De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Grand Prix Criquielion - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2016

Grand Prix Criquielion 2016

BelgiëBelgië - 15 Mei 2016


Grand Prix Criquielion - 15 Mei 2016


1BELTimothy Dupont (BEL)Verandas Willems4:09:35
2BELTimothy Stevens (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
3BELRob Leemans (BEL)0:00
4BELEmiel Wastyn (BEL)AN Post - Chainreaction0:00
5BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
6BELAlexander Maes (BEL)0:00
7BELBenjamin Declercq (BEL)Efc - Etixx0:00
8BELLawrence Naesen (BEL)Cibel - Cebon0:00
9BELJoachim Vanreyten (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
10BELJordi Warlop (BEL)Efc - Etixx0:00
11BELTom Dernies (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
12BELJelle Mannaerts (BEL)Superano Ham - Isorex0:00
13BELBram Vanrentherghem (BEL)0:00
14BELLindsay De Vylder (BEL)Efc - Etixx0:00
15BELTim Merlier (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
16BELChristophe Noppe (BEL)Efc - Etixx0:00
17FRADavid Boucher (FRA)Crelan - Vastgoedservice0:00
18AUSAlexander Edmondson (AUS)Orica - Bikeexchange0:00
19BELPiet Allegaert (BEL)Efc - Etixx0:00
20BELJulien Mortier (BEL)Color Code - ARDen Beef0:00
21BELDries Van Gestel (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
22BELGerry Druyts (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
23BELVincent De Sy (BEL)0:00
24BELMilan Menten (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
25BELMatthias Vandewalle (BEL)Efc - Etixx0:00
26BELBrent Van De Kerkhove (BEL)0:00
27BELGlenn Debruyne (BEL)0:00
28NZLAaron Gate (NZL)AN Post - Chainreaction0:00
29BELTim De Troyer (BEL)Verandas Willems0:00
30BELSeppe Verschuere (BEL)0:00
31BELLudovic Robeet (BEL)Color Code - ARDen Beef0:00
32PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Leopard Pro Cycling0:00
33BELNicolas Vereecken (BEL)AN Post - Chainreaction0:00
34BELJori Van Steenbergen (BEL)Cibel - Cebon0:00
35ITADevid Tintori (ITA)Differdange - Lösch0:00
36BELFrederik Vandewiele (BEL)0:00
37BELMathias Ballet (BEL)0:00
38GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling0:00
39ALBYlber Sefa (ALB)0:00
40BELEdward Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
41IRLConnor McConvey (IRL)AN Post - Chainreaction0:05
42BELCédric Beullens (BEL)Efc - Etixx0:05
43BELDimitri Peyskens (BEL)Veranclassic - AGO0:05
44BELXandro Meurisse (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:05
45BELStef Van Zummeren (BEL)Verandas Willems0:05
46BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:05
47AUSAlistair Donohoe (AUS)Attaque - Gusto0:05
48BELJonathan Breyne (BEL)Veranclassic - AGO0:05
49BELSander Cordeel (BEL)Verandas Willems0:19
50ESPGabriel Reguero Corral (ESP)Differdange - Lösch0:32
51BELJonathan Dufrasne (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:32
52GBRJames Shaw (GBR)Lotto - Soudal Espoirs0:34
53BELNick Van Hoof (BEL)0:34
54BELTom Verhaegen (BEL)0:34
55DENChristoffer Lisson (DEN)Almeborg - Bornholm0:34
56BELLennert Teugels (BEL)0:34
57BELJasper Baert (BEL)0:52
58BELNicolas Mertz (BEL)T.palm - Pole Continental Wallon0:56
59DENMatthias Dam Westergaard (DEN)Almeborg - Bornholm0:56
60BELRemy Mertz (BEL)Color Code - ARDen Beef0:56
61BELHugo De Winter (BEL)Color Code - ARDen Beef1:02
62LUXIvan Centrone (LUX)Differdange - Lösch1:05
63BELSerge Dewortelaer (BEL)Differdange - Lösch1:05
64BELMichael Vanthourenhout (BEL)Marlux - Napoleon Games1:05
65GERYannick Mayer (GER)Veranclassic - AGO1:05
66BELSieben Devalckeneer (BEL)1:05
67BELJimmy Duquennoy (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect1:05
68BELMarvin Tasset (BEL)Color Code - ARDen Beef1:05
69BELKlaas Vantornout (BEL)Marlux - Napoleon Games1:05
70BELKevin Pauwels (BEL)Marlux - Napoleon Games1:05
71BELPieter Jacobs (BEL)Crelan - Vastgoedservice1:05
72IRLJack Wilson (IRL)AN Post - Chainreaction1:05
73BELMichiel Dieleman (BEL)Cibel - Cebon1:20
74BELTijs Delbaere (BEL)1:20
75BELJoeri Stallaert (BEL)Cibel - Cebon1:48
76BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal Espoirs1:48
77AUSSamuel Jenner (AUS)1:48
78FRAJulien Van Haverbeke (FRA)CC Nogent-Sur-Oise1:48
79FRADany Maffeïs (FRA)CC Nogent-Sur-Oise1:48
80LUXPit Schlechter (LUX)Leopard Pro Cycling1:48
81DENEmil Ravnsholt Olsen (DEN)Almeborg - Bornholm2:10
82BELBoris Vanrenterghem (BEL)2:10
83BELThomas Joseph (BEL)Marlux - Napoleon Games2:15
84BELKenny Willems (BEL)3M2:20
85BELJimmy Janssens (BEL)3M2:20
86BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise2:30
87BELAimé De Gendt (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise2:30
88BELArjen Livyns (BEL)2:30
89BELLaurent Evrard (BEL)3M2:30
90BELSenne Leysen (BEL)Lotto - Soudal Espoirs2:50
91GBRTaylor Johnstone (GBR)2:54
92BELGorik Gardeyn (BEL)Superano Ham - Isorex2:54
93DENFrederik Rasmussen (DEN)Almeborg - Bornholm3:02
94BELKevin Deltombe (BEL)Lotto - Soudal Espoirs3:12
95BELArnaud Voss (BEL)Veranclassic - AGO3:12
96BELKevin Verwaest (BEL)Superano Ham - Isorex3:54
97BELGlenn Rotty (BEL)Cibel - Cebon3:54
98BELMathias Depypere (BEL)Superano Ham - Isorex3:54
99BELCedric Verbeken (BEL)3:54
100BELJorden Bothuyne (BEL)3:54
101BELRobin Mertens (BEL)Veranclassic - AGO3:54
102DENEmil Toudal (DEN)Almeborg - Bornholm3:54
103CHIMandel Márquez (CHI)3:54
104BELYorick Slagmulders (BEL)3:54
105BELJens Vandenbogaerde (BEL)3:54
106BELSander Helven (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise3:54
107BELMatthias Legley (BEL)Veranclassic - AGO3:54
108BELGlenn Van De Maele (BEL)3:54
109SWEFilip Bengtsson (SWE)Differdange - Lösch3:54
110BELGlenn Velle (BEL)3:54
111LATJanis Dakteris (LAT)Differdange - Lösch3:54
112SWEPontus Kastemyr (SWE)Differdange - Lösch3:54
113BELAngelo De Clercq (BEL)Marlux - Napoleon Games3:54
114BELJan Logier (BEL)3:54
115BELJelle Goderis (BEL)3M3:54
116BELGertjan De Vos (BEL)3M3:54
117BELDieter Vanthourenhout (BEL)Marlux - Napoleon Games3:54
118BELFrancesco Van Coppernolle (BEL)3:54
119NEDHans Becking (NED)3:54
120BELGianni Vermeersch (BEL)Marlux - Napoleon Games3:54
121IOMJoachim Duffeleer (IOM)3:54
122BELRobby Cobbaert (BEL)3:54
123BELTimmy Diependaele (BEL)3:54
124BELJellen Schiettecatte (BEL)3:54
125BELRuben Van Der Haeghen (BEL)3:54
126BELDavid Motte (BEL)3:54
127AUSCallum Scotson (AUS)Illuminate3:54
128BELJeroen Eyskens (BEL)4:41
129BELJordy Bouts (BEL)5:25
130BELThimo Willems (BEL)5:25
131BELNiels De Rooze (BEL)Veranclassic - AGO5:53
132FRAVincent Ginelli (FRA)CC Nogent-Sur-Oise5:55
133BELOlivier Courtens (BEL)6:40
134AUSSam Welsford (AUS)6:40
135BELWiebren Plovie (BEL)7:05
136BELChristophe Prémont (BEL)Verandas Willems7:05
137BELJoeri Calleeuw (BEL)Verandas Willems7:05
138BELWouter Leten (BEL)T.palm - Pole Continental Wallon7:05
139BELMaxime Vekeman (BEL)T.palm - Pole Continental Wallon7:05
140AUSOliver Kent-Spark (AUS)AN Post - Chainreaction7:05
141AUSCalvin Watson (AUS)AN Post - Chainreaction7:05
142FRAFanny Zambon (FRA)7:05
143BELArne Opsomer (BEL)7:05
144BELRuben Geerinckx (BEL)Superano Ham - Isorex7:05
145BELLionel Taminiaux (BEL)Color Code - ARDen Beef7:05
146BELEmiel Vermeulen (BEL)3M8:28
147BELAngelo Van Den Bossche (BEL)8:28
148AUSRohan Wight (AUS)8:30
149BELAyton Muys (BEL)8:30
150BELBavo Haemels (BEL)T.palm - Pole Continental Wallon9:30
151DENLars Carstensen (DEN)Almeborg - Bornholm9:30
152BELGuillaume Delvaux (BEL)T.palm - Pole Continental Wallon9:30

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden