De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Boucles de la Mayenne - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Boucles de la Mayenne - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2018

Boucles de la Mayenne 2018

FrankrijkFrankrijk - 31 Mei 2018 - 3 Juni 2018


Algemeen klassement - 3 Juni 2018


1NEDMathieu Van Der Poel (NED)Corendon - Circus12:58:23
2FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdj0:13
3BELEli Iserbyt (BEL)Marlux - Bingoal0:19
4GERMax Kanter (GER)Sunweb Development0:19
5LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale0:21
6CZEAdam Toupalík (CZE)0:21
7FRADorian Godon (FRA)Cofidis0:22
8ESTAlo Jakin (EST)Saint-Michel - Auber 930:25
9RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:30
10GERJonas Rutsch (GER)Lotto - Kern Haus0:30
11FRAKévin Ledanois (FRA)Fortuneo - Oscaro0:30
12FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Oscaro0:34
13FRAJérémy Leveau (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:36
14FRAJérémy Cabot (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:37
15FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidis0:37
16FRAFlavien Maurelet (FRA)Saint-Michel - Auber 930:37
17FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis0:41
18ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:43
19FRARudy Barbier (FRA)AG2R - La Mondiale0:44
20FRAArmindo Fonseca (FRA)Fortuneo - Oscaro0:45
21ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH0:45
22FRAPierre Idjouadiene (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:52
23ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:54
24FRARomain Cardis (FRA)Direct Energie0:57
25BELMichael Vanthourenhout (BEL)Marlux - Bingoal1:01
26FRADamien Touzé (FRA)Saint-Michel - Auber 931:11
27FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie1:13
28FRAKévin Le Cunff (FRA)Saint-Michel - Auber 931:18
29RUSIlar Arslanov (RUS)Gazprom - Rusvelo1:19
30FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale1:29
31FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale1:32
32FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj1:38
33FRAJérôme Mainard (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille1:39
34URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rga1:46
35PORJoaquim Silva (POR)Caja Rural - Seguros Rga2:07
36ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Euskadi Basque Country - Murias2:15
37FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTM2:16
38RUSSergey Firsanov (RUS)Gazprom - Rusvelo2:24
39FRAAnthony Maldonado (FRA)Saint-Michel - Auber 932:28
40NEDJarno Mobach (NED)Sunweb Development2:35
41RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo2:46
42FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille3:01
43BELJonas van Genechten (BEL)Vital Concept3:17
44FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondiale3:26
45ITAEttore Carlini (ITA)d'Amico - Utensilnord3:27
46GERRobert Kessler (GER)Lotto - Kern Haus3:27
47FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Oscaro3:30
48NORDaniel Hoelgaard (NOR)Groupama - Fdj3:52
49FRAJulien Trarieux (FRA)Delko - Marseille Provence KTM3:52
50FRAYoann Paillot (FRA)Saint-Michel - Auber 933:53
51SUIJustin Paroz (SUI)Akros - Renfer3:56
52FRASteven Tronet (FRA)4:30
53FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondiale4:30
54BELKevin Pauwels (BEL)Marlux - Bingoal4:46
55FRASimon Sellier (FRA)Direct Energie4:50
56GERMartin Salomon (GER)Sunweb Development4:51
57BRANicolas Sessler (BRA)Burgos - BH4:51
58FRAJustin Mottier (FRA)Vital Concept4:56
59GERDorian Lübbers (GER)Lotto - Kern Haus4:58
60ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga5:08
61FRAJérôme Cousin (FRA)Direct Energie5:17
62BELDieter Vanthourenhout (BEL)Marlux - Bingoal5:19
63FRABenoît Vaugrenard (FRA)Groupama - Fdj5:32
64SUIManuel Bösch (SUI)Vorarlberg - Santic5:41
65FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis5:42
66FRAAnthony Delaplace (FRA)Fortuneo - Oscaro5:45
67ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Euskadi Basque Country - Murias5:47
68GBRJames Mitri (GBR)Swiss Cycling Academy5:49
69FRAErwan Corbel (FRA)Vital Concept5:59
70ITAIvan Martinelli (ITA)6:03
71GERMarcel Meisen (GER)6:20
72FRAJulien Morice (FRA)Vital Concept7:17
73ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTM7:48
74BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis9:10
75FRATanguy Turgis (FRA)Vital Concept9:28
76FRAYannis Yssaad (FRA)Caja Rural - Seguros Rga10:42
77PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Burgos - BH10:54
78FRAMarc Sarreau (FRA)Groupama - Fdj10:57
79RUSEvgeny Kobernyak (RUS)Gazprom - Rusvelo11:13
80ITAEmanuele Onesti (ITA)d'Amico - Utensilnord12:05
81BELThomas Joseph (BEL)Marlux - Bingoal12:11
82FRAMickael Delage (FRA)Groupama - Fdj12:42
83SUIStefan Bissegger (SUI)Akros - Renfer13:02
84FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie13:27
85ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BH14:03
86PORRafael Ferreira Reis (POR)Caja Rural - Seguros Rga14:05
87SUIRobin Froidevaux (SUI)Akros - Renfer14:24
88ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH15:16
89FRASamuel Leroux (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille15:30
90SUIYannis Voisard (SUI)Akros - Renfer15:54
91ESPSergio Rodríguez Reche (ESP)Euskadi Basque Country - Murias16:06
92SUIJoel Suter (SUI)Akros - Renfer16:11
93AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg - Santic16:18
94RWAJoseph Areruya (RWA)Dimension Data - Qhubeka16:23
95FRAAxel Journiaux (FRA)Direct Energie16:39
96NEDDavid Van Der Poel (NED)Corendon - Circus19:08
97ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskadi Basque Country - Murias20:19
98BELGianni Vermeersch (BEL)Corendon - Circus21:40
99FRAJimmy Turgis (FRA)Cofidis23:47
100NEDSteven Lammertink (NED)Vital Concept32:19
101ITAAngelo Raffaele (ITA)d'Amico - Utensilnord34:21

Proloog - Laval - Laval - 4,5 km - 31 Mei 2018Individuele Tijdrit


1FRADorian Godon (FRA)Cofidis5:46
2NEDMathieu Van Der Poel (NED)Corendon - Circus0:09
3FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdj0:10
4NORDaniel Hoelgaard (NOR)Groupama - Fdj0:12
5FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale0:12
6BELEli Iserbyt (BEL)Marlux - Bingoal0:15
7FRAJulien Morice (FRA)Vital Concept0:16
8LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale0:17
9CZEAdam Toupalík (CZE)0:17
10FRAKévin Ledanois (FRA)Fortuneo - Oscaro0:19
11FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondiale0:19
12FRAJérôme Mainard (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:19
13ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH0:20
14ESTAlo Jakin (EST)Saint-Michel - Auber 930:21
15FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Oscaro0:21
16FRATanguy Turgis (FRA)Vital Concept0:21
17GERMax Kanter (GER)Sunweb Development0:22
18FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Oscaro0:23
19BELTom Meeusen (BEL)Corendon - Circus0:24
20GERNiklas Märkl (GER)Sunweb Development0:24
21FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj0:25
22PORRafael Ferreira Reis (POR)Caja Rural - Seguros Rga0:25
23RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:26
24FRAJérémy Cabot (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:26
25GERJonas Rutsch (GER)Lotto - Kern Haus0:26
26ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTM0:26
27FRARudy Barbier (FRA)AG2R - La Mondiale0:26
28NEDJarno Mobach (NED)Sunweb Development0:28
29NEDSteven Lammertink (NED)Vital Concept0:28
30FRASimon Sellier (FRA)Direct Energie0:28
31PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Burgos - BH0:28
32NEDDavid Van Der Poel (NED)Corendon - Circus0:28
33GERMarcel Meisen (GER)0:28
34ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:29
35ESPSergio Rodríguez Reche (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:29
36SUIJoel Suter (SUI)Akros - Renfer0:29
37FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis0:29
38ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:29
39PORJoaquim Silva (POR)Caja Rural - Seguros Rga0:30
40RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - Rusvelo0:31
41FRAErwan Corbel (FRA)Vital Concept0:31
42FRADamien Touzé (FRA)Saint-Michel - Auber 930:31
43RWAJoseph Areruya (RWA)Dimension Data - Qhubeka0:31
44FRAJérôme Cousin (FRA)Direct Energie0:32
45RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo0:32
46FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:32
47FRAYoann Paillot (FRA)Saint-Michel - Auber 930:32
48GERLeon Heinschke (GER)Sunweb Development0:32
49FRAAnthony Delaplace (FRA)Fortuneo - Oscaro0:32
50ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:32
51FRAJustin Mottier (FRA)Vital Concept0:32
52URUMauricio José Moreira Guarino (URU)Caja Rural - Seguros Rga0:33
53FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidis0:33
54BELJonas van Genechten (BEL)Vital Concept0:33
55FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Oscaro0:33
56FRAFlavien Maurelet (FRA)Saint-Michel - Auber 930:33
57FRASamuel Leroux (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:33
58FRAMarc Sarreau (FRA)Groupama - Fdj0:33
59FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale0:34
60BELKevin Pauwels (BEL)Marlux - Bingoal0:34
61FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis0:34
62RUSIlar Arslanov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:35
63FRAJérémy Leveau (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:35
64FRARomain Cardis (FRA)Direct Energie0:35
65BELGianni Vermeersch (BEL)Corendon - Circus0:36
66FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie0:36
67SUIJan Rüttimann (SUI)Akros - Renfer0:36
68SUIStefan Bissegger (SUI)Akros - Renfer0:36
69BELMichael Vanthourenhout (BEL)Marlux - Bingoal0:37
70ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:37
71FRAAxel Journiaux (FRA)Direct Energie0:37
72GERDorian Lübbers (GER)Lotto - Kern Haus0:38
73ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:39
74AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg - Santic0:39
75BELJens Vanoverberghe (BEL)Sunweb Development0:39
76ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH0:39
77SUIYannis Voisard (SUI)Akros - Renfer0:40
78AUTJohannes Hirschbichler (AUT)Vorarlberg - Santic0:40
79ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:40
80SUIRobin Froidevaux (SUI)Akros - Renfer0:40
81ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:40
82FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondiale0:40
83FRABenoît Vaugrenard (FRA)Groupama - Fdj0:40
84ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BH0:41
85FRAPierre Idjouadiene (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:41
86SUILukas Rüegg (SUI)Vorarlberg - Santic0:42
87BELDieter Vanthourenhout (BEL)Marlux - Bingoal0:42
88BELAngelo De Clercq (BEL)0:43
89SUIJustin Paroz (SUI)Akros - Renfer0:43
90FRAKévin Le Cunff (FRA)Saint-Michel - Auber 930:44
91FRAArmindo Fonseca (FRA)Fortuneo - Oscaro0:44
92FRAYannis Yssaad (FRA)Caja Rural - Seguros Rga0:44
93URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rga0:45
94FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie0:45
95GERRichard Weinzheimer (GER)Lotto - Kern Haus0:45
96GERMartin Salomon (GER)Sunweb Development0:46
97RUSSergey Firsanov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:46
98AUTDominik Amann (AUT)Vorarlberg - Santic0:47
99FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:48
100FRAAnthony Maldonado (FRA)Saint-Michel - Auber 930:49
101RUSEvgeny Kobernyak (RUS)Gazprom - Rusvelo0:50
102FRAMickael Delage (FRA)Groupama - Fdj0:51
103SUIManuel Bösch (SUI)Vorarlberg - Santic0:51
104ITAFrancesco Bettini (ITA)d'Amico - Utensilnord0:52
105FRAJimmy Turgis (FRA)Cofidis0:54
106FRAJulien Trarieux (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:55
107BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis0:56
108BRANicolas Sessler (BRA)Burgos - BH1:00
109GERMarc Dörrie (GER)Lotto - Kern Haus1:01
110ITAEttore Carlini (ITA)d'Amico - Utensilnord1:02
111GBRJames Mitri (GBR)Swiss Cycling Academy1:02
112BELThomas Joseph (BEL)Marlux - Bingoal1:02
113GERRobert Retschke (GER)Lotto - Kern Haus1:07
114GERMartin Meiler (GER)Vorarlberg - Santic1:07
115ITAEmanuele Onesti (ITA)d'Amico - Utensilnord1:07
116FRASteven Tronet (FRA)1:09
117ITAEdoardo Corridori (ITA)d'Amico - Utensilnord1:10
118GERRobert Kessler (GER)Lotto - Kern Haus1:11
119ITAIvan Martinelli (ITA)1:12
120ITAAngelo Raffaele (ITA)d'Amico - Utensilnord1:22

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 1 - Saint-Berthevin - Gorron - 176 km - 1 Juni 2018Sprint


1NEDMathieu Van Der Poel (NED)Corendon - Circus4:05:52
2FRAMarc Sarreau (FRA)Groupama - Fdjzt
3GERMax Kanter (GER)Sunweb Developmentzt
4FRAErwan Corbel (FRA)Vital Conceptzt
5GERRobert Kessler (GER)Lotto - Kern Hauszt
6FRADamien Touzé (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
7FRAJérémy Leveau (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
8FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidiszt
9FRAArmindo Fonseca (FRA)Fortuneo - Oscarozt
10LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondialezt
11FRAFlavien Maurelet (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
12ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Delko - Marseille Provence KTMzt
13FRAKévin Ledanois (FRA)Fortuneo - Oscarozt
14BELEli Iserbyt (BEL)Marlux - Bingoalzt
15CZEAdam Toupalík (CZE)zt
16NORDaniel Hoelgaard (NOR)Groupama - Fdjzt
17ESTAlo Jakin (EST)Saint-Michel - Auber 93zt
18FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
19FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
20FRAKévin Le Cunff (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
21NEDDavid Van Der Poel (NED)Corendon - Circuszt
22FRAJérémy Cabot (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
23RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
24FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Oscarozt
25BELMichael Vanthourenhout (BEL)Marlux - Bingoalzt
26FRAJustin Mottier (FRA)Vital Conceptzt
27GERJonas Rutsch (GER)Lotto - Kern Hauszt
28NEDJarno Mobach (NED)Sunweb Developmentzt
29GERMartin Salomon (GER)Sunweb Developmentzt
30FRAPierre Idjouadiene (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
31GERMarcel Meisen (GER)zt
32FRABenoît Vaugrenard (FRA)Groupama - Fdj0:11
33FRARudy Barbier (FRA)AG2R - La Mondiale0:21
34FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale0:21
35ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH0:21
36FRAAnthony Delaplace (FRA)Fortuneo - Oscaro0:21
37FRADorian Godon (FRA)Cofidis0:21
38RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo0:21
39FRASteven Tronet (FRA)0:21
40ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BH0:21
41ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH0:21
42FRAJulien Morice (FRA)Vital Concept0:21
43FRAJulien Trarieux (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:21
44FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Oscaro0:21
45ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:21
46FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:21
47FRAJérôme Mainard (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:21
48BELJonas van Genechten (BEL)Vital Concept0:21
49FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:21
50FRAJérôme Cousin (FRA)Direct Energie0:21
51FRASimon Sellier (FRA)Direct Energie0:21
52FRARomain Cardis (FRA)Direct Energie0:21
53FRAMickael Delage (FRA)Groupama - Fdj0:21
54URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rga0:26
55AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg - Santic0:26
56FRAYannis Yssaad (FRA)Caja Rural - Seguros Rga0:26
57SUIJoel Suter (SUI)Akros - Renfer0:26
58PORJoaquim Silva (POR)Caja Rural - Seguros Rga0:26
59RUSIlar Arslanov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:26
60FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondiale0:26
61FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale0:26
62PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Burgos - BH0:26
63ITAEmanuele Onesti (ITA)d'Amico - Utensilnord0:26
64BELDieter Vanthourenhout (BEL)Marlux - Bingoal0:26
65FRASamuel Leroux (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:26
66FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie0:26
67FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis0:26
68FRAAnthony Maldonado (FRA)Saint-Michel - Auber 930:26
69GERDorian Lübbers (GER)Lotto - Kern Haus0:26
70FRAYoann Paillot (FRA)Saint-Michel - Auber 930:26
71SUIJustin Paroz (SUI)Akros - Renfer0:36
72RWAJoseph Areruya (RWA)Dimension Data - Qhubeka0:36
73FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondiale0:39
74SUIYannis Voisard (SUI)Akros - Renfer0:39
75ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:39
76PORRafael Ferreira Reis (POR)Caja Rural - Seguros Rga0:39
77RUSSergey Firsanov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:39
78GERNiklas Märkl (GER)Sunweb Development0:39
79ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTM0:39
80RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - Rusvelo0:39
81ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:47
82BRANicolas Sessler (BRA)Burgos - BH1:11
83ITAIvan Martinelli (ITA)1:14
84ITAEttore Carlini (ITA)d'Amico - Utensilnord1:14
85SUIStefan Bissegger (SUI)Akros - Renfer1:14
86SUIManuel Bösch (SUI)Vorarlberg - Santic1:28
87GERMarc Dörrie (GER)Lotto - Kern Haus1:42
88ITAFrancesco Bettini (ITA)d'Amico - Utensilnord1:54
89SUILukas Rüegg (SUI)Vorarlberg - Santic1:55
90RUSEvgeny Kobernyak (RUS)Gazprom - Rusvelo1:55
91GBRJames Mitri (GBR)Swiss Cycling Academy1:55
92SUIJan Rüttimann (SUI)Akros - Renfer1:55
93FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis2:28
94BELKevin Pauwels (BEL)Marlux - Bingoal3:30
95ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskadi Basque Country - Murias3:35
96ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Euskadi Basque Country - Murias3:35
97GERLeon Heinschke (GER)Sunweb Development3:42
98BELJens Vanoverberghe (BEL)Sunweb Development4:48
99BELGianni Vermeersch (BEL)Corendon - Circus4:48
100BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis4:48
101BELTom Meeusen (BEL)Corendon - Circus4:48
102GERRichard Weinzheimer (GER)Lotto - Kern Haus4:48
103FRAAxel Journiaux (FRA)Direct Energie4:57
104FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie4:57
105ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Euskadi Basque Country - Murias5:42
106FRATanguy Turgis (FRA)Vital Concept7:09
107BELAngelo De Clercq (BEL)7:09
108BELThomas Joseph (BEL)Marlux - Bingoal8:01
109GERRobert Retschke (GER)Lotto - Kern Haus9:37
110ESPSergio Rodríguez Reche (ESP)Euskadi Basque Country - Murias9:37
111NEDSteven Lammertink (NED)Vital Concept9:37
112ITAAngelo Raffaele (ITA)d'Amico - Utensilnord12:04
113URUMauricio José Moreira Guarino (URU)Caja Rural - Seguros Rga12:04
114FRAJimmy Turgis (FRA)Cofidis12:04
115GERMartin Meiler (GER)Vorarlberg - Santic12:04
116ITAEdoardo Corridori (ITA)d'Amico - Utensilnord12:04
117SUIRobin Froidevaux (SUI)Akros - Renfer12:04
118FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Oscaro15:15
119AUTDominik Amann (AUT)Vorarlberg - Santic
120AUTJohannes Hirschbichler (AUT)Vorarlberg - Santic

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Pré-en-Pail - Saint-Samson - 172 km - 2 Juni 2018Sprint


1FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis4:14:12
2FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondialezt
3FRAAnthony Maldonado (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
4FRAJérémy Leveau (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
5NEDMathieu Van Der Poel (NED)Corendon - Circuszt
6FRARomain Cardis (FRA)Direct Energiezt
7FRARudy Barbier (FRA)AG2R - La Mondialezt
8FRAKévin Le Cunff (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
9FRAArmindo Fonseca (FRA)Fortuneo - Oscarozt
10GERMax Kanter (GER)Sunweb Developmentzt
11FRADorian Godon (FRA)Cofidiszt
12FRADamien Touzé (FRA)Saint-Michel - Auber 930:03
13LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale0:03
14FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdj0:03
15FRAFlavien Maurelet (FRA)Saint-Michel - Auber 930:03
16FRATanguy Turgis (FRA)Vital Concept0:03
17GERJonas Rutsch (GER)Lotto - Kern Haus0:03
18CZEAdam Toupalík (CZE)0:03
19FRASteven Tronet (FRA)0:03
20BELEli Iserbyt (BEL)Marlux - Bingoal0:03
21FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie0:03
22ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:03
23FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidis0:03
24FRAKévin Ledanois (FRA)Fortuneo - Oscaro0:03
25BELKevin Pauwels (BEL)Marlux - Bingoal0:03
26FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Oscaro0:03
27ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:03
28ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH0:03
29FRAJérémy Cabot (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:03
30BELMichael Vanthourenhout (BEL)Marlux - Bingoal0:03
31RUSIlar Arslanov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:03
32FRAJérôme Mainard (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:03
33FRAPierre Idjouadiene (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:03
34RUSSergey Firsanov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:03
35RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:03
36FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale0:03
37ESTAlo Jakin (EST)Saint-Michel - Auber 930:03
38URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rga0:03
39ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:11
40FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:11
41FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Oscaro0:12
42PORJoaquim Silva (POR)Caja Rural - Seguros Rga0:15
43ITAEttore Carlini (ITA)d'Amico - Utensilnord0:15
44FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis0:50
45NEDJarno Mobach (NED)Sunweb Development1:27
46SUIRobin Froidevaux (SUI)Akros - Renfer1:27
47RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo1:27
48GERMarcel Meisen (GER)1:27
49FRAJustin Mottier (FRA)Vital Concept1:27
50FRAJérôme Cousin (FRA)Direct Energie1:27
51ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:31
52GBRJames Mitri (GBR)Swiss Cycling Academy1:41
53SUIJustin Paroz (SUI)Akros - Renfer1:41
54SUIManuel Bösch (SUI)Vorarlberg - Santic1:41
55ITAIvan Martinelli (ITA)1:41
56BRANicolas Sessler (BRA)Burgos - BH1:44
57FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille1:44
58BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis2:15
59ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTM2:15
60GERDorian Lübbers (GER)Lotto - Kern Haus2:15
61FRAJulien Morice (FRA)Vital Concept2:15
62BELJonas van Genechten (BEL)Vital Concept2:15
63GERMartin Salomon (GER)Sunweb Development2:15
64ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:15
65FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondiale2:15
66FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondiale2:15
67GERRobert Kessler (GER)Lotto - Kern Haus2:15
68FRAYoann Paillot (FRA)Saint-Michel - Auber 932:15
69FRAAnthony Delaplace (FRA)Fortuneo - Oscaro2:15
70BELThomas Joseph (BEL)Marlux - Bingoal2:15
71FRAJulien Trarieux (FRA)Delko - Marseille Provence KTM2:15
72BELDieter Vanthourenhout (BEL)Marlux - Bingoal2:15
73FRASimon Sellier (FRA)Direct Energie2:15
74NORDaniel Hoelgaard (NOR)Groupama - Fdj2:45
75FRABenoît Vaugrenard (FRA)Groupama - Fdj2:54
76FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj0:03
77FRAErwan Corbel (FRA)Vital Concept3:17
78ESPSergio Rodríguez Reche (ESP)Euskadi Basque Country - Murias3:28
79RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - Rusvelo3:28
80FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie6:01
81RUSEvgeny Kobernyak (RUS)Gazprom - Rusvelo6:20
82FRAJimmy Turgis (FRA)Cofidis6:24
83PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Burgos - BH6:24
84FRASamuel Leroux (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille6:33
85FRAAxel Journiaux (FRA)Direct Energie6:44
86ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:03
87AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg - Santic8:36
88PORRafael Ferreira Reis (POR)Caja Rural - Seguros Rga8:36
89FRAYannis Yssaad (FRA)Caja Rural - Seguros Rga8:36
90ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BH8:36
91GERRichard Weinzheimer (GER)Lotto - Kern Haus8:36
92RWAJoseph Areruya (RWA)Dimension Data - Qhubeka8:36
93SUIYannis Voisard (SUI)Akros - Renfer8:36
94SUIJoel Suter (SUI)Akros - Renfer8:36
95SUIStefan Bissegger (SUI)Akros - Renfer8:36
96ITAEmanuele Onesti (ITA)d'Amico - Utensilnord8:36
97ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskadi Basque Country - Murias10:19
98SUILukas Rüegg (SUI)Vorarlberg - Santic10:35
99FRAMickael Delage (FRA)Groupama - Fdj10:35
100FRAMarc Sarreau (FRA)Groupama - Fdj10:35
101GERMarc Dörrie (GER)Lotto - Kern Haus10:35
102URUMauricio José Moreira Guarino (URU)Caja Rural - Seguros Rga10:35
103ITAFrancesco Bettini (ITA)d'Amico - Utensilnord10:35
104ITAAngelo Raffaele (ITA)d'Amico - Utensilnord14:15
105NEDSteven Lammertink (NED)Vital Concept14:15
106BELAngelo De Clercq (BEL)14:15
107ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH14:15
108GERRobert Retschke (GER)Lotto - Kern Haus14:15
109NEDDavid Van Der Poel (NED)Corendon - Circus14:15
110BELTom Meeusen (BEL)Corendon - Circus14:18
111BELGianni Vermeersch (BEL)Corendon - Circus14:18
112ITAEdoardo Corridori (ITA)d'Amico - Utensilnord
113BELJens Vanoverberghe (BEL)Sunweb Development
114SUIJan Rüttimann (SUI)Akros - Renfer
115FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Oscaro
116GERNiklas Märkl (GER)Sunweb Development
117GERLeon Heinschke (GER)Sunweb Development

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Congrier - Laval - 184 km - 3 Juni 2018Sprint


1FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis4:32:34
2FRAMarc Sarreau (FRA)Groupama - Fdjzt
3FRARudy Barbier (FRA)AG2R - La Mondialezt
4ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
5FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidiszt
6CZEAdam Toupalík (CZE)zt
7RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
8FRAJérémy Leveau (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
9ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
10FRAArmindo Fonseca (FRA)Fortuneo - Oscarozt
11ESTAlo Jakin (EST)Saint-Michel - Auber 93zt
12FRARomain Cardis (FRA)Direct Energiezt
13GERMax Kanter (GER)Sunweb Developmentzt
14BELEli Iserbyt (BEL)Marlux - Bingoalzt
15LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondialezt
16ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BHzt
17NEDMathieu Van Der Poel (NED)Corendon - Circuszt
18FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
19GERJonas Rutsch (GER)Lotto - Kern Hauszt
20FRAFlavien Maurelet (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
21ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
22GERRobert Kessler (GER)Lotto - Kern Hauszt
23FRADorian Godon (FRA)Cofidiszt
24FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie0:07
25FRAPierre Idjouadiene (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:07
26FRAKévin Ledanois (FRA)Fortuneo - Oscaro0:07
27FRAJérémy Cabot (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:07
28BELJonas van Genechten (BEL)Vital Concept0:07
29ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:07
30FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Oscaro0:07
31SUIRobin Froidevaux (SUI)Akros - Renfer0:12
32RUSIlar Arslanov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:14
33FRAJulien Trarieux (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:20
34FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:23
35RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo0:25
36FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale0:25
37FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondiale0:25
38BELMichael Vanthourenhout (BEL)Marlux - Bingoal0:25
39URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rga0:31
40FRAKévin Le Cunff (FRA)Saint-Michel - Auber 930:33
41FRADamien Touzé (FRA)Saint-Michel - Auber 930:36
42BELKevin Pauwels (BEL)Marlux - Bingoal0:38
43NEDJarno Mobach (NED)Sunweb Development0:39
44FRAYoann Paillot (FRA)Saint-Michel - Auber 930:39
45BELThomas Joseph (BEL)Marlux - Bingoal0:52
46FRAMickael Delage (FRA)Groupama - Fdj0:54
47NORDaniel Hoelgaard (NOR)Groupama - Fdj0:54
48SUIJustin Paroz (SUI)Akros - Renfer0:55
49RUSSergey Firsanov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:55
50ITAEttore Carlini (ITA)d'Amico - Utensilnord0:55
51BRANicolas Sessler (BRA)Burgos - BH0:55
52FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondiale0:55
53FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:55
54PORJoaquim Silva (POR)Caja Rural - Seguros Rga0:55
55FRAJérôme Mainard (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:55
56ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:55
57FRAYannis Yssaad (FRA)Caja Rural - Seguros Rga0:55
58FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale1:09
59FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj1:09
60GBRJames Mitri (GBR)Swiss Cycling Academy1:10
61BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis1:10
62FRAAnthony Maldonado (FRA)Saint-Michel - Auber 931:16
63ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:26
64GERDorian Lübbers (GER)Lotto - Kern Haus1:38
65SUIManuel Bösch (SUI)Vorarlberg - Santic1:40
66FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie1:45
67FRASimon Sellier (FRA)Direct Energie1:45
68FRABenoît Vaugrenard (FRA)Groupama - Fdj1:46
69GERMartin Salomon (GER)Sunweb Development1:49
70FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis1:54
71FRATanguy Turgis (FRA)Vital Concept1:54
72ITAIvan Martinelli (ITA)1:55
73ITAEmanuele Onesti (ITA)d'Amico - Utensilnord1:55
74BELDieter Vanthourenhout (BEL)Marlux - Bingoal1:55
75BELGianni Vermeersch (BEL)Corendon - Circus1:57
76RUSEvgeny Kobernyak (RUS)Gazprom - Rusvelo2:07
77FRAErwan Corbel (FRA)Vital Concept2:10
78FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Oscaro2:23
79ESPSergio Rodríguez Reche (ESP)Euskadi Basque Country - Murias2:31
80SUIStefan Bissegger (SUI)Akros - Renfer2:38
81FRAAnthony Delaplace (FRA)Fortuneo - Oscaro2:42
82FRAJérôme Cousin (FRA)Direct Energie2:56
83FRAJustin Mottier (FRA)Vital Concept2:56
84FRASteven Tronet (FRA)2:56
85PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Burgos - BH3:35
86FRAJimmy Turgis (FRA)Cofidis4:24
87NEDDavid Van Der Poel (NED)Corendon - Circus4:24
88GERMarcel Meisen (GER)4:24
89ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BH4:24
90PORRafael Ferreira Reis (POR)Caja Rural - Seguros Rga4:24
91FRAJulien Morice (FRA)Vital Concept4:24
92FRAAxel Journiaux (FRA)Direct Energie4:24
93ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTM4:27
94ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskadi Basque Country - Murias5:44
95SUIYannis Voisard (SUI)Akros - Renfer5:58
96RWAJoseph Areruya (RWA)Dimension Data - Qhubeka6:39
97AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg - Santic6:39
98SUIJoel Suter (SUI)Akros - Renfer6:39
99ITAAngelo Raffaele (ITA)d'Amico - Utensilnord6:39
100FRASamuel Leroux (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille7:58
101NEDSteven Lammertink (NED)Vital Concept7:58
102BELTom Meeusen (BEL)Corendon - Circus
103ITAFrancesco Bettini (ITA)d'Amico - Utensilnord
104URUMauricio José Moreira Guarino (URU)Caja Rural - Seguros Rga
105GERMarc Dörrie (GER)Lotto - Kern Haus
106GERRobert Retschke (GER)Lotto - Kern Haus
107GERRichard Weinzheimer (GER)Lotto - Kern Haus
108BELAngelo De Clercq (BEL)
109RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - Rusvelo
110SUILukas Rüegg (SUI)Vorarlberg - Santic
111ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Euskadi Basque Country - Murias

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden