De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Boucles de la Mayenne - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Boucles de la Mayenne - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2010

Boucles de la Mayenne 2010

FrankrijkFrankrijk - 17 Juni 2010 - 20 Juni 2010


Algemeen klassement - 20 Juni 2010


1FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasun12:59:03
2BELGregory Habeaux (BEL)Verandas Willems+5
3FRAGuillaume Malle (FRA)+14
4LTURamunas Navardauskas (LTU)+33
5FRAJulien Simon (FRA)Saur - Sojasun+37
6FRATony Gallopin (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne+39
7UKROleg Chuzhda (UKR)Caja Rural+42
8FRATony Hurel (FRA)BBox - Bouygues Telecom+42
9FRAAlexandre Pichot (FRA)BBox - Bouygues Telecom+47
10FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+48
11FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schuller+50
12FRAFabien Schmidt (FRA)+55
13BELPieter Ghyllebert (BEL)An Post - Sean Kelly Team+57
14FRAJonathan Thire (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+1:03
15FRAJulien Fouchard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne+6:13
16FRAJimmy Casper (FRA)Saur - Sojasun+7:05
17NEDStefan Van Dijk (NED)Verandas Willems+7:12
18BELJens Keukeleire (BEL)Cofidis, le Crédit en Ligne+7:19
19ESPAketza Pena Iza (ESP)Caja Rural+7:20
20FRAVincent Jerome (FRA)BBox - Bouygues Telecom+7:23
21BELSven Van Den Houte (BEL)Verandas Willems+7:27
22FRANiels Brouzes (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+7:29
23FRARomain Delalot (FRA)CC Nogent-sur-Oise+7:35
24FRAYann Pivois (FRA)+7:36
25NEDRamon Sinkeldam (NED)Rabobank Continental Team+7:41
26FRAMathieu Halleguen (FRA)Bretagne - Schuller+7:45
27URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural+7:57
28FRAKevin Denis (FRA)+7:58
29FRAJocelin Maillet (FRA)+8:08
30NEDJetse Bol (NED)Rabobank Continental Team+9:59
31BELTimothy Dupont (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht+10:17
32BELAndy Cappelle (BEL)Verandas Willems+12:43
33FRARony Martias (FRA)Saur - Sojasun+14:24
34BELSven Vandousselaere (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht+15:07
35SWEJohan Landström (SWE)+15:52
36FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schuller+22:01
37FRASébastien Turgot (FRA)BBox - Bouygues Telecom+22:08
38FRAJulien Belgy (FRA)+22:17
39ESPRuben Reig Conejero (ESP)Caja Rural+22:36
40FRANadir Haddou (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+22:36
41FRAJulien Jegou (FRA)+23:08
42NEDBoy Van Poppel (NED)Rabobank Continental Team+24:40
43SWEJohan Lindgren (SWE)+24:44
44FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasun+24:46
45BELKevyn Ista (BEL)Cofidis, le Crédit en Ligne+24:46
46FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasun+24:46
47FRAArnaud Labbe (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne+24:48
48IRLSam Bennett (IRL)La Française des Jeux+24:49
49NEDMartijn Keizer (NED)Rabobank Continental Team+24:57
50FRAJulien Gonnet (FRA)+24:59
51FRAJustin Jules (FRA)+25:05
52ESPPascual Orengo Lopez (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leon+25:07
53BELDieter Vanthourenhout (BEL)BKCP - Powerplus+25:10
54FRALudovic Bret (FRA)+25:10
55BELBenjamin Verraes (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht+25:12
56ITAEnrico Franzoi (ITA)BKCP - Powerplus+25:13
57BELSteven De Neef (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht+25:15
58FRAFabien Sidaner (FRA)+25:17
59FRAGuillaume Belgy (FRA)+25:21
60PORVitor Rodrigues (POR)Caja Rural+25:22
61BELJames Vanlandshoot (BEL)Verandas Willems+25:25
62FRAErwan Teguel (FRA)+25:26
63FRAFlorent Gohier (FRA)+25:30
64FRAFabien Taillefer (FRA)+25:32
65ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Caja Rural+25:34
66GBRMark McNally (GBR)An Post - Sean Kelly Team+25:37
67ESPFrancisco Manuel Anton Marin (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leon+25:44
68FRAArnaud Courteille (FRA)Nationaal team van Frankrijk+25:47
69FRABenoit Jarrier (FRA)+25:48
70FRAFranck Charrier (FRA)+25:50
71FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Schuller+26:09
72BELNico Eeckhout (BEL)An Post - Sean Kelly Team+26:18
73BELDieter Cappelle (BEL)Verandas Willems+27:38
74SWEJonas Ahlstrand (SWE)+27:40
75FRAStéphane Bonsergent (FRA)Bretagne - Schuller+27:41
76FRASimon Le Brun (FRA)+27:43
77FRAMathieu Simon (FRA)CC Nogent-sur-Oise+27:47
78FRAFlorian Mallegol (FRA)+27:56
79BELJim Aernouts (BEL)BKCP - Powerplus+27:58
80SWEJonas Bjelkmark (SWE)+27:58
81FRAArnaud Jouffroy (FRA)BKCP - Powerplus+28:03
82FRASylvain Dechereux (FRA)+28:07
83FRAThomas Vaubourzeix (FRA)+28:16
84FRAYannick Marie (FRA)+28:19
85FRAAdrien Petit (FRA)CC Nogent-sur-Oise+28:26
86FRAQuentin Gougeon (FRA)+28:31
87BELBenny De Schrooder (BEL)An Post - Sean Kelly Team+29:04
88FRAGaël Desriac (FRA)+29:15
89NEDCoen Vermeltfoort (NED)Rabobank Continental Team+29:42
90FRAMickaël Barbier (FRA)+30:30
91FRAMaxime Le Montagner (FRA)+31:52
92SWEKalle Sandell (SWE)+32:13
93FRAJulien Foisnet (FRA)Nationaal team van Frankrijk+32:55
94NEDMats Boeve (NED)Rabobank Continental Team+32:58
96FRAJonathan Brunel (FRA)+34:06
97FRAEddy Lubin (FRA)+34:22
98ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leon+35:14
99FRANicolas Jouanno (FRA)Bretagne - Schuller+36:51
100FRAKévin Rouet (FRA)+41:09

Proloog - 17 Juni 2010Individuele Tijdrit


1FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasun5:45
2FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasun+6
3FRAJimmy Casper (FRA)Saur - Sojasun+7
4FRAJulien Simon (FRA)Saur - Sojasun+9
5NEDBoy Van Poppel (NED)Rabobank Continental Team+9
6FRAJulien Belgy (FRA)+10
7FRAFranck Bouyer (FRA)BBox - Bouygues Telecom+10
8NEDJetse Bol (NED)Rabobank Continental Team+10
9FRATony Gallopin (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne+11
10FRAFrederic Bichot (FRA)BBox - Bouygues Telecom+11
11SWEJohan Lindgren (SWE)+13
12NEDStefan Van Dijk (NED)Verandas Willems+13
13BELNiels Albert (BEL)BKCP - Powerplus+14
14FRAFlorian Morizot (FRA)UV Aube+14
15UKROleg Chuzhda (UKR)Caja Rural+14
16FRAMorgan Chedhomme (FRA)CC Nogent-sur-Oise+14
17FRATony Hurel (FRA)BBox - Bouygues Telecom+14
18FRABryan Nauleau (FRA)+15
19BELKevyn Ista (BEL)Cofidis, le Crédit en Ligne+15
20NEDMartijn Keizer (NED)Rabobank Continental Team+16
21ESPAketza Pena Iza (ESP)Caja Rural+16
22BELKim Borry (BEL)An Post - Sean Kelly Team+17
23FRASébastien Turgot (FRA)BBox - Bouygues Telecom+17
24FRAArnaud Jouffroy (FRA)BKCP - Powerplus+17
25FRAArnaud Labbe (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne+17
26FRABenoit Jarrier (FRA)+17
27IRLSam Bennett (IRL)La Française des Jeux+18
28FRAAlexandre Pichot (FRA)BBox - Bouygues Telecom+19
29FRAVincent Jerome (FRA)BBox - Bouygues Telecom+19
30NEDCoen Vermeltfoort (NED)Rabobank Continental Team+19
31FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseille+19
32FRARony Martias (FRA)Saur - Sojasun+19
33FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasun+19
34FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schuller+20
35BELSven Van Den Houte (BEL)Verandas Willems+20
36ESPRuben Reig Conejero (ESP)Caja Rural+21
37FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+21
38FRAFabien Taillefer (FRA)+21
39FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schuller+22
40FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)BBox - Bouygues Telecom+22

Etappe 1 - 18 Juni 2010Ontsnapping


1FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasun4:28:33
2BELJens Keukeleire (BEL)Cofidis, le Crédit en Ligne+6
3BELGregory Habeaux (BEL)Verandas Willems+6
4FRAJustin Jules (FRA)+6
5FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasun+6
6FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)BBox - Bouygues Telecom+6
7NEDStefan Van Dijk (NED)Verandas Willems+6
8BELPieter Ghyllebert (BEL)An Post - Sean Kelly Team+6
9FRAVincent Jerome (FRA)BBox - Bouygues Telecom+6
10ITAEnrico Franzoi (ITA)BKCP - Powerplus+6
11FRAArnaud Courteille (FRA)Nationaal team van Frankrijk+6
12ESPPascual Orengo Lopez (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leon+6
13FRASébastien Turgot (FRA)BBox - Bouygues Telecom+6
14FRAArnaud Labbe (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne+6
15IRLSam Bennett (IRL)La Française des Jeux+6
16FRANadir Haddou (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+6
17FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasun+6
18FRAJulien Belgy (FRA)+6
19ESPRuben Reig Conejero (ESP)Caja Rural+6
20FRAFranck Bouyer (FRA)BBox - Bouygues Telecom+6
21FRAFabien Schmidt (FRA)+6
22URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural+6
23ESPFrancisco Manuel Anton Marin (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leon+6
24FRANiels Brouzes (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+6
25BELJames Vanlandshoot (BEL)Verandas Willems+6

Etappe 2 - 19 Juni 2010Medium berg


1LTURamunas Navardauskas (LTU)4:20:34
2FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasun+0
3BELGregory Habeaux (BEL)Verandas Willems+0
4FRAGuillaume Malle (FRA)+2
5FRATony Hurel (FRA)BBox - Bouygues Telecom+41
6FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schuller+41
7FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+41
8FRAJulien Simon (FRA)Saur - Sojasun+41
9BELPieter Ghyllebert (BEL)An Post - Sean Kelly Team+41
10FRAAlexandre Pichot (FRA)BBox - Bouygues Telecom+41
11FRAJonathan Thire (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+41
12UKROleg Chuzhda (UKR)Caja Rural+41
13FRAFabien Schmidt (FRA)+41
14FRATony Gallopin (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne+41
15BELTimothy Dupont (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht+7:14
16BELJens Keukeleire (BEL)Cofidis, le Crédit en Ligne+7:14
17FRAJimmy Casper (FRA)Saur - Sojasun+7:14
18BELSven Vandousselaere (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht+7:14
19NEDStefan Van Dijk (NED)Verandas Willems+7:14
20NEDRamon Sinkeldam (NED)Rabobank Continental Team+7:17
21FRAVincent Jerome (FRA)BBox - Bouygues Telecom+7:17
22FRAJocelin Maillet (FRA)+7:17
23FRANiels Brouzes (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+7:17
24FRAMathieu Halleguen (FRA)Bretagne - Schuller+7:17
25NEDJetse Bol (NED)Rabobank Continental Team+7:17
26ESPAketza Pena Iza (ESP)Caja Rural+7:17
27URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural+7:17
28FRARomain Delalot (FRA)CC Nogent-sur-Oise+7:17
29FRAYann Pivois (FRA)+7:17
30BELSven Van Den Houte (BEL)Verandas Willems+7:20
31FRAKevin Denis (FRA)+7:22
32FRARony Martias (FRA)Saur - Sojasun+7:26
33BELAndy Cappelle (BEL)Verandas Willems+7:30
34FRAJulien Fouchard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne+7:31
35SWEJohan Landström (SWE)+10:08
36BELJames Vanlandshoot (BEL)Verandas Willems+24:44
37BELDieter Cappelle (BEL)Verandas Willems+24:44
38BELBenjamin Verraes (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht+24:44
39FRANadir Haddou (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+24:44
40ITAEnrico Franzoi (ITA)BKCP - Powerplus+24:44

Etappe 3 - 20 Juni 2010Ontsnapping


1FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schuller4:01:12
2FRASébastien Turgot (FRA)BBox - Bouygues Telecom+6
3FRANadir Haddou (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+18
4FRAJulien Fouchard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne+19
5FRAJulien Belgy (FRA)+19
6FRAJulien Jegou (FRA)+22
7ESPRuben Reig Conejero (ESP)Caja Rural+24
8BELNico Eeckhout (BEL)An Post - Sean Kelly Team+1:01
9SWEKalle Sandell (SWE)+1:01
10NEDStefan Van Dijk (NED)Verandas Willems+2:40
11BELGregory Habeaux (BEL)Verandas Willems+2:40
12FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasun+2:40
13BELJens Keukeleire (BEL)Cofidis, le Crédit en Ligne+2:40
14FRAStéphane Bonsergent (FRA)Bretagne - Schuller+2:40
15IRLSam Bennett (IRL)La Française des Jeux+2:40
16FRAJulien Gonnet (FRA)+2:40
17FRAFabien Schmidt (FRA)+2:40
18FRAAlexandre Pichot (FRA)BBox - Bouygues Telecom+2:40
19FRAJustin Jules (FRA)+2:40
20BELTimothy Dupont (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht+2:40
21FRASimon Le Brun (FRA)+2:40
22BELJim Aernouts (BEL)BKCP - Powerplus+2:40
23FRATony Hurel (FRA)BBox - Bouygues Telecom+2:40
24FRAJimmy Casper (FRA)Saur - Sojasun+2:40
25FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schuller+2:40
26FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+2:40
27NEDRamon Sinkeldam (NED)Rabobank Continental Team+2:40
29ESPPascual Orengo Lopez (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leon+2:40
30FRATony Gallopin (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne+2:40
31FRARomain Delalot (FRA)CC Nogent-sur-Oise+2:40

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden