De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Boekarest - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Boekarest - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Roemenië

Volledige uitslagen

Boekarest

Boekarest 2019

RoemeniëRoemenië - Boekarest - 13 Juli 2019 - 21 Juli 2019 - Hardcourt


Halve Finale

20 Jul - 14h00Patricia Maria TigtegenLaura Siegemund
20 Jul - 15h30Martina Di GiuseppetegenElena Rybakina


Kwartfinales

19 Jul - 18h05Patricia Maria TigverslaatKristyna Pliskova6-3 3-6 6-3
19 Jul - 15h55Laura SiegemundverslaatIrina-Camelia Begu7-5 6-2
19 Jul - 20h15Martina Di GiuseppeverslaatBarbora Krejcikova6-4 6-4
19 Jul - 14h10Elena RybakinaverslaatViktoria Kuzmova7-6 6-3


Achtste finales

18 Jul - 14h10Patricia Maria TigverslaatAnastasija Sevastova6-2 7-5
17 Jul - 18h20Kristyna PliskovaverslaatYsaline Bonaventure6-0 6-2
17 Jul - 13h10Irina-Camelia BeguverslaatKaja Juvan6-4 6-3
17 Jul - 16h20Laura SiegemundverslaatLara Arruabarrena-Vecino7-5 6-3
18 Jul - 16h10Barbora KrejcikovaverslaatAliona Bolsova Zadoinov6-0 3-2 ab.
18 Jul - 17h30Martina Di GiuseppeverslaatVeronika Kudermetova6-2 4-5 ab.
18 Jul - 19h10Elena RybakinaverslaatJaqueline Adina Cristian6-1 6-0
17 Jul - 19h40Viktoria KuzmovaverslaatJaimee Fourlis7-5 6-2


1/16de finales

16 Jul - 17h25Anastasija SevastovaverslaatAna Bogdan5-7 7-6 7-5
16 Jul - 16h55Patricia Maria TigverslaatAnna Bondar6-2 6-1
15 Jul - 20h05Ysaline BonaventureverslaatTereza Mrdeza6-3 7-5
16 Jul - 12h50Kristyna PliskovaverslaatAlexandra Cadantu7-5 6-1
16 Jul - 13h05Kaja JuvanverslaatIsabella Shinikova5-7 6-1 6-1
16 Jul - 15h45Irina-Camelia BeguverslaatAleksandra Krunic7-5 6-1
16 Jul - 15h00Lara Arruabarrena-VecinoverslaatShilin Xu7-5 6-7 7-5
15 Jul - 14h45Laura SiegemundverslaatAnhelina Kalinina4-6 6-3 6-4
15 Jul - 14h45Aliona Bolsova ZadoinovverslaatVarvara Flink6-3 6-2
16 Jul - 20h45Barbora KrejcikovaverslaatElena Gabriela Ruse6-3 0-6 6-2
17 Jul - 15h00Martina Di GiuseppeverslaatVarvara Lepchenko3-6 6-1 7-6
16 Jul - 11h05Veronika KudermetovaverslaatArantxa Rus6-2 6-4
16 Jul - 13h05Jaqueline Adina CristianverslaatSorana Cirstea6-4 4-6 6-2
15 Jul - 17h55Elena RybakinaverslaatPaula Badosa Gibert7-5 7-6
16 Jul - 14h30Jaimee FourlisverslaatIrina Maria Bara6-3 7-6
15 Jul - 13h25Viktoria KuzmovaverslaatDalila Jakupovic6-2 6-2


Kwalificaties - Derde ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

15 Jul - 13h10Patricia Maria TigverslaatIsabella Shinikova6-3 6-2
15 Jul - 15h45Shilin XuverslaatAlexandra Cadantu5-7 6-0 6-2
15 Jul - 15h50Martina Di GiuseppeverslaatAnna Bondar6-3 6-4
15 Jul - 13h10Jaimee FourlisverslaatTereza Mrdeza6-3 4-6 6-2


Kwalificaties - Tweede ronde

15 Jul - 09h10Isabella ShinikovaverslaatSara Errani6-3 6-7 6-3
15 Jul - 09h10Patricia Maria TigverslaatMarina Melnikova5-7 6-1 6-1
14 Jul - 13h10Shilin XuverslaatCristina Dinu6-3 6-3
15 Jul - 09h10Alexandra CadantuverslaatNicoleta-Catalina Dascalu6-7 7-6 7-6
15 Jul - 09h50Anna BondarverslaatMarie Benoit7-6 0-6 7-6
14 Jul - 13h05Martina Di GiuseppeverslaatDaniela Seguel6-0 6-3
14 Jul - 13h10Tereza MrdezaverslaatMiriam Bianca Bulgaru6-3 6-3
15 Jul - 09h10Jaimee FourlisverslaatBasak Eraydin7-5 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

13 Jul - 13h35Sara ErraniverslaatTereza Martincova1-6 7-6 3-3 ab.
13 Jul - 16h40Isabella ShinikovaverslaatAnastassia Grymalska6-4 6-2
13 Jul - 09h10Patricia Maria TigverslaatOana Georgeta Simion6-4 6-4
13 Jul - 09h10Marina MelnikovaverslaatAnna Zaja6-3 0-0 ab.
13 Jul - 10h50Cristina DinuverslaatEkaterine Gorgodze6-4 6-3
13 Jul - 13h20Shilin XuverslaatNaiktha Bains7-5 2-6 7-5
13 Jul - 12h40Nicoleta-Catalina DascaluverslaatJasmin Jebawy6-0 6-4
13 Jul - 15h20Alexandra CadantuverslaatIrina Fetecau1-6 6-3 6-3
13 Jul - 16h10Anna BondarverslaatLaura Ioana Paar Andrei6-2 6-2
13 Jul - 12h05Marie BenoitverslaatFanni Gecsek6-0 6-2
13 Jul - 09h10Daniela SeguelverslaatSofya Lansere3-6 6-3 6-4
13 Jul - 09h10Martina Di GiuseppeverslaatFrancesca Jones6-3 6-4
13 Jul - 10h25Tereza MrdezaverslaatAgnes Bukta6-1 6-2
13 Jul - 11h15Miriam Bianca BulgaruverslaatRaluca Georgiana Serban6-7 7-6 7-6
13 Jul - 11h25Jaimee FourlisverslaatGabriela Talaba6-4 6-2
13 Jul - 14h10Basak EraydinverslaatLouisa Chirico6-2 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden