De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Servië - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Servië - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Servië

Uitslagen 2016

Ronde van Servië 2016

ServiëServië - 14 Juni 2016 - 19 Juni 2016


Algemeen klassement - 19 Juni 2016


1SLOMatej Mugerli (SLO)Synergy Baku Cycling Project19:19:31
2ITAAlex Turrin (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:00
3CROMatija Kvasina (CRO)Synergy Baku Cycling Project0:00
4BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
5AUTClemens Fankhauser (AUT)Tirol0:00
6TURSerkan Balkan (TUR)0:00
7ITAMattia Frapporti (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:00
8ITAAntonio Di Sante (ITA)GM Europa Ovini0:00
9AUTDennis Paulus (AUT)Tirol0:00
10ARGRubén Gabriel Ramos (ARG)0:00
11ITAAlessandro Malaguti (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:00
12AUTMarkus Freiberger (AUT)Tirol0:00
13SRBStefan Stefanovic (SRB)Dare - Gobik - Partizan0:00
14BULStefan Koychev Hristov (BUL)0:00
15BULStanimir Cholakov (BUL)0:00
16BIHAntonio Barac (BIH)0:00
17SRBMarko Danilovic (SRB)0:00
18ITAFilippo Fortin (ITA)GM Europa Ovini0:00
19BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club0:00
20TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Spor0:00
21ITAMattia Viel (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:00
22GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Project0:00
23BULAlexander Alexiev (BUL)0:00
24SRBNebojsa Jovanovic (SRB)0:00
25SRBDusan Rajovic (SRB)0:00
26SLOPrimoz Obal (SLO)0:00
27BULVelizar Furlanski (BUL)0:00
28AZEOleksandr Surutkovych (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:00
29ITAAndrea Ruscetta (ITA)GM Europa Ovini0:00
30SRBJovan Zekavica (SRB)0:00
31SRBMilos Borisavljevic (SRB)0:00
32ESPAxel Costa Soria (ESP)Massi - Kuwait Cycling Project0:00
33TURBurak Abay (TUR)0:00
34TUREnes Talha Ay (TUR)Torku Seker Spor0:00
35TURRecep Ünalan (TUR)0:00
36CUBJosé Antonio Mojica Camejo (CUB)Start - Vaxes - Partizan0:00
37BLRYauhen Sobal (BLR)0:00
38ROUEmil Dima (ROU)Tusnad0:00
39SRBAleksandar Roman (SRB)Start - Vaxes - Partizan0:00
40BLRRaman Ramanau (BLR)Minsk Cycling Club0:00
41GERAndreas Keuser (GER)Massi - Kuwait Cycling Project0:00
42ITAMatteo Malucelli (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:00
43BULPlamen Dimov (BUL)0:00
44AUTMarcel Neuhauser (AUT)Tirol0:00
45POLKonrad Tomasiak (POL)Start - Vaxes - Partizan0:00
46SLOLuka Pajek (SLO)0:00
47SRBDejan Maric (SRB)0:00
48ITADavide Pacchiardo (ITA)GM Europa Ovini0:00
49HUNDaniel Moricz (HUN)Kobanya0:00
50SRBMarko Stankovic (SRB)0:00
51TUROnur Balkan (TUR)0:00
52HUNBalázs Rózsa (HUN)Kobanya0:00
53VENJosé Márquez (VEN)0:00
54TURFethi Acar (TUR)0:00
55BULIvan Azhi (BUL)0:00
56AUTPatrick Gamper (AUT)Tirol0:00
57HUNViktor Filutás (HUN)Kobanya0:00
58CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Project0:00
59SRBDusan Kalaba (SRB)Start - Vaxes - Partizan0:00
60TURFatih Keles (TUR)Torku Seker Spor0:00
61ITAMatteo Rotondi (ITA)GM Europa Ovini0:00
62SLOMatic Veber (SLO)0:00
63BULNikolai Genov (BUL)0:00
64SLOMiha Poljanec (SLO)0:00
65SRBElvedin Catovic (SRB)Start - Vaxes - Partizan0:00
66TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor0:00
67TURMirac Kal (TUR)Torku Seker Spor0:00
68ROUSzabolcs Sebestyen (ROU)Tusnad0:00
69HUNZoltan Ruttkay (HUN)Kobanya0:00
70BULMario Suchev (BUL)0:00
71TURSabri Yildirim (TUR)0:00
72TURVedat Koç (TUR)0:00
73TURFethullah Kose (TUR)Torku Seker Spor0:00

Etappe 1 - Beograd - Loznica - 144 km - 14 Juni 2016Sprint


1ITAFilippo Fortin (ITA)GM Europa Ovini3:20:12
2ITAMatteo Malucelli (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:00
3TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Spor0:00
4GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Project0:00
5BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club0:00
6CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Project0:00
7ITAMattia Viel (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:00
8POLKonrad Tomasiak (POL)Start - Vaxes - Partizan0:00
9AUTClemens Fankhauser (AUT)Tirol0:00
10SLOMatic Veber (SLO)0:00
11ITAAntonio Di Sante (ITA)GM Europa Ovini0:00
12HUNBalázs Rózsa (HUN)Kobanya0:00
13HUNDaniel Moricz (HUN)Kobanya0:00
14ARGRubén Gabriel Ramos (ARG)0:00
15TUREnes Talha Ay (TUR)Torku Seker Spor0:00
16AUTDennis Paulus (AUT)Tirol0:00
17SRBJovan Zekavica (SRB)0:00
18TURSerkan Balkan (TUR)0:00
19ROUDaniel Crista (ROU)0:00
20TURKemal Kucukbay (TUR)0:00
21SRBNikola Kozomara (SRB)0:00
22ROUEmil Dima (ROU)Tusnad0:00
23AUTMarcel Neuhauser (AUT)Tirol0:00
24BULAlexander Alexiev (BUL)0:00
25SLOPrimoz Obal (SLO)0:00
26TURRecep Ünalan (TUR)0:00
27SLOMatej Mugerli (SLO)Synergy Baku Cycling Project0:00
28AUTMarkus Freiberger (AUT)Tirol0:00
29TURBurak Abay (TUR)0:00
30ROUAndrei Barbu Nicola (ROU)Tusnad0:00
31HUNMáté Mogyorósi (HUN)0:00
32BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:00
33CROMatija Kvasina (CRO)Synergy Baku Cycling Project0:00
34AZEElchin Asadov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:00
35SRBStefan Stefanovic (SRB)Dare - Gobik - Partizan0:00
36BULPlamen Dimov (BUL)0:00
37BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
38SRBNebojsa Jovanovic (SRB)0:00
39BULVelizar Furlanski (BUL)0:00
40ITAMatteo Rotondi (ITA)GM Europa Ovini0:00
41SRBJovan Rajkovic (SRB)0:00
42AZEOleksandr Surutkovych (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:00
43SLODusan Hajdinjak (SLO)0:00
44ITAAlessandro Malaguti (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:00
45BLRYauhen Sobal (BLR)0:00
46ITAAlex Turrin (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:00
47SRBMarko Danilovic (SRB)0:00
48ITAMattia Frapporti (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:00
49ITAAndrea Ruscetta (ITA)GM Europa Ovini0:00
50ITADavide Pacchiardo (ITA)GM Europa Ovini0:00
51BLRRaman Ramanau (BLR)Minsk Cycling Club0:29
52BULGeorgi Petrov Georgiev (BUL)1:06
53GERAndreas Keuser (GER)Massi - Kuwait Cycling Project1:06
54BIHAntonio Barac (BIH)1:06
55BIHNedzad Mahmic (BIH)1:06
56SRBDejan Maric (SRB)1:06
57CUBJosé Antonio Mojica Camejo (CUB)Start - Vaxes - Partizan1:06
58BULStanimir Cholakov (BUL)1:06
59BULStefan Koychev Hristov (BUL)1:06
60SRBAleksandar Roman (SRB)Start - Vaxes - Partizan1:06
61ESPAxel Costa Soria (ESP)Massi - Kuwait Cycling Project1:06
62BIHAleksa Crncevic (BIH)1:06
63VENJosé Márquez (VEN)1:06
64BELMehdi Tigrine (BEL)1:06
65SLOLuka Pajek (SLO)1:06
66BULIvan Azhi (BUL)1:06
67SLOJure Barat (SLO)1:06
68SRBMilos Borisavljevic (SRB)1:06
69SRBDusan Rajovic (SRB)1:06
70BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club1:06
71SLOMiha Poljanec (SLO)2:13
72HUNIstván Gábor Molnar (HUN)2:25
73SRBElvedin Catovic (SRB)Start - Vaxes - Partizan3:00
74SRBMarko Stankovic (SRB)4:21
75BULNikolai Genov (BUL)4:33
76TURFethi Acar (TUR)6:01
77TUROnur Balkan (TUR)6:01
78SRBMiloje Bazalac (SRB)7:50
79KUWAbdulhadi Alajmi (KUW)7:50
80SRBStevan Klisuric (SRB)7:50
81SRBMilan Dragojevic (SRB)7:50
82TURVedat Koç (TUR)7:50
83TURFethullah Kose (TUR)Torku Seker Spor7:50
84TURFatih Keles (TUR)Torku Seker Spor7:50
85SLOPatrik Komel (SLO)7:50
86COLJohnatan Fernando Sarmiento Pacheco (COL)7:50
87HUNViktor Filutás (HUN)Kobanya7:50
88BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club7:50
89SRBGoran Antonijevic (SRB)Dare - Gobik - Partizan7:50
90TURIsak Unal (TUR)7:50
91HUNJózsef Hartmann (HUN)7:50
92HUNBence Loki (HUN)Kobanya7:50
93TURSabri Yildirim (TUR)7:50
94AUTPatrick Gamper (AUT)Tirol7:50
95BIHMuhamed Liha (BIH)7:50
96ROUSzabolcs Sebestyen (ROU)Tusnad7:50
97ROUCarol Eduard Novak (ROU)Tusnad7:50
98TURMirac Kal (TUR)Torku Seker Spor7:50
99HUNZoltan Ruttkay (HUN)Kobanya7:50
100HUNPéter Varga (HUN)7:50
101SRBDusan Kalaba (SRB)Start - Vaxes - Partizan7:52
102ITAMarco Molteni (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani7:52
103TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor10:14
104SRBErnad Beganovic (SRB)Start - Vaxes - Partizan10:14
105SLOMartin Kranjc (SLO)10:14
106SRBDario Nimcevic (SRB)10:14
107BULYordan Andreev (BUL)10:14
108HUNMárk Zathureczky (HUN)Kobanya10:14
109BULAdriyan Beev (BUL)10:14
110BULMario Suchev (BUL)10:14
111BULMihail Mihailov (BUL)10:14
112SRBAndrej Galovic (SRB)Start - Vaxes - Partizan10:14
113SLOFranjo Prepadnik (SLO)10:14
114AUTFlorian Schipflinger (AUT)Tirol
115BULBorislav Gyurov (BUL)
116SLOAlex Sankovic (SLO)
117SRBNemanja Ambrus (SRB)
118SRBIvan Stevic (SRB)Start - Vaxes - Partizan

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 2 - Bajina Basta - Pribojska Banja - 106,4 km - 15 Juni 2016Ontsnapping


1BULGeorgi Petrov Georgiev (BUL)2:52:48
2ITAAlex Turrin (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:06
3CROMatija Kvasina (CRO)Synergy Baku Cycling Project0:06
4BULStefan Koychev Hristov (BUL)0:06
5BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowice0:06
6GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Project0:26
7SRBDusan Rajovic (SRB)0:26
8SLOMatej Mugerli (SLO)Synergy Baku Cycling Project0:26
9ITAAlessandro Malaguti (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:26
10TUROnur Balkan (TUR)0:26
11AUTClemens Fankhauser (AUT)Tirol0:26
12BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:26
13ITAMattia Frapporti (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:26
14SRBMilos Borisavljevic (SRB)0:26
15AUTMarkus Freiberger (AUT)Tirol0:26
16AUTDennis Paulus (AUT)Tirol0:26
17SRBMarko Danilovic (SRB)0:26
18BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club0:26
19BULAlexander Alexiev (BUL)0:26
20ITAFilippo Fortin (ITA)GM Europa Ovini0:26
21ITAMattia Viel (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:26
22TURSerkan Balkan (TUR)0:26
23BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club0:26
24ARGRubén Gabriel Ramos (ARG)0:26
25SRBNikola Kozomara (SRB)0:26
26ROUEmil Dima (ROU)Tusnad0:26
27SRBNebojsa Jovanovic (SRB)0:26
28ROUDaniel Crista (ROU)0:26
29TURKemal Kucukbay (TUR)0:26
30ITAAntonio Di Sante (ITA)GM Europa Ovini0:26
31SRBStefan Stefanovic (SRB)Dare - Gobik - Partizan0:26
32TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Spor0:26
33BULStanimir Cholakov (BUL)0:26
34HUNDaniel Moricz (HUN)Kobanya1:10
35HUNViktor Filutás (HUN)Kobanya1:10
36BIHAntonio Barac (BIH)1:10
37TURFatih Keles (TUR)Torku Seker Spor1:10
38CUBJosé Antonio Mojica Camejo (CUB)Start - Vaxes - Partizan1:10
39AZEOleksandr Surutkovych (AZE)Synergy Baku Cycling Project1:10
40SLOPrimoz Obal (SLO)1:10
41BULVelizar Furlanski (BUL)1:10
42SRBJovan Zekavica (SRB)1:26
43AUTPatrick Gamper (AUT)Tirol1:26
44SRBDejan Maric (SRB)1:26
45AUTMarcel Neuhauser (AUT)Tirol1:26
46TURBurak Abay (TUR)1:40
47SRBMarko Stankovic (SRB)1:40
48SRBDusan Kalaba (SRB)Start - Vaxes - Partizan1:40
49SRBAleksandar Roman (SRB)Start - Vaxes - Partizan1:40
50TURFethi Acar (TUR)1:53
51GERAndreas Keuser (GER)Massi - Kuwait Cycling Project1:55
52COLJohnatan Fernando Sarmiento Pacheco (COL)2:04
53CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Project2:04
54HUNBalázs Rózsa (HUN)Kobanya2:04
55BLRRaman Ramanau (BLR)Minsk Cycling Club2:04
56TURRecep Ünalan (TUR)2:04
57TUREnes Talha Ay (TUR)Torku Seker Spor2:04
58TURMirac Kal (TUR)Torku Seker Spor2:04
59BLRYauhen Sobal (BLR)2:18
60SRBJovan Rajkovic (SRB)2:34
61SLOLuka Pajek (SLO)2:42
62VENJosé Márquez (VEN)3:02
63ITAAndrea Ruscetta (ITA)GM Europa Ovini3:02
64BULMario Suchev (BUL)3:23
65ESPAxel Costa Soria (ESP)Massi - Kuwait Cycling Project0:26
66BIHNedzad Mahmic (BIH)3:29
67HUNBence Loki (HUN)Kobanya3:29
68ROUAndrei Barbu Nicola (ROU)Tusnad3:29
69BULPlamen Dimov (BUL)3:29
70ITAMatteo Rotondi (ITA)GM Europa Ovini3:37
71ITADavide Pacchiardo (ITA)GM Europa Ovini3:37
72ITAMatteo Malucelli (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani3:37
73POLKonrad Tomasiak (POL)Start - Vaxes - Partizan3:46
74BIHAleksa Crncevic (BIH)4:14
75SRBErnad Beganovic (SRB)Start - Vaxes - Partizan4:50
76BULNikolai Genov (BUL)5:05
77BULIvan Azhi (BUL)5:05
78BELMehdi Tigrine (BEL)5:59
79SRBMilan Dragojevic (SRB)7:17
80TURIsak Unal (TUR)8:00
81ITAMarco Molteni (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani8:12
82HUNIstván Gábor Molnar (HUN)9:19
83SLOMatic Veber (SLO)10:33
84SRBStevan Klisuric (SRB)10:33
85SRBElvedin Catovic (SRB)Start - Vaxes - Partizan10:33
86SLOMiha Poljanec (SLO)11:43
87TURFethullah Kose (TUR)Torku Seker Spor11:43
88TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor11:43
89TURSabri Yildirim (TUR)11:43
90SLODusan Hajdinjak (SLO)16:17
91SRBGoran Antonijevic (SRB)Dare - Gobik - Partizan16:17
92TURVedat Koç (TUR)16:17
93BULYordan Andreev (BUL)16:17
94SRBDario Nimcevic (SRB)16:17
95ROUCarol Eduard Novak (ROU)Tusnad16:17
96SRBMiloje Bazalac (SRB)16:17
97ROUSzabolcs Sebestyen (ROU)Tusnad16:17
98SLOFranjo Prepadnik (SLO)16:17
99HUNZoltan Ruttkay (HUN)Kobanya16:17
100BULMihail Mihailov (BUL)16:17
101KUWAbdulhadi Alajmi (KUW)16:17
102SLOJure Barat (SLO)16:17
103BULAdriyan Beev (BUL)16:17
104SRBAndrej Galovic (SRB)Start - Vaxes - Partizan16:17
105BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club16:17
106HUNMárk Zathureczky (HUN)Kobanya16:17
107HUNJózsef Hartmann (HUN)16:17
108HUNPéter Varga (HUN)16:17
109SLOPatrik Komel (SLO)16:17
110SLOMartin Kranjc (SLO)16:17
111HUNMáté Mogyorósi (HUN)
112BIHMuhamed Liha (BIH)
113AZEElchin Asadov (AZE)Synergy Baku Cycling Project

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 3 - Priboj - Novi Pazar - 123,6 km - 16 Juni 2016Medium berg


1SLOMatej Mugerli (SLO)Synergy Baku Cycling Project3:09:09
2ITAAlex Turrin (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani2:31
3AUTClemens Fankhauser (AUT)Tirol2:31
4ITADavide Pacchiardo (ITA)GM Europa Ovini2:31
5AUTDennis Paulus (AUT)Tirol2:31
6ITAAntonio Di Sante (ITA)GM Europa Ovini2:31
7BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowice2:31
8ARGRubén Gabriel Ramos (ARG)2:31
9BIHAntonio Barac (BIH)2:31
10TURSerkan Balkan (TUR)2:31
11BULStefan Koychev Hristov (BUL)2:31
12ITAAlessandro Malaguti (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani2:31
13AUTMarkus Freiberger (AUT)Tirol2:31
14CROMatija Kvasina (CRO)Synergy Baku Cycling Project2:31
15SRBStefan Stefanovic (SRB)Dare - Gobik - Partizan2:31
16BULStanimir Cholakov (BUL)2:31
17ITAMattia Frapporti (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani2:31
18ITAAndrea Ruscetta (ITA)GM Europa Ovini2:31
19VENJosé Márquez (VEN)2:31
20AUTPatrick Gamper (AUT)Tirol4:36
21SRBDejan Maric (SRB)4:36
22SRBDusan Kalaba (SRB)Start - Vaxes - Partizan4:36
23SRBDusan Rajovic (SRB)4:36
24ITAMatteo Malucelli (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani4:52
25BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club4:52
26SLOMatic Veber (SLO)4:52
27ITAMattia Viel (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani4:52
28TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Spor4:52
29GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Project4:52
30ITAFilippo Fortin (ITA)GM Europa Ovini4:52
31TURBurak Abay (TUR)4:52
32SLOPrimoz Obal (SLO)4:52
33HUNDaniel Moricz (HUN)Kobanya4:52
34TURKemal Kucukbay (TUR)4:52
35HUNViktor Filutás (HUN)Kobanya4:52
36POLKonrad Tomasiak (POL)Start - Vaxes - Partizan4:52
37TUREnes Talha Ay (TUR)Torku Seker Spor4:52
38TURRecep Ünalan (TUR)4:52
39ITAMatteo Rotondi (ITA)GM Europa Ovini4:52
40COLJohnatan Fernando Sarmiento Pacheco (COL)4:52
41ROUDaniel Crista (ROU)4:52
42BLRRaman Ramanau (BLR)Minsk Cycling Club4:52
43HUNIstván Gábor Molnar (HUN)4:52
44SLODusan Hajdinjak (SLO)4:52
45SRBMarko Stankovic (SRB)4:52
46HUNZoltan Ruttkay (HUN)Kobanya4:52
47TURFethi Acar (TUR)4:52
48BIHNedzad Mahmic (BIH)4:52
49SRBJovan Rajkovic (SRB)4:52
50SLOLuka Pajek (SLO)4:52
51BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club4:52
52CUBJosé Antonio Mojica Camejo (CUB)Start - Vaxes - Partizan4:52
53TUROnur Balkan (TUR)4:52
54TURIsak Unal (TUR)4:52
55SRBJovan Zekavica (SRB)4:52
56SRBMilos Borisavljevic (SRB)4:52
57AUTMarcel Neuhauser (AUT)Tirol4:52
58AZEOleksandr Surutkovych (AZE)Synergy Baku Cycling Project4:52
59SRBErnad Beganovic (SRB)Start - Vaxes - Partizan4:52
60BULPlamen Dimov (BUL)4:52
61SRBNikola Kozomara (SRB)4:52
62TURMirac Kal (TUR)Torku Seker Spor4:52
63SRBAleksandar Roman (SRB)Start - Vaxes - Partizan4:52
64ROUSzabolcs Sebestyen (ROU)Tusnad4:52
65CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Project4:52
66SRBMarko Danilovic (SRB)4:52
67BULVelizar Furlanski (BUL)4:52
68BULAlexander Alexiev (BUL)4:52
69ESPAxel Costa Soria (ESP)Massi - Kuwait Cycling Project4:52
70SRBNebojsa Jovanovic (SRB)4:52
71BULIvan Azhi (BUL)4:52
72SRBMilan Dragojevic (SRB)4:52
73TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor4:52
74BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club4:52
75BIHAleksa Crncevic (BIH)4:52
76ROUCarol Eduard Novak (ROU)Tusnad4:52
77GERAndreas Keuser (GER)Massi - Kuwait Cycling Project4:52
78TURFatih Keles (TUR)Torku Seker Spor4:52
79SLOMiha Poljanec (SLO)4:52
80BLRYauhen Sobal (BLR)4:52
81BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club4:52
82SLOJure Barat (SLO)4:52
83BULNikolai Genov (BUL)5:17
84HUNBence Loki (HUN)Kobanya5:33
85HUNBalázs Rózsa (HUN)Kobanya4:52
86ROUAndrei Barbu Nicola (ROU)Tusnad7:09
87ROUEmil Dima (ROU)Tusnad7:09
88SRBMiloje Bazalac (SRB)11:51
89SRBElvedin Catovic (SRB)Start - Vaxes - Partizan13:46
90SRBGoran Antonijevic (SRB)Dare - Gobik - Partizan17:21
91HUNJózsef Hartmann (HUN)18:15
92TURVedat Koç (TUR)18:15
93SLOMartin Kranjc (SLO)18:15
94SRBStevan Klisuric (SRB)18:15
95BULYordan Andreev (BUL)18:15
96TURFethullah Kose (TUR)Torku Seker Spor18:15
97BULAdriyan Beev (BUL)18:15
98SLOFranjo Prepadnik (SLO)18:15
99KUWAbdulhadi Alajmi (KUW)18:15
100SRBDario Nimcevic (SRB)18:15
101SLOPatrik Komel (SLO)18:15
102SRBAndrej Galovic (SRB)Start - Vaxes - Partizan18:15
103BULMario Suchev (BUL)18:15
104TURSabri Yildirim (TUR)18:15
105BELMehdi Tigrine (BEL)18:15
106ITAMarco Molteni (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani18:15
107BULMihail Mihailov (BUL)
108HUNPéter Varga (HUN)
109HUNMárk Zathureczky (HUN)Kobanya
110BULGeorgi Petrov Georgiev (BUL)

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 4 - Novi Pazar - Sokobanja - 191,4 km - 17 Juni 2016Ontsnapping


1BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club4:38:18
2SRBMarko Danilovic (SRB)0:03
3BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club0:20
4ITAMatteo Malucelli (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:20
5ITAFilippo Fortin (ITA)GM Europa Ovini0:20
6SRBDusan Rajovic (SRB)0:20
7TUROnur Balkan (TUR)0:20
8AUTClemens Fankhauser (AUT)Tirol0:20
9TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Spor0:20
10AUTDennis Paulus (AUT)Tirol0:20
11AUTPatrick Gamper (AUT)Tirol0:20
12SRBDusan Kalaba (SRB)Start - Vaxes - Partizan0:20
13TUREnes Talha Ay (TUR)Torku Seker Spor0:20
14TURBurak Abay (TUR)0:20
15ITAAntonio Di Sante (ITA)GM Europa Ovini0:20
16SLOPrimoz Obal (SLO)0:20
17GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Project0:20
18SLOMatej Mugerli (SLO)Synergy Baku Cycling Project0:20
19SLOMatic Veber (SLO)0:20
20POLKonrad Tomasiak (POL)Start - Vaxes - Partizan0:20
21SRBMarko Stankovic (SRB)0:20
22ARGRubén Gabriel Ramos (ARG)0:20
23BULAlexander Alexiev (BUL)0:20
24TURSerkan Balkan (TUR)0:20
25HUNViktor Filutás (HUN)Kobanya0:20
26ITAAlex Turrin (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:20
27AUTMarkus Freiberger (AUT)Tirol0:20
28SRBStefan Stefanovic (SRB)Dare - Gobik - Partizan0:20
29SRBJovan Zekavica (SRB)0:20
30SLOLuka Pajek (SLO)0:20
31ROUAndrei Barbu Nicola (ROU)Tusnad0:20
32SRBMilos Borisavljevic (SRB)0:20
33BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowice0:20
34ITAAlessandro Malaguti (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:20
35CROMatija Kvasina (CRO)Synergy Baku Cycling Project0:20
36BIHAntonio Barac (BIH)0:20
37TURSabri Yildirim (TUR)0:20
38ITAMattia Viel (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:20
39BULPlamen Dimov (BUL)0:20
40ESPAxel Costa Soria (ESP)Massi - Kuwait Cycling Project0:20
41BULVelizar Furlanski (BUL)0:20
42BULStanimir Cholakov (BUL)0:20
43SRBAleksandar Roman (SRB)Start - Vaxes - Partizan0:20
44TURFethi Acar (TUR)0:20
45COLJohnatan Fernando Sarmiento Pacheco (COL)0:20
46TURFatih Keles (TUR)Torku Seker Spor0:20
47BULStefan Koychev Hristov (BUL)0:20
48BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:20
49ITAMattia Frapporti (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:20
50SRBNebojsa Jovanovic (SRB)0:20
51CUBJosé Antonio Mojica Camejo (CUB)Start - Vaxes - Partizan0:20
52TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor0:20
53BLRYauhen Sobal (BLR)0:20
54ROUEmil Dima (ROU)Tusnad0:20
55GERAndreas Keuser (GER)Massi - Kuwait Cycling Project0:20
56AZEOleksandr Surutkovych (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:20
57TURRecep Ünalan (TUR)0:20
58ROUSzabolcs Sebestyen (ROU)Tusnad0:20
59BULNikolai Genov (BUL)0:39
60BLRRaman Ramanau (BLR)Minsk Cycling Club0:40
61SRBDejan Maric (SRB)0:45
62TURVedat Koç (TUR)0:58
63SRBElvedin Catovic (SRB)Start - Vaxes - Partizan0:58
64ITAAndrea Ruscetta (ITA)GM Europa Ovini1:02
65BULIvan Azhi (BUL)2:23
66ITAMarco Molteni (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani2:25
67AUTMarcel Neuhauser (AUT)Tirol2:25
68ITAMatteo Rotondi (ITA)GM Europa Ovini6:06
69BULMario Suchev (BUL)3:27
70VENJosé Márquez (VEN)4:40
71ITADavide Pacchiardo (ITA)GM Europa Ovini4:40
72SLOMiha Poljanec (SLO)4:40
73SLOJure Barat (SLO)4:56
74HUNZoltan Ruttkay (HUN)Kobanya4:56
75HUNBalázs Rózsa (HUN)Kobanya4:56
76HUNDaniel Moricz (HUN)Kobanya4:56
77HUNBence Loki (HUN)Kobanya4:56
78ROUDaniel Crista (ROU)4:56
79CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Project7:27
80ROUCarol Eduard Novak (ROU)Tusnad7:27
81BIHNedzad Mahmic (BIH)9:55
82BULYordan Andreev (BUL)9:55
83SRBStevan Klisuric (SRB)9:55
84SRBMiloje Bazalac (SRB)9:55
85SRBErnad Beganovic (SRB)Start - Vaxes - Partizan14:03
86TURFethullah Kose (TUR)Torku Seker Spor14:03
87TURIsak Unal (TUR)14:03
88TURMirac Kal (TUR)Torku Seker Spor14:03
89SLOMartin Kranjc (SLO)
90SRBGoran Antonijevic (SRB)Dare - Gobik - Partizan
91SRBJovan Rajkovic (SRB)
92SRBMilan Dragojevic (SRB)
93SLODusan Hajdinjak (SLO)
94SLOPatrik Komel (SLO)
95BIHAleksa Crncevic (BIH)
96TURKemal Kucukbay (TUR)
97BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club
98HUNIstván Gábor Molnar (HUN)
99HUNJózsef Hartmann (HUN)
100SRBDario Nimcevic (SRB)
101SRBAndrej Galovic (SRB)Start - Vaxes - Partizan
101SLOFranjo Prepadnik (SLO)zt

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 5 - Sokobanja - Vrnjacka Banja - 117,5 km - 18 Juni 2016Sprint


1ITAFilippo Fortin (ITA)GM Europa Ovini2:39:11
2BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club0:00
3ITAMatteo Malucelli (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:00
4GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Project0:00
5SRBDusan Rajovic (SRB)0:00
6TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Spor0:00
7SLOMatej Mugerli (SLO)Synergy Baku Cycling Project0:00
8ITADavide Pacchiardo (ITA)GM Europa Ovini0:00
9TURBurak Abay (TUR)0:00
10ITAMattia Viel (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:00
11AUTClemens Fankhauser (AUT)Tirol0:00
12SLOMatic Veber (SLO)0:00
13TUROnur Balkan (TUR)0:00
14ROUDaniel Crista (ROU)0:00
15TUREnes Talha Ay (TUR)Torku Seker Spor0:00
16ITAAntonio Di Sante (ITA)GM Europa Ovini0:00
17AUTDennis Paulus (AUT)Tirol0:00
18SRBJovan Zekavica (SRB)0:00
19BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
20ARGRubén Gabriel Ramos (ARG)0:00
21POLKonrad Tomasiak (POL)Start - Vaxes - Partizan0:00
22TURVedat Koç (TUR)0:00
23HUNDaniel Moricz (HUN)Kobanya0:00
24SRBDusan Kalaba (SRB)Start - Vaxes - Partizan0:00
25AZEOleksandr Surutkovych (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:00
26BULAlexander Alexiev (BUL)0:00
27AUTPatrick Gamper (AUT)Tirol0:00
28SRBMilos Borisavljevic (SRB)0:00
29HUNViktor Filutás (HUN)Kobanya0:00
30TURSabri Yildirim (TUR)0:00
31TURSerkan Balkan (TUR)0:00
32SLOMiha Poljanec (SLO)0:00
33ITAAlessandro Malaguti (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:00
34ROUEmil Dima (ROU)Tusnad0:00
35ITAAlex Turrin (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:00
36ESPAxel Costa Soria (ESP)Massi - Kuwait Cycling Project0:00
37BULStefan Koychev Hristov (BUL)0:00
38BLRRaman Ramanau (BLR)Minsk Cycling Club0:00
39AUTMarcel Neuhauser (AUT)Tirol0:00
40SLOPrimoz Obal (SLO)0:00
41CROMatija Kvasina (CRO)Synergy Baku Cycling Project0:00
42CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Project0:00
43BIHAntonio Barac (BIH)0:00
44SRBNebojsa Jovanovic (SRB)0:00
45HUNBalázs Rózsa (HUN)Kobanya0:00
46SRBAleksandar Roman (SRB)Start - Vaxes - Partizan0:00
47TURFethi Acar (TUR)0:00
48HUNZoltan Ruttkay (HUN)Kobanya0:00
49BULVelizar Furlanski (BUL)0:00
50BULPlamen Dimov (BUL)0:00
51SLOLuka Pajek (SLO)0:00
52SRBElvedin Catovic (SRB)Start - Vaxes - Partizan0:00
53AUTMarkus Freiberger (AUT)Tirol0:00
54ITAMattia Frapporti (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:00
55TURRecep Ünalan (TUR)0:00
56BULMario Suchev (BUL)0:00
57BULStanimir Cholakov (BUL)0:00
58SRBStefan Stefanovic (SRB)Dare - Gobik - Partizan0:00
59TURFatih Keles (TUR)Torku Seker Spor0:00
60BULIvan Azhi (BUL)0:00
61BLRYauhen Sobal (BLR)0:00
62ROUAndrei Barbu Nicola (ROU)Tusnad0:00
63CUBJosé Antonio Mojica Camejo (CUB)Start - Vaxes - Partizan0:00
64SRBMarko Danilovic (SRB)0:00
65ITAMatteo Rotondi (ITA)GM Europa Ovini0:00
66ROUSzabolcs Sebestyen (ROU)Tusnad0:00
67TURMirac Kal (TUR)Torku Seker Spor0:00
68GERAndreas Keuser (GER)Massi - Kuwait Cycling Project0:00
69ITAAndrea Ruscetta (ITA)GM Europa Ovini0:00
70ITAMarco Molteni (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:25
71TURFethullah Kose (TUR)Torku Seker Spor1:17
72TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor1:17
73SRBDejan Maric (SRB)1:17
74BULNikolai Genov (BUL)1:17
75VENJosé Márquez (VEN)1:17
76ROUCarol Eduard Novak (ROU)Tusnad1:21
77SRBMiloje Bazalac (SRB)1:21
78SRBMarko Stankovic (SRB)0:00
79COLJohnatan Fernando Sarmiento Pacheco (COL)
80SLOJure Barat (SLO)
81SRBStevan Klisuric (SRB)
82SRBErnad Beganovic (SRB)Start - Vaxes - Partizan
83BIHNedzad Mahmic (BIH)
84HUNBence Loki (HUN)Kobanya
85BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club
86BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club
86BULYordan Andreev (BUL)zt
86TURIsak Unal (TUR)zt

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 6 - Vrnjacka Banja - Mladenovac - 124 km - 19 Juni 2016Sprint


1AUTPatrick Gamper (AUT)Tirol2:39:20
2BULStefan Koychev Hristov (BUL)0:00
3BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club0:03
4ITAMatteo Malucelli (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:03
5ITAFilippo Fortin (ITA)GM Europa Ovini0:03
6SRBDusan Rajovic (SRB)0:03
7TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Spor0:03
8ITAAntonio Di Sante (ITA)GM Europa Ovini0:03
9TUROnur Balkan (TUR)0:03
10TURBurak Abay (TUR)0:03
11ITAMatteo Rotondi (ITA)GM Europa Ovini0:03
12ITAMattia Viel (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:03
13POLKonrad Tomasiak (POL)Start - Vaxes - Partizan0:03
14HUNDaniel Moricz (HUN)Kobanya0:03
15AUTClemens Fankhauser (AUT)Tirol0:03
16SRBDusan Kalaba (SRB)Start - Vaxes - Partizan0:03
17SLOMatic Veber (SLO)0:03
18TUREnes Talha Ay (TUR)Torku Seker Spor0:03
19TURSerkan Balkan (TUR)0:03
20SRBJovan Zekavica (SRB)0:03
21HUNBalázs Rózsa (HUN)Kobanya0:03
22AUTDennis Paulus (AUT)Tirol0:03
23ARGRubén Gabriel Ramos (ARG)0:03
24TURVedat Koç (TUR)0:03
25ITAAlessandro Malaguti (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:03
26SRBMarko Stankovic (SRB)0:03
27TURMirac Kal (TUR)Torku Seker Spor0:03
28HUNZoltan Ruttkay (HUN)Kobanya0:03
29HUNViktor Filutás (HUN)Kobanya0:03
30SLOMatej Mugerli (SLO)Synergy Baku Cycling Project0:03
31ITAAlex Turrin (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:03
32ROUEmil Dima (ROU)Tusnad0:03
33ESPAxel Costa Soria (ESP)Massi - Kuwait Cycling Project0:03
34BULNikolai Genov (BUL)0:03
35TURSabri Yildirim (TUR)0:03
36BULAlexander Alexiev (BUL)0:03
37CROMatija Kvasina (CRO)Synergy Baku Cycling Project0:03
38ITAMattia Frapporti (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:03
39SRBAleksandar Roman (SRB)Start - Vaxes - Partizan0:03
40BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowice0:03
41AUTMarcel Neuhauser (AUT)Tirol0:03
42SLOPrimoz Obal (SLO)0:03
43TURFethullah Kose (TUR)Torku Seker Spor0:03
44AUTMarkus Freiberger (AUT)Tirol0:03
45BLRRaman Ramanau (BLR)Minsk Cycling Club0:03
46BULPlamen Dimov (BUL)0:03
47TURFethi Acar (TUR)0:03
48TURRecep Ünalan (TUR)0:03
49SLOLuka Pajek (SLO)0:03
50BULVelizar Furlanski (BUL)0:03
51SRBNebojsa Jovanovic (SRB)0:03
52BULStanimir Cholakov (BUL)0:03
53CUBJosé Antonio Mojica Camejo (CUB)Start - Vaxes - Partizan0:03
54CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Project0:03
55BIHAntonio Barac (BIH)0:03
56GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Project0:03
57BULMario Suchev (BUL)0:03
58SRBElvedin Catovic (SRB)Start - Vaxes - Partizan0:03
59VENJosé Márquez (VEN)0:03
60BLRYauhen Sobal (BLR)0:03
61SRBDejan Maric (SRB)0:03
62ITAAndrea Ruscetta (ITA)GM Europa Ovini0:03
63SRBMilos Borisavljevic (SRB)0:03
64ROUSzabolcs Sebestyen (ROU)Tusnad0:03
65BULIvan Azhi (BUL)0:03
66ITADavide Pacchiardo (ITA)GM Europa Ovini0:03
67SRBMarko Danilovic (SRB)0:03
68GERAndreas Keuser (GER)Massi - Kuwait Cycling Project0:03
69AZEOleksandr Surutkovych (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:03
70SRBStefan Stefanovic (SRB)Dare - Gobik - Partizan0:03
71TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor0:19
72TURFatih Keles (TUR)Torku Seker Spor0:19
73SLOMiha Poljanec (SLO)2:01
74ROUCarol Eduard Novak (ROU)Tusnad
75ROUDaniel Crista (ROU)
76ROUAndrei Barbu Nicola (ROU)Tusnad
77ITAMarco Molteni (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani
78SRBMiloje Bazalac (SRB)

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden