De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour of Bihor - Bellotto - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour of Bihor - Bellotto - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Roemenië

Uitslagen 2016

Tour of Bihor - Bellotto 2016

RoemeniëRoemenië - 19 Mei 2016 - 22 Mei 2016


Algemeen klassement - 22 Mei 2016


1COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec12:07:46
2COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec+8
3ITAMatteo Fabbro (ITA)+46
4ITADaniele Ratto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec+1:07
5ROUSerghei Tvetcov (ROU)Androni Giocattoli - Sidermec+1:14
6ITAAntonio Santoro (ITA)Meridiana - Kamen+1:19
7ITADevid Tintori (ITA)Differdange - Lösch+1:22
8GERFlorian Bissinger (GER)WSA - Greenlife+1:46
9ITADavide Mucelli (ITA)Meridiana - Kamen+2:05
10BULStefan Koychev Hristov (BUL)+2:47
11ESPDaniel Ginés Martin (ESP)d'Amico - Bottecchia+2:52
12CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen+2:56
13SLORok Korosec (SLO)Radenska Ljubljana+3:08
14ITAMarco Tizza (ITA)d'Amico - Bottecchia+3:13
15ITARoberto Giacobazzi (ITA)+3:17
16AUTStefan Pöll (AUT)WSA - Greenlife+3:17
17ESPGabriel Reguero Corral (ESP)Differdange - Lösch+3:18
18SLOUros Repse (SLO)Meridiana - Kamen+3:18
19ITAPaolo Ciavatta (ITA)d'Amico - Bottecchia+3:40
20SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica+3:59
21SRBMilos Borisavljevic (SRB)+4:02
22ITAMatteo Spreafico (ITA)Kolls - Bdc+4:03
23GREMichail Mavrikakis (GRE)+4:03
24ITAMattia Bais (ITA)+4:05
25UKRDmytro Krivtsov (UKR)+4:05
26SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Banska Bystrica+4:07
27SLOIzidor Penko (SLO)Radenska Ljubljana+4:16
28BULGeorgi Petrov Georgiev (BUL)+4:19
29BULStanimir Cholakov (BUL)+4:26
30BULVelizar Furlanski (BUL)+4:34
31HUNKrisztian Lovassy (HUN)Differdange - Lösch+5:16
32ESPMartin Lestido Rey (ESP)Tusnad+5:26
33GREGeorgios Neilas (GRE)+5:28
34ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamen+5:32
35ITANicola Genovese (ITA)d'Amico - Bottecchia+5:46
36ITALuca Pacioni (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec+5:53
37LUXTom Thill (LUX)Differdange - Lösch+5:55
38UKRVolodymyr Dzhus (UKR)Kolls - Bdc+5:55
39UKRVasyl Malynivskyi (UKR)Kolls - Bdc+5:57
40ITAMichele Viola (ITA)Meridiana - Kamen+5:57
41ALBIltjan Nika (ALB)d'Amico - Bottecchia+6:01
42ITAFabio Tommassini (ITA)d'Amico - Bottecchia+6:12
43TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Spor+6:33
44SLOTilen Finkst (SLO)Radenska Ljubljana+6:44
45TURKemal Kücükbay (TUR)+6:50
46SRBDusan Kalaba (SRB)Start - Vaxes - Partizan+6:49
47ESPJosep Miralles Rigo (ESP)Tusnad+6:54
48TURFatih Keles (TUR)Torku Seker Spor+6:54
49GREPanagiotis Christopoulos (GRE)+6:58
50TURSerkan Balkan (TUR)+7:10
51SRBMarko Danilovic (SRB)+7:11
52BULIvan Azhi (BUL)+7:18
53ESPSebastian Mascaró Rigo (ESP)Tusnad+7:21
54SLOZiga Rucigaj (SLO)Radenska Ljubljana+7:50
55CRODavid Jabuka (CRO)Meridiana - Kamen+7:53
56TUROnur Balkan (TUR)+7:58
57HUNDaniel Moricz (HUN)Kobanya+8:03
58UKROleksandr Golovash (UKR)Kolls - Bdc+8:08
59HUNBence Loki (HUN)Kobanya+8:22
60UKRYegor Dementyev (UKR)ISD - Jorbi+9:27
61UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - Bdc+9:27
62TUREnes Talha Ay (TUR)Torku Seker Spor+9:35
63LTUGediminas Kaupas (LTU)Differdange - Lösch+9:42
64SRBStefan Stefanovic (SRB)Dare - Gobik - Partizan+9:47
65SRBJovan Zekavica (SRB)+9:50
66GREPanagiotis Chatzakis (GRE)+9:51
67ROUSzabolcs Sebestyen (ROU)Tusnad+10:07
68HUNBalázs Rózsa (HUN)Kobanya+10:27
69ROUVlad Nicolae Dobre (ROU)Tusnad+10:33
70GREIoannis Iliadis (GRE)+10:34
71ROUDaniel Crista (ROU)+11:18
72SLOJure Miskulin (SLO)Radenska Ljubljana+11:20
73AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Greenlife+11:21
74HUNMáté Mogyorósi (HUN)+11:24
75AUTLukas Schlemmer (AUT)WSA - Greenlife+11:24
76SRBMarko Stankovic (SRB)+11:28
77MLTEtienne Bonello (MLT)+11:30
78HUNIstván Gábor Molnar (HUN)+11:47
79GREPolychronis Tzortzakis (GRE)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISne+13:04
80HUNViktor Filutás (HUN)Kobanya+13:13
81UKRMaksym Vasilyev (UKR)Kolls - Bdc+13:44
82TURFethi Acar (TUR)+13:51
83HUNZoltan Ruttkay (HUN)Kobanya+13:54
84HUNZoltan Lengyel (HUN)Kobanya+14:07
85UKRIllya Klepikov (UKR)ISD - Jorbi+14:10
86BULPlamen Dimov (BUL)+14:26
87HUNCsaba Pályi (HUN)+14:46
88SVKMaros Kovác (SVK)Dukla Banska Bystrica+14:51
89MDAAndrei Sobennicov (MDA)+16:00
90TURMustafa Köklü (TUR)+16:04
91ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec+17:10
92SVKKristian Zimany (SVK)Dukla Banska Bystrica+17:32
93SRBIvan Stevic (SRB)Start - Vaxes - Partizan+17:32
94ITAAlessandro Pessot (ITA)+17:35
95HUNTamas Takacs (HUN)+17:48
96CROBruno Maltar (CRO)Radenska Ljubljana+17:46
97HUNMáté Fegyveres (HUN)+17:58
98NEDWayne Stijns (NED)Differdange - Lösch+18:00
99SVKJuraj Lajcha (SVK)Dukla Banska Bystrica+18:03
100ROUAndrei Barbu Nicola (ROU)Tusnad+18:44
101SRBMilan Dragojevic (SRB)+18:53
102HUNCsaba Kádár (HUN)+18:54
103ITAGiorgio Bocchiola (ITA)d'Amico - Bottecchia+19:09
104HUNBarna Hajdu (HUN)+19:50
105AUTRobin Ratkic (AUT)WSA - Greenlife+19:57
106ITAGiorgio Cecchinel (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec+21:31
107AUTChristian Dallinger (AUT)WSA - Greenlife+22:01
108SRBNikola Kozomara (SRB)+22:02
109TURVedat Koç (TUR)+23:15
110SRBGoran Antonijevic (SRB)Dare - Gobik - Partizan+23:25
111HUNMáté Kovács (HUN)+25:01
112ROUValentin Plesea (ROU)+35:49
113ROUIonut-Adrian Sdraila (ROU)+36:47
114SRBMiloje Bazalac (SRB)+38:28
115TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor+39:25
116HUNJózsef Hartmann (HUN)+49:28
117ROULeonard Barbu (ROU)+57:52

Proloog - Oradea - Oradea - 2 km - 19 Mei 2016Individuele Tijdrit


1GERFlorian Bissinger (GER)WSA - Greenlife02:27
2ITALuca Pacioni (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:01
3ITADaniele Ratto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:02
4SVKMaros Kovác (SVK)Dukla Banska Bystrica0:04
5ITANicola Genovese (ITA)d'Amico - Bottecchia0:04
6ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:04
7SLORok Korosec (SLO)Radenska Ljubljana0:05
8SLORobert Jenko (SLO)Radenska Ljubljana0:05
9ITAGiorgio Cecchinel (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:05
10SLOTilen Finkst (SLO)Radenska Ljubljana0:05
11ITAGiorgio Bocchiola (ITA)d'Amico - Bottecchia0:05
12ROUDaniel Crista (ROU)0:06
13ROUSerghei Tvetcov (ROU)Androni Giocattoli - Sidermec0:06
14SLOJure Miskulin (SLO)Radenska Ljubljana0:06
15ITAMatteo Fabbro (ITA)0:07
16SLOZiga Rucigaj (SLO)Radenska Ljubljana0:07
17COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:07
18AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Greenlife0:07
19CROBruno Maltar (CRO)Radenska Ljubljana0:07
20HUNKrisztian Lovassy (HUN)Differdange - Lösch0:07
21ITAMichele Viola (ITA)Meridiana - Kamen0:07
22LUXTom Thill (LUX)Differdange - Lösch0:07
23UKRVolodymyr Dzhus (UKR)Kolls - Bdc0:07
24SLOIzidor Penko (SLO)Radenska Ljubljana0:08
25GREPolychronis Tzortzakis (GRE)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISne0:08
26SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica0:08
27UKROleksandr Golovash (UKR)Kolls - Bdc0:08
28BULStefan Koychev Hristov (BUL)0:08
29HUNViktor Filutás (HUN)Kobanya0:08
30SRBIvan Stevic (SRB)Start - Vaxes - Partizan0:08
31TUROnur Balkan (TUR)0:09
32LTUGediminas Kaupas (LTU)Differdange - Lösch0:09
33ITAAlessandro Pessot (ITA)0:09
34UKRVasyl Malynivskyi (UKR)Kolls - Bdc0:09
35ITAMarco Tizza (ITA)d'Amico - Bottecchia0:10
36TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Spor0:10
37HUNMáté Mogyorósi (HUN)0:10
38ITADavide Mucelli (ITA)Meridiana - Kamen0:10
39CRODavid Jabuka (CRO)Meridiana - Kamen0:10
40AUTLukas Schlemmer (AUT)WSA - Greenlife0:10
41BULGeorgi Petkov (BUL)0:11
42SRBMilos Borisavljevic (SRB)0:11
43TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor0:11
44UKRMaksym Vasilyev (UKR)Kolls - Bdc0:11
45TURKemal Kücükbay (TUR)0:11
46ITAMattia De Marchi (ITA)0:11
47ALBIltjan Nika (ALB)d'Amico - Bottecchia0:11
48COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:11
49AUTStefan Pöll (AUT)WSA - Greenlife0:11
50ESPGabriel Reguero Corral (ESP)Differdange - Lösch0:12
51SLOUros Repse (SLO)Meridiana - Kamen0:12
52ITAMatteo Spreafico (ITA)Kolls - Bdc0:12
53MDAAndrei Covalciuc (MDA)0:12
54AUTChristian Dallinger (AUT)WSA - Greenlife0:13
55ESPSebastian Mascaró Rigo (ESP)Tusnad0:13
56SRBNikola Kozomara (SRB)0:13
57AUTRobin Ratkic (AUT)WSA - Greenlife0:13
58ESPDaniel Ginés Martin (ESP)d'Amico - Bottecchia0:13
59UKRYegor Dementyev (UKR)ISD - Jorbi0:13
60ALGMustapha Droueche (ALG)0:13
61ITAAlex Buttazzoni (ITA)0:13
62ESPMartin Lestido Rey (ESP)Tusnad0:13
63NEDWayne Stijns (NED)Differdange - Lösch0:13
64HUNBalázs Rózsa (HUN)Kobanya0:13
65SRBDusan Kalaba (SRB)Start - Vaxes - Partizan0:14
66SRBDejan Maric (SRB)0:14
67SRBMarko Stankovic (SRB)0:14
68ROUSzabolcs Sebestyen (ROU)Tusnad0:14
69HUNPéter Varga (HUN)0:14
70ROUAndrei Barbu Nicola (ROU)Tusnad0:14
71ITARoberto Giacobazzi (ITA)0:14
72SVKVladimir Kovacik (SVK)Dukla Banska Bystrica0:14
73ITAAntonio Santoro (ITA)Meridiana - Kamen0:14
74SRBJovan Zekavica (SRB)0:14
75SRBMiloje Bazalac (SRB)0:14
76ROUValentin Plesea (ROU)0:14
77TURSerkan Balkan (TUR)0:14
78ITAMattia Bais (ITA)0:14
79SRBMilan Dragojevic (SRB)0:14
80UKRDmytro Krivtsov (UKR)0:14
81HUNBalázs Károly Bertalan (HUN)0:14
82UKRVladyslav Kreminskyi (UKR)ISD - Jorbi0:15
83TURVedat Koç (TUR)0:15
84ROUCarol Eduard Novak (ROU)Tusnad0:15
85ITAFabio Tommassini (ITA)d'Amico - Bottecchia0:15
86ESPJosep Miralles Rigo (ESP)Tusnad0:15
87GREPanagiotis Chatzakis (GRE)0:15
88SRBMarko Danilovic (SRB)0:15
89UKROleksii Shcherbakov (UKR)ISD - Jorbi0:15
90ITADevid Tintori (ITA)Differdange - Lösch0:15
91SVKKristian Zimany (SVK)Dukla Banska Bystrica0:16
92UKRDenys Kostyuk (UKR)0:16
93HUNIstván Gábor Molnar (HUN)0:16
94TURFatih Keles (TUR)Torku Seker Spor0:16
95SRBStefan Stefanovic (SRB)Dare - Gobik - Partizan0:16
96ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamen0:16
97MLTEtienne Bonello (MLT)0:16
98HUNDaniel Moricz (HUN)Kobanya0:16
99SRBGoran Antonijevic (SRB)Dare - Gobik - Partizan0:16
100HUNZoltan Ruttkay (HUN)Kobanya0:16
101SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Banska Bystrica0:16
102CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen0:17
103HUNZoltan Lengyel (HUN)Kobanya0:17
104TURAlihan Demirbag (TUR)0:18
105GREGeorgios Neilas (GRE)0:18
106HUNMáté Kovács (HUN)0:18
107BULStanimir Cholakov (BUL)0:18
108UKRMykyta Skorenko (UKR)Kolls - Bdc0:18
109HUNBence Loki (HUN)Kobanya0:18
110TURFethi Acar (TUR)0:18
111HUNBarna Hajdu (HUN)0:18
112MLTAlexander Pettett (MLT)0:19
113ROUVlad Nicolae Dobre (ROU)Tusnad0:19
114UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - Bdc0:19
115MDAAndrei Sobennicov (MDA)0:19
116GREPanagiotis Christopoulos (GRE)0:19
117ROULeonard Barbu (ROU)0:19
118UKRIllya Klepikov (UKR)ISD - Jorbi0:20
119BULVelizar Furlanski (BUL)0:20
120ITAPaolo Ciavatta (ITA)d'Amico - Bottecchia0:20
121MLTChristian Formosa (MLT)0:20
122GREIoannis Iliadis (GRE)0:20
123HUNMáté Fegyveres (HUN)0:20
124MLTMaurice Formosa (MLT)0:20
125GREMichail Mavrikakis (GRE)0:20
126HUNJózsef Hartmann (HUN)0:20
127SVKJuraj Lajcha (SVK)Dukla Banska Bystrica0:20
128MLTJames Mifsud (MLT)0:21
129SRBErnad Beganovic (SRB)Start - Vaxes - Partizan0:21
130TUREnes Talha Ay (TUR)Torku Seker Spor0:21
131SRBAndrej Galovic (SRB)Start - Vaxes - Partizan0:21
132ROUIonut-Adrian Sdraila (ROU)0:21
133MLTMark Bonnici (MLT)0:22
134BULIvan Azhi (BUL)0:22
135HUNTamas Takacs (HUN)0:22
136HUNCsaba Pályi (HUN)0:23
137HUNCsaba Kádár (HUN)0:24
138MLTWilliam Hili (MLT)0:25
139BULYordan Andreev (BUL)0:26
140MDAScripniciuc Iurii (MDA)0:26
141MDADumitru Bumbu (MDA)0:28
142BULPlamen Dimov (BUL)0:29
143MDAMaxim Reabuha (MDA)0:29
144ROURoland Horvat (ROU)0:32

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 1 - Oradea - Cabana Padis - 123 km - 20 Mei 2016Medium berg


1COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec3:03:19
2COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
3ITAMatteo Fabbro (ITA)0:40
4ITADaniele Ratto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:02
5ITAAntonio Santoro (ITA)Meridiana - Kamen1:02
6ITADevid Tintori (ITA)Differdange - Lösch1:04
7ROUSerghei Tvetcov (ROU)Androni Giocattoli - Sidermec1:05
8GERFlorian Bissinger (GER)WSA - Greenlife1:43
9ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamen1:43
10ITADavide Mucelli (ITA)Meridiana - Kamen1:52
11ESPDaniel Ginés Martin (ESP)d'Amico - Bottecchia2:36
12BULStefan Koychev Hristov (BUL)2:36
13CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen2:36
14ITAMarco Tizza (ITA)d'Amico - Bottecchia3:00
15SLORok Korosec (SLO)Radenska Ljubljana3:00
16ITAPaolo Ciavatta (ITA)d'Amico - Bottecchia3:00
17ITARoberto Giacobazzi (ITA)3:00
18ESPGabriel Reguero Corral (ESP)Differdange - Lösch3:03
19AUTStefan Pöll (AUT)WSA - Greenlife3:03
20SLOUros Repse (SLO)Meridiana - Kamen3:03
21GREMichail Mavrikakis (GRE)3:03
22SLOIzidor Penko (SLO)Radenska Ljubljana3:48
23UKRDmytro Krivtsov (UKR)3:48
24SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica3:48
25ITAMattia Bais (ITA)3:48
26ITAMatteo Spreafico (ITA)Kolls - Bdc3:48
27SRBMilos Borisavljevic (SRB)3:48
28BULStanimir Cholakov (BUL)3:48
29SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Banska Bystrica3:48
30BULGeorgi Petkov (BUL)3:48
31BULVelizar Furlanski (BUL)3:54
32UKROleksandr Golovash (UKR)Kolls - Bdc4:40
33GREGeorgios Neilas (GRE)5:07
34ESPSebastian Mascaró Rigo (ESP)Tusnad5:10
35HUNKrisztian Lovassy (HUN)Differdange - Lösch5:10
36UKRDenys Kostyuk (UKR)5:10
37ESPMartin Lestido Rey (ESP)Tusnad5:10
38ITANicola Genovese (ITA)d'Amico - Bottecchia5:45
39SLOZiga Rucigaj (SLO)Radenska Ljubljana5:45
40CRODavid Jabuka (CRO)Meridiana - Kamen5:45
41UKRVolodymyr Dzhus (UKR)Kolls - Bdc5:45
42UKRVasyl Malynivskyi (UKR)Kolls - Bdc5:45
43LUXTom Thill (LUX)Differdange - Lösch5:45
44ALBIltjan Nika (ALB)d'Amico - Bottecchia5:49
45ITALuca Pacioni (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec5:49
46ITAMichele Viola (ITA)Meridiana - Kamen5:51
47ITAFabio Tommassini (ITA)d'Amico - Bottecchia5:54
48SLOTilen Finkst (SLO)Radenska Ljubljana6:19
49TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Spor6:24
50TURFatih Keles (TUR)Torku Seker Spor6:35
51GREPanagiotis Christopoulos (GRE)6:36
52ESPJosep Miralles Rigo (ESP)Tusnad6:36
53SRBMarko Danilovic (SRB)6:36
54TURKemal Kücükbay (TUR)6:36
55SRBDusan Kalaba (SRB)Start - Vaxes - Partizan6:36
56BULIvan Azhi (BUL)6:36
57TURSerkan Balkan (TUR)6:36
58HUNBence Loki (HUN)Kobanya7:44
59HUNDaniel Moricz (HUN)Kobanya7:44
60TUROnur Balkan (TUR)7:46
61UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - Bdc9:11
62UKRYegor Dementyev (UKR)ISD - Jorbi9:11
63TUREnes Talha Ay (TUR)Torku Seker Spor9:11
64SRBStefan Stefanovic (SRB)Dare - Gobik - Partizan9:11
65ROUSzabolcs Sebestyen (ROU)Tusnad9:33
66SRBJovan Zekavica (SRB)9:33
67LTUGediminas Kaupas (LTU)Differdange - Lösch9:33
68GREPanagiotis Chatzakis (GRE)9:33
69HUNBalázs Rózsa (HUN)Kobanya10:11
70GREIoannis Iliadis (GRE)10:11
71ROUVlad Nicolae Dobre (ROU)Tusnad10:11
72TURFethi Acar (TUR)10:11
73HUNViktor Filutás (HUN)Kobanya11:11
74ITAMattia De Marchi (ITA)11:11
75SRBMarko Stankovic (SRB)11:11
76ROUDaniel Crista (ROU)11:11
77MLTEtienne Bonello (MLT)11:11
78HUNIstván Gábor Molnar (HUN)11:11
79AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Greenlife11:11
80AUTLukas Schlemmer (AUT)WSA - Greenlife11:11
81SLOJure Miskulin (SLO)Radenska Ljubljana11:11
82HUNMáté Mogyorósi (HUN)11:11
83ROUValentin Plesea (ROU)11:11
84MLTAlexander Pettett (MLT)11:11
85SVKMaros Kovác (SVK)Dukla Banska Bystrica11:11
86GREPolychronis Tzortzakis (GRE)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISne12:53
87HUNPéter Varga (HUN)13:18
88HUNZoltan Ruttkay (HUN)Kobanya13:18
89UKRIllya Klepikov (UKR)ISD - Jorbi13:30
90UKRMaksym Vasilyev (UKR)Kolls - Bdc13:30
91HUNZoltan Lengyel (HUN)Kobanya13:30
92TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor13:37
93BULPlamen Dimov (BUL)13:37
94HUNCsaba Pályi (HUN)14:03
95UKROleksii Shcherbakov (UKR)ISD - Jorbi14:03
96SVKKristian Zimany (SVK)Dukla Banska Bystrica14:09
97ALGMustapha Droueche (ALG)14:09
98MLTMaurice Formosa (MLT)14:20
99HUNMáté Fegyveres (HUN)15:19
100MDAAndrei Sobennicov (MDA)15:21
101ITAGiorgio Cecchinel (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec17:23
102ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec17:23
103SVKJuraj Lajcha (SVK)Dukla Banska Bystrica17:23
104AUTRobin Ratkic (AUT)WSA - Greenlife17:23
105ITAAlessandro Pessot (ITA)17:23
106ITAAlex Buttazzoni (ITA)17:23
107HUNTamas Takacs (HUN)17:23
108SLORobert Jenko (SLO)Radenska Ljubljana17:23
109CROBruno Maltar (CRO)Radenska Ljubljana17:23
110SRBIvan Stevic (SRB)Start - Vaxes - Partizan17:23
111UKRVladyslav Kreminskyi (UKR)ISD - Jorbi17:44
112NEDWayne Stijns (NED)Differdange - Lösch17:44
113SRBErnad Beganovic (SRB)Start - Vaxes - Partizan18:21
114ROUIonut-Adrian Sdraila (ROU)18:27
115HUNCsaba Kádár (HUN)18:27
116ROUAndrei Barbu Nicola (ROU)Tusnad18:27
117SRBMilan Dragojevic (SRB)18:36
118AUTChristian Dallinger (AUT)WSA - Greenlife18:56
119ITAGiorgio Bocchiola (ITA)d'Amico - Bottecchia18:56
120BULYordan Andreev (BUL)19:25
121HUNBarna Hajdu (HUN)19:29
122UKRMykyta Skorenko (UKR)Kolls - Bdc21:46
123SRBNikola Kozomara (SRB)21:46
124SRBDejan Maric (SRB)21:46
125SVKVladimir Kovacik (SVK)Dukla Banska Bystrica21:46
126ROUCarol Eduard Novak (ROU)Tusnad22:18
127SRBMiloje Bazalac (SRB)22:20
128TURVedat Koç (TUR)22:57
129TURAlihan Demirbag (TUR)22:57
130SRBGoran Antonijevic (SRB)Dare - Gobik - Partizan23:06
131HUNBalázs Károly Bertalan (HUN)23:09
132HUNJózsef Hartmann (HUN)23:14
133HUNMáté Kovács (HUN)24:40
134MDADumitru Bumbu (MDA)26:23
135ROULeonard Barbu (ROU)26:46
136ROURoland Horvat (ROU)27:30
137SRBAndrej Galovic (SRB)Start - Vaxes - Partizan
138MLTChristian Formosa (MLT)
139MDAAndrei Covalciuc (MDA)
140MLTWilliam Hili (MLT)
141MLTMark Bonnici (MLT)
142MDAScripniciuc Iurii (MDA)
143MLTJames Mifsud (MLT)
144MDAMaxim Reabuha (MDA)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Oradea - Oradea - 186,3 km - 21 Mei 2016Sprint


1ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:36:42
2UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - Bdc0:00
3ITAMichele Viola (ITA)Meridiana - Kamen0:00
4TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Spor0:00
5ITANicola Genovese (ITA)d'Amico - Bottecchia0:00
6SLORobert Jenko (SLO)Radenska Ljubljana0:00
7ITAMattia De Marchi (ITA)0:00
8ITADavide Mucelli (ITA)Meridiana - Kamen0:00
9UKRYegor Dementyev (UKR)ISD - Jorbi0:00
10HUNDaniel Moricz (HUN)Kobanya0:00
11HUNKrisztian Lovassy (HUN)Differdange - Lösch0:00
12SRBMarko Stankovic (SRB)0:00
13GERFlorian Bissinger (GER)WSA - Greenlife0:00
14ESPJosep Miralles Rigo (ESP)Tusnad0:00
15GREPanagiotis Chatzakis (GRE)0:00
16ITADevid Tintori (ITA)Differdange - Lösch0:00
17ALBIltjan Nika (ALB)d'Amico - Bottecchia0:00
18UKRVasyl Malynivskyi (UKR)Kolls - Bdc0:00
19SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica0:00
20TURVedat Koç (TUR)0:00
21NEDWayne Stijns (NED)Differdange - Lösch0:00
22UKRMaksym Vasilyev (UKR)Kolls - Bdc0:00
23TURFatih Keles (TUR)Torku Seker Spor0:00
24HUNBalázs Rózsa (HUN)Kobanya0:00
25ITAMatteo Spreafico (ITA)Kolls - Bdc0:00
26SRBIvan Stevic (SRB)Start - Vaxes - Partizan0:00
27GREPolychronis Tzortzakis (GRE)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISne0:00
28SRBGoran Antonijevic (SRB)Dare - Gobik - Partizan0:00
29ROUDaniel Crista (ROU)0:00
30COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
31ITAMarco Tizza (ITA)d'Amico - Bottecchia0:00
32SRBNikola Kozomara (SRB)0:00
33HUNIstván Gábor Molnar (HUN)0:00
34ROUVlad Nicolae Dobre (ROU)Tusnad0:00
35HUNCsaba Kádár (HUN)0:00
36ITADaniele Ratto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
37SRBJovan Zekavica (SRB)0:00
38LTUGediminas Kaupas (LTU)Differdange - Lösch0:00
39AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Greenlife0:00
40SLORok Korosec (SLO)Radenska Ljubljana0:00
41SLOTilen Finkst (SLO)Radenska Ljubljana0:00
42ROUSerghei Tvetcov (ROU)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
43ITAAlessandro Pessot (ITA)0:00
44ITAMatteo Fabbro (ITA)0:00
45ITAPaolo Ciavatta (ITA)d'Amico - Bottecchia0:00
46UKRDmytro Krivtsov (UKR)0:00
47ITAAntonio Santoro (ITA)Meridiana - Kamen0:00
48ESPDaniel Ginés Martin (ESP)d'Amico - Bottecchia0:00
49ITARoberto Giacobazzi (ITA)0:00
50ITALuca Pacioni (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
51SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Banska Bystrica0:00
52MLTEtienne Bonello (MLT)0:00
53BULVelizar Furlanski (BUL)0:00
54CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen0:00
55ESPMartin Lestido Rey (ESP)Tusnad0:00
56GREIoannis Iliadis (GRE)0:00
57BULGeorgi Petkov (BUL)0:00
58ITAGiorgio Bocchiola (ITA)d'Amico - Bottecchia0:00
59UKRIllya Klepikov (UKR)ISD - Jorbi0:00
60LUXTom Thill (LUX)Differdange - Lösch0:00
61HUNZoltan Lengyel (HUN)Kobanya0:00
62HUNBence Loki (HUN)Kobanya0:00
63UKRVladyslav Kreminskyi (UKR)ISD - Jorbi0:00
64HUNMáté Mogyorósi (HUN)0:00
65AUTLukas Schlemmer (AUT)WSA - Greenlife0:00
66COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
67HUNTamas Takacs (HUN)0:00
68AUTStefan Pöll (AUT)WSA - Greenlife0:00
69SLOUros Repse (SLO)Meridiana - Kamen0:00
70ITAFabio Tommassini (ITA)d'Amico - Bottecchia0:00
71GREMichail Mavrikakis (GRE)0:00
72HUNMáté Kovács (HUN)0:00
73ROUSzabolcs Sebestyen (ROU)Tusnad0:00
74SLOIzidor Penko (SLO)Radenska Ljubljana0:00
75SVKVladimir Kovacik (SVK)Dukla Banska Bystrica0:00
76HUNBarna Hajdu (HUN)0:00
77TURSerkan Balkan (TUR)0:00
78TURMustafa Köklü (TUR)0:00
79SRBMarko Danilovic (SRB)0:00
80GREGeorgios Neilas (GRE)0:00
81CROBruno Maltar (CRO)Radenska Ljubljana0:00
82UKRVolodymyr Dzhus (UKR)Kolls - Bdc0:00
83UKROleksii Shcherbakov (UKR)ISD - Jorbi0:00
84MDAAndrei Sobennicov (MDA)0:00
85GREPanagiotis Christopoulos (GRE)0:00
86ROUAndrei Barbu Nicola (ROU)Tusnad0:00
87TURKemal Kücükbay (TUR)0:00
88BULStefan Koychev Hristov (BUL)0:00
89SRBMiloje Bazalac (SRB)0:00
90TUROnur Balkan (TUR)0:00
91BULPlamen Dimov (BUL)0:00
92SLOJure Miskulin (SLO)Radenska Ljubljana0:00
93SRBStefan Stefanovic (SRB)Dare - Gobik - Partizan0:00
94HUNZoltan Ruttkay (HUN)Kobanya0:00
95SRBMilos Borisavljevic (SRB)0:00
96BULStanimir Cholakov (BUL)0:00
97SVKJuraj Lajcha (SVK)Dukla Banska Bystrica0:00
98TUREnes Talha Ay (TUR)Torku Seker Spor0:00
99HUNCsaba Pályi (HUN)0:00
100SRBMilan Dragojevic (SRB)0:00
101BULIvan Azhi (BUL)0:00
102UKRDenys Kostyuk (UKR)1:27
103ROUCarol Eduard Novak (ROU)Tusnad0:00
104ESPGabriel Reguero Corral (ESP)Differdange - Lösch0:00
105HUNViktor Filutás (HUN)Kobanya1:51
106CRODavid Jabuka (CRO)Meridiana - Kamen1:55
107ITAMattia Bais (ITA)1:55
108ESPSebastian Mascaró Rigo (ESP)Tusnad1:55
109SLOZiga Rucigaj (SLO)Radenska Ljubljana1:55
110HUNMáté Fegyveres (HUN)1:59
111AUTRobin Ratkic (AUT)WSA - Greenlife2:01
112AUTChristian Dallinger (AUT)WSA - Greenlife2:01
113ROUIonut-Adrian Sdraila (ROU)2:05
114SVKKristian Zimany (SVK)Dukla Banska Bystrica2:47
115UKROleksandr Golovash (UKR)Kolls - Bdc3:00
116TURFethi Acar (TUR)3:02
117ITAAlex Buttazzoni (ITA)3:05
118ITAGiorgio Cecchinel (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:06
119SVKMaros Kovác (SVK)Dukla Banska Bystrica3:16
120ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamen3:30
121SRBDusan Kalaba (SRB)Start - Vaxes - Partizan0:00
122HUNPéter Varga (HUN)10:08
123BULYordan Andreev (BUL)21:22
124ROULeonard Barbu (ROU)22:35
125SRBErnad Beganovic (SRB)Start - Vaxes - Partizan22:43
126ROUValentin Plesea (ROU)24:21
127TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor25:34
128HUNJózsef Hartmann (HUN)25:34
129SRBDejan Maric (SRB)0:00
130TURAlihan Demirbag (TUR)
131UKRMykyta Skorenko (UKR)Kolls - Bdc
132MLTMaurice Formosa (MLT)
133HUNBalázs Károly Bertalan (HUN)
134MDADumitru Bumbu (MDA)
134MLTAlexander Pettett (MLT)zt
134ROURoland Horvat (ROU)zt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Oradea - Oradea - 181,1 km - 22 Mei 2016Sprint


1ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:25:20
2ITANicola Genovese (ITA)d'Amico - Bottecchia+0
3TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Spor+0
4SLOJure Miskulin (SLO)Radenska Ljubljana+0
5ITAMichele Viola (ITA)Meridiana - Kamen+0
6UKRMaksym Vasilyev (UKR)Kolls - Bdc+0
7ITADavide Mucelli (ITA)Meridiana - Kamen+0
8LTUGediminas Kaupas (LTU)Differdange - Lösch+0
9UKRVasyl Malynivskyi (UKR)Kolls - Bdc+0
10ALBIltjan Nika (ALB)d'Amico - Bottecchia+0
11SRBDusan Kalaba (SRB)Start - Vaxes - Partizan+0
12GERFlorian Bissinger (GER)WSA - Greenlife+0
13ITAMatteo Spreafico (ITA)Kolls - Bdc+0
14HUNDaniel Moricz (HUN)Kobanya+0
15SRBIvan Stevic (SRB)Start - Vaxes - Partizan+0
16NEDWayne Stijns (NED)Differdange - Lösch+0
17GREPanagiotis Chatzakis (GRE)+0
18ITADaniele Ratto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec+0
19SRBMilos Borisavljevic (SRB)+0
20SRBJovan Zekavica (SRB)+0
21ITAMarco Tizza (ITA)d'Amico - Bottecchia+0
22TUROnur Balkan (TUR)+0
23ESPDaniel Ginés Martin (ESP)d'Amico - Bottecchia+0
24UKRDmytro Krivtsov (UKR)+0
25GREIoannis Iliadis (GRE)+0

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden