De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Afrikaanse Kampioenschappen - 2018

Keuze van een seizoen :

Rwanda

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Afrikaanse Kampioenschappen - Uitslagen Heren 2018

RwandaRwanda - 14 Februari 2018 - 19 Februari 2018


Ploegentijdrit - Junior Heren - 14 Februari 2018


Ploegentijdrit Heren - 14 Februari 2018Ploegentijdrit


1ERI Nationaal team van Eritrea (Mekseb Abrha Debesay, Amanuel Gebrezgabihier, Metkel Eyob, Saymon Musie Mehari)51:28
2RWA Nationaal team van Rwanda (Adrien Niyonshuti, Valens Ndayisenga, Jean Bosco Nsengimana, Joseph Areruya)51:45
3ALG Nationaal team van Algerije (Azzedine Lagab, Youcef Reguigui, Abderrahmane Mansouri, Islam Mansouri)52:15
4MAR Nationaal team van Marokko (Anasse Ait El Abdia, Mohcine El Kouraji, Salah Eddine Mraouni, El Mehdi Chokri)52:17
5ETH Nationaal team van Ethiopië (Kiflom Gademaedhim Gebreselassie, Redwan Ebrahim, Temesgen Buru, Hafetab Weldegebreal Weldu)53:30
6MRI Mauritius (Grégory Rougier-Lagane, Alexandre Mayer, Fidzerald Rabaye, Dylan Redy)55:31
7NAM Nationaal team van Namibië (Dan Craven, Martin Freyer, Drikus Coetzee, Lotto Petrus)56:21
8BUR Nationaal team van Burkina Faso (Abdoul Aziz Nikiéma, Salifou Yarbanga, Paul Daumont, Boureima Nana)57:34
9GHA Nationaal team van Ghana (Abdul Razak Abdul Mumin, Abdul Rahman, Anthony Boafo Boakye Dankwa, Abdulrazak Umar)59:41
10TAN Nationaal team van Tanzania (Richard Laningo Laizer, Hamisi Mkoma, Gerald Karemani, Masunga Baiskeli)59:41
11COD Nationaal team van Congo-Kinshasa (Daniel Kinanira Ischara, Kyaviro Jimmy Muhindo, N'koro Mayele, Mimbole Matondo)1:00:49
12SEY Nationaal team van Seychellen (Xerxes Larue, Stephen Alberto Belle, Jude Hoareau, Gerry Christopher Albert)1:01:10
13UGA Nationaal team van Uganda (Niyosiima Augustine, Senay Kunus, Joseph Mbaziira, Julius Yamasamuel)1:03:45
14ZAM Nationaal team van Zambia (Sanyando Bedias Tunkanya, Omar Mweene, Sydney Juma, Michael Olokani)1:03:51
15DJI Nationaal team van Djibouti (Issa Mahamoud Bogoreh, Osman Abdek Khaireh, Aden Ilyas Hassan, Mohamed Ahmed Abdillahi)1:06:54
16BEN Nationaal team van Benin (Emmanuel Sagbo, Bashiki Abdoul, Eric Ahouandjinou, Augustin Acakpo Amoussouvi)1:08:26
17BDI Nationaal team van Burundi (Eric Niyonkuru, Obedi Ciza, Amadi Uwimana)1:11:09

Individuele Tijdrit - Junior Heren - 15 Februari 2018


Individuele Tijdrit Heren - 15 Februari 2018Individuele Tijdrit


Wegrit - Junior Heren - 17 Februari 2018


Wegrit Heren - 19 Februari 2018


1ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data3:56:29
2ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cycling1:53
3ALGAzzedine Lagab (ALG)Groupement Sportif Petrolier Algerie1:53
4ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)Dimension Data1:55
5RSAEddie Van Heerden (RSA)1:58
6RWAJoseph Areruya (RWA)Dimension Data - Qhubeka2:06
7ERIHenok Mulubrhan (ERI)2:06
8ALGYoucef Reguigui (ALG)Sovac - Natura4ever2:08
9RWADidier Munyaneza (RWA)2:10
10RSAGustav Basson (RSA)2:10
11MARAnasse Ait El Abdia (MAR)Uae Team Emirates2:10
12ETHHafetab Weldegebreal Weldu (ETH)Dimension Data - Qhubeka2:10
13ETHTemesgen Buru (ETH)2:36
14RWAJean-Claude Uwizeye (RWA)5:54
15ALGAbderrahmane Mansouri (ALG)Sharjah6:28
16KENSalim Kipkemboi (KEN)Bike Aid8:07
17ETHRedwan Ebrahim (ETH)9:09
18ALGAbdelraouf Bengayou (ALG)9:39
19ETHHailemelekot Hailu (ETH)9:46
20ERITesfom Okubamariam (ERI)Interpro - Stradelli9:47
21ETHTamrat Meresa Gebrewahd (ETH)9:47
22ETHFiseha Gebremariam (ETH)9:47
23MRIAlexandre Mayer (MRI)9:47
24KENSuleiman Kangangi (KEN)Bike Aid10:06
25ERISaymon Musie Mehari (ERI)Start - Gusto Cycling Team10:15
26RWASamuel Mugisha (RWA)Dimension Data - Qhubeka10:52
27RWAPatrick Byukusenge (RWA)10:52
28MRIGrégory Rougier-Lagane (MRI)22:30
29ETHKiflom Gademaedhim Gebreselassie (ETH)24:25
30NAMDrikus Coetzee (NAM)25:02

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden