De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Gree-Tour of Guangxi - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Gree-Tour of Guangxi - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Uitslagen 2018

Uitslagen voor etappe

Etappe 6 - Guilin - Guilin - 169 km - 21 Oktober 2018Sprint

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1NEDFabio Jakobsen (NED)Quick Step Floors3:42:53
2GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
3GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
4RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Datazt
5GERMax Walscheid (GER)Sunwebzt
6ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistarzt
7ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scottzt
8GBRDaniel McLay (GBR)EF Education First - Drapaczt
9BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudalzt
10TPEChun Kai Feng (TPE)Bahrain - Meridazt
11ITARiccardo Minali (ITA)Astanazt
12BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecinzt
13NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbozt
14BELPhilippe Gilbert (BEL)Quick Step Floorszt
15FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondialezt
16BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
17BELLawrence Naesen (BEL)Lotto - Soudalzt
18SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
19JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Meridazt
20ITAGianni Moscon (ITA)Team Ineoszt
21GERJasha Sütterlin (GER)Movistarzt
22BELDries Devenyns (BEL)Quick Step Floorszt
23NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbozt
24BELJürgen Roelandts (BEL)BMC Racing Teamzt
25AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
26IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredozt
27NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
28RUSSergey Chernetskiy (RUS)Astanazt
29BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbozt
30ITADavide Martinelli (ITA)Quick Step Floorszt
31ITAManuele Boaro (ITA)Bahrain - Meridazt
32ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Dimension Datazt
33FRARémi Cavagna (FRA)Quick Step Floorszt
34NEDMartijn Tusveld (NED)Sunwebzt
35IRLEddie Dunbar (IRL)zt
36FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
37ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistarzt
38ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Mitchelton - Scottzt
39ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
40BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondialezt
41ITAGiovanni Visconti (ITA)Bahrain - Meridazt
42GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First - Drapaczt
43AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Meridazt
44ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
45GBROwain Doull (GBR)Team Ineoszt
46GBRAlex Dowsett (GBR)Katusha - Alpecinzt
47BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Racing Teamzt
48UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt
49BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudalzt
50SUIStefan Küng (SUI)BMC Racing Teamzt
51COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First - Drapaczt
52RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Datazt
53CANHugo Houle (CAN)Astanazt
54PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecinzt
55FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
56BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudalzt
57DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunwebzt
58ITADavide Villella (ITA)Astanazt
59SWEKim Magnusson (SWE)EF Education First - Drapaczt
60SUIGrégory Rast (SUI)Trek - Segafredozt
61AUTBernhard Eisel (AUT)Dimension Datazt
62RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Datazt
63BELLaurens De Vreese (BEL)Astanazt
64FRAMickael Delage (FRA)Groupama - Fdjzt
65FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
66FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondialezt
67FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondialezt
68AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudalzt
69BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
70NZLAlex Frame (NZL)Trek - Segafredozt
71BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirateszt
72SUISilvan Dillier (SUI)AG2R - La Mondialezt
73FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondialezt
74USASepp Kuss (USA)Lotto NL - Jumbozt
75AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scottzt
76RSANick Dougall (RSA)Dimension Datazt
77RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineoszt
78COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistarzt
79GBRBen Swift (GBR)Uae Team Emirateszt
80USANeilson Powless (USA)Lotto NL - Jumbozt
81GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
82GERRoger Kluge (GER)Mitchelton - Scottzt
83ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirateszt
84SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Teamzt
85ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Meridazt
86COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistarzt
87USAGregory Daniel (USA)Trek - Segafredozt
88ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Team Ineoszt
89COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistarzt
90NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Lotto NL - Jumbozt
91FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
92GBRPeter Kennaugh (GBR)Bora - Hansgrohe0:25
93AUSWilliam Clarke (AUS)EF Education First - Drapac0:28
94CHNMeiyin Wang (CHN)Bahrain - Merida0:28
95AUSMiles Scotson (AUS)BMC Racing Team0:28
96UAEYousif Mirza Bani Hammad (UAE)Uae Team Emirates0:28
97BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal0:28
98GERMaximilian Schachmann (GER)Quick Step Floors0:31
99GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe0:31
100NEDJulius Van Den Berg (NED)Seg Racing Academy0:39
101ITALeonardo Basso (ITA)Team Ineos0:50
102SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe0:58
103ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates1:05
104ITAMatteo Bono (ITA)Uae Team Emirates1:05
105ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)Dimension Data1:07
106GERLennard Kämna (GER)Sunweb1:07
107NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto NL - Jumbo1:07
108NEDLennard Hofstede (NED)Sunweb1:07
109FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj1:26
110AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott1:26
111BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education First - Drapac1:30
112AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecin1:30
113GERSimon Geschke (GER)Sunweb1:38
114GERTony Martin (GER)Katusha - Alpecin1:38
115USAChad Haga (USA)Sunweb1:47
DNFGBRJonathan Dibben (GBR)Team Ineos-
DNFBELBaptiste Planckaert (BEL)Katusha - Alpecin-
DNFRUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin-
DNFESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar-
DNFSLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scott-
DNFNZLSam Bewley (NZL)Mitchelton - Scott-
DNSFRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj-

Algemeen

Punten

Berg

Jongeren

Ploegen

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden