De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Rhône-Alpes Isère Tour - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Rhône-Alpes Isère Tour - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2018

Rhône-Alpes Isère Tour 2018

FrankrijkFrankrijk - 3 Mei 2018 - 6 Mei 2018


Algemeen klassement - 6 Mei 2018


1AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Wels14:54:35
2DENNiklas Larsen (DEN)Virtuzt
3BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:09
4AUTMarkus Eibegger (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:12
5CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:22
6FRAJimmy Raibaud (FRA)0:24
7ITAFilippo Fortin (ITA)Felbermayr - Simplon Wels0:25
8SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil0:26
9USAMatteo Jorgenson (USA)Jelly Belly - Maxxis0:27
10NEDJasper De Laat (NED)Metec - TKH0:28
11ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:31
12AUSChris Harper (AUS)Bennelong - SwissWellness0:31
13FRASimon Buttner (FRA)0:32
14FRAGeoffrey Bouchard (FRA)0:32
15FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:34
16FRAFlorent Pereira (FRA)0:35
17ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:35
18FINJaakko Hänninen (FIN)0:35
19BELOlivier Pardini (BEL)Differdange - Lösch0:35
20FRARomain Guillot (FRA)0:35
21LIEGordian Banzer (LIE)Akros - Renfer0:35
22LUXKevin Geniets (LUX)Chambéry Cyclisme Formation0:35
23ITAAntonio Di Sante (ITA)0:35
24ITAMirko Trosino (ITA)0:35
25SLOJanez Brajkovic (SLO)0:35
26FRALucas Papillon (FRA)0:35
27SLOJure Golcer (SLO)Adria Mobil0:43
28ITAMichele Gazzarra (ITA)Sangemini - MG.Kvis - Vega0:46
29FRAEddy Fine (FRA)0:48
30NORSindre Skjøstad Lunke (NOR)Fortuneo - Oscaro1:05
31DENJesper Schultz (DEN)Virtu1:05
32FRAPierre Almeida (FRA)1:10
33GERLouis Leinau (GER)Sauerland NRW - Henley & Partners1:15
34FRANicolas Prodhomme (FRA)Chambéry Cyclisme Formation1:16
35USAConor Schunk (USA)CCB Foundation - Sicleri1:52
36SUIJustin Paroz (SUI)Akros - Renfer1:52
37SUIDimitri Bussard (SUI)2:45
38ITADavide Gabburo (ITA)Amore e Vita - Prodir2:55
39SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil3:33
40ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM3:49
41SUIRobin Froidevaux (SUI)Akros - Renfer3:57
42AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Wels3:57
43SUIJan Rüttimann (SUI)Akros - Renfer3:57
44FRAClément Carisey (FRA)4:04
45FRAMaxime Jarnet (FRA)4:24
46FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondiale6:00
47FRARomain Le Roux (FRA)Fortuneo - Oscaro8:06
48BULNikolai Mihailov (BUL)Delko - Marseille Provence KTM8:06
49FRASimon Guglielmi (FRA)11:34
50FRASandy Dujardin (FRA)11:54
51ITANicola Gaffurini (ITA)Sangemini - MG.Kvis - Vega11:54
52AUSDylan Sunderland (AUS)Bennelong - SwissWellness11:54
53AUTDaniel Lehner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels11:54
54FRALouis Richard (FRA)11:54
55FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Oscaro11:54
56AUSScott Bowden (AUS)Bennelong - SwissWellness12:11
57NEDDylan Bouwmans (NED)Metec - TKH12:14
58NZLJoseph Cooper (NZL)Bennelong - SwissWellness13:01
59FRAFlorian Dumourier (FRA)13:08
60FRAAnthony Jullien (FRA)Chambéry Cyclisme Formation13:17
61FRALéo Boileau (FRA)13:18
62NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Metec - TKH15:37
63FRAJulien Trarieux (FRA)Delko - Marseille Provence KTM16:07
64SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil16:07
65DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Virtu16:07
66NEDThijs De Lange (NED)Metec - TKH18:12
67RSABrendon Davids (RSA)Bennelong - SwissWellness19:04
68RWAJoseph Areruya (RWA)Dimension Data - Qhubeka20:09
69FRAMaxime Roger (FRA)20:30
70ESTKarl Patrick Lauk (EST)21:04
71FRAMaxime Daniel (FRA)Fortuneo - Oscaro21:10
72GERAaron Grosser (GER)Sauerland NRW - Henley & Partners21:10
73BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert21:10
74CHIArnold Cristobal Olavarria Abarca (CHI)21:10
75SUIReto Müller (SUI)Chambéry Cyclisme Formation21:10
76HUNBalázs Rózsa (HUN)Differdange - Lösch21:10
77GERFelix Intra (GER)Sauerland NRW - Henley & Partners21:10
78ITANiccolò Salvietti (ITA)Sangemini - MG.Kvis - Vega21:10
79ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobert21:10
80NEDJasper Hamelink (NED)Metec - TKH21:10
81NEDJelle Nieuwpoort (NED)Metec - TKH21:34
82GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobert22:06
83DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Virtu22:06
84DENTorkil Veyhe (DEN)Virtu24:00
85FRAYannis Yssaad (FRA)Caja Rural - Seguros RGA25:55
86FRATony Lemler (FRA)26:05
87FRAFlorent Teghillo (FRA)26:05
88LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTM26:10
89FRAClement Russo (FRA)Fortuneo - Oscaro26:52
90FRAAurélien Lionnet (FRA)28:26
91USAJustin Oien (USA)Caja Rural - Seguros RGA30:34
92FRAPierre Bonnet (FRA)30:35
93AUSSean Lake (AUS)Bennelong - SwissWellness34:09

Etappe 1 - Charvieu-Chavagneux - Châteauvilain - 143 km - 3 Mei 2018Medium berg


1DENNiklas Larsen (DEN)Virtu3:30:03
2BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:02
3AUTMarkus Eibegger (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:04
4CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:06
5SUIColin Stüssi (SUI)Amore e Vita - Prodir0:06
6AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:06
7FRAGeoffrey Bouchard (FRA)0:06
8FRAVictor Lafay (FRA)Cofidis0:06
9USAMatteo Jorgenson (USA)Jelly Belly - Maxxis0:11
10SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil0:13
11FRANicolas Prodhomme (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:15
12ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:15
13BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:17
14FRAJimmy Raibaud (FRA)0:17
15NEDJasper De Laat (NED)Metec - TKH0:17
16NORSindre Skjøstad Lunke (NOR)Fortuneo - Oscaro0:19
17FRASimon Buttner (FRA)0:19
18ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:19
19FRAFlorent Pereira (FRA)0:19
20LUXKevin Geniets (LUX)Chambéry Cyclisme Formation0:19
21BELOlivier Pardini (BEL)Differdange - Lösch0:19
22FINJaakko Hänninen (FIN)0:19
23SUIJoel Suter (SUI)Akros - Renfer0:19
24NZLJoseph Cooper (NZL)Bennelong - SwissWellness0:19
25SUIRobin Froidevaux (SUI)Akros - Renfer0:19
26ITANicola Gaffurini (ITA)Sangemini - MG.Kvis - Vega0:19
27FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondiale0:19
28ITAAntonio Di Sante (ITA)0:19
29FRAMaxime Jarnet (FRA)0:19
30ESPJosu Zabala (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:19
31SUIDimitri Bussard (SUI)0:19
32LIEGordian Banzer (LIE)Akros - Renfer0:19
33FRASimon Guglielmi (FRA)0:19
34SLOJure Golcer (SLO)Adria Mobil0:19
35ITAFilippo Fortin (ITA)Felbermayr - Simplon Wels0:19
36AUTDaniel Lehner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:19
37ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:19
38FRAAlexandre Jamet (FRA)0:19
39DENJesper Schultz (DEN)Virtu0:19
40AUSDylan Sunderland (AUS)Bennelong - SwissWellness0:19
41SLOJanez Brajkovic (SLO)0:19
42AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:19
43ITAMirko Trosino (ITA)0:19
44ITAMarco Bernardinetti (ITA)Amore e Vita - Prodir0:19
45USAConor Schunk (USA)CCB Foundation - Sicleri0:19
46FRAAurélien Lionnet (FRA)0:19
47FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Oscaro0:19
48FRALucas Papillon (FRA)0:19
49FRARomain Guillot (FRA)0:19
50FRASandy Dujardin (FRA)0:19
51FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:19
52FRAPierre Almeida (FRA)0:32
53ITAMichele Gazzarra (ITA)Sangemini - MG.Kvis - Vega0:32
54FRAEddy Fine (FRA)0:32
55FRALucas Laubal (FRA)0:35
56FRARomain Faussurier (FRA)0:35
57BELSten Van Gucht (BEL)0:38
58FRALouis Richard (FRA)0:19
59NEDDylan Bouwmans (NED)Metec - TKH0:39
60LUXJan 'Drago' Petelin (LUX)Differdange - Lösch0:47
61SUIJan Rüttimann (SUI)Akros - Renfer0:50
62GERLouis Leinau (GER)Sauerland NRW - Henley & Partners0:50
63FRAClément Carisey (FRA)0:55
64BULNikolai Mihailov (BUL)Delko - Marseille Provence KTM1:15
65FRALéo Boileau (FRA)1:43
66SUIJustin Paroz (SUI)Akros - Renfer0:19
67SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil1:49
68FRAFlorian Dumourier (FRA)2:18
69FRATao Quéméré (FRA)2:43
70ITADavide Gabburo (ITA)Amore e Vita - Prodir2:43
71FRAAnthony Jullien (FRA)Chambéry Cyclisme Formation2:43
72AUSScott Bowden (AUS)Bennelong - SwissWellness2:43
73NEDThijs De Lange (NED)Metec - TKH2:43
74AUSChris Harper (AUS)Bennelong - SwissWellness0:19
75DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Virtu4:32
76DENTorkil Veyhe (DEN)Virtu4:32
77SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil4:32
78FRAJulien Trarieux (FRA)Delko - Marseille Provence KTM4:32
79FRARomain Le Roux (FRA)Fortuneo - Oscaro7:29
80FRAPierre Bonnet (FRA)7:29
81RSABrendon Davids (RSA)Bennelong - SwissWellness7:29
82FRAMaxime Roger (FRA)8:55
83BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobert9:35
84FRAMaxime Daniel (FRA)Fortuneo - Oscaro9:35
85FRAClement Russo (FRA)Fortuneo - Oscaro9:35
86AUSScott Reynolds (AUS)9:35
87FRALoïc Rolland (FRA)9:35
88GERPer Münstermann (GER)Sauerland NRW - Henley & Partners9:35
89BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert9:35
90FRAFlorent Teghillo (FRA)9:35
91ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobert9:35
92GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobert9:35
93FRASimon Verger (FRA)Chambéry Cyclisme Formation9:35
94ESTKarl Patrick Lauk (EST)9:35
95USAJustin Oien (USA)Caja Rural - Seguros RGA9:35
96LUXRaphaël Kockelmann (LUX)Differdange - Lösch9:35
97USAEric Voigt (USA)Baguet - Miba - Indulek - Derito9:35
98GERAaron Grosser (GER)Sauerland NRW - Henley & Partners9:35
99FRATony Lemler (FRA)9:35
100HUNBalázs Rózsa (HUN)Differdange - Lösch9:35
101DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Virtu9:35
102ITAAttilio Viviani (ITA)Sangemini - MG.Kvis - Vega9:35
103SUIReto Müller (SUI)Chambéry Cyclisme Formation9:35
104ITANiccolò Salvietti (ITA)Sangemini - MG.Kvis - Vega9:35
105RWAJoseph Areruya (RWA)Dimension Data - Qhubeka9:35
106ITAMatteo Draperi (ITA)9:35
107GERFelix Intra (GER)Sauerland NRW - Henley & Partners9:35
108CHIArnold Cristobal Olavarria Abarca (CHI)9:35
109GERViktor Müller (GER)Sauerland NRW - Henley & Partners9:35
110FRAYannis Yssaad (FRA)Caja Rural - Seguros RGA9:35
111NEDJelle Nieuwpoort (NED)Metec - TKH9:35
112LUXLarry Valvasori (LUX)Differdange - Lösch9:35
113AUSSean Lake (AUS)Bennelong - SwissWellness9:35
114ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros RGA9:35
115GERJonas Härtig (GER)Sauerland NRW - Henley & Partners9:35
116USACole Davis (USA)Hagens Berman - Axeon9:35
117USAGage Hecht (USA)Aevolo9:35
118NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Metec - TKH9:35
119NEDJasper Hamelink (NED)Metec - TKH9:35
120FRAFabien Canal (FRA)9:35
121FRAValentin Lacroix (FRA)9:35
122LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTM14:03
123FRAFrancis Genetier (FRA)14:03
124ALBIltjan Nika (ALB)Amore e Vita - Prodir14:16
125LUXIvan Centrone (LUX)Differdange - Lösch19:06
126SUILois Dufaux (SUI)Akros - Renfer
127AUSJake Klajnblat (AUS)
128LATMaris Bogdanovics (LAT)Amore e Vita - Prodir

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Aéroport de Lyon-Saint-Exupéry - Saint-Bonnet-de-Mure - 142 km - 4 Mei 2018Sprint


1ITAFilippo Fortin (ITA)Felbermayr - Simplon Wels3:20:52
2FRAJimmy Raibaud (FRA)zt
3BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
4FRASimon Guglielmi (FRA)zt
5FRAMaxime Daniel (FRA)Fortuneo - Oscarozt
6DENNiklas Larsen (DEN)Virtuzt
7FRAJulien Trarieux (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
8FRAFlorent Pereira (FRA)zt
9NEDJasper De Laat (NED)Metec - TKHzt
10FRARomain Guillot (FRA)zt
11GERAaron Grosser (GER)Sauerland NRW - Henley & Partnerszt
12SUIColin Stüssi (SUI)Amore e Vita - Prodirzt
13LUXJan 'Drago' Petelin (LUX)Differdange - Löschzt
14FRASimon Buttner (FRA)zt
15ITADavide Gabburo (ITA)Amore e Vita - Prodirzt
16SUIRobin Froidevaux (SUI)Akros - Renferzt
17SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobilzt
18FRAMaxime Jarnet (FRA)zt
19ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Delko - Marseille Provence KTMzt
20AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
21ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros RGAzt
22NEDJasper Hamelink (NED)Metec - TKHzt
23FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondialezt
24FINJaakko Hänninen (FIN)zt
25ITAAntonio Di Sante (ITA)zt
26FRAFabien Canal (FRA)zt
27ITANicola Gaffurini (ITA)Sangemini - MG.Kvis - Vegazt
28ITAAttilio Viviani (ITA)Sangemini - MG.Kvis - Vegazt
29SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobilzt
30CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
31ESTKarl Patrick Lauk (EST)zt
32NORSindre Skjøstad Lunke (NOR)Fortuneo - Oscarozt
33CHIArnold Cristobal Olavarria Abarca (CHI)zt
34FRAClément Carisey (FRA)zt
35ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros RGAzt
36LIEGordian Banzer (LIE)Akros - Renferzt
37ITAMichele Gazzarra (ITA)Sangemini - MG.Kvis - Vegazt
38AUSScott Reynolds (AUS)
39ALBIltjan Nika (ALB)Amore e Vita - Prodir
40LUXIvan Centrone (LUX)Differdange - Lösch
41USACole Davis (USA)Hagens Berman - Axeon
42FRAVictor Lafay (FRA)Cofidis
43FRAValentin Lacroix (FRA)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Vaulx Milieu - Saint-Maurice-l'Exil - 171 km - 5 Mei 2018Ontsnapping


1AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Wels4:15:40
2BULNikolai Mihailov (BUL)Delko - Marseille Provence KTM0:08
3AUSChris Harper (AUS)Bennelong - SwissWellness0:09
4BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:09
5ITAFilippo Fortin (ITA)Felbermayr - Simplon Wels0:09
6BELOlivier Pardini (BEL)Differdange - Lösch0:09
7AUTMarkus Eibegger (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:09
8FRASimon Buttner (FRA)0:09
9ITADavide Gabburo (ITA)Amore e Vita - Prodir0:09
10NEDJasper De Laat (NED)Metec - TKH0:09
11FRAFlorent Pereira (FRA)0:09
12FRARomain Le Roux (FRA)Fortuneo - Oscaro0:09
13SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil0:09
14ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:09
15FRAEddy Fine (FRA)0:09
16ITAMichele Gazzarra (ITA)Sangemini - MG.Kvis - Vega0:09
17FRARomain Guillot (FRA)0:09
18FRAJimmy Raibaud (FRA)0:09
19CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:09
20BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:09
21FINJaakko Hänninen (FIN)0:09
22DENNiklas Larsen (DEN)Virtu0:09
23USAMatteo Jorgenson (USA)Jelly Belly - Maxxis0:09
24AUSScott Bowden (AUS)Bennelong - SwissWellness0:09
25SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil0:09
26ITAMirko Trosino (ITA)0:09
27LIEGordian Banzer (LIE)Akros - Renfer0:09
28ITAAntonio Di Sante (ITA)0:09
29LUXKevin Geniets (LUX)Chambéry Cyclisme Formation0:09
30SLOJanez Brajkovic (SLO)0:09
31ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:09
32FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:09
33FRALucas Papillon (FRA)0:09
34SLOJure Golcer (SLO)Adria Mobil0:17
35GERLouis Leinau (GER)Sauerland NRW - Henley & Partners0:18
36FRAGeoffrey Bouchard (FRA)0:20
37FRAClément Carisey (FRA)0:20
38ESPJosu Zabala (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:27
39DENJesper Schultz (DEN)Virtu0:39
40NORSindre Skjøstad Lunke (NOR)Fortuneo - Oscaro0:39
41FRAPierre Almeida (FRA)0:44
42FRANicolas Prodhomme (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:54
43USAConor Schunk (USA)CCB Foundation - Sicleri1:26
44SUIJustin Paroz (SUI)Akros - Renfer1:26
45FRATao Quéméré (FRA)2:17
46FRAMaxime Jarnet (FRA)2:19
47SUIDimitri Bussard (SUI)2:19
48SUIJoel Suter (SUI)Akros - Renfer3:31
49AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Wels3:31
50SUIRobin Froidevaux (SUI)Akros - Renfer3:31
51SUIJan Rüttimann (SUI)Akros - Renfer3:31
52FRAAlexandre Jamet (FRA)3:31
53ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM3:31
54FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondiale5:34
55NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Metec - TKH5:55
56ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros RGA10:27
57NZLJoseph Cooper (NZL)Bennelong - SwissWellness10:27
58RWAJoseph Areruya (RWA)Dimension Data - Qhubeka10:27
59FRAAnthony Jullien (FRA)Chambéry Cyclisme Formation10:27
60FRAFlorian Dumourier (FRA)10:43
61FRASimon Guglielmi (FRA)11:08
62DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Virtu11:28
63LUXLarry Valvasori (LUX)Differdange - Lösch11:28
64DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Virtu11:28
65GERFelix Intra (GER)Sauerland NRW - Henley & Partners11:28
66DENTorkil Veyhe (DEN)Virtu11:28
67AUTDaniel Lehner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels11:28
68FRALoïc Rolland (FRA)11:28
69FRALéo Boileau (FRA)11:28
70RSABrendon Davids (RSA)Bennelong - SwissWellness11:28
71LUXRaphaël Kockelmann (LUX)Differdange - Lösch11:28
72HUNBalázs Rózsa (HUN)Differdange - Lösch11:28
73ITAAttilio Viviani (ITA)Sangemini - MG.Kvis - Vega11:28
74AUSDylan Sunderland (AUS)Bennelong - SwissWellness11:28
75ITANiccolò Salvietti (ITA)Sangemini - MG.Kvis - Vega11:28
76FRALouis Richard (FRA)11:28
77SUIReto Müller (SUI)Chambéry Cyclisme Formation11:28
78ITAMarco Bernardinetti (ITA)Amore e Vita - Prodir11:28
79FRAMaxime Daniel (FRA)Fortuneo - Oscaro11:28
80ITANicola Gaffurini (ITA)Sangemini - MG.Kvis - Vega11:28
81FRAYannis Yssaad (FRA)Caja Rural - Seguros RGA11:28
82FRASandy Dujardin (FRA)11:28
83FRAClement Russo (FRA)Fortuneo - Oscaro11:28
84FRATony Lemler (FRA)11:28
85FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Oscaro11:28
86FRAMaxime Roger (FRA)11:28
87FRAFabien Canal (FRA)11:28
88FRAJulien Trarieux (FRA)Delko - Marseille Provence KTM11:28
89GERAaron Grosser (GER)Sauerland NRW - Henley & Partners11:28
90GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobert11:28
91ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobert11:28
92NEDJelle Nieuwpoort (NED)Metec - TKH11:28
93BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert11:28
94NEDJasper Hamelink (NED)Metec - TKH11:28
95NEDDylan Bouwmans (NED)Metec - TKH11:28
96CHIArnold Cristobal Olavarria Abarca (CHI)11:28
97ESTKarl Patrick Lauk (EST)11:28
98FRAFlorent Teghillo (FRA)11:28
99FRALucas Laubal (FRA)11:28
100LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTM11:28
101SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil11:28
102LUXJan 'Drago' Petelin (LUX)Differdange - Lösch11:54
103BELSten Van Gucht (BEL)11:57
104SUIColin Stüssi (SUI)Amore e Vita - Prodir13:35
105FRAPierre Bonnet (FRA)13:43
106FRAAurélien Lionnet (FRA)13:43
107GERViktor Müller (GER)Sauerland NRW - Henley & Partners13:43
108USAJustin Oien (USA)Caja Rural - Seguros RGA13:43
109NEDThijs De Lange (NED)Metec - TKH13:43
110USAEric Voigt (USA)Baguet - Miba - Indulek - Derito13:43
111AUSSean Lake (AUS)Bennelong - SwissWellness13:43
112FRASimon Verger (FRA)Chambéry Cyclisme Formation13:43
113FRAFrancis Genetier (FRA)17:47
114FRARomain Faussurier (FRA)20:44
115GERJonas Härtig (GER)Sauerland NRW - Henley & Partners
116BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobert
117ITAMatteo Draperi (ITA)
118GERPer Münstermann (GER)Sauerland NRW - Henley & Partners

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Bourgoin-Jallieu - Charvieu-Chavagneux - 171 km - 6 Mei 2018Sprint


1FRAYannis Yssaad (FRA)Caja Rural - Seguros RGA3:48:07
2ESTKarl Patrick Lauk (EST)zt
3ITADavide Gabburo (ITA)Amore e Vita - Prodirzt
4GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobertzt
5FRAJimmy Raibaud (FRA)zt
6FRASimon Buttner (FRA)zt
7GERAaron Grosser (GER)Sauerland NRW - Henley & Partnerszt
8SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobilzt
9FRASandy Dujardin (FRA)zt
10FRAMaxime Daniel (FRA)Fortuneo - Oscarozt
11FRAJulien Trarieux (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
12AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
13DENNiklas Larsen (DEN)Virtuzt
14CHIArnold Cristobal Olavarria Abarca (CHI)zt
15BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
16SUIReto Müller (SUI)Chambéry Cyclisme Formationzt
17ITAFilippo Fortin (ITA)Felbermayr - Simplon Welszt
18FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondialezt
19CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
20NEDJasper De Laat (NED)Metec - TKHzt
21USAMatteo Jorgenson (USA)Jelly Belly - Maxxiszt
22SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobilzt
23FINJaakko Hänninen (FIN)zt
24FRAFlorent Pereira (FRA)zt
25ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros RGAzt
26LIEGordian Banzer (LIE)Akros - Renferzt
27LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTMzt
28LUXKevin Geniets (LUX)Chambéry Cyclisme Formationzt
29BELOlivier Pardini (BEL)Differdange - Löschzt
30SUIRobin Froidevaux (SUI)Akros - Renferzt
31FRANicolas Prodhomme (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
32AUSChris Harper (AUS)Bennelong - SwissWellnesszt
33NORSindre Skjøstad Lunke (NOR)Fortuneo - Oscarozt
34ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros RGAzt
35FRATony Lemler (FRA)zt
36RSABrendon Davids (RSA)Bennelong - SwissWellnesszt
37ITAMirko Trosino (ITA)zt
38FRAAnthony Jullien (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
39NEDDylan Bouwmans (NED)Metec - TKHzt
40FRARomain Guillot (FRA)zt
41SUIJustin Paroz (SUI)Akros - Renferzt
42ITANiccolò Salvietti (ITA)Sangemini - MG.Kvis - Vegazt
43GERFelix Intra (GER)Sauerland NRW - Henley & Partnerszt
44FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
45RWAJoseph Areruya (RWA)Dimension Data - Qhubekazt
46USAConor Schunk (USA)CCB Foundation - Siclerizt
47AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
48FRARomain Le Roux (FRA)Fortuneo - Oscarozt
49FRAEddy Fine (FRA)zt
50NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Metec - TKHzt
51GERLouis Leinau (GER)Sauerland NRW - Henley & Partnerszt
52FRAMaxime Roger (FRA)zt
53NEDJelle Nieuwpoort (NED)Metec - TKHzt
54ITAMichele Gazzarra (ITA)Sangemini - MG.Kvis - Vegazt
55ITAAntonio Di Sante (ITA)zt
56FRALucas Papillon (FRA)zt
57SLOJure Golcer (SLO)Adria Mobilzt
58FRAGeoffrey Bouchard (FRA)zt
59SLOJanez Brajkovic (SLO)zt
60AUSDylan Sunderland (AUS)Bennelong - SwissWellnesszt
61HUNBalázs Rózsa (HUN)Differdange - Löschzt
62SUIJan Rüttimann (SUI)Akros - Renferzt
63SUIDimitri Bussard (SUI)zt
64FRAFlorent Teghillo (FRA)zt
65FRALéo Boileau (FRA)zt
66FRALouis Richard (FRA)zt
67FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Oscarozt
68FRAPierre Almeida (FRA)zt
69ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
70FRAClement Russo (FRA)Fortuneo - Oscaro0:44
71AUTDaniel Lehner (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
72DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Virtuzt
73DENJesper Schultz (DEN)Virtuzt
74FRAFlorian Dumourier (FRA)zt
75ITANicola Gaffurini (ITA)Sangemini - MG.Kvis - Vegazt
76DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Virtuzt
77SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil1:28
78FRAMaxime Jarnet (FRA)1:39
79NEDThijs De Lange (NED)Metec - TKH1:39
80AUTMarkus Eibegger (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
81NEDJasper Hamelink (NED)Metec - TKHzt
82USAJustin Oien (USA)Caja Rural - Seguros RGA2:11
83NZLJoseph Cooper (NZL)Bennelong - SwissWellness2:14
84BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
85ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Delko - Marseille Provence KTMzt
86FRAClément Carisey (FRA)2:42
87FRASimon Guglielmi (FRA)zt
88AUSScott Bowden (AUS)Bennelong - SwissWellness4:05
89FRAPierre Bonnet (FRA)4:05
90DENTorkil Veyhe (DEN)Virtu5:31
91AUSSean Lake (AUS)Bennelong - SwissWellness5:31
92BULNikolai Mihailov (BUL)Delko - Marseille Provence KTM6:42
93FRAAurélien Lionnet (FRA)14:17
94ESPJosu Zabala (ESP)Caja Rural - Seguros RGA
95ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros RGA
96GERViktor Müller (GER)Sauerland NRW - Henley & Partners
97FRAFabien Canal (FRA)
98BELSten Van Gucht (BEL)
99FRALoïc Rolland (FRA)
100FRALucas Laubal (FRA)
101FRATao Quéméré (FRA)
102FRARomain Faussurier (FRA)
103FRAAlexandre Jamet (FRA)
104LUXRaphaël Kockelmann (LUX)Differdange - Lösch
105USAEric Voigt (USA)Baguet - Miba - Indulek - Derito
106ITAAttilio Viviani (ITA)Sangemini - MG.Kvis - Vega
107LUXJan 'Drago' Petelin (LUX)Differdange - Lösch
108FRAFrancis Genetier (FRA)
109LUXLarry Valvasori (LUX)Differdange - Lösch
110BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert
111SUIJoel Suter (SUI)Akros - Renfer
112ITAMarco Bernardinetti (ITA)Amore e Vita - Prodir
113FRASimon Verger (FRA)Chambéry Cyclisme Formation
114SUIColin Stüssi (SUI)Amore e Vita - Prodir

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden