De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Scandinavian Race Uppsala - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zweden

Uitslagen 2016

Scandinavian Race Uppsala 2016

ZwedenZweden - 14 Mei 2016


Scandinavian Race Uppsala - 14 Mei 2016


1NORSyver Waersted (NOR)Ringeriks - Kraft4:29:07
2SWELudwig Bengtsson (SWE)0:00
3DENNicolai Brøchner (DEN)Riwal Platform0:00
4FINMatti Manninen (FIN)Bliz - Merida0:00
5DENSimon Bigum (DEN)Almeborg - Bornholm0:00
6SWERichard Larsen (SWE)Tre Berg - Bianchi0:00
7LATArmands Becis (LAT)Rietumu - Delfin0:00
8DENAske Vorre Louring (DEN)ColoQuick - Cult0:00
9NORÅsmund Romstad Løvik (NOR)FixIT.no0:00
10DENJesper Juul Andreasen (DEN)Almeborg - Bornholm0:00
11SWEJonas Ahlstrand (SWE)Cofidis0:00
12SWEJohan Svensson (SWE)Bliz - Merida0:00
13DENDennis Herforth Jensen (DEN)ColoQuick - Cult0:00
14DENHenrik Andersen (DEN)0:00
15NEDJelmer Asjes (NED)0:00
16SWEJacob Ryska Wihk (SWE)0:00
17SWERasmus Mikiver (SWE)0:00
18NORAdrian Gjølberg (NOR)FixIT.no0:00
19SWEKim Magnusson (SWE)Tre Berg - Bianchi0:00
20SWEEmil Andersson (SWE)0:00
21LATEriks Toms Gavars (LAT)Rietumu - Delfin0:00
22NORChrister Jensen (NOR)Ringeriks - Kraft0:00
23DENCasper Pedersen (DEN)Riwal Platform0:00
24LATMaris Bogdanovics (LAT)Rietumu - Delfin0:00
25SWEHampus Anderberg (SWE)ColoQuick - Cult0:00
26SWEStaffan Arvidsson (SWE)0:00
27NORSindre Eid Hermansen (NOR)FixIT.no0:00
28SWELucas Eriksson (SWE)Tre Berg - Bianchi0:00
29FRAPierre Moncorgé (FRA)Bliz - Merida0:00
30NORAudun Brekke Fløtten (NOR)Ringeriks - Kraft0:00
31LATAndris Vosekalns (LAT)Rietumu - Delfin0:00
32DENCasper Von Folsach (DEN)Riwal Platform0:00
33SWEAlexander Gingsjö (SWE)Tre Berg - Bianchi0:00
34DENJesper Schultz (DEN)Almeborg - Bornholm0:20
35NEDJasper Bugter (NED)0:20
36SWEOlof Åström (SWE)0:20
37SWEJan Marcus Fåglum Karlsson (SWE)Tre Berg - Bianchi0:28
38FINSamuel Pökälä (FIN)0:28
39NEDDaan De Groot (NED)0:28
40FINOskari Vainionpää (FIN)0:41
41ESPAntonio Domene Soriano (ESP)Dare - Gobik - Partizan0:41
42SWEIsac Lundgren (SWE)Bliz - Merida0:55
43NEDDylan Van Zijl (NED)0:55
44SWEJohan Landström (SWE)1:16
45SWERobert Pölder (SWE)Bliz - Merida1:31
46LATEmils Liepins (LAT)Rietumu - Delfin1:31
47DENErik Lahm (DEN)Almeborg - Bornholm2:11
48NORNjål Kleiven (NOR)Ringeriks - Kraft5:47
49SWEMattias Brolin (SWE)5:47
50SWEChristofer Stevenson (SWE)0:00
51FINAleksi Hänninen (FIN)0:00
52ESPCarlos Lorente Garcia (ESP)Dare - Gobik - Partizan0:00
53LATDeins Kanepejs (LAT)Rietumu - Delfin0:00

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden