De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Memorial Henryka Lasaka - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen

Uitslagen 2016

Memorial Henryka Lasaka 2016

PolenPolen - 13 Augustus 2016


Memorial Henryka Lasaka - 13 Augustus 2016


1POLPawel Franczak (POL)Verva - Active Jet4:00:34
2POLSylvester Janiszewski (POL)Wibatech - Fuji Zory0:00
3POLArtur Detko (POL)Dare 2B0:00
4POLNorbert Banaszek (POL)Verva - Active Jet0:00
5ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg0:00
6ITANicola Genovese (ITA)d'Amico - Bottecchia0:00
7POLTomasz Dudziak (POL)0:00
8LATMaris Bogdanovics (LAT)Rietumu - Delfin0:00
9LTUDarijus Dzervus (LTU)Staki - Baltic Vairas0:00
10DENNicolai Philip Brøchner Nielsen (DEN)Riwal Platform0:00
11LATAndris Vosekalns (LAT)Rietumu - Delfin0:00
12POLPiotr Skrzeszewski (POL)0:00
13CZEJan Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro0:00
14POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
15DENMorten Ollegaard (DEN)Riwal Platform0:00
16AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg0:00
17UKRMaksym Vasilyev (UKR)Kolls - Bdc0:00
18POLAdrian Slawek (POL)0:00
19POLTobiasz Pawlak (POL)0:00
20CZETomás Medek (CZE)Skc Tufo - Prostejov0:00
21POLAdrian Banaszek (POL)Verva - Active Jet0:00
22POLWojciech Halejak (POL)0:00
23CZEMartin Spudil (CZE)Skc Tufo - Prostejov0:00
24POLWojciech Migdal (POL)Cycling Academy0:00
25CZEPavel Gruber (CZE)CK Pribram - Fany Gastro0:00
26ESTPeeter Pruus (EST)Rietumu - Delfin0:00
27FINJoni Kanerva (FIN)0:00
28POLMateusz Grabis (POL)0:00
29CZEMartin Boubal (CZE)CK Pribram - Fany Gastro0:00
30ITAAntonio Casimiro Parrinello (ITA)d'Amico - Bottecchia0:00
31ITAMatteo Spreafico (ITA)Kolls - Bdc0:00
32SUINicolas Winter (SUI)Vorarlberg0:00
33CZEPavel Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro0:00
34LTUVenentas Lasinis (LTU)Staki - Baltic Vairas0:00
35FINSasu Halme (FIN)0:00
36LATEriks Toms Gavars (LAT)Rietumu - Delfin0:00
37POLPatryk Krzywda (POL)0:00
38POLPrzemyslaw Sobieraj (POL)Wibatech - Fuji Zory0:00
39POLWojciech Sykala (POL)0:00
40POLStanislaw Aniolkowski (POL)Verva - Active Jet0:00
41CZEMartin Hebík (CZE)CK Pribram - Fany Gastro0:00
42PORSérgio Ferreira Sousa (POR)Vorarlberg0:00
43POLMaciej Furczyk (POL)0:00
44CZEVojtech Modlitba (CZE)CK Pribram - Fany Gastro0:00
45DENJesper Bundgård Vinkel (DEN)Riwal Platform0:00
46POLPiotr Konwa (POL)0:00
47POLMariusz Michalek (POL)0:00
48POLEmanuel Piaskowy (POL)Cycling Academy0:00
49POLPatryk Wewiór (POL)0:00
50POLKamil Zielinski (POL)Dare 2B0:00
51GERLukas Meiler (GER)Vorarlberg0:00
52UKRVasyl Malynivskyi (UKR)Kolls - Bdc0:00
53POLKarol Kucieba (POL)0:00
54POLDominik Oborski (POL)Dare 2B0:00
55POLJaroslaw Marycz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
56SVKJan Andrej Cully (SVK)0:00
57POLWojciech Franczak (POL)0:00
58POLAleksander Leduchowski (POL)0:00
59POLMateusz Komar (POL)Dare 2B0:00
60SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg0:00
61CZELukás Matula (CZE)Skc Tufo - Prostejov0:00
62SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banska Bystrica0:00
63SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica0:00
64POLPiotr Jaromin (POL)0:00
65POLAdrian Kucharek (POL)0:00
66UKRVolodymyr Dzhus (UKR)Kolls - Bdc0:00
67POLAdrian Kaiser (POL)0:00
68POLMaciej Paterski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
69CZEMatej Zahálka (CZE)Skc Tufo - Prostejov0:00
70UKRPavlo Bondarenko (UKR)0:00
71POLDariusz Batek (POL)Wibatech - Fuji Zory0:00
72POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
73POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
74POLLeszek Plucinski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
75POLPatryk Kostecki (POL)Dare 2B0:00
76POLMarcin Mrozek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
77POLBlazej Janiaczyk (POL)Wibatech - Fuji Zory0:00
78SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Banska Bystrica0:00
79POLAdrian Karpiuk (POL)0:00
80CZEMatej Stibingr (CZE)Skc Tufo - Prostejov0:00
81POLMichal Podlaski (POL)Verva - Active Jet0:00
82POLAdrian Brzozka (POL)0:00
83ITAFabio Chinello (ITA)d'Amico - Bottecchia0:00
84CZEPetr Hampl (CZE)Skc Tufo - Prostejov0:00
85SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystrica0:00
86POLJacek Tadeusz Morajko (POL)Wibatech - Fuji Zory0:00
87ITAPaolo Ciavatta (ITA)d'Amico - Bottecchia0:00
88BELMartynas Maniusis (BEL)Staki - Baltic Vairas0:00
89POLLukasz Bodnar (POL)Verva - Active Jet0:18
90DENKasper Linde Jorgensen (DEN)Riwal Platform0:25
91LTUSvetikas Gintaras (LTU)Staki - Baltic Vairas0:25
92DENWilsly Jonas Gregaard (DEN)0:25
93POLMariusz Kozak (POL)0:25
94CZEMarek Sipos (CZE)Skc Tufo - Prostejov0:25
95CZETomás Koudela (CZE)Skc Tufo - Prostejov0:25
96POLAndrzej Bartkiewicz (POL)Wibatech - Fuji Zory0:25
97POLPawel Bernas (POL)Verva - Active Jet0:25
98SVKLubos Malovec (SVK)Cycling Academy0:25
99POLAdam Koryczan (POL)0:25
100UKRVladyslav Soltasiuk (UKR)0:25
101POLSlawomir Janiszewski (POL)0:41
102POLDamian Wsol (POL)0:41
103CZEDaniel Turek (CZE)Cycling Academy3:24
104LTUJustas Beniusis (LTU)3:41
105POLTomasz Drozdz (POL)4:08
106POLMarek Rutkiewicz (POL)Wibatech - Fuji Zory4:57
107DENTobias Mørch Kongstad (DEN)Riwal Platform4:57
108POLPawel Zalesny (POL)9:33
109POLPatryk Piasecki (POL)9:33
110SVKMatej Ulik (SVK)9:33
111LTUMykolas Raciunas (LTU)Staki - Baltic Vairas9:33
112POLKamil Turek (POL)9:33
113ITAGiorgio Bocchiola (ITA)d'Amico - Bottecchia9:33
114LATArmands Becis (LAT)Rietumu - Delfin9:33
115POLMichal Braulinski (POL)9:33
116POLArtur Sowinski (POL)9:33
117LATAleksandrs Rublevskis (LAT)Rietumu - Delfin9:33
118POLMateusz Taciak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice9:33
119SVKRóbert Málik (SVK)CK Pribram - Fany Gastro9:33
120SVKKristian Zimany (SVK)Dukla Banska Bystrica9:33

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden