De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde de l'Oise - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde de l'Oise - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2016

Ronde de l'Oise 2016

FrankrijkFrankrijk - 9 Juni 2016 - 12 Juni 2016


Algemeen klassement - 12 Juni 2016


1ITAAntonio Casimiro Parrinello (ITA)D'Amico - Bottecchia16:11:10
2NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)Joker Byggtorget0:01
3BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Development0:02
4NEDCees Bol (NED)Rabobank Development0:09
5BELDieter Bouvry (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille0:09
6NORAdrian Aas Stien (NOR)Joker Byggtorget0:12
7NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Sparebanken Sør0:15
8BELDries De Bondt (BEL)Verandas Willems0:18
9NEDMartijn Budding (NED)Rabobank Development0:28
10AUSNichola Schultz (AUS)SEG Racing Academy0:28
11FRAClément Penven (FRA)Armée de Terre0:30
12SUIFabian Lienhard (SUI)BMC Development0:31
13ITANicola Genovese (ITA)D'Amico - Bottecchia0:32
14NEDBas Tietema (NED)BMC Development0:33
15NEDPiotr Havik (NED)3M0:33
16FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:34
17BELJenthe Biermans (BEL)SEG Racing Academy0:34
18NEDTim Ariesen (NED)SEG Racing Academy0:37
19NORHerman Dahl (NOR)Sparebanken Sør0:38
20FRAJustin Jules (FRA)Veranclassic - Ago0:38
21FRAAnthony Maldonado (FRA)HP BTP - Auber930:38
22GBRJames Davey (GBR)0:38
23NORReidar Bohlin Borgersen (NOR)Joker Byggtorget0:38
24GBRScott Auld (GBR)0:38
25NEDJulius Van Den Berg (NED)SEG Racing Academy0:38
26FRACésar Bihel (FRA)HP BTP - Auber930:38
27ITAMarco Tizza (ITA)D'Amico - Bottecchia0:38
28DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)SEG Racing Academy0:38
29IRLConnor McConvey (IRL)AN Post - Chainreaction0:38
30FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:38
31BELLudwig De Winter (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:38
32NEDOscar Riesebeek (NED)Metec - TKH0:38
33BELJimmy Duquennoy (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:38
34BELSander Cordeel (BEL)Verandas Willems0:38
35ALBRedi Halilaj (ALB)Amore & Vita - Selle SMP0:44
36FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:54
37NEDArno Van Der Zwet (NED)Metec - TKH0:56
38NZLSam Dobbs (NZL)BMC Development1:03
39BELJimmy Janssens (BEL)3M1:06
40ITAMarco Zamparella (ITA)Amore & Vita - Selle SMP1:52
41BELBoris Vallée (BEL)Fortuneo - Vital Concept2:07
42SWEEdvin Wilson (SWE)Joker Byggtorget2:13
43NEDJohim Ariesen (NED)Metec - TKH2:17
44NEDMerijn Korevaar (NED)Rabobank Development2:17
45BELGaëtan Pons (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect2:17
46GERLuca Henn (GER)Kuota - Lotto2:17
47NEDStef Krul (NED)Metec - TKH2:17
48FRASteven Tronet (FRA)Fortuneo - Vital Concept2:17
49NORTruls Engen Korsaeth (NOR)Joker Byggtorget5:04
50AUSOliver Kent-Spark (AUS)AN Post - Chainreaction6:22
51GBRLouis Modell (GBR)7:12
52NORPetter Theodorsen (NOR)Sparebanken Sør7:12
53GERMoritz Backofen (GER)Kuota - Lotto7:26
54NORÅge Ljøstad Nilsen (NOR)Sparebanken Sør10:15
55GERYannick Mayer (GER)Veranclassic - Ago10:38
56NEDSjoerd Kouwenhoven (NED)Metec - TKH11:17
57ALBIltjan Nika (ALB)D'Amico - Bottecchia14:30
58NORHenrik Evensen (NOR)15:08
59FRALouis Richard (FRA)CC Nogent-sur-Oise18:46

Etappe 1 - Parc Asterix (Plailly) - Ribécourt-Dreslincourt - 136 km - 9 Juni 2016Sprint


1NEDMartijn Budding (NED)Rabobank Development3:03:03
2NORFridtjof Røinås (NOR)Sparebanken Sør0:00
3SUIFabian Lienhard (SUI)BMC Development0:00
4NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Metec - TKH0:00
5NORReidar Bohlin Borgersen (NOR)Joker Byggtorget0:00
6ALBIltjan Nika (ALB)D'Amico - Bottecchia0:00
7ITAMarco Tizza (ITA)D'Amico - Bottecchia0:00
8FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
9GERLuca Henn (GER)Kuota - Lotto0:00
10BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
11NEDJulius Van Den Berg (NED)SEG Racing Academy0:00
12BELJimmy Janssens (BEL)3M0:00
13BELChristophe Prémont (BEL)Verandas Willems0:00
14FRAJonathan Hivert (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
15NEDStef Krul (NED)Metec - TKH0:00
16FRAThomas Rostollan (FRA)Armée de Terre0:00
17NORAdrian Aas Stien (NOR)Joker Byggtorget0:00
18FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
19NEDTim Ariesen (NED)SEG Racing Academy0:00
20NEDJohim Ariesen (NED)Metec - TKH0:00
21NORHerman Dahl (NOR)Sparebanken Sør0:00
22FRARomain Feillu (FRA)HP BTP - Auber930:00
23NEDBram Welten (NED)BMC Development0:00
24NORTruls Engen Korsaeth (NOR)Joker Byggtorget0:00
25GERDario Rapps (GER)Kuota - Lotto0:00
26BELGaëtan Pons (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
27FRAJustin Jules (FRA)Veranclassic - Ago0:00
28SWEEdvin Wilson (SWE)Joker Byggtorget0:00
29NEDYoeri Havik (NED)3M0:00
30NEDBas Tietema (NED)BMC Development0:00
31BELLaurent Evrard (BEL)3M0:00
32FRAArmindo Fonseca (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
33BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Development0:00
34NEDCees Bol (NED)Rabobank Development0:00
35BELDries De Bondt (BEL)Verandas Willems0:00
36NEDPiotr Havik (NED)3M0:00
37BELDieter Bouvry (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
38BELBoris Vallée (BEL)Fortuneo - Vital Concept0:00
39FRACésar Bihel (FRA)HP BTP - Auber930:00
40BELOlivier Pardini (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
41GBRScott Auld (GBR)0:00
42FRABryan Alaphilippe (FRA)Armée de Terre0:00
43FRANicolas Garbet (FRA)CC Nogent-sur-Oise0:00
44GBRLouis Modell (GBR)0:00
45GBRJames Davey (GBR)0:00
46NEDMerijn Korevaar (NED)Rabobank Development0:00
47LTUAidis Kruopis (LTU)Verandas Willems0:00
48ITANicola Genovese (ITA)D'Amico - Bottecchia0:00
49GBROliver Wood (GBR)0:00
50BELStef Van Zummeren (BEL)Verandas Willems0:00
51FRAThéo Sagnier (FRA)CC Nogent-sur-Oise0:00
52ITAEugenio Bani (ITA)Amore & Vita - Selle SMP0:00
53DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)SEG Racing Academy0:00
54BELNicolas Vereecken (BEL)AN Post - Chainreaction0:00
55FRAFlorent Pereira (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
56BELJari Verstraeten (BEL)Verandas Willems0:00
57NEDArno Van Der Zwet (NED)Metec - TKH0:00
58FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
59FRAAnthony Maldonado (FRA)HP BTP - Auber930:00
60BELKenny Willems (BEL)3M0:00
61FRASteven Tronet (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
62NEDSjoerd Kouwenhoven (NED)Metec - TKH0:00
63FRAClément Penven (FRA)Armée de Terre0:00
64AUSOliver Kent-Spark (AUS)AN Post - Chainreaction0:00
65NORÅge Ljøstad Nilsen (NOR)Sparebanken Sør0:00
66NORPetter Theodorsen (NOR)Sparebanken Sør0:00
67NEDBob Schoonbroodt (NED)3M0:00
68BELNiels De Rooze (BEL)Veranclassic - Ago0:00
69AUSNichola Schultz (AUS)SEG Racing Academy0:00
70IRLConnor McConvey (IRL)AN Post - Chainreaction0:00
71NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Sparebanken Sør0:00
72BELJenthe Biermans (BEL)SEG Racing Academy0:00
73BELArnaud Voss (BEL)Veranclassic - Ago0:00
74ESTAlo Jakin (EST)HP BTP - Auber930:00
75SWEPhilip Lindau (SWE)Joker Byggtorget0:00
76ITAGiorgio Bocchiola (ITA)D'Amico - Bottecchia0:00
77NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)Joker Byggtorget0:00
78BELLudwig De Winter (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
79BELSam Lennertz (BEL)Veranclassic - Ago0:00
80FRAFlavien Dassonville (FRA)HP BTP - Auber930:00
81GBRGabriel Cullaigh (GBR)0:00
82NEDMaik Van der Heijden (NED)0:00
83GERJulian Braun (GER)Kuota - Lotto0:00
84NZLSam Dobbs (NZL)BMC Development0:00
85GBRRhys Williams (GBR)0:00
86GERFelix Drumm (GER)Kuota - Lotto0:00
87GBRMatthew Bostock (GBR)0:00
88GBRJoe Holt (GBR)0:00
89FRABenjamin Thomas (FRA)Armée de Terre0:00
90GERMoritz Backofen (GER)Kuota - Lotto0:00
91ITAAntonio Casimiro Parrinello (ITA)D'Amico - Bottecchia0:00
92NEDMitchell Cornelisse (NED)Rabobank Development0:00
93BELJimmy Duquennoy (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
94ALBRedi Halilaj (ALB)Amore & Vita - Selle SMP0:00
95NORAndreas Vangstad (NOR)Sparebanken Sør0:00
96ITAPaolo Ciavatta (ITA)D'Amico - Bottecchia0:00
97GBRSebastian Baylis (GBR)0:00
98IRLDamien Shaw (IRL)AN Post - Chainreaction0:00
99FRAAlexis Bodiot (FRA)Armée de Terre0:00
100NEDOscar Riesebeek (NED)Metec - TKH0:00
101FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
102BELMatthias Legley (BEL)Veranclassic - Ago0:00
103BELSander Cordeel (BEL)Verandas Willems0:00
104FRALouis Richard (FRA)CC Nogent-sur-Oise0:00
105ITADanilo Celano (ITA)Amore & Vita - Selle SMP0:00
106ITAMarco Zamparella (ITA)Amore & Vita - Selle SMP0:00
107FRAJordan Levasseur (FRA)Armée de Terre0:00
108SUILukas Spengler (SUI)BMC Development0:00
109AUSCalvin Watson (AUS)AN Post - Chainreaction0:00
110GERYannick Mayer (GER)Veranclassic - Ago0:00
111BELKevyn Ista (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:52
112FRAClément Duponq (FRA)CC Nogent-sur-Oise4:26
113GBRCallum Ferguson (GBR)4:26
114FRANicolas Moncomble (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille4:29
115GERLukas Löer (GER)Kuota - Lotto6:17
116NORHenrik Evensen (NOR)6:17
117GBRJoey Walker (GBR)6:17
118FRAFélix Pouilly (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille6:17
119ITAPaolo Lunardon (ITA)Amore & Vita - Selle SMP8:56
120USASean Bennett (USA)AN Post - Chainreaction17:53
121GBRNathan Draper (GBR)17:53

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 2 - Villers-Saint-Pau - Lacroix-Saint-Ouen - 21 km - 10 Juni 2016Ontsnapping


1BELDries De Bondt (BEL)Verandas Willems4:48:41
2ITAAntonio Casimiro Parrinello (ITA)D'Amico - Bottecchia0:00
3NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)Joker Byggtorget0:00
4FRAClément Penven (FRA)Armée de Terre0:00
5AUSNichola Schultz (AUS)SEG Racing Academy0:00
6FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:07
7NORHerman Dahl (NOR)Sparebanken Sør0:07
8NORAdrian Aas Stien (NOR)Joker Byggtorget0:07
9BELBoris Vallée (BEL)Fortuneo - Vital Concept0:07
10NEDYoeri Havik (NED)3M0:07
11FRAJustin Jules (FRA)Veranclassic - Ago0:07
12BELNicolas Vereecken (BEL)AN Post - Chainreaction0:07
13FRAAlexis Bodiot (FRA)Armée de Terre0:07
14NEDTim Ariesen (NED)SEG Racing Academy0:07
15FRAArmindo Fonseca (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:07
16ITANicola Genovese (ITA)D'Amico - Bottecchia0:07
17GBROliver Wood (GBR)0:07
18BELSam Lennertz (BEL)Veranclassic - Ago0:07
19NEDPiotr Havik (NED)3M0:07
20ALBIltjan Nika (ALB)D'Amico - Bottecchia0:07
21NEDBas Tietema (NED)BMC Development0:07
22NEDBram Welten (NED)BMC Development0:07
23FRARomain Feillu (FRA)HP BTP - Auber930:07
24NEDMartijn Budding (NED)Rabobank Development0:07
25FRAAnthony Maldonado (FRA)HP BTP - Auber930:07
26NEDCees Bol (NED)Rabobank Development0:07
27SUIFabian Lienhard (SUI)BMC Development0:07
28BELLudwig De Winter (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:07
29BELOlivier Pardini (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:07
30SWEEdvin Wilson (SWE)Joker Byggtorget0:07
31NEDJohim Ariesen (NED)Metec - TKH0:07
32FRAFlorent Pereira (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:07
33GBRJames Davey (GBR)0:07
34NEDOscar Riesebeek (NED)Metec - TKH0:07
35GERDario Rapps (GER)Kuota - Lotto0:07
36BELLaurent Evrard (BEL)3M0:07
37NEDMerijn Korevaar (NED)Rabobank Development0:07
38NZLSam Dobbs (NZL)BMC Development0:07
39IRLConnor McConvey (IRL)AN Post - Chainreaction0:07
40NORTruls Engen Korsaeth (NOR)Joker Byggtorget0:07
41GBRScott Auld (GBR)0:07
42NORReidar Bohlin Borgersen (NOR)Joker Byggtorget0:07
43BELStef Van Zummeren (BEL)Verandas Willems0:07
44DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)SEG Racing Academy0:07
45BELJari Verstraeten (BEL)Verandas Willems0:07
46GERLukas Löer (GER)Kuota - Lotto0:07
47NEDBob Schoonbroodt (NED)3M0:07
48FRANicolas Garbet (FRA)CC Nogent-sur-Oise0:07
49FRACésar Bihel (FRA)HP BTP - Auber930:07
50NEDJulius Van Den Berg (NED)SEG Racing Academy0:07
51GERMoritz Backofen (GER)Kuota - Lotto0:07
52GERYannick Mayer (GER)Veranclassic - Ago0:07
53BELJenthe Biermans (BEL)SEG Racing Academy0:07
54NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Sparebanken Sør0:07
55NORFridtjof Røinås (NOR)Sparebanken Sør0:07
56SWEPhilip Lindau (SWE)Joker Byggtorget0:07
57ALBRedi Halilaj (ALB)Amore & Vita - Selle SMP0:07
58BELKenny Willems (BEL)3M0:07
59ITAMarco Tizza (ITA)D'Amico - Bottecchia0:07
60BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Development0:07
61ITAMarco Zamparella (ITA)Amore & Vita - Selle SMP0:07
62FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:07
63GERLuca Henn (GER)Kuota - Lotto0:07
64FRAThomas Rostollan (FRA)Armée de Terre0:07
65BELArnaud Voss (BEL)Veranclassic - Ago0:07
66BELDieter Bouvry (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille0:07
67NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Metec - TKH0:07
68FRALouis Richard (FRA)CC Nogent-sur-Oise0:07
69GBRGabriel Cullaigh (GBR)0:07
70FRAThéo Sagnier (FRA)CC Nogent-sur-Oise0:07
71NEDStef Krul (NED)Metec - TKH0:07
72BELMatthias Legley (BEL)Veranclassic - Ago0:07
73IRLDamien Shaw (IRL)AN Post - Chainreaction0:07
74AUSOliver Kent-Spark (AUS)AN Post - Chainreaction0:07
75FRASteven Tronet (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:07
76BELJimmy Janssens (BEL)3M0:07
77GBRSebastian Baylis (GBR)0:07
78ESTAlo Jakin (EST)HP BTP - Auber930:07
79BELGaëtan Pons (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:07
80BELSander Cordeel (BEL)Verandas Willems0:07
81NORAndreas Vangstad (NOR)Sparebanken Sør0:07
82FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:07
83NEDArno Van Der Zwet (NED)Metec - TKH0:07
84BELJimmy Duquennoy (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:07
85FRABryan Alaphilippe (FRA)Armée de Terre0:07
86FRAJonathan Hivert (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:07
87ITADanilo Celano (ITA)Amore & Vita - Selle SMP0:07
88FRABenjamin Thomas (FRA)Armée de Terre0:07
89GERJulian Braun (GER)Kuota - Lotto0:07
90ITAPaolo Ciavatta (ITA)D'Amico - Bottecchia0:07
91FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:07
92USASean Bennett (USA)AN Post - Chainreaction0:07
93ITAGiorgio Bocchiola (ITA)D'Amico - Bottecchia0:07
94BELKevyn Ista (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:07
95SUILukas Spengler (SUI)BMC Development0:07
96FRANicolas Moncomble (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:07
97BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:07
98NEDSjoerd Kouwenhoven (NED)Metec - TKH5:02
99NORPetter Theodorsen (NOR)Sparebanken Sør6:41
100NORHenrik Evensen (NOR)6:41
101GBRLouis Modell (GBR)6:41
102GBRCallum Ferguson (GBR)9:44
103GBRRhys Williams (GBR)9:44
104GBRMatthew Bostock (GBR)9:44
105GBRJoe Holt (GBR)9:44
106ITAEugenio Bani (ITA)Amore & Vita - Selle SMP9:44
107ITAPaolo Lunardon (ITA)Amore & Vita - Selle SMP9:44
108NEDMaik Van der Heijden (NED)9:44
109NEDMitchell Cornelisse (NED)Rabobank Development9:44
110NORÅge Ljøstad Nilsen (NOR)Sparebanken Sør9:44
111BELNiels De Rooze (BEL)Veranclassic - Ago9:44
112GBRNathan Draper (GBR)9:44
113GBRJoey Walker (GBR)9:44
114FRAClément Duponq (FRA)CC Nogent-sur-Oise9:44
115FRAJordan Levasseur (FRA)Armée de Terre9:44
116AUSCalvin Watson (AUS)AN Post - Chainreaction9:44
117GERFelix Drumm (GER)Kuota - Lotto9:44
118LTUAidis Kruopis (LTU)Verandas Willems11:32
119BELChristophe Prémont (BEL)Verandas Willems11:32
120FRAFlavien Dassonville (FRA)HP BTP - Auber93
121FRAFélix Pouilly (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 3 - Laigneville - Laigneville - 19 km - 11 Juni 2016Sprint


1BELBoris Vallée (BEL)Fortuneo - Vital Concept4:13:49
2ITANicola Genovese (ITA)D'Amico - Bottecchia0:00
3FRAAlexis Bodiot (FRA)Armée de Terre0:00
4FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
5FRAArmindo Fonseca (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
6GBROliver Wood (GBR)0:00
7ALBIltjan Nika (ALB)D'Amico - Bottecchia0:00
8FRAAnthony Maldonado (FRA)HP BTP - Auber930:00
9SWEEdvin Wilson (SWE)Joker Byggtorget0:00
10NORFridtjof Røinås (NOR)Sparebanken Sør0:00
11NEDMerijn Korevaar (NED)Rabobank Development0:00
12FRAJustin Jules (FRA)Veranclassic - Ago0:00
13NEDJohim Ariesen (NED)Metec - TKH0:00
14NEDTim Ariesen (NED)SEG Racing Academy0:00
15NORHerman Dahl (NOR)Sparebanken Sør0:00
16BELJenthe Biermans (BEL)SEG Racing Academy0:00
17ITAEugenio Bani (ITA)Amore & Vita - Selle SMP0:00
18BELGaëtan Pons (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
19NORAdrian Aas Stien (NOR)Joker Byggtorget0:00
20BELNicolas Vereecken (BEL)AN Post - Chainreaction0:00
21NEDCees Bol (NED)Rabobank Development0:00
22ITAAntonio Casimiro Parrinello (ITA)D'Amico - Bottecchia0:00
23BELOlivier Pardini (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
24NEDMartijn Budding (NED)Rabobank Development0:00
25GBRScott Auld (GBR)0:00
26NEDYoeri Havik (NED)3M0:00
27GBRJames Davey (GBR)0:00
28BELSam Lennertz (BEL)Veranclassic - Ago0:00
29NEDBas Tietema (NED)BMC Development0:00
30BELKenny Willems (BEL)3M0:00
31FRARomain Feillu (FRA)HP BTP - Auber930:00
32NEDBram Welten (NED)BMC Development0:00
33FRANicolas Garbet (FRA)CC Nogent-sur-Oise0:00
34GBRLouis Modell (GBR)0:00
35FRAClément Penven (FRA)Armée de Terre0:00
36LTUAidis Kruopis (LTU)Verandas Willems0:00
37SWEPhilip Lindau (SWE)Joker Byggtorget0:00
38IRLConnor McConvey (IRL)AN Post - Chainreaction0:00
39SUIFabian Lienhard (SUI)BMC Development0:00
40NEDBob Schoonbroodt (NED)3M0:00
41NORReidar Bohlin Borgersen (NOR)Joker Byggtorget0:00
42ESTAlo Jakin (EST)HP BTP - Auber930:00
43AUSOliver Kent-Spark (AUS)AN Post - Chainreaction0:00
44FRAFlorent Pereira (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
45NORÅge Ljøstad Nilsen (NOR)Sparebanken Sør0:00
46BELLaurent Evrard (BEL)3M0:00
47BELDries De Bondt (BEL)Verandas Willems0:00
48FRACésar Bihel (FRA)HP BTP - Auber930:00
49BELLudwig De Winter (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
50FRABryan Alaphilippe (FRA)Armée de Terre0:00
51BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Development0:00
52ALBRedi Halilaj (ALB)Amore & Vita - Selle SMP0:00
53NEDJulius Van Den Berg (NED)SEG Racing Academy0:00
54BELArnaud Voss (BEL)Veranclassic - Ago0:00
55DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)SEG Racing Academy0:00
56BELJimmy Duquennoy (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
57FRASteven Tronet (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
58NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Metec - TKH0:00
59FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
60NEDOscar Riesebeek (NED)Metec - TKH0:00
61AUSNichola Schultz (AUS)SEG Racing Academy0:00
62NEDPiotr Havik (NED)3M0:00
63ITAMarco Tizza (ITA)D'Amico - Bottecchia0:00
64BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
65NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Sparebanken Sør0:00
66NORHenrik Evensen (NOR)0:00
67GERMoritz Backofen (GER)Kuota - Lotto0:00
68FRAJonathan Hivert (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
69NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)Joker Byggtorget0:00
70FRAThomas Rostollan (FRA)Armée de Terre0:00
71NEDStef Krul (NED)Metec - TKH0:00
72NEDSjoerd Kouwenhoven (NED)Metec - TKH0:00
73NORPetter Theodorsen (NOR)Sparebanken Sør0:00
74GBRGabriel Cullaigh (GBR)0:00
75NORAndreas Vangstad (NOR)Sparebanken Sør0:00
76SUILukas Spengler (SUI)BMC Development0:00
77BELJimmy Janssens (BEL)3M0:00
78FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
79GBRSebastian Baylis (GBR)0:00
80BELChristophe Prémont (BEL)Verandas Willems0:00
81NORTruls Engen Korsaeth (NOR)Joker Byggtorget0:00
82GERLuca Henn (GER)Kuota - Lotto0:00
83BELSander Cordeel (BEL)Verandas Willems0:00
84FRABenjamin Thomas (FRA)Armée de Terre0:00
85IRLDamien Shaw (IRL)AN Post - Chainreaction0:00
86BELDieter Bouvry (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
87FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
88NZLSam Dobbs (NZL)BMC Development0:00
89FRANicolas Moncomble (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
90NEDArno Van Der Zwet (NED)Metec - TKH0:18
91AUSCalvin Watson (AUS)AN Post - Chainreaction1:02
92GERDario Rapps (GER)Kuota - Lotto1:11
93ITAMarco Zamparella (ITA)Amore & Vita - Selle SMP1:14
94GERFelix Drumm (GER)Kuota - Lotto4:16
95GERYannick Mayer (GER)Veranclassic - Ago4:16
96FRALouis Richard (FRA)CC Nogent-sur-Oise4:16
97GBRRhys Williams (GBR)4:16
98GBRMatthew Bostock (GBR)4:16
99FRAThéo Sagnier (FRA)CC Nogent-sur-Oise4:16
100BELMatthias Legley (BEL)Veranclassic - Ago4:16
101BELNiels De Rooze (BEL)Veranclassic - Ago4:16
102GERLukas Löer (GER)Kuota - Lotto4:16
103GBRJoey Walker (GBR)5:32
104GBRNathan Draper (GBR)6:30
105ITAGiorgio Bocchiola (ITA)D'Amico - Bottecchia9:00
106ITAPaolo Ciavatta (ITA)D'Amico - Bottecchia9:00
107ITADanilo Celano (ITA)Amore & Vita - Selle SMP9:00
108NEDMaik Van der Heijden (NED)9:30
109BELJari Verstraeten (BEL)Verandas Willems9:30
110NEDMitchell Cornelisse (NED)Rabobank Development9:30
111BELStef Van Zummeren (BEL)Verandas Willems9:30
112GERJulian Braun (GER)Kuota - Lotto9:30
113ITAPaolo Lunardon (ITA)Amore & Vita - Selle SMP9:30
114FRAClément Duponq (FRA)CC Nogent-sur-Oise9:34
115BELKevyn Ista (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect9:34
116GBRJoe Holt (GBR)
117GBRCallum Ferguson (GBR)
118USASean Bennett (USA)AN Post - Chainreaction
119FRAJordan Levasseur (FRA)Armée de Terre

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 4 - Saint-Maximin - Liancourt - 167 km - 12 Juni 2016Ontsnapping


1BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Development4:05:45
2NEDCees Bol (NED)Rabobank Development0:00
3BELDieter Bouvry (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
4ITAAntonio Casimiro Parrinello (ITA)D'Amico - Bottecchia0:00
5NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)Joker Byggtorget0:00
6NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Sparebanken Sør0:00
7NORAdrian Aas Stien (NOR)Joker Byggtorget0:00
8FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:23
9NEDBas Tietema (NED)BMC Development0:23
10FRAAnthony Maldonado (FRA)HP BTP - Auber930:23
11BELJimmy Duquennoy (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:23
12GBRJames Davey (GBR)0:23
13NORHerman Dahl (NOR)Sparebanken Sør0:23
14ITANicola Genovese (ITA)D'Amico - Bottecchia0:23
15BELJenthe Biermans (BEL)SEG Racing Academy0:23
16FRAJustin Jules (FRA)Veranclassic - Ago0:23
17BELDries De Bondt (BEL)Verandas Willems0:23
18GBRLouis Modell (GBR)0:23
19DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)SEG Racing Academy0:23
20NEDOscar Riesebeek (NED)Metec - TKH0:23
21GBRScott Auld (GBR)0:23
22NEDTim Ariesen (NED)SEG Racing Academy0:23
23NEDPiotr Havik (NED)3M0:23
24NEDJulius Van Den Berg (NED)SEG Racing Academy0:23
25FRACésar Bihel (FRA)HP BTP - Auber930:23
26NEDMartijn Budding (NED)Rabobank Development0:23
27IRLConnor McConvey (IRL)AN Post - Chainreaction0:23
28NORÅge Ljøstad Nilsen (NOR)Sparebanken Sør0:23
29NEDArno Van Der Zwet (NED)Metec - TKH0:23
30NORReidar Bohlin Borgersen (NOR)Joker Byggtorget0:23
31NORPetter Theodorsen (NOR)Sparebanken Sør0:23
32FRAClément Penven (FRA)Armée de Terre0:23
33AUSNichola Schultz (AUS)SEG Racing Academy0:23
34ITAMarco Tizza (ITA)D'Amico - Bottecchia0:23
35SUIFabian Lienhard (SUI)BMC Development0:23
36FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:23
37ITAMarco Zamparella (ITA)Amore & Vita - Selle SMP0:23
38BELSander Cordeel (BEL)Verandas Willems0:23
39ALBRedi Halilaj (ALB)Amore & Vita - Selle SMP0:23
40FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:39
41NZLSam Dobbs (NZL)BMC Development0:48
42BELJimmy Janssens (BEL)3M0:51
43SWEEdvin Wilson (SWE)Joker Byggtorget1:59
44NORHenrik Evensen (NOR)2:02
45NEDJohim Ariesen (NED)Metec - TKH2:02
46GERLuca Henn (GER)Kuota - Lotto2:02
47BELBoris Vallée (BEL)Fortuneo - Vital Concept2:02
48FRASteven Tronet (FRA)Fortuneo - Vital Concept2:02
49NEDMerijn Korevaar (NED)Rabobank Development2:02
50NEDStef Krul (NED)Metec - TKH2:02
51BELGaëtan Pons (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect2:02
52BELLudwig De Winter (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:23
53NORTruls Engen Korsaeth (NOR)Joker Byggtorget4:50
54AUSOliver Kent-Spark (AUS)AN Post - Chainreaction6:07
55GERYannick Mayer (GER)Veranclassic - Ago6:07
56NEDSjoerd Kouwenhoven (NED)Metec - TKH6:07
57GERMoritz Backofen (GER)Kuota - Lotto7:11
58ALBIltjan Nika (ALB)D'Amico - Bottecchia14:15
59FRALouis Richard (FRA)CC Nogent-sur-Oise14:15
60FRANicolas Garbet (FRA)CC Nogent-sur-Oise
61FRAClément Duponq (FRA)CC Nogent-sur-Oise
62GBRNathan Draper (GBR)
63GBRJoey Walker (GBR)
64GBRMatthew Bostock (GBR)
65GBRGabriel Cullaigh (GBR)
66GBROliver Wood (GBR)
67BELChristophe Prémont (BEL)Verandas Willems
68BELStef Van Zummeren (BEL)Verandas Willems
69BELJari Verstraeten (BEL)Verandas Willems
70LTUAidis Kruopis (LTU)Verandas Willems
71SWEPhilip Lindau (SWE)Joker Byggtorget
72FRAThéo Sagnier (FRA)CC Nogent-sur-Oise
73NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Metec - TKH
74GERLukas Löer (GER)Kuota - Lotto
75GBRRhys Williams (GBR)
76GBRSebastian Baylis (GBR)
77NEDBram Welten (NED)BMC Development
78SUILukas Spengler (SUI)BMC Development
79BELOlivier Pardini (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect
80BELKevyn Ista (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect
81BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect
82NORAndreas Vangstad (NOR)Sparebanken Sør
83NORFridtjof Røinås (NOR)Sparebanken Sør
84GERJulian Braun (GER)Kuota - Lotto
85GERDario Rapps (GER)Kuota - Lotto
86GERFelix Drumm (GER)Kuota - Lotto
87BELArnaud Voss (BEL)Veranclassic - Ago
88BELSam Lennertz (BEL)Veranclassic - Ago
89NEDBob Schoonbroodt (NED)3M
90BELLaurent Evrard (BEL)3M
91BELKenny Willems (BEL)3M
92FRAJonathan Hivert (FRA)Fortuneo - Vital Concept
93FRAArmindo Fonseca (FRA)Fortuneo - Vital Concept
94ITAPaolo Ciavatta (ITA)D'Amico - Bottecchia
95ITAGiorgio Bocchiola (ITA)D'Amico - Bottecchia
96FRAFlorent Pereira (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille
97FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille
98FRANicolas Moncomble (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille
99IRLDamien Shaw (IRL)AN Post - Chainreaction
100AUSCalvin Watson (AUS)AN Post - Chainreaction
101NEDYoeri Havik (NED)3M
102ITAEugenio Bani (ITA)Amore & Vita - Selle SMP
103BELNiels De Rooze (BEL)Veranclassic - Ago
104BELMatthias Legley (BEL)Veranclassic - Ago
105ESTAlo Jakin (EST)HP BTP - Auber93
106FRARomain Feillu (FRA)HP BTP - Auber93
107NEDMaik Van der Heijden (NED)
108NEDMitchell Cornelisse (NED)Rabobank Development
109FRABenjamin Thomas (FRA)Armée de Terre
110FRAThomas Rostollan (FRA)Armée de Terre
111FRAAlexis Bodiot (FRA)Armée de Terre
112FRABryan Alaphilippe (FRA)Armée de Terre
113ITADanilo Celano (ITA)Amore & Vita - Selle SMP
114ITAPaolo Lunardon (ITA)Amore & Vita - Selle SMP
115BELNicolas Vereecken (BEL)AN Post - Chainreaction

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden