:07
81NEDDennis Van Der Horst (NED)3:07
82PORPedro Gabriel Dias Teixeira (POR)3:11
83PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)3:11
84ESPVicent Roig Medina (ESP)3:11
85SUIStefan Bissegger (SUI)3:11
86IRLJake Gray (IRL)3:11
87HUNÁdám Kristóf Karl (HUN)3:15
88SUILeon Rüssenberger (SUI)3:19
89FRAHadrien Degrandcourt (FRA)3:27
90ALBSabri Tafa (ALB)3:28
91ESTJoosep Sankmann (EST)3:38
92LUXMisch Leyder (LUX)3:40
93SLONik Cemazar (SLO)3:43
94NORIver Knotten (NOR)3:43
95IRLRobert O'Leary (IRL)3:43
96NORJoakim Kjemhus (NOR)3:48
97BLRMikita Kharlanau (BLR)3:48
98ALBKlidi Jaku (ALB)3:53
99BULPetar Stoyanov (BUL)4:06
100ESPXabier Mikel Azparren (ESP)4:21
101CROFilip Kvasina (CRO)4:36
102GBREtienne Georgi (GBR)4:49
103ISRYuval Ben Moshe (ISR)4:52
104TUROguzhan Tiryaki (TUR)7:21
105SVKAlex Zeman (SVK)7:31
106PORPedro Miguel Lopes Goncalves (POR)7:55
107SRBOgnjen Ilic (SRB)8:24
108TUROnur Turgut (TUR)8:39
109IRLConor Leech (IRL)8:52
110UKRDmytro Kovalov (UKR)17:23
111FINAntti-Jussi Juntunen (FIN)17:28
112RUSAleksandr Bondarev (RUS)20:40
113UKRRoman Deshko (UKR)20:40

Wegrit Heren - 18 September 2016


1SVKPeter Sagan (SVK)Tinkoff5:34:23
2FRAJulian Alaphilippe (FRA)Etixx - Quick Step0:00
3ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Movistar0:00
4FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
5CZEPetr Vakoc (CZE)Etixx - Quick Step0:00
6PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Lampre - Merida0:00
7FRATony Gallopin (FRA)Lotto - Soudal0:03
8BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Team0:03
9ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida0:03
10ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana0:03
11AUTMichael Gogl (AUT)Tinkoff0:03
12SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team0:03
13IRLDaniel Martin (IRL)Etixx - Quick Step0:03
14POLMichal Golas (POL)Sky Professional Cycling Team0:03
15UZBSergey Lagutin (UZB)Team Katusha0:09
16AUTFelix Großschartner (AUT)CCC - Sprandi - Polkowice0:11
17BELGianni Meersman (BEL)Etixx - Quick Step0:14
18NEDWout Poels (NED)Sky Professional Cycling Team0:16
19LATToms Skujins (LAT)Cannondale - Drapac0:16
20NEDSam Oomen (NED)Giant - Alpecin0:16
21ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistar0:16
22CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:16
23ITAFabio Aru (ITA)Astana0:16
24SUISébastien Reichenbach (SUI)La Française des Jeux0:22
25SUIMathias Frank (SUI)IAM0:22
26RUSMatvei Mamykin (RUS)Team Katusha0:22
27CROMatija Kvasina (CRO)Synergy Baku Cycling Project0:25
28BELBen Hermans (BEL)BMC Racing Team0:36
29ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:39
30RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katusha0:40
31ITADavide Villella (ITA)Cannondale - Drapac0:43
32ALBRedi Halilaj (ALB)Amore & Vita - Selle SMP0:48
33PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Tinkoff0:57
34ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Etixx - Quick Step1:00
35NEDKoen De Kort (NED)Giant - Alpecin1:10
36GERPaul Martens (GER)Lotto NL - Jumbo1:10
37BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondiale1:21
38POLKarol Domagalski (POL)One Pro Cycling1:40
39FRACyril Gautier (FRA)AG2R - La Mondiale1:51
40GERPaul Voss (GER)Bora - Argon 181:52
41ITAMoreno Moser (ITA)Cannondale - Drapac1:55
42BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal2:05
43POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowice2:05
44POLLukasz Wisniowski (POL)Etixx - Quick Step2:05
45SUIMichael Albasini (SUI)Orica - BikeExchange2:46
46NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Oranje Peloton2:55
47CZEJan Bárta (CZE)Bora - Argon 183:03
48ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Caja Rural - Seguros RGA3:03
49LTUZydrunas Savickas (LTU)3:12
50UKRVitaliy Buts (UKR)Kolls - BDC3:12
51SLOMatej Mugerli (SLO)Synergy Baku Cycling Project3:12
52HUNPéter Kusztor (HUN)Amplatz - BMC3:20
53SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Alpecin3:43
54SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Merida3:43
55CZEKarel Hník (CZE)Verva - Active Jet3:43
56SVKJuraj Sagan (SVK)Tinkoff3:43
57SLOJure Golcer (SLO)Adria Mobil3:43
58RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - RusVelo3:43
59PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Team Katusha3:43
60SVKMarek Canecky (SVK)Amplatz - BMC3:43
61BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Dimension Data3:43
62PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Cannondale - Drapac3:43
63ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Caja Rural - Seguros RGA3:43
64BELJens Keukeleire (BEL)Orica - BikeExchange3:43
65ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Dimension Data3:43
66SLOGrega Bole (SLO)Nippo - Vini Fantini3:43
67UKROleksandr Prevar (UKR)Kolls - BDC3:43
68PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Caja Rural - Seguros RGA3:43
69POLMaciej Paterski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice3:43
70ESTTanel Kangert (EST)Astana3:43
71NEDKoen Bouwman (NED)Lotto NL - Jumbo3:43
72GERSimon Geschke (GER)Giant - Alpecin3:43
73GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Argon 183:43
74GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Argon 183:43
75GERRaphael Freienstein (GER)Kuota - Lotto3:43
76ITAGianni Moscon (ITA)Sky Professional Cycling Team4:14
77FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux6:05
78FRAMaxime Bouet (FRA)Etixx - Quick Step6:05
79RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha6:05
80LUXLaurent Didier (LUX)Trek - Segafredo6:05
81NEDTwan Castelijns (NED)Lotto NL - Jumbo6:05
82SLOJanez Brajkovic (SLO)United Health Care Presented by Maxxis6:05
83CZEFrantisek Sisr (CZE)Klein Constantia6:05
84GERJohannes Fröhlinger (GER)Giant - Alpecin7:58
85SUIJonathan Fumeaux (SUI)IAM7:58
86ESPJuan José Lobato Del Valle (ESP)Movistar7:58
87FRAAnthony Delaplace (FRA)Fortuneo - Vital Concept9:31
88FRANicolas Edet (FRA)Cofidis9:31
89GERRick Zabel (GER)BMC Racing Team9:31
90FRALilian Calmejane (FRA)Direct Energie9:31
91ESTPeeter Pruus (EST)Rietumu - Delfin9:31
92ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis10:12
93IRLConor Dunne (IRL)JLT - Condor10:21
94SUIFabian Lienhard (SUI)BMC Development13:02
95SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystrica13:02
96NEDMartijn Keizer (NED)Lotto NL - Jumbo13:02
97SLOJan Tratnik (SLO)Amplatz - BMC13:02
98SVKMichal Kolár (SVK)Tinkoff13:02
99SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Banska Bystrica13:02
100ESTAlo Jakin (EST)HP BTP - Auber9313:02
101RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - RusVelo13:02

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden