De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Kreiz Breizh Elites - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Kreiz Breizh Elites - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2016

Kreiz Breizh Elites 2016

FrankrijkFrankrijk - 30 Juli 2016 - 1 Augustus 2016


Algemeen klassement - 1 Augustus 2016


1NEDJeroen Meijers (NED)Rabobank Development12:48:37
2FRAClement Mary (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:00
3FRAJérémy Bescond (FRA)0:00
4NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Metec - TKH0:00
5FRAGuillaume Gaboriaud (FRA)0:00
6BRANicolas Sessler (BRA)0:00
7FRAAlexis Guerin (FRA)0:00
8FRARemy Rochas (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
9NEDDennis Bakker (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
10BELJenthe Biermans (BEL)SEG Racing Academy0:00
11FRAMelvin Rulliere (FRA)0:00
12BELDries De Bondt (BEL)Verandas Willems0:00
13NEDTom Vermeer (NED)Baby Dump0:00
14IRLMatthew Teggart (IRL)0:00
15BELJeroen Pattyn (BEL)0:00
16NEDCees Bol (NED)Rabobank Development1:06
17FRAFrédéric Guillemot (FRA)2:49
18FRAVictor Tournieroux (FRA)Chambéry Cyclisme Formation2:49
19FRAKévin Le Cunff (FRA)2:49
20FRAMatthieu Garnier (FRA)2:49
21NZLMichael Vink (NZL)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon3:00
22FRAAlexandre Jamet (FRA)CR4 Chemins/Roanne3:00
23NEDOscar Riesebeek (NED)Metec - TKH3:07
24GREStylianos Farantakis (GRE)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon3:10
25BELBram Van Broekhoven (BEL)3:10
26NEDAdriaan Janssen (NED)Cycling Team Jo Piels3:10
27NEDPeter Lenderink (NED)Rabobank Development3:15
28FRAAurélien Daniel (FRA)3:15
29IRLDaragh O'Mahoney (IRL)3:24
30IRLSean McKenna (IRL)4:11
31BELChristophe Prémont (BEL)Verandas Willems4:42
32FRACharles Herbert (FRA)Vendée U5:43
33NEDPeter Schulting (NED)Parkhotel Valkenburg5:50
34NEDStef Krul (NED)Metec - TKH6:15
35FRAAxel Journiaux (FRA)Vendée U6:19
36FRAPaul Sauvage (FRA)CR4 Chemins/Roanne6:32
37IRLMark Downey (IRL)6:43
38NORKrister Hagen (NOR)Coop - Øster Hus6:43
39FRALucas Papillon (FRA)CR4 Chemins/Roanne6:54
40FRABaptiste Constantin (FRA)Océane Top 168:57
41NEDMartin Kelderman (NED)9:05
42FRAVincent Buguellou (FRA)10:34
43FRAAurélien Doléatto (FRA)Chambéry Cyclisme Formation11:09
44FRAMartin Bouédo (FRA)11:59
45NEDJoris Blokker (NED)Parkhotel Valkenburg12:28
46FRAYoann Paillot (FRA)Océane Top 1616:54
47FRAHugo Pigeon (FRA)Chambéry Cyclisme Formation17:03
48NORAugust Jensen (NOR)Coop - Øster Hus17:03
49IRLMark Dowling (IRL)17:12
50NEDTwan Van Den Brand (NED)Cycling Team Jo Piels17:14
51NEDArvid De Kleijn (NED)Cycling Team Jo Piels17:17
52FRAEnzo Bernard (FRA)Vendée U17:40
53FRAValentin Tortelier (FRA)18:23
54FRAVictor Gousset (FRA)19:02
55DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)SEG Racing Academy19:09
56FRALéo Danès (FRA)Chambéry Cyclisme Formation19:09
57BELThomas Demolder (BEL)19:09
58FRAFlorian Cam (FRA)19:17
59FRAValentin Madouas (FRA)20:15
60NEDHarry Sweering (NED)Baby Dump20:24
61FRAJulien Roux (FRA)CR4 Chemins/Roanne20:26
62FRANicolas Primas (FRA)20:37
63NEDStephan Bakker (NED)Cycling Team Jo Piels21:01
64FRAAlan Riou (FRA)21:24
65FRAAlexandre Pacot (FRA)22:01
66FRAClément Carisey (FRA)CR4 Chemins/Roanne22:11
67NEDThijs Van Beusichem (NED)Parkhotel Valkenburg22:11
68BELTim De Troyer (BEL)Verandas Willems22:15
69BELNicolas Mertz (BEL)T.Palm - Pole Continental Wallon22:58
70FRAYann Botrel (FRA)23:53
71ESPRaul Bosch Mogort (ESP)24:39
72ESTRisto Raid (EST)24:39
73FRASébastien Coquil (FRA)24:48
74FRABenjamin Le Montagner (FRA)26:04
75NORHaavard Blikra (NOR)Coop - Øster Hus26:15
76NOROscar Landa (NOR)Coop - Øster Hus26:31
77NORHenrik Evensen (NOR)26:42
78ESPBernat Font Mas (ESP)26:43
79NOROle Andre Austevoll (NOR)Coop - Øster Hus27:40
80NEDJustin Timmermans (NED)Baby Dump28:25
81NEDSjors Dekker (NED)29:52
82NEDDavy Gunst (NED)Rabobank Development30:14
83NEDMaarten Junte (NED)30:14
84NEDTijmen Eising (NED)Metec - TKH30:45
85NEDMarco Doets (NED)Baby Dump33:49
86BELMaxime Vekeman (BEL)T.Palm - Pole Continental Wallon35:24
87FRAAdrien Mouly (FRA)37:23
88FRAArthur Troy (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon38:57
89FRAMickaël Guichard (FRA)Océane Top 1644:48

Etappe 1 - Calanhel - Plouray - 194,8 km - 30 Juli 2016Medium berg


1FRAGuillaume Gaboriaud (FRA)4:32:23
2NEDJeroen Meijers (NED)Rabobank Development0:00
3FRAClement Mary (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:00
4FRAJérémy Bescond (FRA)0:00
5NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Metec - TKH0:00
6BRANicolas Sessler (BRA)0:00
7FRAAlexis Guerin (FRA)0:00
8FRARemy Rochas (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:04
9NEDDennis Bakker (NED)Parkhotel Valkenburg0:31
10NEDTom Vermeer (NED)Baby Dump0:31
11BELDries De Bondt (BEL)Verandas Willems0:31
12NEDCees Bol (NED)Rabobank Development0:31
13FRAMelvin Rulliere (FRA)0:31
14IRLMatthew Teggart (IRL)0:31
15BELJenthe Biermans (BEL)SEG Racing Academy0:31
16BELJeroen Pattyn (BEL)0:34
17NEDPeter Lenderink (NED)Rabobank Development2:40
18BELBram Van Broekhoven (BEL)2:40
19NEDJoey Van Rhee (NED)Cycling Team Jo Piels2:40
20GREStylianos Farantakis (GRE)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon2:40
21FRAKévin Le Cunff (FRA)2:40
22FRAFrédéric Guillemot (FRA)2:40
23FRAVictor Tournieroux (FRA)Chambéry Cyclisme Formation2:40
24BELJari Verstraeten (BEL)Verandas Willems2:40
25NEDMartin Kelderman (NED)2:40
26FRAAlexandre Jamet (FRA)CR4 Chemins/Roanne2:40
27NEDOscar Riesebeek (NED)Metec - TKH2:40
28FRAChristopher Piry (FRA)2:40
29NEDJasper Hamelink (NED)Metec - TKH2:40
30FRAFlavien Maurelet (FRA)2:40
31NEDAdriaan Janssen (NED)Cycling Team Jo Piels2:40
32IRLSean McKenna (IRL)2:40
33BELChristophe Prémont (BEL)Verandas Willems2:40
34FRAAurélien Daniel (FRA)2:40
35FRAMatthieu Garnier (FRA)2:40
36FRACharles Herbert (FRA)Vendée U2:40
37NEDStef Krul (NED)Metec - TKH2:40
38FRAVincent Buguellou (FRA)2:40
39FRAAxel Journiaux (FRA)Vendée U2:40
40IRLDaragh O'Mahoney (IRL)2:40
41NZLMichael Vink (NZL)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon2:40
42FRADylan Kowalski (FRA)2:40
43FRAPaul Sauvage (FRA)CR4 Chemins/Roanne6:34
44FRAGuillaume Millasseau (FRA)Chambéry Cyclisme Formation6:34
45FRABaptiste Constantin (FRA)Océane Top 166:34
46NEDBob Olieslager (NED)Rabobank Development6:34
47NORKrister Hagen (NOR)Coop - Øster Hus6:34
48FRALucien Capot (FRA)Océane Top 166:34
49NEDBram De Kort (NED)6:34
50NEDJoris Blokker (NED)Parkhotel Valkenburg6:34
51NEDPeter Schulting (NED)Parkhotel Valkenburg6:34
52FRAMartin Bouédo (FRA)6:34
53IRLMark Downey (IRL)6:34
54FRALucas Papillon (FRA)CR4 Chemins/Roanne6:34
55FRAAurélien Doléatto (FRA)Chambéry Cyclisme Formation6:34
56NEDBjörn Bakker (NED)16:54
57NEDTwan Brusselman (NED)Cycling Team Jo Piels16:54
58BELMaxime Vekeman (BEL)T.Palm - Pole Continental Wallon16:54
59ESPAdrian Sainz Murgoitio (ESP)16:54
60NEDMaarten Junte (NED)16:54
61BELWouter Leten (BEL)T.Palm - Pole Continental Wallon16:54
62NEDDavy Gunst (NED)Rabobank Development16:54
63BELGuillaume Haag (BEL)T.Palm - Pole Continental Wallon16:54
64ESPBernat Font Mas (ESP)16:54
65NEDStephan Bakker (NED)Cycling Team Jo Piels16:54
66FRAErwan Corbel (FRA)16:54
67CHNZhi Hui Jiang (CHN)SEG Racing Academy16:54
68FRALéo Danès (FRA)Chambéry Cyclisme Formation16:54
69FRAYoän Verardo (FRA)16:54
70FRAYoann Paillot (FRA)Océane Top 1616:54
71FRAEnzo Bernard (FRA)Vendée U16:54
72FRAFlorian Maitre (FRA)Vendée U16:54
73NEDJustin Timmermans (NED)Baby Dump16:54
74DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)SEG Racing Academy16:54
75FRAFlorian Cam (FRA)16:54
76NEDYannick Detant (NED)SEG Racing Academy16:54
77FRAAdrien Mouly (FRA)16:54
78FRAValentin Tortelier (FRA)16:54
79FRADavid Riviere (FRA)Vendée U16:54
80NORAugust Jensen (NOR)Coop - Øster Hus16:54
81FRAPierre Barbier (FRA)16:54
82NORHaavard Blikra (NOR)Coop - Øster Hus16:54
83FRAThomas Denis (FRA)Vendée U16:54
84NEDMarco Doets (NED)Baby Dump16:54
85FRARoman Kohl (FRA)16:54
86FRAYann Botrel (FRA)16:54
87NEDJaap Kooijman (NED)16:54
88FRAHugo Pigeon (FRA)Chambéry Cyclisme Formation16:54
89NEDMerijn Korevaar (NED)Rabobank Development16:54
90FRAYouenn Mahe (FRA)16:54
91FRAMaël Boivin (FRA)16:54
92NEDArvid De Kleijn (NED)Cycling Team Jo Piels16:54
93NEDHarry Sweering (NED)Baby Dump16:54
94LTUAidis Kruopis (LTU)Verandas Willems16:54
95FRABenjamin Le Montagner (FRA)16:54
96IRLConor Hennebry (IRL)16:54
97FRAGuillaume Gauthier (FRA)16:54
98IRLMark Dowling (IRL)16:54
99FRABenjamin Pascual (FRA)16:54
100BELJan Ghyselinck (BEL)Verandas Willems16:54
101FRASébastien Coquil (FRA)16:54
102BELTim De Troyer (BEL)Verandas Willems16:54
103FRAVictor Gousset (FRA)16:54
104NEDThijs Van Beusichem (NED)Parkhotel Valkenburg16:54
105FRARémi Benarfa (FRA)16:54
106FRAAxel Crochard (FRA)16:54
107BELAuxence Buntinx (BEL)T.Palm - Pole Continental Wallon16:54
108FRAFabien Le Breton (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon16:54
109FRAAdrien Carpentier (FRA)16:54
110BELTom Bosmans (BEL)16:54
111BELJan Logier (BEL)16:54
112BELThomas Demolder (BEL)16:54
113FRAAlexandre Delétang (FRA)Océane Top 1616:54
114NEDTijmen Eising (NED)Metec - TKH16:54
115FRAClément Carisey (FRA)CR4 Chemins/Roanne16:54
116NEDTwan Van Den Brand (NED)Cycling Team Jo Piels17:05
117FRACyrille Patoux (FRA)17:05
118ESTRisto Raid (EST)17:07
119ESPMarkel De La Fuente (ESP)20:17
120FRAAlan Riou (FRA)20:17
121FRAArthur Troy (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon20:17
122NEDPaul Cremers (NED)20:17
123NOROscar Landa (NOR)Coop - Øster Hus20:17
124ESPCristián Torres Cuenca (ESP)20:17
125FRASébastien Piry (FRA)20:17
126FRARodolphe Marié (FRA)20:17
127NORHenrik Evensen (NOR)20:17
128NOROle Andre Austevoll (NOR)Coop - Øster Hus20:17
129NORMagnus Børresen (NOR)Coop - Øster Hus20:17
130ESPRaul Bosch Mogort (ESP)20:17
131BELNicolas Mertz (BEL)T.Palm - Pole Continental Wallon20:17
132NEDFabio Jakobsen (NED)SEG Racing Academy20:17
133FRAGaëtan Lemoine (FRA)20:17
134FRAValentin Madouas (FRA)20:17
135FRAMathieu Pellegrin (FRA)20:17
136ESPAlain Ramirez Arias (ESP)20:17
137BELBavo Haemels (BEL)T.Palm - Pole Continental Wallon20:17
138FRAGuillaume Soufflet (FRA)20:17
139FRAAlexandre Pacot (FRA)20:17
140FRAFlorian Richeux (FRA)20:17
141FRANicolas Primas (FRA)20:17
142FRAValentin Deverchère (FRA)CR4 Chemins/Roanne20:17
143NEDRoy Eefting (NED)20:17
144FRAMathieu Rigolot (FRA)20:17
145FRAMickaël Guichard (FRA)Océane Top 1620:17
146NEDSjors Dekker (NED)20:17
147FRAThomas Warée (FRA)Océane Top 1620:17
148FRAJulien Roux (FRA)CR4 Chemins/Roanne20:17
149FRACédric Delaplace (FRA)20:24
150FRAWesley Dubedat (FRA)23:27
151FRATom Garcia (FRA)
152FRABoris Zimine (FRA)
153FRAThomas Alfonso (FRA)
154MRIOlivier Le Court de Billot (MRI)
155FRARomain Campistrous (FRA)
156FRAJulian Lino (FRA)
157FRAKevin Guillot (FRA)
158NEDRick Ottema (NED)Baby Dump
159NEDJorn Buning (NED)
160BELDries Hollanders (BEL)Metec - TKH
161FRAQuentin Guicheteau (FRA)

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 2 - Ploërdut - Callac - 82,2 km - 31 Juli 2016Sprint


1FRAValentin Madouas (FRA)1:56:11
2FRAAxel Journiaux (FRA)Vendée U0:00
3FRAAlan Riou (FRA)0:00
4FRAPaul Sauvage (FRA)CR4 Chemins/Roanne0:00
5FRAValentin Deverchère (FRA)CR4 Chemins/Roanne0:00
6FRAMickaël Guichard (FRA)Océane Top 160:00
7BELTom Bosmans (BEL)0:00
8NEDJeroen Meijers (NED)Rabobank Development0:00
9NEDCees Bol (NED)Rabobank Development0:00
10FRAPierre Barbier (FRA)0:00
11FRAMelvin Rulliere (FRA)0:00
12FRAGuillaume Millasseau (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
13BELJenthe Biermans (BEL)SEG Racing Academy0:00
14NEDArvid De Kleijn (NED)Cycling Team Jo Piels0:00
15NEDDennis Bakker (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
16GREStylianos Farantakis (GRE)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:00
17BELNicolas Mertz (BEL)T.Palm - Pole Continental Wallon0:00
18IRLMark Downey (IRL)0:00
19NEDOscar Riesebeek (NED)Metec - TKH0:00
20FRAVictor Tournieroux (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
21NEDDavy Gunst (NED)Rabobank Development0:00
22FRAFrédéric Guillemot (FRA)0:00
23FRAMathieu Pellegrin (FRA)0:00
24NOROscar Landa (NOR)Coop - Øster Hus0:00
25FRAJérémy Bescond (FRA)0:00
26FRAAurélien Daniel (FRA)0:00
27NEDMarco Doets (NED)Baby Dump0:00
28LTUAidis Kruopis (LTU)Verandas Willems0:00
29FRAErwan Corbel (FRA)0:00
30NEDJaap Kooijman (NED)0:00
31BELDries De Bondt (BEL)Verandas Willems0:00
32FRAJulien Roux (FRA)CR4 Chemins/Roanne0:00
33NEDTwan Brusselman (NED)Cycling Team Jo Piels0:00
34NEDPeter Lenderink (NED)Rabobank Development0:00
35FRAHugo Pigeon (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
36ESPCristián Torres Cuenca (ESP)0:00
37NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Metec - TKH0:00
38FRAKévin Le Cunff (FRA)0:00
39FRAClement Mary (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:00
40NEDTom Vermeer (NED)Baby Dump0:00
41FRAAlexandre Pacot (FRA)0:00
42NEDStephan Bakker (NED)Cycling Team Jo Piels0:00
43FRAEnzo Bernard (FRA)Vendée U0:00
44FRAAdrien Carpentier (FRA)0:00
45FRANicolas Primas (FRA)0:00
46BELChristophe Prémont (BEL)Verandas Willems0:00
47NORHaavard Blikra (NOR)Coop - Øster Hus0:00
48FRAArthur Troy (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:00
49ESPAdrian Sainz Murgoitio (ESP)0:00
50BELWouter Leten (BEL)T.Palm - Pole Continental Wallon0:00
51FRAFlavien Maurelet (FRA)0:00
52FRAVictor Gousset (FRA)0:00
53BELJan Logier (BEL)0:00
54FRAGuillaume Gaboriaud (FRA)0:00
55FRAYoän Verardo (FRA)0:00
56FRARemy Rochas (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
57ESPBernat Font Mas (ESP)0:00
58FRAAurélien Doléatto (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
59NZLMichael Vink (NZL)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:00
60FRABaptiste Constantin (FRA)Océane Top 160:00
61BRANicolas Sessler (BRA)0:00
62BELJari Verstraeten (BEL)Verandas Willems0:00
63NEDBob Olieslager (NED)Rabobank Development0:00
64DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)SEG Racing Academy0:00
65FRALucien Capot (FRA)Océane Top 160:00
66BELGuillaume Haag (BEL)T.Palm - Pole Continental Wallon0:00
67FRASébastien Coquil (FRA)0:00
68CHNZhi Hui Jiang (CHN)SEG Racing Academy0:00
69NEDMerijn Korevaar (NED)Rabobank Development0:00
70NEDJasper Hamelink (NED)Metec - TKH0:00
71FRACharles Herbert (FRA)Vendée U0:00
72FRAMatthieu Garnier (FRA)0:00
73FRAChristopher Piry (FRA)0:00
74BELBram Van Broekhoven (BEL)0:00
75ESPRaul Bosch Mogort (ESP)0:00
76NEDAdriaan Janssen (NED)Cycling Team Jo Piels0:00
77FRALéo Danès (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
78FRAMaël Boivin (FRA)0:00
79BELJeroen Pattyn (BEL)0:00
80FRAClément Carisey (FRA)CR4 Chemins/Roanne0:00
81FRAValentin Tortelier (FRA)0:00
82FRAAlexandre Jamet (FRA)CR4 Chemins/Roanne0:00
83FRAMartin Bouédo (FRA)0:00
84NEDHarry Sweering (NED)Baby Dump0:00
85IRLMatthew Teggart (IRL)0:00
86FRAYouenn Mahe (FRA)0:00
87FRAYoann Paillot (FRA)Océane Top 160:00
88FRARodolphe Marié (FRA)0:00
89FRAThomas Denis (FRA)Vendée U0:00
90FRAMathieu Rigolot (FRA)0:00
91NORHenrik Evensen (NOR)0:00
92NORKrister Hagen (NOR)Coop - Øster Hus0:00
93FRALucas Papillon (FRA)CR4 Chemins/Roanne0:00
94NEDBram De Kort (NED)0:00
95NEDMartin Kelderman (NED)0:00
96FRABenjamin Le Montagner (FRA)0:00
97NEDPeter Schulting (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
98FRAYann Botrel (FRA)0:00
99NORAugust Jensen (NOR)Coop - Øster Hus0:00
100FRAGuillaume Gauthier (FRA)0:00
101IRLDaragh O'Mahoney (IRL)0:00
102NEDStef Krul (NED)Metec - TKH0:00
103FRAAlexis Guerin (FRA)0:00
104FRAThomas Warée (FRA)Océane Top 160:00
105IRLSean McKenna (IRL)0:00
106NEDJoris Blokker (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
107IRLMark Dowling (IRL)0:00
108FRAVincent Buguellou (FRA)0:00
109FRACyrille Patoux (FRA)0:00
110FRAFabien Le Breton (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:00
111NEDThijs Van Beusichem (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
112NEDMaarten Junte (NED)0:00
113NEDTwan Van Den Brand (NED)Cycling Team Jo Piels0:00
114FRAFlorian Cam (FRA)0:00
115FRADylan Kowalski (FRA)0:00
116BELThomas Demolder (BEL)0:00
117FRACédric Delaplace (FRA)0:00
118FRAAlexandre Delétang (FRA)Océane Top 160:00
119FRADavid Riviere (FRA)Vendée U0:00
120BELTim De Troyer (BEL)Verandas Willems0:00
121NEDRoy Eefting (NED)0:00
122FRAFlorian Richeux (FRA)0:00
123NEDTijmen Eising (NED)Metec - TKH0:00
124FRABenjamin Pascual (FRA)0:00
125IRLConor Hennebry (IRL)1:30
126BELAuxence Buntinx (BEL)T.Palm - Pole Continental Wallon1:30
127NEDSjors Dekker (NED)1:34
128NEDFabio Jakobsen (NED)SEG Racing Academy1:52
129NEDJustin Timmermans (NED)Baby Dump1:57
130BELBavo Haemels (BEL)T.Palm - Pole Continental Wallon1:57
131FRAGaëtan Lemoine (FRA)3:01
132NORMagnus Børresen (NOR)Coop - Øster Hus3:33
133NOROle Andre Austevoll (NOR)Coop - Øster Hus3:34
134FRAAdrien Mouly (FRA)3:34
135ESTRisto Raid (EST)3:36
136NEDPaul Cremers (NED)5:08
137FRARoman Kohl (FRA)5:08
138NEDBjörn Bakker (NED)5:08
139NEDYannick Detant (NED)SEG Racing Academy6:03
140BELMaxime Vekeman (BEL)T.Palm - Pole Continental Wallon6:03
141FRAWesley Dubedat (FRA)6:03
142FRAFlorian Maitre (FRA)Vendée U6:03
143FRASébastien Piry (FRA)6:03
144FRAAxel Crochard (FRA)8:03
145FRARémi Benarfa (FRA)8:03
146ESPAlain Ramirez Arias (ESP)8:03
147ESPMarkel De La Fuente (ESP)8:03
148BELJan Ghyselinck (BEL)Verandas Willems8:03
149NEDJoey Van Rhee (NED)Cycling Team Jo Piels
150FRAGuillaume Soufflet (FRA)

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 3 - Carhaix - Carhaix - 10 km - 31 Juli 2016Sprint


1FRAValentin Madouas (FRA)1:56:11
2FRAAxel Journiaux (FRA)Vendée U0:00
3FRAAlan Riou (FRA)0:00
4FRAPaul Sauvage (FRA)CR4 Chemins/Roanne0:00
5FRAValentin Deverchère (FRA)CR4 Chemins/Roanne0:00
6FRAMickaël Guichard (FRA)Océane Top 160:00
7BELTom Bosmans (BEL)0:00
8NEDJeroen Meijers (NED)Rabobank Development0:00
9NEDCees Bol (NED)Rabobank Development0:00
10FRAPierre Barbier (FRA)0:00
11FRAMelvin Rulliere (FRA)0:00
12FRAGuillaume Millasseau (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
13BELJenthe Biermans (BEL)SEG Racing Academy0:00
14NEDArvid De Kleijn (NED)Cycling Team Jo Piels0:00
15NEDDennis Bakker (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
16GREStylianos Farantakis (GRE)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:00
17BELNicolas Mertz (BEL)T.Palm - Pole Continental Wallon0:00
18IRLMark Downey (IRL)0:00
19NEDOscar Riesebeek (NED)Metec - TKH0:00
20FRAVictor Tournieroux (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
21NEDDavy Gunst (NED)Rabobank Development0:00
22FRAFrédéric Guillemot (FRA)0:00
23FRAMathieu Pellegrin (FRA)0:00
24NOROscar Landa (NOR)Coop - Øster Hus0:00
25FRAJérémy Bescond (FRA)0:00
26FRAAurélien Daniel (FRA)0:00
27NEDMarco Doets (NED)Baby Dump0:00
28LTUAidis Kruopis (LTU)Verandas Willems0:00
29FRAErwan Corbel (FRA)0:00
30NEDJaap Kooijman (NED)0:00
31BELDries De Bondt (BEL)Verandas Willems0:00
32FRAJulien Roux (FRA)CR4 Chemins/Roanne0:00
33NEDTwan Brusselman (NED)Cycling Team Jo Piels0:00
34NEDPeter Lenderink (NED)Rabobank Development0:00
35FRAHugo Pigeon (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
36ESPCristián Torres Cuenca (ESP)0:00
37NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Metec - TKH0:00
38FRAKévin Le Cunff (FRA)0:00
39FRAClement Mary (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:00
40NEDTom Vermeer (NED)Baby Dump0:00
41FRAAlexandre Pacot (FRA)0:00
42NEDStephan Bakker (NED)Cycling Team Jo Piels0:00
43FRAEnzo Bernard (FRA)Vendée U0:00
44FRAAdrien Carpentier (FRA)0:00
45FRANicolas Primas (FRA)0:00
46BELChristophe Prémont (BEL)Verandas Willems0:00
47NORHaavard Blikra (NOR)Coop - Øster Hus0:00
48FRAArthur Troy (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:00
49ESPAdrian Sainz Murgoitio (ESP)0:00
50BELWouter Leten (BEL)T.Palm - Pole Continental Wallon0:00
51FRAFlavien Maurelet (FRA)0:00
52FRAVictor Gousset (FRA)0:00
53BELJan Logier (BEL)0:00
54FRAGuillaume Gaboriaud (FRA)0:00
55FRAYoän Verardo (FRA)0:00
56FRARemy Rochas (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
57ESPBernat Font Mas (ESP)0:00
58FRAAurélien Doléatto (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
59NZLMichael Vink (NZL)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:00
60FRABaptiste Constantin (FRA)Océane Top 160:00
61BRANicolas Sessler (BRA)0:00
62BELJari Verstraeten (BEL)Verandas Willems0:00
63NEDBob Olieslager (NED)Rabobank Development0:00
64DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)SEG Racing Academy0:00
65FRALucien Capot (FRA)Océane Top 160:00
66BELGuillaume Haag (BEL)T.Palm - Pole Continental Wallon0:00
67FRASébastien Coquil (FRA)0:00
68CHNZhi Hui Jiang (CHN)SEG Racing Academy0:00
69NEDMerijn Korevaar (NED)Rabobank Development0:00
70NEDJasper Hamelink (NED)Metec - TKH0:00
71FRACharles Herbert (FRA)Vendée U0:00
72FRAMatthieu Garnier (FRA)0:00
73FRAChristopher Piry (FRA)0:00
74BELBram Van Broekhoven (BEL)0:00
75ESPRaul Bosch Mogort (ESP)0:00
76NEDAdriaan Janssen (NED)Cycling Team Jo Piels0:00
77FRALéo Danès (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
78FRAMaël Boivin (FRA)0:00
79BELJeroen Pattyn (BEL)0:00
80FRAClément Carisey (FRA)CR4 Chemins/Roanne0:00
81FRAValentin Tortelier (FRA)0:00
82FRAAlexandre Jamet (FRA)CR4 Chemins/Roanne0:00
83FRAMartin Bouédo (FRA)0:00
84NEDHarry Sweering (NED)Baby Dump0:00
85IRLMatthew Teggart (IRL)0:00
86FRAYouenn Mahe (FRA)0:00
87FRAYoann Paillot (FRA)Océane Top 160:00
88FRARodolphe Marié (FRA)0:00
89FRAThomas Denis (FRA)Vendée U0:00
90FRAMathieu Rigolot (FRA)0:00
91NORHenrik Evensen (NOR)0:00
92NORKrister Hagen (NOR)Coop - Øster Hus0:00
93FRALucas Papillon (FRA)CR4 Chemins/Roanne0:00
94NEDBram De Kort (NED)0:00
95NEDMartin Kelderman (NED)0:00
96FRABenjamin Le Montagner (FRA)0:00
97NEDPeter Schulting (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
98FRAYann Botrel (FRA)0:00
99NORAugust Jensen (NOR)Coop - Øster Hus0:00
100FRAGuillaume Gauthier (FRA)0:00
101IRLDaragh O'Mahoney (IRL)0:00
102NEDStef Krul (NED)Metec - TKH0:00
103FRAAlexis Guerin (FRA)0:00
104FRAThomas Warée (FRA)Océane Top 160:00
105IRLSean McKenna (IRL)0:00
106NEDJoris Blokker (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
107IRLMark Dowling (IRL)0:00
108FRAVincent Buguellou (FRA)0:00
109FRACyrille Patoux (FRA)0:00
110FRAFabien Le Breton (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:00
111NEDThijs Van Beusichem (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
112NEDMaarten Junte (NED)0:00
113NEDTwan Van Den Brand (NED)Cycling Team Jo Piels0:00
114FRAFlorian Cam (FRA)0:00
115FRADylan Kowalski (FRA)0:00
116BELThomas Demolder (BEL)0:00
117FRACédric Delaplace (FRA)0:00
118FRAAlexandre Delétang (FRA)Océane Top 160:00
119FRADavid Riviere (FRA)Vendée U0:00
120BELTim De Troyer (BEL)Verandas Willems0:00
121NEDRoy Eefting (NED)0:00
122FRAFlorian Richeux (FRA)0:00
123NEDTijmen Eising (NED)Metec - TKH0:00
124FRABenjamin Pascual (FRA)0:00
125IRLConor Hennebry (IRL)1:30
126BELAuxence Buntinx (BEL)T.Palm - Pole Continental Wallon1:30
127NEDSjors Dekker (NED)1:34
128NEDFabio Jakobsen (NED)SEG Racing Academy1:52
129NEDJustin Timmermans (NED)Baby Dump1:57
130BELBavo Haemels (BEL)T.Palm - Pole Continental Wallon1:57
131FRAGaëtan Lemoine (FRA)3:01
132NORMagnus Børresen (NOR)Coop - Øster Hus3:33
133NOROle Andre Austevoll (NOR)Coop - Øster Hus3:34
134FRAAdrien Mouly (FRA)3:34
135ESTRisto Raid (EST)3:36
136NEDPaul Cremers (NED)5:08
137FRARoman Kohl (FRA)5:08
138NEDBjörn Bakker (NED)5:08
139NEDYannick Detant (NED)SEG Racing Academy6:03
140BELMaxime Vekeman (BEL)T.Palm - Pole Continental Wallon6:03
141FRAWesley Dubedat (FRA)6:03
142FRAFlorian Maitre (FRA)Vendée U6:03
143FRASébastien Piry (FRA)6:03
144FRAAxel Crochard (FRA)8:03
145FRARémi Benarfa (FRA)8:03
146ESPAlain Ramirez Arias (ESP)8:03
147ESPMarkel De La Fuente (ESP)8:03
148BELJan Ghyselinck (BEL)Verandas Willems8:03
149NEDJoey Van Rhee (NED)Cycling Team Jo Piels
150FRAGuillaume Soufflet (FRA)

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 4 - Plouguernevel - Rostrenen - 163 km - 1 Augustus 2016Ontsnapping


1FRAYoann Paillot (FRA)Océane Top 163:58:15
2FRAClément Carisey (FRA)CR4 Chemins/Roanne0:08
3FRAClement Mary (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:08
4BELJenthe Biermans (BEL)SEG Racing Academy0:08
5FRAFrédéric Guillemot (FRA)0:08
6NORAugust Jensen (NOR)Coop - Øster Hus0:08
7FRARemy Rochas (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:08
8NEDDennis Bakker (NED)Parkhotel Valkenburg0:08
9FRAEnzo Bernard (FRA)Vendée U0:08
10NEDTwan Van Den Brand (NED)Cycling Team Jo Piels0:08
11FRAGuillaume Gaboriaud (FRA)0:08
12FRAVictor Tournieroux (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:08
13FRAPaul Sauvage (FRA)CR4 Chemins/Roanne0:08
14IRLMark Downey (IRL)0:08
15FRAMatthieu Garnier (FRA)0:08
16BRANicolas Sessler (BRA)0:08
17FRAJérémy Bescond (FRA)0:08
18FRAHugo Pigeon (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:08
19FRAMelvin Rulliere (FRA)0:08
20IRLMark Dowling (IRL)0:08
21FRAKévin Le Cunff (FRA)0:08
22NEDPeter Schulting (NED)Parkhotel Valkenburg0:08
23FRAAlexis Guerin (FRA)0:08
24NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Metec - TKH0:08
25NORKrister Hagen (NOR)Coop - Øster Hus0:08
26FRAValentin Madouas (FRA)0:08
27FRANicolas Primas (FRA)0:20
28FRAAlexandre Jamet (FRA)CR4 Chemins/Roanne0:20
29FRASébastien Coquil (FRA)0:20
30BELJeroen Pattyn (BEL)0:20
31NZLMichael Vink (NZL)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:20
32FRALucas Papillon (FRA)CR4 Chemins/Roanne0:20
33FRAVincent Buguellou (FRA)0:20
34NEDOscar Riesebeek (NED)Metec - TKH0:27
35BELBram Van Broekhoven (BEL)0:30
36NEDAdriaan Janssen (NED)Cycling Team Jo Piels0:30
37GREStylianos Farantakis (GRE)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:30
38NEDPeter Lenderink (NED)Rabobank Development0:35
39NEDCees Bol (NED)Rabobank Development0:35
40FRAAurélien Daniel (FRA)0:35
41NEDSjors Dekker (NED)0:38
42FRAAlan Riou (FRA)0:41
43BELChristophe Prémont (BEL)Verandas Willems0:43
44NEDTom Vermeer (NED)Baby Dump0:43
45FRAValentin Tortelier (FRA)1:29
46BELDries De Bondt (BEL)Verandas Willems0:09
47NEDJeroen Meijers (NED)Rabobank Development0:09
48FRAVictor Gousset (FRA)1:31
49IRLSean McKenna (IRL)1:31
50FRAAlexandre Pacot (FRA)1:44
51DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)SEG Racing Academy2:15
52FRALéo Danès (FRA)Chambéry Cyclisme Formation2:15
53ESPBernat Font Mas (ESP)2:15
54NOROscar Landa (NOR)Coop - Øster Hus2:15
55BELThomas Demolder (BEL)2:15
56FRAFlorian Cam (FRA)2:23
57FRABaptiste Constantin (FRA)Océane Top 162:23
58NORHenrik Evensen (NOR)2:26
59NEDMartin Kelderman (NED)2:26
60NEDArvid De Kleijn (NED)Cycling Team Jo Piels0:09
61FRACharles Herbert (FRA)Vendée U2:26
62BELNicolas Mertz (BEL)T.Palm - Pole Continental Wallon2:41
63FRAArthur Troy (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon2:48
64ESPRaul Bosch Mogort (ESP)2:48
65NEDStephan Bakker (NED)Cycling Team Jo Piels2:48
66IRLDaragh O'Mahoney (IRL)2:48
67IRLMatthew Teggart (IRL)2:48
68FRAAurélien Doléatto (FRA)Chambéry Cyclisme Formation4:35
69BELTim De Troyer (BEL)Verandas Willems4:46
70BELMaxime Vekeman (BEL)T.Palm - Pole Continental Wallon5:04
71NEDThijs Van Beusichem (NED)Parkhotel Valkenburg5:17
72NEDJoris Blokker (NED)Parkhotel Valkenburg5:17
73NEDMaarten Junte (NED)5:46
74NEDJustin Timmermans (NED)Baby Dump5:46
75FRABenjamin Le Montagner (FRA)6:40
76NEDTijmen Eising (NED)Metec - TKH8:56
77NORHaavard Blikra (NOR)Coop - Øster Hus9:21
78NEDMarco Doets (NED)Baby Dump9:21
79NEDDavy Gunst (NED)Rabobank Development9:21
80FRAAdrien Mouly (FRA)9:32
81FRAMickaël Guichard (FRA)Océane Top 1613:06
82FRABenjamin Pascual (FRA)
83FRAGuillaume Gauthier (FRA)
84FRAValentin Deverchère (FRA)CR4 Chemins/Roanne
85FRARodolphe Marié (FRA)
86FRACédric Delaplace (FRA)
87FRAAxel Crochard (FRA)
88FRAFabien Le Breton (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon
89FRAFlavien Maurelet (FRA)
90FRAMathieu Pellegrin (FRA)
91FRAMathieu Rigolot (FRA)
92NEDJaap Kooijman (NED)
93NEDBjörn Bakker (NED)
94NEDBram De Kort (NED)
95BELJan Logier (BEL)
96BELTom Bosmans (BEL)
97ESPCristián Torres Cuenca (ESP)
98ESPAdrian Sainz Murgoitio (ESP)
99IRLConor Hennebry (IRL)
100FRAYoän Verardo (FRA)
101FRAThomas Warée (FRA)Océane Top 16
102BELGuillaume Haag (BEL)T.Palm - Pole Continental Wallon
103BELAuxence Buntinx (BEL)T.Palm - Pole Continental Wallon
104BELJari Verstraeten (BEL)Verandas Willems
105NEDTwan Brusselman (NED)Cycling Team Jo Piels
106NEDJasper Hamelink (NED)Metec - TKH
107NEDBob Olieslager (NED)Rabobank Development
108NEDMerijn Korevaar (NED)Rabobank Development
109NORMagnus Børresen (NOR)Coop - Øster Hus
110FRAPierre Barbier (FRA)
111FRAAdrien Carpentier (FRA)
112FRALucien Capot (FRA)Océane Top 16
113FRAFlorian Richeux (FRA)
114FRAGaëtan Lemoine (FRA)
115FRAMaël Boivin (FRA)
116FRAYouenn Mahe (FRA)
117FRACyrille Patoux (FRA)
118FRAErwan Corbel (FRA)
119FRAChristopher Piry (FRA)
120FRAFlorian Maitre (FRA)Vendée U
121FRADylan Kowalski (FRA)
122FRAGuillaume Millasseau (FRA)Chambéry Cyclisme Formation

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden