De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Kreiz Breizh Elites - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Kreiz Breizh Elites - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2012

Kreiz Breizh Elites 2012

FrankrijkFrankrijk - 28 Juli 2012 - 30 Juli 2012


Algemeen klassement - 30 Juli 2012


1DENAndré Steensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning05:00:27
2ESTAlo Jakin (EST)VC Rouen 7600:03
3NORJohan Fredrik Ziesler (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
4FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Schullerzt
5FRAQuentin Pacher (FRA)Entente Sud Gascognezt
6NZLMichael James Northey (NZL)Node 4 - Giordana00:06
7FRAYoann Paillot (FRA)zt
8GERRuben Zepuntke (GER)Rabobank Continental Team00:07
9IRLSam Bennett (IRL)An Post - Sean Kelly Team00:11
10FRABenjamin Le Montagner (FRA)zt
11FRAGuillaume Blot (FRA)Bretagne - Schullerzt
12NEDWesley Kreder (NED)Vacansoleil - DCMzt
13POLMarcin Bialoblocki (POL)Node 4 - Giordanazt
14BELStijn Steels (BEL)zt
15NEDSven Van Luijk (NED)Cycling Team Jo Pielszt
16FRARudy Barbier (FRA)zt
17BELEdward Theuns (BEL)zt
18RUSMikhail Akimov (RUS)Itera - Katushazt
19BELBrecht Dhaene (BEL)zt
20FRAAnthony Mira (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
21FRAGael Malacarne (FRA)Bretagne - Schullerzt
22RUSKirill Yatsevich (RUS)zt
23FRAFlorian Sénéchal (FRA)Omega Pharma - Quick Stepzt
24BELAndrew Ydens (BEL)Lotto - Pôle Continental Wallonzt
25FRAOlivier Le Gac (FRA)Brest Iroise Cyclisme 2000zt
26FRADavid Chopin (FRA)zt
27NEDJack Vermeulen (NED)Parkhotel Roodingzt
28RUSMamyr Stash (RUS)zt
29GBRPeter Williams (GBR)Node 4 - Giordanazt
30DENSebastian Lander (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
31FRARomain Leroy (FRA)Océane Top 16zt
32NEDMoreno Hofland (NED)Rabobank Continental Teamzt
33NEDTim Kerkhof (NED)Rucanor - Linezt
34FRAFrédéric Guillemot (FRA)zt
35NEDIvar Slik (NED)Rabobank Continental Teamzt
36DENNiki Ostergaard-Nielsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
37FRAAlexis Guerin (FRA)Entente Sud Gascognezt
38BELGlenn Van De Maele (BEL)zt
39NORSven Erik Bystrøm (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
40FRAYann Botrel (FRA)zt
41BELJeroen Hoorne (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
42DENLasse Bøchman-Larsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
43BELPaco Ghistelinck (BEL)zt
44NEDKobus Hereijgers (NED)zt
45FRAErwan Brenterch (FRA)VC Rouen 76zt
46NORHaavard Blikra (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
47FRAThibault Huche (FRA)VC Rouen 76zt
48NEDBart Harmsen (NED)Rucanor - Linezt
49BELDimitri Peyskens (BEL)zt
50FRAStévan Masse (FRA)zt
51BELEvert Vanneste (BEL)zt
52FRAThomas Auber (FRA)zt
53FRAMathieu Pleyen (FRA)zt
54FRAGuillaume Louyest (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
55FRAMarc Staelen (FRA)Océane Top 16zt
56IRLJack Wilson (IRL)zt
57RUSAlexander Grigoriev (RUS)Itera - Katushazt
58AZEKirill Pozdnyakov (AZE)zt
59IRLPhilip Lavery (IRL)Node 4 - Giordanazt
60FRAGeoffrey Millour (FRA)Brest Iroise Cyclisme 2000zt
61BELChristophe Sleurs (BEL)zt
62FRAMaxime Cam (FRA)zt
63NEDSander Oostlander (NED)Cycling Team Jo Pielszt
64BELIan Vansumere (BEL)Lotto - Pôle Continental Wallonzt
65IRLSean Patrick Downey (IRL)An Post - Sean Kelly Teamzt
66FRAVincent Ragot (FRA)zt
67FRASébastien Coquil (FRA)zt
68FRASylvain Blanquefort (FRA)Océane Top 16zt
69GERRick Zabel (GER)Rabobank Continental Teamzt
70NEDDaan De Groot (NED)Rucanor - Linezt
71BELNiels Nachtergaele (BEL)zt
72FRASylvain Pandelé (FRA)Océane Top 16zt
73GBRMathew Cronshaw (GBR)Node 4 - Giordanazt
74FRAAntoine Loreau (FRA)zt
75NEDDylan Van Baarle (NED)Rabobank Continental Teamzt
76BELKjell Van Driessche (BEL)Landbouwkredietzt
77NEDBarry Hulzebos (NED)Rucanor - Linezt
78FRAMathieu Halleguen (FRA)Bretagne - Schullerzt
79FRAClément Saint-Martin (FRA)zt
80FRADamien Le Fustec (FRA)Océane Top 16zt
81DENMichael Valgren Andersen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
82FRAJulien Jegou (FRA)Brest Iroise Cyclisme 2000zt
83FRACédric Delaplace (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
84MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)zt
85FRAJohan Le Bon (FRA)Bretagne - Schullerzt
86FRAErwan Corbel (FRA)Cofidiszt
87FRAAnthony Vignes (FRA)Brest Iroise Cyclisme 2000zt
88NORFilip Eidsheim (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
89NEDJasper Hamelink (NED)Vacansoleil - DCMzt
90FRAKévin Sadoudi (FRA)zt
91FRAEmmanuel Keo (FRA)Saur - Sojasunzt
92RUSRoman Katyrin (RUS)zt
93FRAFabrice Seigneur (FRA)zt
94FRARomain Le Roux (FRA)Brest Iroise Cyclisme 2000zt
95FRAAlexis Gougeard (FRA)Véranda Rideau 72zt
96FRAFrédéric Rangée (FRA)VC Rouen 76zt
97FRAEric Berthou (FRA)Bretagne - Schullerzt
98FRAEnric Lebars (FRA)zt
99FRAPierre Comet (FRA)Entente Sud Gascognezt
100BELThomas Wertz (BEL)Lotto - Pôle Continental Wallonzt
101BOLPiter Campero Villaroel (BOL)zt
102FRAJohann Rigoulay (FRA)VC Rouen 76zt
103FRAStéphane Reimherr (FRA)Entente Sud Gascognezt
104NEDLars Van De Vall (NED)Rucanor - Linezt
105FRAStéphane Lebreton (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
106FRAYann Le Burel (FRA)zt
107GBRJames Moss (GBR)Node 4 - Giordanazt
108LATJanis Dakteris (LAT)Lotto - Pôle Continental Wallonzt
109IRLAaron Buggle (IRL)zt
110NEDBob Martens (NED)Parkhotel Roodingzt
111NEDSierk-Jan De Haan (NED)Cycling Team Jo Pielszt
112JAPTakayuki Abe (JAP)Parkhotel Roodingzt
113IRLRonan McLaughlin (IRL)An Post - Sean Kelly Teamzt
114DENPatrick Clausen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
115IRLPeter Hawkins (IRL)IG - Sigma Sportzt
116FRAChristopher De Souza (FRA)zt
117TUNHoussam Nasri (TUN)Nationaal Team Van Tunesië01:58
118FRAYoann Corbihan (FRA)03:12
119FRASimon Le Guével (FRA)03:29
120CIVIssiaka Cissé (CIV)zt
121NORFredrik Strand Galta (NOR)Oster Hus - Ridley10:29
122FRAWilliam Le Corre (FRA)zt
123BELJoris Cornet (BEL)Lotto - Pôle Continental Wallon12:27
124NAMTill Drobisch (NAM)12:34
125NEDTwan Brusselman (NED)Rucanor - Linezt
126NEDGeert Van Der Weijst (NED)Cycling Team Jo Piels12:38
127FRAFlorent Gougeard (FRA)13:22
128NEDJaap Kooijman (NED)Parkhotel Roodingzt
129FRAStéven Le Vessier (FRA)15:43
130FRASimon Gouedard (FRA)16:48
131FRAVincent Colas (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
132FRAChristophe Balannec (FRA)Brest Iroise Cyclisme 2000zt
133FRAYoän Verardo (FRA)Entente Sud Gascognezt
134ESPJon Pardo Abarzuza (ESP)Entente Sud Gascognezt
135FRAAlexis Carlin (FRA)zt
136NEDKoen Bouwman (NED)Parkhotel Roodingzt
137NEDSteven Lammertink (NED)Cycling Team Jo Pielszt
138RUSKonstantin Kuperasov (RUS)22:58
139FRADavid Boutville (FRA)VC Rouen 76zt

Etappe 1 - Calanhel - Plouray - 198,8 km - 28 Juli 2012Sprint


1DENAndré Steensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning05:00:27
2ESTAlo Jakin (EST)VC Rouen 7600:03
3NORJohan Fredrik Ziesler (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
4FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Schullerzt
5FRAQuentin Pacher (FRA)Entente Sud Gascognezt
6NZLMichael James Northey (NZL)Node 4 - Giordana00:06
7FRAYoann Paillot (FRA)zt
8GERRuben Zepuntke (GER)Rabobank Continental Team00:07
9IRLSam Bennett (IRL)An Post - Sean Kelly Team00:11
10FRABenjamin Le Montagner (FRA)zt
11FRAGuillaume Blot (FRA)Bretagne - Schullerzt
12NEDWesley Kreder (NED)Vacansoleil - DCMzt
13POLMarcin Bialoblocki (POL)Node 4 - Giordanazt
14BELStijn Steels (BEL)zt
15NEDSven Van Luijk (NED)Cycling Team Jo Pielszt
16FRARudy Barbier (FRA)zt
17BELEdward Theuns (BEL)zt
18RUSMikhail Akimov (RUS)Itera - Katushazt
19BELBrecht Dhaene (BEL)zt
20FRAAnthony Mira (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
21FRAGael Malacarne (FRA)Bretagne - Schullerzt
22RUSKirill Yatsevich (RUS)zt
23FRAFlorian Sénéchal (FRA)Omega Pharma - Quick Stepzt
24BELAndrew Ydens (BEL)Lotto - Pôle Continental Wallonzt
25FRAOlivier Le Gac (FRA)Brest Iroise Cyclisme 2000zt

Etappe 2 - Carhaix - Cleden Poher - 12,7 km - 29 Juli 2012Individuele Tijdrit


1DENAndré Steensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning00:16:38
2FRAAlexis Gougeard (FRA)Véranda Rideau 7200:10
3FRAYoann Paillot (FRA)zt
4FRAJohan Le Bon (FRA)Bretagne - Schuller00:11
5DENMichael Valgren Andersen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning00:15
6NEDDylan Van Baarle (NED)Rabobank Continental Teamzt
7IRLSean Patrick Downey (IRL)An Post - Sean Kelly Team00:16
8NEDSander Oostlander (NED)Cycling Team Jo Piels00:17
9NEDMoreno Hofland (NED)Rabobank Continental Team00:19
10DENLasse Bøchman-Larsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning00:21
11NEDJasper Hamelink (NED)Vacansoleil - DCM00:22
12FRAOlivier Le Gac (FRA)Brest Iroise Cyclisme 200000:23
13BELEdward Theuns (BEL)00:25
14RUSKirill Yatsevich (RUS)00:28
15FRAChristopher De Souza (FRA)00:29
16BELJeroen Hoorne (BEL)Omega Pharma - Quick Step00:32
17FRAFlorian Sénéchal (FRA)Omega Pharma - Quick Stepzt
18FRAAlexis Guerin (FRA)Entente Sud Gascognezt
19BELStijn Steels (BEL)00:34
20RUSAlexander Grigoriev (RUS)Itera - Katusha00:36
21NORHaavard Blikra (NOR)Oster Hus - Ridley00:41
22BELKjell Van Driessche (BEL)Landbouwkrediet00:42
23GERRuben Zepuntke (GER)Rabobank Continental Team00:43
24GBRPeter Williams (GBR)Node 4 - Giordana00:45
25ESTAlo Jakin (EST)VC Rouen 76zt

Etappe 3 - Plouguernével - Ploerdut - 102,4 km - 29 Juli 2012Sprint


1FRAErwan Corbel (FRA)Cofidis02:58:23
2FRABenjamin Le Montagner (FRA)00:02
3NEDMoreno Hofland (NED)Rabobank Continental Teamzt
4GBRPeter Williams (GBR)Node 4 - Giordanazt
5FRAGuillaume Blot (FRA)Bretagne - Schullerzt
6FRAChristophe Balannec (FRA)Brest Iroise Cyclisme 2000zt
7NEDGeert Van Der Weijst (NED)Cycling Team Jo Pielszt
8NEDWesley Kreder (NED)Vacansoleil - DCMzt
9NORSven Erik Bystrøm (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
10BELEdward Theuns (BEL)zt
11BELJeroen Hoorne (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
12RUSMamyr Stash (RUS)zt
13FRARudy Barbier (FRA)zt
14RUSMikhail Akimov (RUS)Itera - Katushazt
15NORFilip Eidsheim (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
16FRAThibault Huche (FRA)VC Rouen 76zt
17FRAFlorian Sénéchal (FRA)Omega Pharma - Quick Stepzt
18FRAFrédéric Guillemot (FRA)zt
19FRASylvain Blanquefort (FRA)Océane Top 16zt
20BELPaco Ghistelinck (BEL)zt
21NEDSven Van Luijk (NED)Cycling Team Jo Pielszt
22ESTAlo Jakin (EST)VC Rouen 76zt
23NORHaavard Blikra (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
24NEDJasper Hamelink (NED)Vacansoleil - DCMzt
25POLMarcin Bialoblocki (POL)Node 4 - Giordanazt

Etappe 4 - Carhaix - Rostrenen - 169,1 km - 30 Juli 2012Ontsnapping


1NEDMoreno Hofland (NED)Rabobank Continental Team04:02:42
2FRAFlorian Sénéchal (FRA)Omega Pharma - Quick Step00:03
3FRABenjamin Le Montagner (FRA)00:06
4FRAEmmanuel Keo (FRA)Saur - Sojasunzt
5FRAFrédéric Guillemot (FRA)zt
6FRAMaxime Cam (FRA)zt
7GBRPeter Williams (GBR)Node 4 - Giordanazt
8ESPJon Pardo Abarzuza (ESP)Entente Sud Gascognezt
9FRADavid Chopin (FRA)zt
10LATJanis Dakteris (LAT)Lotto - Pôle Continental Wallonzt
11NEDGeert Van Der Weijst (NED)Cycling Team Jo Pielszt
12FRAErwan Brenterch (FRA)VC Rouen 76zt
13NEDSven Van Luijk (NED)Cycling Team Jo Pielszt
14NORFilip Eidsheim (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
15FRAChristopher De Souza (FRA)zt
16FRAOlivier Le Gac (FRA)Brest Iroise Cyclisme 2000zt
17POLMarcin Bialoblocki (POL)Node 4 - Giordanazt
18FRAAlexis Gougeard (FRA)Véranda Rideau 72zt
19BELDimitri Peyskens (BEL)zt
20RUSAlexander Grigoriev (RUS)Itera - Katushazt
21BELAndrew Ydens (BEL)Lotto - Pôle Continental Wallonzt
22BELEvert Vanneste (BEL)zt
23FRAGael Malacarne (FRA)Bretagne - Schullerzt
24FRAJohan Le Bon (FRA)Bretagne - Schullerzt
25RUSMikhail Akimov (RUS)Itera - Katushazt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden