De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Afrikaanse Kampioenschappen - 2019

Keuze van een seizoen :

Ethiopië

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Afrikaanse Kampioenschappen - Uitslagen Heren 2019

EthiopiëEthiopië - Baher Dar - 15 Maart 2019 - 19 Maart 2019


Ploegentijdrit Heren - 15 Maart 2019Ploegentijdrit


1ERI Nationaal team van Eritrea (Yakob Debesay, Meron Teshome Hagos, Sirak Tesfom, Mekseb Abrha Debesay)01:00:42:55
2RWA Nationaal team van Rwanda (Jean Bosco Nsengimana, Moise Mugisha, Valens Ndayisenga, Jean-Claude Uwizeye)01:03:53:32
3ETH Nationaal team van Ethiopië (Kbrab Tekhleymanot Tesfay, Fiseha Gebremariam, Redwan Ebrahim, Temesgen Buru)01:04:05:31
4BDI Nationaal team van Burundi (Mathias Sorgho, Souleymane Kone, Daouda Ouedraogo, Paul Daumont)01:11:26:84
5BEN Nationaal team van Benin (Emmanuel Sagbo, Rémi Sowou, Augustin Acakpo Amoussouvi, Romuald Soudji)01:14:26:83
6SEY Nationaal team van Seychellen (Gerry Christopher Albert, Ahmad Arissol, Denus Rupert Oredy, Jean-Yves Souyave)01:15:23:18

Ploegentijdrit - Junior Heren - 15 Maart 2019


Individuele Tijdrit Heren - 17 Maart 2019Individuele Tijdrit


Individuele Tijdrit - Junior Heren - 17 Maart 2019


Wegrit - Junior Heren - 18 Maart 2019


Wegrit Heren - 19 Maart 2019


1ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)03h49'48''
2ALGAzzedine Lagab (ALG)Vib Sports03h49'53''
3ALGYoucef Reguigui (ALG)Terengganu Pro Asia Cycling03h50'12''
4RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data03h50'12''
5ERIHenok Mulubrhan (ERI)03h50'12''
6ERIMerhawi Kudus (ERI)Astana03h50'12''
7ALGYacine Hamza (ALG)Groupement Sportif Petrolier Algerie03h50'12''
8RSAJaydé Julius (RSA)Protouch03h50'12''
9NAMDan Craven (NAM)03h50'12''
10BURMathias Sorgho (BUR)03h50'12''
11BURPaul Daumont (BUR)03h50'12''
12ALGAbdelraouf Bengayou (ALG)03h50'12''
13ERISirak Tesfom (ERI)03h50'12''
14ETHFiseha Gebremariam (ETH)03h50'12''
15ALGIslam Mansouri (ALG)Sovac Algerie03h50'12''
16ETHRedwan Ebrahim (ETH)Nice - Ethiopia03h50'12''
17ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)03h50'12''
18ETHTemesgen Buru (ETH)Nice - Ethiopia03h50'12''
19RWAJean-Claude Uwizeye (RWA)03h50'12''
20RWAMoise Mugisha (RWA)03h50'12''
21ETHNegasi Haylu Abreha (ETH)Nice - Ethiopia03h50'12''
22ETHKibrom Teklebrhan Haylemaryam (ETH)03h50'12''
23ALGAbdalla Ben Youcef (ALG)Groupement Sportif Petrolier Algerie03h50'12''
24ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)03h50'18''
25NAMDrikus Coetzee (NAM)03h50'19''
26NAMAlex Miller (NAM)03h50'19''
27UGAAziz Ssempijja (UGA)03h50'19''
28ERIMeron Teshome Hagos (ERI)03h50'22''
29RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data03h50'22''
30RWAValens Ndayisenga (RWA)03h50'22''
31RSAJacques Willem Janse Van Rensburg (RSA)03h51'47''
32RSARohan Du Plooy (RSA)Protouch03h51'47''
33ETHTamrat Meresa Gebrewahd (ETH)04h08'11''
34ETHGebremedhin Berhe (ETH)04h08'11''

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden