De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Gree-Tour of Guangxi - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Gree-Tour of Guangxi - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Uitslagen 2018

Gree-Tour of Guangxi 2018

ChinaChina - 16 Oktober 2018 - 21 Oktober 2018


Algemeen klassement - 21 Oktober 2018


1ITAGianni Moscon (ITA)Team Ineos20:39:56
2AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe0:09
3RUSSergey Chernetskiy (RUS)Astana0:14
4FRARémi Cavagna (FRA)Quick Step Floors0:17
5ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Mitchelton - Scott0:21
6COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First - Drapac0:21
7ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistar0:25
8ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana0:25
9BELDries Devenyns (BEL)Quick Step Floors0:27
10ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Dimension Data0:28
11SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates0:28
12BELPhilippe Gilbert (BEL)Quick Step Floors0:28
13IRLEddie Dunbar (IRL)0:28
14ITADavide Villella (ITA)Astana0:28
15ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirates0:28
16UKRAndriy Grivko (UKR)Astana0:30
17BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Racing Team0:32
18NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb0:38
19COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar0:38
20PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin0:40
21ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scott0:41
22ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo0:41
23GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First - Drapac0:43
24FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondiale0:43
25GERJasha Sütterlin (GER)Movistar0:45
26FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo0:48
27RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos0:56
28FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale0:56
29FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale0:59
30FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondiale1:07
31ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistar1:07
32DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb1:07
33CANHugo Houle (CAN)Astana1:07
34RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data1:07
35BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal1:07
36BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirates1:09
37ITAGiovanni Visconti (ITA)Bahrain - Merida1:09
38BELLawrence Naesen (BEL)Lotto - Soudal1:13
39GBRAlex Dowsett (GBR)Katusha - Alpecin1:17
40FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdj1:20
41AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Merida1:27
42ITAManuele Boaro (ITA)Bahrain - Merida1:29
43SUISilvan Dillier (SUI)AG2R - La Mondiale1:35
44BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo2:19
45BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal2:20
46BELJürgen Roelandts (BEL)BMC Racing Team2:23
47GBRPeter Kennaugh (GBR)Bora - Hansgrohe3:46
48SUIStefan Küng (SUI)BMC Racing Team4:03
49FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj4:56
50BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin4:57
51AUTBernhard Eisel (AUT)Dimension Data5:21
52GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe5:43
53GERMax Walscheid (GER)Sunweb6:06
54USANeilson Powless (USA)Lotto NL - Jumbo6:08
55GERLennard Kämna (GER)Sunweb6:08
56GBROwain Doull (GBR)Team Ineos6:11
57BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal6:19
58SUIGrégory Rast (SUI)Trek - Segafredo6:36
59COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar6:38
60USASepp Kuss (USA)Lotto NL - Jumbo6:43
61GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe6:44
62BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondiale6:47
63GBRBen Swift (GBR)Uae Team Emirates6:47
64COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistar6:47
65TPEChun Kai Feng (TPE)Bahrain - Merida7:14
66GERMaximilian Schachmann (GER)Quick Step Floors7:14
67RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data7:20
68JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida7:22
69BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education First - Drapac7:25
70GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe7:27
71ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)Dimension Data7:34
72CHNMeiyin Wang (CHN)Bahrain - Merida7:42
73BELLaurens De Vreese (BEL)Astana7:43
74AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal7:43
75SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Team7:43
76NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj8:14
77BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal8:19
78ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida8:26
79AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott8:46
80FRAMickael Delage (FRA)Groupama - Fdj8:55
81RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data9:30
82GERTony Martin (GER)Katusha - Alpecin9:33
83NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo9:47
84AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott10:12
85ITARiccardo Minali (ITA)Astana10:21
86NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto NL - Jumbo10:46
87NEDFabio Jakobsen (NED)Quick Step Floors11:17
88ITAMatteo Bono (ITA)Uae Team Emirates11:22
89GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe11:27
90NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Lotto NL - Jumbo11:31
91NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbo11:35
92GBRDaniel McLay (GBR)EF Education First - Drapac11:49
93BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbo11:49
94ITADavide Martinelli (ITA)Quick Step Floors11:49
95USAGregory Daniel (USA)Trek - Segafredo11:49
96AUSWilliam Clarke (AUS)EF Education First - Drapac11:58
97RSANick Dougall (RSA)Dimension Data12:17
98FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj12:38
99USAChad Haga (USA)Sunweb13:15
100SWEKim Magnusson (SWE)EF Education First - Drapac14:41
101IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo17:11
102FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondiale17:44
103AUSMiles Scotson (AUS)BMC Racing Team18:12
104NEDJulius Van Den Berg (NED)Seg Racing Academy18:18
105AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecin18:46
106ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates18:53
107UAEYousif Mirza Bani Hammad (UAE)Uae Team Emirates19:51
108NEDLennard Hofstede (NED)Sunweb21:26
109GERRoger Kluge (GER)Mitchelton - Scott21:57
110GERSimon Geschke (GER)Sunweb22:05
111ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Team Ineos22:06
112NZLAlex Frame (NZL)Trek - Segafredo22:09
113SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe23:01
114BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal26:07
115ITALeonardo Basso (ITA)Team Ineos26:57
116GBRJonathan Dibben (GBR)Team Ineos45:27

Etappe 1 - Beihai - Beihai - 107,4 km - 16 Oktober 2018Sprint


1NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbo2:21:45
2GERMax Walscheid (GER)Sunwebzt
3NEDFabio Jakobsen (NED)Quick Step Floorszt
4GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
5ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scottzt
6RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Datazt
7FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
8BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
9BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudalzt
10FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondialezt
11ITARiccardo Minali (ITA)Astanazt
12FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
13ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistarzt
14RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecinzt
15BELJürgen Roelandts (BEL)BMC Racing Teamzt
16ITALeonardo Basso (ITA)Team Ineoszt
17FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondialezt
18BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecinzt
19ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
20GERJasha Sütterlin (GER)Movistarzt
21SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
22ITAGianni Moscon (ITA)Team Ineoszt
23NEDJulius Van Den Berg (NED)Seg Racing Academyzt
24ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Dimension Datazt
25CANHugo Houle (CAN)Astanazt
26FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
27RUSSergey Chernetskiy (RUS)Astanazt
28GBRDaniel McLay (GBR)EF Education First - Drapaczt
29BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirateszt
30IRLEddie Dunbar (IRL)zt
31GBROwain Doull (GBR)Team Ineoszt
32UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt
33SUISilvan Dillier (SUI)AG2R - La Mondialezt
34SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scottzt
35GERMaximilian Schachmann (GER)Quick Step Floorszt
36JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Meridazt
37SUIStefan Küng (SUI)BMC Racing Teamzt
38ITAManuele Boaro (ITA)Bahrain - Meridazt
39BELLaurens De Vreese (BEL)Astanazt
40TPEChun Kai Feng (TPE)Bahrain - Meridazt
41GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
42FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
43BELPhilippe Gilbert (BEL)Quick Step Floorszt
44GBRAlex Dowsett (GBR)Katusha - Alpecinzt
45AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
46BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
47AUTBernhard Eisel (AUT)Dimension Datazt
48NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
49BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudalzt
50AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scottzt
51ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
52COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistarzt
53ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistarzt
54DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunwebzt
55RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineoszt
56PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecinzt
57BELDries Devenyns (BEL)Quick Step Floorszt
58ITADavide Villella (ITA)Astanazt
59ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
60BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudalzt
61GERTony Martin (GER)Katusha - Alpecinzt
62BELLawrence Naesen (BEL)Lotto - Soudalzt
63FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondialezt
64COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First - Drapaczt
65ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirateszt
66GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First - Drapaczt
67ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Meridazt
68GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohezt
69GBRBen Swift (GBR)Uae Team Emirateszt
70COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistarzt
71CHNMeiyin Wang (CHN)Bahrain - Meridazt
72ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Mitchelton - Scottzt
73GERSimon Geschke (GER)Sunwebzt
74ITAGiovanni Visconti (ITA)Bahrain - Meridazt
75FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondialezt
76AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Meridazt
77BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbozt
78BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondialezt
79RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Datazt
80SWEKim Magnusson (SWE)EF Education First - Drapaczt
81RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Datazt
82AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudalzt
83NEDMartijn Tusveld (NED)Sunwebzt
84AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scottzt
85IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredozt
86USANeilson Powless (USA)Lotto NL - Jumbozt
87BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
88USASepp Kuss (USA)Lotto NL - Jumbozt
89GBRPeter Kennaugh (GBR)Bora - Hansgrohezt
90ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Quick Step Floorszt
91BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Racing Teamzt
92FRARémi Cavagna (FRA)Quick Step Floorszt
93NZLAlex Frame (NZL)Trek - Segafredozt
94AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecinzt
95ITADavide Martinelli (ITA)Quick Step Floorszt
96ITAMatteo Bono (ITA)Uae Team Emirateszt
97ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Team Ineoszt
98USAGregory Daniel (USA)Trek - Segafredozt
99COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistarzt
100GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
101AUSMiles Scotson (AUS)BMC Racing Teamzt
102RSANick Dougall (RSA)Dimension Datazt
103ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)Dimension Datazt
104NEDLennard Hofstede (NED)Sunwebzt
105SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Teamzt
106BELBaptiste Planckaert (BEL)Katusha - Alpecinzt
107USAChad Haga (USA)Sunwebzt
108GERLennard Kämna (GER)Sunwebzt
109NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbozt
110SUIGrégory Rast (SUI)Trek - Segafredo0:16
111GERRoger Kluge (GER)Mitchelton - Scott0:16
112BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education First - Drapac0:22
113NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Lotto NL - Jumbo0:26
114SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe0:26
115ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates0:29
116NZLSam Bewley (NZL)Mitchelton - Scott0:38
117FRAMickael Delage (FRA)Groupama - Fdj0:41
118FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj0:42
119AUSRichie Porte (AUS)BMC Racing Team1:13
120AUSWilliam Clarke (AUS)EF Education First - Drapac1:13
121NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto NL - Jumbo1:34
122FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj1:41
123UAEYousif Mirza Bani Hammad (UAE)Uae Team Emirates1:41
124GBRJonathan Dibben (GBR)Team Ineos6:31

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Beihai - Qinzhou - 145,2 km - 17 Oktober 2018Sprint


1GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe3:18:58
2NEDFabio Jakobsen (NED)Quick Step Floorszt
3NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbozt
4BELLawrence Naesen (BEL)Lotto - Soudalzt
5FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondialezt
6GERMax Walscheid (GER)Sunwebzt
7ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scottzt
8BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecinzt
9BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudalzt
10GBRDaniel McLay (GBR)EF Education First - Drapaczt
11BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
12FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
13RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Datazt
14BELJürgen Roelandts (BEL)BMC Racing Teamzt
15ITARiccardo Minali (ITA)Astanazt
16ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt
17JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Meridazt
18SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scottzt
19FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
20GERJasha Sütterlin (GER)Movistarzt
21RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecinzt
22FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondialezt
23NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
24COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistarzt
25ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Dimension Datazt
26ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
27BELLaurens De Vreese (BEL)Astanazt
28GBROwain Doull (GBR)Team Ineoszt
29TPEChun Kai Feng (TPE)Bahrain - Meridazt
30GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
31AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scottzt
32ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistarzt
33ITALeonardo Basso (ITA)Team Ineoszt
34ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
35FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
36DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunwebzt
37ITAGianni Moscon (ITA)Team Ineoszt
38AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Meridazt
39AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
40UAEYousif Mirza Bani Hammad (UAE)Uae Team Emirateszt
41GERMaximilian Schachmann (GER)Quick Step Floorszt
42RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineoszt
43SUISilvan Dillier (SUI)AG2R - La Mondialezt
44FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
45SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
46SUIStefan Küng (SUI)BMC Racing Teamzt
47RUSSergey Chernetskiy (RUS)Astanazt
48BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
49GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohezt
50ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistarzt
51SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohezt
52RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Datazt
53BELPhilippe Gilbert (BEL)Quick Step Floorszt
54UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt
55GBRAlex Dowsett (GBR)Katusha - Alpecinzt
56IRLEddie Dunbar (IRL)zt
57ITAManuele Boaro (ITA)Bahrain - Meridazt
58FRARémi Cavagna (FRA)Quick Step Floorszt
59BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirateszt
60BELDries Devenyns (BEL)Quick Step Floorszt
61SWEKim Magnusson (SWE)EF Education First - Drapaczt
62GBRPeter Kennaugh (GBR)Bora - Hansgrohezt
63BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudalzt
64GBRBen Swift (GBR)Uae Team Emirateszt
65NEDMartijn Tusveld (NED)Sunwebzt
66ITAGiovanni Visconti (ITA)Bahrain - Meridazt
67NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbozt
68ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
69GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First - Drapaczt
70USASepp Kuss (USA)Lotto NL - Jumbozt
71PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecinzt
72FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondialezt
73FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondialezt
74BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondialezt
75CHNMeiyin Wang (CHN)Bahrain - Meridazt
76FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
77ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirateszt
78BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbozt
79GERTony Martin (GER)Katusha - Alpecinzt
80IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredozt
81AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudalzt
82SUIGrégory Rast (SUI)Trek - Segafredozt
83BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Racing Teamzt
84RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Datazt
85ITADavide Villella (ITA)Astanazt
86FRAMickael Delage (FRA)Groupama - Fdjzt
87FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
88COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistarzt
89GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
90CANHugo Houle (CAN)Astanazt
91BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudalzt
92COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First - Drapaczt
93AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scottzt
94AUSWilliam Clarke (AUS)EF Education First - Drapaczt
95ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Meridazt
96ITADavide Martinelli (ITA)Quick Step Floorszt
97ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Team Ineoszt
98ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Mitchelton - Scottzt
99GERRoger Kluge (GER)Mitchelton - Scottzt
100GBRJonathan Dibben (GBR)Team Ineoszt
101GERSimon Geschke (GER)Sunwebzt
102USAGregory Daniel (USA)Trek - Segafredozt
103USANeilson Powless (USA)Lotto NL - Jumbozt
104BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
105AUSMiles Scotson (AUS)BMC Racing Teamzt
106NEDLennard Hofstede (NED)Sunwebzt
107COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistarzt
108SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Teamzt
109ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)Dimension Datazt
110AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecinzt
111ITAMatteo Bono (ITA)Uae Team Emirateszt
112GERLennard Kämna (GER)Sunwebzt
113USAChad Haga (USA)Sunwebzt
114NZLAlex Frame (NZL)Trek - Segafredo0:19
115NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Lotto NL - Jumbo0:20
116AUTBernhard Eisel (AUT)Dimension Data0:20
117NEDJulius Van Den Berg (NED)Seg Racing Academy0:20
118NZLSam Bewley (NZL)Mitchelton - Scott0:26
119RSANick Dougall (RSA)Dimension Data0:28
120BELBaptiste Planckaert (BEL)Katusha - Alpecin0:28
121BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education First - Drapac0:36
122NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto NL - Jumbo1:43
123ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Quick Step Floors
124AUSRichie Porte (AUS)BMC Racing Team

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Nanning - Nanning - 125,4 km - 18 Oktober 2018Sprint


1NEDFabio Jakobsen (NED)Quick Step Floors2:43:54
2GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
3GERMax Walscheid (GER)Sunwebzt
4NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbozt
5FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
6ITARiccardo Minali (ITA)Astanazt
7BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudalzt
8SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scottzt
9FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondialezt
10GERRoger Kluge (GER)Mitchelton - Scottzt
11BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecinzt
12CANHugo Houle (CAN)Astanazt
13UAEYousif Mirza Bani Hammad (UAE)Uae Team Emirateszt
14JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Meridazt
15ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistarzt
16ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt
17BELLawrence Naesen (BEL)Lotto - Soudalzt
18GBRDaniel McLay (GBR)EF Education First - Drapaczt
19FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
20TPEChun Kai Feng (TPE)Bahrain - Meridazt
21FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
22ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scottzt
23IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredozt
24GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
25NEDJulius Van Den Berg (NED)Seg Racing Academyzt
26SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
27SWEKim Magnusson (SWE)EF Education First - Drapaczt
28RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Datazt
29ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Dimension Datazt
30BELLaurens De Vreese (BEL)Astanazt
31ITALeonardo Basso (ITA)Team Ineoszt
32BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
33FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
34RUSSergey Chernetskiy (RUS)Astanazt
35GERJasha Sütterlin (GER)Movistarzt
36DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunwebzt
37FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondialezt
38RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineoszt
39AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Meridazt
40RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Datazt
41SUISilvan Dillier (SUI)AG2R - La Mondialezt
42BELJürgen Roelandts (BEL)BMC Racing Teamzt
43ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
44FRARémi Cavagna (FRA)Quick Step Floorszt
45USASepp Kuss (USA)Lotto NL - Jumbozt
46ITAGianni Moscon (ITA)Team Ineoszt
47ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistarzt
48COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistarzt
49BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudalzt
50GBROwain Doull (GBR)Team Ineoszt
51RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecinzt
52BELDries Devenyns (BEL)Quick Step Floorszt
53UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt
54ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
55AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scottzt
56IRLEddie Dunbar (IRL)zt
57BELPhilippe Gilbert (BEL)Quick Step Floorszt
58SUIStefan Küng (SUI)BMC Racing Teamzt
59NZLAlex Frame (NZL)Trek - Segafredozt
60GBRAlex Dowsett (GBR)Katusha - Alpecinzt
61BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education First - Drapaczt
62AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecinzt
63BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudalzt
64AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
65AUTBernhard Eisel (AUT)Dimension Datazt
66GERMaximilian Schachmann (GER)Quick Step Floorszt
67RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Datazt
68PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecinzt
69CHNMeiyin Wang (CHN)Bahrain - Meridazt
70NEDMartijn Tusveld (NED)Sunwebzt
71GBRBen Swift (GBR)Uae Team Emirateszt
72ITAManuele Boaro (ITA)Bahrain - Meridazt
73BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondialezt
74BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbozt
75BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Racing Teamzt
76ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
77GBRJonathan Dibben (GBR)Team Ineoszt
78ITADavide Villella (ITA)Astanazt
79FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondialezt
80BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
81GERTony Martin (GER)Katusha - Alpecinzt
82ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)Dimension Datazt
83RSANick Dougall (RSA)Dimension Datazt
84GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohezt
85ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Mitchelton - Scottzt
86GBRPeter Kennaugh (GBR)Bora - Hansgrohezt
87NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbozt
88ITAGiovanni Visconti (ITA)Bahrain - Meridazt
89SUIGrégory Rast (SUI)Trek - Segafredozt
90BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
91SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohezt
92USANeilson Powless (USA)Lotto NL - Jumbozt
93ITADavide Martinelli (ITA)Quick Step Floorszt
94BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirateszt
95COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First - Drapaczt
96GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First - Drapaczt
97BELBaptiste Planckaert (BEL)Katusha - Alpecinzt
98COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistarzt
99ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Meridazt
100AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudalzt
101FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
102COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistarzt
103AUSWilliam Clarke (AUS)EF Education First - Drapaczt
104USAGregory Daniel (USA)Trek - Segafredozt
105AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scottzt
106NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto NL - Jumbozt
107GERSimon Geschke (GER)Sunwebzt
108NEDLennard Hofstede (NED)Sunwebzt
109ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Team Ineoszt
110ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirateszt
111SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Teamzt
112AUSMiles Scotson (AUS)BMC Racing Teamzt
113FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondialezt
114FRAMickael Delage (FRA)Groupama - Fdjzt
115GERLennard Kämna (GER)Sunwebzt
116ITAMatteo Bono (ITA)Uae Team Emirateszt
117NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
118NZLSam Bewley (NZL)Mitchelton - Scottzt
119NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Lotto NL - Jumbo0:24
120GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe0:24
121USAChad Haga (USA)Sunweb1:07
122FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj1:07

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Nanning - Mashan Nongla Scenic Spot - 152,2 km - 19 Oktober 2018Medium berg


1ITAGianni Moscon (ITA)Team Ineos3:38:02
2AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe0:05
3RUSSergey Chernetskiy (RUS)Astana0:08
4ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Mitchelton - Scott0:11
5COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First - Drapac0:11
6ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana0:15
7FRARémi Cavagna (FRA)Quick Step Floors0:15
8ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistar0:15
9ITADavide Villella (ITA)Astana0:18
10SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates0:18
11IRLEddie Dunbar (IRL)0:18
12BELDries Devenyns (BEL)Quick Step Floors0:18
13ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Dimension Data0:18
14BELPhilippe Gilbert (BEL)Quick Step Floors0:18
15ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirates0:18
16NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb0:28
17UKRAndriy Grivko (UKR)Astana0:28
18COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar0:28
19ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo0:31
20FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondiale0:33
21GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First - Drapac0:33
22BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Racing Team0:33
23PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin0:33
24GERJasha Sütterlin (GER)Movistar0:38
25FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo0:38
26USANeilson Powless (USA)Lotto NL - Jumbo0:38
27ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scott0:41
28GBROwain Doull (GBR)Team Ineos0:46
29RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos0:46
30FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale0:46
31ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Team Ineos0:46
32BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal0:49
33FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale0:49
34DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:57
35ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)Dimension Data0:57
36FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondiale0:57
37ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistar0:57
38RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data0:57
39BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal0:57
40CANHugo Houle (CAN)Astana0:57
41ITAGiovanni Visconti (ITA)Bahrain - Merida0:59
42BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirates0:59
43BELLawrence Naesen (BEL)Lotto - Soudal1:03
44COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar1:08
45FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdj1:10
46USASepp Kuss (USA)Lotto NL - Jumbo1:13
47GBRAlex Dowsett (GBR)Katusha - Alpecin1:13
48GERMaximilian Schachmann (GER)Quick Step Floors1:13
49BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondiale1:17
50AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Merida1:17
51GBRBen Swift (GBR)Uae Team Emirates1:17
52COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistar1:17
53ITAManuele Boaro (ITA)Bahrain - Merida1:21
54GBRPeter Kennaugh (GBR)Bora - Hansgrohe1:21
55SUISilvan Dillier (SUI)AG2R - La Mondiale1:37
56CHNMeiyin Wang (CHN)Bahrain - Merida1:44
57TPEChun Kai Feng (TPE)Bahrain - Merida1:44
58RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data1:50
59JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida1:52
60RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin2:10
61AUSMiles Scotson (AUS)BMC Racing Team2:13
62FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondiale2:13
63BELLaurens De Vreese (BEL)Astana2:13
64BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo2:13
65UAEYousif Mirza Bani Hammad (UAE)Uae Team Emirates2:13
66SWEKim Magnusson (SWE)EF Education First - Drapac2:13
67BELJürgen Roelandts (BEL)BMC Racing Team2:13
68BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal2:13
69AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal2:13
70SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Team2:13
71BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal2:21
72FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj2:44
73NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj2:44
74FRAMickael Delage (FRA)Groupama - Fdj2:44
75ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida2:56
76FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj2:57
77AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott3:16
78AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott3:16
79ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar3:16
80RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data4:01
81FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj4:01
82SUIStefan Küng (SUI)BMC Racing Team4:01
83NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo4:17
84BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education First - Drapac4:47
85IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo4:47
86AUSWilliam Clarke (AUS)EF Education First - Drapac4:47
87ITALeonardo Basso (ITA)Team Ineos4:47
88BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin4:47
89BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal4:47
90ITAMatteo Bono (ITA)Uae Team Emirates4:47
91NZLSam Bewley (NZL)Mitchelton - Scott4:47
92ITARiccardo Minali (ITA)Astana4:51
93ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates4:51
94USAChad Haga (USA)Sunweb4:51
95GERLennard Kämna (GER)Sunweb4:51
96NEDLennard Hofstede (NED)Sunweb4:51
97NEDJulius Van Den Berg (NED)Seg Racing Academy4:51
98NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Lotto NL - Jumbo4:51
99AUTBernhard Eisel (AUT)Dimension Data4:51
100AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecin4:51
101GERSimon Geschke (GER)Sunweb4:56
102GERTony Martin (GER)Katusha - Alpecin5:29
103GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe6:01
104GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe6:01
105GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe6:01
106GERMax Walscheid (GER)Sunweb6:06
107SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe6:06
108GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe6:10
109SUIGrégory Rast (SUI)Trek - Segafredo6:10
110GERRoger Kluge (GER)Mitchelton - Scott6:10
111GBRJonathan Dibben (GBR)Team Ineos6:19
112NZLAlex Frame (NZL)Trek - Segafredo6:19
113USAGregory Daniel (USA)Trek - Segafredo6:19
114SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scott6:19
115GBRDaniel McLay (GBR)EF Education First - Drapac6:19
116RSANick Dougall (RSA)Dimension Data6:19
117ITADavide Martinelli (ITA)Quick Step Floors6:19
118NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbo6:19
119BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbo6:19
120NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto NL - Jumbo6:19
121NEDFabio Jakobsen (NED)Quick Step Floors6:19
122BELBaptiste Planckaert (BEL)Katusha - Alpecin8:38

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Liuzhou - Guilin - 212,2 km - 20 Oktober 2018Sprint


1ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scott4:54:34
2GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
3BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
4ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistarzt
5BELLawrence Naesen (BEL)Lotto - Soudalzt
6FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondialezt
7ITAGianni Moscon (ITA)Team Ineoszt
8ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Dimension Datazt
9PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecinzt
10BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecinzt
11BELJürgen Roelandts (BEL)BMC Racing Teamzt
12BELPhilippe Gilbert (BEL)Quick Step Floorszt
13ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistarzt
14ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
15GERMax Walscheid (GER)Sunwebzt
16GERJasha Sütterlin (GER)Movistarzt
17SUIStefan Küng (SUI)BMC Racing Teamzt
18BELDries Devenyns (BEL)Quick Step Floorszt
19ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
20BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirateszt
21RUSSergey Chernetskiy (RUS)Astanazt
22FRARémi Cavagna (FRA)Quick Step Floorszt
23AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
24IRLEddie Dunbar (IRL)zt
25ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirateszt
26FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
27ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Mitchelton - Scottzt
28ITADavide Villella (ITA)Astanazt
29AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Meridazt
30ITAManuele Boaro (ITA)Bahrain - Meridazt
31FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondialezt
32BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Racing Teamzt
33FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondialezt
34RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Datazt
35AUTBernhard Eisel (AUT)Dimension Datazt
36UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt
37NEDMartijn Tusveld (NED)Sunwebzt
38FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
39ITAGiovanni Visconti (ITA)Bahrain - Meridazt
40RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineoszt
41FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
42BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education First - Drapaczt
43BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
44SUISilvan Dillier (SUI)AG2R - La Mondialezt
45BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudalzt
46GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First - Drapaczt
47NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto NL - Jumbozt
48COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistarzt
49DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunwebzt
50ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
51GERLennard Kämna (GER)Sunwebzt
52SUIGrégory Rast (SUI)Trek - Segafredozt
53GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
54CANHugo Houle (CAN)Astanazt
55GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe0:45
56COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First - Drapaczt
57GBRPeter Kennaugh (GBR)Bora - Hansgrohe1:50
58GBRAlex Dowsett (GBR)Katusha - Alpecinzt
59GERTony Martin (GER)Katusha - Alpecin2:20
60SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
61FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
62SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scottzt
63RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data5:20
64AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal5:20
65ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)Dimension Data5:20
66FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj5:20
67FRAMickael Delage (FRA)Groupama - Fdj5:20
68JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida5:20
69ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida5:20
70CHNMeiyin Wang (CHN)Bahrain - Merida5:20
71TPEChun Kai Feng (TPE)Bahrain - Merida5:20
72BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal5:20
73SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Team5:20
74BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal5:20
75BELLaurens De Vreese (BEL)Astana5:20
76BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondiale5:20
77USAGregory Daniel (USA)Trek - Segafredo5:20
78USAChad Haga (USA)Sunweb5:20
79GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe5:20
80RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin5:20
81NEDFabio Jakobsen (NED)Quick Step Floors5:20
82NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj5:20
83GERMaximilian Schachmann (GER)Quick Step Floors5:20
84ITADavide Martinelli (ITA)Quick Step Floors5:20
85ITARiccardo Minali (ITA)Astana5:20
86RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data5:20
87RSANick Dougall (RSA)Dimension Data5:20
88COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar5:20
89COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistar5:20
90BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbo5:20
91NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo5:20
92NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Lotto NL - Jumbo5:20
93NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbo5:20
94AUSWilliam Clarke (AUS)EF Education First - Drapac5:20
95GBRDaniel McLay (GBR)EF Education First - Drapac5:20
96ITAMatteo Bono (ITA)Uae Team Emirates5:20
97GBROwain Doull (GBR)Team Ineos5:20
98GBRBen Swift (GBR)Uae Team Emirates5:20
99USASepp Kuss (USA)Lotto NL - Jumbo5:20
100USANeilson Powless (USA)Lotto NL - Jumbo5:20
101AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott5:20
102AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott5:20
103FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj7:04
104NZLSam Bewley (NZL)Mitchelton - Scott12:18
105IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo12:18
106ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates12:18
107NEDJulius Van Den Berg (NED)Seg Racing Academy12:18
108AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecin12:18
109SWEKim Magnusson (SWE)EF Education First - Drapac12:18
110FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondiale15:21
111BELBaptiste Planckaert (BEL)Katusha - Alpecin15:21
112UAEYousif Mirza Bani Hammad (UAE)Uae Team Emirates15:21
113SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe15:21
114GERRoger Kluge (GER)Mitchelton - Scott15:21
115NZLAlex Frame (NZL)Trek - Segafredo15:21
116AUSMiles Scotson (AUS)BMC Racing Team15:21
117NEDLennard Hofstede (NED)Sunweb15:21
118GERSimon Geschke (GER)Sunweb15:21
119ITALeonardo Basso (ITA)Team Ineos21:10
120ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Team Ineos21:10
121GBRJonathan Dibben (GBR)Team Ineos21:10
122BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal21:10

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Guilin - Guilin - 169 km - 21 Oktober 2018Sprint


1NEDFabio Jakobsen (NED)Quick Step Floors3:42:53
2GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
3GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
4RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Datazt
5GERMax Walscheid (GER)Sunwebzt
6ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistarzt
7ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scottzt
8GBRDaniel McLay (GBR)EF Education First - Drapaczt
9BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudalzt
10TPEChun Kai Feng (TPE)Bahrain - Meridazt
11ITARiccardo Minali (ITA)Astanazt
12BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecinzt
13NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbozt
14BELPhilippe Gilbert (BEL)Quick Step Floorszt
15FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondialezt
16BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
17BELLawrence Naesen (BEL)Lotto - Soudalzt
18SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
19JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Meridazt
20ITAGianni Moscon (ITA)Team Ineoszt
21GERJasha Sütterlin (GER)Movistarzt
22BELDries Devenyns (BEL)Quick Step Floorszt
23NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbozt
24BELJürgen Roelandts (BEL)BMC Racing Teamzt
25AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
26IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredozt
27NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
28RUSSergey Chernetskiy (RUS)Astanazt
29BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbozt
30ITADavide Martinelli (ITA)Quick Step Floorszt
31ITAManuele Boaro (ITA)Bahrain - Meridazt
32ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Dimension Datazt
33FRARémi Cavagna (FRA)Quick Step Floorszt
34NEDMartijn Tusveld (NED)Sunwebzt
35IRLEddie Dunbar (IRL)zt
36FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
37ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistarzt
38ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Mitchelton - Scottzt
39ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
40BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondialezt
41ITAGiovanni Visconti (ITA)Bahrain - Meridazt
42GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First - Drapaczt
43AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Meridazt
44ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
45GBROwain Doull (GBR)Team Ineoszt
46GBRAlex Dowsett (GBR)Katusha - Alpecinzt
47BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Racing Teamzt
48UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt
49BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudalzt
50SUIStefan Küng (SUI)BMC Racing Teamzt
51COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First - Drapaczt
52RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Datazt
53CANHugo Houle (CAN)Astanazt
54PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecinzt
55FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
56BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudalzt
57DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunwebzt
58ITADavide Villella (ITA)Astanazt
59SWEKim Magnusson (SWE)EF Education First - Drapaczt
60SUIGrégory Rast (SUI)Trek - Segafredozt
61AUTBernhard Eisel (AUT)Dimension Datazt
62RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Datazt
63BELLaurens De Vreese (BEL)Astanazt
64FRAMickael Delage (FRA)Groupama - Fdjzt
65FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
66FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondialezt
67FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondialezt
68AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudalzt
69BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
70NZLAlex Frame (NZL)Trek - Segafredozt
71BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirateszt
72SUISilvan Dillier (SUI)AG2R - La Mondialezt
73FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondialezt
74USASepp Kuss (USA)Lotto NL - Jumbozt
75AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scottzt
76RSANick Dougall (RSA)Dimension Datazt
77RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineoszt
78COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistarzt
79GBRBen Swift (GBR)Uae Team Emirateszt
80USANeilson Powless (USA)Lotto NL - Jumbozt
81GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
82GERRoger Kluge (GER)Mitchelton - Scottzt
83ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirateszt
84SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Teamzt
85ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Meridazt
86COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistarzt
87USAGregory Daniel (USA)Trek - Segafredozt
88ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Team Ineoszt
89COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistarzt
90NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Lotto NL - Jumbozt
91FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
92GBRPeter Kennaugh (GBR)Bora - Hansgrohe0:25
93AUSWilliam Clarke (AUS)EF Education First - Drapac0:28
94CHNMeiyin Wang (CHN)Bahrain - Merida0:28
95AUSMiles Scotson (AUS)BMC Racing Team0:28
96UAEYousif Mirza Bani Hammad (UAE)Uae Team Emirates0:28
97BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal0:28
98GERMaximilian Schachmann (GER)Quick Step Floors0:31
99GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe0:31
100NEDJulius Van Den Berg (NED)Seg Racing Academy0:39
101ITALeonardo Basso (ITA)Team Ineos0:50
102SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe0:58
103ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates1:05
104ITAMatteo Bono (ITA)Uae Team Emirates1:05
105ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)Dimension Data1:07
106GERLennard Kämna (GER)Sunweb1:07
107NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto NL - Jumbo1:07
108NEDLennard Hofstede (NED)Sunweb1:07
109FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj1:26
110AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott1:26
111BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education First - Drapac1:30
112AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecin1:30
113GERSimon Geschke (GER)Sunweb1:38
114GERTony Martin (GER)Katusha - Alpecin1:38
115USAChad Haga (USA)Sunweb1:47
116GBRJonathan Dibben (GBR)Team Ineos
117BELBaptiste Planckaert (BEL)Katusha - Alpecin
118RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin
119ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar
120SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scott
121NZLSam Bewley (NZL)Mitchelton - Scott
122FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden