De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
02/12 - 04/12 | CHN | Ronde van Quanzhou Bay | UCI Asia Tour | M. Stedman |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
04/01 - 07/01 | Ballarat | Australisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
05/01 - 07/01 | Napier | Nieuw-Zeelands Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
11/01 - 14/01 | AUS | Santos Women's Tour | Dameswedstrijden | 2.1 | A. Spratt |
12/01 - 21/01 | VEN | Ronde van Táchira | UCI America Tour | P. Gutierrez Daza | |
13/01 | PHI | Filipijnen Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
15/01 - 21/01 | GAB | La Tropicale Amissa Bongo | UCI Africa Tour | 2.1 | J. Areruya |
16/01 - 21/01 | AUS | Santos Tour Down Under | World Tour | 2.UWT | D. Impey |
17/01 - 21/01 | NZL | New Zealand Cycle Classic | UCI Oceania Tour | 2.2 | H. McCormick |
21/01 - 28/01 | ARG | Vuelta a San Juan Internacional - 36 Edicion | UCI America Tour | 2.1 | G. Najar |
24/01 - 27/01 | UAE | Sharjah Tour | UCI Asia Tour | 2.1 | J. Moreno Bazan |
25/01 | ESP | Trofeo Campos, Porreres, Felanitx, Ses Salines | UCI Europe Tour | 1.1 | J. Degenkolb |
25/01 - 28/01 | INA | Tour of Indonesia | UCI Asia Tour | 2.1 | A. Rounsauath |
26/01 | ESP | Trofeo Serra de Tramuntana | UCI Europe Tour | 1.1 | T. Wellens |
26/01 - 29/01 | ALG | Tour International des Zibans | UCI Africa Tour | 2.2 | A. Hidda |
27/01 | ESP | Trofeo Lloseta - Andratx | UCI Europe Tour | 1.1 | T. Skujins |
27/01 | NZL | Gravel and Tar | UCI Oceania Tour | 1.2 | E. Berends |
27/01 | Geelong | Cadel Evans Great Ocean Road Race | Dameswedstrijden | 1.1 | C. Hosking |
28/01 | AUS | Cadel Evans Great Ocean Road Race | World Tour | 1.UWT | J. McCarthy |
28/01 | ESP | Trofeo Palma | UCI Europe Tour | 1.1 | J. Degenkolb |
28/01 | FRA | Grand Prix Cycliste la Marseillaise | UCI Europe Tour | 1.1 | A. Geniez |
30/01 - 31/01 | AUS | Womens Herald Sun Tour | Dameswedstrijden | 2.2 | B. Chapman |
31/01 - 04/02 | ESP | Volta a la Comunitat Valenciana | UCI Europe Tour | 2.1 | A. Valverde Belmon. |
31/01 - 04/02 | FRA | Etoile de Bessèges | UCI Europe Tour | 2.1 | T. Gallopin |
31/01 - 04/02 | AUS | Herald Sun Tour | UCI Oceania Tour | 2.1 | J. Chaves Rubio |
31/01 - 04/02 | CMR | Coupe des Nations de l'Espoir Blue Line | U-23 Wedstrijden | J. Areruya |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
02/02 - 04/02 | COL | Colombia Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
02/02 - 04/02 | NAM | Namibisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
02/02 - 04/02 | TUR | Tour of Eftalia Hotels & Velo Alanya | Dameswedstrijden | 2.2 | O. Zabelinskaya |
03/02 | BRN | Desert Pearl | UCI Asia Tour | 1.1 | Geannuleerd |
06/02 - 10/02 | UAE | Dubai Tour | UCI Asia Tour | 2.HC | E. Viviani |
06/02 - 10/02 | RSA | Zuid-Afrikaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
06/02 - 11/02 | COL | Colombia Oro y Paz | UCI America Tour | 2.1 | E. Bernal Gomez |
07/02 - 11/02 | RSA | Tour of South Africa | UCI Africa Tour | 2.1 | Geannuleerd |
08/02 - 11/02 | FRA | 3ème Tour Cycliste International La Provence | UCI Europe Tour | 2.1 | A. Geniez |
08/02 - 12/02 | MYA | Aziatisch Kampioenschappen | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd | |
09/02 - 01/04 | ARG | Argentinië Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
10/02 | ESP | Vuelta Ciclista a la Región de Murcia Costa Calida | UCI Europe Tour | 1.1 | L. Sánchez . |
11/02 | ESP | Clasica de Almeria | UCI Europe Tour | 1.HC | C. Ewan |
11/02 | ITA | Trofeo Laigueglia | UCI Europe Tour | 1.HC | M. Moser |
13/02 - 18/02 | OMA | Tour of Oman | UCI Asia Tour | 2.HC | A. Lutsenko |
14/02 - 18/02 | POR | Volta ao Algarve em Bicicleta | UCI Europe Tour | 2.HC | M. Kwiatkowski |
14/02 - 18/02 | ESP | Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol | UCI Europe Tour | 2.HC | T. Wellens |
14/02 - 19/02 | RWA | Afrikaanse Kampioenschappen | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd | |
17/02 - 18/02 | FRA | 50ème Tour Cycliste International du Haut Var Matin | UCI Europe Tour | 2.1 | J. Hivert |
18/02 | TUR | Grand Prix Alanya | UCI Europe Tour | 1.2 | K. Pozdnyakov |
18/02 | Porec | GP Laguna Porec | UCI Europe Tour | 1.2 | P. Totò |
20/02 - 23/02 | ALG | Grand Prix International de la ville d'Alger | UCI Africa Tour | 2.2 | C. Kastrantas |
21/02 - 25/02 | UAE | Abu Dhabi Tour | World Tour | 2.UWT | A. Valverde Belmon. |
22/02 - 25/02 | TUR | Ronde van Antalya | UCI Europe Tour | 2.2 | A. Ovechkin |
22/02 - 25/02 | ESP | Setmana Ciclista Valenciana | Dameswedstrijden | 2.2 | H. Barnes |
24/02 | BEL | Omloop Het Nieuwsblad Elite | World Tour | 1.UWT | M. Valgren Hundahl |
24/02 | FRA | Faun Environnement - Classic de l'Ardèche Rhône Crussol | UCI Europe Tour | 1.1 | R. Bardet |
24/02 | BEL | Omloop Het Nieuwsblad-vrouwen elite / Circuit Het Nieuwsblad-Femmes Elite | Dameswedstrijden | 1.1 | C. Malling Siggaar. |
25/02 | FRA | Royal Bernard Drome Classic | UCI Europe Tour | 1.1 | L. Calmejane |
25/02 | SLO | GP Izola | UCI Europe Tour | 1.2 | D. Rajovic |
25/02 | BEL | Spar - Omloop van het Hageland - Tielt-Winge | Dameswedstrijden | 1.1 | E. Van Dijk |
25/02 | BEL | Kuurne-Brussel-Kuurne Juniors | Junioren Wedstrijden | 1.1 | R. Evenepoel |
25/02 | BEL | Kuurne-Bruxelles-Kuurne | UCI Europe Tour | 1.HC | D. Groenewegen |
27/02 | Fayt-le-Franc | Le Samyn | UCI Europe Tour | 1.1 | N. Terpstra |
27/02 | BEL | Le Samyn des Dames | Dameswedstrijden | 1.2 | J. Ensing |
28/02 | CRO | Trofej Umag - Umag Trophy | UCI Europe Tour | 1.2 | K. Hagen |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
01/05 | GER | Eschborn-Frankfurt - Rund um den Finanzplatz | World Tour | 1.UWT | A. Kristoff |
01/05 | POL | 30 Memorial Andrzeja Trochanowskiego | UCI Europe Tour | 1.2 | A. Kankovský. |
01/05 | BEL | Belgische Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
01/05 | GER | Rund um den Henninger Turm | U-23 Wedstrijden | 1.2U | N. Larsen |
01/05 - 03/05 | CHN | Tour of Zhoushan Island (Shengsi Stage) | Dameswedstrijden | 2.2 | S. Gutiérre. |
02/05 | POL | 19 Memorial Romana Sieminskiego | UCI Europe Tour | 1.2 | A. Kankovský. |
02/05 - 06/05 | RUS | Five Rings of Moscow | UCI Europe Tour | 2.2 | A. Prostokshin |
03/05 - 04/05 | GBR | Tour de Yorkshire Womens Race | Dameswedstrijden | 2.1 | M. Guarnier |
03/05 - 06/05 | FRA | Rhône-Alpes Isère Tour | UCI Europe Tour | 2.2 | S. Rabitsch |
03/05 - 06/05 | GBR | Tour de Yorkshire | UCI Europe Tour | 2.1 | G. Van Avermaet |
03/05 - 06/05 | TUR | Tour of Mesopotamia | UCI Europe Tour | 2.2 | N. Bakirci |
03/05 - 06/05 | CZE | Course de la Paix Juniors | Junioren Wedstrijden | 2.Ncup | R. Evenepoel |
03/05 - 06/05 | ARG | Panamerican Kampioenschappen | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd | |
04/05 - 06/05 | Madrid | Vuelta Ciclista Comunidad de Madrid | UCI Europe Tour | 2.1 | E. Lemos Pinto |
04/05 - 06/05 | SRI | Sri Lanka T-Cup | UCI Asia Tour | 2.2 | Y. Nakajima |
04/05 - 07/05 | ALG | Tour International de la Wilaya d'Oran | UCI Africa Tour | 2.2 | L. Evrard |
04/05 - 27/05 | ITA | Giro d'Italia | Grote Rondes | 2.UWT | C. Froome |
05/05 | NOR | Sundvolden GP | UCI Europe Tour | 1.2 | A. Kamp Egested |
06/05 | Cremona | Circuito del Porto - Trofeo Arvedi | UCI Europe Tour | 1.2 | G. Lonardi |
06/05 | NOR | Ringerike GP | UCI Europe Tour | 1.2 | S. Wærsted |
06/05 | FRA | Grand Prix de la Somme «Conseil Départemental 80» | UCI Europe Tour | 1.1 | Geannuleerd |
06/05 | BEL | Flèche Ardennaise | UCI Europe Tour | 1.2 | C. Bol |
06/05 | RSA | 100 Cycle Challenge | UCI Africa Tour | 1.2 | N. Hoffman |
06/05 | RSA | 100 Cycle Challenge | Dameswedstrijden | 1.2 | K. Le Court de Bil. |
06/05 | BEL | Trofee Maarten Wynants | Dameswedstrijden | 1.1 | M. Bastianelli |
06/05 - 10/05 | CHN | Panorama Guizhou International | Dameswedstrijden | S. Gutiérre. | |
06/05 - 24/06 | MAC | Noord-Macedonië Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
07/05 - 11/05 | BUL | Memorial Dimitar Yankov - Sunny Beach | Junioren Wedstrijden | D. Duric | |
08/05 | AZE | Baku-Khizi Eco | UCI Europe Tour | 1.1 | Geannuleerd |
08/05 - 13/05 | FRA | 4 Jours de Dunkerque / Grand Prix des Hauts de France | UCI Europe Tour | 2.HC | D. Claeys |
09/05 - 13/05 | LUX | Flèche du Sud | UCI Europe Tour | 2.2 | G. Marchand |
09/05 - 13/05 | AZE | Tour d'Azerbaïdjan | UCI Asia Tour | 2.1 | Geannuleerd |
09/05 - 13/05 | TUN | Tour de Tunisie International de Cyclisme | UCI Africa Tour | 2.2 | Geannuleerd |
09/05 - 13/05 | CYP | Cyprus Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
10/05 - 11/05 | SWE | Tour of Uppsala | Dameswedstrijden | I. Erngren | |
11/05 - 13/05 | ESP | Vuelta Aragon | UCI Europe Tour | 2.1 | J. Moreno Bazan |
11/05 - 13/05 | POL | CCC Tour - Grody Piastowskie | UCI Europe Tour | 2.2 | L. Owsian |
12/05 | NED | Ronde van Overijssel | UCI Europe Tour | 1.2 | P. Havik |
12/05 | SWE | 110th Scandinavian Race in Uppsala 1909-2018 | UCI Europe Tour | 1.2 | T. Trondsen |
12/05 | HUN | Visegrad 4 Kerekparverseny | UCI Europe Tour | 1.2 | F. Sisr |
12/05 | Aalburg | Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg | Dameswedstrijden | L. Wiebes | |
12/05 - 13/05 | FRA | 44e Tour de Gironde International | Junioren Wedstrijden | 2.1 | V. Retailleau |
13/05 | NED | 72ste Profronde van Noord-Holland | UCI Europe Tour | 1.2 | J. Van Den Berg |
13/05 | BEL | Grand Prix Criquielion | UCI Europe Tour | 1.2 | L. Taminiaux |
13/05 | ITA | Gran Premio Industrie del Marmo | U-23 Wedstrijden | 1.2U | G. Ferri |
13/05 - 19/05 | USA | Amgen Tour of California | World Tour | 2.UWT | E. Bernal Gomez |
14/05 - 20/05 | UKR | Tour of Ukraine | UCI Europe Tour | 2.2 | Geannuleerd |
16/05 - 20/05 | NOR | Tour of Norway | UCI Europe Tour | 2.HC | E. Prades Reverte |
16/05 - 20/05 | POL | Baltyk - Karkonosze Tour | UCI Europe Tour | 2.2 | P. Walsleben |
17/05 | ESP | Durango-Durango Emakumeen Saria | Dameswedstrijden | 1.2 | A. van der Breggen |
17/05 - 19/05 | USA | WorldTour Dames - Amgen Tour of California Women's Race empowered with SRAM | Dameswedstrijden | 2.WWT | K. Hall |
17/05 - 20/05 | FRA | Ronde de l'Isard d'Ariège | U-23 Wedstrijden | 2.2U | S. Williams |
18/05 - 20/05 | FRA | Tour de l'Ain | UCI Europe Tour | 2.1 | A. Vichot |
18/05 - 20/05 | FRA | A Travers Les Hauts De France - Trophée Paris-Arras Tour | UCI Europe Tour | 2.2 | S. Rabitsch |
18/05 - 20/05 | NED | 36e SPIE Internationale Juniorendriedaagse | Junioren Wedstrijden | 2.1 | A. Balmer |
19/05 | NED | New energy Tour | UCI Europe Tour | 1.1 | Geannuleerd |
19/05 - 20/05 | BAR | Barbados Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
19/05 - 20/05 | FRA | Trophée Centre Morbihan | Junioren Wedstrijden | 2.Ncup | R. Evenepoel |
19/05 - 22/05 | ESP | WorldTour Dames - WWT Emakumeen XXXI. Bira | Dameswedstrijden | 2.WWT | A. Spratt |
19/05 - 23/05 | ALB | 75th Tour of Albania | UCI Europe Tour | 2.2 | M. Gazzarra |
20/05 | BEL | Grote Prijs Marcel Kint | UCI Europe Tour | 1.1 | N. Bouhanni |
20/05 - 23/05 | PHI | Le Tour de Filipinas | UCI Asia Tour | 2.2 | E. Carino |
20/05 - 27/05 | IRL | Rás Tailteann | UCI Europe Tour | 2.2 | L. Bugter |
20/05 - 27/05 | JAP | Tour of Japan | UCI Asia Tour | 2.1 | M. Garcia Fernande. |
22/05 - 24/05 | NOR | Tour des Fjords | UCI Europe Tour | 2.HC | M. Albasini |
23/05 - 27/05 | BEL | Baloise Belgium Tour | UCI Europe Tour | 2.HC | J. Keukeleire |
24/05 - 26/05 | HUN | Gemenc Grand Prix | UCI Europe Tour | R. Korosec | |
24/05 - 27/05 | SUI | Tour du Pays de Vaud | Junioren Wedstrijden | 2.Ncup | M. Skjelmose Jense. |
25/05 | FRA | La Classique Morbihan | Dameswedstrijden | 1.1 | A. Moolman Pasio |
25/05 - 26/05 | EST | Tour of Estonia | UCI Europe Tour | 2.1 | G. Stepniak |
25/05 - 27/05 | NOR | Hammer Stavanger | UCI Europe Tour | 2.1 | Mitchelton - Scott |
26/05 | Plumelec | Grand Prix de Plumelec-Morbihan | UCI Europe Tour | 1.1 | A. Pasqualon |
26/05 | FRA | Grand Prix de Plumelec-Morbihan Dames | Dameswedstrijden | 1.1 | A. Moolman Pasio |
26/05 | ITA | G.P. Eccellenze Valli del Soligo | Junioren Wedstrijden | GCD Autozai Contri Omap | |
26/05 - 03/06 | CMR | Tour du Cameroun | UCI Africa Tour | 2.2 | B. Uwizeyimana |
27/05 | Châteaulin | Boucles de l'Aulne - Châteaulin | UCI Europe Tour | 1.1 | K. Le Cunff |
27/05 | BEL | Circuit de Wallonie | UCI Europe Tour | 1.2 | M. Honoré |
27/05 | Gooik | Gooik-Geraardsbergen-Gooik | Dameswedstrijden | 1.1 | S. Roy |
27/05 | SUI | 38. SwissEver GP Cham - Hagendorn | Dameswedstrijden | 1.2 | A. Spratt |
27/05 | FRA | Paris-Roubaix Espoirs | U-23 Wedstrijden | 1.2U | S. Dewulf |
27/05 | ITA | Tf GD Dorigo MO Biemmereti MO Ettore e Cristiano Floriani MO Emilio Mazzero | Junioren Wedstrijden | 1.1 | S. Carpene |
27/05 - 03/06 | Cochabamba | Zuid-Amerikaanse Spelen | regionale Spelen | A. Sanabria Sanche. | |
28/05 | USA | Winston Salem Cycling Classic | UCI America Tour | 1.1 | S. Bassetti |
28/05 | USA | Winston Salem Cycling Classic | Dameswedstrijden | 1.1 | L. Williams |
28/05 - 03/06 | GER | Internationale Lotto Thüringen Ladies Tour | Dameswedstrijden | 2.1 | L. Brennauer |
30/05 - 03/06 | LUX | Skoda-Tour de Luxembourg | UCI Europe Tour | 2.HC | A. Pasqualon |
30/05 - 03/06 | BRA | Volta Ciclistica Internacional do Paraná | UCI America Tour | 2.2 | Geannuleerd |
30/05 - 03/06 | KOR | Tour de Korea | UCI Asia Tour | 2.1 | S. Tvetcov |
31/05 - 03/06 | FRA | Boucles de la Mayenne | UCI Europe Tour | 2.1 | M. Van der Poel |
31/05 - 03/06 | JAP | Tour de Kumano | UCI Asia Tour | 2.2 | M. De Maar |
31/05 - 03/06 | FRA | Grand Prix Priessnitz spa | U-23 Wedstrijden | T. Pogacar |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
01/06 | UKR | Horizon Park Race for Peace | UCI Europe Tour | 1.2 | F. Muff |
01/06 - 03/06 | ROU | Tour of Bihor - Bellotto | UCI Europe Tour | I. Sosa Cuervo | |
01/06 - 03/06 | NED | Hammer Sportzone Limburg | UCI Europe Tour | 2.1 | Quick Step Floors |
01/06 - 04/06 | POL | Szlakiem Walk Majora Hubala | UCI Europe Tour | 2.1 | M. Taciak |
02/06 | BEL | Market Heistse Pijl | UCI Europe Tour | 1.1 | E. Liepins |
02/06 | UKR | Horizon Park Race Maidan | UCI Europe Tour | 1.2 | B. Samoilau |
02/06 | ITA | 63° Trofeo Alcide Degasperi | UCI Europe Tour | 1.2 | S. Ravanelli |
02/06 | UKR | Horizon Park Women Challenge | Dameswedstrijden | 1.2 | E. Vysotska |
02/06 | NED | Salverda Omloop van de IJsseldelta | Dameswedstrijden | 1.2 | L. Wiebes |
02/06 | FRA | La Classique des Alpes Juniors | Junioren Wedstrijden | 1.1 | E. Pierre |
03/06 | UKR | Horizon Park Race Classic | UCI Europe Tour | 1.2 | B. Samoilau |
03/06 | BEL | Memorial Philippe Van Coningsloo | UCI Europe Tour | 1.2 | G. Höög |
03/06 | Lugano | Gran Premio Città di Lugano | UCI Europe Tour | 1.HC | H. Pernsteiner |
03/06 | ITA | 47° Coppa della Pace - 44° Trofeo F.lli Anelli | UCI Europe Tour | 1.2 | M. Sobrero |
03/06 | USA | Independence Cycling Classic | UCI America Tour | 1.1 | Geannuleerd |
03/06 | BEL | Dwars door de Westhoek | Dameswedstrijden | 1.1 | T. Nguyen |
03/06 | USA | Independence Cycling Classic | Dameswedstrijden | 1.1 | Geannuleerd |
03/06 | UKR | VR Women ITT | Dameswedstrijden | 1.2 | A. Christoforou |
03/06 - 10/06 | FRA | Critérium du Dauphiné | World Tour | 2.UWT | G. Thomas |
06/06 - 10/06 | MEX | Ruta del Centro | UCI America Tour | 2.2 | Geannuleerd |
07/06 | CAN | Grand Prix Cycliste de Gatineau | Dameswedstrijden | 1.1 | L. Hall |
07/06 | SUI | GP du canton d'Argovie | UCI Europe Tour | 1.HC | A. Kristoff |
07/06 - 10/06 | FRA | Ronde de l'Oise | UCI Europe Tour | 2.2 | H. Evensen |
07/06 - 10/06 | CAN | Grand Prix Cycliste de Saguenay | UCI America Tour | 2.2 | Geannuleerd |
07/06 - 10/06 | GER | LVM Saarland Trofeo | Junioren Wedstrijden | 2.Ncup | S. Wærenskjo. |
07/06 - 16/06 | ITA | Giro Ciclistico d'Italia | U-23 Wedstrijden | 2.2U | A. Vlasov |
08/06 | CAN | Chrono de Gatineau | Dameswedstrijden | 1.1 | A. Neben |
08/06 | SLO | Ljubljana-Domzale-Ljubljana TT | Dameswedstrijden | 1.2 | O. Zabelinskaya |
08/06 - 10/06 | SRB | Tour de Serbia | UCI Europe Tour | 2.2 | G. Tivani Perez |
08/06 - 10/06 | POL | Tour of Malopolska | UCI Europe Tour | A. Antunes | |
08/06 - 24/06 | SLO | Sloveens Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
09/06 | BEL | Dwars door de Vlaamse Ardennen | UCI Europe Tour | 1.2 | R. Cobbaert |
09/06 - 17/06 | SUI | Tour de Suisse | World Tour | 2.UWT | R. Porte |
10/06 | BEL | Ronde van Limburg | UCI Europe Tour | 1.1 | M. Van der Poel |
10/06 | GER | Rund um Köln | UCI Europe Tour | 1.1 | S. Bennett |
10/06 | NED | Midden-Brabant Poort Omloop | UCI Europe Tour | 1.2 | J. Van Den Berg |
10/06 | BEL | SPAR Flanders Diamond Tour | Dameswedstrijden | 1.1 | J. Van Der Meer |
10/06 | ITA | 22° Gran Premio dell'Arno | Junioren Wedstrijden | 1.1 | A. Acco |
13/06 - 17/06 | SLO | Tour de Slovenie | UCI Europe Tour | 2.1 | P. Roglic |
13/06 - 17/06 | NED | Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk | UCI Europe Tour | 2.1 | Geannuleerd |
13/06 - 17/06 | CAN | Tour de Beauce | UCI America Tour | 2.2 | J. Piccoli |
13/06 - 17/06 | GBR | WorldTour Dames - OVO Energy Women's Tour | Dameswedstrijden | 2.WWT | C. Labecki |
14/06 - 17/06 | AUT | Oberösterreichrundfahrt | UCI Europe Tour | 2.2 | S. Rabitsch |
14/06 - 17/06 | FRA | Route d'Occitanie | UCI Europe Tour | 2.1 | A. Valverde Belmon. |
15/06 | BEL | Dwars door het Hageland - Aarschot | UCI Europe Tour | 1.1 | K. Neilands |
15/06 - 16/06 | CUB | Cubaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
15/06 - 25/06 | MGL | Mongolië Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
16/06 | DEN | Fyen Rundt - Tour of Fyen | UCI Europe Tour | 1.1 | M. Pedersen |
16/06 | POL | Grand Prix Doliny Baryczy XXVIII Memorial Grundmanna i Wizowskiego | UCI Europe Tour | 1.2 | L. Owsian |
16/06 - 24/06 | PUR | Puerto Rico Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
17/06 | GBR | Beaumont Trophy | UCI Europe Tour | 1.2 | C. Swift |
17/06 | POL | Grand Prix Doliny Baryczy Milicz | UCI Europe Tour | 1.2 | K. Malecki |
17/06 | DEN | GP Horsens Posten | UCI Europe Tour | 1.1 | H. Dahl |
17/06 | POL | Korona Kocich Gór | UCI Europe Tour | Geannuleerd | |
17/06 | BEL | Elfstedenronde | UCI Europe Tour | 1.1 | A. Blythe |
17/06 - 21/06 | JAP | Japans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
17/06 - 24/06 | ESA | El Salvador Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
17/06 - 24/06 | BER | Bermuda Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
17/06 - 24/06 | NOR | Noors Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
17/06 - 01/07 | GER | Duits Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
17/06 - 01/07 | LUX | Luxemburgs Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
17/06 - 01/07 | SUI | Zwitsers Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
17/06 - 01/09 | ITA | Italiaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
18/06 - 21/06 | TUR | Tour of Mevlana | UCI Europe Tour | 2.2 | O. Balkan |
18/06 - 23/06 | UKR | Oekraïens Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
19/06 | BEL | Halle Ingooigem | UCI Europe Tour | 1.1 | D. Van Poppel |
19/06 - 24/06 | SWE | Zweeds Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
20/06 - 24/06 | ITA | Adriatica Ionica Race/Following the Serenissima Routes | UCI Europe Tour | 2.1 | I. Sosa Cuervo |
21/06 - 23/06 | CZE | Tsjechisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
21/06 - 24/06 | FRA | Le Tour de Savoie Mont Blanc | UCI Europe Tour | 2.2 | R. Zoidl |
21/06 - 24/06 | ESP | Spaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
21/06 - 24/06 | CAN | Canadees Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
21/06 - 24/06 | SVK | Slovaaks Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
21/06 - 28/07 | USA | Amerikaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
22/06 | KOS | Kosovo Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
22/06 | ERI | Eritrea Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
22/06 - 23/06 | ROU | Roemeens Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
22/06 - 24/06 | SRB | Servisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
22/06 - 24/06 | GRE | Grieks Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
22/06 - 24/06 | VEN | Venezolaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
22/06 - 24/06 | POL | Pools Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
22/06 - 24/06 | LTU | Litouws Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
22/06 - 01/07 | POR | Portugees Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 | MNE | Montenegro Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 24/06 | RWA | Rwanda Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 24/06 | ANT | Antigua en Barbuda Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 24/06 | CRO | Kroatisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 30/06 | ISR | Israëlisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 01/07 | NED | Nederlands Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 01/07 | BLR | Wit-Russisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 19/08 | BIZ | Belize Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
24/06 | FRA | Paris-Chauny (classique) | UCI Europe Tour | 1.2 | R. Sinkeldam |
24/06 | KOR | Zuid-Korea Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
24/06 - 01/07 | TUN | Tunesië Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
24/06 - 01/07 | GUA | Guatemalees Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 | ETH | Ethiopië Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 28/06 | AZE | Azerbeidzjaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
27/06 | Gooik | Internationale Wielertrofee Jong Maar Moedig I.W.T. | UCI Europe Tour | 1.2 | J. Baugnies |
27/06 - 30/06 | Tarragona | Middellandse Zeespelen | regionale Spelen | J. Duranti | |
27/06 - 01/07 | KAZ | Kazachs Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
27/06 - 01/07 | BUL | Bulgarije Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
27/06 - 02/07 | RUS | Russisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
28/06 - 30/06 | EST | Ests Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
28/06 - 30/06 | MEX | Mexicaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
28/06 - 01/07 | LAT | Lets Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
28/06 - 01/07 | DEN | Deens Nationaal Kampieonschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
28/06 - 01/07 | GBR | Brits Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
28/06 - 01/07 | CRC | Costaricaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
28/06 - 01/07 | HUN | Hongaars Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
28/06 - 01/07 | BRA | Braziliaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
28/06 - 21/07 | IRL | Iers Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
28/06 - 25/08 | FRA | Frans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
29/06 - 30/06 | KUW | Koeweit Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
29/06 - 01/07 | PAN | Panamees Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
29/06 - 01/07 | GEO | Georgisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
29/06 - 01/07 | AUT | Oostenrijks Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
29/06 - 01/07 | FIN | Finland Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
29/06 - 01/07 | MAR | Marokkaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
29/06 - 31/07 | IRI | Iraans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
30/06 | BEL | Omloop Het Nieuwsblad Belofte | UCI Europe Tour | E. Resell | |
30/06 - 01/07 | HKG | Hong Kong Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
30/06 - 01/07 | MDA | Moldavisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
01/07 - 08/07 | LIB | Libanon Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
01/07 - 08/07 | SIN | Singaporees Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
02/07 - 05/07 | ALG | Tour International de Constantine 2018 | UCI Africa Tour | 2.2 | Geannuleerd |
03/07 | Brescia | Trofeo Città di Brescia | UCI Europe Tour | 1.2 | F. Rocchetti |
03/07 - 05/07 | TUR | Turks Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
04/07 - 07/07 | POL | Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques | UCI Europe Tour | 2.2 | S. Janiszewski |
05/07 - 08/07 | ROU | Sibiu Cycling Tour | UCI Europe Tour | 2.1 | I. Sosa Cuervo |
05/07 - 08/07 | CZE | Tour de Feminin - O cenu Ceského Svýcarska | Dameswedstrijden | 2.2 | L. Thomas |
05/07 - 14/07 | VEN | Vuelta Ciclista a Venezuela | UCI America Tour | 2.2 | M. Spreafico |
06/07 - 08/07 | ITA | Tre Giorni Ciclistica Bresciana | Junioren Wedstrijden | N. Parisini | |
06/07 - 09/07 | BEL | Sint-Martinusprijs Kontich | Junioren Wedstrijden | 2.1 | F. van den Bossche |
06/07 - 15/07 | ITA | WorldTour Dames - Giro d'Italia Internazionale Femminile | Dameswedstrijden | 2.WWT | A. Van Vleuten |
07/07 | BEL | Grote prijs Jean-Pierre Monseré | UCI Europe Tour | 1.1 | A. Looij |
07/07 - 08/07 | ALB | Albanië Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
07/07 - 08/07 | LUX | GP Général Patton | Junioren Wedstrijden | 2.Ncup | R. Evenepoel |
07/07 - 10/07 | ALG | Algerijns Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
07/07 - 14/07 | AUT | Int. Österreich-Rundfahrt-Tour of Austria | UCI Europe Tour | 2.HC | B. Hermans |
07/07 - 29/07 | FRA | Tour de France | Grote Rondes | 2.UWT | G. Thomas |
08/07 | BEL | Grand Prix Albert Fauville - Baulet | UCI Europe Tour | 1.2 | A. Nõmmela |
08/07 | ITA | Giro del Medio Brenta | UCI Europe Tour | 1.2 | A. Evtushenko |
08/07 | FRA | Grand Prix de la ville de Nogent-sur-Oise | UCI Europe Tour | J. Antomarchi | |
08/07 | CAN | White Spot / Delta Road Race | UCI America Tour | A. De Vos | |
08/07 | CAN | White Spot / Delta Road Race WE | Dameswedstrijden | 1.2 | K. Ryan |
08/07 | BEL | GP Sofie Goos | Dameswedstrijden | 1.2 | L. Wiebes |
11/07 | BEL | Menen-Kemmel-Menen | Junioren Wedstrijden | 1.1 | R. Pluimers |
11/07 - 15/07 | ITA | Giro Ciclistico della Valle d'Aosta Mont Blanc | U-23 Wedstrijden | 2.2U | V. Pronskiy |
12/07 - 15/07 | POR | GP Internacional Torres Vedras - Trofeu Joaquim Agostinho | UCI Europe Tour | 2.2 | J. Neves Fernandes |
12/07 - 15/07 | ALG | Le Grand Prix International de la Ville Annaba 2018 | UCI Africa Tour | 2.2 | Geannuleerd |
12/07 - 15/07 | FRA | Ain Bugey Valromey Tour | Junioren Wedstrijden | 2.1 | A. Martin Gutierre. |
12/07 - 15/07 | CZE | Europees Kampioenschap U-23 | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd | |
12/07 - 15/07 | CZE | Europees Kampioenschap - Junioren | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd | |
13/07 | USA | Chrono Kristin Armstrong | UCI America Tour | 1.2 | S. Tvetcov |
13/07 | USA | Chrono Kristin Armstrong | Dameswedstrijden | 1.2 | A. Neben |
14/07 | INA | Indonesië Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
17/07 | FRA | WorldTour Dames - La Course by Le Tour de France | Dameswedstrijden | 1.WWT | A. Van Vleuten |
17/07 - 18/07 | ECU | Ecuador Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
17/07 - 22/07 | CAN | Tour de l'Abitibi - Coupe des Nations Junior | Junioren Wedstrijden | 2.Ncup | R. Sheehan |
18/07 - 22/07 | POR | Grande Prémio de Portugal N2 | UCI Europe Tour | 2.2 | R. Alarcon Garcia |
19/07 - 22/07 | BEL | BeNe Ladies Tour | Dameswedstrijden | 2.1 | M. Vos |
19/07 - 24/07 | FRA | La Route de France | Dameswedstrijden | 2.1 | Geannuleerd |
20/07 - 22/07 | AUT | Oberösterreich Juniorenrundfahrt | Junioren Wedstrijden | 2.1 | F. Thomsen |
22/07 | HUN | V4 Special Series Debrecen - Ibrany | UCI Europe Tour | 1.2 | P. Kusztor |
22/07 | Pérenchies | Grand Prix de la ville de Pérenchies | UCI Europe Tour | 1.2 | K. Dehaes |
22/07 - 04/08 | CHN | Tour of Qinghai Lake | UCI Asia Tour | 2.HC | H. Aguirre Calpa |
25/07 | ESP | Prueba Villafranca-Ordiziako Klasika | UCI Europe Tour | 1.1 | R. Power |
25/07 - 28/07 | POL | 61 Dookola Mazowsza | UCI Europe Tour | 2.2 | S. Sajnok |
26/07 | BEL | Grand Prix Cerami | UCI Europe Tour | 1.1 | P. Kennaugh |
26/07 | FRA | Tour de Belle Isle en Terre - Kreiz Breizh Elites Dames | Dameswedstrijden | 1.2 | D. Christmas |
27/07 - 29/07 | GER | 24. Internationale Niedersachsen-Rundfahrt der Junioren | Junioren Wedstrijden | 2.1 | Geannuleerd |
28/07 | GBR | WorldTour Dames - Prudential RideLondon Classique | Dameswedstrijden | 1.WWT | K. Wild |
28/07 | BEL | Johan Museeuw Classic - G.P. Stad Gistel | Junioren Wedstrijden | 1.1 | V. Braet |
28/07 - 30/07 | FRA | Kreiz Breizh Elites | UCI Europe Tour | 2.2 | D. Touzé |
28/07 - 01/08 | BEL | VOO-Tour de Wallonie | UCI Europe Tour | 2.HC | T. Wellens |
29/07 | GBR | Prudential RideLondon-Surrey Classic | World Tour | 1.UWT | P. Ackermann |
29/07 | Nürburg | Rad am Ring | UCI Europe Tour | 1.1 | Geannuleerd |
29/07 | SLO | GP Kranj | UCI Europe Tour | 1.2 | D. Auer |
29/07 | BEL | La Route des Géants | Junioren Wedstrijden | 1.1 | J. Van Grieken |
31/07 | Getxo | Circuito de Getxo 'Memorial Ricardo Otxoa' | UCI Europe Tour | 1.1 | A. Aranburu Deba |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
01/08 - 05/08 | DEN | PostNord Danmark Rundt - Tour of Denmark | UCI Europe Tour | 2.HC | W. Van Aert |
01/08 - 05/08 | FRA | Tour Alsace | UCI Europe Tour | 2.2 | G. Bouchard |
01/08 - 12/08 | POR | Volta a Portugal em Bicicleta Santander Totta | UCI Europe Tour | 2.1 | R. Alarcon Garcia |
02/08 - 05/08 | GUA | Vuelta Femenina a Guatemala | Dameswedstrijden | M. Prieto Casta&nt. | |
02/08 - 05/08 | Maniago | Paralympisch WK | Paralympisch | F. Cornegliani | |
03/08 - 05/08 | ITA | Giro del Nordest d'Italia | Junioren Wedstrijden | G. Benedetti | |
03/08 - 05/08 | BEL | Aubel -Thimister - Stavelot | Junioren Wedstrijden | 2.1 | R. Evenepoel |
03/08 - 12/08 | FRA | Tour Cycliste International de la Guadeloupe | UCI America Tour | 2.2 | B. Carene |
04/08 | SWE | Hansa Bygg Kalmar Grand Prix Road Race | UCI Europe Tour | 1.2 | G. Höög |
04/08 | BEL | Erondegemse Pijl (Erpe-Mere) | Dameswedstrijden | 1.2 | N. Kessler |
04/08 | ESP | Clasica Ciclista San Sebastian | World Tour | 1.UWT | J. Alaphilippe |
04/08 - 10/08 | POL | Tour de Pologne | World Tour | 2.UWT | M. Kwiatkowski |
05/08 | Saint-Martin-de-Landelles | La Poly Normande | UCI Europe Tour | 1.1 | P. Périchon |
05/08 | Antwerpen | Antwerpse Havenpijl | UCI Europe Tour | 1.2 | T. Nevens |
05/08 - 12/08 | RWA | Tour du Rwanda | UCI Africa Tour | 2.2 | S. Mugisha |
05/08 - 12/08 | Glasgow | Europees Kampioenschap | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd | |
05/08 - 19/08 | COL | Vuelta a Colombia | Races op nationaal niveau | J. Caicedo Cepeda | |
06/08 - 12/08 | USA | The Larry H.Miller Tour of Utah | UCI America Tour | 2.HC | S. Kuss |
07/08 - 11/08 | ESP | Vuelta a Burgos | UCI Europe Tour | 2.HC | I. Sosa Cuervo |
07/08 - 11/08 | ROU | Cycling Tour of Szeklerland | UCI Europe Tour | 2.2 | N. Tanovitchii |
09/08 - 12/08 | CZE | Czech Cycling Tour | UCI Europe Tour | 2.1 | R. Zoidl |
11/08 | SWE | WorldTour Dames - Crescent Vårgårda TTT | Dameswedstrijden | 1.WWT | Boels Dolmans Cyclingteam |
11/08 | NED | KOGA Slag om Norg | UCI Europe Tour | 1.1 | J. van Schip |
11/08 | POL | Memorial Henryka Lasaka | UCI Europe Tour | 1.2 | M. Grabis |
11/08 - 12/08 | SRB | 47. Olympic Hopes - Belgrade Trophy Milan Panic | Junioren Wedstrijden | 2.1 | C. Jurisevic |
11/08 - 12/08 | FRA | Ronde des Vallées | Junioren Wedstrijden | 2.1 | A. Vollmer |
12/08 | POL | Puchar Uzdrowisk Karpackich | UCI Europe Tour | 1.2 | M. Paterski |
12/08 | ITA | Gran Premio Sportivi di Poggiana-Trofeo Bonin Costruzioni-Gran Premio Pasta | U-23 Wedstrijden | 1.2U | R. Stannard |
13/08 | SWE | WorldTour Dames - Crescent Vårgårda | Dameswedstrijden | 1.WWT | M. Vos |
13/08 - 19/08 | Internationaal | Binck Bank Tour | World Tour | 2.UWT | M. Mohoric |
14/08 - 19/08 | HUN | Tour de Hongrie | UCI Europe Tour | M. Belletti | |
15/08 - 18/08 | FRA | Tour du Limousin | UCI Europe Tour | 2.1 | N. Edet |
16/08 | NOR | WorldTour Dames - Ronde Van Noorwegen - Ploegentijdrit | Dameswedstrijden | Sunweb | |
16/08 | ITA | Gran Premio Capodarco | U-23 Wedstrijden | 1.2U | E. Rubio Reyes |
16/08 - 19/08 | NOR | Arctic Race of Norway | UCI Europe Tour | 2.HC | S. Chernetskiy |
16/08 - 19/08 | USA | Colorado Classic | UCI America Tour | 2.HC | G. Mannion |
17/08 - 19/08 | NOR | WorldTour Dames - Ladies Tour of Norway | Dameswedstrijden | 2.WWT | M. Vos |
17/08 - 26/08 | FRA | Ronde van de Toekomst | U-23 Wedstrijden | T. Pogacar | |
18/08 | BLR | Minsk Cup | UCI Europe Tour | M. Paterski | |
18/08 | BEL | Flanders Ladies Classic - Sofie De Vuyst (Herzele-Steenhuize) | Dameswedstrijden | 1.2 | S. Eraud |
19/08 | BLR | Grand Prix Minsk | UCI Europe Tour | K. Shumov | |
19/08 | BEL | Omloop der Vlaamse Gewesten | Junioren Wedstrijden | 1.1 | J. Van Grieken |
19/08 | Hamburg | EuroEyes Cyclassics Hamburg | World Tour | 1.UWT | E. Viviani |
20/08 - 23/08 | FRA | Trophée d'Or Féminin | Dameswedstrijden | 2.2 | Geannuleerd |
21/08 | Bellignies | Grand Prix des Marbriers | UCI Europe Tour | 1.2 | J. Mould |
21/08 | BEL | GP Stad Zottegem | UCI Europe Tour | 1.1 | J. Baugnies |
21/08 - 24/08 | FRA | Tour du Poitou Charentes, Charente, Charente Maritime, deux sèvres, Vienne | UCI Europe Tour | 2.1 | A. Démare |
22/08 | NED | Veenendaal-Veenendaal Classic | UCI Europe Tour | 1.1 | D. Groenewegen |
22/08 | NED | Veenendaal-Veenendaal Classic | Dameswedstrijden | 1.1 | A. Van Vleuten |
23/08 - 26/08 | EST | Baltic Chain Tour 2018 | UCI Europe Tour | 2.2 | E. Liepins |
23/08 - 26/08 | GER | Deutschland Tour | UCI Europe Tour | 2.1 | M. Mohoric |
24/08 | BEL | Great War Remembrance Race | UCI Europe Tour | 1.1 | M. Räim |
25/08 | BEL | Omloop Mandel-Leie-Schelde Meulebeke | UCI Europe Tour | 1.1 | W. Wippert |
25/08 | FRA | WorldTour Dames - GP de Plouay - Lorient Agglomération | Dameswedstrijden | 1.WWT | A. Pieters |
25/08 | ITA | 22°Trofeo Comune di Vertova-17° Memorial Pietro Merelli | Junioren Wedstrijden | 1.1 | M. Mayrhofer |
25/08 - 16/09 | ESP | La Vuelta ciclista a España | Grote Rondes | 2.UWT | S. Yates |
26/08 | SLO | Croatia-Slovenia | UCI Europe Tour | 1.2 | D. Rajovic |
26/08 | BEL | Schaal Sels Merksem | UCI Europe Tour | 1.1 | T. Dupont |
26/08 | NED | Ronde van Midden Nederland | UCI Europe Tour | 1.2 | C. Von Folsach |
26/08 | ITA | 48° Trofeo Emilio Paganessi | Junioren Wedstrijden | 1.1 | A. Piccolo |
26/08 | FRA | Bretagne Classic - Ouest-France | World Tour | 1.UWT | O. Naesen |
27/08 - 01/09 | ETH | Tour Meles Zenawi for Green Development | UCI Africa Tour | 2.2 | Geannuleerd |
28/08 - 02/09 | NED | WorldTour Dames - Boels Ladies Tour | Dameswedstrijden | 2.WWT | A. Van Vleuten |
29/08 | Overijse | Druivenkoers - Overijse | UCI Europe Tour | 1.1 | X. Meurisse |
30/08 - 02/09 | ITA | Giro Internazionale della Lunigiana | Junioren Wedstrijden | R. Evenepoel | |
31/08 | Øyer | Hafjell GP | UCI Europe Tour | M. Toft Madsen | |
31/08 | AUT | PRO Ötztaler 5.500 | UCI Europe Tour | 1.1 | Geannuleerd |
31/08 - 02/09 | SUI | Grand Prix Rüebliland | Junioren Wedstrijden | 2.1 | E. Leijnse |
31/08 - 03/09 | CAN | Tour of Alberta | UCI America Tour | 2.1 | Geannuleerd |
31/08 - 04/09 | KOR | Tour de DMZ | Junioren Wedstrijden | 2.Ncup | G. Brussenskiy |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
01/10 - 12/10 | ARG | Olympische Jeugdspelen | Olympische Spelen | Beëindigd | |
02/10 | BEL | Binche - Chimay - Binche / Mémorial Frank Vandenbroucke | UCI Europe Tour | 1.1 | D. Van Poppel |
02/10 - 06/10 | MAS | Jelajah Malaysia | UCI Asia Tour | 2.2 | Geannuleerd |
03/10 | GER | Sparkassen Münsterland Giro | UCI Europe Tour | 1.HC | M. Walscheid |
04/10 | FRA | Paris-Bourges | UCI Europe Tour | 1.1 | V. Madouas |
04/10 - 07/10 | GRE | 27th Kazantzakeia | UCI Europe Tour | 2.2 | Geannuleerd |
06/10 | FRA | Tour de Vendée | UCI Europe Tour | 1.1 | N. Denz |
06/10 | ITA | Giro dell'Emilia | UCI Europe Tour | 1.HC | A. De Marchi |
06/10 | ITA | Giro dell'Emilia Internazionale Donne Elite | Dameswedstrijden | 1.1 | R. Leleivyte |
07/10 | ITA | Gran Premio Bruno Beghelli | UCI Europe Tour | 1.HC | B. Mollema |
07/10 | ITA | Gran Premio Bruno Beghelli Internazionale Donne Elite | Dameswedstrijden | 1.1 | E. Balsamo |
07/10 | FRA | Paris-Tours Espoirs | U-23 Wedstrijden | 1.2U | M. Kooistra |
07/10 | ITA | Piccolo Giro di Lombardia | U-23 Wedstrijden | 1.2U | R. Stannard |
07/10 | FRA | Paris - Tours Elite | UCI Europe Tour | 1.HC | S. Kragh Andersen |
07/10 - 14/10 | CHN | Tour of Taihu Lake | UCI Asia Tour | 2.1 | B. Vallée |
09/10 | ITA | Tre Valli Varesine | UCI Europe Tour | 1.HC | T. Skujins |
09/10 - 14/10 | TUR | Presidential Cycling Tour of Turkey | World Tour | 2.UWT | E. Prades Reverte |
10/10 | ITA | Milano-Torino | UCI Europe Tour | 1.HC | T. Pinot |
10/10 - 14/10 | COL | Vuelta a Colombia Femenina | Dameswedstrijden | A. Sanabria Sanche. | |
11/10 | ITA | Gran Piemonte | UCI Europe Tour | 1.HC | S. Colbrelli |
13/10 | BEL | De Kustpijl | UCI Europe Tour | 1.2 | T. Stevens |
13/10 | NED | Tacx Pro Classic / Ronde van Zeeland | UCI Europe Tour | 1.1 | P. Schulting |
13/10 | ITA | Il Lombardia | World Tour | 1.UWT | T. Pinot |
14/10 | BEL | Memorial Rik Van Steenbergen | UCI Europe Tour | 1.1 | Geannuleerd |
14/10 | FRA | Chrono des Nations | UCI Europe Tour | 1.1 | M. Toft Madsen |
14/10 | Hong Kong | Hammer Hong Kong | UCI Asia Tour | Sunweb | |
14/10 | JAP | Oita Urban Classic | UCI Asia Tour | 1.2 | M. Ishigami |
14/10 | FRA | Chrono des Nations | Dameswedstrijden | 1.1 | O. Zabelinskaya |
14/10 | FRA | Chrono des Nations | Damen Junioren Wedstrijden | R. Ammerlaan | |
14/10 | FRA | Chrono des Nations U23 | U-23 Wedstrijden | 1.2U | M. Norsgaard J&osl. |
14/10 | FRA | Chrono des Nations | Junioren Wedstrijden | 1.1 | R. Evenepoel |
14/10 - 18/10 | INA | Tour de Central Celebes | UCI Asia Tour | Geannuleerd | |
16/10 | Putte | Nationale Sluitingprijs - Putte - Kapellen | UCI Europe Tour | 1.1 | T. Van Der Hoorn |
16/10 - 21/10 | CHN | Gree-Tour of Guangxi | World Tour | 2.UWT | G. Moscon |
21/10 | JAP | Japan Cup Cycle Road Race | UCI Asia Tour | 1.HC | R. Power |
21/10 | CHN | WorldTour Dames - Tour of Guangxi Women's WorldTour | Dameswedstrijden | 1.WWT | A. Sierra Ca&ntild. |
23/10 - 31/10 | CHN | Ronde van Hainan | UCI Asia Tour | F. Masnada | |
23/10 - 01/11 | GUA | Ronde van Guatemala | UCI America Tour | A. Ajpacajá. | |
26/10 - 04/11 | BUR | Tour du Faso | UCI Africa Tour | M. Sorgho | |
29/10 | CRC | Gran Premio ICODER | Dameswedstrijden | M. Vargas Barrient. | |
30/10 | CRC | Gran Premio Comite Olimpico Nacional Femenino | Dameswedstrijden | M. Prieto Casta&nt. |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
02/11 - 04/11 | CRC | Vuelta Femenina Internacional a Costa Rica | Dameswedstrijden | 2.2 | B. Moreno Canchon |
04/11 - 11/11 | INA | Ronde van Singkarak | UCI Asia Tour | J. Ewart | |
11/11 | JAP | Tour de Okinawa | UCI Asia Tour | A. Marangoni | |
14/11 - 18/11 | CHN | Ronde van Fuzhou | UCI Asia Tour | I. Davidenok | |
15/11 - 20/11 | MEX | Vuelta Internacional Ciclista Michoacán | UCI America Tour | C. Paredes Avellan. | |
17/11 - 18/11 | UZB | Oezbeeks Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
21/11 - 25/11 | ERI | Africa Cup | regionale Spelen | Nationaal team van Eritrea |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
07/12 | QAT | Qatar Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | F. Alhichan |
08/12 - 09/12 | HKG | Tour of Belt and Road | UCI Asia Tour | Geannuleerd | |
12/12 | CRC | Gran Premio FECOCI | UCI America Tour | W. Muñoz Pe. | |
13/12 | CRC | Gran Premio Comité Olímpico Nacional | UCI America Tour | Ó. Quiroz A. | |
16/12 - 25/12 | CRC | Ronde van Costa Rica | UCI America Tour | B. Salas Sá. |