De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Frankrijk - 13 September 2018 - 18 September 2018
1 | Katarzyna Niewiadoma (POL) | Canyon - Sram Racing | 20:27:33 |
2 | Margarita Victoria García Cañellas (ESP) | Movistar Team | 1:28 |
3 | Eider Merino Cortazar (ESP) | Movistar Team | 1:47 |
4 | Ruth Edwards (Winder) (USA) | Sunweb | 2:07 |
5 | Katie Hall (USA) | United Health Care | 2:39 |
6 | Sara Poidevin (CAN) | Rally Cycling Women | 2:49 |
7 | Erica Magnaldi (ITA) | Bepink Cogeas | 2:56 |
8 | Sofie De Vuyst (BEL) | Doltcini - Van Eyck Sport | 5:17 |
9 | Katrine Aalerud (NOR) | Virtu | 5:22 |
10 | Hanna Nilsson (SWE) | Btc - City Ljubljana | 6:13 |
11 | Shara Marche Gillow (AUS) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 7:27 |
12 | Kathrin Hammes (GER) | Trek - Drops | 7:40 |
13 | Arlenis Sierra Cañadilla (CUB) | Astana Women's | 7:52 |
14 | Paula Andrea Patiño Bedoya (COL) | Coldeportes - Zenu - Claro | 8:05 |
15 | Olga Shekel (UKR) | S.C. Michela Fanini Record Rox | 8:39 |
16 | Brodie Chapman (AUS) | Tibco - Silicon Valley Bank | 9:35 |
17 | Julie Van De Velde (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | 12:35 |
18 | Demi Vollering (NED) | Swaboladies.nl | 12:54 |
19 | Omer Shapira (ISR) | Cylance Pro Cycling | 15:52 |
20 | Angelika Tazreiter (AUT) | 17:03 | |
21 | Évita Muzic (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 20:20 |
22 | Grace Anderson (NZL) | Team Illuminate | 20:32 |
23 | Nina Buysman (NED) | Parkhotel Valkenburg | 21:42 |
24 | Kelly Van Den Steen (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | 22:36 |
25 | Alison Jackson (CAN) | Tibco - Silicon Valley Bank | 22:38 |
26 | Githa Michiels (BEL) | 22:47 | |
27 | Tatiana Guderzo (ITA) | Hitec Products | 23:09 |
28 | Marion Sicot (FRA) | Doltcini - Van Eyck Sport | 25:56 |
29 | Stine Anderson Borgli (NOR) | 26:50 | |
30 | Elena Pirrone (ITA) | Astana Women's | 27:51 |
31 | Lorena Llamas Garcia (ESP) | Movistar Team | 27:52 |
32 | Blanca Liliana Moreno Canchon (COL) | Astana Women's | 31:26 |
33 | Kseniya Dobrynina (RUS) | Servetto - Stradalli Cycle - Alurecycling | 36:30 |
34 | Leah Thomas (USA) | United Health Care | 37:01 |
35 | Victorie Guilman (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 37:06 |
36 | Mikayla Harvey (NZL) | Team Illuminate | 39:13 |
37 | Tiffany Cromwell (AUS) | Canyon - Sram Racing | 40:17 |
38 | Tetyana Riabchenko (UKR) | Doltcini - Van Eyck Sport | 42:14 |
39 | Ingrid Lorvik (NOR) | Hitec Products | 42:33 |
40 | Agua Marina Espínola Salinas (PAR) | 44:59 | |
41 | Alexis Ryan (USA) | Canyon - Sram Racing | 45:17 |
42 | Katherine Maine (CAN) | Rally Cycling Women | 46:07 |
43 | Heidi Franz (USA) | Rally Cycling Women | 49:17 |
44 | Eva Buurman (NED) | Trek - Drops | 49:36 |
45 | Beate Zanner (GER) | Maxx-Solar - Lindig | 49:43 |
46 | Alice Cobb (GBR) | Tibco - Silicon Valley Bank | 50:01 |
47 | Eyeru Tesfoam Gebru (ETH) | 50:30 | |
48 | Ursa Pintar (SLO) | Btc - City Ljubljana | 51:57 |
49 | Greta Richioud (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 52:23 |
50 | Charlotte Bravard (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 54:04 |
51 | Anabel María Fernanda Yapura Plaza (ARG) | Weber - Shimano Ladies Power | 54:46 |
52 | Silvia Valsecchi (ITA) | Bepink Cogeas | 55:29 |
53 | Kathryn Buss (USA) | Tibco - Silicon Valley Bank | 57:18 |
54 | Jarmila Machacová (CZE) | Dukla Praha | 57:39 |
55 | Urska Zigart (SLO) | Btc - City Ljubljana | 1:00:23 |
56 | Marion Bessone (FRA) | 1:00:30 | |
57 | Lex Albrecht (CAN) | Tibco - Silicon Valley Bank | 1:01:55 |
58 | Olena Sharga (UKR) | 1:04:45 | |
59 | Sylvia Gehnböck (AUT) | 1:04:49 | |
60 | Gillian Ellsay (CAN) | Rally Cycling Women | 1:06:25 |
61 | Marina Likhanova (RUS) | 1:06:55 | |
62 | Carolin Schiff (GER) | Maxx-Solar - Lindig | 1:08:41 |
63 | Aida Nuño Palacio (ESP) | 1:13:33 | |
64 | Vita Heine (NOR) | Hitec Products | 1:15:54 |
65 | Maryna Ivaniuk (UKR) | 1:16:04 | |
66 | Anna Gabrielle Traxler (CAN) | 1:20:40 | |
67 | Marlies van der Lugt (NED) | Swaboladies.nl | 1:21:41 |
68 | Natalya Saifutdinova-Stefanskaya (KAZ) | Astana Women's | 1:21:50 |
69 | Kaat Hannes (BEL) | Jos Feron Lady Force | 1:22:06 |
70 | Esther Van Veen (NED) | Parkhotel Valkenburg | 1:22:07 |
71 | Hannah Gruber-Stadler (AUT) | Torelli - Beastwear - Brother | 1:23:27 |
72 | Sara Casasola (ITA) | Servetto - Stradalli Cycle - Alurecycling | 1:24:00 |
73 | Galina Chernyshova (RUS) | 1:26:49 | |
74 | Valerie Demey (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | 1:33:19 |
75 | Tereza Neumanová (CZE) | Dukla Praha | 1:34:40 |
76 | Cristina Martínez Bonafé (ESP) | Bizkaia Durango - Euskadi Murias | 1:36:02 |
77 | Tereza Medvedová (SVK) | Bepink Cogeas | 1:36:21 |
78 | Polina Kirillova (RUS) | 1:37:21 | |
79 | Marieke van Witzenburg-de Groot (NED) | Health Mate - Cyclelive | 1:38:56 |
80 | Frédérique Larose-Gingras (CAN) | Macogep - Argon18 - Girondins - Mazda | 1:42:03 |
81 | Jacqueline Dietrich (GER) | Stuttgart | 1:42:18 |
82 | Nikola Bajgerová (CZE) | Dukla Praha | 1:42:19 |
83 | Iryna Semionova (UKR) | 1:43:06 | |
84 | Illi Gardner (USA) | 1:50:32 | |
85 | Teniel Campbell (TRI) | 1:50:34 | |
86 | Valeriya Kononenko (UKR) | 1:51:35 | |
87 | Maëlle Grossetête (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 1:52:27 |
88 | Melissa van Neck (CZE) | Dukla Praha | 1:56:08 |
89 | Senna Feron (NED) | Jos Feron Lady Force | 1:57:04 |
90 | Margot Clyne (USA) | Twenty20 - Sho-Air | 1:59:36 |
91 | Belle de Gast (NED) | Parkhotel Valkenburg | 2:06:47 |
92 | Gyunel Mekhtieva (RUS) | 2:16:23 | |
93 | Tanja Erath (GER) | Canyon - Sram Racing | 2:17:05 |
94 | Roni Fishman (ISR) | 2:23:48 | |
95 | Susanne Andersen (NOR) | Hitec Products | 2:24:02 |
96 | Marissa Baks (NED) | Swaboladies.nl | 2:28:41 |
97 | Karina Kasenova (RUS) | Cogeas | 2:29:40 |
98 | Karina Birkenes (NOR) | 2:34:16 | |
99 | Mossana Debesai (ERI) | 2:38:57 | |
100 | Tanja Elsner (SLO) | Btc - City Ljubljana | 2:39:43 |
101 | Miriam Bar-On (ISR) | 2:43:04 | |
102 | Leah Thorvilson (USA) | Canyon - Sram Racing | 3:01:36 |
103 | Nerea Nuño Iglesias (ESP) | 3:03:50 | |
104 | Berengere Staelens (FRA) | 3:06:19 | |
105 | Gali Weinberg (ISR) | 3:46:02 | |
106 | Avital Gez (ISR) | Jos Feron Lady Force | 3:47:20 |
107 | Amit Moran (ISR) | 3:48:49 | |
108 | Femke De Graaff (NED) | Swaboladies.nl | 4:26:47 |
1 | Alexis Ryan (USA) | Canyon - Sram Racing | 1:32:59 |
2 | Arlenis Sierra Cañadilla (CUB) | Astana Women's | zt |
3 | Alison Jackson (CAN) | Tibco - Silicon Valley Bank | zt |
4 | Susanne Andersen (NOR) | Hitec Products | zt |
5 | Tiffany Cromwell (AUS) | Canyon - Sram Racing | zt |
6 | Ruth Edwards (Winder) (USA) | Sunweb | zt |
7 | Eva Buurman (NED) | Trek - Drops | zt |
8 | Katia Ragusa (ITA) | Bepink Cogeas | zt |
9 | Thi That Nguyen (VIE) | zt | |
10 | Demi Vollering (NED) | Swaboladies.nl | zt |
11 | Katarzyna Niewiadoma (POL) | Canyon - Sram Racing | zt |
12 | Mia Radotic (CRO) | Btc - City Ljubljana | zt |
13 | Janneke Ensing (NED) | Alé Cipollini | zt |
14 | Greta Richioud (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
15 | Mikayla Harvey (NZL) | Team Illuminate | zt |
16 | Kseniya Dobrynina (RUS) | Servetto - Stradalli Cycle - Alurecycling | zt |
17 | Olga Shekel (UKR) | S.C. Michela Fanini Record Rox | zt |
18 | Gyunel Mekhtieva (RUS) | zt | |
19 | Margarita Victoria García Cañellas (ESP) | Movistar Team | zt |
20 | Elena Pirrone (ITA) | Astana Women's | zt |
21 | Sara Mustonen-Lichan (SWE) | Experza - Footlogics | zt |
22 | Sara Bergen (CAN) | Rally Cycling Women | zt |
23 | Shara Marche Gillow (AUS) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
24 | Stine Anderson Borgli (NOR) | zt | |
25 | Julie Van De Velde (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | zt |
26 | Beate Zanner (GER) | Maxx-Solar - Lindig | 0:07 |
27 | Tereza Neumanová (CZE) | Dukla Praha | 0:07 |
28 | Katherine Maine (CAN) | Rally Cycling Women | 0:07 |
29 | Heidi Franz (USA) | Rally Cycling Women | 0:07 |
30 | Sarah Rijkes (AUT) | Experza - Footlogics | 0:07 |
31 | Maryna Ivaniuk (UKR) | 0:07 | |
32 | Emily Newsom (USA) | Tibco - Silicon Valley Bank | 0:07 |
33 | Tereza Medvedová (SVK) | Bepink Cogeas | 0:07 |
34 | Belle de Gast (NED) | Parkhotel Valkenburg | 0:07 |
35 | Karina Kasenova (RUS) | Cogeas | 0:07 |
36 | Hannah Gruber-Stadler (AUT) | Torelli - Beastwear - Brother | 0:07 |
37 | Abigail Mickey (USA) | Rally Cycling Women | 0:07 |
38 | Marieke van Witzenburg-de Groot (NED) | Health Mate - Cyclelive | 0:07 |
39 | Charlotte Bravard (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 0:07 |
40 | Melissa van Neck (CZE) | Dukla Praha | 0:07 |
41 | Brodie Chapman (AUS) | Tibco - Silicon Valley Bank | 0:07 |
42 | Alice Cobb (GBR) | Tibco - Silicon Valley Bank | 0:07 |
43 | Kathrin Schweinberger (AUT) | Health Mate - Cyclelive | 0:07 |
44 | Tereza Korvasova (CZE) | Dukla Praha | 0:07 |
45 | Katrine Aalerud (NOR) | Virtu | 0:07 |
46 | Tatiana Guderzo (ITA) | Hitec Products | 0:07 |
47 | Ema Cetkovská (CZE) | Dukla Praha | 0:07 |
48 | Nikola Bajgerová (CZE) | Dukla Praha | 0:07 |
49 | Leah Thomas (USA) | United Health Care | 0:07 |
50 | Marion Bessone (FRA) | 0:07 | |
51 | Maëlle Grossetête (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 0:07 |
52 | Kelly Van Den Steen (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | 0:07 |
53 | Teniel Campbell (TRI) | 0:07 | |
54 | Annabelle Dreville (FRA) | Lotto - Soudal Ladies | 0:07 |
55 | Blanca Liliana Moreno Canchon (COL) | Astana Women's | 0:07 |
56 | Eider Merino Cortazar (ESP) | Movistar Team | 0:07 |
57 | Axelle Dubau-Prévot (FRA) | Experza - Footlogics | 0:07 |
58 | Silvia Valsecchi (ITA) | Bepink Cogeas | 0:07 |
59 | Victorie Guilman (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 0:07 |
60 | Sara Poidevin (CAN) | Rally Cycling Women | 0:07 |
61 | Spela Kern (SLO) | Health Mate - Cyclelive | 0:07 |
62 | Nina Buysman (NED) | Parkhotel Valkenburg | 0:07 |
63 | Anna Potokina (RUS) | Servetto - Stradalli Cycle - Alurecycling | 0:07 |
64 | Hanna Nilsson (SWE) | Btc - City Ljubljana | 0:07 |
65 | Katie Hall (USA) | United Health Care | 0:07 |
66 | Polina Kirillova (RUS) | 0:07 | |
67 | Paula Andrea Patiño Bedoya (COL) | Coldeportes - Zenu - Claro | 0:07 |
68 | Omer Shapira (ISR) | Cylance Pro Cycling | 0:07 |
69 | Eyeru Tesfoam Gebru (ETH) | 0:07 | |
70 | Senna Feron (NED) | Jos Feron Lady Force | 0:07 |
71 | Erica Magnaldi (ITA) | Bepink Cogeas | 0:07 |
72 | Valerie Demey (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | 0:07 |
73 | Janelle Cole (USA) | United Health Care | 0:07 |
74 | Galina Chernyshova (RUS) | 0:07 | |
75 | Valeriya Kononenko (UKR) | 0:07 | |
76 | Esther Van Veen (NED) | Parkhotel Valkenburg | 0:07 |
77 | Évita Muzic (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 0:07 |
78 | Sofie De Vuyst (BEL) | Doltcini - Van Eyck Sport | 0:07 |
79 | Sylvia Gehnböck (AUT) | 0:07 | |
80 | Githa Michiels (BEL) | 0:07 | |
81 | Frédérique Larose-Gingras (CAN) | Macogep - Argon18 - Girondins - Mazda | 0:07 |
82 | Gillian Ellsay (CAN) | Rally Cycling Women | 0:07 |
83 | Lorena Llamas Garcia (ESP) | Movistar Team | 0:07 |
84 | Marissa Baks (NED) | Swaboladies.nl | 0:07 |
85 | Letizia Borghesi (ITA) | Bepink Cogeas | 0:07 |
86 | Alexandra Millard (USA) | Team Illuminate | 0:07 |
87 | Cristina Martínez Bonafé (ESP) | Bizkaia Durango - Euskadi Murias | 0:07 |
88 | Aida Nuño Palacio (ESP) | 0:07 | |
89 | Marlies van der Lugt (NED) | Swaboladies.nl | 0:07 |
90 | Shoko Kashiki (JAP) | Team Illuminate | 0:07 |
91 | Iryna Semionova (UKR) | 0:07 | |
92 | Kaat Hannes (BEL) | Jos Feron Lady Force | 0:07 |
93 | Ursa Pintar (SLO) | Btc - City Ljubljana | 0:07 |
94 | Carolin Schiff (GER) | Maxx-Solar - Lindig | 0:07 |
95 | Jarmila Machacová (CZE) | Dukla Praha | 0:07 |
96 | Lara Defour (BEL) | Autoglas Wetteren - Group Solar | 0:07 |
97 | Kathrin Hammes (GER) | Trek - Drops | 0:07 |
98 | Olena Sharga (UKR) | 0:07 | |
99 | Marion Sicot (FRA) | Doltcini - Van Eyck Sport | 0:07 |
100 | Vita Heine (NOR) | Hitec Products | 0:07 |
101 | Zsófia Szabó (HUN) | 0:07 | |
102 | Agua Marina Espínola Salinas (PAR) | 0:07 | |
103 | Natalya Saifutdinova-Stefanskaya (KAZ) | Astana Women's | 0:07 |
104 | Lex Albrecht (CAN) | Tibco - Silicon Valley Bank | 0:07 |
105 | Anna Gabrielle Traxler (CAN) | 0:07 | |
106 | Grace Anderson (NZL) | Team Illuminate | 0:07 |
107 | Gali Weinberg (ISR) | 0:07 | |
108 | Angelika Tazreiter (AUT) | 0:07 | |
109 | Jacqueline Dietrich (GER) | Stuttgart | 0:07 |
110 | Tayler Wiles (USA) | Trek - Drops | 0:07 |
111 | Tanja Erath (GER) | Canyon - Sram Racing | 0:07 |
112 | Martina Ritter (AUT) | Wiggle - High5 | 0:07 |
113 | Tetyana Riabchenko (UKR) | Doltcini - Van Eyck Sport | 0:07 |
114 | Anabel María Fernanda Yapura Plaza (ARG) | Weber - Shimano Ladies Power | 0:07 |
115 | Sophie Enever (GBR) | 0:07 | |
116 | Ingrid Lorvik (NOR) | Hitec Products | 0:07 |
117 | Marjolaine Bazin (FRA) | 0:07 | |
118 | Kathryn Buss (USA) | Tibco - Silicon Valley Bank | 0:07 |
119 | Margot Clyne (USA) | Twenty20 - Sho-Air | 0:07 |
120 | Nerea Nuño Iglesias (ESP) | 0:07 | |
121 | Miriam Bar-On (ISR) | 0:07 | |
122 | Leah Thorvilson (USA) | Canyon - Sram Racing | 0:29 |
123 | Veronika Anna Kormos (HUN) | DN-17 Nouvelle-Aquitaine | 0:29 |
124 | Sara Casasola (ITA) | Servetto - Stradalli Cycle - Alurecycling | 0:29 |
125 | Illi Gardner (USA) | 0:29 | |
126 | Annina Jenal (AUT) | Maxx-Solar - Lindig | 0:29 |
127 | Roni Fishman (ISR) | 0:29 | |
128 | Femke De Graaff (NED) | Swaboladies.nl | 0:29 |
129 | Mossana Debesai (ERI) | 0:29 | |
130 | Tina Schulz (GER) | Maxx-Solar - Lindig | 0:29 |
131 | Tanja Elsner (SLO) | Btc - City Ljubljana | 0:29 |
132 | Jessy Druyts (BEL) | Experza - Footlogics | 0:29 |
133 | Sara Olsson (SWE) | 0:39 | |
134 | Kara Lilly (CAN) | 0:41 | |
135 | Marina Likhanova (RUS) | 0:41 | |
136 | Urska Zigart (SLO) | Btc - City Ljubljana | 0:41 |
137 | Avital Gez (ISR) | Jos Feron Lady Force | 0:41 |
138 | Eva Luca (GER) | Maxx-Solar - Lindig | 0:41 |
139 | Berengere Staelens (FRA) | 0:56 | |
140 | Seda Krylova (RUS) | 1:12 | |
141 | Amit Moran (ISR) | 1:12 | |
142 | Karina Birkenes (NOR) | 1:12 | |
143 | Melanie Klement (NED) | Swaboladies.nl | 13:36 |
144 | Sabrina Stultiens (NED) | Waowdeals Pro Cycling | |
145 | Georgia Christie (NZL) | Team Illuminate |
Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen
1 | Arlenis Sierra Cañadilla (CUB) | Astana Women's | 1:18:25 |
2 | Alexis Ryan (USA) | Canyon - Sram Racing | zt |
3 | Susanne Andersen (NOR) | Hitec Products | zt |
4 | Alison Jackson (CAN) | Tibco - Silicon Valley Bank | zt |
5 | Kaat Hannes (BEL) | Jos Feron Lady Force | zt |
6 | Ruth Edwards (Winder) (USA) | Sunweb | zt |
7 | Katherine Maine (CAN) | Rally Cycling Women | zt |
8 | Olga Shekel (UKR) | S.C. Michela Fanini Record Rox | zt |
9 | Demi Vollering (NED) | Swaboladies.nl | 0:02 |
10 | Stine Anderson Borgli (NOR) | 0:02 | |
11 | Marieke van Witzenburg-de Groot (NED) | Health Mate - Cyclelive | 0:02 |
12 | Sara Bergen (CAN) | Rally Cycling Women | 0:02 |
13 | Maryna Ivaniuk (UKR) | 0:02 | |
14 | Elena Pirrone (ITA) | Astana Women's | 0:02 |
15 | Shara Marche Gillow (AUS) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 0:02 |
16 | Katarzyna Niewiadoma (POL) | Canyon - Sram Racing | 0:02 |
17 | Kathrin Hammes (GER) | Trek - Drops | 0:02 |
18 | Eva Buurman (NED) | Trek - Drops | 0:02 |
19 | Greta Richioud (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 0:02 |
20 | Beate Zanner (GER) | Maxx-Solar - Lindig | 0:02 |
21 | Sofie De Vuyst (BEL) | Doltcini - Van Eyck Sport | 0:02 |
22 | Katia Ragusa (ITA) | Bepink Cogeas | 0:02 |
23 | Mikayla Harvey (NZL) | Team Illuminate | 0:02 |
24 | Kelly Van Den Steen (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | 0:02 |
25 | Spela Kern (SLO) | Health Mate - Cyclelive | 0:02 |
26 | Margarita Victoria García Cañellas (ESP) | Movistar Team | 0:02 |
27 | Eider Merino Cortazar (ESP) | Movistar Team | 0:02 |
28 | Tereza Neumanová (CZE) | Dukla Praha | 0:02 |
29 | Tiffany Cromwell (AUS) | Canyon - Sram Racing | 0:02 |
30 | Katrine Aalerud (NOR) | Virtu | 0:02 |
31 | Tereza Medvedová (SVK) | Bepink Cogeas | 0:02 |
32 | Sarah Rijkes (AUT) | Experza - Footlogics | 0:02 |
33 | Annabelle Dreville (FRA) | Lotto - Soudal Ladies | 0:02 |
34 | Brodie Chapman (AUS) | Tibco - Silicon Valley Bank | 0:02 |
35 | Charlotte Bravard (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 0:02 |
36 | Hanna Nilsson (SWE) | Btc - City Ljubljana | 0:02 |
37 | Tatiana Guderzo (ITA) | Hitec Products | 0:02 |
38 | Alice Cobb (GBR) | Tibco - Silicon Valley Bank | 0:02 |
39 | Teniel Campbell (TRI) | 0:02 | |
40 | Paula Andrea Patiño Bedoya (COL) | Coldeportes - Zenu - Claro | 0:02 |
41 | Hannah Gruber-Stadler (AUT) | Torelli - Beastwear - Brother | 0:02 |
42 | Évita Muzic (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 0:02 |
43 | Cristina Martínez Bonafé (ESP) | Bizkaia Durango - Euskadi Murias | 0:02 |
44 | Katie Hall (USA) | United Health Care | 0:02 |
45 | Leah Thomas (USA) | United Health Care | 0:02 |
46 | Blanca Liliana Moreno Canchon (COL) | Astana Women's | 0:02 |
47 | Iryna Semionova (UKR) | 0:02 | |
48 | Janneke Ensing (NED) | Alé Cipollini | 0:02 |
49 | Abigail Mickey (USA) | Rally Cycling Women | 0:02 |
50 | Erica Magnaldi (ITA) | Bepink Cogeas | 0:02 |
51 | Heidi Franz (USA) | Rally Cycling Women | 0:02 |
52 | Omer Shapira (ISR) | Cylance Pro Cycling | 0:02 |
53 | Grace Anderson (NZL) | Team Illuminate | 0:02 |
54 | Valeriya Kononenko (UKR) | 0:02 | |
55 | Marlies van der Lugt (NED) | Swaboladies.nl | 0:02 |
56 | Aida Nuño Palacio (ESP) | 0:02 | |
57 | Nina Buysman (NED) | Parkhotel Valkenburg | 0:02 |
58 | Anna Potokina (RUS) | Servetto - Stradalli Cycle - Alurecycling | 0:02 |
59 | Marion Sicot (FRA) | Doltcini - Van Eyck Sport | 0:02 |
60 | Sara Poidevin (CAN) | Rally Cycling Women | 0:02 |
61 | Marion Bessone (FRA) | 0:02 | |
62 | Valerie Demey (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | 0:02 |
63 | Julie Van De Velde (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | 0:02 |
64 | Lorena Llamas Garcia (ESP) | Movistar Team | 0:02 |
65 | Eyeru Tesfoam Gebru (ETH) | 0:02 | |
66 | Githa Michiels (BEL) | 0:02 | |
67 | Olena Sharga (UKR) | 0:02 | |
68 | Jarmila Machacová (CZE) | Dukla Praha | 0:02 |
69 | Esther Van Veen (NED) | Parkhotel Valkenburg | 0:02 |
70 | Kseniya Dobrynina (RUS) | Servetto - Stradalli Cycle - Alurecycling | 0:02 |
71 | Emily Newsom (USA) | Tibco - Silicon Valley Bank | 0:02 |
72 | Tayler Wiles (USA) | Trek - Drops | 0:02 |
73 | Melissa van Neck (CZE) | Dukla Praha | 0:02 |
74 | Tetyana Riabchenko (UKR) | Doltcini - Van Eyck Sport | 0:02 |
75 | Carolin Schiff (GER) | Maxx-Solar - Lindig | 0:02 |
76 | Martina Ritter (AUT) | Wiggle - High5 | 0:02 |
77 | Veronika Anna Kormos (HUN) | DN-17 Nouvelle-Aquitaine | 0:02 |
78 | Silvia Valsecchi (ITA) | Bepink Cogeas | 0:02 |
79 | Maëlle Grossetête (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 0:02 |
80 | Sara Olsson (SWE) | 0:02 | |
81 | Marissa Baks (NED) | Swaboladies.nl | 0:02 |
82 | Senna Feron (NED) | Jos Feron Lady Force | 0:02 |
83 | Angelika Tazreiter (AUT) | 0:02 | |
84 | Lex Albrecht (CAN) | Tibco - Silicon Valley Bank | 0:02 |
85 | Victorie Guilman (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 0:02 |
86 | Polina Kirillova (RUS) | 0:02 | |
87 | Annina Jenal (AUT) | Maxx-Solar - Lindig | 0:02 |
88 | Ursa Pintar (SLO) | Btc - City Ljubljana | 0:02 |
89 | Anna Gabrielle Traxler (CAN) | 0:02 | |
90 | Agua Marina Espínola Salinas (PAR) | 0:02 | |
91 | Galina Chernyshova (RUS) | 0:02 | |
92 | Ingrid Lorvik (NOR) | Hitec Products | 0:02 |
93 | Shoko Kashiki (JAP) | Team Illuminate | 0:02 |
94 | Anabel María Fernanda Yapura Plaza (ARG) | Weber - Shimano Ladies Power | 0:02 |
95 | Sara Casasola (ITA) | Servetto - Stradalli Cycle - Alurecycling | 0:02 |
96 | Urska Zigart (SLO) | Btc - City Ljubljana | 0:02 |
97 | Gillian Ellsay (CAN) | Rally Cycling Women | 0:02 |
98 | Sylvia Gehnböck (AUT) | 0:02 | |
99 | Letizia Borghesi (ITA) | Bepink Cogeas | 0:27 |
100 | Marina Likhanova (RUS) | 1:50 | |
101 | Kathryn Buss (USA) | Tibco - Silicon Valley Bank | 1:50 |
102 | Frédérique Larose-Gingras (CAN) | Macogep - Argon18 - Girondins - Mazda | 5:17 |
103 | Karina Kasenova (RUS) | Cogeas | 6:00 |
104 | Roni Fishman (ISR) | 6:00 | |
105 | Seda Krylova (RUS) | 6:00 | |
106 | Sara Mustonen-Lichan (SWE) | Experza - Footlogics | 6:42 |
107 | Natalya Saifutdinova-Stefanskaya (KAZ) | Astana Women's | 7:52 |
108 | Sophie Enever (GBR) | 7:52 | |
109 | Avital Gez (ISR) | Jos Feron Lady Force | 7:52 |
110 | Jessy Druyts (BEL) | Experza - Footlogics | 7:52 |
111 | Miriam Bar-On (ISR) | 7:52 | |
112 | Gali Weinberg (ISR) | 7:52 | |
113 | Vita Heine (NOR) | Hitec Products | 7:52 |
114 | Zsófia Szabó (HUN) | 7:52 | |
115 | Lara Defour (BEL) | Autoglas Wetteren - Group Solar | 7:52 |
116 | Ema Cetkovská (CZE) | Dukla Praha | 7:52 |
117 | Janelle Cole (USA) | United Health Care | 7:52 |
118 | Kara Lilly (CAN) | 7:52 | |
119 | Alexandra Millard (USA) | Team Illuminate | 7:52 |
120 | Tina Schulz (GER) | Maxx-Solar - Lindig | 7:52 |
121 | Mossana Debesai (ERI) | 7:52 | |
122 | Kathrin Schweinberger (AUT) | Health Mate - Cyclelive | 7:52 |
123 | Nikola Bajgerová (CZE) | Dukla Praha | 7:52 |
124 | Tanja Erath (GER) | Canyon - Sram Racing | 7:52 |
125 | Eva Luca (GER) | Maxx-Solar - Lindig | 7:52 |
126 | Thi That Nguyen (VIE) | 7:52 | |
127 | Jacqueline Dietrich (GER) | Stuttgart | 7:52 |
128 | Karina Birkenes (NOR) | 7:52 | |
129 | Belle de Gast (NED) | Parkhotel Valkenburg | 7:52 |
130 | Gyunel Mekhtieva (RUS) | 7:52 | |
131 | Tanja Elsner (SLO) | Btc - City Ljubljana | 7:52 |
132 | Berengere Staelens (FRA) | 7:52 | |
133 | Illi Gardner (USA) | 8:03 | |
134 | Margot Clyne (USA) | Twenty20 - Sho-Air | 9:09 |
135 | Mia Radotic (CRO) | Btc - City Ljubljana | 9:09 |
136 | Tereza Korvasova (CZE) | Dukla Praha | 9:09 |
137 | Leah Thorvilson (USA) | Canyon - Sram Racing | 9:14 |
138 | Amit Moran (ISR) | 13:08 | |
139 | Nerea Nuño Iglesias (ESP) | 13:08 | |
140 | Femke De Graaff (NED) | Swaboladies.nl | 13:08 |
141 | Marjolaine Bazin (FRA) | 18:28 | |
142 | Melanie Klement (NED) | Swaboladies.nl | 25:42 |
143 | Axelle Dubau-Prévot (FRA) | Experza - Footlogics |
Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen
1 | Ruth Edwards (Winder) (USA) | Sunweb | 3:41:52 |
2 | Katarzyna Niewiadoma (POL) | Canyon - Sram Racing | zt |
3 | Margarita Victoria García Cañellas (ESP) | Movistar Team | zt |
4 | Tayler Wiles (USA) | Trek - Drops | 0:07 |
5 | Katie Hall (USA) | United Health Care | 0:15 |
6 | Arlenis Sierra Cañadilla (CUB) | Astana Women's | 0:15 |
7 | Sara Poidevin (CAN) | Rally Cycling Women | 0:15 |
8 | Olga Shekel (UKR) | S.C. Michela Fanini Record Rox | 0:15 |
9 | Shara Marche Gillow (AUS) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 0:15 |
10 | Kathrin Hammes (GER) | Trek - Drops | 0:15 |
11 | Sofie De Vuyst (BEL) | Doltcini - Van Eyck Sport | 0:15 |
12 | Hanna Nilsson (SWE) | Btc - City Ljubljana | 0:15 |
13 | Erica Magnaldi (ITA) | Bepink Cogeas | 0:33 |
14 | Janneke Ensing (NED) | Alé Cipollini | 0:33 |
15 | Brodie Chapman (AUS) | Tibco - Silicon Valley Bank | 0:35 |
16 | Tatiana Guderzo (ITA) | Hitec Products | 0:35 |
17 | Githa Michiels (BEL) | 0:35 | |
18 | Eider Merino Cortazar (ESP) | Movistar Team | 0:35 |
19 | Katrine Aalerud (NOR) | Virtu | 0:35 |
20 | Elena Pirrone (ITA) | Astana Women's | 0:35 |
21 | Évita Muzic (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 0:35 |
22 | Nina Buysman (NED) | Parkhotel Valkenburg | 0:35 |
23 | Marion Sicot (FRA) | Doltcini - Van Eyck Sport | 0:35 |
24 | Victorie Guilman (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 0:35 |
25 | Paula Andrea Patiño Bedoya (COL) | Coldeportes - Zenu - Claro | 0:35 |
26 | Grace Anderson (NZL) | Team Illuminate | 0:35 |
27 | Kelly Van Den Steen (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | 0:35 |
28 | Anna Potokina (RUS) | Servetto - Stradalli Cycle - Alurecycling | 0:35 |
29 | Demi Vollering (NED) | Swaboladies.nl | 0:35 |
30 | Alison Jackson (CAN) | Tibco - Silicon Valley Bank | 1:10 |
31 | Lorena Llamas Garcia (ESP) | Movistar Team | 1:15 |
32 | Angelika Tazreiter (AUT) | 1:17 | |
33 | Esther Van Veen (NED) | Parkhotel Valkenburg | 1:19 |
34 | Tiffany Cromwell (AUS) | Canyon - Sram Racing | 1:51 |
35 | Annabelle Dreville (FRA) | Lotto - Soudal Ladies | 1:51 |
36 | Leah Thomas (USA) | United Health Care | 1:56 |
37 | Stine Anderson Borgli (NOR) | 3:28 | |
38 | Anabel María Fernanda Yapura Plaza (ARG) | Weber - Shimano Ladies Power | 3:28 |
39 | Kseniya Dobrynina (RUS) | Servetto - Stradalli Cycle - Alurecycling | 3:28 |
40 | Omer Shapira (ISR) | Cylance Pro Cycling | 3:28 |
41 | Aida Nuño Palacio (ESP) | 3:28 | |
42 | Julie Van De Velde (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | 3:28 |
43 | Spela Kern (SLO) | Health Mate - Cyclelive | 3:28 |
44 | Alexis Ryan (USA) | Canyon - Sram Racing | 3:39 |
45 | Abigail Mickey (USA) | Rally Cycling Women | 4:05 |
46 | Charlotte Bravard (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 4:05 |
47 | Carolin Schiff (GER) | Maxx-Solar - Lindig | 9:02 |
48 | Blanca Liliana Moreno Canchon (COL) | Astana Women's | 9:02 |
49 | Vita Heine (NOR) | Hitec Products | 11:53 |
50 | Valeriya Kononenko (UKR) | 11:53 | |
51 | Mikayla Harvey (NZL) | Team Illuminate | 11:53 |
52 | Martina Ritter (AUT) | Wiggle - High5 | 11:53 |
53 | Ursa Pintar (SLO) | Btc - City Ljubljana | 11:53 |
54 | Kathryn Buss (USA) | Tibco - Silicon Valley Bank | 11:53 |
55 | Urska Zigart (SLO) | Btc - City Ljubljana | 11:53 |
56 | Agua Marina Espínola Salinas (PAR) | 11:53 | |
57 | Heidi Franz (USA) | Rally Cycling Women | 12:13 |
58 | Gillian Ellsay (CAN) | Rally Cycling Women | 12:13 |
59 | Silvia Valsecchi (ITA) | Bepink Cogeas | 16:29 |
60 | Jarmila Machacová (CZE) | Dukla Praha | 18:03 |
61 | Beate Zanner (GER) | Maxx-Solar - Lindig | 18:03 |
62 | Olena Sharga (UKR) | 18:03 | |
63 | Ingrid Lorvik (NOR) | Hitec Products | 18:03 |
64 | Marina Likhanova (RUS) | 18:03 | |
65 | Jacqueline Dietrich (GER) | Stuttgart | 18:03 |
66 | Tereza Neumanová (CZE) | Dukla Praha | 18:03 |
67 | Nikola Bajgerová (CZE) | Dukla Praha | 18:03 |
68 | Valerie Demey (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | 18:03 |
69 | Eyeru Tesfoam Gebru (ETH) | 18:03 | |
70 | Eva Buurman (NED) | Trek - Drops | 18:03 |
71 | Cristina Martínez Bonafé (ESP) | Bizkaia Durango - Euskadi Murias | 18:03 |
72 | Katherine Maine (CAN) | Rally Cycling Women | 18:03 |
73 | Marieke van Witzenburg-de Groot (NED) | Health Mate - Cyclelive | 18:03 |
74 | Margot Clyne (USA) | Twenty20 - Sho-Air | 18:03 |
75 | Alice Cobb (GBR) | Tibco - Silicon Valley Bank | 18:03 |
76 | Kaat Hannes (BEL) | Jos Feron Lady Force | 18:03 |
77 | Tetyana Riabchenko (UKR) | Doltcini - Van Eyck Sport | 18:03 |
78 | Greta Richioud (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 18:55 |
79 | Maryna Ivaniuk (UKR) | 21:36 | |
80 | Hannah Gruber-Stadler (AUT) | Torelli - Beastwear - Brother | 21:36 |
81 | Natalya Saifutdinova-Stefanskaya (KAZ) | Astana Women's | 21:36 |
82 | Lex Albrecht (CAN) | Tibco - Silicon Valley Bank | 21:36 |
83 | Marion Bessone (FRA) | 21:36 | |
84 | Iryna Semionova (UKR) | 21:36 | |
85 | Annina Jenal (AUT) | Maxx-Solar - Lindig | 21:36 |
86 | Polina Kirillova (RUS) | 21:36 | |
87 | Galina Chernyshova (RUS) | 21:36 | |
88 | Maëlle Grossetête (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 21:36 |
89 | Tereza Medvedová (SVK) | Bepink Cogeas | 21:36 |
90 | Marlies van der Lugt (NED) | Swaboladies.nl | 21:45 |
91 | Sara Casasola (ITA) | Servetto - Stradalli Cycle - Alurecycling | 21:51 |
92 | Tereza Korvasova (CZE) | Dukla Praha | 21:51 |
93 | Sylvia Gehnböck (AUT) | 22:24 | |
94 | Frédérique Larose-Gingras (CAN) | Macogep - Argon18 - Girondins - Mazda | 25:15 |
95 | Zsófia Szabó (HUN) | 26:49 | |
96 | Emily Newsom (USA) | Tibco - Silicon Valley Bank | 26:49 |
97 | Illi Gardner (USA) | 26:49 | |
98 | Karina Kasenova (RUS) | Cogeas | 26:49 |
99 | Roni Fishman (ISR) | 26:49 | |
100 | Belle de Gast (NED) | Parkhotel Valkenburg | 26:49 |
101 | Senna Feron (NED) | Jos Feron Lady Force | 26:49 |
102 | Leah Thorvilson (USA) | Canyon - Sram Racing | 26:49 |
103 | Kathrin Schweinberger (AUT) | Health Mate - Cyclelive | 26:49 |
104 | Anna Gabrielle Traxler (CAN) | 26:49 | |
105 | Nerea Nuño Iglesias (ESP) | 26:49 | |
106 | Karina Birkenes (NOR) | 26:49 | |
107 | Susanne Andersen (NOR) | Hitec Products | 26:49 |
108 | Letizia Borghesi (ITA) | Bepink Cogeas | 27:03 |
109 | Tanja Erath (GER) | Canyon - Sram Racing | 27:33 |
110 | Melissa van Neck (CZE) | Dukla Praha | 27:42 |
111 | Veronika Anna Kormos (HUN) | DN-17 Nouvelle-Aquitaine | 30:25 |
112 | Teniel Campbell (TRI) | 30:25 | |
113 | Gyunel Mekhtieva (RUS) | 34:20 | |
114 | Miriam Bar-On (ISR) | 34:44 | |
115 | Marissa Baks (NED) | Swaboladies.nl | 34:55 |
116 | Sara Olsson (SWE) | 34:55 | |
117 | Berengere Staelens (FRA) | 35:45 | |
118 | Lara Defour (BEL) | Autoglas Wetteren - Group Solar | 36:08 |
119 | Tanja Elsner (SLO) | Btc - City Ljubljana | 37:52 |
120 | Sophie Enever (GBR) | 38:28 | |
121 | Seda Krylova (RUS) | 39:26 | |
122 | Mossana Debesai (ERI) | 40:33 | |
123 | Alexandra Millard (USA) | Team Illuminate | 41:33 |
124 | Janelle Cole (USA) | United Health Care | 41:33 |
125 | Thi That Nguyen (VIE) | 41:33 | |
126 | Eva Luca (GER) | Maxx-Solar - Lindig | 47:46 |
127 | Amit Moran (ISR) | 47:46 | |
128 | Kara Lilly (CAN) | 49:34 | |
129 | Avital Gez (ISR) | Jos Feron Lady Force | 49:54 |
130 | Marjolaine Bazin (FRA) | 49:54 | |
131 | Shoko Kashiki (JAP) | Team Illuminate | 49:54 |
132 | Gali Weinberg (ISR) | 49:40 | |
133 | Tina Schulz (GER) | Maxx-Solar - Lindig | 1:06:19 |
134 | Femke De Graaff (NED) | Swaboladies.nl | 1:06:31 |
135 | Mia Radotic (CRO) | Btc - City Ljubljana | 1:10:16 |
136 | Katia Ragusa (ITA) | Bepink Cogeas | |
137 | Sara Bergen (CAN) | Rally Cycling Women | |
138 | Ema Cetkovská (CZE) | Dukla Praha | |
139 | Melanie Klement (NED) | Swaboladies.nl | |
140 | Sarah Rijkes (AUT) | Experza - Footlogics | |
141 | Sara Mustonen-Lichan (SWE) | Experza - Footlogics | |
142 | Jessy Druyts (BEL) | Experza - Footlogics |
Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen
1 | Eider Merino Cortazar (ESP) | Movistar Team | 3:39:33 |
2 | Margarita Victoria García Cañellas (ESP) | Movistar Team | 0:32 |
3 | Sara Poidevin (CAN) | Rally Cycling Women | 0:32 |
4 | Katarzyna Niewiadoma (POL) | Canyon - Sram Racing | 0:40 |
5 | Katie Hall (USA) | United Health Care | 1:30 |
6 | Ruth Edwards (Winder) (USA) | Sunweb | 2:29 |
7 | Katrine Aalerud (NOR) | Virtu | 2:29 |
8 | Erica Magnaldi (ITA) | Bepink Cogeas | 2:29 |
9 | Shara Marche Gillow (AUS) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 3:08 |
10 | Lorena Llamas Garcia (ESP) | Movistar Team | 4:40 |
11 | Olga Shekel (UKR) | S.C. Michela Fanini Record Rox | 4:50 |
12 | Sofie De Vuyst (BEL) | Doltcini - Van Eyck Sport | 4:50 |
13 | Githa Michiels (BEL) | 4:52 | |
14 | Hanna Nilsson (SWE) | Btc - City Ljubljana | 5:07 |
15 | Brodie Chapman (AUS) | Tibco - Silicon Valley Bank | 5:18 |
16 | Kathrin Hammes (GER) | Trek - Drops | 5:38 |
17 | Paula Andrea Patiño Bedoya (COL) | Coldeportes - Zenu - Claro | 6:04 |
18 | Omer Shapira (ISR) | Cylance Pro Cycling | 6:22 |
19 | Arlenis Sierra Cañadilla (CUB) | Astana Women's | 7:18 |
20 | Mikayla Harvey (NZL) | Team Illuminate | 7:18 |
21 | Janneke Ensing (NED) | Alé Cipollini | 7:18 |
22 | Tatiana Guderzo (ITA) | Hitec Products | 7:18 |
23 | Évita Muzic (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 7:18 |
24 | Angelika Tazreiter (AUT) | 7:18 | |
25 | Demi Vollering (NED) | Swaboladies.nl | 7:18 |
26 | Kelly Van Den Steen (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | 7:44 |
27 | Ursa Pintar (SLO) | Btc - City Ljubljana | 7:55 |
28 | Blanca Liliana Moreno Canchon (COL) | Astana Women's | 8:15 |
29 | Julie Van De Velde (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | 8:24 |
30 | Spela Kern (SLO) | Health Mate - Cyclelive | 8:54 |
31 | Elena Pirrone (ITA) | Astana Women's | 8:54 |
32 | Marion Sicot (FRA) | Doltcini - Van Eyck Sport | 9:10 |
33 | Alison Jackson (CAN) | Tibco - Silicon Valley Bank | 9:13 |
34 | Tetyana Riabchenko (UKR) | Doltcini - Van Eyck Sport | 9:23 |
35 | Victorie Guilman (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 9:30 |
36 | Nina Buysman (NED) | Parkhotel Valkenburg | 9:30 |
37 | Grace Anderson (NZL) | Team Illuminate | 9:52 |
38 | Ingrid Lorvik (NOR) | Hitec Products | 11:02 |
39 | Stine Anderson Borgli (NOR) | 11:02 | |
40 | Heidi Franz (USA) | Rally Cycling Women | 11:02 |
41 | Beate Zanner (GER) | Maxx-Solar - Lindig | 11:17 |
42 | Kseniya Dobrynina (RUS) | Servetto - Stradalli Cycle - Alurecycling | 12:43 |
43 | Lex Albrecht (CAN) | Tibco - Silicon Valley Bank | 12:43 |
44 | Martina Ritter (AUT) | Wiggle - High5 | 12:43 |
45 | Eyeru Tesfoam Gebru (ETH) | 12:43 | |
46 | Eva Buurman (NED) | Trek - Drops | 13:30 |
47 | Agua Marina Espínola Salinas (PAR) | 13:30 | |
48 | Katherine Maine (CAN) | Rally Cycling Women | 13:30 |
49 | Alice Cobb (GBR) | Tibco - Silicon Valley Bank | 13:52 |
50 | Jarmila Machacová (CZE) | Dukla Praha | 14:09 |
51 | Kathryn Buss (USA) | Tibco - Silicon Valley Bank | 14:35 |
52 | Alexis Ryan (USA) | Canyon - Sram Racing | 15:21 |
53 | Tiffany Cromwell (AUS) | Canyon - Sram Racing | 15:21 |
54 | Leah Thomas (USA) | United Health Care | 15:21 |
55 | Aida Nuño Palacio (ESP) | 15:21 | |
56 | Tayler Wiles (USA) | Trek - Drops | 15:21 |
57 | Sylvia Gehnböck (AUT) | 15:21 | |
58 | Anabel María Fernanda Yapura Plaza (ARG) | Weber - Shimano Ladies Power | 15:24 |
59 | Marion Bessone (FRA) | 15:42 | |
60 | Iryna Semionova (UKR) | 15:48 | |
61 | Natalya Saifutdinova-Stefanskaya (KAZ) | Astana Women's | 16:05 |
62 | Anna Gabrielle Traxler (CAN) | 16:23 | |
63 | Marina Likhanova (RUS) | 16:43 | |
64 | Carolin Schiff (GER) | Maxx-Solar - Lindig | 17:16 |
65 | Jacqueline Dietrich (GER) | Stuttgart | 17:17 |
66 | Silvia Valsecchi (ITA) | Bepink Cogeas | 17:55 |
67 | Greta Richioud (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 17:57 |
68 | Esther Van Veen (NED) | Parkhotel Valkenburg | 18:13 |
69 | Tereza Neumanová (CZE) | Dukla Praha | 19:03 |
70 | Sara Casasola (ITA) | Servetto - Stradalli Cycle - Alurecycling | 19:03 |
71 | Kathrin Schweinberger (AUT) | Health Mate - Cyclelive | 20:05 |
72 | Charlotte Bravard (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 21:29 |
73 | Abigail Mickey (USA) | Rally Cycling Women | 21:33 |
74 | Olena Sharga (UKR) | 22:03 | |
75 | Urska Zigart (SLO) | Btc - City Ljubljana | 22:09 |
76 | Polina Kirillova (RUS) | 22:18 | |
77 | Galina Chernyshova (RUS) | 22:34 | |
78 | Marlies van der Lugt (NED) | Swaboladies.nl | 24:00 |
79 | Belle de Gast (NED) | Parkhotel Valkenburg | 24:11 |
80 | Annabelle Dreville (FRA) | Lotto - Soudal Ladies | 24:15 |
81 | Frédérique Larose-Gingras (CAN) | Macogep - Argon18 - Girondins - Mazda | 24:15 |
82 | Marieke van Witzenburg-de Groot (NED) | Health Mate - Cyclelive | 24:33 |
83 | Cristina Martínez Bonafé (ESP) | Bizkaia Durango - Euskadi Murias | 25:46 |
84 | Valerie Demey (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | 25:46 |
85 | Kaat Hannes (BEL) | Jos Feron Lady Force | 25:46 |
86 | Karina Birkenes (NOR) | 25:49 | |
87 | Letizia Borghesi (ITA) | Bepink Cogeas | 25:51 |
88 | Gillian Ellsay (CAN) | Rally Cycling Women | 27:09 |
89 | Teniel Campbell (TRI) | 28:05 | |
90 | Maëlle Grossetête (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 28:05 |
91 | Hannah Gruber-Stadler (AUT) | Torelli - Beastwear - Brother | 28:05 |
92 | Margot Clyne (USA) | Twenty20 - Sho-Air | 29:13 |
93 | Zsófia Szabó (HUN) | 30:00 | |
94 | Senna Feron (NED) | Jos Feron Lady Force | 30:00 |
95 | Illi Gardner (USA) | 30:28 | |
96 | Nikola Bajgerová (CZE) | Dukla Praha | 30:31 |
97 | Valeriya Kononenko (UKR) | 30:34 | |
98 | Tanja Elsner (SLO) | Btc - City Ljubljana | 30:36 |
99 | Veronika Anna Kormos (HUN) | DN-17 Nouvelle-Aquitaine | 32:14 |
100 | Roni Fishman (ISR) | 32:35 | |
101 | Maryna Ivaniuk (UKR) | 32:38 | |
102 | Emily Newsom (USA) | Tibco - Silicon Valley Bank | 32:48 |
103 | Thi That Nguyen (VIE) | 32:53 | |
104 | Mossana Debesai (ERI) | 33:15 | |
105 | Karina Kasenova (RUS) | Cogeas | 33:35 |
106 | Tereza Medvedová (SVK) | Bepink Cogeas | 33:44 |
107 | Seda Krylova (RUS) | 33:44 | |
108 | Miriam Bar-On (ISR) | 33:44 | |
109 | Vita Heine (NOR) | Hitec Products | 33:44 |
110 | Melissa van Neck (CZE) | Dukla Praha | 34:05 |
111 | Marjolaine Bazin (FRA) | 34:18 | |
112 | Gyunel Mekhtieva (RUS) | 34:34 | |
113 | Sara Olsson (SWE) | 35:10 | |
114 | Susanne Andersen (NOR) | Hitec Products | 35:57 |
115 | Tanja Erath (GER) | Canyon - Sram Racing | 37:02 |
116 | Eva Luca (GER) | Maxx-Solar - Lindig | 38:32 |
117 | Shoko Kashiki (JAP) | Team Illuminate | 38:32 |
118 | Annina Jenal (AUT) | Maxx-Solar - Lindig | 41:39 |
119 | Mia Radotic (CRO) | Btc - City Ljubljana | 43:35 |
120 | Marissa Baks (NED) | Swaboladies.nl | 45:32 |
121 | Leah Thorvilson (USA) | Canyon - Sram Racing | 48:27 |
122 | Berengere Staelens (FRA) | 48:43 | |
123 | Amit Moran (ISR) | 50:03 | |
124 | Alexandra Millard (USA) | Team Illuminate | 50:55 |
125 | Nerea Nuño Iglesias (ESP) | 50:55 | |
126 | Avital Gez (ISR) | Jos Feron Lady Force | 52:13 |
127 | Tereza Korvasova (CZE) | Dukla Praha | 54:57 |
128 | Gali Weinberg (ISR) | 1:02:32 | |
129 | Tina Schulz (GER) | Maxx-Solar - Lindig | 1:02:32 |
130 | Lara Defour (BEL) | Autoglas Wetteren - Group Solar | 1:02:32 |
131 | Sophie Enever (GBR) | 1:08:58 | |
132 | Femke De Graaff (NED) | Swaboladies.nl | 1:09:53 |
133 | Janelle Cole (USA) | United Health Care | 1:11:07 |
134 | Anna Potokina (RUS) | Servetto - Stradalli Cycle - Alurecycling | |
135 | Kara Lilly (CAN) |
Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen
1 | Katarzyna Niewiadoma (POL) | Canyon - Sram Racing | 4:12:06 |
2 | Margarita Victoria García Cañellas (ESP) | Movistar Team | 0:03 |
3 | Katie Hall (USA) | United Health Care | 0:09 |
4 | Arlenis Sierra Cañadilla (CUB) | Astana Women's | 0:13 |
5 | Ruth Edwards (Winder) (USA) | Sunweb | 0:18 |
6 | Sara Poidevin (CAN) | Rally Cycling Women | 0:18 |
7 | Erica Magnaldi (ITA) | Bepink Cogeas | 0:18 |
8 | Shara Marche Gillow (AUS) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 0:18 |
9 | Hanna Nilsson (SWE) | Btc - City Ljubljana | 0:26 |
10 | Eider Merino Cortazar (ESP) | Movistar Team | 0:26 |
11 | Olga Shekel (UKR) | S.C. Michela Fanini Record Rox | 0:34 |
12 | Sofie De Vuyst (BEL) | Doltcini - Van Eyck Sport | 0:36 |
13 | Paula Andrea Patiño Bedoya (COL) | Coldeportes - Zenu - Claro | 0:40 |
14 | Katrine Aalerud (NOR) | Virtu | 0:47 |
15 | Brodie Chapman (AUS) | Tibco - Silicon Valley Bank | 0:59 |
16 | Julie Van De Velde (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | 1:06 |
17 | Kathrin Hammes (GER) | Trek - Drops | 2:08 |
18 | Tetyana Riabchenko (UKR) | Doltcini - Van Eyck Sport | 4:50 |
19 | Victorie Guilman (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 4:55 |
20 | Demi Vollering (NED) | Swaboladies.nl | 4:55 |
21 | Grace Anderson (NZL) | Team Illuminate | 5:13 |
22 | Omer Shapira (ISR) | Cylance Pro Cycling | 5:17 |
23 | Angelika Tazreiter (AUT) | 5:36 | |
24 | Blanca Liliana Moreno Canchon (COL) | Astana Women's | 7:00 |
25 | Annabelle Dreville (FRA) | Lotto - Soudal Ladies | 8:39 |
26 | Kelly Van Den Steen (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | 8:39 |
27 | Alison Jackson (CAN) | Tibco - Silicon Valley Bank | 8:39 |
28 | Stine Anderson Borgli (NOR) | 8:39 | |
29 | Ingrid Lorvik (NOR) | Hitec Products | 8:39 |
30 | Évita Muzic (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 8:39 |
31 | Katherine Maine (CAN) | Rally Cycling Women | 8:39 |
32 | Janneke Ensing (NED) | Alé Cipollini | 8:39 |
33 | Mikayla Harvey (NZL) | Team Illuminate | 10:11 |
34 | Eyeru Tesfoam Gebru (ETH) | 10:11 | |
35 | Nina Buysman (NED) | Parkhotel Valkenburg | 10:11 |
36 | Githa Michiels (BEL) | 10:11 | |
37 | Marion Sicot (FRA) | Doltcini - Van Eyck Sport | 10:19 |
38 | Kseniya Dobrynina (RUS) | Servetto - Stradalli Cycle - Alurecycling | 10:22 |
39 | Agua Marina Espínola Salinas (PAR) | 11:28 | |
40 | Tatiana Guderzo (ITA) | Hitec Products | 11:28 |
41 | Anabel María Fernanda Yapura Plaza (ARG) | Weber - Shimano Ladies Power | 12:49 |
42 | Leah Thomas (USA) | United Health Care | 13:34 |
43 | Tayler Wiles (USA) | Trek - Drops | 13:34 |
44 | Maryna Ivaniuk (UKR) | 14:41 | |
45 | Martina Ritter (AUT) | Wiggle - High5 | 14:41 |
46 | Spela Kern (SLO) | Health Mate - Cyclelive | 14:41 |
47 | Jarmila Machacová (CZE) | Dukla Praha | 14:41 |
48 | Beate Zanner (GER) | Maxx-Solar - Lindig | 14:41 |
49 | Eva Buurman (NED) | Trek - Drops | 14:41 |
50 | Silvia Valsecchi (ITA) | Bepink Cogeas | 14:41 |
51 | Olena Sharga (UKR) | 14:41 | |
52 | Greta Richioud (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 14:41 |
53 | Lex Albrecht (CAN) | Tibco - Silicon Valley Bank | 14:41 |
54 | Natalya Saifutdinova-Stefanskaya (KAZ) | Astana Women's | 14:41 |
55 | Urska Zigart (SLO) | Btc - City Ljubljana | 14:41 |
56 | Alice Cobb (GBR) | Tibco - Silicon Valley Bank | 14:41 |
57 | Elena Pirrone (ITA) | Astana Women's | 14:41 |
58 | Marina Likhanova (RUS) | 14:41 | |
59 | Kathryn Buss (USA) | Tibco - Silicon Valley Bank | 14:41 |
60 | Gillian Ellsay (CAN) | Rally Cycling Women | 15:14 |
61 | Heidi Franz (USA) | Rally Cycling Women | 15:23 |
62 | Tiffany Cromwell (AUS) | Canyon - Sram Racing | 16:03 |
63 | Marion Bessone (FRA) | 16:03 | |
64 | Vita Heine (NOR) | Hitec Products | 16:03 |
65 | Sylvia Gehnböck (AUT) | 16:46 | |
66 | Illi Gardner (USA) | 17:44 | |
67 | Charlotte Bravard (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 17:44 |
68 | Lorena Llamas Garcia (ESP) | Movistar Team | 21:00 |
69 | Alexis Ryan (USA) | Canyon - Sram Racing | 21:00 |
70 | Belle de Gast (NED) | Parkhotel Valkenburg | 21:00 |
71 | Ursa Pintar (SLO) | Btc - City Ljubljana | 21:04 |
72 | Hannah Gruber-Stadler (AUT) | Torelli - Beastwear - Brother | 26:30 |
73 | Kaat Hannes (BEL) | Jos Feron Lady Force | 26:54 |
74 | Teniel Campbell (TRI) | 26:54 | |
75 | Thi That Nguyen (VIE) | 27:13 | |
76 | Marieke van Witzenburg-de Groot (NED) | Health Mate - Cyclelive | 27:30 |
77 | Tereza Neumanová (CZE) | Dukla Praha | 28:21 |
78 | Marlies van der Lugt (NED) | Swaboladies.nl | 28:40 |
79 | Anna Gabrielle Traxler (CAN) | 28:43 | |
80 | Melissa van Neck (CZE) | Dukla Praha | 29:12 |
81 | Cristina Martínez Bonafé (ESP) | Bizkaia Durango - Euskadi Murias | 29:29 |
82 | Margot Clyne (USA) | Twenty20 - Sho-Air | 30:36 |
83 | Tereza Medvedová (SVK) | Bepink Cogeas | 30:45 |
84 | Sara Casasola (ITA) | Servetto - Stradalli Cycle - Alurecycling | 31:01 |
85 | Polina Kirillova (RUS) | 31:07 | |
86 | Gyunel Mekhtieva (RUS) | 31:07 | |
87 | Galina Chernyshova (RUS) | 31:07 | |
88 | Karina Kasenova (RUS) | Cogeas | 31:15 |
89 | Abigail Mickey (USA) | Rally Cycling Women | 31:15 |
90 | Nikola Bajgerová (CZE) | Dukla Praha | 31:32 |
91 | Frédérique Larose-Gingras (CAN) | Macogep - Argon18 - Girondins - Mazda | 32:55 |
92 | Iryna Semionova (UKR) | 35:07 | |
93 | Jacqueline Dietrich (GER) | Stuttgart | 35:07 |
94 | Emily Newsom (USA) | Tibco - Silicon Valley Bank | 35:07 |
95 | Tanja Erath (GER) | Canyon - Sram Racing | 35:07 |
96 | Valeriya Kononenko (UKR) | 35:07 | |
97 | Zsófia Szabó (HUN) | 35:07 | |
98 | Veronika Anna Kormos (HUN) | DN-17 Nouvelle-Aquitaine | 35:07 |
99 | Carolin Schiff (GER) | Maxx-Solar - Lindig | 35:07 |
100 | Roni Fishman (ISR) | 35:07 | |
101 | Aida Nuño Palacio (ESP) | 35:07 | |
102 | Nerea Nuño Iglesias (ESP) | 35:07 | |
103 | Kathrin Schweinberger (AUT) | Health Mate - Cyclelive | 35:07 |
104 | Valerie Demey (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | 35:07 |
105 | Tereza Korvasova (CZE) | Dukla Praha | 35:07 |
106 | Senna Feron (NED) | Jos Feron Lady Force | 35:07 |
107 | Lara Defour (BEL) | Autoglas Wetteren - Group Solar | 35:19 |
108 | Berengere Staelens (FRA) | 35:19 | |
109 | Tanja Elsner (SLO) | Btc - City Ljubljana | 35:27 |
110 | Esther Van Veen (NED) | Parkhotel Valkenburg | 35:34 |
111 | Miriam Bar-On (ISR) | 35:34 | |
112 | Alexandra Millard (USA) | Team Illuminate | 35:34 |
113 | Maëlle Grossetête (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 37:00 |
114 | Susanne Andersen (NOR) | Hitec Products | 37:00 |
115 | Karina Birkenes (NOR) | 37:00 | |
116 | Marissa Baks (NED) | Swaboladies.nl | 37:00 |
117 | Mossana Debesai (ERI) | 48:26 | |
118 | Gali Weinberg (ISR) | 48:26 | |
119 | Leah Thorvilson (USA) | Canyon - Sram Racing | 49:49 |
120 | Avital Gez (ISR) | Jos Feron Lady Force | 57:29 |
121 | Amit Moran (ISR) | 57:29 | |
122 | Femke De Graaff (NED) | Swaboladies.nl | 57:35 |
123 | Tina Schulz (GER) | Maxx-Solar - Lindig | 57:55 |
124 | Sophie Enever (GBR) | 1:02:00 | |
125 | Sara Olsson (SWE) | ||
126 | Shoko Kashiki (JAP) | Team Illuminate | |
127 | Letizia Borghesi (ITA) | Bepink Cogeas | |
128 | Mia Radotic (CRO) | Btc - City Ljubljana | |
129 | Eva Luca (GER) | Maxx-Solar - Lindig | |
130 | Janelle Cole (USA) | United Health Care | |
131 | Seda Krylova (RUS) | ||
132 | Annina Jenal (AUT) | Maxx-Solar - Lindig | |
133 | Marjolaine Bazin (FRA) |
Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen
1 | Ruth Edwards (Winder) (USA) | Sunweb | 3:17:27 |
2 | Katarzyna Niewiadoma (POL) | Canyon - Sram Racing | zt |
3 | Greta Richioud (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 0:46 |
4 | Elena Pirrone (ITA) | Astana Women's | 0:46 |
5 | Demi Vollering (NED) | Swaboladies.nl | 0:46 |
6 | Erica Magnaldi (ITA) | Bepink Cogeas | 0:46 |
7 | Arlenis Sierra Cañadilla (CUB) | Astana Women's | 0:46 |
8 | Stine Anderson Borgli (NOR) | 0:46 | |
9 | Julie Van De Velde (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | 0:46 |
10 | Katrine Aalerud (NOR) | Virtu | 0:46 |
11 | Eider Merino Cortazar (ESP) | Movistar Team | 0:46 |
12 | Shara Marche Gillow (AUS) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 0:46 |
13 | Paula Andrea Patiño Bedoya (COL) | Coldeportes - Zenu - Claro | 0:46 |
14 | Sofie De Vuyst (BEL) | Doltcini - Van Eyck Sport | 0:46 |
15 | Tatiana Guderzo (ITA) | Hitec Products | 0:46 |
16 | Katie Hall (USA) | United Health Care | 0:46 |
17 | Margarita Victoria García Cañellas (ESP) | Movistar Team | 0:46 |
18 | Hanna Nilsson (SWE) | Btc - City Ljubljana | 0:46 |
19 | Évita Muzic (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 0:46 |
20 | Kathrin Hammes (GER) | Trek - Drops | 0:46 |
21 | Olga Shekel (UKR) | S.C. Michela Fanini Record Rox | 0:46 |
22 | Sara Poidevin (CAN) | Rally Cycling Women | 0:46 |
23 | Alexis Ryan (USA) | Canyon - Sram Racing | 0:46 |
24 | Alison Jackson (CAN) | Tibco - Silicon Valley Bank | 0:46 |
25 | Marion Sicot (FRA) | Doltcini - Van Eyck Sport | 1:50 |
26 | Grace Anderson (NZL) | Team Illuminate | 1:50 |
27 | Angelika Tazreiter (AUT) | 1:50 | |
28 | Victorie Guilman (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 1:50 |
29 | Lorena Llamas Garcia (ESP) | Movistar Team | 1:50 |
30 | Omer Shapira (ISR) | Cylance Pro Cycling | 1:50 |
31 | Brodie Chapman (AUS) | Tibco - Silicon Valley Bank | 2:01 |
32 | Jarmila Machacová (CZE) | Dukla Praha | 2:31 |
33 | Tiffany Cromwell (AUS) | Canyon - Sram Racing | 2:31 |
34 | Eva Buurman (NED) | Trek - Drops | 2:31 |
35 | Hannah Gruber-Stadler (AUT) | Torelli - Beastwear - Brother | 2:31 |
36 | Natalya Saifutdinova-Stefanskaya (KAZ) | Astana Women's | 2:31 |
37 | Lex Albrecht (CAN) | Tibco - Silicon Valley Bank | 2:31 |
38 | Spela Kern (SLO) | Health Mate - Cyclelive | 2:31 |
39 | Carolin Schiff (GER) | Maxx-Solar - Lindig | 2:31 |
40 | Kelly Van Den Steen (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | 2:31 |
41 | Maryna Ivaniuk (UKR) | 2:31 | |
42 | Kseniya Dobrynina (RUS) | Servetto - Stradalli Cycle - Alurecycling | 2:31 |
43 | Nina Buysman (NED) | Parkhotel Valkenburg | 2:31 |
44 | Alice Cobb (GBR) | Tibco - Silicon Valley Bank | 2:31 |
45 | Mikayla Harvey (NZL) | Team Illuminate | 2:31 |
46 | Kaat Hannes (BEL) | Jos Feron Lady Force | 2:31 |
47 | Sylvia Gehnböck (AUT) | 2:31 | |
48 | Marion Bessone (FRA) | 2:31 | |
49 | Galina Chernyshova (RUS) | 2:31 | |
50 | Githa Michiels (BEL) | 2:31 | |
51 | Vita Heine (NOR) | Hitec Products | 2:31 |
52 | Olena Sharga (UKR) | 2:31 | |
53 | Blanca Liliana Moreno Canchon (COL) | Astana Women's | 2:31 |
54 | Jacqueline Dietrich (GER) | Stuttgart | 2:31 |
55 | Marlies van der Lugt (NED) | Swaboladies.nl | 2:31 |
56 | Mossana Debesai (ERI) | 2:31 | |
57 | Tetyana Riabchenko (UKR) | Doltcini - Van Eyck Sport | 2:31 |
58 | Ursa Pintar (SLO) | Btc - City Ljubljana | 2:31 |
59 | Urska Zigart (SLO) | Btc - City Ljubljana | 2:31 |
60 | Charlotte Bravard (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 2:31 |
61 | Sara Casasola (ITA) | Servetto - Stradalli Cycle - Alurecycling | 2:31 |
62 | Agua Marina Espínola Salinas (PAR) | 2:31 | |
63 | Katherine Maine (CAN) | Rally Cycling Women | 2:31 |
64 | Anna Gabrielle Traxler (CAN) | 2:31 | |
65 | Silvia Valsecchi (ITA) | Bepink Cogeas | 2:31 |
66 | Kathryn Buss (USA) | Tibco - Silicon Valley Bank | 2:31 |
67 | Beate Zanner (GER) | Maxx-Solar - Lindig | 0:46 |
68 | Tereza Medvedová (SVK) | Bepink Cogeas | 5:31 |
69 | Leah Thomas (USA) | United Health Care | 5:31 |
70 | Eyeru Tesfoam Gebru (ETH) | 5:31 | |
71 | Nikola Bajgerová (CZE) | Dukla Praha | 5:31 |
72 | Valerie Demey (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | 5:31 |
73 | Ingrid Lorvik (NOR) | Hitec Products | 5:31 |
74 | Heidi Franz (USA) | Rally Cycling Women | 5:31 |
75 | Annabelle Dreville (FRA) | Lotto - Soudal Ladies | 5:31 |
76 | Gillian Ellsay (CAN) | Rally Cycling Women | 5:31 |
77 | Frédérique Larose-Gingras (CAN) | Macogep - Argon18 - Girondins - Mazda | 5:31 |
78 | Tayler Wiles (USA) | Trek - Drops | 5:31 |
79 | Marina Likhanova (RUS) | 6:20 | |
80 | Marieke van Witzenburg-de Groot (NED) | Health Mate - Cyclelive | 7:20 |
81 | Aida Nuño Palacio (ESP) | 10:54 | |
82 | Cristina Martínez Bonafé (ESP) | Bizkaia Durango - Euskadi Murias | 10:54 |
83 | Janneke Ensing (NED) | Alé Cipollini | 11:36 |
84 | Teniel Campbell (TRI) | 14:17 | |
85 | Margot Clyne (USA) | Twenty20 - Sho-Air | 17:06 |
86 | Esther Van Veen (NED) | Parkhotel Valkenburg | 17:12 |
87 | Roni Fishman (ISR) | 17:12 | |
88 | Illi Gardner (USA) | 17:12 | |
89 | Senna Feron (NED) | Jos Feron Lady Force | 17:12 |
90 | Polina Kirillova (RUS) | 17:12 | |
91 | Tanja Erath (GER) | Canyon - Sram Racing | 17:12 |
92 | Maëlle Grossetête (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 17:12 |
93 | Gyunel Mekhtieva (RUS) | 19:10 | |
94 | Anabel María Fernanda Yapura Plaza (ARG) | Weber - Shimano Ladies Power | 19:43 |
95 | Melissa van Neck (CZE) | Dukla Praha | 20:13 |
96 | Tereza Korvasova (CZE) | Dukla Praha | 20:13 |
97 | Marissa Baks (NED) | Swaboladies.nl | 20:21 |
98 | Tereza Neumanová (CZE) | Dukla Praha | 20:21 |
99 | Susanne Andersen (NOR) | Hitec Products | 20:29 |
100 | Tanja Elsner (SLO) | Btc - City Ljubljana | 25:27 |
101 | Miriam Bar-On (ISR) | 25:27 | |
102 | Iryna Semionova (UKR) | 25:27 | |
103 | Valeriya Kononenko (UKR) | 25:27 | |
104 | Leah Thorvilson (USA) | Canyon - Sram Racing | 25:27 |
105 | Belle de Gast (NED) | Parkhotel Valkenburg | 25:27 |
106 | Avital Gez (ISR) | Jos Feron Lady Force | 31:49 |
107 | Nerea Nuño Iglesias (ESP) | 31:49 | |
108 | Amit Moran (ISR) | 31:49 | |
109 | Gali Weinberg (ISR) | 31:49 | |
110 | Femke De Graaff (NED) | Swaboladies.nl | 31:49 |
111 | Berengere Staelens (FRA) | 31:49 | |
112 | Karina Birkenes (NOR) | 31:49 | |
113 | Karina Kasenova (RUS) | Cogeas | 32:21 |
114 | Alexandra Millard (USA) | Team Illuminate | |
115 | Zsófia Szabó (HUN) | ||
116 | Veronika Anna Kormos (HUN) | DN-17 Nouvelle-Aquitaine | |
117 | Kathrin Schweinberger (AUT) | Health Mate - Cyclelive | |
118 | Abigail Mickey (USA) | Rally Cycling Women | |
119 | Emily Newsom (USA) | Tibco - Silicon Valley Bank | |
120 | Thi That Nguyen (VIE) | ||
121 | Tina Schulz (GER) | Maxx-Solar - Lindig | |
122 | Sophie Enever (GBR) | ||
123 | Martina Ritter (AUT) | Wiggle - High5 |
Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen
1 | Erica Magnaldi (ITA) | Bepink Cogeas | 2:43:52 |
2 | Sofie De Vuyst (BEL) | Doltcini - Van Eyck Sport | zt |
3 | Kathrin Hammes (GER) | Trek - Drops | 0:03 |
4 | Omer Shapira (ISR) | Cylance Pro Cycling | 0:05 |
5 | Nina Buysman (NED) | Parkhotel Valkenburg | 0:05 |
6 | Julie Van De Velde (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | 0:08 |
7 | Ingrid Lorvik (NOR) | Hitec Products | 0:08 |
8 | Lorena Llamas Garcia (ESP) | Movistar Team | 0:17 |
9 | Arlenis Sierra Cañadilla (CUB) | Astana Women's | 0:37 |
10 | Demi Vollering (NED) | Swaboladies.nl | 0:37 |
11 | Ruth Edwards (Winder) (USA) | Sunweb | 0:37 |
12 | Katarzyna Niewiadoma (POL) | Canyon - Sram Racing | 0:37 |
13 | Hanna Nilsson (SWE) | Btc - City Ljubljana | 0:49 |
14 | Katie Hall (USA) | United Health Care | 1:09 |
15 | Eider Merino Cortazar (ESP) | Movistar Team | 1:10 |
16 | Paula Andrea Patiño Bedoya (COL) | Coldeportes - Zenu - Claro | 1:10 |
17 | Greta Richioud (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 1:21 |
18 | Margarita Victoria García Cañellas (ESP) | Movistar Team | 1:24 |
19 | Leah Thomas (USA) | United Health Care | 1:49 |
20 | Brodie Chapman (AUS) | Tibco - Silicon Valley Bank | 1:52 |
21 | Katrine Aalerud (NOR) | Virtu | 1:55 |
22 | Alice Cobb (GBR) | Tibco - Silicon Valley Bank | 2:04 |
23 | Sara Poidevin (CAN) | Rally Cycling Women | 2:08 |
24 | Eva Buurman (NED) | Trek - Drops | 2:08 |
25 | Angelika Tazreiter (AUT) | 2:12 | |
26 | Olga Shekel (UKR) | S.C. Michela Fanini Record Rox | 3:31 |
27 | Alison Jackson (CAN) | Tibco - Silicon Valley Bank | 4:07 |
28 | Anabel María Fernanda Yapura Plaza (ARG) | Weber - Shimano Ladies Power | 4:12 |
29 | Elena Pirrone (ITA) | Astana Women's | 4:12 |
30 | Évita Muzic (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 4:12 |
31 | Grace Anderson (NZL) | Team Illuminate | 4:12 |
32 | Stine Anderson Borgli (NOR) | 4:12 | |
33 | Tatiana Guderzo (ITA) | Hitec Products | 4:12 |
34 | Kelly Van Den Steen (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | 4:17 |
35 | Shara Marche Gillow (AUS) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 4:17 |
36 | Katherine Maine (CAN) | Rally Cycling Women | 4:34 |
37 | Silvia Valsecchi (ITA) | Bepink Cogeas | 5:03 |
38 | Vita Heine (NOR) | Hitec Products | 5:03 |
39 | Marion Sicot (FRA) | Doltcini - Van Eyck Sport | 5:12 |
40 | Eyeru Tesfoam Gebru (ETH) | 5:12 | |
41 | Githa Michiels (BEL) | 5:48 | |
42 | Marion Bessone (FRA) | 5:48 | |
43 | Tiffany Cromwell (AUS) | Canyon - Sram Racing | 5:48 |
44 | Maryna Ivaniuk (UKR) | 5:48 | |
45 | Blanca Liliana Moreno Canchon (COL) | Astana Women's | 5:48 |
46 | Alexis Ryan (USA) | Canyon - Sram Racing | 5:48 |
47 | Tereza Medvedová (SVK) | Bepink Cogeas | 5:55 |
48 | Hannah Gruber-Stadler (AUT) | Torelli - Beastwear - Brother | 5:55 |
49 | Marlies van der Lugt (NED) | Swaboladies.nl | 5:55 |
50 | Carolin Schiff (GER) | Maxx-Solar - Lindig | 5:55 |
51 | Melissa van Neck (CZE) | Dukla Praha | 6:06 |
52 | Beate Zanner (GER) | Maxx-Solar - Lindig | 6:06 |
53 | Heidi Franz (USA) | Rally Cycling Women | 6:18 |
54 | Iryna Semionova (UKR) | 6:18 | |
55 | Polina Kirillova (RUS) | 6:18 | |
56 | Agua Marina Espínola Salinas (PAR) | 6:27 | |
57 | Gillian Ellsay (CAN) | Rally Cycling Women | 7:08 |
58 | Anna Gabrielle Traxler (CAN) | 7:24 | |
59 | Mikayla Harvey (NZL) | Team Illuminate | 8:37 |
60 | Sylvia Gehnböck (AUT) | 8:37 | |
61 | Tetyana Riabchenko (UKR) | Doltcini - Van Eyck Sport | 8:37 |
62 | Olena Sharga (UKR) | 8:37 | |
63 | Kseniya Dobrynina (RUS) | Servetto - Stradalli Cycle - Alurecycling | 8:43 |
64 | Senna Feron (NED) | Jos Feron Lady Force | 9:06 |
65 | Urska Zigart (SLO) | Btc - City Ljubljana | 9:25 |
66 | Charlotte Bravard (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 9:25 |
67 | Jarmila Machacová (CZE) | Dukla Praha | 9:25 |
68 | Ursa Pintar (SLO) | Btc - City Ljubljana | 9:44 |
69 | Valeriya Kononenko (UKR) | 9:44 | |
70 | Maëlle Grossetête (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 9:44 |
71 | Galina Chernyshova (RUS) | 9:51 | |
72 | Aida Nuño Palacio (ESP) | 9:53 | |
73 | Marina Likhanova (RUS) | 9:56 | |
74 | Tereza Neumanová (CZE) | Dukla Praha | 10:02 |
75 | Nikola Bajgerová (CZE) | Dukla Praha | 10:02 |
76 | Sara Casasola (ITA) | Servetto - Stradalli Cycle - Alurecycling | 10:02 |
77 | Valerie Demey (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | 10:02 |
78 | Kaat Hannes (BEL) | Jos Feron Lady Force | 10:02 |
79 | Frédérique Larose-Gingras (CAN) | Macogep - Argon18 - Girondins - Mazda | 10:02 |
80 | Gyunel Mekhtieva (RUS) | 10:39 | |
81 | Esther Van Veen (NED) | Parkhotel Valkenburg | 10:59 |
82 | Illi Gardner (USA) | 11:06 | |
83 | Lex Albrecht (CAN) | Tibco - Silicon Valley Bank | 11:34 |
84 | Marissa Baks (NED) | Swaboladies.nl | 12:03 |
85 | Teniel Campbell (TRI) | 12:03 | |
86 | Kathryn Buss (USA) | Tibco - Silicon Valley Bank | 13:00 |
87 | Cristina Martínez Bonafé (ESP) | Bizkaia Durango - Euskadi Murias | 13:00 |
88 | Tanja Erath (GER) | Canyon - Sram Racing | 13:31 |
89 | Margot Clyne (USA) | Twenty20 - Sho-Air | 16:41 |
90 | Natalya Saifutdinova-Stefanskaya (KAZ) | Astana Women's | 20:17 |
91 | Karina Kasenova (RUS) | Cogeas | 20:52 |
92 | Victorie Guilman (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 21:26 |
93 | Leah Thorvilson (USA) | Canyon - Sram Racing | 22:40 |
94 | Marieke van Witzenburg-de Groot (NED) | Health Mate - Cyclelive | 22:40 |
95 | Belle de Gast (NED) | Parkhotel Valkenburg | 22:40 |
96 | Jacqueline Dietrich (GER) | Stuttgart | 22:40 |
97 | Tanja Elsner (SLO) | Btc - City Ljubljana | 23:19 |
98 | Susanne Andersen (NOR) | Hitec Products | 25:04 |
99 | Karina Birkenes (NOR) | 25:04 | |
100 | Roni Fishman (ISR) | 26:55 | |
101 | Miriam Bar-On (ISR) | 26:55 | |
102 | Gali Weinberg (ISR) | 26:55 | |
103 | Mossana Debesai (ERI) | 27:10 | |
104 | Berengere Staelens (FRA) | 27:14 | |
105 | Nerea Nuño Iglesias (ESP) | 27:14 | |
106 | Avital Gez (ISR) | Jos Feron Lady Force | 28:41 |
107 | Amit Moran (ISR) | 28:41 | |
108 | Femke De Graaff (NED) | Swaboladies.nl | 28:41 |
109 | Tayler Wiles (USA) | Trek - Drops | |
110 | Spela Kern (SLO) | Health Mate - Cyclelive | |
111 | Janneke Ensing (NED) | Alé Cipollini | |
112 | Tereza Korvasova (CZE) | Dukla Praha | |
113 | Annabelle Dreville (FRA) | Lotto - Soudal Ladies |