De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van België - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van België - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2016

Ronde van België 2016

BelgiëBelgië - 25 Mei 2016 - 29 Mei 2016


Algemeen klassement - 29 Mei 2016


1BELDries Devenyns (BEL)Iam12:27:30
2SUIReto Hollenstein (SUI)Iam0:04
3BELStijn Vandenbergh (BEL)Etixx - Quick Step0:04
4RUSSergey Chernetskiy (RUS)Team Katusha0:16
5BELBaptiste Planckaert (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:18
6ITAEnrico Gasparotto (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:20
7BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:23
8BELWout Van Aert (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:39
9BELYves Lampaert (BEL)Etixx - Quick Step0:43
10NEDNiki Terpstra (NED)Etixx - Quick Step0:43
11BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo0:44
12NEDLars Boom (NED)Astana0:46
13FRASylvain Chavanel (FRA)Direct Energie0:48
14BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:49
15BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:50
16CZEJan Bárta (CZE)Bora - Argon 180:51
17BELJonas van Genechten (BEL)Iam0:53
18BELZico Waeytens (BEL)Giant - Alpecin0:54
19ESTGert Jõeäär (EST)Cofidis0:55
20NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Drapac0:56
21NEDLars Van Der Haar (NED)Giant - Alpecin0:57
22BELBenjamin Verraes (BEL)Cibel - Cebon0:57
23BELLaurens De Vreese (BEL)Astana0:59
24BELTimothy Dupont (BEL)Verandas Willems0:59
25NEDSebastian Langeveld (NED)Cannondale - Drapac0:59
26NEDDylan Van Baarle (NED)Cannondale - Drapac0:59
27NEDBoy Van Poppel (NED)Trek - Segafredo0:59
28ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Iam1:00
29SLOSimon Spilak (SLO)Team Katusha1:00
30GERSilvio Herklotz (GER)Bora - Argon 181:05
31BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise1:05
32AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Argon 181:06
33NEDSam Oomen (NED)Giant - Alpecin1:06
34BELLaurens De Plus (BEL)Etixx - Quick Step1:07
35BELJulien Vermote (BEL)Etixx - Quick Step1:07
36ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:08
37ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Team Katusha1:09
38GERBjörn Thurau (GER)Wanty - Groupe Gobert1:10
39BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise1:11
40BELJimmy Janssens (BEL)3M1:11
41BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:13
42GERRüdiger Selig (GER)Bora - Argon 181:14
43BELBrecht Dhaene (BEL)Verandas Willems1:14
44SLOBorut Bozic (SLO)Cofidis1:15
45BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:16
46NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Oranje Peloton1:16
47GERDominique Nerz (GER)Bora - Argon 181:16
48BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:16
49ITAMirko Selvaggi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:17
50ITADavide Viganò (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:17
51BELTom Meeusen (BEL)Telenet - Fidea1:18
52NEDThijs van Amerongen (NED)1:19
53SUIGrégory Rast (SUI)Trek - Segafredo1:19
54LTUAidis Kruopis (LTU)Verandas Willems1:21
55BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise1:21
56NEDMichel Kreder (NED)Roompot - Oranje Peloton1:23
57RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Team Katusha1:23
58BELJimmy Duquennoy (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect1:24
59DENMatti Breschel (DEN)Cannondale - Drapac1:25
60NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Oranje Peloton1:25
61BELJoeri Stallaert (BEL)Cibel - Cebon1:26
62NEDCorne Van Kessel (NED)Telenet - Fidea1:29
63SUIMartin Elmiger (SUI)Iam2:04
64BELChristophe Prémont (BEL)Verandas Willems3:26
65KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana3:42
66SWEJonas Ahlstrand (SWE)Cofidis4:09
67BELToon Aerts (BEL)Telenet - Fidea4:10
68BELLawrence Naesen (BEL)Cibel - Cebon4:19
69ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:20
70GERTony Martin (GER)Etixx - Quick Step6:27
71FRAThomas Boudat (FRA)Direct Energie6:48
72BELOliver Naesen (BEL)Iam6:55
73BELSander Cordeel (BEL)Verandas Willems6:57
74GERSimon Geschke (GER)Giant - Alpecin6:58
75BELDimitri Claeys (BEL)Wanty - Groupe Gobert6:58
76NZLJack Bauer (NZL)Cannondale - Drapac6:59
77BELGregory Habeaux (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect7:25
78NORVegard Breen (NOR)Fortuneo - Vital Concept8:25
79BELXandro Meurisse (BEL)Crelan - Vastgoedservice8:25
80BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Etixx - Quick Step8:31
81KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana8:32
82KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana8:41
83ITAMarco Bandiera (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec8:52
84GERJohannes Fröhlinger (GER)Giant - Alpecin8:57
85BELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidis9:00
86LATGatis Smukulis (LAT)Astana9:58
87IRLRyan Mullen (IRL)Cannondale - Drapac11:03
88BELTim Merlier (BEL)Crelan - Vastgoedservice11:06
89FRATony Hurel (FRA)Direct Energie11:13
90BELIljo Keisse (BEL)Etixx - Quick Step11:14
91FRAPerrig Quemeneur (FRA)Direct Energie11:22
92BELNicolas Cleppe (BEL)Telenet - Fidea11:26
93JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek - Segafredo11:28
94NEDBarry Markus (NED)Roompot - Oranje Peloton11:36
95GBRDaniel McLay (GBR)Fortuneo - Vital Concept14:06
96BELStef Van Zummeren (BEL)Verandas Willems14:29
97ITAFrancesco Chicchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec14:48
98BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect15:56
99ITATiziano Dall'Antonia (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec16:07
100BELTimothy Stevens (BEL)Crelan - Vastgoedservice16:09
101BELLaurent Evrard (BEL)3M16:20
102RUSSergey Lagutin (RUS)Team Katusha16:20
103BELAmaury Capiot (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise16:21
104FRAJean-Marc Bideau (FRA)Fortuneo - Vital Concept17:37
105BELJulien Stassen (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect17:42
106NEDRob Ruijgh (NED)Crelan - Vastgoedservice19:26
107GERRuben Zepuntke (GER)Cannondale - Drapac19:28
108NZLShane Archbold (NZL)Bora - Argon 1820:29
109BLRYauheni Hutarovich (BLR)Fortuneo - Vital Concept20:43
110NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot - Oranje Peloton21:50
111ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobert22:23
112FRADavid Boucher (FRA)Crelan - Vastgoedservice23:00
113BELBoris Vallée (BEL)Fortuneo - Vital Concept24:39
114IRLSam Bennett (IRL)Bora - Argon 1825:21
115GERMax Walscheid (GER)Giant - Alpecin25:27
116BELGregory Franckaert (BEL)Cibel - Cebon26:26
117BELGertjan De Vos (BEL)3M31:07

Proloog - Beveren - Beveren - 6 km - 25 Mei 2016Individuele Tijdrit


1BELWout Van Aert (BEL)Crelan - Vastgoedservice06:52
2GERTony Martin (GER)Etixx - Quick Step0:02
3SUIReto Hollenstein (SUI)Iam0:04
4NEDNiki Terpstra (NED)Etixx - Quick Step0:04
5BELYves Lampaert (BEL)Etixx - Quick Step0:05
6SUIMartin Elmiger (SUI)Iam0:06
7NEDLars Boom (NED)Astana0:07
8FRADavid Boucher (FRA)Crelan - Vastgoedservice0:10
9BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:11
10FRASylvain Chavanel (FRA)Direct Energie0:11
11GERNils Politt (GER)Team Katusha0:11
12BELDries Devenyns (BEL)Iam0:11
13CZEJan Bárta (CZE)Bora - Argon 180:12
14NZLJack Bauer (NZL)Cannondale - Drapac0:13
15NEDBerden De Vries (NED)Roompot - Oranje Peloton0:13
16BELStijn Vandenbergh (BEL)Etixx - Quick Step0:13
17BELJonas van Genechten (BEL)Iam0:14
18LATAleksejs Saramotins (LAT)Iam0:14
19BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo0:15
20GBRDaniel McLay (GBR)Fortuneo - Vital Concept0:16
21RUSSergey Chernetskiy (RUS)Team Katusha0:16
22ESTGert Jõeäär (EST)Cofidis0:16
23BELOliver Naesen (BEL)Iam0:17
24BELJan Ghyselinck (BEL)Verandas Willems0:17
25BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal0:17
26NEDLars Van Der Haar (NED)Giant - Alpecin0:18
27BELBenjamin Verraes (BEL)Cibel - Cebon0:18
28NORVegard Breen (NOR)Fortuneo - Vital Concept0:19
29IRLRyan Mullen (IRL)Cannondale - Drapac0:19
30BELSander Cordeel (BEL)Verandas Willems0:19
31BELXandro Meurisse (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:19
32NEDLieuwe Westra (NED)Astana0:19
33NEDSebastian Langeveld (NED)Cannondale - Drapac0:20
34NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Drapac0:20
35NEDDylan Van Baarle (NED)Cannondale - Drapac0:20
36GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal0:20
37FRAThomas Boudat (FRA)Direct Energie0:20
38GERSimon Geschke (GER)Giant - Alpecin0:20
39NEDBoy Van Poppel (NED)Trek - Segafredo0:20
40BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Soudal0:20
41NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Oranje Peloton0:20
42ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Iam0:21
43SLOSimon Spilak (SLO)Team Katusha0:21
44BELStig Broeckx (BEL)Lotto - Soudal0:22
45BELKevin De Jonghe (BEL)Cibel - Cebon0:22
46BELTim Merlier (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:22
47BELDimitri Claeys (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:22
48BELJens Adams (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:22
49BELTim De Troyer (BEL)Verandas Willems0:23
50BELLaurens De Vreese (BEL)Astana0:23
51ITAEnrico Gasparotto (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:23
52BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:23
53FRAThomas Voeckler (FRA)Direct Energie0:23
54LATGatis Smukulis (LAT)Astana0:23
55BELChristophe Prémont (BEL)Verandas Willems0:24
56BELBaptiste Planckaert (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:24
57BELTimothy Dupont (BEL)Verandas Willems0:24
58NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot - Oranje Peloton0:24
59BELStef Van Zummeren (BEL)Verandas Willems0:24
60BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal0:24
61FRALoïc Chetout (FRA)Cofidis0:24
62BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis0:25
63BELZico Waeytens (BEL)Giant - Alpecin0:25
64BELAntoine Warnier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:25
65BELIljo Keisse (BEL)Etixx - Quick Step0:25
66BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Etixx - Quick Step0:25
67GERSilvio Herklotz (GER)Bora - Argon 180:26
68KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana0:26
69BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:26
70BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal0:26
71BELJelle Wallays (BEL)Lotto - Soudal0:26
72BELBoris Vallée (BEL)Fortuneo - Vital Concept0:27
73AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Argon 180:27
74BELKris Boeckmans (BEL)Lotto - Soudal0:27
75NEDSam Oomen (NED)Giant - Alpecin0:27
76NEDPiotr Havik (NED)3M0:27
77IRLSam Bennett (IRL)Bora - Argon 180:27
78FRAFlorian Sénéchal (FRA)Cofidis0:27
79BELLaurens De Plus (BEL)Etixx - Quick Step0:28
80FRAJulien Loubet (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:28
81BELGianni Marchand (BEL)Cibel - Cebon0:28
82SWEFredrik Ludvigsson (SWE)Giant - Alpecin0:28
83NEDMichael Vingerling (NED)3M0:29
84BELQuinten Hermans (BEL)Telenet - Fidea0:29
85ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:29
86FRATony Hurel (FRA)Direct Energie0:29
87BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:29
88BELJulien Vermote (BEL)Etixx - Quick Step0:29
89ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Team Katusha0:30
90FRAJulien Morice (FRA)Direct Energie0:30
91ITATiziano Dall'Antonia (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:31
92NEDRob Ruijgh (NED)Crelan - Vastgoedservice0:31
93GERBjörn Thurau (GER)Wanty - Groupe Gobert0:31
94BELPieter Jacobs (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:31
95FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie0:32
96BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:32
97BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:32
98BELJimmy Janssens (BEL)3M0:32
99BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo0:32
100GERMax Walscheid (GER)Giant - Alpecin0:33
101BELTimothy Stevens (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:33
102GERRuben Zepuntke (GER)Cannondale - Drapac0:33
103SWEJonas Ahlstrand (SWE)Cofidis0:33
104BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:34
105BELToon Aerts (BEL)Telenet - Fidea0:34
106KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana0:35
107POLBartosz Huzarski (POL)Bora - Argon 180:35
108GERRüdiger Selig (GER)Bora - Argon 180:35
109BELStijn Devolder (BEL)Trek - Segafredo0:35
110BELBrecht Dhaene (BEL)Verandas Willems0:35
111SLOBorut Bozic (SLO)Cofidis0:36
112BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:37
113NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Oranje Peloton0:37
114GERDominique Nerz (GER)Bora - Argon 180:37
115BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:37
116NEDJaap De Man (NED)3M0:37
117FRAPerrig Quemeneur (FRA)Direct Energie0:38
118ITAMirko Selvaggi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:38
119FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie0:38
120BELKenny Willems (BEL)3M0:39
121BELJori Van Steenbergen (BEL)Cibel - Cebon0:39
122ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:39
123BELTom Meeusen (BEL)Telenet - Fidea0:39
124ITADavide Viganò (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:39
125ITAAndrea Guardini (ITA)Astana0:39
126NEDThijs van Amerongen (NED)0:40
127SUIGrégory Rast (SUI)Trek - Segafredo0:40
128KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana0:40
129LTUAidis Kruopis (LTU)Verandas Willems0:42
130BLRYauheni Hutarovich (BLR)Fortuneo - Vital Concept0:42
131BELMaxime Farazijn (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:42
132RUSMatvei Mamykin (RUS)Team Katusha0:42
133BELNicolas Cleppe (BEL)Telenet - Fidea0:42
134BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:42
135BELLawrence Naesen (BEL)Cibel - Cebon0:43
136ITAFrancesco Chicchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:43
137BELLudwig De Winter (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:43
138NEDMichel Kreder (NED)Roompot - Oranje Peloton0:44
139FRAClément Chevrier (FRA)Iam0:44
140ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:44
141JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek - Segafredo0:44
142BELLaurent Evrard (BEL)3M0:44
143RUSSergey Lagutin (RUS)Team Katusha0:44
144RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Team Katusha0:44
145BELAmaury Capiot (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:45
146BELJimmy Duquennoy (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:45
147DENMatti Breschel (DEN)Cannondale - Drapac0:46
148NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Oranje Peloton0:46
149BELMichiel Dieleman (BEL)Cibel - Cebon0:46
150ITAMarco Bandiera (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:46
151BELJulien Stassen (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:47
152FRAJonathan Hivert (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:47
153BELGregory Habeaux (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:47
154BELJoeri Stallaert (BEL)Cibel - Cebon0:47
155ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:48
156BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:49
157NEDRaymond Kreder (NED)Roompot - Oranje Peloton0:49
158NEDCorne Van Kessel (NED)Telenet - Fidea0:50
159GERJohannes Fröhlinger (GER)Giant - Alpecin0:51
160BELThijs Aerts (BEL)Telenet - Fidea0:51
161BELJelle Goderis (BEL)3M0:52
162BELGregory Franckaert (BEL)Cibel - Cebon0:52
163NORKristoffer Skjerping (NOR)Cannondale - Drapac0:52
164FRASteven Tronet (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:52
165NEDBarry Markus (NED)Roompot - Oranje Peloton0:52
166FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis0:52
167BELGertjan De Vos (BEL)3M0:53
168NZLShane Archbold (NZL)Bora - Argon 180:54
169BELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidis0:54
170FRAJean-Marc Bideau (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:54
171BELKenny Dehaes (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:01
172BELJim Aernouts (BEL)Telenet - Fidea1:07

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 1 - Buggenhout - Knokke-Heist - 174,5 km - 26 Mei 2016Sprint


1BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo4:14:03
2GBRDaniel McLay (GBR)Fortuneo - Vital Concept0:00
3BELKenny Dehaes (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
4BELBaptiste Planckaert (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
5BELTimothy Dupont (BEL)Verandas Willems0:00
6BELJonas van Genechten (BEL)Iam0:00
7SWEJonas Ahlstrand (SWE)Cofidis0:00
8SUIReto Hollenstein (SUI)Iam0:00
9ITAFrancesco Chicchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
10BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
11DENMatti Breschel (DEN)Cannondale - Drapac0:00
12BELJoeri Stallaert (BEL)Cibel - Cebon0:00
13BELTim Merlier (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
14BELLawrence Naesen (BEL)Cibel - Cebon0:00
15BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Soudal0:00
16LTUAidis Kruopis (LTU)Verandas Willems0:00
17ITAAndrea Guardini (ITA)Astana0:00
18BELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidis0:00
19BELKris Boeckmans (BEL)Lotto - Soudal0:00
20BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal0:00
21NEDSebastian Langeveld (NED)Cannondale - Drapac0:00
22FRAThomas Boudat (FRA)Direct Energie0:00
23BELOliver Naesen (BEL)Iam0:00
24BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
25BELJim Aernouts (BEL)Telenet - Fidea0:00
26KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana0:00
27ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:00
28BELBenjamin Verraes (BEL)Cibel - Cebon0:00
29BELDries Devenyns (BEL)Iam0:00
30NEDJaap De Man (NED)3M0:00
31BELJori Van Steenbergen (BEL)Cibel - Cebon0:00
32BELWout Van Aert (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
33NEDBerden De Vries (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
34BELYves Lampaert (BEL)Etixx - Quick Step0:00
35NEDLars Van Der Haar (NED)Giant - Alpecin0:00
36GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal0:00
37NEDMichel Kreder (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
38NORVegard Breen (NOR)Fortuneo - Vital Concept0:00
39FRAFlorian Sénéchal (FRA)Cofidis0:00
40NEDBoy Van Poppel (NED)Trek - Segafredo0:00
41BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
42BLRYauheni Hutarovich (BLR)Fortuneo - Vital Concept0:00
43BELGregory Habeaux (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
44CZEJan Bárta (CZE)Bora - Argon 180:00
45BELChristophe Prémont (BEL)Verandas Willems0:00
46FRASylvain Chavanel (FRA)Direct Energie0:00
47FRADavid Boucher (FRA)Crelan - Vastgoedservice0:00
48BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo0:00
49FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie0:00
50KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana0:00
51BELBoris Vallée (BEL)Fortuneo - Vital Concept0:00
52BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Etixx - Quick Step0:00
53BELNicolas Cleppe (BEL)Telenet - Fidea0:00
54BELToon Aerts (BEL)Telenet - Fidea0:00
55JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek - Segafredo0:00
56LATGatis Smukulis (LAT)Astana0:00
57NEDCorne Van Kessel (NED)Telenet - Fidea0:00
58BELJelle Goderis (BEL)3M0:00
59BELLaurent Evrard (BEL)3M0:00
60FRASteven Tronet (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
61NEDRob Ruijgh (NED)Crelan - Vastgoedservice0:00
62NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
63IRLRyan Mullen (IRL)Cannondale - Drapac0:00
64NEDLars Boom (NED)Astana0:00
65BELXandro Meurisse (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
66NEDLieuwe Westra (NED)Astana0:00
67BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
68FRAJulien Loubet (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
69BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
70BELAmaury Capiot (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
71BELTimothy Stevens (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
72NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Drapac0:00
73SUIGrégory Rast (SUI)Trek - Segafredo0:00
74NORKristoffer Skjerping (NOR)Cannondale - Drapac0:00
75BELStijn Vandenbergh (BEL)Etixx - Quick Step0:00
76BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
77BELPieter Jacobs (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
78GERSilvio Herklotz (GER)Bora - Argon 180:00
79BELGianni Marchand (BEL)Cibel - Cebon0:00
80BELAntoine Warnier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
81ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
82GERBjörn Thurau (GER)Wanty - Groupe Gobert0:00
83GERJohannes Fröhlinger (GER)Giant - Alpecin0:00
84GERRuben Zepuntke (GER)Cannondale - Drapac0:00
85FRAClément Chevrier (FRA)Iam0:00
86ITAEnrico Gasparotto (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:00
87NEDThijs van Amerongen (NED)0:00
88GERSimon Geschke (GER)Giant - Alpecin0:00
89NZLJack Bauer (NZL)Cannondale - Drapac0:00
90ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Team Katusha0:00
91BELJelle Wallays (BEL)Lotto - Soudal0:00
92RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Team Katusha0:00
93BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
94ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
95BELKevin De Jonghe (BEL)Cibel - Cebon0:00
96BELStijn Devolder (BEL)Trek - Segafredo0:00
97ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
98RUSSergey Chernetskiy (RUS)Team Katusha0:00
99BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
100RUSMatvei Mamykin (RUS)Team Katusha0:00
101SUIMartin Elmiger (SUI)Iam0:00
102ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Iam0:00
103BELDimitri Claeys (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
104BELTom Meeusen (BEL)Telenet - Fidea0:00
105BELJimmy Janssens (BEL)3M0:00
106NEDMichael Vingerling (NED)3M0:00
107ESTGert Jõeäär (EST)Cofidis0:00
108FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis0:00
109GERTony Martin (GER)Etixx - Quick Step0:00
110BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
111ITAMirko Selvaggi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
112RUSSergey Lagutin (RUS)Team Katusha0:00
113ITATiziano Dall'Antonia (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
114LATAleksejs Saramotins (LAT)Iam0:00
115BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal0:00
116BELBrecht Dhaene (BEL)Verandas Willems0:00
117BELJulien Stassen (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
118NZLShane Archbold (NZL)Bora - Argon 180:00
119NEDRaymond Kreder (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
120SLOBorut Bozic (SLO)Cofidis0:00
121FRAJulien Morice (FRA)Direct Energie0:00
122BELGregory Franckaert (BEL)Cibel - Cebon0:00
123SLOSimon Spilak (SLO)Team Katusha0:00
124NEDDylan Van Baarle (NED)Cannondale - Drapac0:00
125GERMax Walscheid (GER)Giant - Alpecin0:00
126POLBartosz Huzarski (POL)Bora - Argon 180:00
127BELMichiel Dieleman (BEL)Cibel - Cebon0:00
128BELLaurens De Plus (BEL)Etixx - Quick Step0:00
129BELJulien Vermote (BEL)Etixx - Quick Step0:00
130FRATony Hurel (FRA)Direct Energie0:00
131FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie0:00
132BELStig Broeckx (BEL)Lotto - Soudal0:00
133BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
134NEDNiki Terpstra (NED)Etixx - Quick Step0:00
135BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis0:00
136BELJimmy Duquennoy (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
137BELJan Ghyselinck (BEL)Verandas Willems0:00
138BELQuinten Hermans (BEL)Telenet - Fidea0:00
139BELTim De Troyer (BEL)Verandas Willems0:00
140FRAJean-Marc Bideau (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
141ITADavide Viganò (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
142ITAMarco Bandiera (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
143FRALoïc Chetout (FRA)Cofidis0:00
144FRAPerrig Quemeneur (FRA)Direct Energie0:00
145FRAThomas Voeckler (FRA)Direct Energie0:00
146BELKenny Willems (BEL)3M0:00
147BELJens Adams (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:00
148BELSander Cordeel (BEL)Verandas Willems0:00
149GERRüdiger Selig (GER)Bora - Argon 180:00
150FRAJonathan Hivert (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
151BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal0:00
152NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
153NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
154BELIljo Keisse (BEL)Etixx - Quick Step0:00
155BELLaurens De Vreese (BEL)Astana0:00
156BELStef Van Zummeren (BEL)Verandas Willems0:00
157NEDBarry Markus (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
158NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
159SWEFredrik Ludvigsson (SWE)Giant - Alpecin0:00
160NEDSam Oomen (NED)Giant - Alpecin0:00
161GERNils Politt (GER)Team Katusha0:00
162BELMaxime Farazijn (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
163BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
164BELThijs Aerts (BEL)Telenet - Fidea0:00
165BELGertjan De Vos (BEL)3M3:11
166BELLudwig De Winter (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect3:17
167BELZico Waeytens (BEL)Giant - Alpecin0:00
168NEDPiotr Havik (NED)3M0:00
169KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana0:00
170AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Argon 180:00
171GERDominique Nerz (GER)Bora - Argon 180:00
172IRLSam Bennett (IRL)Bora - Argon 180:00

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Knokke-Heist - Knokke-Heist - 200,9 km - 27 Mei 2016Ontsnapping


1BELDries Devenyns (BEL)Iam4:32:26
2BELBaptiste Planckaert (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:01
3BELStijn Vandenbergh (BEL)Etixx - Quick Step0:01
4BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal0:01
5BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:01
6RUSSergey Chernetskiy (RUS)Team Katusha0:01
7ITAEnrico Gasparotto (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:01
8SUIReto Hollenstein (SUI)Iam0:01
9BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:01
10BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo0:40
11BELTimothy Dupont (BEL)Verandas Willems0:40
12GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal0:40
13BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Soudal0:40
14BELKenny Dehaes (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:40
15BELJonas van Genechten (BEL)Iam0:40
16BELZico Waeytens (BEL)Giant - Alpecin0:40
17ITADavide Viganò (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:40
18LTUAidis Kruopis (LTU)Verandas Willems0:40
19BELLaurens De Vreese (BEL)Astana0:40
20BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:40
21NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Oranje Peloton0:40
22BELJulien Vermote (BEL)Etixx - Quick Step0:40
23BELGregory Habeaux (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:40
24BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:40
25BELOliver Naesen (BEL)Iam0:40
26NEDNiki Terpstra (NED)Etixx - Quick Step0:40
27BELJoeri Stallaert (BEL)Cibel - Cebon0:40
28BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:40
29BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:40
30NEDMichel Kreder (NED)Roompot - Oranje Peloton0:40
31BELJori Van Steenbergen (BEL)Cibel - Cebon0:40
32SLOBorut Bozic (SLO)Cofidis0:40
33DENMatti Breschel (DEN)Cannondale - Drapac0:40
34GERBjörn Thurau (GER)Wanty - Groupe Gobert0:40
35NEDSebastian Langeveld (NED)Cannondale - Drapac0:40
36GERNils Politt (GER)Team Katusha0:40
37NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Oranje Peloton0:40
38AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Argon 180:40
39FRASteven Tronet (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:40
40GERSimon Geschke (GER)Giant - Alpecin0:40
41ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:40
42ITAMirko Selvaggi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:40
43BELWout Van Aert (BEL)Crelan - Vastgoedservice0:40
44BELAntoine Warnier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:40
45GERDominique Nerz (GER)Bora - Argon 180:40
46CZEJan Bárta (CZE)Bora - Argon 180:40
47BELTom Meeusen (BEL)Telenet - Fidea0:40
48FRAFlorian Sénéchal (FRA)Cofidis0:40
49ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Iam0:40
50BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal0:40
51BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:40
52BELJimmy Duquennoy (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:40
53BELQuinten Hermans (BEL)Telenet - Fidea0:40
54NEDThijs van Amerongen (NED)0:40
55BELJimmy Janssens (BEL)3M0:40
56NEDDylan Van Baarle (NED)Cannondale - Drapac0:40
57ESTGert Jõeäär (EST)Cofidis0:40
58BELJelle Wallays (BEL)Lotto - Soudal0:40
59ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Team Katusha0:40
60SLOSimon Spilak (SLO)Team Katusha0:40
61BELBenjamin Verraes (BEL)Cibel - Cebon0:40
62NEDLars Van Der Haar (NED)Giant - Alpecin0:40
63NEDCorne Van Kessel (NED)Telenet - Fidea0:40
64NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Drapac0:40
65BELLaurens De Plus (BEL)Etixx - Quick Step0:40
66BELDimitri Claeys (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:40
67BELYves Lampaert (BEL)Etixx - Quick Step0:40
68NEDSam Oomen (NED)Giant - Alpecin0:40
69BELKevin De Jonghe (BEL)Cibel - Cebon0:40
70FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie0:40
71RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Team Katusha0:40
72FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie0:40
73GERSilvio Herklotz (GER)Bora - Argon 180:40
74NEDBoy Van Poppel (NED)Trek - Segafredo0:40
75BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:40
76NEDLars Boom (NED)Astana0:40
77BELJim Aernouts (BEL)Telenet - Fidea0:40
78BELBrecht Dhaene (BEL)Verandas Willems0:40
79NEDRaymond Kreder (NED)Roompot - Oranje Peloton0:40
80NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Oranje Peloton0:40
81BELJan Ghyselinck (BEL)Verandas Willems0:40
82BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:40
83BELSander Cordeel (BEL)Verandas Willems0:40
84GERRüdiger Selig (GER)Bora - Argon 180:40
85FRASylvain Chavanel (FRA)Direct Energie0:40
86SUIGrégory Rast (SUI)Trek - Segafredo0:40
87FRAJulien Loubet (FRA)Fortuneo - Vital Concept1:59
88SUIMartin Elmiger (SUI)Iam1:59
89NZLJack Bauer (NZL)Cannondale - Drapac3:03
90BELChristophe Prémont (BEL)Verandas Willems3:03
91KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana3:03
92FRAThomas Voeckler (FRA)Direct Energie3:03
93POLBartosz Huzarski (POL)Bora - Argon 183:03
94ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:37
95BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect3:37
96SWEJonas Ahlstrand (SWE)Cofidis3:37
97BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal3:37
98GERTony Martin (GER)Etixx - Quick Step3:37
99NEDLieuwe Westra (NED)Astana3:37
100BELToon Aerts (BEL)Telenet - Fidea3:37
101ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:37
102RUSMatvei Mamykin (RUS)Team Katusha3:37
103BELTim De Troyer (BEL)Verandas Willems3:37
104BELLawrence Naesen (BEL)Cibel - Cebon3:37
105LATGatis Smukulis (LAT)Astana3:37
106BELStig Broeckx (BEL)Lotto - Soudal3:37
107BELMichiel Dieleman (BEL)Cibel - Cebon3:37
108NEDBerden De Vries (NED)Roompot - Oranje Peloton5:28
109FRAThomas Boudat (FRA)Direct Energie6:29
110KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana8:07
111FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis8:07
112BELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidis8:07
113BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Etixx - Quick Step8:07
114ITAMarco Bandiera (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec8:07
115BELStef Van Zummeren (BEL)Verandas Willems8:07
116GERJohannes Fröhlinger (GER)Giant - Alpecin8:07
117ITAFrancesco Chicchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec8:07
118NORVegard Breen (NOR)Fortuneo - Vital Concept8:07
119KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana8:07
120BELXandro Meurisse (BEL)Crelan - Vastgoedservice8:07
121BELIljo Keisse (BEL)Etixx - Quick Step8:07
122FRAPerrig Quemeneur (FRA)Direct Energie10:45
123NEDBarry Markus (NED)Roompot - Oranje Peloton10:45
124IRLRyan Mullen (IRL)Cannondale - Drapac10:45
125BELNicolas Cleppe (BEL)Telenet - Fidea10:45
126FRATony Hurel (FRA)Direct Energie10:45
127JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek - Segafredo10:45
128BELTim Merlier (BEL)Crelan - Vastgoedservice10:45
129FRAJean-Marc Bideau (FRA)Fortuneo - Vital Concept10:45
130BELJulien Stassen (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect10:57
131FRAClément Chevrier (FRA)Iam10:57
132BLRYauheni Hutarovich (BLR)Fortuneo - Vital Concept14:03
133GBRDaniel McLay (GBR)Fortuneo - Vital Concept14:03
134ITAAndrea Guardini (ITA)Astana15:37
135ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobert15:37
136SWEFredrik Ludvigsson (SWE)Giant - Alpecin15:37
137NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot - Oranje Peloton15:37
138BELTimothy Stevens (BEL)Crelan - Vastgoedservice15:37
139BELStijn Devolder (BEL)Trek - Segafredo15:37
140BELAmaury Capiot (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise15:37
141NORKristoffer Skjerping (NOR)Cannondale - Drapac15:37
142RUSSergey Lagutin (RUS)Team Katusha15:37
143BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect15:37
144ITATiziano Dall'Antonia (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec15:37
145BELLaurent Evrard (BEL)3M15:37
146BELPieter Jacobs (BEL)Crelan - Vastgoedservice15:37
147BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis15:37
148BELKris Boeckmans (BEL)Lotto - Soudal15:47
149BELBoris Vallée (BEL)Fortuneo - Vital Concept18:14
150BELThijs Aerts (BEL)Telenet - Fidea18:56
151GERMax Walscheid (GER)Giant - Alpecin18:56
152NEDRob Ruijgh (NED)Crelan - Vastgoedservice18:56
153NEDJaap De Man (NED)3M18:56
154FRAJulien Morice (FRA)Direct Energie18:56
155FRALoïc Chetout (FRA)Cofidis18:56
156GERRuben Zepuntke (GER)Cannondale - Drapac18:56
157IRLSam Bennett (IRL)Bora - Argon 1818:56
158BELGregory Franckaert (BEL)Cibel - Cebon19:36
159BELGianni Marchand (BEL)Cibel - Cebon19:36
160NEDMichael Vingerling (NED)3M19:36
161NZLShane Archbold (NZL)Bora - Argon 1819:36
162BELLudwig De Winter (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect19:36
163BELKenny Willems (BEL)3M21:05
164BELJelle Goderis (BEL)3M21:05
165BELGertjan De Vos (BEL)3M21:05
166FRADavid Boucher (FRA)Crelan - Vastgoedservice22:51
167FRAJonathan Hivert (FRA)Fortuneo - Vital Concept22:51
168LATAleksejs Saramotins (LAT)Iam
169BELMaxime Farazijn (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise
170BELJens Adams (BEL)Crelan - Vastgoedservice
171BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo
172NEDPiotr Havik (NED)3M

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Verviers - Verviers - 203 km - 28 Mei 2016Sprint

Deze etappe werd geannuleerd.


Etappe 4 - Tremelo - Tongeren - 174,2 km - 29 Mei 2016Sprint


1BELZico Waeytens (BEL)Giant - Alpecin3:34:08
2GBRDaniel McLay (GBR)Fortuneo - Vital Concept0:00
3BELTimothy Dupont (BEL)Verandas Willems0:00
4BELBaptiste Planckaert (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
5NZLShane Archbold (NZL)Bora - Argon 180:00
6ITAEnrico Gasparotto (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:00
7NEDNiki Terpstra (NED)Etixx - Quick Step0:00
8NEDMichel Kreder (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
9BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
10BELJulien Vermote (BEL)Etixx - Quick Step0:00
11BELTom Meeusen (BEL)Telenet - Fidea0:00
12BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
13BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
14ITADavide Viganò (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
15KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana0:00
16NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
17BELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidis0:00
18GERRüdiger Selig (GER)Bora - Argon 180:00
19BELStijn Vandenbergh (BEL)Etixx - Quick Step0:00
20BELLaurent Evrard (BEL)3M0:00
21BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
22BELJoeri Stallaert (BEL)Cibel - Cebon0:00
23SUIReto Hollenstein (SUI)Iam0:00
24BELLaurens De Vreese (BEL)Astana0:00
25BELBenjamin Verraes (BEL)Cibel - Cebon0:00

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden