De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Boucles de la Mayenne - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Boucles de la Mayenne - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2017

Boucles de la Mayenne 2017

FrankrijkFrankrijk - 1 Juni 2017 - 4 Juni 2017


Algemeen klassement - 4 Juni 2017


1NEDMathieu Van Der Poel (NED)Beobank - Corendon13:03:00
2FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux0:11
3FRAClément Venturini (FRA)Cofidis0:19
4ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:23
5CANHugo Houle (CAN)AG2R - La Mondiale0:30
6FRAFlavien Dassonville (FRA)HP Btp - Auber930:31
7PORRicardo Augusto Vilela (POR)Manzana - Postobon0:32
8FRAJérémy Cabot (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:34
9GERMarcel Meisen (GER)0:35
10FRALilian Calmejane (FRA)Direct Energie0:35
11SUIFabian Lienhard (SUI)Vorarlberg0:36
12FRASteven Tronet (FRA)Armée de Terre0:37
13FRAFlorian Sénéchal (FRA)Cofidis0:42
14BELEliot Lietaer (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:42
15FRADamien Touzé (FRA)HP Btp - Auber930:43
16BELAimé De Gendt (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:44
17PORRafael Ferreira Reis (POR)Caja Rural - Seguros Rga0:45
18RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - Rusvelo0:49
19GERRuben Zepuntke (GER)Sunweb Development0:49
20FRARomain Guillemois (FRA)Direct Energie0:50
21FRALaurent Pichon (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:56
22FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:57
23SUIColin Stüssi (SUI)Roth - Akros1:00
24FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie1:07
25FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale1:08
26COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobon1:11
27BELGianni Vermeersch (BEL)1:11
28COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon1:14
29NEDDavid Van Der Poel (NED)Beobank - Corendon1:15
30URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rga1:16
31NEDJarno Mobach (NED)Sunweb Development1:17
32ESTAlo Jakin (EST)HP Btp - Auber931:42
33FRAPierre Gouault (FRA)HP Btp - Auber931:57
34FRARémy Di Grégorio (FRA)Delko - Marseille Provence KTM1:59
35FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Vital Concept2:00
36BELLindsay De Vylder (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise2:06
37BELChristophe Noppe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise2:07
38FRAYannick Martinez (FRA)Delko - Marseille Provence KTM2:10
39FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre2:11
40GERMax Kanter (GER)Sunweb Development2:15
41NZLRegan Gough (NZL)AN Post - Chainreaction2:17
42GERLeon Rohde (GER)Sunweb Development2:26
43COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon2:26
44BELJarl Salomein (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise2:28
45NORSondre Holst Enger (NOR)AG2R - La Mondiale2:30
46FRAJeremy Cornu (FRA)Direct Energie2:47
47GERPhilipp Walsleben (GER)Beobank - Corendon2:57
48NEDMarc Goos (NED)Sunweb Development2:59
49LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale3:15
50FRAAnthony Maldonado (FRA)HP Btp - Auber933:32
51RUSArtur Ershov (RUS)Gazprom - Rusvelo3:37
52SUIThéry Schir (SUI)Vorarlberg3:42
53FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie3:43
54FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille4:15
55COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Manzana - Postobon4:18
56ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:36
57ITALuca Pacioni (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:45
58FRAJérôme Mainard (FRA)Armée de Terre4:50
59GERJonas Rutsch (GER)Lotto - Kern Haus4:57
60RUSArtem Ovechkin (RUS)Gazprom - Rusvelo5:00
61USAJustin Oien (USA)Caja Rural - Seguros Rga5:28
62FRAMaxime Daniel (FRA)Fortuneo - Vital Concept5:48
63FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux5:48
64SUIDylan Page (SUI)Caja Rural - Seguros Rga6:00
65SUIPirmin Lang (SUI)Roth - Akros6:01
66GBRMark Stewart (GBR)AN Post - Chainreaction7:03
67FRABastien Duculty (FRA)Armée de Terre7:04
68SUIDamian Lüscher (SUI)Roth - Akros7:07
69ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga7:12
70FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux7:36
71GERLukas Baum (GER)7:48
72FRAJimmy Turgis (FRA)Cofidis7:52
73RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo8:14
74RUSSergey Nikolaev (RUS)Gazprom - Rusvelo8:16
75BELLander Seynaeve (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille8:33
76JAPYuto Yoshida (JAP)8:33
77FRAJordan Levasseur (FRA)Armée de Terre9:04
78SUIRoland Thalmann (SUI)Roth - Akros9:36
79CANAdam Jamieson (CAN)AN Post - Chainreaction9:41
80FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidis9:45
81ITAAndrea Palini (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec10:22
82GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale10:25
83FRABenjamin Giraud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM10:59
84ESPHéctor Saez Benito (ESP)Caja Rural - Seguros Rga11:00
85SUIMatthias Reutimann (SUI)Roth - Akros11:22
86RUSAndrey Solomennikov (RUS)Gazprom - Rusvelo11:32
87ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec12:40
88JAPKyohei Mizuno (JAP)Interpro Cycling Academy14:06
89GBRJacob Scott (GBR)AN Post - Chainreaction15:03
90AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg15:44
91ITARaffaello Bonusi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec15:52
92FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Vital Concept16:23
93GERJonas Bokeloh (GER)AN Post - Chainreaction17:44
94BELJens Wallays (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise18:00
95FRAMarc Sarreau (FRA)La Française des Jeux18:24
96BELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidis18:33
97GERJoshua Stritzinger (GER)Lotto - Kern Haus19:09
98FRAArnaud Courteille (FRA)La Française des Jeux19:23
99ESTMartin Laas (EST)Delko - Marseille Provence KTM20:12
100BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis21:42
101FRAFlorian Hudry (FRA)Interpro Cycling Academy22:19
102GERLuca Henn (GER)Lotto - Kern Haus24:01
103FRALorenzo Manzin (FRA)La Française des Jeux24:05
104FRARomain Feillu (FRA)HP Btp - Auber9324:45
105GERFrederik Einhaus (GER)Lotto - Kern Haus28:17
106GERJulian Braun (GER)Lotto - Kern Haus28:26
107AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg29:52
108COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobon31:04

Proloog - Laval - Laval - 4,5 km - 1 Juni 2017Individuele Tijdrit


1FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux05:48
2FRAClément Venturini (FRA)Cofidis0:02
3NEDMathieu Van Der Poel (NED)Beobank - Corendon0:03
4PORRafael Ferreira Reis (POR)Caja Rural - Seguros Rga0:03
5FRAFlorian Sénéchal (FRA)Cofidis0:05
6CANHugo Houle (CAN)AG2R - La Mondiale0:05
7ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:06
8FRAFlavien Dassonville (FRA)HP Btp - Auber930:06
9GBRDaniel McLay (GBR)Fortuneo - Vital Concept0:07
10PORRicardo Augusto Vilela (POR)Manzana - Postobon0:07
11FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale0:08
12NORSondre Holst Enger (NOR)AG2R - La Mondiale0:08
13GERPhilipp Walsleben (GER)Beobank - Corendon0:09
14SUIThéry Schir (SUI)Vorarlberg0:09
15FRAJérémy Cabot (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:09
16FRAMaxime Daniel (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:10
17GERMarcel Meisen (GER)0:10
18FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:10
19FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie0:10
20COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon0:11
21BELTom Meeusen (BEL)Telenet - Fidea Lions0:12
22SUIFabian Lienhard (SUI)Vorarlberg0:12
23GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale0:12
24GERRuben Zepuntke (GER)Sunweb Development0:12
25FRASteven Tronet (FRA)Armée de Terre0:12
26FRALilian Calmejane (FRA)Direct Energie0:13
27SUIRoland Thalmann (SUI)Roth - Akros0:13
28NEDNils Eekhoff (NED)Sunweb Development0:13
29NEDDavid Van Der Poel (NED)Beobank - Corendon0:13
30COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Manzana - Postobon0:13
31FRARudy Barbier (FRA)AG2R - La Mondiale0:14
32ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:14
33FRALaurent Pichon (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:14
34FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:14
35ESTAlo Jakin (EST)HP Btp - Auber930:14
36FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidis0:15
37FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:15
38RUSArtem Ovechkin (RUS)Gazprom - Rusvelo0:15
39FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:15
40LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale0:15
41NZLRegan Gough (NZL)AN Post - Chainreaction0:15
42NEDJarno Mobach (NED)Sunweb Development0:15
43BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis0:15
44FRARomain Guillemois (FRA)Direct Energie0:15
45FRAJeremy Cornu (FRA)Direct Energie0:16
46ITALuca Pacioni (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:17
47FRAThomas Rostollan (FRA)Armée de Terre0:17
48BELEliot Lietaer (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:17
49GERLeon Rohde (GER)Sunweb Development0:18
50FRADamien Touzé (FRA)HP Btp - Auber930:18
51GBRMark Stewart (GBR)AN Post - Chainreaction0:18
52FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux0:18
53FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie0:18
54FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux0:18
55BELJoeri Calleeuw (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:19
56BELAimé De Gendt (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:19
57FRALorenzo Manzin (FRA)La Française des Jeux0:19
58FRAJérôme Mainard (FRA)Armée de Terre0:20
59NEDMarc Goos (NED)Sunweb Development0:20
60RUSSergey Nikolaev (RUS)Gazprom - Rusvelo0:20
61BELGianni Vermeersch (BEL)0:20
62USAJustin Oien (USA)Caja Rural - Seguros Rga0:21
63FRAJordan Levasseur (FRA)Armée de Terre0:21
64RUSArtur Ershov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:22
65ITAAndrea Palini (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:22
66SUIDylan Page (SUI)Caja Rural - Seguros Rga0:22
67FRAJimmy Turgis (FRA)Cofidis0:23
68SUIPirmin Lang (SUI)Roth - Akros0:23
69FRAPierre Gouault (FRA)HP Btp - Auber930:23
70CANSean Mackinnon (CAN)AN Post - Chainreaction0:23
71FRABastien Duculty (FRA)Armée de Terre0:23
72RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - Rusvelo0:24
73COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobon0:24
74RUSAndrey Solomennikov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:25
75SUIColin Stüssi (SUI)Roth - Akros0:25
76BELJens Wallays (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:25
77BELEmiel Vermeulen (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:25
78SUIDamian Lüscher (SUI)Roth - Akros0:25
79ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:26
80BELLindsay De Vylder (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:26
81BELJarl Salomein (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:27
82ESPHéctor Saez Benito (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:27
83GERLukas Baum (GER)0:27
84BELChristophe Noppe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:27
85FRABenjamin Giraud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:27
86HUNZsolt Dér (HUN)Vorarlberg0:28
87COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon0:28
88AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg0:28
89GERMax Kanter (GER)Sunweb Development0:29
90GERJonas Rutsch (GER)Lotto - Kern Haus0:29
91FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre0:29
92GERJoshua Stritzinger (GER)Lotto - Kern Haus0:29
93ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg0:29
94BELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidis0:30
95FRARomain Feillu (FRA)HP Btp - Auber930:31
96FRAYannick Martinez (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:32
97COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobon0:32
98FRARomain Hardy (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:33
99ITARaffaello Bonusi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:33
100FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Direct Energie0:33
101SUILukas Jaun (SUI)Roth - Akros0:33
102BELLander Seynaeve (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:34
103FRARémy Di Grégorio (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:34
104RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo0:35
105CANAdam Jamieson (CAN)AN Post - Chainreaction0:35
106AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg0:36
107FRARomain Lemarchand (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:36
108SUIMatthias Reutimann (SUI)Roth - Akros0:38
109URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rga0:39
110FRAAnthony Maldonado (FRA)HP Btp - Auber930:39
111ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:39
112GERJulian Braun (GER)Lotto - Kern Haus0:41
113GBRJacob Scott (GBR)AN Post - Chainreaction0:41
114GERJonas Bokeloh (GER)AN Post - Chainreaction0:41
115JAPYuto Yoshida (JAP)0:42
116FRAJulien Amadori (FRA)Interpro Cycling Academy0:42
117ESTMartin Laas (EST)Delko - Marseille Provence KTM0:44
118FRATom Bossis (FRA)Interpro Cycling Academy0:45
119GERFrederik Einhaus (GER)Lotto - Kern Haus0:45
120LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTM0:48
121FRAArnaud Courteille (FRA)La Française des Jeux0:50
122FRAMarc Sarreau (FRA)La Française des Jeux0:52
123JAPKyohei Mizuno (JAP)Interpro Cycling Academy0:53
124FRAFlorian Hudry (FRA)Interpro Cycling Academy0:55
125FRASony Lamarre (FRA)0:57
126GERLuca Henn (GER)Lotto - Kern Haus1:00

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 1 - Renault Saint-Berthevin - Ernée - 18 km - 2 Juni 2017Ontsnapping


1FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux4:29:21
2NEDMathieu Van Der Poel (NED)Beobank - Corendon0:04
3FRAClément Venturini (FRA)Cofidis0:04
4FRADamien Touzé (FRA)HP Btp - Auber930:04
5NORSondre Holst Enger (NOR)AG2R - La Mondiale0:04
6FRASteven Tronet (FRA)Armée de Terre0:04
7ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:04
8NEDDavid Van Der Poel (NED)Beobank - Corendon0:04
9BELEliot Lietaer (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:04
10NEDNils Eekhoff (NED)Sunweb Development0:04
11ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:04
12FRALaurent Pichon (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:04
13CANHugo Houle (CAN)AG2R - La Mondiale0:04
14SUIDylan Page (SUI)Caja Rural - Seguros Rga0:04
15FRALilian Calmejane (FRA)Direct Energie0:04
16FRAMaxime Daniel (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:04
17FRAFlorian Sénéchal (FRA)Cofidis0:04
18FRAMarc Sarreau (FRA)La Française des Jeux0:04
19RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - Rusvelo0:04
20SUIFabian Lienhard (SUI)Vorarlberg0:04
21LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale0:04
22FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale0:04
23ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:04
24BELJarl Salomein (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:04
25FRAFlavien Dassonville (FRA)HP Btp - Auber930:04
26FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie0:04
27COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobon0:04
28BELGianni Vermeersch (BEL)0:04
29GERRuben Zepuntke (GER)Sunweb Development0:04
30ITALuca Pacioni (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:04
31FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie0:04
32FRAPierre Gouault (FRA)HP Btp - Auber930:04
33PORRicardo Augusto Vilela (POR)Manzana - Postobon0:04
34ITAAndrea Palini (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:04
35SUIColin Stüssi (SUI)Roth - Akros0:04
36FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:04
37BELChristophe Noppe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:04
38BELAimé De Gendt (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:04
39SUIPirmin Lang (SUI)Roth - Akros0:04
40FRAJeremy Cornu (FRA)Direct Energie0:04
41PORRafael Ferreira Reis (POR)Caja Rural - Seguros Rga0:04
42ESTAlo Jakin (EST)HP Btp - Auber930:04
43FRARémy Di Grégorio (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:04
44FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre0:04
45FRAJérémy Cabot (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:04
46NEDJarno Mobach (NED)Sunweb Development0:04
47URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rga0:04
48SUIThéry Schir (SUI)Vorarlberg0:04
49FRARomain Guillemois (FRA)Direct Energie0:04
50GERMarcel Meisen (GER)0:04
51NEDMarc Goos (NED)Sunweb Development0:04
52GERLeon Rohde (GER)Sunweb Development0:04
53BELLindsay De Vylder (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:04
54JAPYuto Yoshida (JAP)0:20
55FRAJordan Levasseur (FRA)Armée de Terre0:20
56COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon0:20
57USAJustin Oien (USA)Caja Rural - Seguros Rga0:27
58FRAJérôme Mainard (FRA)Armée de Terre0:30
59COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon0:31
60RUSArtem Ovechkin (RUS)Gazprom - Rusvelo0:31
61GERLukas Baum (GER)0:34
62NZLRegan Gough (NZL)AN Post - Chainreaction0:36
63FRABenjamin Giraud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:36
64FRAYannick Martinez (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:40
65RUSArtur Ershov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:44
66RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo0:50
67FRAAnthony Maldonado (FRA)HP Btp - Auber930:50
68GERMax Kanter (GER)Sunweb Development0:50
69ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:50
70RUSSergey Nikolaev (RUS)Gazprom - Rusvelo0:50
71GERPhilipp Walsleben (GER)Beobank - Corendon1:01
72FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Vital Concept1:25
73ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg1:49
74FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux1:58
75BELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidis2:49
76COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Manzana - Postobon3:32
77GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale3:32
78FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille3:32
79FRABastien Duculty (FRA)Armée de Terre3:32
80CANAdam Jamieson (CAN)AN Post - Chainreaction3:32
81COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobon3:32
82GERJonas Rutsch (GER)Lotto - Kern Haus3:32
83FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux3:32
84SUIDamian Lüscher (SUI)Roth - Akros3:32
85RUSAndrey Solomennikov (RUS)Gazprom - Rusvelo3:32
86LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTM3:32
87BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis3:35
88ESPHéctor Saez Benito (ESP)Caja Rural - Seguros Rga3:35
89ITARaffaello Bonusi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:35
90BELJoeri Calleeuw (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille4:08
91FRALorenzo Manzin (FRA)La Française des Jeux6:12
92FRAJimmy Turgis (FRA)Cofidis6:12
93FRATom Bossis (FRA)Interpro Cycling Academy6:12
94BELLander Seynaeve (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille6:12
95BELJens Wallays (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise6:12
96FRAThomas Rostollan (FRA)Armée de Terre6:12
97FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Vital Concept6:12
98JAPKyohei Mizuno (JAP)Interpro Cycling Academy6:12
99FRARomain Hardy (FRA)Fortuneo - Vital Concept6:12
100SUILukas Jaun (SUI)Roth - Akros6:12
101SUIRoland Thalmann (SUI)Roth - Akros6:12
102SUIMatthias Reutimann (SUI)Roth - Akros6:12
103GBRDaniel McLay (GBR)Fortuneo - Vital Concept6:12
104HUNZsolt Dér (HUN)Vorarlberg6:12
105AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg6:12
106ESTMartin Laas (EST)Delko - Marseille Provence KTM6:12
107GERJonas Bokeloh (GER)AN Post - Chainreaction6:12
108GERLuca Henn (GER)Lotto - Kern Haus6:12
109GBRJacob Scott (GBR)AN Post - Chainreaction6:12
110FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidis6:12
111GBRMark Stewart (GBR)AN Post - Chainreaction6:12
112GERFrederik Einhaus (GER)Lotto - Kern Haus6:21
113BELTom Meeusen (BEL)Telenet - Fidea Lions7:59
114FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Direct Energie8:09
115FRAFlorian Hudry (FRA)Interpro Cycling Academy8:19
116GERJoshua Stritzinger (GER)Lotto - Kern Haus8:19
117FRAJulien Amadori (FRA)Interpro Cycling Academy10:56
118FRARomain Feillu (FRA)HP Btp - Auber9310:56
119GERJulian Braun (GER)Lotto - Kern Haus10:56
120FRAArnaud Courteille (FRA)La Française des Jeux10:56
121BELEmiel Vermeulen (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille14:53
122AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg18:08
123FRARomain Lemarchand (FRA)Delko - Marseille Provence KTM
124CANSean Mackinnon (CAN)AN Post - Chainreaction
125FRARudy Barbier (FRA)AG2R - La Mondiale
126FRASony Lamarre (FRA)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Chantrigné - Hambers - 179 km - 3 Juni 2017Sprint


1NEDMathieu Van Der Poel (NED)Beobank - Corendon4:25:52
2ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
3FRAClément Venturini (FRA)Cofidis0:02
4FRADamien Touzé (FRA)HP Btp - Auber930:02
5FRALilian Calmejane (FRA)Direct Energie0:02
6FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:02
7FRAFlavien Dassonville (FRA)HP Btp - Auber930:02
8FRASteven Tronet (FRA)Armée de Terre0:02
9CANHugo Houle (CAN)AG2R - La Mondiale0:02
10RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - Rusvelo0:02
11BELEliot Lietaer (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:02
12FRARémy Di Grégorio (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:02
13SUIFabian Lienhard (SUI)Vorarlberg0:02
14PORRicardo Augusto Vilela (POR)Manzana - Postobon0:02
15FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux0:02
16FRAJérémy Cabot (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:02
17GERMarcel Meisen (GER)0:02
18BELAimé De Gendt (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:02
19FRARomain Guillemois (FRA)Direct Energie0:12
20SUIColin Stüssi (SUI)Roth - Akros0:12
21COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Manzana - Postobon0:14
22GERRuben Zepuntke (GER)Sunweb Development0:14
23FRAFlorian Sénéchal (FRA)Cofidis0:14
24GBRMark Stewart (GBR)AN Post - Chainreaction0:14
25FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:14
26URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rga0:14
27FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:19
28FRALaurent Pichon (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:19
29FRAPierre Gouault (FRA)HP Btp - Auber930:19
30COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon0:19
31NEDMarc Goos (NED)Sunweb Development0:19
32ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg0:19
33FRAJérôme Mainard (FRA)Armée de Terre0:19
34PORRafael Ferreira Reis (POR)Caja Rural - Seguros Rga0:19
35COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon0:24
36COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobon0:24
37FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie0:26
38BELGianni Vermeersch (BEL)0:28
39BELJoeri Calleeuw (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:31
40GERMax Kanter (GER)Sunweb Development0:37
41GERJonas Rutsch (GER)Lotto - Kern Haus0:37
42FRAYannick Martinez (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:39
43NEDDavid Van Der Poel (NED)Beobank - Corendon0:39
44NEDJarno Mobach (NED)Sunweb Development0:39
45FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale0:39
46ITALuca Pacioni (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:43
47SUIMatthias Reutimann (SUI)Roth - Akros0:51
48SUIDamian Lüscher (SUI)Roth - Akros0:54
49ESPHéctor Saez Benito (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:58
50FRABastien Duculty (FRA)Armée de Terre0:58
51FRAJimmy Turgis (FRA)Cofidis0:58
52USAJustin Oien (USA)Caja Rural - Seguros Rga1:00
53ESTAlo Jakin (EST)HP Btp - Auber931:05
54FRAThomas Rostollan (FRA)Armée de Terre1:05
55NZLRegan Gough (NZL)AN Post - Chainreaction1:07
56RUSArtem Ovechkin (RUS)Gazprom - Rusvelo1:17
57RUSArtur Ershov (RUS)Gazprom - Rusvelo1:17
58BELChristophe Noppe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:17
59BELLindsay De Vylder (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:17
60FRARomain Hardy (FRA)Fortuneo - Vital Concept1:17
61FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre1:19
62LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTM1:22
63BELLander Seynaeve (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille1:28
64GERPhilipp Walsleben (GER)Beobank - Corendon1:28
65GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale1:29
66BELJarl Salomein (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:38
67FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux1:39
68FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidis1:44
69FRAAnthony Maldonado (FRA)HP Btp - Auber931:44
70GERLeon Rohde (GER)Sunweb Development1:51
71BELTom Meeusen (BEL)Telenet - Fidea Lions1:55
72ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:56
73NORSondre Holst Enger (NOR)AG2R - La Mondiale1:59
74ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:59
75SUIRoland Thalmann (SUI)Roth - Akros1:59
76RUSSergey Nikolaev (RUS)Gazprom - Rusvelo2:06
77FRAJeremy Cornu (FRA)Direct Energie2:08
78SUIThéry Schir (SUI)Vorarlberg2:11
79RUSAndrey Solomennikov (RUS)Gazprom - Rusvelo2:35
80LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale2:39
81FRAJordan Levasseur (FRA)Armée de Terre2:59
82FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie3:14
83FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux3:48
84GERLukas Baum (GER)5:15
85CANAdam Jamieson (CAN)AN Post - Chainreaction5:15
86AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg5:15
87GERJulian Braun (GER)Lotto - Kern Haus5:15
88GERLuca Henn (GER)Lotto - Kern Haus5:15
89JAPKyohei Mizuno (JAP)Interpro Cycling Academy5:15
90GERJoshua Stritzinger (GER)Lotto - Kern Haus5:15
91JAPYuto Yoshida (JAP)5:15
92FRAMaxime Daniel (FRA)Fortuneo - Vital Concept5:15
93RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo5:15
94AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg5:15
95FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Direct Energie5:15
96HUNZsolt Dér (HUN)Vorarlberg5:15
97SUIPirmin Lang (SUI)Roth - Akros5:15
98SUIDylan Page (SUI)Caja Rural - Seguros Rga5:15
99GBRJacob Scott (GBR)AN Post - Chainreaction5:15
100FRAFlorian Hudry (FRA)Interpro Cycling Academy7:04
101FRAArnaud Courteille (FRA)La Française des Jeux7:18
102ITARaffaello Bonusi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec9:37
103ITAAndrea Palini (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec9:37
104FRARomain Feillu (FRA)HP Btp - Auber939:37
105ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec9:37
106NEDNils Eekhoff (NED)Sunweb Development9:37
107GERFrederik Einhaus (GER)Lotto - Kern Haus9:37
108GERJonas Bokeloh (GER)AN Post - Chainreaction9:37
109FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Vital Concept9:37
110FRABenjamin Giraud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM9:37
111ESTMartin Laas (EST)Delko - Marseille Provence KTM9:37
112BELJens Wallays (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise9:37
113FRATom Bossis (FRA)Interpro Cycling Academy12:57
114BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis14:55
115BELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidis14:55
116SUILukas Jaun (SUI)Roth - Akros14:55
117FRALorenzo Manzin (FRA)La Française des Jeux17:15
118FRAMarc Sarreau (FRA)La Française des Jeux17:15
119FRAJulien Amadori (FRA)Interpro Cycling Academy21:54
120COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobon21:54
121GBRDaniel McLay (GBR)Fortuneo - Vital Concept
122BELEmiel Vermeulen (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Saint Cyr-le-Gravelais - Laval - 18 km - 4 Juni 2017Sprint


1NEDMathieu Van Der Poel (NED)Beobank - Corendon4:02:18
2FRAMarc Sarreau (FRA)La Française des Jeux0:00
3FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie0:00
4FRALorenzo Manzin (FRA)La Française des Jeux0:00
5FRAClément Venturini (FRA)Cofidis0:00
6FRADamien Touzé (FRA)HP Btp - Auber930:00
7FRAMaxime Daniel (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
8NEDDavid Van Der Poel (NED)Beobank - Corendon0:00
9ESTAlo Jakin (EST)HP Btp - Auber930:00
10ITAAndrea Palini (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
11RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - Rusvelo0:00
12SUIDylan Page (SUI)Caja Rural - Seguros Rga0:00
13GBRMark Stewart (GBR)AN Post - Chainreaction0:00
14NORSondre Holst Enger (NOR)AG2R - La Mondiale0:00
15CANHugo Houle (CAN)AG2R - La Mondiale0:00
16FRALilian Calmejane (FRA)Direct Energie0:00
17ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
18SUIColin Stüssi (SUI)Roth - Akros0:00
19BELChristophe Noppe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
20COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobon0:00
21PORRicardo Augusto Vilela (POR)Manzana - Postobon0:00
22BELEliot Lietaer (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
23BELGianni Vermeersch (BEL)0:00
24FRASteven Tronet (FRA)Armée de Terre0:00
25SUIFabian Lienhard (SUI)Vorarlberg0:00
26FRARomain Guillemois (FRA)Direct Energie0:00
27FRABenjamin Giraud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
28GERRuben Zepuntke (GER)Sunweb Development0:00
29FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:00
30FRAJérémy Cabot (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:00
31FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:00
32FRAFlavien Dassonville (FRA)HP Btp - Auber930:00
33FRARémy Di Grégorio (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
34BELJarl Salomein (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
35URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rga0:00
36FRAJeremy Cornu (FRA)Direct Energie0:00
37BELAimé De Gendt (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
38BELLindsay De Vylder (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
39GERJonas Rutsch (GER)Lotto - Kern Haus0:00
40BELLander Seynaeve (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:00
41LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale0:00
42FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre0:00
43SUIPirmin Lang (SUI)Roth - Akros0:00
44FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux0:00
45FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
46GERMarcel Meisen (GER)0:00
47CANAdam Jamieson (CAN)AN Post - Chainreaction0:00
48NEDJarno Mobach (NED)Sunweb Development0:00
49COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Manzana - Postobon0:00
50GERMax Kanter (GER)Sunweb Development0:00
51NZLRegan Gough (NZL)AN Post - Chainreaction0:00
52FRALaurent Pichon (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
53FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
54COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon0:00
55PORRafael Ferreira Reis (POR)Caja Rural - Seguros Rga0:00
56FRAJimmy Turgis (FRA)Cofidis0:00
57FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie0:00
58FRAAnthony Maldonado (FRA)HP Btp - Auber930:00
59FRAYannick Martinez (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
60FRAArnaud Courteille (FRA)La Française des Jeux0:00
61COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon0:55
62RUSArtur Ershov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:55
63SUIRoland Thalmann (SUI)Roth - Akros0:55
64GERJonas Bokeloh (GER)AN Post - Chainreaction0:55
65FRAPierre Gouault (FRA)HP Btp - Auber930:55
66SUIThéry Schir (SUI)Vorarlberg0:59
67GERLukas Baum (GER)1:13
68FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux1:13
69BELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidis0:00
70FRAFlorian Sénéchal (FRA)Cofidis0:00
71FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidis1:15
72ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:15
73RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo1:15
74FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux0:00
75FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
76GERPhilipp Walsleben (GER)Beobank - Corendon0:00
77JAPKyohei Mizuno (JAP)Interpro Cycling Academy1:27
78BELJens Wallays (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:27
79ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:48
80ITARaffaello Bonusi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:48
81FRABastien Duculty (FRA)Armée de Terre1:52
82JAPYuto Yoshida (JAP)1:57
83NEDMarc Goos (NED)Sunweb Development1:57
84SUIDamian Lüscher (SUI)Roth - Akros1:57
85GERLeon Rohde (GER)Sunweb Development0:00
86GBRJacob Scott (GBR)AN Post - Chainreaction2:36
87BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis2:38
88RUSArtem Ovechkin (RUS)Gazprom - Rusvelo2:38
89AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg3:22
90SUIMatthias Reutimann (SUI)Roth - Akros3:22
91USAJustin Oien (USA)Caja Rural - Seguros Rga3:22
92FRARomain Feillu (FRA)HP Btp - Auber933:22
93FRAJérôme Mainard (FRA)Armée de Terre3:22
94ESTMartin Laas (EST)Delko - Marseille Provence KTM3:22
95ITALuca Pacioni (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:22
96RUSAndrey Solomennikov (RUS)Gazprom - Rusvelo4:41
97RUSSergey Nikolaev (RUS)Gazprom - Rusvelo4:41
98ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga4:41
99GERJoshua Stritzinger (GER)Lotto - Kern Haus4:47
100COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobon4:47
101GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale4:53
102FRAJordan Levasseur (FRA)Armée de Terre5:07
103ESPHéctor Saez Benito (ESP)Caja Rural - Seguros Rga5:42
104FRAFlorian Hudry (FRA)Interpro Cycling Academy5:42
105AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg5:42
106GERJulian Braun (GER)Lotto - Kern Haus11:15
107GERLuca Henn (GER)Lotto - Kern Haus11:15
108GERFrederik Einhaus (GER)Lotto - Kern Haus11:15
109FRATom Bossis (FRA)Interpro Cycling Academy
110ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg
111HUNZsolt Dér (HUN)Vorarlberg
112SUILukas Jaun (SUI)Roth - Akros
113NEDNils Eekhoff (NED)Sunweb Development
114BELJoeri Calleeuw (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille
115LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTM
116BELTom Meeusen (BEL)Telenet - Fidea Lions
117FRARomain Hardy (FRA)Fortuneo - Vital Concept
118FRAThomas Rostollan (FRA)Armée de Terre
119FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Direct Energie
120FRAJulien Amadori (FRA)Interpro Cycling Academy

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden